Кубок України з легкої атлетики у приміщенні 22.12.2018

Статистика змагань
Місце Область Заг. кільк. учасників Кількість чоловіків кількість жінок
1 АР Крим
2 Вiнницька 9 8 1
3 Волинська
4 Днiпропетровська 5 3 2
5 Донецька 3 3
6 Житомирська 7 5 2
7 Закарпатська
8 Запорiзька 2 2
9 Івано-Франкiвська 8 6 2
10 Кiровоградська
11 Київська 25 19 6
12 Луганська 3 1 2
13 Львiвська 9 8 1
14 м.Київ 48 32 16
15 м.Севастополь
16 Миколаївська
17 Одеська
18 Полтавська 2 1 1
19 Рiвненська 2 2
20 Сумська
21 Тернопiльська 2 1 1
22 Харкiвська 15 12 3
23 Xерсонська 3 2 1
24 Хмельницька 12 10 2
25 Черкаська 16 15 1
26 Чернiвецька
27 Чернiгiвська 7 5 2
  ВСЬОГО: 178 135 43
Результати командної першості серед областей
Місце Область Очки
1 м.Київ 1674,06
2 Харкiвська 1631,50
3 Київська 1588,49
4 Хмельницька 1504,62
5 Черкаська 1490,36
6 Вiнницька 1277,30
7 Львiвська 1244,29
8 Житомирська 1016,84
9 Івано-Франкiвська 828,64
10 Чернiгiвська 508,74
11 Днiпропетровська 498,89
12 Донецька 417,29
13 Херсонська 365,58
14 Луганська 342,73
15 Рiвненська 288,65
16 Запорiзька 235,28
17 Тернопiльська 136,43
18 Полтавська 135,99
19 Сумська  
20 Кiровоградська  
21 Закарпатська  
22 Миколаївська  
23 АР Крим  
24 Волинська  
25 м.Севастополь  
26 Одеська  
27 Чернiвецька  
Особистий рахунок
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата
народження
Результат Рейтинг
WMA
Вид
1 ШМАЛЬКО Віктор м. Київ 51 Ч 50+ 30.08.1967 7.82 92,97 60 м
2 ЛОЖЕЧНІКОВ Олександр м. Київ 67 Ч 65+ 03.02.1951 8.98 90,09 60 м
3 ШУКЕВИЧ Юрій м. Київ 69 Ч 65+ 09.07.1949 9.90 88,00 Потрійний стрибок
4 ЗАРИЦЬКИЙ Микола м. Київ 62 Ч 60+ 07.01.1956 9.03 86,71 60 м
5 ТИШКО Антоніна м. Київ 71 Ж 70+ 24.06.1947 19:08.32 86,21 3 000 м с/х
6 СИРМОЛОТОВ Олександр м. Київ 50 Ч 50+ 09.08.1968 57.21 86,21 400 м
7 КРАВЧЕНКО Олександр м. Київ 44 Ч 40+ 11.04.1974 8.05 85,96 60 м
8 РОГОВОЙ Віктор м. Київ 53 Ч 50+ 04.12.1965 10:00.31 85,87 3 000 м
9 ЛЕБЕДЄВ Дмитро м. Київ 77 Ч 75+ 31.08.1941 13:14.46 84,46 3 000 м
10 ПУШКІН Іван м. Київ 88 Ч 85+ 30.06.1930 22:52.46 84,45 3 000 м с/х
11 ЛОЖЕЧНІКОВ Олександр м. Київ 67 Ч 65+ 03.02.1951 30.23 83,33 200 м
12 ДАНИЛЮК Ксенія м. Київ 81 Ж 80+ 21.04.1937 23:46.69 82,01 3 000 м с/х
13 ТИМОШЕНКО Сергій м. Київ 56 Ч 55+ 26.04.1962 5:02.82 81,63 1 500 м
14 ШМАЛЬКО Надія м. Київ 59 Ж 50+ 20.01.1959 10.83 80,79 60 м
15 ТИМОШЕНКО Сергій м. Київ 56 Ч 55+ 26.04.1962 10:59.46 80,16 3 000 м
16 САХАНДА Ігор м. Київ 51 Ч 50+ 19.11.1967 4;56.89 79,89 1 500 м
17 МЕЛЬНИК Володимир м. Київ 62 Ч 60+ 12.05.1956 30.56 79,55 200 м
18 ЗАРИЦЬКИЙ Микола м. Київ 62 Ч 60+ 07.01.1956 30.75 79,06 200 м
19 ЖУЛЬЖИК Сергій м. Київ 31 Ч 30+ 28.05.1987 8.12 78,69 60 м
20 БОРИСЕВИЧ Андрій м. Київ 35 Ч 35+ 27.08.1983 8.19 78,02 60 м
21 ФІЛІПОВИЧ Лариса м. Київ 45 Ж 45+ 26.01.1973 9.89 77,21 Потрійний стрибок
22 ЛЮБЧЕНКО Тетяна м. Київ 61 Ж 60+ 23.05.1957 3:12.75 77,12 800 м
23 МІЛІЦИНА Марія м. Київ 41 Ж 40+ 07.01.1977 9.51 76,34 60 м
24 КРЕПКІНА Валентина м. Київ 53 Ж 50+ 05.09.1965 2.60 75,70 Стрибки з жердиною
25 ТЕРЕНТЬЄВ Олег м. Київ 52 Ч 50+ 20.07.1966 11:36.97 76,70 3 000 м
26 ФІЛІПОВИЧ Лариса м. Київ 45 Ж 45+ 26.01.1973 1.35 75,42 Стрибки у висоту
27 КРИВДА Сергій м. Київ 45 Ч 45+ 29.07.1973 9.25 75,35 60 м
28 КОВАЛЬСЬКИЙ Борис м. Київ 75 Ч 75+ 01.06.1943 11.58 75,34 Штовхання ядра
29 ЛЮБЧЕНКО Тетяна м. Київ 61 Ж 60+ 23.05.1957 1:25.77 75,03 400 м
30 КОЗЛОВА Галина м. Київ 62 Ж 60+ 22.05.1956 19:35.72 75,02 3 000 м с/х
31 РУДИЧ Олег м. Київ 47 Ч 45+ 09.03.1971 5:08.99 74,34 1 500 м
32 ТИМЧЕНКО Наталя м. Київ 43 Ж 40+ 06.06.1975 1:13.05 74,15 400 м
33 ЖУЛЬЖИК Сергій м. Київ 31 Ч 30+ 28.05.1987 26.29 73,79 200 м
34 БОРИСЕВИЧ Андрій м. Київ 35 Ч 35+ 27.08.1983 2:18.91 73,00 800 м
35 ВОЛЬСЬКИЙ Олександр м. Київ 78 Ч 75+ 17.07.1940 15:40.76 72,81 3 000 м
36 БОЖАЄВ Руслан м. Київ 68 Ч 65+ 07.06.1950 2.60 72,42 Стрибки з жердиною
37 ЗОЗУЛЯ Ірина м. Київ 64 Ж 60+ 26.04.1954 8.89 71,93 Штовхання ядра
38 БОЙКО Сергій м. Київ 41 Ч 40+ 30.06.1977 2:30.43 71,36 800 м
39 МІЛІЦИНА Марія м. Київ 41 Ж 40+ 07.01.1977 32.34 70,78 200 м
40 ГРЕБЕЛЬСЬКИЙ Віктор м. Київ 35 Ч 35+ 21.09.1983 10:35.41 70,74 3 000 м
41 ТКАЧУК Василь м. Київ 77 Ч 75+ 06.01.1941 22:52.42 70,53 3 000 м с/х
42 БЛАНУЦА Андрій м. Київ 39 Ч 35+ 01.04.1979 10:58.41 70,18 3 000 м
43 ТИМЧЕНКО Наталя м. Київ 43 Ж 40+ 06.06.1975 2:50.70 70,07 800 м
44 ЛОЗИЦЬКИЙ Юрій м. Київ 34 Ч 30+ 28.07.1984 2:24.55 69,95 800 м
45 СЕМЕНЧЕНКО Валентина м. Київ 64 Ж 60+ 17.08.1954 21:36.43 69,65 3 000 м с/х
46 ГЛУШКО Любов м. Київ 64 Ж 60+ 21.06.1954 21:39.81 69,47 3 000 м с/х
47 РОСЕЦЬКА Наталія м. Київ 52 Ж 50+ 24.01.1966 10.78 68,49 Штовхання ядра
48 ФІЛІПОВИЧ Лариса м. Київ 45 Ж 45+ 26.01.1973 4.33 67,67 Стрибки у довжину
49 КРИВДА Сергій м. Київ 45 Ч 45+ 29.07.1973 32,03 67,50 200 м
50 ЄРКО Станіслав м. Київ 45 Ч 45+ 16.10.1973 2:50.36 65,36 800 м
51 ГНИЛОСКУРЕНКО Святослав м. Київ 49 Ч 45+ 12.11.1969 12:51.06 64,72 3 000 м
52 БЕРЕЗНІЦЬКА Наталія м. Київ 62 Ж 60+ 05.12.1956 45.25 63,76 200 м
53 ЄРКО Станіслав м. Київ 45 Ч 45+ 16.10.1973 1:15.49 63,40 400 м
54 ВОЛОКІТІН Олександр м. Київ 41 Ч 40+ 26.05.1977 12:27.63 62,74 3 000 м
55 ГЕРАСИМЧУК Наталія м. Київ 42 Ж 40+ 12.12.1976 3:10.52 62,23 800 м
56 БЕРЕЗНІЦЬКА Наталія м. Київ 62 Ж 60+ 05.12.1956 1:48.89 59,61 400 м
57 МАСЬОМА Наталія м. Київ 41 Ж 40+ 08.06.1977 39.03 58,65 200 м
58 КАПТЮХ Дмитро м. Київ 57 Ч 55+ 12.08.1961 9.74 56,14 Штовхання ядра
59 БЕРЕЗНІЦЬКА Наталія м. Київ 62 Ж 60+ 05.12.1956 5.70 44,12 Штовхання ядра
60        
Особиста першість. Чоловіки
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата
народження
Результат Рейтинг
WMA
Вид
1 ШМАЛЬКО Віктор м. Київ 51 Ч 50+ 30.08.1967 7.82 92,97 60 м
2 ЛОЖЕЧНІКОВ Олександр м. Київ 67 Ч 65+ 03.02.1951 8.98 90,09 60 м
3 ФІЩЕНКО Віталій Харківська 63 Ч 60+ 21.09.1955 8.88 88,74 60 м
4 ЛІПІЧ Валентин Хмельницька 56 Ч 55+ 08.02.1962 8.53 88,28 60 м
5 ШУКЕВИЧ Юрій м. Київ 69 Ч 65+ 09.07.1949 9.90 88,00 Потрійний стрибок
6 ІВАНОВ Євген Дніпропетровська 62 Ч 60+ 06.04.1956 4:58.24 87,31 1 500 м
7 ТКАЧУК Олександр Хмельницька 60 Ч 60+ 16.05.1958 1.55 87,08 Стрибки у висоту
8 ТИЦЬКИЙ Андрій Харківська 41 Ч 40+ 11.07.1977 7.78 86,89 60 м
9 ЧЕРНЯТЕВИЧ Володимир Дніпропетровська 70 Ч 70+ 26.09.1948 9.60 86,88 Потрійний стрибок
10 ЗАРИЦЬКИЙ Микола м. Київ 62 Ч 60+ 07.01.1956 9.03 86,71 60 м
11 СИРМОЛОТОВ Олександр м. Київ 50 Ч 50+ 09.08.1968 57.21 86,21 400 м РУ
12 КРАВЧЕНКО Олександр м. Київ 44 Ч 40+ 11.04.1974 8.05 85,96 60 м
13 РОГОВОЙ Віктор м. Київ 53 Ч 50+ 04.12.1965 10:00.31 85,87 3 000 м
14 ВОВК Олександр Харківська 62 Ч 60+ 10.09.1956 10:49.98 85,66 3 000 м
15 НЕСВІТАЙЛО Юрій Харківська 57 Ч 55+ 09.04.1961 8.86 85,55 60 м
16 ДЕНИСЕНКО Андрій Київська 48 Ч 45+ 04.04.1970 8.33 85,47 60 м
17 ВОЛКОТРУБ Олександр Київська 65 Ч 65+ 20.01.1953 9.41 84,91 60 м
18 ЛЕБЕДЄВ Дмитро м. Київ 77 Ч 75+ 31.08.1941 13:14.46 84,46 3 000 м
19 ШУТЕНКО Павло Київська 49 Ч 45+ 10.07.1969 9:53.05 84,14 3 000 м
20 КАЛАНДИРЕЦЬ Андрій Черкаська 47 Ч 45+ 12.12.1971 8.42 83,97 60 м
21 РАБИНЮК Микола Івано-Франківська 71 Ч 70+ 29.09.1947 9.89 83,92 60 м
22 ГОРОБЧУК Олександр Вінницька 51 Ч 50+ 18.03.1967 8.68 83,76 60 м
23 РЕПІН Сергій Харківська 46 Ч 45+ 10.07.1972 1.75 83,73 Стрибки у висоту
24 СЕРГІЄНКО Анатолій Київська 70 Ч 70+ 27.09.1948 17:34.84 83,71 3 000 м с/х
25 ЛОЖЕЧНІКОВ Олександр м. Київ 67 Ч 65+ 03.02.1951 30.23 83,33 200 м
26 ТКАЧУК Олександр Хмельницька 60 Ч 60+ 16.05.1958 9.35 82,67 60 м
27 ГОРДІЄНКО Олексій Черкаська 39 Ч 35+ 09.05.1979 1.85 82,59 Стрибки у висоту
28 КЛІЩ Олександр Вінницька 58 Ч 55+ 23.09.1960 9.26 82,40 60 м
29 КНИШ Михайло Вінницька 35 Ч 35+ 22.11.1983 7.86 82,19 60 м
30 ШУТЕНКО Павло Київська 49 Ч 45+ 10.07.1969 4:44.87 81,93 1 500 м
31 ТИМОШЕНКО Сергій м. Київ 56 Ч 55+ 26.04.1962 5:02.82 81,63 1 500 м
32 ДЕМЧЕНКО Тимофій Черкаська 65 Ч 65+ 20.10.1953 9.81 81,45 60 м
33 САХНО Володимир Чернігівська 48 Ч 45+ 29.07.1970 10:08.05 81,41 3 000 м
34 ОНІЩУК Микола Хмельницька 70 Ч 70+ 10.01.1948 18:06.14 81,30 3 000 м с/х
35 ВАСИЛЬЄВ Олександр Харківська 44 Ч 40+ 13.07.1974 9:51.00 81,27 3 000 м
36 МАЛЬЧИК Сергій Черкаська 36 Ч 35+ 08.12.1982 8.02 81,17 60 м
37 РЕПІН Сергій Харківська 46 Ч 45+ 10.07.1972 8.65 81,16 60 м
67 НЕСВІТАЙЛО Юрій Харківська 57 Ч 55+ 09.04.1961 29.00 81,10 200 м
38 СМОЛІЙ Сергій  Дніпропетровська 57 Ч 55+ 20.05.1961 29.57 81,10 200 м
39 ТКАЧУК Віталій Київська 71 Ч 70+ 12.06.1947 10.26 80,90 60 м
40 БОХОНСЬКИЙ Володимир Хмельницька 80 Ч 80+ 12.06.1938 14:46.86 80,85 3 000 м
41 ГОРОБЧУК Олександр Вінницька 51 Ч 50+ 18.03.1967 1.60 80,81 Стрибки у висоту
42 БОЙКО Борис Київська 58 Ч 55+ 12.04.1960 5:11.37 80,77 1 500 м
43 МІЛКА Вячнслав Харківська 47 Ч 45+ 27.08.1971 10:08.29 80,75 3 000 м
44 МОСПАН Михайло Хмельницька 58 Ч 55+ 01.11.1960 11:06.08 80,71 3 000 м
45 ЧАЙКА Анатолій Запорізька 60 Ч 60+ 30.01.1958 2:36.81 80,52 800 м
46 НАГУЛЯК Олександр Хмельницька 60 Ч 60+ 24.06.1958 9.60 80,52 60 м
47 ФІЩЕНКО Віталій Харківська 63 Ч 60+ 21.09.1955 2:41.02 80,24 800 м
48 ЖУК Анатолій Львівська 72 Ч 70+ 05.04.1946 12:49.64 80,17 3 000 м
49 ТИМОШЕНКО Сергій м. Київ 56 Ч 55+ 26.04.1962 10:59.46 80,16 3 000 м
50 КОВАЛЮХ Євген Харківська 37 Ч 35+ 17.08.1981 2:09.17 80,00 800 м
51 ЛИСЕНКО Олександр Київська 63 Ч 60+ 05.04.1955 1:07.34 80,00 400 м
52 СЛЄПЦОВ Петро Херсонська 58 Ч 55+ 25.06.1960 9.54 79,98 60 м
53 ОЛІВСОН Олександр Житомирська 55 Ч 55+ 14.11.1963 9.36 79,91 60 м
54 САХАНДА Ігор м. Київ 51 Ч 50+ 19.11.1967 4;56.89 79,89 1 500 м
55 ТИМОЩУК Руслан Хмельницька 39 Ч 35+ 21.02.1979 8.37 79,57 60 м
56 МЕЛЬНИК Володимир м. Київ 62 Ч 60+ 12.05.1956 30.56 79,55 200 м
57 КЛІЩ Олександр Вінницька 58 Ч 55+ 23.09.1960 2:36.40 79,43 800 м
58 ДАНИЛЕВИЧ Віктор Херсонська 56 Ч 55+ 31.01.1962 9.48 79,43 60 м
59 ПАВЛІШИН Анатолій Вінницька 68 Ч 65+ 05.02.1950 2:51.04 79,22 800 м
60 ЛІПІЧ Валентин Хмельницька 56 Ч 55+ 08.02.1962 29.54 79,08 200 м
61 ЗАРИЦЬКИЙ Микола м. Київ 62 Ч 60+ 07.01.1956 30.75 79,06 200 м
62 ОСТАФІЙЧУК Ярослав Івано-Франківська 63 Ч 60+ 07.02.1955 9.98 78,96 60 м
63 БЄЛОПОЛЬСЬКИЙ Борис Житомирська 49 Ч 45+ 24.02.1969 9.09 78,88 60 м
64 СОЛОВЙОВ Віктор Харківська 70 Ч 70+ 28.05.1948 2:56.03 78,69 800 м РУ
65 ЖУЛЬЖИК Сергій м. Київ 31 Ч 30+ 28.05.1987 8.12 78,69 60 м
66 КОВАЛЮХ Євген Харківська 37 Ч 35+ 17.08.1981 25.90 78,57 200 м
68 МАЖАРА Сергій Київська 38 Ч 35+ 13.03.1980 8.42 78,50 60 м
69 КНИШ Михайло Вінницька 35 Ч 35+ 22.11.1983 25.55 78,43 200 м
70 ЖИРКОВ Павло Львівська 65 Ч 65+ 10.04.1953 17:44.84 78,32 3 000 м с/х
71 НОВІКОВ Анатолій Запорізька 61 Ч 60+ 25.09.1957 2:42.68 78,21 800 м
72 ВОЙТЕНКО Вячеслав Вінницька 77 Ч 75+ 01.04.1941 11.10 78,13 60 м
73 ПАСТУХ Ігор Житомирська 63 Ч 60+ 19.04.1955 10.09 78,10 60 м
74 ТЕРЕНТЬЄВ Олег м. Київ 52 Ч 50+ 20.07.1966 10:44.09 78,09 3 000 м
75 НЕСВІТАЙЛО Юрій Харківська 57 Ч 55+ 09.04.1961 1:06.44 78,06 400 м
76 БОРИСЕВИЧ Андрій м. Київ 35 Ч 35+ 27.08.1983 8.19 78,02 60 м
77 ФАЙЧАК Іван Івано-Франківська 79 Ч 75+ 05.08.1939 3.47 77,80 Стрибки у довжину
78 ТИЦЬКИЙ Андрій Харківська 41 Ч 40+ 11.07.1977 26.99 77,77 200 м
79 ОНІЩУК Микола Хмельницька 70 Ч 70+ 10.01.1948 12:53.02 77,75 3 000 м
80 ГОРБАТКО Дмитро Донецька 42 Ч 40+ 08.12.1976 2:19.42 77,69 800 м
81 СОБОЛЕВСЬКИЙ Ігор Львівська 63 Ч 60+ 22.07.1955 17:31.25 77,62 3 000 м с/х
82 ЛІПІЧ Валентин Хмельницька 56 Ч 55+ 08.02.1962 1.45 77,54 Стрибки у висоту
83 РИХЛЮК Ігор Житомирська 50 Ч 50+ 29.03.1968 10:48.87 77.52 3 000 м
84 ТКАЧУК Віталій Київська 71 Ч 70+ 12.06.1947 1.20 77,42 Стрибки у висоту
85 НАГУЛЯК Олександр Хмельницька 60 Ч 60+ 24.06.1958 2:43.24 77,35 800 м
86 БОРИСЕНКО Олексій Київська 36 Ч 35+ 23.08.1982 9:45.88 77,20 3 000 м
87 ЛІПІЧ Валентин Хмельницька 56 Ч 55+ 08.02.1962 5.07 77,05 Стрибки у довжину
88 ГОРБАТКО Дмитро Донецька 42 Ч 40+ 08.12.1976 1:00.35 77,01 400 м
89 ТКАЧУК Володимир Харківська 71 Ч 70+ 04.01.1947 10.79 76,92 60 м
90 МИХАЙЛОВ Борис Чернігівська 57 Ч 55+ 12.02.1961 11:33.97 76,82 3 000 м
91 ЧАЙКА Анатолій Запорізька 60 Ч 60+ 30.01.1958 1:09.08 76,55 400 м
92 ЧОРНИЙ Іван Хмельницька 30 Ч 30+ 24.12.1987 9:36.68 76,49 3 000 м
93 САВЧУК Вадим Київська 47 Ч 45+ 18.11.1971 5:00.36 76,47 1 500 м
94 БЕРЕЗЮК Олег Черкаська 53 Ч 50+ 04.10.1965 9.64 76,45 60 м
95 БОХОНСЬКИЙ Володимир Хмельницька 80 Ч 80+ 12.06.1938 22:06.03 76,32 3 000 м с/х
96 САВЧУК Вадим Київська 47 Ч 45+ 18.11.1971 10:44.09 76,26 3 000 м
97 МАЛЬЧИК Сергій Черкаська 36 Ч 35+ 08.12.1982 26.49 76,22 200 м
98 ПАВЛІШИН Анатолій Вінницька 68 Ч 65+ 05.02.1950 33.32 76,20 200 м
99 РИХЛЮК Ігор Житомирська 50 Ч 50+ 29.03.1968 5:09.04 76,14 1 500 м
100 СОЛОВЙОВ Віктор Харківська 70 Ч 70+ 28.05.1948 10.83 76,08 60 м
101 ГОРДІЄНКО Олексій Черкаська 39 Ч 35+ 09.05.1979 6.20 76,07 Стрибки у довжину
102 КОРОТИЧ Олександр Черкаська 65 Ч 65+ 28.05.1953 10.51 76,02 60 м
103 ВОЛКОТРУБ Олександр Київська 65 Ч 65+ 20.01.1953 32.63 75,97 200 м
104 ЧАЙКА Анатолій Запорізька 60 Ч 60+ 30.01.1958 31.60 75,95 200 м
105 ВАСИЛЬЧЕНКО Анатолій Донецька 80 Ч 80+ 10.12.1938 11.85 75,95 60 м РУ
106 СТЕЦЮК Дмитро Рівненська 30 Ч 30+ 25.12.1987 9:42.77 75,69 3 000 м
107 КАЛАНДИРЕЦЬ Андрій Черкаська 47 Ч 45+ 12.12.1971 28.98 75,67 200 м
108 ДМИТРИШИН Геннадій Вінницька 65 Ч 65+ 10.09.1953 2:54.15 75,35 800 м
109 КРИВДА Сергій м. Київ 45 Ч 45+ 29.07.1973 9.25 75,35 60 м
110 КОВАЛЬСЬКИЙ Борис м. Київ 75 Ч 75+ 01.06.1943 11.58 75,34 Штовхання ядра РУ
111 КОЛЕСНІКОВ Юрій Київська 60 Ч 60+ 09.09.1958 2:48.13 75,10 800 м
112 МЕНЬШИКОВ Олексій Київська 59 Ч 55+ 28.07.1959 17:25.52 74,99 3 000 м с/х
113 БОНДАРЄВ Костянтин Київська 57 Ч 55+ 07.01.1961 11:53.71 74,75 3 000 м
114 ФРОЛОВ Євген Київська 62 Ч 60+ 28.09.1956 1.30 74,71 Стрибки у висоту
115 ДЕНИСЕНКО Андрій Київська 48 Ч 45+ 04.04.1970 11.55 74,71 Потрійний стрибок
116 ІГІН Юрій Луганська 69 Ч 65+ 06.01.1949 10.97 74,66 60 м
117 РЕВЕНКО Анатолій Черкаська 68 Ч 65+ 02.11.1952 10.94 74,41 60 м
118 НАГУЛЯК Олександр Хмельницька 60 Ч 60+ 24.06.1958 32.26 74,40 200 м
119 РУДИЧ Олег м. Київ 47 Ч 45+ 09.03.1971 5:08.99 74,34 1 500 м
120 УРУЩАК Іван Львівська 67 Ч 65+ 23.04.1951 13:04.56 74,28 3 000 м
121 СТЕЦЮК Дмитро Рівненська 30 Ч 30+ 25.12.1987 2:16.18 74,25 800 м
122 ЖУК Анатолій Львівська 72 Ч 70+ 05.04.1946 6:29.99 73,98 1 500 м
123 ОЛІВСОН Олександр Житомирська 55 Ч 55+ 14.11.1963 31.40 73,92 200 м
124 ЖУЛЬЖИК Сергій м. Київ 31 Ч 30+ 28.05.1987 26.29 73,79 200 м
125 КОРОТИЧ Олександр Черкаська 65 Ч 65+ 28.05.1953 18:50.36 73,78 3 000 м с/х
126 ДЕМЧЕНКО Тимофій Черкаська 65 Ч 65+ 20.10.1953 33.73 73,50 200 м
127 КОВІКА Василь Київська 61 Ч 60+ 10.10.1957 1:12.61 73,27 400 м
128 БЄЛОПОЛЬСЬКИЙ Борис Житомирська 49 Ч 45+ 24.02.1969 30.41 73,17 200 м
129 БОРИСЕВИЧ Андрій м. Київ 35 Ч 35+ 27.08.1983 2:18.91 73,00 800 м
130 АДАМКОВ Юрій Хмельницька 60 Ч 60+ 26.03.1958 12:29.63 72,98 3 000 м
131 ВОЛЬСЬКИЙ Олександр м. Київ 78 Ч 75+ 17.07.1940 15:40.76 72,81 3 000 м
132 ТИМОЩУК Руслан Хмельницька 39 Ч 35+ 21.02.1979 28.42 72,73 200 м
133 ПАСТУХ Ігор Житомирська 63 Ч 60+ 19.04.1955 1.25 72,67 Стрибки у висоту
134 СТЕЦЕНКО Анатолій Черкаська 60 Ч 60+ 26.07.1958 13.22 72,64 Штовхання ядра РУ
135 БОЖАЄВ Руслан м. Київ 68 Ч 65+ 07.06.1950 2.60 72,42 Стрибки з жердиною
136 ДАНИЛЕВИЧ Віктор Херсонська 56 Ч 55+ 31.01.1962 32.51 71,85 200 м
137 ПУЛІНЕЦЬ Сергій Чернігівська 58 Ч 55+ 09.02.1960 12:30.72 71,61 3 000 м
138 САПРИКІН Володимир Черкаська 59 Ч 55+ 27.01.1959 18:15.16 71,59 3 000 м с/х
139 ГРИЦЬКО Богдан Житомирська 35 Ч 35+ 11.06.1983 2:21.67 71,57 800 м
140 МИЦИК Вадим Черкаська 78 Ч 75+ 12.08.1940 41.11 71,39 200 м
141 УРУЩАК Іван Львівська 67 Ч 65+ 23.04.1951 6:21.88 71,38 1 500 м
142 БОЙКО Сергій м. Київ 41 Ч 40+ 30.06.1977 2:30.43 71,36 800 м
143 ДЕНИСЕНКО Андрій Київська 48 Ч 45+ 04.04.1970 5.22 71,31 Стрибки у довжину
144 ДМИТРИШИН Геннадій Вінницька 65 Ч 65+ 10.09.1953 34.80 71,24 200 м
145 РОМАНЕНКО Олександр Чернігівська 34 Ч 30+ 26.09.1984 10:27.77 71,24 3 000 м
146 ВАСИЛЮК Володимир Івано-Франківська 61 Ч 60+ 10.10.1957 12:54.75 71,24 3 000 м
147 КОНОВАЛ Юрій Рівненська 30 Ч 30+ 29.05.1988 27.14 71,19 200 м
148 РАБИНЮК Микола Івано-Франківська 71 Ч 70+ 29.09.1947 3.69 71,10 Стрибки у довжину
149 ЄРМОЛЕНКО Валентин Черкаська 72 Ч 70+ 16.04.1946 11.77 71,03 60 м
150 ТКАЧУК Володимир Харківська 71 Ч 70+ 04.01.1947 2.40 71,01 Стрибки з жердиною
151 ГРЕБЕЛЬСЬКИЙ Віктор м. Київ 35 Ч 35+ 21.09.1983 10:35.41 70,74 3 000 м
152 ТКАЧУК Василь м. Київ 77 Ч 75+ 06.01.1941 22:52.42 70,53 3 000 м с/х
153 ВОЙТЕНКО Вячеслав Вінницька 77 Ч 75+ 01.04.1941 40.95 70,45 200 м
154 ПІЧАХЧІ Андрій Харківська 47 Ч 45+ 10.08.1971 1.45 70,39 Стрибки у висоту
155 КОЛЕСНІКОВ Юрій Київська 60 Ч 60+ 09.09.1958 1.25 70,22 Стрибки у висоту
156 БЛАНУЦА Андрій м. Київ 39 Ч 35+ 01.04.1979 10:58.41 70,18 3 000 м
157 ВАСИЛЬЧЕНКО Анатолій Донецька 80 Ч 80+ 10.12.1938 3.05 69,95 Стрибки у довжину РУ
158 ЛОЗИЦЬКИЙ Юрій м. Київ 34 Ч 30+ 28.07.1984 2:24.55 69,95 800 м
159 АДАМКОВ Юрій Хмельницька 60 Ч 60+ 26.03.1958 6:06.98 69,73 1 500 м
160 КРАСНЮКОВ Валерій Київська 59 Ч 55+ 10.01.1959 18:46.71 69,58 3 000 м с/х
161 РЕПІН Сергій Харківська 46 Ч 45+ 10.07.1972 5.20 69,33 Стрибки у довжину
162 МУЗАЛЕВСЬКИЙ Олександр Хмельницька 54 Ч 50+ 22.08.1964 12:33.12 69,02 3 000 м
163 КРИЧУН Василь Івано-Франківська 71 Ч 70+ 24.03.1947 14:43.17 68,96 3 000 м
164 ГРИЦЬКО Богдан Житомирська 35 Ч 35+ 11.06.1983 5:08.31 68,21 1 500 м
165 БІЛИЙ Сергій Львівська 63 Ч 60+ 11.09.1955 13:44.38 68,15 3 000 м
166 БУГРИН Ігор Львівська 54 Ч 50+ 10.06.1964 34.08 67,61 200 м
167 КОНОВАЛ Юрій Рівненська 30 Ч 30+ 29.05.1988 1:03.52 67,52 400 м
168 КРИВДА Сергій м. Київ 45 Ч 45+ 29.07.1973 32,03 67,50 200 м
169 МИЦИК Вадим Черкаська 78 Ч 75+ 12.08.1940 1:43.83 65,94 400 м
170 КРИЧУН Василь Івано-Франківська 71 Ч 70+ 24.03.1947 3:33.53 65,85 800 м
171 СОБОЛЕВСЬКИЙ Ігор Львівська 63 Ч 60+ 22.07.1955 37.20 65,78 200 м
172 БІЛИЙ Сергій Львівська 63 Ч 60+ 11.09.1955 6:40.20 65,67 1 500 м
173 ШАПОВАЛОВ Анатолій Полтавська 76 Ч 75+ 20.03.1942 24:15.18 65,63 3 000 м с/х
174 ШУЛЯТИЦЬКИЙ Валерій Вінницька 61 Ч 60+ 27.05.1957 14:02.29 65,52 3 000 м
175 ЄРКО Станіслав м. Київ 45 Ч 45+ 16.10.1973 2:50.36 65,36 800 м
176 ЛАГУНОВ Михайло Черкаська 63 Ч 60+ 23.02.1955 10.90 65,27 Штовхання ядра
177 АРХІПОВ Вячеслав Донецька 78 Ч 75+ 01.02.1940 13.50 65,26 60 м
178 СУХОСТАВСЬКИЙ Володимир Вінницька 58 Ч 55+ 11.04.1960 36.39 65,07 200 м
179 ГНИЛОСКУРЕНКО Святослав м. Київ 49 Ч 45+ 12.11.1969 12:51.06 64,72 3 000 м
180 СУХОСТАВСЬКИЙ Володимир Вінницька 58 Ч 55+ 11.04.1960 13:39.01 64,08 3 000 м
181 СЛЄПЦОВ Петро Херсонська 58 Ч 55+ 25.06.1960 4.09 64,01 Стрибки у довжину
182 БЕРЕЗЮК Олег Черкаська 53 Ч 50+ 04.10.1965 35,76 63,98 200 м
183 ПІЧАХЧІ Андрій Харківська 47 Ч 45+ 10.08.1971 4.71 63,56 Стрибки у довжину
184 ЄРКО Станіслав м. Київ 45 Ч 45+ 16.10.1973 1:15.49 63,40 400 м
185 БУГРИН Ігор Львівська 54 Ч 50+ 10.06.1964 1:20.37 63,28 400 м
186 ЛИСИЙ Ігор Львівська 73 Ч 70+ 30.03.1945 7:43.16 63,20 1 500 м
187 ЖИРКОВ Павло Львівська 65 Ч 65+ 10.04.1953 15:10.05 62,86 3 000 м
188 ВОЛОКІТІН Олександр м. Київ 41 Ч 40+ 26.05.1977 12:27.63 62,74 3 000 м
189 ОРЛОВ Юрій Київська 56 Ч 55+ 01.07.1962 14:19.66 61,49 3 000 м
190 ІГІН Юрій Луганська 69 Ч 65+ 06.01.1949 41.72 61,34 200 м
191 ЛИСИЙ Ігор Львівська 73 Ч 70+ 30.03.1945 3:56.75 61,25 800 м
192 МИЛОКОСТИЙ Петро Черкаська 67 Ч 65+ 11.07.1951 8.88 60,37 Штовхання ядра
193 ДАНИЛЕВИЧ Віктор Херсонська 56 Ч 55+ 31.01.1962 3.93 59,73 Стрибки у довжину
194 ЄРМОЛЕНКО Валентин Черкаська 72 Ч 70+ 16.04.1946 3.00 58,82 Стрибки у довжину
195 ВОЛКОТРУБ Олександр Київська 65 Ч 65+ 20.01.1953 3.54 58,80 Стрибки у довжину
196 ПОМФ`ЮК Тарас Івано-Франківська 39 Ч 35+ 01.01.1979 3:02.25 57,80 800 м
197 КРИВЕНКО Василь Черкаська 58 Ч 55+ 11.01.1960 9.74 57,46 Штовхання ядра
198 ФРОЛОВ Євген Київська 62 Ч 60+ 28.09.1956 3.45 57,31 Стрибки у довжину
199 ГОРОБЧУК Олександр Вінницька 51 Ч 50+ 18.03.1967 21:33.71 56,35 3 000 м с/х
200 КАПТЮХ Дмитро м. Київ 57 Ч 55+ 12.08.1961 9.74 56,14 Штовхання ядра
201 КОХАНЕЦЬ Василь Тернопільська 52 Ч 50+ 07.01.1966 22:00.41 55,66 3 000 м с/х
202 НЕСТЕРЕНКО Микола Львівська 84 Ч 80+ 01.07.1934 11:22.88 54,91 1 500 м
203 ПОМФ`ЮК Тарас Івано-Франківська 39 Ч 35+ 01.01.1979 14:21.96 53,61 3 000 м
204 ГОРДІЄНКО Олексій Черкаська 39 Ч 35+ 09.05.1979 12.13 53,60 Штовхання ядра
205 АРХІПОВ Вячеслав Донецька 78 Ч 75+ 01.02.1940 2.34 51,43 Стрибки у довжину
206 ПІНЧУК Анатолій Київська 47 Ч 45+ 17.07.1971 9.97 50,03 Штовхання ядра
207 НЕСТЕРЕНКО Микола Львівська 84 Ч 80+ 01.07.1934 2:41.95 49,11 400 м
208 ІГІН Юрій Луганська 69 Ч 65+ 06.01.1949 6.70 48,87 Штовхання ядра
209 СЛЄПЦОВ Петро Херсонська 58 Ч 55+ 25.06.1960 8.13 47,96 Штовхання ядра
210 РЕВЕНКО Анатолій Черкаська 68 Ч 65+ 02.11.1952 2.45 44,79 Стрибки у довжину
Особиста першість. Жінки
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата народження Результат Рейтинг WMA Вид
1 ПИЛИПЕНКО Олена Вінницька 63 Ж 60+ 28.06.1955 10.24 88,67 60 м
2 ЛИТВИН Валентина Харківська 70 Ж 70+ 13.09.1948 3:22.66 87,96 800 м РУ
3 ТИШКО Антоніна м. Київ 71 Ж 70+ 24.06.1947 19:08.32 86,21 3 000 м с/х
4 ЛИТВИН Валентина Харківська 70 Ж 70+ 13.09.1948 11.40 84,74 60 м РУ
5 СТАДНИК Ольга Львівська 62 Ж 60+ 05.09.1956 13:45.45 84,08 3 000 м
6 СОРОЧУК Світлана Дніпропетровська 51 Ж 50+ 29.05.1967 13.44 83,84 Штовхання ядра
7 КАРПЕНКО Лілія Харківська 53 Ж 50+ 08.09.1965 9.91 83,25 60 м
8 СОРОКІНА Тетяна Київська 67 Ж 65+ 24.01.1951 7:06.19 82,80 1 500 м
9 СТАДНИК Ольга Львівська 62 Ж 60+ 05.09.1956 6:34.97 82,64 1 500 м
10 ЯЦЕНКО Ксенія Дніпропетровська 39 Ж 35+ 23.01.1979 8.58 82,63 60 м
11 ДАНИЛЮК Ксенія м. Київ 81 Ж 80+ 21.04.1937 23:46.69 82,01 3 000 м с/х
12 ШМАЛЬКО Надія м. Київ 59 Ж 50+ 20.01.1959 10.83 80,79 60 м
13 ЗОЗУЛЯ Віра Тернопільська 48 Ж 45+ 31.08.1970 15:53.33 80,77 3 000 м с/х
14 СОРОКІНА Тетяна Київська 67 Ж 65+ 24.01.1951 3:30.24 79,72 800 м
15 ШТОКАЛО Ніна Луганська 60 Ж 60+ 21.04.1958 11.22 78,79 60 м
16 КРЕПКІНА Валентина м. Київ 53 Ж 50+ 05.09.1965 2.60 75,70 Стрибки з жердиною
17 ФЕСАН Тетяна Київська 63 Ж 60+ 26.12.1954 19:11.33 77,48 3 000 м с/х
18 ФІЛІПОВИЧ Лариса м. Київ 45 Ж 45+ 26.01.1973 9.89 77,21 Потрійний стрибок
19 ЯЦЕНКО Ксенія Дніпропетровська 39 Ж 35+ 23.01.1979 28.94 77,13 200 м
20 ЛЮБЧЕНКО Тетяна м. Київ 61 Ж 60+ 23.05.1957 3:12.75 77,12 800 м
21 ІВАРОВСЬКА Ніна Чернігівська 57 Ж 55+ 04.01.1961 14:01.97 76,72 3 000 м
22 ПАВЛОВА Наталія Харківська 48 Ж 45+ 16.03.1970 10.22 76,61 60 м
23 МІЛІЦИНА Марія м. Київ 41 Ж 40+ 07.01.1977 9.51 76,34 60 м
24 ПОДОЛЬЧУК Наталія Житомирська 36 Ж 35+ 04.07.1982 9.11 75,96 60 м
25 КАРПЕНКО Лілія Харківська 53 Ж 50+ 08.09.1965 34.87 75,79 200 м
26 ФІЛІПОВИЧ Лариса м. Київ 45 Ж 45+ 26.01.1973 1.35 75,42 Стрибки у висоту
27 ЛЮБЧЕНКО Тетяна м. Київ 61 Ж 60+ 23.05.1957 1:25.77 75,03 400 м
28 КОЗЛОВА Галина м. Київ 62 Ж 60+ 22.05.1956 19:35.72 75,02 3 000 м с/х
29 ІВАРОВСЬКА Ніна Чернігівська 57 Ж 55+ 04.01.1961 6:48.86 74,26 1 500 м
30 ТИМЧЕНКО Наталя м. Київ 43 Ж 40+ 06.06.1975 1:13.05 74,15 400 м
31 МАКОВІЙЧУК Марія Івано-Франківська 70 Ж 70+ 30.08.1948 4:03.35 73,25 800 м
32 ЗОЗУЛЯ Ірина м. Київ 64 Ж 60+ 26.04.1954 8.89 71,93 Штовхання ядра
33 ВАСИЛЕНКО Олена Київська 39 Ж 35+ 05.03.1979 9.86 71,91 60 м
34 ТКАЧУК Антоніна Черкаська 79 Ж 75+ 19.07.1939 15.17 71,52 60 м
35 ПАВЛОВА Наталія Харківська 48 Ж 45+ 16.03.1970 34.83 71,40 200 м
36 РОМАНЕНКО Олеся Київська 41 Ж 40+ 25.04.1977 10.23 70,97 60 м
37 МІЛІЦИНА Марія м. Київ 41 Ж 40+ 07.01.1977 32.34 70,78 200 м
38 СТАВІНСЬКА Людмила Полтавська 62 Ж 60+ 08.06.1956 16:26.36 70,36 3 000 м
39 НАСОНОВА Тетяна Херсонська 42 Ж 40+ 15.12.1976 12.98 70,31 Штовхання ядра РУ
40 ТИМЧЕНКО Наталя м. Київ 43 Ж 40+ 06.06.1975 2:50.70 70,07 800 м
41 ТКАЧУК Антоніна Черкаська 79 Ж 75+ 19.07.1939 10:28.70 69,68 1 500 м
42 СЕМЕНЧЕНКО Валентина м. Київ 64 Ж 60+ 17.08.1954 21:36.43 69,65 3 000 м с/х
43 ПОДОЛЬЧУК Наталія Житомирська 36 Ж 35+ 04.07.1982 30.87 69,55 200 м
44 ГЛУШКО Любов м. Київ 64 Ж 60+ 21.06.1954 21:39.81 69,47 3 000 м с/х
45 ЗВОЛІНСЬКА Світлана Івано-Франківська 52 Ж 50+ 08.02.1966 11.92 68,54 60 м
46 РОСЕЦЬКА Наталія м. Київ 52 Ж 50+ 24.01.1966 10.78 68,49 Штовхання ядра
47 ФІЛІПОВИЧ Лариса м. Київ 45 Ж 45+ 26.01.1973 4.33 67,67 Стрибки у довжину
48 ШТОКАЛО Ніна Луганська 60 Ж 60+ 21.04.1958 43.98 64,35 200 м
49 БЕРЕЗНІЦЬКА Наталія м. Київ 62 Ж 60+ 05.12.1956 45.25 63,76 200 м
50 ГЕРАСИМЧУК Тетяна Житомирська 34 Ж 30+ 13.11.1984 10.86 63,72 60 м
51 ЧЕРНИШ Анастасія Луганська 63 Ж 60+ 16.06.1955 23:22.65 63,59 3 000 м с/х
52 ЯНКУН Євгенія Хмельницька 57 Ж 55+ 03.05.1961 9.08 63,08 Штовхання ядра РУ
53 ГЕРАСИМЧУК Наталія м. Київ 42 Ж 40+ 12.12.1976 3:10.52 62,23 800 м
54 ПОБЛІЧКО Олена Хмельницька 54 Ж 50+ 12.01.1964 9.31 61,33 Штовхання ядра
55 БЕРЕЗНІЦЬКА Наталія м. Київ 62 Ж 60+ 05.12.1956 1:48.89 59,61 400 м
56 ШАРОВА Вікторія Київська 37 Ж 35+ 25.01.1981 14:25.09 59,39 3 000 м
57 ШТОКАЛО Ніна Луганська 60 Ж 60+ 21.04.1958 1:48.25 58,95 400 м
58 МАСЬОМА Наталія м. Київ 41 Ж 40+ 08.06.1977 39.03 58,65 200 м
59 ПОДОЛЬЧУК Наталія Житомирська 36 Ж 35+ 04.07.1982 1.15 57,79 Стрибки у висоту
60 ГУРА Ольга Київська 34 Ж 30+ 30.08.1984 3:16.50 57,65 800 м
61 ЗВОЛІНСЬКА Світлана Івано-Франківська 52 Ж 50+ 08.02.1966 3:46.18 57,61 800 м
62 СКОРБАЧ Олена Чернігівська 37 Ж 35+ 01.06.1981 3:19.92 56,68 800 м
63 ГЕРАСИМЧУК Тетяна Житомирська 34 Ж 30+ 13.11.1984 37.68 56,63 200 м
64 РОМАНЕНКО Олеся Київська 41 Ж 40+ 25.04.1977 3.45 51,19 Стрибки у довжину
65 ВАСИЛЕНКО Олена Київська 39 Ж 35+ 05.03.1979 3.41 49,35 Стрибки у довжину
66 ЯНКУН Євгенія Хмельницька 57 Ж 55+ 03.05.1961 2.58 47,78 Стрибки у довжину
67 БЕРЕЗНІЦЬКА Наталія м. Київ 62 Ж 60+ 05.12.1956 5.70 44,12 Штовхання ядра
68 ПОБЛІЧКО Олена Хмельницька 54 Ж 50+ 12.01.1964 2.24 39,65 Стрибки у довжину
Рейтинг за видами. Чоловіки
Особиста першість у кожному виді програми
За Рейтингом  WMA
Штовхання ядра  Чоловіки  Фінал 
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 КОВАЛЬСЬКИЙ Борис м. Київ 75 Ч 75+ 01.06.1943 11.58 75,34 РУ РУ
2 СТЕЦЕНКО Анатолій Черкаська 60 Ч 60+ 26.07.1958 13.22 72,64 РУ РУ
3 ЛАГУНОВ Михайло Черкаська 63 Ч 60+ 23.02.1955 10.90 65,27
4 МИЛОКОСТИЙ Петро Черкаська 67 Ч 65+ 11.07.1951 8.88 60,37
5 КРИВЕНКО Василь Черкаська 58 Ч 55+ 11.01.1960 9.74 57,46
6 КАПТЮХ Дмитро м. Київ 57 Ч 55+ 12.08.1961 9.74 56,14
7 ГОРДІЄНКО Олексій Черкаська 39 Ч 35+ 09.05.1979 12.13 53,60
8 ПІНЧУК Анатолій Київська 47 Ч 45+ 17.07.1971 9.97 50,03
9 ІГІН Юрій Луганська 69 Ч 65+ 06.01.1949 6.70 48,87
10 СЛЄПЦОВ Петро Херсонська 58 Ч 55+ 25.06.1960 8.13 47,96
Стибки у висоту Чоловіки  Фінал 
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 ТКАЧУК Олександр Хмельницька 60 Ч 60+ 16.05.1958 1.55 87,08
2 РЕПІН Сергій Харківська 46 Ч 45+ 10.07.1972 1.75 83,73
3 ГОРДІЄНКО Олексій Черкаська 39 Ч 35+ 09.05.1979 1.85 82,59
4 ГОРОБЧУК Олександр Вінницька 51 Ч 50+ 18.03.1967 1.60 80,81
5 ЛІПІЧ Валентин Хмельницька 56 Ч 55+ 08.02.1962 1.45 77,54
6 ТКАЧУК Віталій Київська 71 Ч 70+ 12.06.1947 1.20 77,42
7 ФРОЛОВ Євген Київська 62 Ч 60+ 28.09.1956 1.30 74,71
8 ПАСТУХ Ігор Житомирська 63 Ч 60+ 19.04.1955 1.25 72,67
9 ПІЧАХЧІ Андрій Харківська 47 Ч 45+ 10.08.1971 1.45 70,39
10 КОЛЕСНІКОВ Юрій Київська 60 Ч 60+ 09.09.1958 1.25 70,22
Потрійний стрибок Чоловіки  Фінал 
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 ШУКЕВИЧ Юрій м. Київ 69 Ч 65+ 09.07.1949 9.90 88,00
2 ЧЕРНЯТЕВИЧ Володимир Дніпропетровська 70 Ч 70+ 26.09.1948 9.60 86,88
3 ДЕНИСЕНКО Андрій Київська 48 Ч 45+ 04.04.1970 11.55 74,71
Стрибки у довжину Чоловіки  Фінал 
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 ФАЙЧАК Іван Івано-Франківська 79 Ч 75+ 05.08.1939 3.47 77,80
2 ЛІПІЧ Валентин Хмельницька 56 Ч 55+ 08.02.1962 5.07 77,05
3 ГОРДІЄНКО Олексій Черкаська 39 Ч 35+ 09.05.1979 6.20 76,07
4 ДЕНИСЕНКО Андрій Київська 48 Ч 45+ 04.04.1970 5.22 71,31
5 РАБИНЮК Микола Івано-Франківська 71 Ч 70+ 29.09.1947 3.69 71,10
6 ВАСИЛЬЧЕНКО Анатолій Донецька 80 Ч 80+ 10.12.1938 3.05 69,95 РУ РУ
7 РЕПІН Сергій Харківська 46 Ч 45+ 10.07.1972 5.20 69,33
8 СЛЄПЦОВ Петро Херсонська 58 Ч 55+ 25.06.1960 4.09 64,01
9 ПІЧАХЧІ Андрій Харківська 47 Ч 45+ 10.08.1971 4.71 63,56
10 ДАНИЛЕВИЧ Віктор Херсонська 56 Ч 55+ 31.01.1962 3.93 59,73
11 ЄРМОЛЕНКО Валентин Черкаська 72 Ч 70+ 16.04.1946 3.00 58,82
12 ВОЛКОТРУБ Олександр Київська 65 Ч 65+ 20.01.1953 3.54 58,80
13 ФРОЛОВ Євген Київська 62 Ч 60+ 28.09.1956 3.45 57,31
14 АРХІПОВ Вячеслав Донецька 78 Ч 75+ 01.02.1940 2.34 51,43
15 РЕВЕНКО Анатолій Черкаська 68 Ч 65+ 02.11.1952 2.45 44,79
Стрибки з жердиною Чоловіки  Фінал 
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 БОЖАЄВ Руслан м. Київ 68 Ч 65+ 07.06.1950 2.60 72,42
2 ТКАЧУК Володимир Харківська 71 Ч 70+ 04.01.1947 2.40 71,01
Біг на 3 000 м Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 РОГОВОЙ Віктор м. Київ 53 Ч 50+ 04.12.1965 10:00.31 85,87
2 ВОВК Олександр Харківська 62 Ч 60+ 10.09.1956 10:49.98 85,66
3 ЛЕБЕДЄВ Дмитро м. Київ 77 Ч 75+ 31.08.1941 13:14.46 84,46
4 ШУТЕНКО Павло Київська 49 Ч 45+ 10.07.1969 9:53.05 84,14
5 САХНО Володимир Чернігівська 48 Ч 45+ 29.07.1970 10:08.05 81,41
6 ВАСИЛЬЄВ Олександр Харківська 44 Ч 40+ 13.07.1974 9:51.00 81,27
7 БОХОНСЬКИЙ Володимир Хмельницька 80 Ч 80+ 12.06.1938 14:46.86 80,85
8 МІЛКА Вячнслав Харківська 47 Ч 45+ 27.08.1971 10:41.52 76.57
9 МОСПАН Михайло Хмельницька 58 Ч 55+ 01.11.1960 11:06.08 80,71
10 ЖУК Анатолій Львівська 72 Ч 70+ 05.04.1946 12:49.64 80,17
11 ТИМОШЕНКО Сергій м. Київ 56 Ч 55+ 26.04.1962 10:59.46 80,16
12 РИХЛЮК Ігор Житомирська 50 Ч 50+ 29.03.1968 10:48.87 77,52
13 ТЕРЕНТЬЄВ Олег м. Київ 52 Ч 50+ 20.07.1966 11:36.97 73.36
14 ОНІЩУК Микола Хмельницька 70 Ч 70+ 10.01.1948 12:53.02 77,75
15 БОРИСЕНКО Олексій Київська 36 Ч 35+ 23.08.1982 9:45.88 77,20
16 МИХАЙЛОВ Борис Чернігівська 57 Ч 55+ 12.02.1961 11:33.97 76,82
17 САВЧУК Вадим Київська 47 Ч 45+ 18.11.1971 10:44.09 76,26
18 ЧОРНИЙ Іван Хмельницька 30 Ч 30+ 24.12.1987 9:36.68 76,49
19 СТЕЦЮК Дмитро Рівненська 30 Ч 30+ 25.12.1987 9:42.77 75,69
20 БОНДАРЄВ Костянтин Київська 57 Ч 55+ 07.01.1961 11:53.71 74,75
21 УРУЩАК Іван Львівська 67 Ч 65+ 23.04.1951 13:04.56 74,28
22 АДАМКОВ Юрій Хмельницька 60 Ч 60+ 26.03.1958 12:29.63 72,98
23 ВОЛЬСЬКИЙ Олександр м. Київ 78 Ч 75+ 17.07.1940 15:40.76 72,81
24 ПУЛІНЕЦЬ Сергій Чернігівська 58 Ч 55+ 09.02.1960 12:30.72 71,61
25 РОМАНЕНКО Олександр Чернігівська 34 Ч 30+ 26.09.1984 10:27.77 71,24
26 ВАСИЛЮК Володимир Івано-Франківська 61 Ч 60+ 10.10.1957 12:54.75 71,24
27 ГРЕБЕЛЬСЬКИЙ Віктор м. Київ 35 Ч 35+ 21.09.1983 10:35.41 70,74
28 БЛАНУЦА Андрій м. Київ 39 Ч 35+ 01.04.1979 10:58.41 70,18
29 МУЗАЛЕВСЬКИЙ Олександр Хмельницька 54 Ч 50+ 22.08.1964 12:33.12 69,02
30 КРИЧУН Василь Івано-Франківська 71 Ч 70+ 24.03.1947 14:43.17 68,96
31 БІЛИЙ Сергій Львівська 63 Ч 60+ 11.09.1955 13:44.38 68,15
32 ШУЛЯТИЦЬКИЙ Валерій Вінницька 61 Ч 60+ 27.05.1957 14:02.29 65,52
33 ГНИЛОСКУРЕНКО Святослав м. Київ 49 Ч 45+ 12.11.1969 12:51.06 64,72
34 СУХОСТАВСЬКИЙ Володимир Вінницька 58 Ч 55+ 11.04.1960 13:39.01 64,08
35 ЖИРКОВ Павло Львівська 65 Ч 65+ 10.04.1953 15:10.05 62,86
36 ВОЛОКІТІН Олександр м. Київ 41 Ч 40+ 26.05.1977 12:27.63 62,74
37 ОРЛОВ Юрій Київська 56 Ч 55+ 01.07.1962 14:19.66 61,49
38 ПОМФ`ЮК Тарас Івано-Франківська 39 Ч 35+ 01.01.1979 14:21.96 53,61
Спортивна ходьба 3 000 м Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 ПУШКІН Іван м. Київ 88 Ч 85+ 30.06.1930 22:52.46 84,45
2 СЕРГІЄНКО Анатолій Київська 70 Ч 70+ 27.09.1948 17:34.84 83,71
3 ОНІЩУК Микола Хмельницька 70 Ч 70+ 10.01.1948 18:06.14 81,30
4 ЖИРКОВ Павло Львівська 65 Ч 65+ 10.04.1953 17:44.84 78,32
5 СОБОЛЕВСЬКИЙ Ігор Львівська 63 Ч 60+ 22.07.1955 17:31.25 77,62
6 БОХОНСЬКИЙ Володимир Хмельницька 80 Ч 80+ 12.06.1938 22:06.03 76,32
7 МЕНЬШИКОВ Олексій Київська 59 Ч 55+ 28.07.1959 17:25.52 74,99
8 КОРОТИЧ Олександр Черкаська 65 Ч 65+ 28.05.1953 18:50.36 73,78
9 САПРИКІН Володимир Черкаська 59 Ч 55+ 27.01.1959 18:15.16 71,59
10 ТКАЧУК Василь м. Київ 77 Ч 75+ 06.01.1941 22:52.42 70,53
11 КРАСНЮКОВ Валерій Київська 59 Ч 55+ 10.01.1959 18:46.71 69,58
12 ШАПОВАЛОВ Анатолій Полтавська 76 Ч 75+ 20.03.1942 24:15.18 65,63
13 ГОРОБЧУК Олександр Вінницька 51 Ч 50+ 18.03.1967 21:33.71 56,35
14 КОХАНЕЦЬ Василь Тернопільська 52 Ч 50+ 07.01.1966 22:00.41 55,66
Біг на 1 500 м Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 ІВАНОВ Євген Дніпропетровська 62 Ч 60+ 06.04.1956 4:58.24 87,31
2 ШУТЕНКО Павло Київська 49 Ч 45+ 10.07.1969 4:44.87 81,93
3 ТИМОШЕНКО Сергій м. Київ 56 Ч 55+ 26.04.1962 5:02.82 81,63
4 БОЙКО Борис Київська 58 Ч 55+ 12.04.1960 5:11.37 80,77
5 САХАНДА Ігор м. Київ 51 Ч 50+ 19.11.1967 4;56.89 79,89
6 САВЧУК Вадим Київська 47 Ч 45+ 18.11.1971 5:00.36 76,47
7 РИХЛЮК Ігор Житомирська 50 Ч 50+ 29.03.1968 5:09.04 76,14
8 РУДИЧ Олег м. Київ 47 Ч 45+ 09.03.1971 5:08.99 74,34
9 ЖУК Анатолій Львівська 72 Ч 70+ 05.04.1946 6:29.99 73,98
10 УРУЩАК Іван Львівська 67 Ч 65+ 23.04.1951 6:21.88 71,38
11 АДАМКОВ Юрій Хмельницька 60 Ч 60+ 26.03.1958 6:06.98 69,73
12 ГРИЦЬКО Богдан Житомирська 35 Ч 35+ 11.06.1983 5:08.31 68,21
13 БІЛИЙ Сергій Львівська 63 Ч 60+ 11.09.1955 6:40.20 65,67
14 ЛИСИЙ Ігор Львівська 73 Ч 70+ 30.03.1945 7:43.16 63,20
15 НЕСТЕРЕНКО Микола Львівська 84 Ч 80+ 01.07.1934 11:22.88 54,91
Біг на 800 м Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 ЧАЙКА Анатолій Запорізька 60 Ч 60+ 30.01.1958 2:36.81 80,52
2 ФІЩЕНКО Віталій Харківська 63 Ч 60+ 21.09.1955 2:41.02 80,24
3 КОВАЛЮХ Євген Харківська 37 Ч 35+ 17.08.1981 2:09.17 80,00
4 КЛІЩ Олександр Вінницька 58 Ч 55+ 23.09.1960 2:36.40 79,43
5 ПАВЛІШИН Анатолій Вінницька 68 Ч 65+ 05.02.1950 2:51.04 79,22
6 СОЛОВЙОВ Віктор Харківська 70 Ч 70+ 28.05.1948 2:56.03 78,69 РУ
7 НОВІКОВ Анатолій Запорізька 61 Ч 60+ 25.09.1957 2:42.68 78,21
8 ГОРБАТКО Дмитро Донецька 42 Ч 40+ 08.12.1976 2:19.42 77,69
9 НАГУЛЯК Олександр Хмельницька 60 Ч 60+ 24.06.1958 2:43.24 77,35
10 ДМИТРИШИН Геннадій Вінницька 65 Ч 65+ 10.09.1953 2:54.15 75,35
11 КОЛЕСНІКОВ Юрій Київська 60 Ч 60+ 09.09.1958 2:48.13 75,10
12 СТЕЦЮК Дмитро Рівненська 30 Ч 30+ 25.12.1987 2:16.18 74,25
13 БОРИСЕВИЧ Андрій м. Київ 35 Ч 35+ 27.08.1983 2:18.91 73,00
14 ГРИЦЬКО Богдан Житомирська 35 Ч 35+ 11.06.1983 2:21.67 71,57
15 БОЙКО Сергій м. Київ 41 Ч 40+ 30.06.1977 2:30.43 71,36
16 ЛОЗИЦЬКИЙ Юрій м. Київ 34 Ч 30+ 28.07.1984 2:24.55 69,95
17 КРИЧУН Василь Івано-Франківська 71 Ч 70+ 24.03.1947 3:33.53 65,85
18 ЄРКО Станіслав м. Київ 45 Ч 45+ 16.10.1973 2:50.36 65,36
19 ЛИСИЙ Ігор Львівська 73 Ч 70+ 30.03.1945 3:56.75 61,25
20 ПОМФ`ЮК Тарас Івано-Франківська 39 Ч 35+ 01.01.1979 3:02.25 57,80
Біг на 400 м Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 СИРМОЛОТОВ Олександр м. Київ 50 Ч 50+ 09.08.1968 57.21 86,21 РУ
2 ЛИСЕНКО Олександр Київська 63 Ч 60+ 05.04.1955 1:07.34 80,00
3 НЕСВІТАЙЛО Юрій Харківська 57 Ч 55+ 09.04.1961 1:06.44 78,06
4 ГОРБАТКО Дмитро Донецька 42 Ч 40+ 08.12.1976 1:00.35 77,01
5 ЧАЙКА Анатолій Запорізька 60 Ч 60+ 30.01.1958 1:09.08 76,55
6 КОВІКА Василь Київська 61 Ч 60+ 10.10.1957 1:12.61 73,27
7 КОНОВАЛ Юрій Рівненська 30 Ч 30+ 29.05.1988 1:03.52 67,52
8 МИЦИК Вадим Черкаська 78 Ч 75+ 12.08.1940 1:43.83 65,94
9 ЄРКО Станіслав м. Київ 45 Ч 45+ 16.10.1973 1:15.49 63,40
10 БУГРИН Ігор Львівська 54 Ч 50+ 10.06.1964 1:20.37 63,28
11 НЕСТЕРЕНКО Микола Львівська 84 Ч 80+ 01.07.1934 2:41.95 49,11
Біг на 200 м Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 ЛОЖЕЧНІКОВ Олександр м. Київ 67 Ч 65+ 03.02.1951 30.23 83,33
2 НЕСВІТАЙЛО Юрій Харківська 57 Ч 55+ 09.04.1961 29.00 81,10
3 СМОЛІЙ Сергій  Дніпропетровська 57 Ч 55+ 20.05.1961 29.57 81,10
4 МЕЛЬНИК Володимир м. Київ 62 Ч 60+ 12.05.1956 30.56 79,55
5 ЛІПІЧ Валентин Хмельницька 56 Ч 55+ 08.02.1962 29.54 79,08
6 ЗАРИЦЬКИЙ Микола м. Київ 62 Ч 60+ 07.01.1956 30.75 79,06
7 КОВАЛЮХ Євген Харківська 37 Ч 35+ 17.08.1981 25.90 78,57
8 КНИШ Михайло Вінницька 35 Ч 35+ 22.11.1983 25.55 78,43
9 ТИЦЬКИЙ Андрій Харківська 41 Ч 40+ 11.07.1977 26.99 77,77
10 МАЛЬЧИК Сергій Черкаська 36 Ч 35+ 08.12.1982 26.49 76,22
11 ПАВЛІШИН Анатолій Вінницька 68 Ч 65+ 05.02.1950 33.32 76,20
12 ВОЛКОТРУБ Олександр Київська 65 Ч 65+ 20.01.1953 32.63 75,97
13 ЧАЙКА Анатолій Запорізька 60 Ч 60+ 30.01.1958 31.60 75,95
14 КАЛАНДИРЕЦЬ Андрій Черкаська 47 Ч 45+ 12.12.1971 28.98 75,67
15 НАГУЛЯК Олександр Хмельницька 60 Ч 60+ 24.06.1958 32.26 74,40
16 ОЛІВСОН Олександр Житомирська 55 Ч 55+ 14.11.1963 31.40 73,92
17 ЖУЛЬЖИК Сергій м. Київ 31 Ч 30+ 28.05.1987 26.29 73,79
18 ДЕМЧЕНКО Тимофій Черкаська 65 Ч 65+ 20.10.1953 33.73 73,50
19 БЄЛОПОЛЬСЬКИЙ Борис Житомирська 49 Ч 45+ 24.02.1969 30.41 73,17
20 ТИМОЩУК Руслан Хмельницька 39 Ч 35+ 21.02.1979 28.42 72,73
21 ДАНИЛЕВИЧ Віктор Херсонська 56 Ч 55+ 31.01.1962 32.51 71,85
22 МИЦИК Вадим Черкаська 78 Ч 75+ 12.08.1940 41.11 71,39
23 ДМИТРИШИН Геннадій Вінницька 65 Ч 65+ 10.09.1953 34.80 71,24
24 КОНОВАЛ Юрій Рівненська 30 Ч 30+ 29.05.1988 27.14 71,19
25 ВОЙТЕНКО Вячеслав Вінницька 77 Ч 75+ 01.04.1941 40.95 70,45
26 БУГРИН Ігор Львівська 54 Ч 50+ 10.06.1964 34.08 67,61
27 КРИВДА Сергій м. Київ 45 Ч 45+ 29.07.1973 32,03 67,50
28 СОБОЛЕВСЬКИЙ Ігор Львівська 63 Ч 60+ 22.07.1955 37.20 65,78
29 СУХОСТАВСЬКИЙ Володимир Вінницька 58 Ч 55+ 11.04.1960 36.39 65,07
30 БЕРЕЗЮК Олег Черкаська 53 Ч 50+ 04.10.1965 35,76 63,98
31 ІГІН Юрій Луганська 69 Ч 65+ 06.01.1949 41.72 61,34
Біг на 60 м Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 ШМАЛЬКО Віктор м. Київ 51 Ч 50+ 30.08.1967 7.82 92,97
2 ЛОЖЕЧНІКОВ Олександр м. Київ 67 Ч 65+ 03.02.1951 8.98 90,09
3 ФІЩЕНКО Віталій Харківська 63 Ч 60+ 21.09.1955 8.88 88,74
4 ЛІПІЧ Валентин Хмельницька 56 Ч 55+ 08.02.1962 8.53 88,28
5 ТИЦЬКИЙ Андрій Харківська 41 Ч 40+ 11.07.1977 7.78 86,89
6 ЗАРИЦЬКИЙ Микола м. Київ 62 Ч 60+ 07.01.1956 9.03 86,71
7 КРАВЧЕНКО Олександр м. Київ 44 Ч 40+ 11.04.1974 8.05 85,96
8 НЕСВІТАЙЛО Юрій Харківська 57 Ч 55+ 09.04.1961 8.86 85,55
9 ДЕНИСЕНКО Андрій Київська 48 Ч 45+ 04.04.1970 8.33 85,47
10 ВОЛКОТРУБ Олександр Київська 65 Ч 65+ 20.01.1953 9.41 84,91
11 КАЛАНДИРЕЦЬ Андрій Черкаська 47 Ч 45+ 12.12.1971 8.42 83,97
12 РАБИНЮК Микола Івано-Франківська 71 Ч 70+ 29.09.1947 9.89 83,92
13 ГОРОБЧУК Олександр Вінницька 51 Ч 50+ 18.03.1967 8.68 83,76
14 ТКАЧУК Олександр Хмельницька 60 Ч 60+ 16.05.1958 9.35 82,67
15 КЛІЩ Олександр Вінницька 58 Ч 55+ 23.09.1960 9.26 82,40
16 КНИШ Михайло Вінницька 35 Ч 35+ 22.11.1983 7.86 82,19
17 ДЕМЧЕНКО Тимофій Черкаська 65 Ч 65+ 20.10.1953 9.81 81,45
18 МАЛЬЧИК Сергій Черкаська 36 Ч 35+ 08.12.1982 8.02 81,17
19 РЕПІН Сергій Харківська 46 Ч 45+ 10.07.1972 8.65 81,16
20 ТКАЧУК Віталій Київська 71 Ч 70+ 12.06.1947 10.26 80,90
21 НАГУЛЯК Олександр Хмельницька 60 Ч 60+ 24.06.1958 9.60 80,52
22 СЛЄПЦОВ Петро Херсонська 58 Ч 55+ 25.06.1960 9.54 79,98
23 ОЛІВСОН Олександр Житомирська 55 Ч 55+ 14.11.1963 9.36 79,91
24 ТИМОЩУК Руслан Хмельницька 39 Ч 35+ 21.02.1979 8.37 79,57
25 ДАНИЛЕВИЧ Віктор Херсонська 56 Ч 55+ 31.01.1962 9.48 79,43
26 ОСТАФІЙЧУК Ярослав Івано-Франківська 63 Ч 60+ 07.02.1955 9.98 78,96
27 БЄЛОПОЛЬСЬКИЙ Борис Житомирська 49 Ч 45+ 24.02.1969 9.09 78,88
28 ЖУЛЬЖИК Сергій м. Київ 31 Ч 30+ 28.05.1987 8.12 78,69
29 МАЖАРА Сергій Київська 38 Ч 35+ 13.03.1980 8.42 78,50
30 ВОЙТЕНКО Вячеслав Вінницька 77 Ч 75+ 01.04.1941 11.10 78,13
31 ПАСТУХ Ігор Житомирська 63 Ч 60+ 19.04.1955 10.09 78,10
32 БОРИСЕВИЧ Андрій м. Київ 35 Ч 35+ 27.08.1983 8.19 78,02
33 ТКАЧУК Володимир Харківська 71 Ч 70+ 04.01.1947 10.79 76,92
34 БЕРЕЗЮК Олег Черкаська 53 Ч 50+ 04.10.1965 9.64 76,45
35 СОЛОВЙОВ Віктор Харківська 70 Ч 70+ 28.05.1948 10.83 76,08
36 КОРОТИЧ Олександр Черкаська 65 Ч 65+ 28.05.1953 10.51 76,02
37 ВАСИЛЬЧЕНКО Анатолій Донецька 80 Ч 80+ 10.12.1938 11.85 75,95
38 КРИВДА Сергій м. Київ 45 Ч 45+ 29.07.1973 9.25 75,35
39 ІГІН Юрій Луганська 69 Ч 65+ 06.01.1949 10.97 74,66
40 РЕВЕНКО Анатолій Черкаська 68 Ч 65+ 02.11.1952 10.94 74,41
41 ЄРМОЛЕНКО Валентин Черкаська 72 Ч 70+ 16.04.1946 11.77 71,03
42 АРХІПОВ Вячеслав Донецька 78 Ч 75+ 01.02.1940 13.50 65,26
Рейтинг за видами. Жінки
Особиста першість у кожному виді програми
За Рейтингом  WMA
Штовхання ядра  Жінки  Фінал 
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 СОРОЧУК Світлана Дніпропетровська 51 Ж 50+ 29.05.1967 13.44 83,84
2 ЗОЗУЛЯ Ірина м. Київ 64 Ж 60+ 26.04.1954 8.89 71,93
3 НАСОНОВА Тетяна Херсонська 42 Ж 40+ 15.12.1976 12.98 70,31 РУ
4 РОСЕЦЬКА Наталія м. Київ 52 Ж 50+ 24.01.1966 10.78 68,49
5 ЯНКУН Євгенія Хмельницька 57 Ж 55+ 03.05.1961 9.08 63,08
6 ПОБЛІЧКО Олена Хмельницька 54 Ж 50+ 12.01.1964 9.31 61,33
7 БЕРЕЗНІЦЬКА Наталія м. Київ 62 Ж 60+ 05.12.1956 5.70 44,12
Стибки у висоту Жінки  Фінал 
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 ФІЛІПОВИЧ Лариса м. Київ 45 Ж 45+ 26.01.1973 1.35 75,42
2 ПОДОЛЬЧУК Наталія Житомирська 36 Ж 35+ 04.07.1982 1.15 57,79
Потрійний стрибок Жінки  Фінал 
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 ФІЛІПОВИЧ Лариса м. Київ 45 Ж 45+ 26.01.1973 9.89 77,21
Стрибки у довжину Жінки  Фінал 
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 ФІЛІПОВИЧ Лариса м. Київ 45 Ж 45+ 26.01.1973 4.33 67,67
2 РОМАНЕНКО Олеся Київська 41 Ж 40+ 25.04.1977 3.45 51,19
3 ВАСИЛЕНКО Олена Київська 39 Ж 35+ 05.03.1979 3.41 49,35
4 ЯНКУН Євгенія Хмельницька 57 Ж 55+ 03.05.1961 2.58 47,78
5 ПОБЛІЧКО Олена Хмельницька 54 Ж 50+ 12.01.1964 2.24 39,65
Стрибки з жердиною Жінки  Фінал 
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 КРЕПКІНА Валентина м. Київ 53 Ж 50+ 05.09.1965 2.60 75,70
Спортивна ходьба 3 000 м Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 ТИШКО Антоніна м. Київ 71 Ж 70+ 24.06.1947 19:08.32 86,21
2 ДАНИЛЮК Ксенія м. Київ 81 Ж 80+ 21.04.1937 23:46.69 82,01
3 ЗОЗУЛЯ Віра Тернопільська 48 Ж 45+ 31.08.1970 15:53.33 80,77
4 ФЕСАН Тетяна Київська 63 Ж 60+ 26.12.1954 19:11.33 77,48
5 КОЗЛОВА Галина м. Київ 62 Ж 60+ 22.05.1956 19:35.72 75,02
6 СЕМЕНЧЕНКО Валентина м. Київ 64 Ж 60+ 17.08.1954 21:36.43 69,65
7 ГЛУШКО Любов м. Київ 64 Ж 60+ 21.06.1954 21:39.81 69,47
8 ЧЕРНИШ Анастасія Луганська 63 Ж 60+ 16.06.1955 23:22.65 63,59
9
Біг на 3 000 м Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 СТАДНИК Ольга Львівська 62 Ж 60+ 05.09.1956 13:45.45 84,08
2 ІВАРОВСЬКА Ніна Чернігівська 57 Ж 55+ 04.01.1961 14:01.97 76,72
3 СТАВІНСЬКА Людмила Полтавська 62 Ж 60+ 08.06.1956 16:26.36 70,36
4 ШАРОВА Вікторія Київська 37 Ж 35+ 25.01.1981 14:25.09 59,39
Біг на 1 500 м Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 СОРОКІНА Тетяна Київська 67 Ж 65+ 24.01.1951 7:06.19 82,80
2 СТАДНИК Ольга Львівська 62 Ж 60+ 05.09.1956 6:34.97 82,64
3 ІВАРОВСЬКА Ніна Чернігівська 57 Ж 55+ 04.01.1961 6:48.86 74,26
4 ТКАЧУК Антоніна Черкаська 79 Ж 75+ 19.07.1939 10:28.70 69,68
Біг на 800 м Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 ЛИТВИН Валентина Харківська 70 Ж 70+ 13.09.1948 3:22.66 87,96 РУ
2 СОРОКІНА Тетяна Київська 67 Ж 65+ 24.01.1951 3:30.24 79,72
3 ЛЮБЧЕНКО Тетяна м. Київ 61 Ж 60+ 23.05.1957 3:12.75 77,12
4 МАКОВІЙЧУК Марія Івано-Франківська 70 Ж 70+ 30.08.1948 4:03.35 73,25
5 ТИМЧЕНКО Наталя м. Київ 43 Ж 40+ 06.06.1975 2:50.70 70,07
6 ГЕРАСИМЧУК Наталія м. Київ 42 Ж 40+ 12.12.1976 3:10.52 62,23
7 ГУРА Ольга Київська 34 Ж 30+ 30.08.1984 3:16.50 57,65
8 ЗВОЛІНСЬКА Світлана Івано-Франківська 52 Ж 50+ 08.02.1966 3:46.18 57,61
9 СКОРБАЧ Олена Чернігівська 37 Ж 35+ 01.06.1981 3:19.92 56,68
Біг на 400 м Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 ЛЮБЧЕНКО Тетяна м. Київ 61 Ж 60+ 23.05.1957 1:25.77 75,03
2 ТИМЧЕНКО Наталя м. Київ 43 Ж 40+ 06.06.1975 1:13.05 74,15
3 БЕРЕЗНІЦЬКА Наталія м. Київ 62 Ж 60+ 05.12.1956 1:48.89 59,61
4 ШТОКАЛО Ніна Луганська 60 Ж 60+ 21.04.1958 1:48.25 58,95
Біг на 200 м Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 ЯЦЕНКО Ксенія Дніпропетровська 39 Ж 35+ 23.01.1979 28.94 77,13
2 КАРПЕНКО Лілія Харківська 53 Ж 50+ 08.09.1965 34.87 75,79
3 ПАВЛОВА Наталія Харківська 48 Ж 45+ 16.03.1970 34.83 71,40
4 МІЛІЦИНА Марія м. Київ 41 Ж 40+ 07.01.1977 32.34 70,78
5 ПОДОЛЬЧУК Наталія Житомирська 36 Ж 35+ 04.07.1982 30.87 69,55
6 ШТОКАЛО Ніна Луганська 60 Ж 60+ 21.04.1958 43.98 64,35
7 БЕРЕЗНІЦЬКА Наталія м. Київ 62 Ж 60+ 05.12.1956 45.25 63,76
8 МАСЬОМА Наталія м. Київ 41 Ж 40+ 08.06.1977 39.03 58,65
9 ГЕРАСИМЧУК Тетяна Житомирська 34 Ж 30+ 13.11.1984 37.68 56,63
Біг на 60 м Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 ГЕРАСИМЧУК Тетяна Житомирська 34 Ж 30+ 13.11.1984 10.86 63,72
2 ПОДОЛЬЧУК Наталія Житомирська 36 Ж 35+ 04.07.1982 9.11 75,96
3 ВАСИЛЕНКО Олена Київська 39 Ж 35+ 05.03.1979 9.86 71,91
4 ЯЦЕНКО Ксенія Дніпропетровська 39 Ж 35+ 23.01.1979 8.58 82,63
5 МІЛІЦИНА Марія м. Київ 41 Ж 40+ 07.01.1977 9.51 76,34
6 РОМАНЕНКО Олеся Київська 41 Ж 40+ 25.04.1977 10.23 70,97
7 ПАВЛОВА Наталія Харківська 48 Ж 45+ 16.03.1970 10.22 76,61
8 ЗВОЛІНСЬКА Світлана Івано-Франківська 52 Ж 50+ 08.02.1966 11.92 68,54
9 КАРПЕНКО Лілія Харківська 53 Ж 50+ 08.09.1965 9.91 83,25
10 ШМАЛЬКО Надія м. Київ 59 Ж 50+ 20.01.1959 10.83 80,79
11 ШТОКАЛО Ніна Луганська 60 Ж 60+ 21.04.1958 11.22 78,79
12 ПИЛИПЕНКО Олена Вінницька 63 Ж 60+ 28.06.1955 10.24 88,67
13 ЛИТВИН Валентина Харківська 70 Ж 70+ 13.09.1948 11.40 84,74 РУ
14 ТКАЧУК Антоніна Черкаська 79 Ж 75+ 19.07.1939 15.17 71,52

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *