Результати Чемпіонату України у приміщенні м. Київ 03-04.03.2018

Результати Чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні у категорії “Мастерс” що пройшов 03-04.03.2018

Результат командної першості серед груп областей
Місце Область Очки
1 м.Київ 1691,27
2 Харкiвська 1610,40
3 Хмельницька 1609,29
4 Київська 1563,68
5 Житомирська 1496,02
6 Сумська 1433,18
7 Черкаська 1432,94
8 Вiнницька 1193,21
9 Чернiгiвська 1138,50
10 Днiпропетровська 902,87
11 Івано-Франкiвська 664,55
12 Львiвська 556,32
13 Донецька 474,08
14 Тернопiльська 375,75
15 Запорiзька 317,11
16 Кiровоградська 241,49
17 Херсонська 236,23
18 Рiвненська 219,28
19 Луганська 147,95
20 Закарпатська 138,39
21 Миколаївська 130,91
22 Полтавська 62,75
23 АР Крим
24 Волинська
25 м.Севастополь
26 Одеська
27 Чернiвецька
Головний секретар Крепкіна К.А.
Командний залік
Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні
Місце проведення:  м. Київ, л/а манеж КМШВСМ, вул. Тичини, 18
02-04.03.018 р.
КОМАНДНИЙ ЗАЛІК
м. КИЇВ
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата народження Результат Рейтинг WMA Вид
1 ОЛЕНЄВА Леніна м. Київ 59 Ж 55+ 23.05.1958 11:55.62 92,79 3 000 м
2 ШМАЛЬКО Віктор м. Київ 50 Ч 50+ 30.08.1967 7.81 92,45 60 м
3 ЛОЖЕЧНІКОВ Олександр м. Київ 67 Ч 65+ 03.02.1951 8.80 91,93 60 м
4 КРЕПКІНА Валентина м. Київ 52 Ж 50+ 05.09.1965 10.24 91,89 60 м з/б
5 РОГОВОЙ Віктор м. Київ 52 Ч 50+ 04.12.1965 9:35.00 88,92 3 000 м
6 ШУКЕВИЧ Юрій м. Київ 68 Ч 65+ 09.07.1949 9.92 86,64 Потрійний стрибок
7 СИРМОЛОТОВ Олександр м. Київ 49 Ч 45+ 09.08.1968 57.18 86,03 400 м
8 КРЕПКІНА Валентина м. Київ 52 Ж 50+ 05.09.1965 10.02 85,93 Потрійний стрибок
9 ЛОЖЕЧНІКОВ Олександр м. Київ 67 Ч 65+ 03.02.1951 29.34 85,86 200 м
10 ПУШКІН Іван м. Київ 87 Ч 85+ 30.06.1930 22:17.76 85,07 3 000 м с/х
11 СИРМОЛОТОВ Олександр м. Київ 49 Ч 45+ 09.08.1968 2:15.79 84,90 800 м
12 ТИШКО Антоніна м. Київ 70 Ж 70+ 24.06.1947 19:23.73 83,87 3 000 м с/х
13 СЕРГІЄНКО Володимир м. Київ 73 Ч 70+ 02.01.1945 18:26.07 82,91 3 000 м с/х
14 КРЕПКІНА Валентина м. Київ 52 Ж 50+ 05.09.1965 2.90 82,86 Стрибки з жердиною
15 ШВАРТАУ Віктор м. Київ 60 Ч 60+ 17.04.1957 29.25 82,05 200 м
16 ФІЛІПОВИЧ Лариса м. Київ 45 Ж 45+ 26.01.1973 1.45 81,01 Стрибки у висоту
17 ФІЛІПОВИЧ Лариса м. Київ 45 Ж 45+ 26.01.1973 10.14 79,16 Потрійний стрибок
18 МЕЛЬНИК Володимир м. Київ 61 Ч 60+ 12.05.1956 30.75 78,54 200 м
19 ТИХОНЧУК Вячеслав м. Київ 68 Ч 65+ 03.01.1950 2:54.96 77,45 800 м
20 ГАВРИЛЮК Сергій м. Київ 40 Ч 40+ 03.06.1977 1:00.00 76,97 400 м
21 БАЛАСЬ Максим м. Київ 32 Ч 30+ 26.12.1985 9:36.75 76,90 3 000 м
22 ФЕДОРЕНКО Анатолій м. Київ 59 Ч 55+ 17.09.1958 2:43.07 76,80 800 м
23 ЗОЗУЛЯ Ірина м. Київ 63 Ж 60+ 26.04.1954 9.70 76,74 Штовхання ядра
24 ВОЛГІН Михайло м. Київ 73 Ч 70+ 29.09.1944 20:06.14 76,03 3 000 м с/х
25 НОГАТЮК Юлія м. Київ 30 Ж 30+ 11.07.1987 5.67 75,40 Стрибки у довжину
26 КОВАЛЬСЬКИЙ Борис м. Київ 74 Ч 70+ 01.06.1943 11.81 74,51 Штовхання ядра
27 ПОЗНЯК Володимир м. Київ 32 Ч 30+ 29.12.1985 8,68 73,62 60 м
28 МІЩЕНКО Віктор м. Київ 66 Ч 65+ 05.08.1951 19:06.37 73,54 3 000 м с/х
29 РУДИЧ Олег м. Київ 46 Ч 45+ 09.03.1971 5:11.29 73,24 1 500 м
30 ГОРБАТЕНКО  Лілія м. Київ 34 Ж 30+ 30.05.1983 5:23.64 72,77 1 500 м
31 РУДИЧ Олег м. Київ 46 Ч 45+ 09.03.1971 11:10.27 72,72 3 000 м
32 ГОРБАТЕНКО  Лілія м. Київ 34 Ж 30+ 30.05.1983 2:36.40 72,43 800 м
33 ТКАЧУК Василь м. Київ 77 Ч 75+ 06.01.1941 22:17.78 72,36 3 000 м с/х
34 ТИМЧЕНКО Наталя м. Київ 42 Ж 40+ 06.06.1975 5:47.89 72,18 1 500 м
35 ФІЛІПОВИЧ Лариса м. Київ 45 Ж 45+ 26.01.1973 4.58 71,56 Стрибки у довжину
36 ЗАГАЛЬСЬКА Валентина м. Київ 53 Ж 50+ 07.05.1964 18:54.35 70,88 3 000 м с/х
37 БЛАНУЦА Андрій м. Київ 38 Ч 35+ 01.04.1979 10:54.29 70,11 3 000 м
38 ГЛУШКО Любов м. Київ 63 Ж 60+ 21.06.1954 21:13.40 70,05 3 000 м с/х
39 ТИМЧЕНКО Наталя м. Київ 42 Ж 40+ 06.06.1975 2:51.07 69,31 800 м
40 РОСЕЦЬКА Наталія м. Київ 52 Ж 50+ 24.01.1966 10.80 68,61 Штовхання ядра
41 ПОЗНЯК Володимир м. Київ 32 Ч 30+ 29.12.1985 28.76 68,01 200 м
42 ГЕРАСИМЧУК Наталія м. Київ 41 Ж 40+ 12.12.1976 1:18.31 67,74 400 м
43 СЕМЕНЧЕНКО Валентина м. Київ 63 Ж 60+ 17.08.1954 22:01.75 67,49 3 000 м с/х
44 ВОЛЬСЬКИЙ Олександр м. Київ 77 Ч 75+ 17.07.1940 16:42.70 66,92 3 000 м
45 ГНИЛОСКУРЕНКО Святослав м. Київ 48 Ч 45+ 12.11.1969 12:20.62 66,84 3 000 м
46 САРАПІНА Леся м. Київ 32 Ж 30+ 04.04.1985 10.00 66,84 Потрійний стрибок
47 КАЛІНОВСЬКА Людмила м. Київ 47 Ж 45+ 04.03.1971 1.15 65,71 Стрибки у висоту
48 ВОЛЬСЬКИЙ Олександр м. Київ 77 Ч 75+ 17.07.1940 8:05.49 64,64 1 500 м
49 БЕРЕЗНІЦЬКА Наталія м. Київ 61 Ж 60+ 05.12.1956 45.18 63,26 200 м
50 КАПТЮХ Дмитро м. Київ 56 Ч 55+ 12.08.1961 10.33 58,20 Штовхання ядра
51 ПЕТРІВ Олексій м. Київ 61 Ч 60+ 01.04.1956 9.75 55,08 Штовхання ядра
52 БЕРЕЗНІЦЬКА Наталія м. Київ 61 Ж 60+ 05.12.1956 1:58.88 54,13 400 м
ВСЬОГО: 1691,27
МІСЦЕ: 1
Головний секретар Крепкіна К.А.
Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні
Місце проведення:  м. Київ, л/а манеж КМШВСМ, вул. Тичини, 18
02-04.03.018 р.
КОМАНДНИЙ ЗАЛІК
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата народження Результат Рейтинг WMA Вид
1 ГОЄНКО Микола Харківська 59 Ч 55+ 17.02.1959 2:30.62 83,14 800 м
2 ЛИТВИН Валентина Харківська 69 Ж 65+ 13.09.1948 6:52.05 88,51 1 500 м
3 ЛИТВИН Валентина Харківська 69 Ж 65+ 13.09.1948 3:21.64 86,57 800 м
4 НЕСВІТАЙЛО Юрій Харківська 56 Ч 55+ 09.04.1961 10.44 72,13 60 м
5 НЕСВІТАЙЛО Юрій Харківська 56 Ч 55+ 09.04.1961 34.42 67,87 200 м
6 НІКОЛАЄНКО Ганна Харківська 71 Ж 70+ 10.08.1946 19:28.04 84,76 3 000 м с/х
7 НІКОЛАЄНКО Ганна Харківська 71 Ж 70+ 10.08.1946 16:00.83 83,57 3 000 м
8 ПАВЛОВА Наталія Харківська 47 Ж 45+ 16.03.1970 9.95 77,89 60 м
9 ПАВЛОВА Наталія Харківська 47 Ж 45+ 16.03.1970 34.27 71,75 200 м
10 ПОЛИВАНА Наталія Харківська 46 Ж 45+ 24.04.1971 8.93 85,89 60 м
11 ПОЛИВАНА Наталія Харківська 46 Ж 45+ 24.04.1971 31.32 77,62 200 м
12 РЕПІН Сергій Харківська 45 Ч 45+ 10.07.1972 1.80 85,31 Стрибки у висоту
13 РЕПІН Сергій Харківська 45 Ч 45+ 10.07.1972 8.56 81,43 60 м
14 РЕПІН Сергій Харківська 45 Ч 45+ 10.07.1972 5.33 70,22 Стрибки у довжину
15 РЕПІН Сергій Харківська 45 Ч 45+ 10.07.1972 3.20 61,42 Стрибки з жердиною
16 СОЛОВЙОВ Віктор Харківська 69 Ч 65+ 28.05.1948 1:18.17 74,26 400 м
17 СОЛОВЙОВ Віктор Харківська 69 Ч 65+ 28.05.1948 2:56.93 77,43 800 м
18 ТИЦЬКИЙ Андрій Харківська 40 Ч 40+ 11.07.1977 7.69 87,26 60 м
19 ТИЦЬКИЙ Андрій Харківська 40 Ч 40+ 11.07.1977 26.35 79,05 200 м
20 ТКАЧУК Володимир Харківська 71 Ч 70+ 04.01.1947 2.50 73,96 Стрибки з жердиною
21 ФІЩЕНКО Віталій Харківська 62 Ч 60+ 21.09.1955 8.85 88,47 60 м
22 ФІЩЕНКО Віталій Харківська 62 Ч 60+ 21.09.1955 2:33.48 83,53 800 м
ВСЬОГО: 1610,40
МІСЦЕ: 2
Головний секретар Крепкіна К.А.
Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні
Місце проведення:  м. Київ, л/а манеж КМШВСМ, вул. Тичини, 18
02-04.03.018 р.
КОМАНДНИЙ ЗАЛІК
ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата народження Результат Рейтинг WMA Вид
1 ЛІПІЧ Валентин Хмельницька 56 Ч 55+ 08.02.1962 8.59 87,66 60 м
2 ТКАЧУК Олександр Хмельницька 59 Ч 55+ 16.05.1958 1.55 85,64 Стрибки у висоту
3 ЛЯПОТА Олександр Хмельницька 48 Ч 45+ 19.04.1969 26.35 83,83 200 м
4 ОНІЩУК Микола Хмельницька 70 Ч 70+ 10.01.1948 17:37.41 83,51 3 000 м с/х
5 ЛЯПОТА Олександр Хмельницька 48 Ч 45+ 19.04.1969 8.53 83,47 60 м
6 СТОЙКО Микола Хмельницька 53 Ч 50+ 29.08.1964 10:20.10 83,13 3 000 м
7 ТИМОЩУК Руслан Хмельницька 39 Ч 35+ 21.02.1979 8.03 82,94 60 м
8 СТОЙКО Микола Хмельницька 53 Ч 50+ 29.08.1964 4:51.35 82,75 1 500 м
9 ШАБАГА Марія Хмельницька 59 Ж 55+ 11.10.1958 10.65 82,16 60 м
10 МОСПАН Михайло Хмельницька 57 Ч 55+ 01.11.1960 5:07.35 81,11 1 500 м
11 ТКАЧУК Олександр Хмельницька 59 Ч 55+ 16.05.1958 9.48 81,01 60 м
12 МОСПАН Михайло Хмельницька 57 Ч 55+ 01.11.1960 2:34.60 79,71 800 м
13 ШАБАГА Марія Хмельницька 59 Ж 55+ 11.10.1958 1:19.84 79,18 400 м
14 НАГУЛЯК Олександр Хмельницька 59 Ч 55+ 24.06.1958 2:38.53 78,99 800 м
15 ШАБАГА Марія Хмельницька 59 Ж 55+ 11.10.1958 35.68 78,50 200 м
16 НАГУЛЯК Олександр Хмельницька 59 Ч 55+ 24.06.1958 5:25.71 77,89 1 500 м
17 ОНІЩУК Микола Хмельницька 70 Ч 70+ 10.01.1948 2:58.49 77,60 800 м
18 ОНІЩУК Микола Хмельницька 70 Ч 70+ 10.01.1948 12:55.53 77,50 3 000 м
19 АДАМКОВ Юрій Хмельницька 59 Ч 55+ 26.03.1958 11:46.06 76,81 3 000 м
20 МОСПАН Михайло Хмельницька 57 Ч 55+ 01.11.1960 1:08.10 76,15 400 м
21 ТИМОЩУК Руслан Хмельницька 39 Ч 35+ 21.02.1979 27.45 75,30 200 м
22 ЛІПІЧ Валентин Хмельницька 56 Ч 55+ 08.02.1962 4.83 73,40 Стрибки у довжину
23 АДАМКОВ Юрій Хмельницька 59 Ч 55+ 26.03.1958 5:46.57 73,20 1 500 м
24 ІЛЬЧЕНКО Світлана Хмельницька 37 Ж 35+ 04.03.1981 11:54.73 71,89 3 000 м
25 ІЛЬЧЕНКО Світлана Хмельницька 36 Ж 35+ 04.03.1981 5:34.62 71,16 1 500 м
26 ЛЯПОТА Олександр Хмельницька 48 Ч 45+ 19.04.1969 1.45 71,08 Стрибки у висоту
27 ПОБЛІЧКО Олена Хмельницька 54 Ж 50+ 12.01.1964 9.67 63,70 Штовхання ядра
28 ЛІПІЧ Валентин Хмельницька 56 Ч 55+ 08.02.1962 DNF 60 м з/б
ВСЬОГО: 1609,29
МІСЦЕ: 3
Головний секретар Крепкіна К.А.
Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні
Місце проведення:  м. Київ, л/а манеж КМШВСМ, вул. Тичини, 18
02-04.03.018 р.
КОМАНДНИЙ ЗАЛІК
КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата народження Результат Рейтинг WMA Вид
1 СЕРГІЄНКО Анатолій Київська 69 Ч 65+ 27.09.1948 17:02.96 85,34 3 000 м с/х
2 ДЕНИСЕНКО Андрій Київська 47 Ч 45+ 04.04.1970 8.31 85,08 60 м
3 ПОПРУГА Максим Київська 31 Ч 30+ 30.11.1986 7.65 83,53 60 м
4 ЛИСЕНКО Олександр Київська 62 Ч 60+ 05.04.1955 2:33.78 83,37 800 м
5 ШЕРСТЮК Олександр Київська 42 Ч 40+ 02.04.1975 4:27.20 82,75 1 500 м
6 МАТЮШЕНКО Олександр Київська 52 Ч 50+ 14.08.1965 8.90 82,25 60 м
7 ШУТЕНКО Павло Київська 48 Ч 45+ 10.07.1969 10:04.05 81,95 3 000 м
8 ТКАЧУК Віталій Київська 70 Ч 70+ 12.06.1947 10.40 79,23 60 м
9 ЛИСЕНКО Олександр Київська 62 Ч 60+ 05.04.1955 1:07.71 79,06 400 м
10 МАТЮШЕНКО Олександр Київська 52 Ч 50+ 14.08.1965 29.44 77,21 200 м
11 КОВІКА Василь Київська 60 Ч 60+ 10.10.1957 31.28 76,73 200 м
12 САВЧУК Вадим Київська 46 Ч 45+ 18.11.1971 10:36.57 76,57 3 000 м
13 КОЛЕСНІКОВ Юрій Київська 59 Ч 55+ 09.09.1958 2:44.62 76,07 800 м
14 САВЧУК Вадим Київська 46 Ч 45+ 18.11.1971 5:00.17 75,96 1 500 м
15 ВОЛКОТРУБ Олександр Київська 65 Ч 65+ 20.01.1953 33.24 74,58 200 м
16 КОВІКА Василь Київська 60 Ч 60+ 10.10.1957 5:45.32 74,11 1 500 м
17 ДОБРІВСЬКИЙ Тарас Київська 43 Ч 40+ 14.11.1974 1:04.11 73,58 400 м
18 ФЕСАН Тетяна Київська 63 Ж 60+ 26.12.1954 20:15.37 73,39 3 000 м с/х
19 ДОБРІВСЬКИЙ Тарас Київська 43 Ч 40+ 14.11.1974 2:29.44 73,14 800 м
20 СЕРГІЄНКО Анатолій Київська 69 Ч 65+ 27.09.1948 13:32.76 73,13 3 000 м
21 БОНДАРЄВ Костянтин Київська 57 Ч 55+ 07.01.1961 12:13.08 72,72 3 000 м
22 ДЕНИСЕНКО Андрій Київська 47 Ч 45+ 04.04.1970 5.35 72,20 Стрибки у довжину
23 КОЛЕСНІКОВ Юрій Київська 59 Ч 55+ 09.09.1958 1.30 71,83 Стрибки у висоту
24 РОМАНЕНКО Олеся Київська 40 Ж 40+ 25.04.1977 10.05 71,44 60 м
25 КОЛЕСНІКОВ Юрій Київська 59 Ч 55+ 09.09.1958 1:13.79 71,20 400 м
26 КУШНІРЕНКО Микола Київська 51 Ч 50+ 26.09.1966 5:35.81 70,64 1 500 м
27 ВАСИЛЕНКО Олена Київська 38 Ж 35+ 05.03.1979 9.97 70,21 60 м
28 КУШНІРЕНКО Микола Київська 51 Ч 50+ 26.09.1966 12:04.06 70,04 3 000 м
29 ШАБАРКІН Олег Київська 53 Ч 50+ 24.02.1965 1.35 69,59 Стрибки у висоту
30 ШЕВЧУК Наталія Київська 35 Ж 35+ 28.08.1982 6:06.20 64,64 1 500 м
31 РОМАНЕНКО Олеся Київська 40 Ж 40+ 25.04.1977 13.33 63,02 60 м з/б
32 ВАСИЛЕНКО Ігор Київська 37 Ч 35+ 06.11.1980 10.53 62,30 60 м
33 ОРЛОВ Юрій Київська 55 Ч 55+ 01.07.1962 14:35.74 59,85 3 000 м
34 РОМАНЕНКО Олеся Київська 40 Ж 40+ 25.04.1977 3.70 54,25 Стрибки у довжину
35 ПІНЧУК Анатолій Київська 46 Ч 45+ 17.07.1971 10.72 52,68 Штовхання ядра
36 ВАСИЛЕНКО Олена Київська 38 Ж 35+ 05.03.1979 15.22 51,51 60 м з/б
37 ВАСИЛЕНКО Олена Київська 38 Ж 35+ 05.03.1979 3.58 51,22 Стрибки у довжину
38 ВАСИЛЕНКО Ігор Київська 37 Ч 35+ 06.11.1980 3.37 40,46 Стрибки у довжину
ВСЬОГО: 1563,68
МІСЦЕ: 4
Головний секретар Крепкіна К.А.
Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні
Місце проведення:  м. Київ, л/а манеж КМШВСМ, вул. Тичини, 18
02-04.03.018 р.
КОМАНДНИЙ ЗАЛІК
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата народження Результат Рейтинг WMA Вид
1 ОЛІШЕВСЬКИЙ Вячеслав Житомирська 32 Ч 30+ 18.07.1986 2:01.34 83,22 800 м
2 БЕЛОПОЛЬСЬКИЙ Борис Житомирська 49 Ч 45+ 24.02.1969 8.68 82,60 60 м
3 СИНЕНКО Володимир Житомирська 55 Ч 55+ 15.06.1962 5:02.80 80,94 1 500 м
4 ОЛІШЕВСЬКИЙ Вячеслав Житомирська 32 Ч 30+ 18.07.1986 4:17.94 80,41 1 500 м
5 ОЛІВСОН Олександр Житомирська 54 Ч 50+ 14.11.1963 9.38 79,21 60 м
6 ПАСТУХ Ігор Житомирська 62 Ч 60+ 19.04.1955 9.92 78,93 60 м
7 ЯКОВЕНКО Володимир Житомирська 50 Ч 50+ 22.10.1967 5:00.90 78,20 1 500 м
8 ЯКОВЕНКО Володимир Житомирська 50 Ч 50+ 22.10.1967 2:29.36 77,87 800 м
9 ПОДОЛЬЧУК Наталія Житомирська 35 Ж 35+ 04.07.1982 9.08 76,21 60 м
10 СИНЕНКО Володимир Житомирська 55 Ч 55+ 15.06.1962 1:07.26 76,12 400 м
11 РИХЛЮК Ігор Житомирська 49 Ч 45+ 29.03.1968 10:55.84 76,09 3 000 м
12 БЕЛОПОЛЬСЬКИЙ Борис Житомирська 49 Ч 45+ 24.02.1969 29.41 75,65 200 м
13 ШАТКОВСЬКИЙ Валерій Житомирська 51 Ч 50+ 27.02.1967 9.67 75,18 60 м
14 РИХЛЮК Ігор Житомирська 49 Ч 45+ 29.03.1968 5:13.38 74,48 1 500 м
15 ОЛІВСОН Олександр Житомирська 54 Ч 50+ 14.11.1963 1:09.87 72,79 400 м
16 ПАСТУХ Ігор Житомирська 62 Ч 60+ 19.04.1955 1.25 71,84 Стрибки у висоту
17 ПАСТУХ Ігор Житомирська 62 Ч 60+ 19.04.1955 35.28 68,91 200 м
18 ПОДОЛЬЧУК Наталія Житомирська 35 Ж 35+ 04.07.1982 31.17 68,46 200 м
19 ШАТКОВСЬКИЙ Валерій Житомирська 51 Ч 50+ 27.02.1967 1.35 68,18 Стрибки у висоту
21 ГЕРАСИМЧУК Тетяна Житомирська 33 Ж 30+ 13.11.1984 35.48 60,15 200 м
22 ЖАБНЯК Микола Житомирська 38 Ч 35+ 30.09.1979 13.68 60,13 Штовхання ядра
23 ГЕРАСИМЧУК Тетяна Житомирська 33 Ж 30+ 13.11.1984 1:21.56 59,49 400 м
24 ЗИМАРОЄВ Сергій Житомирська 36 Ч 35+ 03.05.1981 DNS 60 м з/б
25
ВСЬОГО: 1496,02
МІСЦЕ: 5
Головний секретар Крепкіна К.А.
Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні
Місце проведення:  м. Київ, л/а манеж КМШВСМ, вул. Тичини, 18
02-04.03.018 р.
КОМАНДНИЙ ЗАЛІК
СУМСЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата народження Результат Рейтинг WMA Вид
1 КІБЕНКО Сергій Сумська 44 Ч 40+ 13.03.1973 7.57 91,41 60 м
2 ШВЕДОВА Катерина Сумська 74 Ж 70+ 12.12.1943 1.00 86,96 Стрибки у висоту
3 КРИВОХИЖА Тетяна Сумська 61 Ж 60+ 08.06.1956 16:43.08 86,93 3 000 м с/х
4 КІБЕНКО Сергій Сумська 44 Ч 40+ 13.03.1973 25.74 83,37 200 м
5 КОГУТ Вадим Сумська 46 Ч 45+ 26.02.1972 8.44 83,18 60 м
6 ШВЕДОВА Катерина Сумська 74 Ж 70+ 12.12.1943 12.26 82,95 60 м
7 БАРАБАШ Вячеслав Сумська 37 Ч 35+ 11.12.1980 56.19 80,37 400 м
8 КОГУТ Вадим Сумська 46 Ч 45+ 26.02.1972 28.17 77,32 200 м
9 ЧЕПЕРИС Юрій Сумська 48 Ч 45+ 11.10.1969 10:53.62 75,73 3 000 м
10 БАРАБАШ Вячеслав Сумська 37 Ч 35+ 11.12.1980 2:20.41 73,59 800 м
11 ЧЕПЕРИС Юрій Сумська 48 Ч 45+ 11.10.1969 5:18.11 72,77 1 500 м
12 СТЕПАНЕНКО Василь Сумська 50 Ч 50+ 01.01.1968 2:41.47 72,03 800 м
13 ЛІСУН Анатолій Сумська 50 Ч 50+ 24.04.1967 2:42.80 71,44 800 м
14 ОСТРОВСЬКИЙ Геннадій Сумська 50 Ч 50+ 14.04.1967 2:43.73 71,04 800 м
15 СТЕПАНЕНКО Василь Сумська 50 Ч 50+ 01.01.1968 1:09.74 71,02 400 м
16 ЛІСУН Анатолій Сумська 50 Ч 50+ 24.04.1967 5:37.32 69,76 1 500 м
17 КОГУТ Вадим Сумська 46 Ч 45+ 26.02.1972 5.21 69,47 Стрибки у довжину
18 ОСТРОВСЬКИЙ Геннадій Сумська 50 Ч 50+ 14.04.1967 5:47.60 67,69 1 500 м
19 ШВЕДОВА Катерина Сумська 74 Ж 70+ 12.12.1943 2.68 67,34 Стрибки у довжину
20 УСОВА Оксана Сумська 45 Ж 45+ 25.09.1972 19:26.36 64,39 3 000 м с/х
21 ГЛОБОВ Сергій Сумська 80 Ч 80+ 09.12.1937 6.65 51,23 Штовхання ядра
ВСЬОГО: 1433,18
МІСЦЕ: 6
Головний секретар Крепкіна К.А.
Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні
Місце проведення:  м. Київ, л/а манеж КМШВСМ, вул. Тичини, 18
02-04.03.018 р.
КОМАНДНИЙ ЗАЛІК
ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата народження Результат Рейтинг WMA Вид
1 ТКАЧУК Антоніна Черкаська 78 Ж 75+ 19.07.1939 8:09.39 87,76 1 500 м
2 КОСТІН Віктор Черкаська 38 Ч 35+ 06.08.1979 7.65 86,41 60 м
3 ПЕТРЕНКО Микола Черкаська 56 Ч 55+ 22.05.1961 9.23 81,58 60 м
4 КАНДИБЕЙ Володимир Черкаська 46 Ч 45+ 19.02.1972 14:45.83 78,91 3 000 м с/х
5 КОРОТИЧ Олександр Черкаська 64 Ч 60+ 28.05.1953 10.49 75,69 60 м
6 КОРОТИЧ Олександр Черкаська 64 Ч 60+ 28.05.1953 18:24.02 74,73 3 000 м с/х
7 ЄРМОЛЕНКО Валентин Черкаська 71 Ч 70+ 16.04.1946 11.11 74,71 60 м
8 ТКАЧУК Антоніна Черкаська 78 Ж 75+ 19.07.1939 14.50 73,86 60 м
9 КАНДИБЕЙ Володимир Черкаська 46 Ч 45+ 19.02.1972 9.57 73,35 60 м
10 КОВАЛЬОВА Ольга Черкаська 46 Ж 45+ 04.04.1971 10.52 72,91 60 м
11 СТЕЦЕНКО Анатолій Черкаська 59 Ч 55+ 26.07.1958 11.90 71,90 Штовхання ядра
12 КОВАЛЬОВА Ольга Черкаська 46 Ж 45+ 04.04.1971 1:20.11 69,75 400 м
13 МИЦИК Вадим Черкаська 77 Ч 75+ 12.08.1940 41.77 69,07 200 м
14 ЛАГУНОВ Михайло Черкаська 63 Ч 60+ 23.02.1955 11.51 68,92 Штовхання ядра
15 МИЦИК Вадим Черкаська 77 Ч 75+ 12.08.1940 1:39.26 67,77 400 м
16 КОСТІН Віктор Черкаська 38 Ч 35+ 06.08.1979 5.42 65,78 Стрибки у довжину
17 БЕРЕЗЮК Олег Черкаська 52 Ч 50+ 04.10.1965 1:17.49 64,77 400 м
18 КРИВЕНКО Василь Черкаська 58 Ч 55+ 11.01.1960 10.68 63,01 Штовхання ядра
19 ЄРМОЛЕНКО Валентин Черкаська 71 Ч 70+ 16.04.1946 3.12 60,12 Стрибки у довжину
20 ПЕТРЕНКО Микола Черкаська 56 Ч 55+ 22.05.1961 9.22 51,94 Штовхання ядра
ВСЬОГО: 1432,94
МІСЦЕ: 7
Головний секретар Крепкіна К.А.
Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні
Місце проведення:  м. Київ, л/а манеж КМШВСМ, вул. Тичини, 18
02-04.03.018 р.
КОМАНДНИЙ ЗАЛІК
ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата народження Результат Рейтинг WMA Вид
1 ГАРНИК Петро Вінницька 53 Ч 50+ 18.08.1964 13:43.81 90,07 3 000 м с/х
2 ПИЛИПЕНКО Олена Вінницька 62 Ж 60+ 28.06.1955 10.16 88,58 60 м
3 КАРПЕНКО Яків Вінницька 66 Ч 65+ 26.02.1952 9.48 84,81 60 м
4 ГОРОБЧУК Олександр Вінницька 50 Ч 50+ 18.03.1967 10.15 83,05 60 м з/б
5 ДЕМИДА Петро Вінницька 55 Ч 55+ 20.07.1962 9.09 82,29 60 м
6 ПАВЛІШИН Анатолій Вінницька 68 Ч 65+ 05.02.1950 2:44.91 82,17 800 м
7 ВОЙТЕНКО Вячеслав Вінницька 76 Ч 75+ 01.04.1941 10.73 80,52 60 м
8 КАРПЕНКО Яків Вінницька 66 Ч 65+ 26.02.1952 12:26.75 77,32 3 000 м
9 ДМИТРИШИН Геннадій Вінницька 64 Ч 60+ 10.09.1953 2:49.01 77,04 800 м
10 ПИЛИПЕНКО Олена Вінницька 62 Ж 60+ 28.06.1955 1:24.66 76,67 400 м
11 ДЕМИДА Петро Вінницька 55 Ч 55+ 20.07.1962 30.88 75,16 200 м
12 ГОРОБЧУК Олександр Вінницька 50 Ч 50+ 18.03.1967 1.50 75,00 Стрибки у висоту
13 ВОЙТЕНКО Вячеслав Вінницька 76 Ч 75+ 01.04.1941 37.88 74,89 200 м
14 ДМИТРИШИН Геннадій Вінницька 64 Ч 60+ 10.09.1953 1:13.90 73,36 400 м
15 ДАНИЛОВ Андрій Вінницька 54 Ч 50+ 08.07.1963 11:59.17 72,28 3 000 м
16 ДЕМИДА Петро Вінницька 55 Ч 55+ 20.07.1962 4.29 64,32 Стрибки у довжину
ВСЬОГО: 1193,21
МІСЦЕ: 8
Головний секретар Крепкіна К.А.
Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні
Місце проведення:  м. Київ, л/а манеж КМШВСМ, вул. Тичини, 18
02-04.03.018 р.
КОМАНДНИЙ ЗАЛІК
ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата народження Результат Рейтинг WMA Вид
1 САХНО Володимир Чернігівська 47 Ч 45+ 29.07.1970 4:47.21 79,98 1 500 м
2 ДРАЧ Сергій Чернігівська 33 Ч 30+ 18.06.1984 27.83 79,82 200 м
3 ІСМАЙЛОВ Арсен Чернігівська 59 Ч 55+ 08.03.1958 29.94 79,63 200 м
4 ІСМАЙЛОВ Арсен Чернігівська 59 Ч 55+ 08.03.1958 1:06.37 79,16 400 м
5 САХНО Володимир Чернігівська 47 Ч 45+ 29.07.1970 2:26.37 77,39 800 м
6 МИХАЙЛОВ Борис Чернігівська 57 Ч 55+ 12.02.1961 11:32.95 76,93 3 000 м
7 МИХАЙЛОВ Борис Чернігівська 57 Ч 55+ 12.02.1961 5:29.35 75,69 1 500 м
8 РОМАНЕНКО Олексанр Чернігівська 33 Ч 30+ 26.09.1984 10:00.67 74,10 3 000 м
9 ІВАРОВСЬКА Ніна Чернігівська 57 Ж 55+ 04.01.1961 14:36.57 73,70 3 000 м
10 ПОЛЯК Лідія Чернігівська 42 Ж 40+ 23.05.1975 10.37 70,78 60 м
11 ДРАЧ Сергій Чернігівська 33 Ч 30+ 18.06.1984 2:25.40 69,54 800 м
12 БУЛАВЕНКО Юрій Чернігівська 49 Ч 45+ 07.06.1968 1:12.22 68,11 400 м
13 ГІЛЬЧУК Володимир Чернігівська 65 Ч 65+ 23.11.1952 14:22.27 66,35 3 000 м
14 ПОЛЯК Лідія Чернігівська 42 Ж 40+ 23.05.1975 1:24.55 63,39 400 м
15 МИРОНЕНКО Олександр Чернігівська 63 Ч 60+ 21.08.1954 9.66 57,84 Штовхання ядра
16 НІКОЛАЄНКО Наталія Чернігівська 40 Ж 40+ 22.05.1977 18:58.75 46,09 3 000 м
17
18
19
20
ВСЬОГО: 1138,50
МІСЦЕ: 9
Головний секретар Крепкіна К.А.
Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні
Місце проведення:  м. Київ, л/а манеж КМШВСМ, вул. Тичини, 18
02-04.03.018 р.
КОМАНДНИЙ ЗАЛІК
ДНІПРОПЕТРОВСКЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата народження Результат Рейтинг WMA Вид
1 ПОДГОРНИЙ Володимир Дніпропетровська 36 Ч 35+ 15.07.1981 7.79 83,59 60 м
2 ЧЕРНЯТЕВИЧ Володимир Дніпропетровська 69 Ч 65+ 26.09.1948 9.13 81,16 Потрійний стрибок
3 ПОДГОРНИЙ Володимир Дніпропетровська 36 Ч 35+ 15.07.1981 25.14 80,31 200 м
4 МАЖАЄВА Ірина Дніпропетровська 45 Ж 45+ 05.12.1972 30.37 79,16 200 м
5 ЯРМІЛКО Микола Дніпропетровська 65 Ч 65+ 09.04.1952 12:14.96 77,84 3 000 м
6 МАЖАЄВА Ірина Дніпропетровська 45 Ж 45+ 05.12.1972 1:11.25 77,67 400 м
7 ЯРМІЛКО Микола Дніпропетровська 65 Ч 65+ 09.04.1952 5:44.98 77,57 1 500 м
8 РОЖКОВА Вікторія Дніпропетровська 39 Ж 35+ 29.10.1978 5:31.74 73,40 1 500 м
9 ФОРОСТЯНОВ Ігор Дніпропетровська 51 Ч 50+ 26.10.1966 1.45 73,23 Стрибки у висоту
10 ЧЕРНЯТЕВИЧ Володимир Дніпропетровська 69 Ч 65+ 26.09.1948 3.77 70,07 Стрибки у довжину
11 ЧЕРНЯТЕВИЧ Ігор Дніпропетровська 43 Ч 40+ 20.05.1974 5.02 64,52 Стрибки у довжину
12 ФОРОСТЯНОВ Ігор Дніпропетровська 51 Ч 50+ 26.10.1966 4.53 64,35 Стрибки у довжину
13 КОРУЦА Жорж Дніпропетровська 80 Ч 80+ 26.12.1937 DNS Штовхання ядра
14
15
ВСЬОГО: 902,87
МІСЦЕ: 10
Головний секретар Крепкіна К.А.
Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні
Місце проведення:  м. Київ, л/а манеж КМШВСМ, вул. Тичини, 18
02-04.03.018 р.
КОМАНДНИЙ ЗАЛІК
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата народження Результат Рейтинг WMA Вид
1 ФАЙЧАК Іван Івано-Франківська 78 Ч 75+ 05.08.1939 14.24 77,53 60 м з/б
2 ФАЙЧАК Іван Івано-Франківська 78 Ч 75+ 05.08.1939 3.37 74,07 Стрибки у довжину
3 ВАСИЛЮК Володимир Івано-Франківська 60 Ч 60+ 10.10.1957 5:53.78 72,33 1 500 м
4 ВАСИЛЮК Володимир Івано-Франківська 60 Ч 60+ 10.10.1957 13:00.25 70,12 3 000 м
5 КРИЧУН Василь Івано-Франківська 70 Ч 70+ 24.03.1947 3:18.35 69,83 800 м
6 КРИЧУН Василь Івано-Франківська 70 Ч 70+ 24.03.1947 6:53.27 68,04 1 500 м
7 КРИЧУН Василь Івано-Франківська 70 Ч 70+ 24.03.1947 1:30.39 65,27 400 м
8 ЗВОЛІНСЬКА Світлана Івано-Франківська 52 Ж 50+ 08.02.1966 42.44 61,29 200 м
9 ПОМФ`ЮК Тарас Івано-Франківська 39 Ч 35+ 01.01.1979 6:03.71 59,44 1 500 м
10 ЗВОЛІНСЬКА Світлана Івано-Франківська 52 Ж 50+ 08.02.1966 1:41.39 58,45 400 м
11 ПОМФ`ЮК Тарас Івано-Франківська 39 Ч 35+ 01.01.1979 13:16.54 58,01 3 000 м
12 ЗВОЛІНСЬКА Світлана Івано-Франківська 52 Ж 50+ 08.02.1966 3:54.42 55,59 800 м
13
14
15
ВСЬОГО: 664,55
МІСЦЕ: 11
Головний секретар Крепкіна К.А.
Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні
Місце проведення:  м. Київ, л/а манеж КМШВСМ, вул. Тичини, 18
02-04.03.018 р.
КОМАНДНИЙ ЗАЛІК
ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата народження Результат Рейтинг WMA Вид
1 ШАПОВАЛ Віктор Львівська 38 Ч 35+ 17.10.1979 2.10 92,92 Стрибки у висоту
2 ДУБИНЯК Орест Львівська 76 Ч 75+ 22.02.1942 9.55 90,47 60 м
3 ДУБИНЯК Орест Львівська 76 Ч 75+ 22.02.1942 33.61 84,41 200 м
4 ШЕРЕМЕТ Віктор Львівська 66 Ч 65+ 01.03.1952 17:32.92 80,06 3 000 м с/х
5 ШЕРЕМЕТ Віктор Львівська 66 Ч 65+ 01.03.1952 10.49 76,64 60 м
6 ДУБИНЯК Орест Львівська 76 Ч 75+ 22.02.1942 13.44 75,07 60 м з/б
7 ШЕРЕМЕТ Віктор Львівська 66 Ч 65+ 01.03.1952 3:11.31 69,32 800 м
8 ШЕРЕМЕТ Віктор Львівська 66 Ч 65+ 01.03.1952 36.11 69,21 200 м
9 ЛИСИЙ Ігор Львівська 72 Ч 70+ 30.03.1945 15:22.28 66,90 3 000 м
10 ЛИСИЙ Ігор Львівська 72 Ч 70+ 30.03.1945 7:24.36 64,92 1 500 м
ВСЬОГО: 556,32
МІСЦЕ: 12
Головний секретар Крепкіна К.А.
Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні
Місце проведення:  м. Київ, л/а манеж КМШВСМ, вул. Тичини, 18
02-04.03.018 р.
КОМАНДНИЙ ЗАЛІК
ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата народження Результат Рейтинг WMA Вид
1 КИЛИВНИК Геннадій Донецька 56 Ч 55+ 29.03.1961 8.69 86,65 60 м
2 АЛЬОХІН Леонід Донецька 66 Ч 65+ 25.10.1951 9.53 84,37 60 м
3 ГАВРИШ Володимир Донецька 66 Ч 65+ 20.05.1951 9.91 81,13 60 м
4 КИЛИВНИК Геннадій Донецька 56 Ч 55+ 29.03.1961 30.12 77,56 200 м
5 ГАВРИШ Володимир Донецька 66 Ч 65+ 20.05.1951 34.61 72,20 200 м
6 АЛЬОХІН Леонід Донецька 66 Ч 65+ 25.10.1951 1:16.74 72,17 400 м
ВСЬОГО: 474,08
МІСЦЕ: 13
Головний секретар Крепкіна К.А.
Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні
Місце проведення:  м. Київ, л/а манеж КМШВСМ, вул. Тичини, 18
02-04.03.018 р.
КОМАНДНИЙ ЗАЛІК
ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата народження Результат Рейтинг WMA Вид
1 КІТЧАК Микола Тернопільська 59 Ч 55+ 19.12.1958 9.22 83,30 60 м
2 ЗОЗУЛЯ Віра Тернопільська 47 Ж 45+ 31.08.1970 15:27.13 82,40 3 000 м с/х
3 КІТЧАК Микола Тернопільська 59 Ч 55+ 19.12.1958 9.35 70,57 Потрійний стрибок
4 МОКРИНСЬКИЙ Василь Тернопільська 53 Ч 50+ 27.05.1964 5:46.53 69,58 1 500 м
5 МОКРИНСЬКИЙ Василь Тернопільська 53 Ч 50+ 27.05.1964 12:17.51 69,90 3 000 м
6 КІТЧАК Микола Тернопільська 59 Ч 55+ 19.12.1958 DNF 60 м з/б
7
8
9
10
ВСЬОГО: 375,75
МІСЦЕ: 14
Головний секретар Крепкіна К.А.
Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні
Місце проведення:  м. Київ, л/а манеж КМШВСМ, вул. Тичини, 18
02-04.03.018 р.
КОМАНДНИЙ ЗАЛІК
ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата народження Результат Рейтинг WMA Вид
1 СУЩЕНКО Андрій Запорізька 49 Ч 45+ 10.08.1968 7.97 89,96 60 м
2 НОВІКОВ Анатолій Запорізька 60 Ч 60+ 25.09.1957 30.94 77,57 200 м
3 НОВІКОВ Анатолій Запорізька 60 Ч 60+ 25.09.1957 1:10.32 75,20 400 м
4 СУЩЕНКО Андрій Запорізька 49 Ч 45+ 10.08.1968 5.37 74,38 Стрибки у довжину
ВСЬОГО: 317,11
МІСЦЕ: 15
Головний секретар Крепкіна К.А.
Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні
Місце проведення:  м. Київ, л/а манеж КМШВСМ, вул. Тичини, 18
02-04.03.018 р.
КОМАНДНИЙ ЗАЛІК
ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата народження Результат Рейтинг WMA Вид
1 СЕРДЮК Віталій Херсонська 60 Ч 60+ 16.10.1957 9.27 83,39 60 м
2 ДАНИЛЕВИЧ Віктор Херсонська 56 Ч 55+ 31.01.1962 9.14 82,39 60 м
3 ДАНИЛЕВИЧ Віктор Херсонська 56 Ч 55+ 31.01.1962 33.16 70,45 200 м
4 ДАНИЛЕВИЧ Віктор Херсонська 56 Ч 55+ 31.01.1962 4.26 64,74 Стрибки у довжину
5 СЕРДЮК Віталій Херсонська 60 Ч 60+ 16.10.1957 NM Стрибки у висоту
6
7
8
9
10
ВСЬОГО: 236,23
МІСЦЕ: 17
Головний секретар Крепкіна К.А.
Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні
Місце проведення:  м. Київ, л/а манеж КМШВСМ, вул. Тичини, 18
02-04.03.018 р.
КОМАНДНИЙ ЗАЛІК
РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата народження Результат Рейтинг WMA Вид
1 СТЕЦЮК Дмитро Рівненська 30 Ч 30+ 25.12.1987 4:44.07 72,62 1 500 м
2 ТРОФИМЧУК Микола Рівненська 51 Ч 50+ 10.09.1966 14.31 72,42 Штовхання ядра
3 СТЕЦЮК Дмитро Рівненська 30 Ч 30+ 25.12.1987 9:54.15 74,24 3 000 м
4 СТЕЦЮК Дмитро Рівненська 30 Ч 30+ 25.12.1987 2:17.64 73,46 800 м
ВСЬОГО: 219,28
МІСЦЕ: 18
Головний секретар Крепкіна К.А.
Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні
Місце проведення:  м. Київ, л/а манеж КМШВСМ, вул. Тичини, 18
02-04.03.018 р.
КОМАНДНИЙ ЗАЛІК
ЛУГАНСЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата народження Результат Рейтинг WMA Вид
1 ШТОКАЛО Ніна Луганська 59 Ж 55+ 21.04.1958 10.99 79,62 60 м
2 ШТОКАЛО Ніна Луганська 59 Ж 55+ 21.04.1958 40.99 68,33 200 м
3 ШТОКАЛО Ніна Луганська 59 Ж 55+ 21.04.1958 1:45.33 60,02 400 м
4
5
ВСЬОГО: 147,95
МІСЦЕ: 19
Головний секретар Крепкіна К.А.
Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні
Місце проведення:  м. Київ, л/а манеж КМШВСМ, вул. Тичини, 18
02-04.03.018 р.
КОМАНДНИЙ ЗАЛІК
МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата народження Результат Рейтинг WMA Вид
1 ЛУШПАЙ Сергій Миколаївська 53 Ч 50+ 16.07.1964 10.17 72,47 60 м
2 ЛУШПАЙ Сергій Миколаївська 53 Ч 50+ 16.07.1964 39.15 58,44 200 м
3
4
5
ВСЬОГО: 130,91
МІСЦЕ: 21
Головний секретар Крепкіна К.А.
Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні
Місце проведення:  м. Київ, л/а манеж КМШВСМ, вул. Тичини, 18
02-04.03.018 р.
КОМАНДНИЙ ЗАЛІК
ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата народження Результат Рейтинг WMA Вид
1 СТАВІНСЬКА Людмила Полтавська 61 Ж 60+ 08.06.1956 18:10.10 62,75 3 000 м
2
3
4
5
ВСЬОГО: 62,75
МІСЦЕ: 22
Головний секретар Крепкіна К.А.
Рекорди України, встановлені на Чемпіонаті України з легкої атлетики "Мастерс"у приміщенні 3-4 березня 2018 року у м. Київ манеж КДШВСМ
ЖІНКИ
Біг  60 м  Ж60+ Пилипенко Олена (Вінницька обл..) 10.16
Біг 200м Ж 45+ Мажаєва Ірина (Дніпропетровська обл..) 30.37
Біг 400 м Ж60+ Пилипенко Олена (Вінницька обл..) 1:24.66
Біг 400м Ж45+ Мажаєва Ірина (Дніпропетровська обл 1:11.25
Біг 400м Ж55+ Шабага Марія  (Хмельницька обл.) 1:19.84
Біг 800м Ж65+ Литвин Валентина (Харківська обл..) 3:21.64
Біг 1500м Ж75+ Ткачук Антоніна (Черкаська обл..) 8:09.39
Спортивна ходьба 3000м Ж 45+ Зозуля Віра (Тернопільська обл..) 15:27.13
Спортивна ходьба 3000м Ж 60+ Кривохижа Тетяна (Сумська обл..) 16:43.08
Спортивна ходьба 3000м Ж70+ Тишко Антоніна (м.Київ) 19:23.73
ЧОЛОВІКИ
Біг 60 м Ч 75+ Дубиняк Орест (Львівська обл..) 9.55
Біг 200м Ч75+ Дубиняк Орест (Львівська обл..) 33.61
Біг 200м Ч65+ Ложечніков Олександр (м.Київ) 29.34
Спортивна ходьба 3000м Ч85+ Пушкін Іван (м.Київ) 22:17.76
Штовхання Ядра Ч50+ Трофимчук Микола (Рівненська обл.) 14.31
Стрибки з жердиною Ч70+ Ткачук Володимир (Харківська обл..) 2.50
Особиста першість у абсолютному заліку за Рейтингом WMA (Чоловіки)
Особиста першість
у абсолютному заліку за Рейтингом  WMA
   ЧОЛОВІКИ
Прізвище,ім"я Команда Дата народження Результат Рейтинг WMA Вид
ШАПОВАЛ Віктор Львівська 38 Ч 35+ 17.10.1979 2.10 92,92 Стрибки у висоту
ШМАЛЬКО Віктор м. Київ 50 Ч 50+ 30.08.1967 7.81 92,45 60 м
ЛОЖЕЧНІКОВ Олександр м. Київ 67 Ч 65+ 03.02.1951 8.80 91,93 60 м
КІБЕНКО Сергій Сумська 44 Ч 40+ 13.03.1973 7.57 91,41 60 м
ДУБИНЯК Орест Львівська 76 Ч 75+ 22.02.1942 9.55 90,47 60 м
ГАРНИК Петро Вінницька 53 Ч 50+ 18.08.1964 13:43.81 90,07 3 000 м с/х
СУЩЕНКО Андрій Запорізька 49 Ч 45+ 10.08.1968 7.97 89,96 60 м
РОГОВОЙ Віктор м. Київ 52 Ч 50+ 04.12.1965 9:35.00 88,92 3 000 м
ФІЩЕНКО Віталій Харківська 62 Ч 60+ 21.09.1955 8.85 88,47 60 м
ЛІПІЧ Валентин Хмельницька 56 Ч 55+ 08.02.1962 8.59 87,66 60 м
ТИЦЬКИЙ Андрій Харківська 40 Ч 40+ 11.07.1977 7.69 87,26 60 м
КОРІННИЙ Дмитро Кіровоградська 36 Ч 35+ 06.11.1981 7.50 86,80 60 м
КИЛИВНИК Геннадій Донецька 56 Ч 55+ 29.03.1961 8.69 86,65 60 м
ШУКЕВИЧ Юрій м. Київ 68 Ч 65+ 09.07.1949 9.92 86,64 Потрійний стрибок
КОСТІН Віктор Черкаська 38 Ч 35+ 06.08.1979 7.65 86,41 60 м
СИРМОЛОТОВ Олександр м. Київ 49 Ч 45+ 09.08.1968 57.18 86,03 400 м
ЛОЖЕЧНІКОВ Олександр м. Київ 67 Ч 65+ 03.02.1951 29.34 85,86 200 м
ТКАЧУК Олександр Хмельницька 59 Ч 55+ 16.05.1958 1.55 85,64 Стрибки у висоту
СЕРГІЄНКО Анатолій Київська 69 Ч 65+ 27.09.1948 17:02.96 85,34 3 000 м с/х
РЕПІН Сергій Харківська 45 Ч 45+ 10.07.1972 1.80 85,31 Стрибки у висоту
ДЕНИСЕНКО Андрій Київська 47 Ч 45+ 04.04.1970 8.31 85,08 60 м
ПУШКІН Іван м. Київ 87 Ч 85+ 30.06.1930 22:17.76 85,07 3 000 м с/х
СИРМОЛОТОВ Олександр м. Київ 49 Ч 45+ 09.08.1968 2:15.79 84,90 800 м
КАРПЕНКО Яків Вінницька 66 Ч 65+ 26.02.1952 9.48 84,81 60 м
ДУБИНЯК Орест Львівська 76 Ч 75+ 22.02.1942 33.61 84,41 200 м
АЛЬОХІН Леонід Донецька 66 Ч 65+ 25.10.1951 9.53 84,37 60 м
ЛЯПОТА Олександр Хмельницька 48 Ч 45+ 19.04.1969 26.35 83,83 200 м
ПОДГОРНИЙ Володимир Дніпропетровська 36 Ч 35+ 15.07.1981 7.79 83,59 60 м
ПОПРУГА Максим Київська 31 Ч 30+ 30.11.1986 7.65 83,53 60 м
ФІЩЕНКО Віталій Харківська 62 Ч 60+ 21.09.1955 2:33.48 83,53 800 м
ОНІЩУК Микола Хмельницька 70 Ч 70+ 10.01.1948 17:37.41 83,51 3 000 м с/х
ЛЯПОТА Олександр Хмельницька 48 Ч 45+ 19.04.1969 8.53 83,47 60 м
СЕРДЮК Віталій Херсонська 60 Ч 60+ 16.10.1957 9.27 83,39 60 м
КІБЕНКО Сергій Сумська 44 Ч 40+ 13.03.1973 25.74 83,37 200 м
ЛИСЕНКО Олександр Київська 62 Ч 60+ 05.04.1955 2:33.78 83,37 800 м
КІТЧАК Микола Тернопільська 59 Ч 55+ 19.12.1958 9.22 83,30 60 м
ОЛІШЕВСЬКИЙ Вячеслав Житомирська 32 Ч 30+ 18.07.1986 2:01.34 83,22 800 м
КОГУТ Вадим Сумська 46 Ч 45+ 26.02.1972 8.44 83,18 60 м
ГОЄНКО Микола Харківська 59 Ч 55+ 17.02.1959 2:30.62 83,14 800 м
СТОЙКО Микола Хмельницька 53 Ч 50+ 29.08.1964 10:20.10 83,13 3 000 м
ГОРОБЧУК Олександр Вінницька 50 Ч 50+ 18.03.1967 10.15 83,05 60 м з/б
ТИМОЩУК Руслан Хмельницька 39 Ч 35+ 21.02.1979 8.03 82,94 60 м
СЕРГІЄНКО Володимир м. Київ 73 Ч 70+ 02.01.1945 18:26.07 82,91 3 000 м с/х
ШЕРСТЮК Олександр Київська 42 Ч 40+ 02.04.1975 4:27.20 82,75 1 500 м
СТОЙКО Микола Хмельницька 53 Ч 50+ 29.08.1964 4:51.35 82,75 1 500 м
БЕЛОПОЛЬСЬКИЙ Борис Житомирська 49 Ч 45+ 24.02.1969 8.68 82,60 60 м
ДАНИЛЕВИЧ Віктор Херсонська 56 Ч 55+ 31.01.1962 9.14 82,39 60 м
ДЕМИДА Петро Вінницька 55 Ч 55+ 20.07.1962 9.09 82,29 60 м
МАТЮШЕНКО Олександр Київська 52 Ч 50+ 14.08.1965 8.90 82,25 60 м
ПАВЛІШИН Анатолій Вінницька 68 Ч 65+ 05.02.1950 2:44.91 82,17 800 м
ШВАРТАУ Віктор м. Київ 60 Ч 60+ 17.04.1957 29.25 82,05 200 м
ШУТЕНКО Павло Київська 48 Ч 45+ 10.07.1969 10:04.05 81,95 3 000 м
ПЕТРЕНКО Микола Черкаська 56 Ч 55+ 22.05.1961 9.23 81,58 60 м
РЕПІН Сергій Харківська 45 Ч 45+ 10.07.1972 8.56 81,43 60 м
ЧЕРНЯТЕВИЧ Володимир Дніпропетровська 69 Ч 65+ 26.09.1948 9.13 81,16 Потрійний стрибок
ГАВРИШ Володимир Донецька 66 Ч 65+ 20.05.1951 9.91 81,13 60 м
МОСПАН Михайло Хмельницька 57 Ч 55+ 01.11.1960 5:07.35 81,11 1 500 м
ТКАЧУК Олександр Хмельницька 59 Ч 55+ 16.05.1958 9.48 81,01 60 м
СИНЕНКО Володимир Житомирська 55 Ч 55+ 15.06.1962 5:02.80 80,94 1 500 м
ВОЙТЕНКО Вячеслав Вінницька 76 Ч 75+ 01.04.1941 10.73 80,52 60 м
ОЛІШЕВСЬКИЙ Вячеслав Житомирська 32 Ч 30+ 18.07.1986 4:17.94 80,41 1 500 м
БАРАБАШ Вячеслав Сумська 37 Ч 35+ 11.12.1980 56.19 80,37 400 м
ПОДГОРНИЙ Володимир Дніпропетровська 36 Ч 35+ 15.07.1981 25.14 80,31 200 м
ШЕРЕМЕТ Віктор Львівська 66 Ч 65+ 01.03.1952 17:32.92 80,06 3 000 м с/х
САХНО Володимир Чернігівська 47 Ч 45+ 29.07.1970 4:47.21 79,98 1 500 м
ДРАЧ Сергій Чернігівська 33 Ч 30+ 18.06.1984 27.83 79,82 200 м
МОСПАН Михайло Хмельницька 57 Ч 55+ 01.11.1960 2:34.60 79,71 800 м
ІСМАЙЛОВ Арсен Чернігівська 59 Ч 55+ 08.03.1958 29.94 79,63 200 м
ЛАШКУЛ Василь Кіровоградська 58 Ч 55+ 01.08.1959 5:16.33 79,51 1 500 м
ТКАЧУК Віталій Київська 70 Ч 70+ 12.06.1947 10.40 79,23 60 м
ОЛІВСОН Олександр Житомирська 54 Ч 50+ 14.11.1963 9.38 79,21 60 м
ІСМАЙЛОВ Арсен Чернігівська 59 Ч 55+ 08.03.1958 1:06.37 79,16 400 м
ЛИСЕНКО Олександр Київська 62 Ч 60+ 05.04.1955 1:07.71 79,06 400 м
ТИЦЬКИЙ Андрій Харківська 40 Ч 40+ 11.07.1977 26.35 79,05 200 м
НАГУЛЯК Олександр Хмельницька 59 Ч 55+ 24.06.1958 2:38.53 78,99 800 м
ПАСТУХ Ігор Житомирська 62 Ч 60+ 19.04.1955 9.92 78,93 60 м
КАНДИБЕЙ Володимир Черкаська 46 Ч 45+ 19.02.1972 14:45.83 78,91 3 000 м с/х
ТРУБИЛА Рубертас Литва 53 Ч 50+ 17.08.1964 2:31.45 78,74 800 м
МЕЛЬНИК Володимир м. Київ 61 Ч 60+ 12.05.1956 30.75 78,54 200 м
ЯКОВЕНКО Володимир Житомирська 50 Ч 50+ 22.10.1967 5:00.90 78,20 1 500 м
НАГУЛЯК Олександр Хмельницька 59 Ч 55+ 24.06.1958 5:25.71 77,89 1 500 м
ЯКОВЕНКО Володимир Житомирська 50 Ч 50+ 22.10.1967 2:29.36 77,87 800 м
ЯРМІЛКО Микола Дніпропетровська 65 Ч 65+ 09.04.1952 12:14.96 77,84 3 000 м
ОНІЩУК Микола Хмельницька 70 Ч 70+ 10.01.1948 2:58.49 77,60 800 м
НОВІКОВ Анатолій Запорізька 60 Ч 60+ 25.09.1957 30.94 77,57 200 м
ЯРМІЛКО Микола Дніпропетровська 65 Ч 65+ 09.04.1952 5:44.98 77,57 1 500 м
КИЛИВНИК Геннадій Донецька 56 Ч 55+ 29.03.1961 30.12 77,56 200 м
ФАЙЧАК Іван Івано-Франківська 78 Ч 75+ 05.08.1939 14.24 77,53 60 м з/б
ОНІЩУК Микола Хмельницька 70 Ч 70+ 10.01.1948 12:55.53 77,50 3 000 м
ТИХОНЧУК Вячеслав м. Київ 68 Ч 65+ 03.01.1950 2:54.96 77,45 800 м
СОЛОВЙОВ Віктор Харківська 69 Ч 65+ 28.05.1948 2:56.93 77,43 800 м
САХНО Володимир Чернігівська 47 Ч 45+ 29.07.1970 2:26.37 77,39 800 м
КОГУТ Вадим Сумська 46 Ч 45+ 26.02.1972 28.17 77,32 200 м
КАРПЕНКО Яків Вінницька 66 Ч 65+ 26.02.1952 12:26.75 77,32 3 000 м
МАТЮШЕНКО Олександр Київська 52 Ч 50+ 14.08.1965 29.44 77,21 200 м
ДМИТРИШИН Геннадій Вінницька 64 Ч 60+ 10.09.1953 2:49.01 77,04 800 м
ГАВРИЛЮК Сергій м. Київ 40 Ч 40+ 03.06.1977 1:00.00 76,97 400 м
МИХАЙЛОВ Борис Чернігівська 57 Ч 55+ 12.02.1961 11:32.95 76,93 3 000 м
БАЛАСЬ Максим м. Київ 32 Ч 30+ 26.12.1985 9:36.75 76,90 3 000 м
АДАМКОВ Юрій Хмельницька 59 Ч 55+ 26.03.1958 11:46.06 76,81 3 000 м
ФЕДОРЕНКО Анатолій м. Київ 59 Ч 55+ 17.09.1958 2:43.07 76,80 800 м
КОВІКА Василь Київська 60 Ч 60+ 10.10.1957 31.28 76,73 200 м
ШЕРЕМЕТ Віктор Львівська 66 Ч 65+ 01.03.1952 10.49 76,64 60 м
САВЧУК Вадим Київська 46 Ч 45+ 18.11.1971 10:36.57 76,57 3 000 м
МОСПАН Михайло Хмельницька 57 Ч 55+ 01.11.1960 1:08.10 76,15 400 м
СИНЕНКО Володимир Житомирська 55 Ч 55+ 15.06.1962 1:07.26 76,12 400 м
РИХЛЮК Ігор Житомирська 49 Ч 45+ 29.03.1968 10:55.84 76,09 3 000 м
КОЛЕСНІКОВ Юрій Київська 59 Ч 55+ 09.09.1958 2:44.62 76,07 800 м
ВОЛГІН Михайло м. Київ 73 Ч 70+ 29.09.1944 20:06.14 76,03 3 000 м с/х
САВЧУК Вадим Київська 46 Ч 45+ 18.11.1971 5:00.17 75,96 1 500 м
ТРУБИЛА Рубертас Литва 53 Ч 50+ 17.08.1964 1:06.53 75,94 400 м
ЧЕПЕРИС Юрій Сумська 48 Ч 45+ 11.10.1969 10:53.62 75,73 3 000 м
МИХАЙЛОВ Борис Чернігівська 57 Ч 55+ 12.02.1961 5:29.35 75,69 1 500 м
КОРОТИЧ Олександр Черкаська 64 Ч 60+ 28.05.1953 10.49 75,69 60 м
БЕЛОПОЛЬСЬКИЙ Борис Житомирська 49 Ч 45+ 24.02.1969 29.41 75,65 200 м
ТИМОЩУК Руслан Хмельницька 39 Ч 35+ 21.02.1979 27.45 75,30 200 м
НОВІКОВ Анатолій Запорізька 60 Ч 60+ 25.09.1957 1:10.32 75,20 400 м
КОРІННИЙ Дмитро Кіровоградська 36 Ч 35+ 06.11.1981 6.33 75,18 Стрибки у довжину
ШАТКОВСЬКИЙ Валерій Житомирська 51 Ч 50+ 27.02.1967 9.67 75,18 60 м
ДЕМИДА Петро Вінницька 55 Ч 55+ 20.07.1962 30.88 75,16 200 м
ДУБИНЯК Орест Львівська 76 Ч 75+ 22.02.1942 13.44 75,07 60 м з/б
ГОРОБЧУК Олександр Вінницька 50 Ч 50+ 18.03.1967 1.50 75,00 Стрибки у висоту
ВОЙТЕНКО Вячеслав Вінницька 76 Ч 75+ 01.04.1941 37.88 74,89 200 м
КОРІННИЙ Дмитро Кіровоградська 36 Ч 35+ 06.11.1981 13.36 74,80 Потрійний стрибок
КОРОТИЧ Олександр Черкаська 64 Ч 60+ 28.05.1953 18:24.02 74,73 3 000 м с/х
ЄРМОЛЕНКО Валентин Черкаська 71 Ч 70+ 16.04.1946 11.11 74,71 60 м
ВОЛКОТРУБ Олександр Київська 65 Ч 65+ 20.01.1953 33.24 74,58 200 м
КОВАЛЬСЬКИЙ Борис м. Київ 74 Ч 70+ 01.06.1943 11.81 74,51 Штовхання ядра
РИХЛЮК Ігор Житомирська 49 Ч 45+ 29.03.1968 5:13.38 74,48 1 500 м
СУЩЕНКО Андрій Запорізька 49 Ч 45+ 10.08.1968 5.37 74,38 Стрибки у довжину
СОЛОВЙОВ Віктор Харківська 69 Ч 65+ 28.05.1948 1:18.17 74,26 400 м
СТЕЦЮК Дмитро Рівненська 30 Ч 30+ 25.12.1987 9:54.15 74,24 3 000 м
КОВІКА Василь Київська 60 Ч 60+ 10.10.1957 5:45.32 74,11 1 500 м
РОМАНЕНКО Олексанр Чернігівська 33 Ч 30+ 26.09.1984 10:00.67 74,10 3 000 м
ФАЙЧАК Іван Івано-Франківська 78 Ч 75+ 05.08.1939 3.37 74,07 Стрибки у довжину
ТКАЧУК Володимир Харківська 71 Ч 70+ 04.01.1947 2.50 73,96 Стрибки з жердиною
ПОЗНЯК Володимир м. Київ 32 Ч 30+ 29.12.1985 8,68 73,62 60 м
БАРАБАШ Вячеслав Сумська 37 Ч 35+ 11.12.1980 2:20.41 73,59 800 м
ДОБРІВСЬКИЙ Тарас Київська 43 Ч 40+ 14.11.1974 1:04.11 73,58 400 м
МІЩЕНКО Віктор м. Київ 66 Ч 65+ 05.08.1951 19:06.37 73,54 3 000 м с/х
СТЕЦЮК Дмитро Рівненська 30 Ч 30+ 25.12.1987 2:17.64 73,46 800 м
ЛІПІЧ Валентин Хмельницька 56 Ч 55+ 08.02.1962 4.83 73,40 Стрибки у довжину
ДМИТРИШИН Геннадій Вінницька 64 Ч 60+ 10.09.1953 1:13.90 73,36 400 м
КАНДИБЕЙ Володимир Черкаська 46 Ч 45+ 19.02.1972 9.57 73,35 60 м
РУДИЧ Олег м. Київ 46 Ч 45+ 09.03.1971 5:11.29 73,24 1 500 м
ФОРОСТЯНОВ Ігор Дніпропетровська 51 Ч 50+ 26.10.1966 1.45 73,23 Стрибки у висоту
АДАМКОВ Юрій Хмельницька 59 Ч 55+ 26.03.1958 5:46.57 73,20 1 500 м
ДОБРІВСЬКИЙ Тарас Київська 43 Ч 40+ 14.11.1974 2:29.44 73,14 800 м
СЕРГІЄНКО Анатолій Київська 69 Ч 65+ 27.09.1948 13:32.76 73,13 3 000 м
ОЛІВСОН Олександр Житомирська 54 Ч 50+ 14.11.1963 1:09.87 72,79 400 м
ЧЕПЕРИС Юрій Сумська 48 Ч 45+ 11.10.1969 5:18.11 72,77 1 500 м
РУДИЧ Олег м. Київ 46 Ч 45+ 09.03.1971 11:10.27 72,72 3 000 м
БОНДАРЄВ Костянтин Київська 57 Ч 55+ 07.01.1961 12:13.08 72,72 3 000 м
СТЕЦЮК Дмитро Рівненська 30 Ч 30+ 25.12.1987 4:44.07 72,62 1 500 м
ЛУШПАЙ Сергій Миколаївська 53 Ч 50+ 16.07.1964 10.17 72,47 60 м
ТРОФИМЧУК Микола Рівненська 51 Ч 50+ 10.09.1966 14.31 72,42 Штовхання ядра
ТКАЧУК Василь м. Київ 77 Ч 75+ 06.01.1941 22:17.78 72,36 3 000 м с/х
ВАСИЛЮК Володимир Івано-Франківська 60 Ч 60+ 10.10.1957 5:53.78 72,33 1 500 м
ДАНИЛОВ Андрій Вінницька 54 Ч 50+ 08.07.1963 11:59.17 72,28 3 000 м
АГАШКОВ Володимир Закарпатська 78 Ч 75+ 12.01.1940 3:37.96 72,22 800 м
ДЕНИСЕНКО Андрій Київська 47 Ч 45+ 04.04.1970 5.35 72,20 Стрибки у довжину
ГАВРИШ Володимир Донецька 66 Ч 65+ 20.05.1951 34.61 72,20 200 м
АЛЬОХІН Леонід Донецька 66 Ч 65+ 25.10.1951 1:16.74 72,17 400 м
НЕСВІТАЙЛО Юрій Харківська 56 Ч 55+ 09.04.1961 10.44 72,13 60 м
СТЕПАНЕНКО Василь Сумська 50 Ч 50+ 01.01.1968 2:41.47 72,03 800 м
СТЕЦЕНКО Анатолій Черкаська 59 Ч 55+ 26.07.1958 11.90 71,90 Штовхання ядра
ПАСТУХ Ігор Житомирська 62 Ч 60+ 19.04.1955 1.25 71,84 Стрибки у висоту
КОЛЕСНІКОВ Юрій Київська 59 Ч 55+ 09.09.1958 1.30 71,83 Стрибки у висоту
ЛІСУН Анатолій Сумська 50 Ч 50+ 24.04.1967 2:42.80 71,44 800 м
КОЛЕСНІКОВ Юрій Київська 59 Ч 55+ 09.09.1958 1:13.79 71,20 400 м
ЛЯПОТА Олександр Хмельницька 48 Ч 45+ 19.04.1969 1.45 71,08 Стрибки у висоту
ОСТРОВСЬКИЙ Геннадій Сумська 50 Ч 50+ 14.04.1967 2:43.73 71,04 800 м
СТЕПАНЕНКО Василь Сумська 50 Ч 50+ 01.01.1968 1:09.74 71,02 400 м
КУШНІРЕНКО Микола Київська 51 Ч 50+ 26.09.1966 5:35.81 70,64 1 500 м
КІТЧАК Микола Тернопільська 59 Ч 55+ 19.12.1958 9.35 70,57 Потрійний стрибок
ДАНИЛЕВИЧ Віктор Херсонська 56 Ч 55+ 31.01.1962 33.16 70,45 200 м
РЕПІН Сергій Харківська 45 Ч 45+ 10.07.1972 5.33 70,22 Стрибки у довжину
ВАСИЛЮК Володимир Івано-Франківська 60 Ч 60+ 10.10.1957 13:00.25 70,12 3 000 м
БЛАНУЦА Андрій м. Київ 38 Ч 35+ 28946 10:54.29 70,11 3 000 м
ЧЕРНЯТЕВИЧ Володимир Дніпропетровська 69 Ч 65+ 17802 3.77 70,07 Стрибки у довжину
КУШНІРЕНКО Микола Київська 51 Ч 50+ 24376 12:04.06 70,04 3 000 м
МОКРИНСЬКИЙ Василь Тернопільська 53 Ч 50+ 23524 12:17.51 69,9 3 000 м
КРИЧУН Василь Івано-Франківська 70 Ч 70+ 17250 3:18.35 69,83 800 м
ЛІСУН Анатолій Сумська 50 Ч 50+ 24586 5:37.32 69,76 1 500 м
ШАБАРКІН Олег Київська 53 Ч 50+ 23797 1.35 69,59 Стрибки у висоту
МОКРИНСЬКИЙ Василь Тернопільська 53 Ч 50+ 23524 5:46.53 69,58 1 500 м
ДРАЧ Сергій Чернігівська 33 Ч 30+ 30851 2:25.40 69,54 800 м
КОГУТ Вадим Сумська 46 Ч 45+ 26355 5.21 69,47 Стрибки у довжину
ШЕРЕМЕТ Віктор Львівська 66 Ч 65+ 19054 3:11.31 69,32 800 м
ШЕРЕМЕТ Віктор Львівська 66 Ч 65+ 19054 36.11 69,21 200 м
МИЦИК Вадим Черкаська 77 Ч 75+ 14835 41.77 69,07 200 м
ЛАГУНОВ Михайло Черкаська 63 Ч 60+ 20143 11.51 68,92 Штовхання ядра
ПАСТУХ Ігор Житомирська 62 Ч 60+ 20198 35.28 68,91 200 м
ШАТКОВСЬКИЙ Валерій Житомирська 51 Ч 50+ 24530 1.35 68,18 Стрибки у висоту
БУЛАВЕНКО Юрій Чернігівська 49 Ч 45+ 24996 1:12.22 68,11 400 м
КРИЧУН Василь Івано-Франківська 70 Ч 70+ 17250 6:53.27 68,04 1 500 м
ПОЗНЯК Володимир м. Київ 32 Ч 30+ 31410 28.76 68,01 200 м
НЕСВІТАЙЛО Юрій Харківська 56 Ч 55+ 22380 34.42 67,87 200 м
МИЦИК Вадим Черкаська 77 Ч 75+ 14835 1:39.26 67,77 400 м
ОСТРОВСЬКИЙ Геннадій Сумська 50 Ч 50+ 24576 5:47.60 67,69 1 500 м
ВОЛЬСЬКИЙ Олександр м. Київ 77 Ч 75+ 14809 16:42.70 66,92 3 000 м
ЛИСИЙ Ігор Львівська 72 Ч 70+ 16526 15:22.28 66,9 3 000 м
ГНИЛОСКУРЕНКО Святослав м. Київ 48 Ч 45+ 25519 12:20.62 66,84 3 000 м
ГІЛЬЧУК Володимир Чернігівська 65 Ч 65+ 19321 14:22.27 66,35 3 000 м
АГАШКОВ Володимир Закарпатська 78 Ч 75+ 14622 8:04.07 66,17 1 500 м
КОСТІН Віктор Черкаська 38 Ч 35+ 29073 5.42 65,78 Стрибки у довжину
КРИЧУН Василь Івано-Франківська 70 Ч 70+ 17250 1:30.39 65,27 400 м
ЛИСИЙ Ігор Львівська 72 Ч 70+ 16526 7:24.36 64,92 1 500 м
БЕРЕЗЮК Олег Черкаська 52 Ч 50+ 24019 1:17.49 64,77 400 м
ДАНИЛЕВИЧ Віктор Херсонська 56 Ч 55+ 22677 4.26 64,74 Стрибки у довжину
ВОЛЬСЬКИЙ Олександр м. Київ 77 Ч 75+ 14809 8:05.49 64,64 1 500 м
ЧЕРНЯТЕВИЧ Ігор Дніпропетровська 43 Ч 40+ 27169 5.02 64,52 Стрибки у довжину
ФОРОСТЯНОВ Ігор Дніпропетровська 51 Ч 50+ 24406 4.53 64,35 Стрибки у довжину
ДЕМИДА Петро Вінницька 55 Ч 55+ 20.07.1962 4.29 64,32 Стрибки у довжину
КРИВЕНКО Василь Черкаська 58 Ч 55+ 21926 10.68 63,01 Штовхання ядра
ВАСИЛЕНКО Ігор Київська 37 Ч 35+ 29531 10.53 62,3 60 м
РЕПІН Сергій Харківська 45 Ч 45+ 26490 3.20 61,42 Стрибки з жердиною
ЖАБНЯК Микола Житомирська 38 Ч 35+ 29128 13.68 60,13 Штовхання ядра
ЄРМОЛЕНКО Валентин Черкаська 71 Ч 70+ 16908 3.12 60,12 Стрибки у довжину
ОРЛОВ Юрій Київська 55 Ч 55+ 22828 14:35.74 59,85 3 000 м
ПОМФ`ЮК Тарас Івано-Франківська 39 Ч 35+ 28856 6:03.71 59,44 1 500 м
ЛУШПАЙ Сергій Миколаївська 53 Ч 50+ 23574 39.15 58,44 200 м
КАПТЮХ Дмитро м. Київ 56 Ч 55+ 22505 10.33 58,2 Штовхання ядра
ПОМФ`ЮК Тарас Івано-Франківська 39 Ч 35+ 28856 13:16.54 58,01 3 000 м
МИРОНЕНКО Олександр Чернігівська 63 Ч 60+ 19957 9.66 57,84 Штовхання ядра
ПЕТРІВ Олексій м. Київ 61 Ч 60+ 20546 9.75 55,08 Штовхання ядра
ПІНЧУК Анатолій Київська 46 Ч 45+ 26131 10.72 52,68 Штовхання ядра
ПЕТРЕНКО Микола Черкаська 56 Ч 55+ 22423 9.22 51,94 Штовхання ядра
ГЛОБОВ Сергій Сумська 80 Ч 80+ 13858 6.65 51,23 Штовхання ядра
ВАСИЛЕНКО Ігор Київська 37 Ч 35+ 29531 3.37 40,46 Стрибки у довжину
КІТЧАК Микола Тернопільська 59 Ч 55+ 21538 DNF 60 м з/б
ЛІПІЧ Валентин Хмельницька 56 Ч 55+ 22685 DNF 60 м з/б
СЕРДЮК Віталій Херсонська 60 Ч 60+ 21109 NM Стрибки у висоту
ЗИМАРОЄВ Сергій Житомирська 36 Ч 35+ 29709 DNS 60 м з/б
КОРУЦА Жорж Дніпропетровська 80 Ч 80+ 13875 DNS Штовхання ядра
Головний секретар Крепкіна К.А.
Особиста першість у кожному виді програми за Рейтингом WMA (Чоловіки)
Штовхання ядра  Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 КОВАЛЬСЬКИЙ Борис м. Київ 74 Ч 70+ 01.06.1943 11.81 74,51
2 ТРОФИМЧУК Микола Рівненська 51 Ч 50+ 10.09.1966 14.31 72,42
3 СТЕЦЕНКО Анатолій Черкаська 59 Ч 55+ 26.07.1958 11.90 71,90
4 ЛАГУНОВ Михайло Черкаська 63 Ч 60+ 23.02.1955 11.51 68,92
5 КРИВЕНКО Василь Черкаська 58 Ч 55+ 11.01.1960 10.68 63,01
6 ЖАБНЯК Микола Житомирська 38 Ч 35+ 30.09.1979 13.68 60,13
7 КАПТЮХ Дмитро м. Київ 56 Ч 55+ 12.08.1961 10.33 58,20
8 МИРОНЕНКО Олександр Чернігівська 63 Ч 60+ 21.08.1954 9.66 57,84
9 ПЕТРІВ Олексій м. Київ 61 Ч 60+ 01.04.1956 9.75 55,08
10 ПІНЧУК Анатолій Київська 46 Ч 45+ 17.07.1971 10.72 52,68
11 ПЕТРЕНКО Микола Черкаська 56 Ч 55+ 22.05.1961 9.22 51,94
12 ГЛОБОВ Сергій Сумська 80 Ч 80+ 09.12.1937 6.65 51,23
13 КОРУЦА Жорж Дніпропетровська 80 Ч 80+ 26.12.1937 DNS
Стибки у висоту Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 ШАПОВАЛ Віктор Львівська 38 Ч 35+ 17.10.1979 2.10 92,92
2 ТКАЧУК Олександр Хмельницька 59 Ч 55+ 16.05.1958 1.55 85,64
3 РЕПІН Сергій Харківська 45 Ч 45+ 10.07.1972 1.80 85,31
4 ГОРОБЧУК Олександр Вінницька 50 Ч 50+ 18.03.1967 1.50 75,00
5 ФОРОСТЯНОВ Ігор Дніпропетровська 51 Ч 50+ 26.10.1966 1.45 73,23
6 ПАСТУХ Ігор Житомирська 62 Ч 60+ 19.04.1955 1.25 71,84
7 КОЛЕСНІКОВ Юрій Київська 59 Ч 55+ 09.09.1958 1.30 71,83
8 ЛЯПОТА Олександр Хмельницька 48 Ч 45+ 19.04.1969 1.45 71,08
9 ШАБАРКІН Олег Київська 53 Ч 50+ 24.02.1965 1.35 69,59
10 ШАТКОВСЬКИЙ Валерій Житомирська 51 Ч 50+ 27.02.1967 1.35 68,18
11 СЕРДЮК Віталій Херсонська 60 Ч 60+ 16.10.1957 NM
Потрійний стрибок Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 ШУКЕВИЧ Юрій м. Київ 68 Ч 65+ 09.07.1949 9.92 86,64
2 ЧЕРНЯТЕВИЧ Володимир Дніпропетровська 69 Ч 65+ 26.09.1948 9.13 81,16
3 КОРІННИЙ Дмитро Кіровоградська 36 Ч 35+ 06.11.1981 13.36 74,80
4 КІТЧАК Микола Тернопільська 59 Ч 55+ 19.12.1958 9.35 70,57
Стрибки у довжину Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 КОРІННИЙ Дмитро Кіровоградська 36 Ч 35+ 06.11.1981 6.33 75,18
2 СУЩЕНКО Андрій Запорізька 49 Ч 45+ 10.08.1968 5.37 74,38
3 ФАЙЧАК Іван Івано-Франківська 78 Ч 75+ 05.08.1939 3.37 74,07
4 ЛІПІЧ Валентин Хмельницька 56 Ч 55+ 08.02.1962 4.83 73,40
5 ДЕНИСЕНКО Андрій Київська 47 Ч 45+ 04.04.1970 5.35 72,20
6 РЕПІН Сергій Харківська 45 Ч 45+ 10.07.1972 5.33 70,22
7 ЧЕРНЯТЕВИЧ Володимир Дніпропетровська 69 Ч 65+ 26.09.1948 3.77 70,07
8 КОГУТ Вадим Сумська 46 Ч 45+ 26.02.1972 5.21 69,47
9 КОСТІН Віктор Черкаська 38 Ч 35+ 06.08.1979 5.42 65,78
10 ДАНИЛЕВИЧ Віктор Херсонська 56 Ч 55+ 31.01.1962 4.26 64,74
11 ЧЕРНЯТЕВИЧ Ігор Дніпропетровська 43 Ч 40+ 20.05.1974 5.02 64,52
12 ФОРОСТЯНОВ Ігор Дніпропетровська 51 Ч 50+ 26.10.1966 4.53 64,35
13 ДЕМИДА Петро Вінницька 55 Ч 55+ 20.07.1962 4.29 64,32
14 ЄРМОЛЕНКО Валентин Черкаська 71 Ч 70+ 16.04.1946 3.12 60,12
15 ВАСИЛЕНКО Ігор Київська 37 Ч 35+ 06.11.1980 3.37 40,46
Стрибки з жердиною Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 ТКАЧУК Володимир Харківська 71 Ч 70+ 04.01.1947 2.50 73,96
2 РЕПІН Сергій Харківська 45 Ч 45+ 10.07.1972 3.20 61,42
Біг на 3 000 м Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 РОГОВОЙ Віктор м. Київ 52 Ч 50+ 04.12.1965 9:35.00 88,92
2 СТОЙКО Микола Хмельницька 53 Ч 50+ 29.08.1964 10:20.10 83,13
3 ШУТЕНКО Павло Київська 48 Ч 45+ 10.07.1969 10:04.05 81,95
4 ЯРМІЛКО Микола Дніпропетровська 65 Ч 65+ 09.04.1952 12:14.96 77,84
5 ОНІЩУК Микола Хмельницька 70 Ч 70+ 10.01.1948 12:55.53 77,50
6 КАРПЕНКО Яків Вінницька 66 Ч 65+ 26.02.1952 12:26.75 77,32
7 МИХАЙЛОВ Борис Чернігівська 57 Ч 55+ 12.02.1961 11:32.95 76,93
8 БАЛАСЬ Максим м. Київ 32 Ч 30+ 26.12.1985 9:36.75 76,90
9 АДАМКОВ Юрій Хмельницька 59 Ч 55+ 26.03.1958 11:46.06 76,81
10 САВЧУК Вадим Київська 46 Ч 45+ 18.11.1971 10:36.57 76,57
11 РИХЛЮК Ігор Житомирська 49 Ч 45+ 29.03.1968 10:55.84 76,09
12 ЧЕПЕРИС Юрій Сумська 48 Ч 45+ 11.10.1969 10:53.62 75,73
13 СТЕЦЮК Дмитро Рівненська 30 Ч 30+ 25.12.1987 9:54.15 74,24
14 РОМАНЕНКО Олексанр Чернігівська 33 Ч 30+ 26.09.1984 10:00.67 74,10
15 СЕРГІЄНКО Анатолій Київська 69 Ч 65+ 27.09.1948 13:32.76 73,13
16 РУДИЧ Олег м. Київ 46 Ч 45+ 09.03.1971 11:10.27 72,72
17 БОНДАРЄВ Костянтин Київська 57 Ч 55+ 07.01.1961 12:13.08 72,72
18 ДАНИЛОВ Андрій Вінницька 54 Ч 50+ 08.07.1963 11:59.17 72,28
19 ВАСИЛЮК Володимир Івано-Франківська 60 Ч 60+ 10.10.1957 13:00.25 70,12
20 БЛАНУЦА Андрій м. Київ 38 Ч 35+ 01.04.1979 10:54.29 70,11
21 КУШНІРЕНКО Микола Київська 51 Ч 50+ 26.09.1966 12:04.06 70,04
22 МОКРИНСЬКИЙ Василь Тернопільська 53 Ч 50+ 27.05.1964 12:17.51 69,90
23 ВОЛЬСЬКИЙ Олександр м. Київ 77 Ч 75+ 17.07.1940 16:42.70 66,92
24 ЛИСИЙ Ігор Львівська 72 Ч 70+ 30.03.1945 15:22.28 66,90
25 ГНИЛОСКУРЕНКО Святослав м. Київ 48 Ч 45+ 12.11.1969 12:20.62 66,84
26 ГІЛЬЧУК Володимир Чернігівська 65 Ч 65+ 23.11.1952 14:22.27 66,35
27 ОРЛОВ Юрій Київська 55 Ч 55+ 01.07.1962 14:35.74 59,85
28 ПОМФ`ЮК Тарас Івано-Франківська 39 Ч 35+ 01.01.1979 13:16.54 58,01
Спортивна ходьба 3 000 м Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 ГАРНИК Петро Вінницька 53 Ч 50+ 18.08.1964 13:43.81 90,07
2 СЕРГІЄНКО Анатолій Київська 69 Ч 65+ 27.09.1948 17:02.96 85,34
3 ПУШКІН Іван м. Київ 87 Ч 85+ 30.06.1930 22:17.76 85,07
4 ОНІЩУК Микола Хмельницька 70 Ч 70+ 10.01.1948 17:37.41 83,51
5 СЕРГІЄНКО Володимир м. Київ 73 Ч 70+ 02.01.1945 18:26.07 82,91
6 ШЕРЕМЕТ Віктор Львівська 66 Ч 65+ 01.03.1952 17:32.92 80,06
7 КАНДИБЕЙ Володимир Черкаська 46 Ч 45+ 19.02.1972 14:45.83 78,91
8 ВОЛГІН Михайло м. Київ 73 Ч 70+ 29.09.1944 20:06.14 76,03
9 КОРОТИЧ Олександр Черкаська 64 Ч 60+ 28.05.1953 18:24.02 74,73
10 МІЩЕНКО Віктор м. Київ 66 Ч 65+ 05.08.1951 19:06.37 73,54
11 ТКАЧУК Василь м. Київ 77 Ч 75+ 06.01.1941 22:17.78 72,36
Біг на 1 500 м Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 ШЕРСТЮК Олександр Київська 42 Ч 40+ 02.04.1975 4:27.20 82,75
2 СТОЙКО Микола Хмельницька 53 Ч 50+ 29.08.1964 4:51.35 82,75
3 МОСПАН Михайло Хмельницька 57 Ч 55+ 01.11.1960 5:07.35 81,11
4 СИНЕНКО Володимир Житомирська 55 Ч 55+ 15.06.1962 5:02.80 80,94
5 ОЛІШЕВСЬКИЙ Вячеслав Житомирська 32 Ч 30+ 18.07.1986 4:17.94 80,41
6 САХНО Володимир Чернігівська 47 Ч 45+ 29.07.1970 4:47.21 79,98
7 ЛАШКУЛ Василь Кіровоградська 58 Ч 55+ 01.08.1959 5:16.33 79,51
8 ЯКОВЕНКО Володимир Житомирська 50 Ч 50+ 22.10.1967 5:00.90 78,20
9 НАГУЛЯК Олександр Хмельницька 59 Ч 55+ 24.06.1958 5:25.71 77,89
10 ЯРМІЛКО Микола Дніпропетровська 65 Ч 65+ 09.04.1952 5:44.98 77,57
11 САВЧУК Вадим Київська 46 Ч 45+ 18.11.1971 5:00.17 75,96
12 МИХАЙЛОВ Борис Чернігівська 57 Ч 55+ 12.02.1961 5:29.35 75,69
13 РИХЛЮК Ігор Житомирська 49 Ч 45+ 29.03.1968 5:13.38 74,48
14 КОВІКА Василь Київська 60 Ч 60+ 10.10.1957 5:45.32 74,11
15 РУДИЧ Олег м. Київ 46 Ч 45+ 09.03.1971 5:11.29 73,24
16 АДАМКОВ Юрій Хмельницька 59 Ч 55+ 26.03.1958 5:46.57 73,20
17 ЧЕПЕРИС Юрій Сумська 48 Ч 45+ 11.10.1969 5:18.11 72,77
18 СТЕЦЮК Дмитро Рівненська 30 Ч 30+ 25.12.1987 4:44.07 72,62
19 ВАСИЛЮК Володимир Івано-Франківська 60 Ч 60+ 10.10.1957 5:53.78 72,33
20 КУШНІРЕНКО Микола Київська 51 Ч 50+ 26.09.1966 5:35.81 70,64
21 ЛІСУН Анатолій Сумська 50 Ч 50+ 24.04.1967 5:37.32 69,76
22 МОКРИНСЬКИЙ Василь Тернопільська 53 Ч 50+ 27.05.1964 5:46.53 69,58
23 КРИЧУН Василь Івано-Франківська 70 Ч 70+ 24.03.1947 6:53.27 68,04
24 ОСТРОВСЬКИЙ Геннадій Сумська 50 Ч 50+ 14.04.1967 5:47.60 67,69
25 АГАШКОВ Володимир Закарпатська 78 Ч 75+ 12.01.1940 8:04.07 66,17
26 ЛИСИЙ Ігор Львівська 72 Ч 70+ 30.03.1945 7:24.36 64,92
27 ВОЛЬСЬКИЙ Олександр м. Київ 77 Ч 75+ 17.07.1940 8:05.49 64,64
28 ПОМФ`ЮК Тарас Івано-Франківська 39 Ч 35+ 01.01.1979 6:03.71 59,44
Біг на 800 м Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 СИРМОЛОТОВ Олександр м. Київ 49 Ч 45+ 09.08.1968 2:15.79 84,90
2 ФІЩЕНКО Віталій Харківська 62 Ч 60+ 21.09.1955 2:33.48 83,53
3 ЛИСЕНКО Олександр Київська 62 Ч 60+ 05.04.1955 2:33.78 83,37
4 ОЛІШЕВСЬКИЙ Вячеслав Житомирська 32 Ч 30+ 18.07.1986 2:01.34 83,22
5 ГОЄНКО Микола Харківська 59 Ч 55+ 17.02.1959 2:30.62 83,14
6 ПАВЛІШИН Анатолій Вінницька 68 Ч 65+ 05.02.1950 2:44.91 82,17
7 МОСПАН Михайло Хмельницька 57 Ч 55+ 01.11.1960 2:34.60 79,71
8 НАГУЛЯК Олександр Хмельницька 59 Ч 55+ 24.06.1958 2:38.53 78,99
9 ТРУБИЛА Рубертас Литва 53 Ч 50+ 17.08.1964 2:31.45 78,74
10 ЯКОВЕНКО Володимир Житомирська 50 Ч 50+ 22.10.1967 2:29.36 77,87
11 ОНІЩУК Микола Хмельницька 70 Ч 70+ 10.01.1948 2:58.49 77,60
12 ТИХОНЧУК Вячеслав м. Київ 68 Ч 65+ 03.01.1950 2:54.96 77,45
13 СОЛОВЙОВ Віктор Харківська 69 Ч 65+ 28.05.1948 2:56.93 77,43
14 САХНО Володимир Чернігівська 47 Ч 45+ 29.07.1970 2:26.37 77,39
15 ДМИТРИШИН Геннадій Вінницька 64 Ч 60+ 10.09.1953 2:49.01 77,04
16 ФЕДОРЕНКО Анатолій м. Київ 59 Ч 55+ 17.09.1958 2:43.07 76,80
17 КОЛЕСНІКОВ Юрій Київська 59 Ч 55+ 09.09.1958 2:44.62 76,07
18 БАРАБАШ Вячеслав Сумська 37 Ч 35+ 11.12.1980 2:20.41 73,59
19 СТЕЦЮК Дмитро Рівненська 30 Ч 30+ 25.12.1987 2:17.64 73,46
20 ДОБРІВСЬКИЙ Тарас Київська 43 Ч 40+ 14.11.1974 2:29.44 73,14
21 АГАШКОВ Володимир Закарпатська 78 Ч 75+ 12.01.1940 3:37.96 72,22
22 СТЕПАНЕНКО Василь Сумська 50 Ч 50+ 01.01.1968 2:41.47 72,03
23 ЛІСУН Анатолій Сумська 50 Ч 50+ 24.04.1967 2:42.80 71,44
24 ОСТРОВСЬКИЙ Геннадій Сумська 50 Ч 50+ 14.04.1967 2:43.73 71,04
25 КРИЧУН Василь Івано-Франківська 70 Ч 70+ 24.03.1947 3:18.35 69,83
26 ДРАЧ Сергій Чернігівська 33 Ч 30+ 18.06.1984 2:25.40 69,54
27 ШЕРЕМЕТ Віктор Львівська 66 Ч 65+ 01.03.1952 3:11.31 69,32
Біг на 400 м Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 СИРМОЛОТОВ Олександр м. Київ 49 Ч 45+ 09.08.1968 57.18 86,03
2 БАРАБАШ Вячеслав Сумська 37 Ч 35+ 11.12.1980 56.19 80,37
3 ІСМАЙЛОВ Арсен Чернігівська 59 Ч 55+ 08.03.1958 1:06.37 79,16
4 ЛИСЕНКО Олександр Київська 62 Ч 60+ 05.04.1955 1:07.71 79,06
5 ГАВРИЛЮК Сергій м. Київ 40 Ч 40+ 03.06.1977 1:00.00 76,97
6 МОСПАН Михайло Хмельницька 57 Ч 55+ 01.11.1960 1:08.10 76,15
7 СИНЕНКО Володимир Житомирська 55 Ч 55+ 15.06.1962 1:07.26 76,12
8 ТРУБИЛА Рубертас Литва 53 Ч 50+ 17.08.1964 1:06.53 75,94
9 НОВІКОВ Анатолій Запорізька 60 Ч 60+ 25.09.1957 1:10.32 75,20
10 СОЛОВЙОВ Віктор Харківська 69 Ч 65+ 28.05.1948 1:18.17 74,26
11 ДОБРІВСЬКИЙ Тарас Київська 43 Ч 40+ 14.11.1974 1:04.11 73,58
12 ДМИТРИШИН Геннадій Вінницька 64 Ч 60+ 10.09.1953 1:13.90 73,36
13 ОЛІВСОН Олександр Житомирська 54 Ч 50+ 14.11.1963 1:09.87 72,79
14 АЛЬОХІН Леонід Донецька 66 Ч 65+ 25.10.1951 1:16.74 72,17
15 КОЛЕСНІКОВ Юрій Київська 59 Ч 55+ 09.09.1958 1:13.79 71,20
16 СТЕПАНЕНКО Василь Сумська 50 Ч 50+ 01.01.1968 1:09.74 71,02
17 БУЛАВЕНКО Юрій Чернігівська 49 Ч 45+ 07.06.1968 1:12.22 68,11
18 МИЦИК Вадим Черкаська 77 Ч 75+ 12.08.1940 1:39.26 67,77
19 КРИЧУН Василь Івано-Франківська 70 Ч 70+ 24.03.1947 1:30.39 65,27
20 БЕРЕЗЮК Олег Черкаська 52 Ч 50+ 04.10.1965 1:17.49 64,77
Біг на 200 м Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 ЛОЖЕЧНІКОВ Олександр м. Київ 67 Ч 65+ 03.02.1951 29.34 85,86
2 ДУБИНЯК Орест Львівська 76 Ч 75+ 22.02.1942 33.61 84,41
3 ЛЯПОТА Олександр Хмельницька 48 Ч 45+ 19.04.1969 26.35 83,83
4 КІБЕНКО Сергій Сумська 44 Ч 40+ 13.03.1973 25.74 83,37
5 ШВАРТАУ Віктор м. Київ 60 Ч 60+ 17.04.1957 29.25 82,05
6 ПОДГОРНИЙ Володимир Дніпропетровська 36 Ч 35+ 15.07.1981 25.14 80,31
7 ДРАЧ Сергій Чернігівська 33 Ч 30+ 18.06.1984 27.83 79,82
8 ІСМАЙЛОВ Арсен Чернігівська 59 Ч 55+ 08.03.1958 29.94 79,63
9 ТИЦЬКИЙ Андрій Харківська 40 Ч 40+ 11.07.1977 26.35 79,05
10 МЕЛЬНИК Володимир м. Київ 61 Ч 60+ 12.05.1956 30.75 78,54
11 НОВІКОВ Анатолій Запорізька 60 Ч 60+ 25.09.1957 30.94 77,57
12 КИЛИВНИК Геннадій Донецька 56 Ч 55+ 29.03.1961 30.12 77,56
13 КОГУТ Вадим Сумська 46 Ч 45+ 26.02.1972 28.17 77,32
14 МАТЮШЕНКО Олександр Київська 52 Ч 50+ 14.08.1965 29.44 77,21
15 КОВІКА Василь Київська 60 Ч 60+ 10.10.1957 31.28 76,73
16 БЕЛОПОЛЬСЬКИЙ Борис Житомирська 49 Ч 45+ 24.02.1969 29.41 75,65
17 ТИМОЩУК Руслан Хмельницька 39 Ч 35+ 21.02.1979 27.45 75,30
18 ДЕМИДА Петро Вінницька 55 Ч 55+ 20.07.1962 30.88 75,16
19 ВОЙТЕНКО Вячеслав Вінницька 76 Ч 75+ 01.04.1941 37.88 74,89
20 ВОЛКОТРУБ Олександр Київська 65 Ч 65+ 20.01.1953 33.24 74,58
21 ГАВРИШ Володимир Донецька 66 Ч 65+ 20.05.1951 34.61 72,20
22 ДАНИЛЕВИЧ Віктор Херсонська 56 Ч 55+ 31.01.1962 33.16 70,45
23 ШЕРЕМЕТ Віктор Львівська 66 Ч 65+ 01.03.1952 36.11 69,21
24 МИЦИК Вадим Черкаська 77 Ч 75+ 12.08.1940 41.77 69,07
25 ПАСТУХ Ігор Житомирська 62 Ч 60+ 19.04.1955 35.28 68,91
26 ПОЗНЯК Володимир м. Київ 32 Ч 30+ 29.12.1985 28.76 68,01
27 НЕСВІТАЙЛО Юрій Харківська 56 Ч 55+ 09.04.1961 34.42 67,87
28 ЛУШПАЙ Сергій Миколаївська 53 Ч 50+ 16.07.1964 39.15 58,44
Біг на 60 м Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 ШМАЛЬКО Віктор м. Київ 50 Ч 50+ 30.08.1967 7.81 92,45
2 ЛОЖЕЧНІКОВ Олександр м. Київ 67 Ч 65+ 03.02.1951 8.80 91,93
3 КІБЕНКО Сергій Сумська 44 Ч 40+ 13.03.1973 7.57 91,41
4 ДУБИНЯК Орест Львівська 76 Ч 75+ 22.02.1942 9.55 90,47
5 СУЩЕНКО Андрій Запорізька 49 Ч 45+ 10.08.1968 7.97 89,96
6 ФІЩЕНКО Віталій Харківська 62 Ч 60+ 21.09.1955 8.85 88,47
7 ЛІПІЧ Валентин Хмельницька 56 Ч 55+ 08.02.1962 8.59 87,66
8 ТИЦЬКИЙ Андрій Харківська 40 Ч 40+ 11.07.1977 7.69 87,26
9 КОРІННИЙ Дмитро Кіровоградська 36 Ч 35+ 06.11.1981 7.50 86,80
10 КИЛИВНИК Геннадій Донецька 56 Ч 55+ 29.03.1961 8.69 86,65
11 КОСТІН Віктор Черкаська 38 Ч 35+ 06.08.1979 7.65 86,41
12 ДЕНИСЕНКО Андрій Київська 47 Ч 45+ 04.04.1970 8.31 85,08
13 КАРПЕНКО Яків Вінницька 66 Ч 65+ 26.02.1952 9.48 84,81
14 АЛЬОХІН Леонід Донецька 66 Ч 65+ 25.10.1951 9.53 84,37
15 ПОДГОРНИЙ Володимир Дніпропетровська 36 Ч 35+ 15.07.1981 7.79 83,59
16 ПОПРУГА Максим Київська 31 Ч 30+ 30.11.1986 7.65 83,53
17 ЛЯПОТА Олександр Хмельницька 48 Ч 45+ 19.04.1969 8.53 83,47
18 СЕРДЮК Віталій Херсонська 60 Ч 60+ 16.10.1957 9.27 83,39
19 КІТЧАК Микола Тернопільська 59 Ч 55+ 19.12.1958 9.22 83,30
20 КОГУТ Вадим Сумська 46 Ч 45+ 26.02.1972 8.44 83,18
21 ТИМОЩУК Руслан Хмельницька 39 Ч 35+ 21.02.1979 8.03 82,94
22 БЕЛОПОЛЬСЬКИЙ Борис Житомирська 49 Ч 45+ 24.02.1969 8.68 82,60
23 ДАНИЛЕВИЧ Віктор Херсонська 56 Ч 55+ 31.01.1962 9.14 82,39
24 ДЕМИДА Петро Вінницька 55 Ч 55+ 20.07.1962 9.09 82,29
25 МАТЮШЕНКО Олександр Київська 52 Ч 50+ 14.08.1965 8.90 82,25
26 ПЕТРЕНКО Микола Черкаська 56 Ч 55+ 22.05.1961 9.23 81,58
27 РЕПІН Сергій Харківська 45 Ч 45+ 10.07.1972 8.56 81,43
28 ГАВРИШ Володимир Донецька 66 Ч 65+ 20.05.1951 9.91 81,13
29 ТКАЧУК Олександр Хмельницька 59 Ч 55+ 16.05.1958 9.48 81,01
30 ВОЙТЕНКО Вячеслав Вінницька 76 Ч 75+ 01.04.1941 10.73 80,52
31 ТКАЧУК Віталій Київська 70 Ч 70+ 12.06.1947 10.40 79,23
32 ОЛІВСОН Олександр Житомирська 54 Ч 50+ 14.11.1963 9.38 79,21
33 ПАСТУХ Ігор Житомирська 62 Ч 60+ 19.04.1955 9.92 78,93
34 ШЕРЕМЕТ Віктор Львівська 66 Ч 65+ 01.03.1952 10.49 76,64
35 КОРОТИЧ Олександр Черкаська 64 Ч 60+ 28.05.1953 10.49 75,69
36 ШАТКОВСЬКИЙ Валерій Житомирська 51 Ч 50+ 27.02.1967 9.67 75,18
37 ЄРМОЛЕНКО Валентин Черкаська 71 Ч 70+ 16.04.1946 11.11 74,71
38 ПОЗНЯК Володимир м. Київ 32 Ч 30+ 29.12.1985 8,68 73,62
39 КАНДИБЕЙ Володимир Черкаська 46 Ч 45+ 19.02.1972 9.57 73,35
40 ЛУШПАЙ Сергій Миколаївська 53 Ч 50+ 16.07.1964 10.17 72,47
41 ПОЗНЯК Володимир м. Київ 32 Ч 30+ 29.12.1985 8,69 72,00
42 КАНДИБЕЙ Володимир Черкаська 46 Ч 45+ 19.02.1972 9.58 71,42
Біг на 60 м з/б Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 ГОРОБЧУК Олександр Вінницька 50 Ч 50+ 18.03.1967 10.15 83,05
2 ФАЙЧАК Іван Івано-Франківська 78 Ч 75+ 05.08.1939 14.24 77,53
3 ДУБИНЯК Орест Львівська 76 Ч 75+ 22.02.1942 13.44 75,07
4 КІТЧАК Микола Тернопільська 59 Ч 55+ 19.12.1958 DNF
5 ЛІПІЧ Валентин Хмельницька 56 Ч 55+ 08.02.1962 DNF
6 ЗИМАРОЄВ Сергій Житомирська 36 Ч 35+ 03.05.1981 DNS
Особиста першість у абсолютному заліку за Рейтингом WMA (Жінки)
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата народження Результат Рейтинг WMA Вид
1 ОЛЕНЄВА Леніна м. Київ 59 Ж 55+ 23.05.1958 11:55.62 92,79 3 000 м
2 КРЕПКІНА Валентина м. Київ 52 Ж 50+ 05.09.1965 10.24 91,89 60 м з/б
3 ПИЛИПЕНКО Олена Вінницька 62 Ж 60+ 28.06.1955 10.16 88,58 60 м
4 ЛИТВИН Валентина Харківська 69 Ж 65+ 13.09.1948 6:52.05 88,51 1 500 м
5 ТКАЧУК Антоніна Черкаська 78 Ж 75+ 19.07.1939 8:09.39 87,76 1 500 м
6 ШВЕДОВА Катерина Сумська 74 Ж 70+ 12.12.1943 1.00 86,96 Стрибки у висоту
7 КРИВОХИЖА Тетяна Сумська 61 Ж 60+ 08.06.1956 16:43.08 86,93 3 000 м с/х
8 ЛИТВИН Валентина Харківська 69 Ж 65+ 13.09.1948 3:21.64 86,57 800 м
9 КРЕПКІНА Валентина м. Київ 52 Ж 50+ 05.09.1965 10.02 85,93 Потрійний стрибок
10 ПОЛИВАНА Наталія Харківська 46 Ж 45+ 24.04.1971 8.93 85,89 60 м
11 НІКОЛАЄНКО Ганна Харківська 71 Ж 70+ 10.08.1946 19:28.04 84,76 3 000 м с/х
12 ТИШКО Антоніна м. Київ 70 Ж 70+ 24.06.1947 19:23.73 83,87 3 000 м с/х
13 НІКОЛАЄНКО Ганна Харківська 71 Ж 70+ 10.08.1946 16:00.83 83,57 3 000 м
14 ШВЕДОВА Катерина Сумська 74 Ж 70+ 12.12.1943 12.26 82,95 60 м
15 КРЕПКІНА Валентина м. Київ 52 Ж 50+ 05.09.1965 2.90 82,86 Стрибки з жердиною
16 ЗОЗУЛЯ Віра Тернопільська 47 Ж 45+ 31.08.1970 15:27.13 82,40 3 000 м с/х
17 ШАБАГА Марія Хмельницька 59 Ж 55+ 11.10.1958 10.65 82,16 60 м
18 ЧИСТЯКОВА Регіна Литва 56 Ж 55+ 07.11.1961 2:48.04 81,82 800 м
19 ЧИСТЯКОВА Регіна Литва 56 Ж 55+ 07.11.1961 1:15.45 81,55 400 м
20 ФІЛІПОВИЧ Лариса м. Київ 45 Ж 45+ 26.01.1973 1.45 81,01 Стрибки у висоту
21 ШТОКАЛО Ніна Луганська 59 Ж 55+ 21.04.1958 10.99 79,62 60 м
22 ШАБАГА Марія Хмельницька 59 Ж 55+ 11.10.1958 1:19.84 79,18 400 м
23 ФІЛІПОВИЧ Лариса м. Київ 45 Ж 45+ 26.01.1973 10.14 79,16 Потрійний стрибок
24 МАЖАЄВА Ірина Дніпропетровська 45 Ж 45+ 05.12.1972 30.37 79,16 200 м
25 ШАБАГА Марія Хмельницька 59 Ж 55+ 11.10.1958 35.68 78,50 200 м
26 ПАВЛОВА Наталія Харківська 47 Ж 45+ 16.03.1970 9.95 77,89 60 м
27 МАЖАЄВА Ірина Дніпропетровська 45 Ж 45+ 05.12.1972 1:11.25 77,67 400 м
28 ПОЛИВАНА Наталія Харківська 46 Ж 45+ 24.04.1971 31.32 77,62 200 м
29 ЗОЗУЛЯ Ірина м. Київ 63 Ж 60+ 26.04.1954 9.70 76,74 Штовхання ядра
30 ПИЛИПЕНКО Олена Вінницька 62 Ж 60+ 28.06.1955 1:24.66 76,67 400 м
31 ПОДОЛЬЧУК Наталія Житомирська 35 Ж 35+ 04.07.1982 9.08 76,21 60 м
32 НОГАТЮК Юлія м. Київ 30 Ж 30+ 11.07.1987 5.67 75,40 Стрибки у довжину
33 ТКАЧУК Антоніна Черкаська 78 Ж 75+ 19.07.1939 14.50 73,86 60 м
34 ІВАРОВСЬКА Ніна Чернігівська 57 Ж 55+ 04.01.1961 14:36.57 73,70 3 000 м
35 РОЖКОВА Вікторія Дніпропетровська 39 Ж 35+ 29.10.1978 5:31.74 73,40 1 500 м
36 ФЕСАН Тетяна Київська 63 Ж 60+ 26.12.1954 20:15.37 73,39 3 000 м с/х
37 КОВАЛЬОВА Ольга Черкаська 46 Ж 45+ 04.04.1971 10.52 72,91 60 м
38 ГОРБАТЕНКО  Лілія м. Київ 34 Ж 30+ 30.05.1983 5:23.64 72,77 1 500 м
39 ГОРБАТЕНКО  Лілія м. Київ 34 Ж 30+ 30.05.1983 2:36.40 72,43 800 м
40 ТИМЧЕНКО Наталя м. Київ 42 Ж 40+ 06.06.1975 5:47.89 72,18 1 500 м
41 ІЛЬЧЕНКО Світлана Хмельницька 37 Ж 35+ 04.03.1981 11:54.73 71,89 3 000 м
42 ПАВЛОВА Наталія Харківська 47 Ж 45+ 16.03.1970 34.27 71,75 200 м
43 ФІЛІПОВИЧ Лариса м. Київ 45 Ж 45+ 26.01.1973 4.58 71,56 Стрибки у довжину
44 РОМАНЕНКО Олеся Київська 40 Ж 40+ 25.04.1977 10.05 71,44 60 м
45 ІЛЬЧЕНКО Світлана Хмельницька 36 Ж 35+ 04.03.1981 5:34.62 71,16 1 500 м
46 ЗАГАЛЬСЬКА Валентина м. Київ 53 Ж 50+ 07.05.1964 18:54.35 70,88 3 000 м с/х
47 ПОЛЯК Лідія Чернігівська 42 Ж 40+ 23.05.1975 10.37 70,78 60 м
48 ВАСИЛЕНКО Олена Київська 38 Ж 35+ 05.03.1979 9.97 70,21 60 м
49 ГЛУШКО Любов м. Київ 63 Ж 60+ 21.06.1954 21:13.40 70,05 3 000 м с/х
50 КОВАЛЬОВА Ольга Черкаська 46 Ж 45+ 04.04.1971 1:20.11 69,75 400 м
51 ТИМЧЕНКО Наталя м. Київ 42 Ж 40+ 06.06.1975 2:51.07 69,31 800 м
52 РОСЕЦЬКА Наталія м. Київ 52 Ж 50+ 24.01.1966 10.80 68,61 Штовхання ядра
53 ПОДОЛЬЧУК Наталія Житомирська 35 Ж 35+ 04.07.1982 31.17 68,46 200 м
54 ШТОКАЛО Ніна Луганська 59 Ж 55+ 21.04.1958 40.99 68,33 200 м
55 ГЕРАСИМЧУК Наталія м. Київ 41 Ж 40+ 12.12.1976 1:18.31 67,74 400 м
56 СЕМЕНЧЕНКО Валентина м. Київ 63 Ж 60+ 17.08.1954 22:01.75 67,49 3 000 м с/х
57 ШВЕДОВА Катерина Сумська 74 Ж 70+ 12.12.1943 2.68 67,34 Стрибки у довжину
58 САРАПІНА Леся м. Київ 32 Ж 30+ 04.04.1985 10.00 66,84 Потрійний стрибок
59 КАЛІНОВСЬКА Людмила м. Київ 47 Ж 45+ 04.03.1971 1.15 65,71 Стрибки у висоту
60 ШЕВЧУК Наталія Київська 35 Ж 35+ 28.08.1982 6:06.20 64,64 1 500 м
61 УСОВА Оксана Сумська 45 Ж 45+ 25.09.1972 19:26.36 64,39 3 000 м с/х
62 ПОБЛІЧКО Олена Хмельницька 54 Ж 50+ 12.01.1964 9.67 63,70 Штовхання ядра
63 ПОЛЯК Лідія Чернігівська 42 Ж 40+ 23.05.1975 1:24.55 63,39 400 м
64 БЕРЕЗНІЦЬКА Наталія м. Київ 61 Ж 60+ 05.12.1956 45.18 63,26 200 м
65 РОМАНЕНКО Олеся Київська 40 Ж 40+ 25.04.1977 13.33 63,02 60 м з/б
66 СТАВІНСЬКА Людмила Полтавська 61 Ж 60+ 08.06.1956 18:10.10 62,75 3 000 м
67 ЗВОЛІНСЬКА Світлана Івано-Франківська 52 Ж 50+ 08.02.1966 42.44 61,29 200 м
68 ПОДОЛЬЧУК Наталія Житомирська 35 Ж 35+ 04.07.1982 4.39 60,64 Стрибки у довжину
69 ГЕРАСИМЧУК Тетяна Житомирська 33 Ж 30+ 13.11.1984 35.48 60,15 200 м
70 ШТОКАЛО Ніна Луганська 59 Ж 55+ 21.04.1958 1:45.33 60,02 400 м
71 ГЕРАСИМЧУК Тетяна Житомирська 33 Ж 30+ 13.11.1984 1:21.56 59,49 400 м
72 ЗВОЛІНСЬКА Світлана Івано-Франківська 52 Ж 50+ 08.02.1966 1:41.39 58,45 400 м
73 ЗВОЛІНСЬКА Світлана Івано-Франківська 52 Ж 50+ 08.02.1966 3:54.42 55,59 800 м
74 РОМАНЕНКО Олеся Київська 40 Ж 40+ 25.04.1977 3.70 54,25 Стрибки у довжину
75 БЕРЕЗНІЦЬКА Наталія м. Київ 61 Ж 60+ 05.12.1956 1:58.88 54,13 400 м
76 ВАСИЛЕНКО Олена Київська 38 Ж 35+ 05.03.1979 15.22 51,51 60 м з/б
77 ВАСИЛЕНКО Олена Київська 38 Ж 35+ 05.03.1979 3.58 51,22 Стрибки у довжину
78 НІКОЛАЄНКО Наталія Чернігівська 40 Ж 40+ 22.05.1977 18:58.75 46,09 3 000 м
Особиста першість у кожному виді програми за Рейтингом WMA (Жінки)
Штовхання ядра  Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 ЗОЗУЛЯ Ірина м. Київ 63 Ж 60+ 26.04.1954 9.70 76,74
2 РОСЕЦЬКА Наталія м. Київ 52 Ж 50+ 24.01.1966 10.80 68,61
3 ПОБЛІЧКО Олена Хмельницька 54 Ж 50+ 12.01.1964 9.67 63,70
Стибки у висоту Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 ШВЕДОВА Катерина Сумська 74 Ж 70+ 12.12.1943 1.00 86,96
2 ФІЛІПОВИЧ Лариса м. Київ 45 Ж 45+ 26.01.1973 1.45 81,01
3 КАЛІНОВСЬКА Людмила м. Київ 47 Ж 45+ 04.03.1971 1.15 65,71
Потрійний стрибок Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 КРЕПКІНА Валентина м. Київ 52 Ж 50+ 05.09.1965 10.02 85,93
2 ФІЛІПОВИЧ Лариса м. Київ 45 Ж 45+ 26.01.1973 10.14 79,16
3 САРАПІНА Леся м. Київ 32 Ж 30+ 04.04.1985 10.00 66,84
Стрибки у довжину Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 НОГАТЮК Юлія м. Київ 30 Ж 30+ 11.07.1987 5.67 75,40
2 ФІЛІПОВИЧ Лариса м. Київ 45 Ж 45+ 26.01.1973 4.58 71,56
3 ШВЕДОВА Катерина Сумська 74 Ж 70+ 12.12.1943 2.68 67,34
4 ПОДОЛЬЧУК Наталія Житомирська 35 Ж 35+ 04.07.1982 4.39 60,64
5 РОМАНЕНКО Олеся Київська 40 Ж 40+ 25.04.1977 3.70 54,25
6 ВАСИЛЕНКО Олена Київська 38 Ж 35+ 05.03.1979 3.58 51,22
Стрибки з жердиною Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 КРЕПКІНА Валентина м. Київ 52 Ж 50+ 05.09.1965 2.90 82,86
Спортивна ходьба 3 000 м Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 КРИВОХИЖА Тетяна Сумська 61 Ж 60+ 08.06.1956 16:43.08 86,93
2 НІКОЛАЄНКО Ганна Харківська 71 Ж 70+ 10.08.1946 19:28.04 84,76
3 ТИШКО Антоніна м. Київ 70 Ж 70+ 24.06.1947 19:23.73 83,87
4 ЗОЗУЛЯ Віра Тернопільська 47 Ж 45+ 31.08.1970 15:27.13 82,40
5 ФЕСАН Тетяна Київська 63 Ж 60+ 26.12.1954 20:15.37 73,39
6 ЗАГАЛЬСЬКА Валентина м. Київ 53 Ж 50+ 07.05.1964 18:54.35 70,88
7 ГЛУШКО Любов м. Київ 63 Ж 60+ 21.06.1954 21:13.40 70,05
8 СЕМЕНЧЕНКО Валентина м. Київ 63 Ж 60+ 17.08.1954 22:01.75 67,49
9 УСОВА Оксана Сумська 45 Ж 45+ 25.09.1972 19:26.36 64,39
Біг на 3 000 м Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 ОЛЕНЄВА Леніна м. Київ 59 Ж 55+ 23.05.1958 11:55.62 92,79
2 НІКОЛАЄНКО Ганна Харківська 71 Ж 70+ 10.08.1946 16:00.83 83,57
3 ІВАРОВСЬКА Ніна Чернігівська 57 Ж 55+ 04.01.1961 14:36.57 73,70
4 ІЛЬЧЕНКО Світлана Хмельницька 37 Ж 35+ 04.03.1981 11:54.73 71,89
5 СТАВІНСЬКА Людмила Полтавська 61 Ж 60+ 08.06.1956 18:10.10 62,75
6 НІКОЛАЄНКО Наталія Чернігівська 40 Ж 40+ 22.05.1977 18:58.75 46,09
Біг на 1 500 м Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 ЛИТВИН Валентина Харківська 69 Ж 65+ 13.09.1948 6:52.05 88,51
2 ТКАЧУК Антоніна Черкаська 78 Ж 75+ 19.07.1939 8:09.39 87,76
3 РОЖКОВА Вікторія Дніпропетровська 39 Ж 35+ 29.10.1978 5:31.74 73,40
4 ГОРБАТЕНКО  Лілія м. Київ 34 Ж 30+ 30.05.1983 5:23.64 72,77
5 ТИМЧЕНКО Наталя м. Київ 42 Ж 40+ 06.06.1975 5:47.89 72,18
6 ІЛЬЧЕНКО Світлана Хмельницька 36 Ж 35+ 04.03.1981 5:34.62 71,16
7 ШЕВЧУК Наталія Київська 35 Ж 35+ 28.08.1982 6:06.20 64,64
Біг на 800 м Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 ЛИТВИН Валентина Харківська 69 Ж 65+ 13.09.1948 3:21.64 86,57
2 ЧИСТЯКОВА Регіна Литва 56 Ж 55+ 07.11.1961 2:48.04 81,82
2 ГОРБАТЕНКО  Лілія м. Київ 34 Ж 30+ 30.05.1983 2:36.40 72,43
3 ТИМЧЕНКО Наталя м. Київ 42 Ж 40+ 06.06.1975 2:51.07 69,31
4 ЗВОЛІНСЬКА Світлана Івано-Франківська 52 Ж 50+ 08.02.1966 3:54.42 55,59
Біг на 400 м Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 ЧИСТЯКОВА Регіна Литва 56 Ж 55+ 07.11.1961 1:15.45 81,55
1 ШАБАГА Марія Хмельницька 59 Ж 55+ 11.10.1958 1:19.84 79,18
2 МАЖАЄВА Ірина Дніпропетровська 45 Ж 45+ 05.12.1972 1:11.25 77,67
3 ПИЛИПЕНКО Олена Вінницька 62 Ж 60+ 28.06.1955 1:24.66 76,67
4 КОВАЛЬОВА Ольга Черкаська 46 Ж 45+ 04.04.1971 1:20.11 69,75
5 ГЕРАСИМЧУК Наталія м. Київ 41 Ж 40+ 12.12.1976 1:18.31 67,74
6 ПОЛЯК Лідія Чернігівська 42 Ж 40+ 23.05.1975 1:24.55 63,39
7 ШТОКАЛО Ніна Луганська 59 Ж 55+ 21.04.1958 1:45.33 60,02
8 ГЕРАСИМЧУК Тетяна Житомирська 33 Ж 30+ 13.11.1984 1:21.56 59,49
9 ЗВОЛІНСЬКА Світлана Івано-Франківська 52 Ж 50+ 08.02.1966 1:41.39 58,45
10 БЕРЕЗНІЦЬКА Наталія м. Київ 61 Ж 60+ 05.12.1956 1:58.88 54,13
Біг на 200 м Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 МАЖАЄВА Ірина Дніпропетровська 45 Ж 45+ 05.12.1972 30.37 79,16
2 ШАБАГА Марія Хмельницька 59 Ж 55+ 11.10.1958 35.68 78,50
3 ПОЛИВАНА Наталія Харківська 46 Ж 45+ 24.04.1971 31.32 77,62
4 ПАВЛОВА Наталія Харківська 47 Ж 45+ 16.03.1970 34.27 71,75
5 ПОДОЛЬЧУК Наталія Житомирська 35 Ж 35+ 04.07.1982 31.17 68,46
6 ШТОКАЛО Ніна Луганська 59 Ж 55+ 21.04.1958 40.99 68,33
7 БЕРЕЗНІЦЬКА Наталія м. Київ 61 Ж 60+ 05.12.1956 45.18 63,26
8 ЗВОЛІНСЬКА Світлана Івано-Франківська 52 Ж 50+ 08.02.1966 42.44 61,29
9 ГЕРАСИМЧУК Тетяна Житомирська 33 Ж 30+ 13.11.1984 35.48 60,15
Біг на 60 м Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 ПИЛИПЕНКО Олена Вінницька 62 Ж 60+ 28.06.1955 10.16 88,58
2 ПОЛИВАНА Наталія Харківська 46 Ж 45+ 24.04.1971 8.93 85,89
3 ШВЕДОВА Катерина Сумська 74 Ж 70+ 12.12.1943 12.26 82,95
4 ШАБАГА Марія Хмельницька 59 Ж 55+ 11.10.1958 10.65 82,16
5 ШТОКАЛО Ніна Луганська 59 Ж 55+ 21.04.1958 10.99 79,62
6 ПАВЛОВА Наталія Харківська 47 Ж 45+ 16.03.1970 9.95 77,89
7 ПОДОЛЬЧУК Наталія Житомирська 35 Ж 35+ 04.07.1982 9.08 76,21
8 ТКАЧУК Антоніна Черкаська 78 Ж 75+ 19.07.1939 14.50 73,86
9 КОВАЛЬОВА Ольга Черкаська 46 Ж 45+ 04.04.1971 10.52 72,91
10 РОМАНЕНКО Олеся Київська 40 Ж 40+ 25.04.1977 10.05 71,44
11 ПОЛЯК Лідія Чернігівська 42 Ж 40+ 23.05.1975 10.37 70,78
12 ВАСИЛЕНКО Олена Київська 38 Ж 35+ 05.03.1979 9.97 70,21
Біг на 60 м з/б Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 КРЕПКІНА Валентина м. Київ 52 Ж 50+ 05.09.1965 10.24 91,89
2 РОМАНЕНКО Олеся Київська 40 Ж 40+ 25.04.1977 13.33 63,02
3 ВАСИЛЕНКО Олена Київська 38 Ж 35+ 05.03.1979 15.22 51,51
Статистика змагань
Місце Область Заг. кільк. учасників Кількість чоловіків кількість жінок
1 АР Крим -
2 Вiнницька 9 8 1
3 Волинська -
4 Днiпропетровська 10 7 3
5 Донецька 3 3
6 Житомирська 12 10 2
7 Закарпатська 1 1
8 Запорiзька 2 2
9 Івано-Франкiвська 5 4 1
10 Кiровоградська 2 2
11 Київська 25 20 5
12 Луганська 1 1
13 Львiвська 4 4
14 м.Київ 44 28 16
15 м.Севастополь -
16 Миколаївська 1 1
17 Одеська -
18 Полтавська 1 1
19 Рiвненська 4 4
20 Сумська 11 8 3
21 Тернопiльська 3 2 1
22 Харкiвська 11 7 4
23 Xерсонська 2 2
24 Хмельницька 14 11 3
25 Черкаська 12 10 2
26 Чернiвецька -
27 Чернiгiвська 14 10 4
Литва 2 1 1
ВСЬОГО: 193 145 48

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *