Результати виступу  ветеранів легкої  атлетики України           на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед ветеранів                            5-15 вересня   2019 року у м.Венеція (Італія)

                          Результати виступу  ветеранів легкої  атлетики України 

                          на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед ветеранів

                           5-15 вересня   2019 року у м.Венеція   (Італія).

 

1.Кількість країн учасниць 43 ,кількість учасників 5039 учасників . 

Команда  України у медальному заліку на 21 місці:

    http://www.fidal.it/risultati/2019/COD7632/MEDALTABLE1.htm

2. Склад команди  України – 26 спортсменів (9 жінок,17чоловіків) 

        представники  10 областей :

       м. Києва – 9 , Київської обл. – 1 ,

       Дніпропетровської обл. -5, Львівської обл..-2,

       Харківська обл. -3  ,Запорізької обл..-2,

       Полтавської обл..-1 ,Одеської обл..-1 

       Сумської області-1, Чернігівської обл..-1.

 

    3. Результати виступу:

        ЗОЛОТІ  медалі ( 6 ) :

1.    Сорочук Світлана (м.Дніпро,Дніпропетровська обл..)

       Ж 50+  штовхання ядра

2.    Сорочук Світлана (м.Дніпро,Дніпропетровська обл..)

       Ж 50+  метання диска

3.    Тишко Антоніна (м.Київ)

       Ж70+  5 000 м спортивна ходьба 

4.    Федорко Олег (м.Полтава)

       Ч60+ стрибки у висоту 

5.     Сластіна Анна (м.Харків )

        Ж40+ метання списа 

6.     Гаврась Сергій (Сумська область)

        Ч 60+ метання списа 10.   

 

       СРІБНІ медалі( 6 ):

1. Лисенко Олександр (м.Вишневе,Київська область)

Ч60+  2000 м з перешкодами

 

2. Булак Орест (Львівська область)

Ч35+  стрибки потрійним 

 

3. Аполосова Лілія (м.Дніпрорудне ,Запорізька область)

Ж40+  метання списа

 

4. Зозуля Ірина (м. Киев)

Ж65+  метання молота 

      5. Зозуля Ірина (м. Киев)

Ж65+  метання ваги 

6. Тишко Антоніна (м.Київ)

      Ж70+  20км спортивна ходьба 

 

7. Тишко Антоніна (м.Київ)

Ж70+  10 км спортивна ходьба

 

          БРОНЗОВІ медалі( 6 )

1. Крепкіна Валентина  (м.Київ )

   Ж 50+  стрибки потрійним

2. Чернятевич Володимир( м.Кривий Ріг,Дніпропетровська обл..)

     М 70  стрибки потрійним

 

3. Пушкін Іван (м.Київ)

Ч85+    5 000м спортивна ходьба

4. Репін Сергій (м.Харків )

Ч45+  стрибки у висоту

5. Булак Орест (Львівська область)

Ч35+  стрибки у довжину  

6. Зозуля Ірина (м. Киев)

Ж65+  метальне багатоборство 

Результати  команди Україна на сайті за посиланням :

http://www.fidal.it/risultati/2019/COD7632/RisUKR.htm

Всі результати змагань з легкої атлетики за посиланням :

http://www.fidal.it/risultati/2019/COD7632/RESULTSBYEVENT2.htm

      Всього: 19  медалей

                                                                      

Керівник делегації                                                                                       Крепкіна В.М.

Голова Комісії ветеранів ФЛАУ

19.09.2019