12 нагород, чотири з яких золоті, і світовий рекорд. Такий результат виступу української команди на чемпіонаті Європи з легкої атлетики у приміщенні серед ветеранів, який 19-24 березня відбувався у Мадриді.
Вже у перший день чемпіонату Олег Федорко виграв змагання зі стрибків у висоту у віковій категорії 60+, встановивши у ній новий світовий рекорд – 1,78 м. Свій попередній рекорд, показаний у січні у Мінську, він перевершив на два сантиметри. А за кілька днів з WMA надійшов лист, у якому повідомлялося, що Федорка визнано найкращим легкоатлетом світу серед ветеранів у 2017 році у категорії «Стрибки».

Ще два «золота» виграв Іван Пушкін, і обидва зі спортивної ходьби. Дистанцію 3000 метрів доріжкою він пройшов за 22.11,24 год, а 5 км по шосе – за 37.44 хв.
Статус однієї зі світових лідерів вкотре підтвердила Валентина Крепкіна, зібравши повний комплект медалей. У змаганнях зі стрибків з жердиною у віковій категорії 50+ вона стала чемпіонкою Європи з результатом 2,90 м. На дистанції 60 метрів з бар’єрами Крепкіна фінішувала другою (10,11 с), а у секторі для потрійного стрибка стала третьою (10,53 м).

У цій ж віковій категорії змагалася і Світлана Сорочук. Вона виграла срібну медаль зі штовхання ядра вагою 3 кг (13,45 м) і бронзову з метання диска вагою 1 кг (33,15 м).

Чоловіки, які виступали у категорії 60+, метали спис вагою 600 гр. Саме у цій дисципліні срібним призером став українець Сергій Гаврась. Вже у першій спробі він показав результат 51,70 м, який і приніс йому медаль.

Надія Сухарина, яка виступає у віковій категорії 40+, фінішувала другою зі спортивної ходьби на 3000 метрів на доріжці (15.08,47 хв) і на 5 км по шосе (25.43 хв).

Ірина Зозуля виграла срібну медаль з метання молота вагою 3 кг у віковій категорії 60+ (30,79 м).