Результати Чемпіонату України 6-8.07.2018 м. Дніпро

Статистика змагань
СТАТИСТИКА ЗМАГАНЬ
Місце Область Заг. кільк. учасників Кількість чоловіків кількість жінок
1 АР Крим
2 Вiнницька 12 9 3
3 Волинська
4 Днiпропетровська 55 39 16
5 Донецька 10 7 3
6 Житомирська 1 1
7 Закарпатська 1 1
8 Запорiзька 9 7 2
9 Івано-Франкiвська 5 4 1
10 Кiровоградська
11 Київська 2 2
12 Луганська 4 3 1
13 Львiвська 10 9 1
14 м.Київ 14 10 4
15 м.Севастополь
16 Миколаївська
17 Одеська
18 Полтавська 3 2 1
19 Рiвненська 4 3 1
20 Сумська 12 10 2
21 Тернопiльська
22 Харкiвська 14 12 2
23 Xерсонська 6 4 2
24 Хмельницька 10 10
25 Черкаська 10 9 1
26 Чернiвецька 3 3
27 Чернiгiвська 2 1 1
Ізраїль 1 1
ВСЬОГО: 188 146 42
Головний секретар Крепкіна К.А.
Результати командної першості серед областей
Місце Область Очки
1 Днiпропетровська 1678,96
2 Харкiвська 1638.12
3 Хмельницька 1533,14
4 Вiнницька 1530,07
5 Сумська 1526,39
6 Донецька 1432,88
7 Черкаська 1375,69
8 Львiвська 1347,61
9 м.Київ 1335,29
10 Херсонська 797,85
11 Запорiзька 795,40
12 Івано-Франкiвська 676,05
13 Луганська 443,53
14 Рiвненська 438,89
15 Чернiвецька 435,06
16 Київська 330,35
17 Полтавська 242.61
18 Чернiгiвська 146.27
19 Закарпатська 138,69
20 Житомирська 133,27
21 Одеська
22 Кiровоградська
23 Тернопiльська
24 АР Крим
25 Миколаївська
26 Волинська
27 м.Севастополь
Головний секретар Крепкіна К.А.

 

Особистий рахунок. Команди.

 

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата
народження
Результат Рейтинг
WMA
Вид
1 ІВАНОВ Євген Дніпропетровська 62 Ч 60+ 06.04.1956 4:50.08 89,77 1 500 м
2 ПОПКО Віктор Дніпропетровська 49 Ч 45+ 13.08.1968 6.39 88,50 Стрибки у довжину
3 ЧЕРНЯТЕВИЧ Володимир Дніпропетровська 69 Ч 65+ 26.09.1948 9.95 88,44 Потрійний стрибок
4 КАРПОВИЧ Василь Дніпропетровська 63 Ч 60+ 15.01.1955 38:09.42 88,10 10 000 м
5 СОРОЧУК Світлана Дніпропетровська 51 Ж 50+ 29.05.1967 14.08 87,84 Штовхання ядра
6 ІВАНОВ Євген Дніпропетровська 62 Ч 60+ 06.04.1956 18:12.92 87,66 5 000 м
7 КАРПОВИЧ Василь Дніпропетровська 63 Ч 60+ 15.01.1955 18:39.08 86,51 5 000 м
8 СМОЛІЙ Сергій Дніпропетровська 57 Ч 55+ 20.05.1961 13.68 83,92 100 м
9 ЯРМІЛКО Микола Дніпропетровська 66 Ч 65+ 09.04.1952 5:21.35 82,51 1 500 м
10 РОЖКОВА Вікторія Дніпропетровська 39 Ж 35+ 29.10.1978 1:02.93 82,50 400 м
11 ЧАЛИК Сергій Дніпропетровська 47 Ч 45+ 18.04.1971 35:40.74 82,40 10 000 м
12 МАЖАЄВА Ірина Дніпропетровська 45 Ж 45+ 05.12.1972 29.18 82,39 200 м
13 МАЖАЄВА Ірина Дніпропетровська 45 Ж 45+ 05.12.1972 1:07.23 82,31 400 м
14 МАЖАЄВА Ірина Дніпропетровська 45 Ж 45+ 05.12.1972 14.14 82,25 100 м
15 ПОПКО Віктор Дніпропетровська 49 Ч 45+ 13.08.1968 12.50 81,91 Потрійний стрибок
16 СМОЛІЙ Сергій Дніпропетровська 57 Ч 55+ 20.05.1961 28.73 81,87 200 м
17 ЯКИМЕНКО Юлія Дніпропетровська 36 Ж 60+ 20.02.1982 11.57 80,91 Потрійний стрибок
18 КУШНАРЬОВ Олександр Дніпропетровська 53 Ч 50+ 01.08.1964 28.31 80,79 200 м
19 КУКОТА Станислав Дніпропетровська 71 Ч 70+ 06.03.1947 13.90 80,44 Штовхання ядра
20 ПОДГОРНИЙ Володимир Дніпропетровська 36 Ч 35+ 15.07.1981 25.15 80,28 200 м
21 КУШНАРЬОВ Олександр Дніпропетровська 53 Ч 50+ 01.08.1964 1.55 79,90 Стрибки у висоту
22 ПОДГОРНИЙ Володимир Дніпропетровська 36 Ч 35+ 15.07.1981 56.18 79,80 400 м
23 ПРИХОДЬКО Вячеслав Дніпропетровська 47 Ч 45+ 25.03.1971 37:05.54 79,26 10 000 м
24 КАНДИБА Ірина Дніпропетровська 32 Ж 30+ 23.03.1986 4:55.38 79,12 1 500 м
25 ЯЦЕНКО Ксенія Дніпропетровська 39 Ж 35+ 23.01.1979 13.75 78,98 100 м
26 ЦВЕТКОВ Святослав Дніпропетровська 36 Ч 35+ 19.09.1981 34:48.42 77,76 10 000 м
27 КОЦЮБИНСЬКИЙ Валерій Дніпропетровська 70 Ч 70+ 23.02.1948 15.44 77,28 Метання ваги
28 ЯЦЕНКО Ксенія Дніпропетровська 39 Ж 35+ 23.01.1979 28.98 77,02 200 м
29 КОРШУНОВ Сергій Дніпропетровська 59 Ч 55+ 18.07.1958 20:33.26 75,65 5 000 м
30 КАМЕШКОВ Денис Дніпропетровська 42 Ч 40+ 01.06.1976 37:27.67 75,50 10 000 м
31 ЧЕРНЯТЕВИЧ Володимир Дніпропетровська 69 Ч 65+ 26.09.1948 3.99 74,16 Стрибки у довжину
32 ПЕТРЯКОВ Микола Дніпропетровська 69 Ч 65+ 24.08.1948 48:04.87 74,01 10 000 м
33 СУХИЙ Віталій Дніпропетровська 78 Ч 75+ 02.08.1939 30.81 74,01 Метання диска
34 КОРШУНОВ Сергій Дніпропетровська 59 Ч 55+ 18.07.1958 44:03.17 73,66 10 000 м
35 ПЕТЕЛЬГУЗ Юрій Дніпропетровська 52 Ч 50+ 26.03.1966 5:28.40 72,81 1 500 м
36 РОЖКОВА Вікторія Дніпропетровська 39 Ж 35+ 29.10.1978 20:36.31 72,31 5 000 м
37 СУХИЙ Віталій Дніпропетровська 78 Ч 75+ 02.08.1939 11.61 72,16 Метання ваги
38 ПЕТЕЛЬГУЗ Юрій Дніпропетровська 52 Ч 50+ 26.03.1966 20:26,73 71,74 5 000 м
39 БОЛЬШАКОВ Андрій Дніпропетровська 61 Ч 50+ 22.01.1957 12.57 71,02 Штовхання ядра
40 ОВСІЄНКО Вікторія Дніпропетровська 41 Ж 40+ 18.11.1976 15.82 70,23 100 м
41 ЯКИМАЩЕНКО Олександр Дніпропетровська 46 Ч 45+ 14.01.1972 1:09.44 69,38 400 м
42 ЧЕРНЯТЕВИЧ Ігор Дніпропетровська 44 Ч 40+ 20.05.1974 5.33 69,31 Стрибки у довжину
43 КОЦЮБИНСЬКИЙ Валерій Дніпропетровська 70 Ч 70+ 23.02.1948 37.13 68,96 Метання молота
44 КІСЬ Світлана Дніпропетровська 48 Ж 45+ 24.11.1969 6:34.19 68,44 1 500 м
45 БЕДНЮК Олександр Дніпропетровська 39 Ч 35+ 16.07.1978 41:09.47 67,18 10 000 м
46 СОРОЧУК Світлана Дніпропетровська 51 Ж 50+ 29.05.1967 38.00 65,80 Метання диска
47 МЕШЕВСЬКИЙ Дмитро Дніпропетровська 67 Ч 65+ 31.01.1951 25:27.72 65,65 5 000 м
48 ШЕВЧЕНКО Олена Дніпропетровська 52 Ж 50+ 02.03.1966 3.81 65,46 Стрибки у довжину
49 ШЕВЧЕНКО Олена Дніпропетровська 52 Ж 50+ 02.03.1966 10.11 64,23 Штовхання ядра
50 КАРУЦА Жорж Дніпропетровська 80 Ч 80+ 26.12.1937 24.58 63,16 Метання диска
51 МЕНЕНКО Віталій Дніпропетровська 33 Ч 30+ 18.09.1984 42:13.95 63,06 10 000 м
52 ПАРФЕНЮК Олександр Дніпропетровська 63 Ч 60+ 27.03.1955 53:34.85 62,74 10 000 м
53 КУШНАРЬОВА Тетяна Дніпропетровська 49 Ж 45+ 14.12.1968 8.52 61,56 Метання ваги
54 ПАРФЕНЮК Олександр Дніпропетровська 63 Ч 60+ 27.03.1955 26:58.78 59,74 5 000 м
55 ОВЧАРЕНКО Євгенія Дніпропетровська 32 Ж 30+ 11.11.1985 51:31.77 58,41 10 000 м
56 КОЦЮБИНСЬКИЙ Валерій Дніпропетровська 70 Ч 70+ 23.02.1948 30.60 58,35 Метання диска
57 ЛАПИЦЬКИЙ Олексій Дніпропетровська 32 Ч 30+ 18.02.1986 21:52.50 58,13 5 000 м
58 ПАЦАН Олександр Дніпропетровська 54 Ч 50+ 23.06.1964 25:48.92 57,72 5 000 м
59 ФОРОСТЯНОВ Ігор Дніпропетровська 51 Ч 50+ 26.10.1966 2.70 56,37 Стрибки з жердиною
60 СОРОЧУК Світлана Дніпропетровська 51 Ж 50+ 29.05.1967 10.50 56,21 Метання ваги
61 КУШНАРЬОВ Олександр Дніпропетровська 53 Ч 50+ 01.08.1964 38.60 55,06 Метання диска
62 БУГАЙ Ольга Дніпропетровська 36 Ж 35+ 06.02.1982 26:59.79 54,27 5 000 м
63 ТЯГЛОВА Ольга Дніпропетровська 31 Ж 30+ 07.09.1986 26:37.09 54,22 5 000 м
64 КОЛЕСНИКОВ Петро Дніпропетровська 45 Ч 45+ 25.02.1973 11.25 54,16 Штовхання ядра
65 СОРОЧУК Світлана Дніпропетровська 51 Ж 50+ 29.05.1967 32.74 54,15 Метання молота
66 ШЕВЧЕНКО Олена Дніпропетровська 52 Ж 50+ 02.03.1966 26.62 52,20 Метання списа
67 КУШНАРЬОВ Олександр Дніпропетровська 53 Ч 50+ 01.08.1964 37.53 51,53 Метання списа
68 КУШНАРЬОВА Тетяна Дніпропетровська 49 Ж 45+ 14.12.1968 22.62 51,37 Метання молота
69 КОЛЕСНИКОВ Петро Дніпропетровська 45 Ч 45+ 25.02.1973 35.30 50,03 Метання диска
70 КАРУЦА Жорж Дніпропетровська 80 Ч 80+ 26.12.1937 22.65 47,40 Метання списа
71 РЕВУКА Євген Дніпропетровська 65 Ч 65+ 26.10.1952 6.92 44,05 Штовхання ядра
72 КУШНАРЬОВА Тетяна Дніпропетровська 49 Ж 45+ 14.12.1968 22.18 42,39 Метання списа
73 КУШНАРЬОВА Тетяна Дніпропетровська 49 Ж 45+ 14.12.1968 23.00 38,42 Метання диска
74 ЯКИМАЩЕНКО Олександр Дніпропетровська 46 Ч 45+ 14.01.1972 DNF 800 м
75 ЯРМІЛКО Микола Дніпропетровська 66 Ч 65+ 09.04.1952 DNF 5 000 м
77 ГОЛОВЧЕНКО Артем Дніпропетровська 44 Ч 40+ 02.08.1973 DNF 100 м
79 АЛЕКСЮК Юлія Дніпропетровська 34 Ж 30+ 25.01.1984 DNF 5 000 м
80 ЯКОВЛЕВА Євгенія Дніпропетровська 35 Ж 35+ 02.05.1983 DNS 5 000 м
81 РАДИЛЕЦЬКИЙ Володимир Дніпропетровська 46 Ч 45+ 04.07.1972 DNF 10 000 м
82 СУРОВЦЕВ Сергій Дніпропетровська 53 Ч 50+ 12.01.1965 DNS 10 000 м
84
85
ВСЬОГО: 1678.96
МІСЦЕ: 1
Головний секретар Крепкіна К.А.
                Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів
Місце проведення: м. Дніпро, Стадіон "Трудові резерви", пр-т Б.Хмельницького,29-Д
6-8.07.2018
ОСОБИСТИЙ РАХУНОК
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата
народження
Результат Рейтинг
WMA
Вид
1 ЛИТВИН Валентина Харківська 69 Ж 65+ 13.09.1948 6:52.06 88,51 1 500 м
2 ФІЩЕНКО Віталій Харківська 62 Ч 60+ 21.09.1955 2:25.29 88,24 800 м
3 ЛИТВИН Валентина Харківська 69 Ж 65+ 13.09.1948 3:22.14 86,35 800 м
4 РЕПІН Сергій Харківська 45 Ч 45+ 10.07.1972 1.80 85,31 Стрибки у висоту
5 НІКОЛАЄНКО Ганна Харківська 71 Ж 70+ 10.08.1946 33:40.69 84,97 5 000 м с/х
6 ТИЦЬКИЙ Андрій Харківська 40 Ч 40+ 11.07.1977 12.40 82,74 100 м
7 ФІЩЕНКО Віталій Харківська 62 Ч 60+ 21.09.1955 1:04.81 82,60 400 м
8 СОЛОВЙОВ Віктор Харківська 70 Ч 70+ 28.05.1948 2:48.21 82,34 800 м
9 СОЛОВЙОВ Віктор Харківська 70 Ч 70+ 28.05.1948 5:41.84 82,26 1 500 м
10 НЕСВІТАЙЛО Юрій Харківська 57 Ч 55+ 09.04.1961 14.06 81,65 100 м
11 НІКОЛАЄНКО Ганна Харківська 71 Ж 70+ 10.08.1946 28:12.83 80.99 5 000 м
12 НЕСВІТАЙЛО Юрій Харківська 57 Ч 55+ 09.04.1961 1:04.03 80,99 400 м
13 МІЛКА Вячнслав Харківська 46 Ч 45+ 27.08.1971 2;19.53 80,49 800 м
14 НЕСВІТАЙЛО Юрій Харківська 57 Ч 55+ 09.04.1961 29.44 79,89 200 м
15 ТКАЧУК Володимир Харківська 71 Ч 70+ 04.01.1947 2.70 79,88 Стрибки з жердиною
16 КОВАЛЮХ Євген Харківська 36 Ч 35+ 17.08.1981 4:26.36 79,40 1 500 м
17 МІЛКА Вячнслав Харківська 46 Ч 45+ 27.08.1971 4:48.23 79,10 1 500 м
18 ТИЦЬКИЙ Андрій Харківська 40 Ч 40+ 11.07.1977 26.37 78,99 200 м
19 ПІЧАХЧІ Андрій Харківська 46 Ч 45+ 10.08.1971 5.88 78,40 Стрибки у довжину
20 КОВАЛЮХ Євген Харківська 36 Ч 35+ 17.08.1981 12.85 77,59 100 м
21 РЕПІН Сергій Харківська 45 Ч 45+ 10.07.1972 13.70 77,32 100 м
22 РЕПІН Сергій Харківська 45 Ч 45+ 10.07.1972 5.59 73,65 Стрибки у довжину
23 ТКАЧУК Володимир Харківська 71 Ч 70+ 04.01.1947 17.81 70,58 100 м
24 ПІЧАХЧІ Андрій Харківська 46 Ч 45+ 10.08.1971 NM Стрибки у висоту
1638.12
МІСЦЕ: 2
Головний секретар Крепкіна К.А.
                Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів
Місце проведення: м. Дніпро, Стадіон "Трудові резерви", пр-т Б.Хмельницького,29-Д
6-8.07.2018
ОСОБИСТИЙ РАХУНОК
ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата
народження
Результат Рейтинг
WMA
Вид
1 ТКАЧУК Олександр Хмельницька 60 Ч 60+ 16.05.1958 1.65 92,70 Стрибки у висоту
2 ЛІПІЧ Валентин Хмельницька 56 Ч 55+ 08.02.1962 13.42 85,02 100 м
3 СТОЙКО Микола Хмельницька 53 Ч 50+ 29.08.1964 2:21.30 84,39 800 м
4 МОСПАН Михайло Хмельницька 57 Ч 55+ 01.11.1960 2:26.34 84,21 800 м
5 СТОЙКО Микола Хмельницька 53 Ч 50+ 29.08.1964 4:47.98 83,72 1 500 м
6 ЛІПІЧ Валентин Хмельницька 56 Ч 55+ 08.02.1962 27.93 83,64 200 м
7 МОСПАН Михайло Хмельницька 57 Ч 55+ 01.11.1960 4:58.09 83,63 1 500 м
8 ЛІПІЧ Валентин Хмельницька 56 Ч 55+ 08.02.1962 1.55 82,89 Стрибки у висоту
9 ОНІЩУК Микола Хмельницька 70 Ч 70+ 10.01.1948 30:37.88 81,78 5 000 м с/х
10 ФЛЕНТІН Віктор Хмельницька 63 Ч 60+ 25.04.1955 2:38.50 81,51 800 м
11 НАГУЛЯК Олександр Хмельницька 60 Ч 60+ 24.06.1958 5:14.38 81,40 1 500 м
12 НАГУЛЯК Олександр Хмельницька 60 Ч 60+ 24.06.1958 2:35.40 81,25 800 м
13 ФЛЕНТІН Віктор Хмельницька 63 Ч 60+ 25.04.1955 5:29.94 79,65 1 500 м
14 ТКАЧУК Олександр Хмельницька 60 Ч 60+ 16.05.1958 14.88 78,63 100 м
15 КЛАК Андрій Хмельницька 49 Ч 45+ 08.06.1969 28.41 78,32 200 м
16 ЛІПІЧ Валентин Хмельницька 56 Ч 55+ 08.02.1962 5.14 78,12 Стрибки у довжину
17 ОНІЩУК Микола Хмельницька 70 Ч 70+ 10.01.1948 2:59.35 77,23 800 м
18 АДАМКОВ Юрій Хмельницька 60 Ч 60+ 26.03.1958 20:42.35 75,74 5 000 м
19 АДАМКОВ Юрій Хмельницька 60 Ч 60+ 26.03.1958 43:56.76 74,49 10 000 м
20 ДУБЧАК Микола Хмельницька 59 Ч 55+ 11.07.1958 15.73 73,94 100 м
21 АДАМКОВ Юрій Хмельницька 60 Ч 60+ 26.03.1958 5:51.00 72,91 1 500 м
22 ДУБЧАК Микола Хмельницька 59 Ч 55+ 11.07.1958 46.36 71,89 Метання списа
23
24
25
26
27
28
29
30
ВСЬОГО: 1533,14
МІСЦЕ: 3
Головний секретар Крепкіна К.А.
                Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів
Місце проведення: м. Дніпро, Стадіон "Трудові резерви", пр-т Б.Хмельницького,29-Д
6-8.07.2018
ОСОБИСТИЙ РАХУНОК
ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата
народження
Результат Рейтинг
WMA
Вид
1 ПИЛИПЕНКО Олена Вінницька 63 Ж 60+ 28.06.1955 16.48 84,47 100 м
2 ПАВЛІШИН Анатолій Вінницька 68 Ч 65+ 05.02.1950 2:40.92 84,20 800 м
3 КНИШ Михайло Вінницька 34 Ч 30+ 22.11.1983 11.68 84,08 100 м
4 КНИШ Михайло Вінницька 34 Ч 30+ 22.11.1983 23.86 83,32 200 м
5 ГОРОБЧУК Олександр Вінницька 51 Ч 50+ 18.03.1967 1:11.75 81,17 400 м з/б
6 ДМИТРИШИН Геннадій Вінницька 64 Ч 60+ 10.09.1953 2:41.17 80,78 800 м
7 ПИЛИПЕНКО Олена Вінницька 63 Ж 60+ 28.06.1955 36.30 80,28 200 м
8 ПАВЛІШИН Анатолій Вінницька 68 Ч 65+ 05.02.1950 5:43.73 80,06 1 500 м
9 КАРПЕНКО Яків Вінницька 66 Ч 65+ 26.02.1952 15.43 78,61 100 м
10 ДЕМИДА Петро Вінницька 55 Ч 55+ 20.07.1962 14.57 77,83 100 м
11 ГОРОБЧУК Олександр Вінницька 51 Ч 50+ 18.03.1967 17.45 76,96 100 м з/б
12 ОСТАПОВЕЦЬ Сергій Вінницька 53 Ч 50+ 09.07.1964 2:34.95 76,96 800 м
13 ДМИТРИШИН Геннадій Вінницька 64 Ч 60+ 10.09.1953 1:11.28 76,05 400 м
14 ГАЛКІН Анатолій Вінницька 64 Ч 60+ 14.05.1954 45:21.87 74,80 10 000 м
15 ГАЛКІН Анатолій Вінницька 64 Ч 60+ 14.05.1954 21:52.80 74,27 5 000 м
16 ОСТАПОВЕЦЬ Сергій Вінницька 53 Ч 50+ 09.07.1964 1:08.34 73,92 400 м
17 ТКАЧЕНКО Сергій Вінницька 64 Ч 60+ 16.11.1953 6:04.32 72,79 1 500 м
18 ДЕМИДА Петро Вінницька 55 Ч 55+ 20.07.1962 9.22 65,58 Потрійний стрибок
19 ПАНАСЮК Світлана Вінницька 48 Ж 45+ 15.02.1970 34:45.20 63,11 5 000 м с/х
20 ТКАЧЕНКО Сергій Вінницька 64 Ч 60+ 16.11.1953 26:42.74 60,83 5 000 м
21 ДУДА Ольга Вінницька 40 Ж 40+ 06.02.1978 25:39.18 58,47 5 000 м
22 ДУДА Ольга Вінницька 40 Ж 40+ 06.02.1978 56:48.20 54,69 10 000 м
ВСЬОГО: 1530,07
МІСЦЕ: 4
Головний секретар Крепкіна К.А.
                Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів
Місце проведення: м. Дніпро, Стадіон "Трудові резерви", пр-т Б.Хмельницького,29-Д
6-8.07.2018
ОСОБИСТИЙ РАХУНОК
СУМСЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата
народження
Результат Рейтинг
WMA
Вид
1 ШВЕДОВА Катерина Сумська 74 Ж 70+ 12.12.1943 1.05 91,30 Стрибки у висоту
2 ОСТАШЕВСЬКИЙ Михайло Сумська 59 Ч 55+ 04.10.1958 12.78 91,00 100 м
3 ОСТАШЕВСЬКИЙ Михайло Сумська 59 Ч 55+ 04.10.1958 27.30 87,33 200 м
4 КОГУТ Вадим Сумська 46 Ч 45+ 26.02.1972 26.46 82,31 200 м
5 СИЗОН Михайло Сумська 46 Ч 45+ 16.03.1972 2:17.19 81,86 800 м
6 СИЗОН Михайло Сумська 46 Ч 45+ 16.03.1972 4:40.91 81,16 1 500 м
7 КОГУТ Вадим Сумська 46 Ч 45+ 26.02.1972 13.21 80,92 100 м
8 ШВЕДОВА Катерина Сумська 74 Ж 70+ 12.12.1943 7.60 79,75 Штовхання ядра
9 ШВЕДОВА Катерина Сумська 74 Ж 70+ 12.12.1943 19.87 78,76 100 м
10 ШВЕДОВА Катерина Сумська 74 Ж 70+ 12.12.1943 42.48 75,97 200 м
11 СТЕПАНЕНКО Василь Сумська 50 Ч 50+ 01.01.1968 2:34.72 75,17 800 м
12 ШВЕДОВА Катерина Сумська 74 Ж 70+ 12.12.1943 2.99 75,13 Стрибки у довжину
13 ЧЕПЕРИС Юрій Сумська 48 Ч 45+ 11.10.1969 19:15.12 73,76 5 000 м
14 ЧЕПЕРИС Юрій Сумська 48 Ч 45+ 11.10.1969 40;10.58 73,76 10 000 м
15 ОСТРОВСЬКИЙ Геннадій Сумська 51 Ч 50+ 14.04.1967 2:39.81 73,38 800 м
16 СТЕПАНЕНКО Василь Сумська 50 Ч 50+ 01.01.1968 5:21.32 73,23 1 500 м
17 КОГУТ Вадим Сумська 46 Ч 45+ 26.02.1972 5.42 72,27 Стрибки у довжину
18 ЛІСУН Анатолій Сумська 51 Ч 50+ 24.04.1967 5:30.52 71,77 1 500 м
19 ОСТРОВСЬКИЙ Геннадій Сумська 51 Ч 50+ 14.04.1967 5:38.77 70,02 1 500 м
20 БАРТОШ Анатолій Сумська 55 Ч 55+ 02.03.1963 30:34.52 69,99 5 000 м с/х
21 ЛІСУН Анатолій Сумська 51 Ч 50+ 24.04.1967 20:50.99 69,78 5 000 м
22 УСОВА Оксана Сумська 45 Ж 45+ 25.09.1972 6:15.45 69,28 1 500 м
23 УСОВА Оксана Сумська 45 Ж 45+ 25.09.1972 3:03.45 66,38 800 м
24 ДУТОВ Вячеслав Сумська 66 Ч 65+ 12.11.1951 37:12.33 64,24 5 000 м с/х
25 ГОБОВ Сергій Сумська 80 Ч 80+ 09.12.1937 15.62 40,13 Метання диска
26 ГОБОВ Сергій Сумська 80 Ч 80+ 09.12.1937 14.27 29,87 Метання списа
27
28
29
30
ВСЬОГО: 1526,39
МІСЦЕ: 5
Головний секретар Крепкіна К.А.
                Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів
Місце проведення: м. Дніпро, Стадіон "Трудові резерви", пр-т Б.Хмельницького,29-Д
6-8.07.2018
ОСОБИСТИЙ РАХУНОК
ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата
народження
Результат Рейтинг
WMA
Вид
1 КИЛИВНИК Геннадій Донецька 57 Ч 55+ 29.03.1961 13.85 82,89 100 м
2 АЛЕКСЕЄВА Люся Донецька 81 Ж 80+ 16.03.1937 42:04.75 81,16 5 000 м с/х
3 ДЕРКАЧ Микола Донецька 63 Ч 60+ 25.10.1954 19:53.93 80,99 5 000 м
4 ДЕРКАЧ Микола Донецька 63 Ч 60+ 25.10.1954 41:34.56 80,86 10 000 м
5 АЛЕКСЕЄВА Люся Донецька 81 Ж 80+ 16.03.1937 0.78 78,00 Стрибки у висоту
6 АМЕС Максим Донецька 43 Ч 40+ 02.11.1974 1:01.03 77,29 400 м
7 АМЕС Максим Донецька 43 Ч 40+ 02.11.1974 27.98 76,13 200 м
8 КИЛИВНИК Геннадій Донецька 57 Ч 55+ 29.03.1961 31.33 75,07 200 м
9 ПЕРЕДИРІЙ Микола Донецька 73 Ч 70+ 17.03.1945 36.20 74,64 200 м
10 ПЕРЕДИРІЙ Микола Донецька 73 Ч 70+ 17.03.1945 17.26 74,62 100 м
11 КИЛИВНИК Любов Донецька 52 Ж 50+ 13.04.1966 16.84 74,35 100 м
12 ДОРОФЕЄВ Валерій Донецька 71 Ч 70+ 24.10.1946 1.15 74,19 Стрибки у висоту
13 РОГОЗЯН Олексій Донецька 83 Ч 80+ 30.05.1935 0.95 73,64 Стрибки у висоту
14 ГРАЧОВ Павло Донецька 70 Ч 70+ 19.11.1947 1.10 70,06 Стрибки у висоту
15 РОГОЗЯН Олексій Донецька 83 Ч 80+ 30.05.1935 43:33.73 69,33 5 000 м с/х
16 КИЛИВНИК Любов Донецька 52 Ж 50+ 13.04.1966 3.77 64,78 Стрибки у довжину
17 МАЛЬОВАНА Валентина Донецька 59 Ж 55+ 30.08.1958 43.35 64,61 200 м
18 АЛЕКСЕЄВА Люся Донецька 81 Ж 80+ 16.03.1937 1.98 60,00 Стрибки у довжину
19 МАЛЬОВАНА Валентина Донецька 59 Ж 55+ 30.08.1958 1:46.13 59,57 400 м
20 РОГОЗЯН Олексій Донецька 83 Ч 80+ 30.05.1935 2.39 59,31 Стрибки у довжину
21 ГРАЧОВ Павло Донецька 70 Ч 70+ 19.11.1947 6.15 55,56 Потрійний стрибок
22 ДОРОФЕЄВ Валерій Донецька 71 Ч 70+ 24.10.1946 7.80 45,14 Штовхання ядра
23 ГРАЧОВ Павло Донецька 70 Ч 70+ 19.11.1947 20.24 35,89 Метання списа
ВСЬОГО: 1432,88
МІСЦЕ: 6
Головний секретар Крепкіна К.А.
                Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів
Місце проведення: м. Дніпро, Стадіон "Трудові резерви", пр-т Б.Хмельницького,29-Д
6-8.07.2018
ОСОБИСТИЙ РАХУНОК
ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата
народження
Результат Рейтинг
WMA
Вид
1 КОСТІН Віктор Черкаська 38 Ч 35+ 06.08.1979 12.44 81,27 100 м
2 КАНДИБЕЙ Володимир Черкаська 46 Ч 45+ 19.02.1972 25:02.59 79,20 5 000 м с/х
18 КОСТІН Віктор Черкаська 38 Ч 35+ 06.08.1979 26.27 78,07 200 м
3 ПЕТРЕНКО Микола Черкаська 57 Ч 55+ 22.05.1961 14.80 77,57 100 м
19 ПЕТРЕНКО Микола Черкаська 57 Ч 55+ 22.05.1961 30.46 77,22 200 м
4 ТКАЧУК Антоніна Черкаська 78 Ж 75+ 19.07.1939 9:19.57 76,76 1 500 м
5 КОРОТИЧ Олександр Черкаська 65 Ч 65+ 28.05.1953 16.56 72,83 100 м
6 КАНДИБЕЙ Володимир Черкаська 46 Ч 45+ 19.02.1972 14.83 72,08 100 м
7 КОРОТИЧ Олександр Черкаська 65 Ч 65+ 28.05.1953 32:50.92 71,95 5 000 м с/х
17 ЛАГУНОВ Михайло Черкаська 63 Ч 60+ 23.02.1955 11.82 70,78 Штовхання ядра
16 СТЕЦЕНКО Анатолій Черкаська 59 Ч 55+ 26.07.1958 11.56 69,85 Штовхання ядра
8 ЄРМОЛЕНКО Валентин Черкаська 72 Ч 70+ 16.04.1946 18.74 67,88 100 м
21 МИЦИК Вадим Черкаська 77 Ч 75+ 12.08.1940 43.11 66,92 200 м
20 ТКАЧУК Антоніна Черкаська 78 Ж 75+ 19.07.1939 53.65 64,38 200 м
9 ЄРМОЛЕНКО Валентин Черкаська 72 Ч 70+ 16.04.1946 3.11 60,98 Стрибки у довжину
10 МИЦИК Вадим Черкаська 77 Ч 75+ 12.08.1940 1:54.74 60,20 400 м
11 СТЕЦЕНКО Анатолій Черкаська 59 Ч 55+ 26.07.1958 36.00 59,17 Метання диска
15 КРИВЕНКО Василь Черкаська 58 Ч 55+ 11.01.1960 9.93 58,58 Штовхання ядра
12 ЛАГУНОВ Михайло Черкаська 63 Ч 60+ 23.02.1955 35.00 56,06 Метання списа
13 КРИВЕНКО Василь Черкаська 58 Ч 55+ 11.01.1960 33.71 53,94 Метання диска
14 ЛАГУНОВ Михайло Черкаська 63 Ч 60+ 23.02.1955 30.64 49,50 Метання диска
22
23
24
25
26
27
28
29
30
ВСЬОГО: 1375,69
МІСЦЕ: 7
Головний секретар Крепкіна К.А.
                Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів
Місце проведення: м. Дніпро, Стадіон "Трудові резерви", пр-т Б.Хмельницького,29-Д
6-8.07.2018
ОСОБИСТИЙ РАХУНОК
ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата
народження
Результат Рейтинг
WMA
Вид
1 ДУБИНЯК Орест Львівська 76 Ч 75+ 22.02.1942 15.75 85,02 100 м
2 ДУБИНЯК Орест Львівська 76 Ч 75+ 22.02.1942 1;03.85 83,71 300 м з/б
3 ЗАЛІСКО Оксана Львівська 61 Ж 60+ 25.11.1956 6:43.37 79,73 1 500 м
4 СОБОЛЕВСЬКИЙ Ігор Львівська 62 Ч 60+ 22.07.1955 2:45.76 77,34 800 м
5 ЖУК Анатолій Львівська 72 Ч 70+ 05.04.1946 6:13.81 77,18 1 500 м
6 ДУБИНЯК Орест Львівська 76 Ч 75+ 22.02.1942 3.65 77,17 Стрибки у довжину
7 ЖУК Анатолій Львівська 72 Ч 70+ 05.04.1946 23:10.45 76,31 5 000 м
8 УРУЩАК Іван Львівська 67 Ч 65+ 23.04.1951 5:57.32 76,29 1 500 м
9 СОБОЛЕВСЬКИЙ Ігор Львівська 62 Ч 60+ 22.07.1955 5:47.35 74,97 1 500 м
10 ЗАЛІСКО Оксана Львівська 61 Ж 60+ 25.11.1956 53:28.97 74,79 10 000 м
11 ДУБИНЯК Орест Львівська 76 Ч 75+ 22.02.1942 18.76 74,52 80 м з/б
12 КУЛИК Олексій Львівська 69 Ч 65+ 02.01.1949 23:01.22 74,06 5 000 м
13 УРУЩАК Іван Львівська 67 Ч 65+ 23.04.1951 22:35.00 74,02 5 000 м
14 РУДНИК Володимир Львівська 63 Ч 60+ 23.01.1955 22:00.67 73,22 5 000 м
15 ТЕТЕРКО Василь Львівська 59 Ч 55+ 01.02.1959 21:16.12 73,11 5 000 м
16 ТЕТЕРКО Василь Львівська 59 Ч 55+ 01.02.1959 45:05.55 71,96 10 000 м
17 РУДНИК Володимир Львівська 63 Ч 60+ 23.01.1955 6:05.45 71,91 1 500 м
18 КУЛИК Олексій Львівська 69 Ч 65+ 02.01.1949 50:17.58 70,75 10 000 м
19 ЛИСИЙ Ігор Львівська 73 Ч 70+ 30.03.1945 3:37.47 66,69 800 м
20 ЛИСИЙ Ігор Львівська 73 Ч 70+ 30.03.1945 7:19.85 66,55 1 500 м
21 ЗАЛІСКО Оксана Львівська 61 Ж 60+ 25.11.1956 30:06.66 65,54 5 000 м
22
23
24
25
ВСЬОГО: 1347,61
МІСЦЕ: 8
Головний секретар Крепкіна К.А.
                Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів
Місце проведення: м. Дніпро, Стадіон "Трудові резерви", пр-т Б.Хмельницького,29-Д
6-8.07.2018
ОСОБИСТИЙ РАХУНОК
м. КИЇВ
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата
народження
Результат Рейтинг
WMA
Вид
1 СИРМОЛОТОВ Олександр м. Київ 49 Ч 45+ 09.08.1968 1:01.52 90,52 400 м з/б (84/45/35/40)
2 РОГОВОЙ Віктор м. Київ 52 Ч 50+ 04.12.1965 34:03.84 89,83 10 000 м
3 ПУШКІН Іван м. Київ 88 Ч 85+ 30.06.1930 36:53.40 89,55 5 000 м с/х
4 ШУКЕВИЧ Юрій м. Київ 68 Ч 65+ 09.07.1949 10.23 89,34 Потрійний стрибок
5 КРЕПКІНА Валентина м. Київ 52 Ж 50+ 05.09.1965 5.11 87,80 Стрибки у довжину
6 СИРМОЛОТОВ Олександр м. Київ 49 Ч 45+ 09.08.1968 56.35 87,29 400 м
7 ТИШКО Антоніна м. Київ 71 Ж 70+ 24.06.1947 33:55.81 84,34 5 000 м с/х
8 МЕЛЬНИК Володимир м. Київ 62 Ч 60+ 12.05.1956 29.54 82,30 200 м
9 КРЕПКІНА Валентина м. Київ 52 Ж 50+ 05.09.1965 9.51 81,56 Потрійний стрибок
10 МЕЛЬНИК Володимир м. Київ 62 Ч 60+ 12.05.1956 14.53 81,49 100 м
11 ЗОЗУЛЯ Ірина м. Київ 64 Ж 60+ 26.04.1954 13.61 80,53 Метання ваги
12 КРЕПКІНА Валентина м. Київ 52 Ж 50+ 05.09.1965 14.76 80,49 80 м з/б
13 ЗОЗУЛЯ Ірина м. Київ 64 Ж 60+ 26.04.1954 9.90 80,10 Штовхання ядра
14 КРЕПКІНА Валентина м. Київ 52 Ж 50+ 05.09.1965 2.80 80,00 Стрибки з жердиною
15 ГАВРИЛЮК Сергій м. Київ 41 Ч 40+ 03.06.1977 2:16.11 78,86 800 м
16 ГАВРИЛЮК Сергій м. Київ 41 Ч 40+ 03.06.1977 59.07 78,74 400 м
17 РУДИЧ Олег м. Київ 47 Ч 45+ 09.03.1971 5:08.84 74,38 1 500 м
18 ЗОЗУЛЯ Ірина м. Київ 64 Ж 60+ 26.04.1954 34.08 74,04 Метання молота
19 КОВАЛЬСЬКИЙ Борис м. Київ 75 Ч 75+ 01.06.1943 12.90 73,50 Метання ваги
20 КОВАЛЬСЬКИЙ Борис м. Київ 75 Ч 75+ 01.06.1943 32.61 70,49 Метання молота
21 КОВАЛЬСЬКИЙ Борис м. Київ 75 Ч 75+ 01.06.1943 10.70 69,62 Штовхання ядра
22 КОВАЛЬСЬКИЙ Борис м. Київ 75 Ч 75+ 01.06.1943 31.24 68,39 Метання диска
23 ШУЛІКА Володимир м. Київ 58 Ч 55+ 08.06.1960 10.02 59,12 Штовхання ядра
24 ЗОЗУЛЯ Ірина м. Київ 64 Ж 60+ 26.04.1954 26.00 59,06 Метання диска
25 ШУЛІКА Володимир м. Київ 58 Ч 55+ 08.06.1960 28.00 44,81 Метання диска
26 РУДИЧ Олег м. Київ 47 Ч 45+ 09.03.1971 DNF 5 000 м
27
28
29
30
ВСЬОГО: 1335,29
МІСЦЕ: 9
Головний секретар Крепкіна К.А.
                Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів
Місце проведення: м. Дніпро, Стадіон "Трудові резерви", пр-т Б.Хмельницького,29-Д
6-8.07.2018
ОСОБИСТИЙ РАХУНОК
ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата
народження
Результат Рейтинг
WMA
Вид
1 ПУШКІНА Людмила Херсонська 52 Ж 50+ 02.10.1965 5:22.39 88,03 1 500 м
2 ПУШКІНА Людмила Херсонська 52 Ж 50+ 02.10.1965 20:30.66 83,61 5 000 м
3 ДАНИЛЕВИЧ Віктор Херсонська 56 Ч 55+ 31.01.1962 14.63 77,99 100 м
4 КОВЕРНИК Олексій Херсонська 43 Ч 40+ 10.03.1975 36:36.40 77,85 10 000 м
5 БЕВЗЮК Ольга Херсонська 77 Ж 75+ 01.05.1941 9:46.56 71,79 1 500 м
6 МАЛЬОВАНИЙ Володимир Херсонська 68 Ч 65+ 19.08.1949 23:50.25 70,76 5 000 м
7 МАЛЬОВАНИЙ Володимир Херсонська 68 Ч 65+ 19.08.1949 50:11.79 70,16 10 000 м
8 БРОВКО Олександр Херсонська 65 Ч 65+ 22.06.1953 10.84 69,00 Штовхання ядра
9 БЕВЗЮК Ольга Херсонська 77 Ж 75+ 01.05.1941 5:14.98 67,40 800 м
10 ДАНИЛЕВИЧ Віктор Херсонська 56 Ч 55+ 31.01.1962 4.20 63,83 Стрибки у довжину
11 БРОВКО Олександр Херсонська 65 Ч 65+ 22.06.1953 34.00 57,43 Метання диска
12 БРОВКО Олександр Херсонська 65 Ч 65+ 22.06.1953 32.72 54,81 Метання списа
13 БЕВЗЮК Ольга Херсонська 77 Ж 75+ 01.05.1941 DNF 5 000 м с/х
14
15
16
17
18
19
20
ВСЬОГО: 797,85
МІСЦЕ: 10
Головний секретар Крепкіна К.А.
                Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів
Місце проведення: м. Дніпро, Стадіон "Трудові резерви", пр-т Б.Хмельницького,29-Д
6-8.07.2018
ОСОБИСТИЙ РАХУНОК
ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата
народження
Результат Рейтинг
WMA
Вид
12 ЧАЙКА Анатолій Запорізька 60 Ч 60+ 30.01.1958 2:30.37 83,97 800 м
1 БАБЕНКО Олена Запорізька 57 Ж 55+ 29.10.1960 46:40.21 80,74 10 000 м
11 ЧАЙКА Анатолій Запорізька 60 Ч 60+ 30.01.1958 29.82 80,48 200 м
2 ЧАЙКА Анатолій Запорізька 60 Ч 60+ 30.01.1958 1:06.20 79,88 400 м
3 ШЕВЧУК Олександр Запорізька 54 Ч 50+ 07.04.1964 40:50.87 76,18 10 000 м
4 ФЕДОРЕЦЬ Володимир Запорізька 57 Ч 55+ 27.01.1961 42:23.17 75,26 10 000 м
5 СУЩЕНКО Андрій Запорізька 49 Ч 45+ 10.08.1968 5.43 75,21 Стрибки у довжину
6 УЛЬЯНЧЕНКО Володимир Запорізька 49 Ч 45+ 21.06.1969 1.50 74,26 Стрибки у висоту
7 ПОНОМАРЕНКО Сергій Запорізька 45 Ч 45+ 18.06.1973 43:48.99 66,05 10 000 м
8 АПОЛОСОВА Лілія Запорізька 40 Ж 40+ 17.02.1978 42.95 64,40 Метання списа
9 МЕЛЬНИЧУК Ігор Запорізька 61 Ч 60+ 27.03.1957 36:54.60 61,37 5 000 м с/х
10 АПОЛОСОВА Лілія Запорізька 40 Ж 40+ 17.02.1978 11.10 57,48 Штовхання ядра
17 БАБЕНКО Олена Запорізька 57 Ж 55+ 29.10.1960 DNS 5 000 м
18
19
20
ВСЬОГО: 795,40
МІСЦЕ: 11
Головний секретар Крепкіна К.А.
                Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів
Місце проведення: м. Дніпро, Стадіон "Трудові резерви", пр-т Б.Хмельницького,29-Д
6-8.07.2018
ОСОБИСТИЙ РАХУНОК
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата
народження
Результат Рейтинг
WMA
Вид
1 ФАЙЧАК Іван Івано-Франківська 78 Ч 75+ 05.08.1939 3.73 81,98 Стрибки у довжину
2 ІВАНОВ Володимир Івано-Франківська 66 Ч 65+ 15.09.1951 14.87 81,57 100 м
3 ІВАНОВ Володимир Івано-Франківська 66 Ч 65+ 15.09.1951 31.88 78,39 200 м
4 ВАСИЛЮК Володимир Івано-Франківська 60 Ч 60+ 10.10.1957 5:40.37 75,18 1 500 м
5 ФАЙЧАК Іван Івано-Франківська 78 Ч 75+ 05.08.1939 19.91 73,38 80 м з/б
6 КРИЧУН Василь Івано-Франківська 71 Ч 70+ 24.03.1947 34:50.01 72,82 5 000 м с/х
7 КРИЧУН Василь Івано-Франківська 71 Ч 70+ 24.03.1947 1:23.21 72,24 400 м
8 МАКОВІЙЧУК Марія Івано-Франківська 69 Ж 65+ 30.08.1948 4:05.62 71,07 800 м
9 ВАСИЛЮК Володимир Івано-Франківська 60 Ч 60+ 10.10.1957 22:07.29 70,90 5 000 м
10 КРИЧУН Василь Івано-Франківська 71 Ч 70+ 24.03.1947 3:18.46 70,85 800 м
11 КРИЧУН Василь Івано-Франківська 71 Ч 70+ 24.03.1947 37.55 69,77 200 м
12 ФАЙЧАК Іван Івано-Франківська 78 Ч 75+ 05.08.1939 1:19.93 69,55 300 м з/б
13 МАКОВІЙЧУК Марія Івано-Франківська 69 Ж 65+ 30.08.1948 1:42.08 69,42 400 м
14 ІВАНОВ Володимир Івано-Франківська 66 Ч 65+ 15.09.1951 3.89 68,73 Стрибки у довжину
ВСЬОГО: 676,05
МІСЦЕ: 12
Головний секретар Крепкіна К.А.
                Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів
Місце проведення: м. Дніпро, Стадіон "Трудові резерви", пр-т Б.Хмельницького,29-Д
6-8.07.2018
ОСОБИСТИЙ РАХУНОК
ЛУГАНСЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата
народження
Результат Рейтинг
WMA
Вид
1 ПАНАСЕЙКО Микола Луганська 83 Ч 80+ 20.12.1934 35:08.59 85,93 5 000 м с/х
2 ШТОКАЛО Ніна Луганська 60 Ж 60+ 21.04.1958 17.54 77,25 100 м
3 ПАНАСЕЙКО Микола Луганська 83 Ч 80+ 20.12.1934 29:02.39 76,73 5 000 м
4 ШТОКАЛО Ніна Луганська 60 Ж 60+ 21.04.1958 38,59 73,34 200 м
5 ІГІН Юрій Луганська 69 Ч 65+ 06.01.1949 18.31 67,45 100 м
6 ШТОКАЛО Ніна Луганська 60 Ж 60+ 21.04.1958 1:35.16 67,06 400 м
7 ІГІН Юрій Луганська 69 Ч 65+ 06.01.1949 40.73 62,83 200 м
8 ІГІН Юрій Луганська 69 Ч 65+ 06.01.1949 6.67 48,65 Штовхання ядра
9
10
ВСЬОГО: 443,53
МІСЦЕ: 13
Головний секретар Крепкіна К.А.
                Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів
Місце проведення: м. Дніпро, Стадіон "Трудові резерви", пр-т Б.Хмельницького,29-Д
6-8.07.2018
ОСОБИСТИЙ РАХУНОК
РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата
народження
Результат Рейтинг
WMA
Вид
1 ШЕВЧУК Андрій Рівненська 40 Ч 40+ 03.12.1977 1:00.44 76,41 400 м
6 ШЕВЧУК Андрій Рівненська 40 Ч 40+ 03.12.1977 2:20.13 75,92 800 м
2 НЕСТЕРЕНКО Валерій Рівненська 73 Ч 70+ 06.06.1945 1:25.32 73,21 400 м
8 НЕСТЕРЕНКО Валерій Рівненська 73 Ч 70+ 06.06.1945 3:22.02 71,78 800 м
7 ДАВИДЮК Іван Рівненська 62 Ч 60+ 10.02.1956 11.10 50,87 Метання ваги
3 ОСТАПЧУК Тетяна Рівненська 35 Ж 35+ 25.02.1983 33.67 46,12 Метання списа
4 ДАВИДЮК Іван Рівненська 62 Ч 60+ 10.02.1956 28,20 44,58 Метання диска
5 ДАВИДЮК Іван Рівненська 62 Ч 60+ 10.02.1956 22.69 38,52 Метання молота
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
ВСЬОГО: 438,89
МІСЦЕ: 14
Головний секретар Крепкіна К.А.
                Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів
Місце проведення: м. Дніпро, Стадіон "Трудові резерви", пр-т Б.Хмельницького,29-Д
6-8.07.2018
ОСОБИСТИЙ РАХУНОК
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата
народження
Результат Рейтинг
WMA
Вид
1 ДУГАЄВ Михайло Чернівецька 82 Ч 80+ 25.08.1935 27.62 77,43 Метання молота
7 МЕЛЬНИЦЬКИЙ Сергій Чернівецька 73 Ч 70+ 14.06.1945 14.32 77,32 Метання ваги
6 ДУГАЄВ Михайло Чернівецька 82 Ч 80+ 25.08.1935 9.10 75,71 Штовхання ядра
2 ДУГАЄВ Михайло Чернівецька 82 Ч 80+ 25.08.1935 26.10 72,06 Метання диска
5 ТЕРЬОХІН Володимир Чернівецька 62 Ч 60+ 01.01.1956 12.24 71,16 Штовхання ядра
3 МЕЛЬНИЦЬКИЙ Сергій Чернівецька 73 Ч 70+ 14.06.1945 34.12 69,22 Метання молота
4 ТЕРЬОХІН Володимир Чернівецька 62 Ч 60+ 01.01.1956 40.62 64,22 Метання диска
8
9
10
ВСЬОГО: 435,06
МІСЦЕ: 15
Головний секретар Крепкіна К.А.
                Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів
Місце проведення: м. Дніпро, Стадіон "Трудові резерви", пр-т Б.Хмельницького,29-Д
6-8.07.2018
ОСОБИСТИЙ РАХУНОК
КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата
народження
Результат Рейтинг
WMA
Вид
1 ЛИСЕНКО Олександр Київська 63 Ч 60+ 05.04.1955 2:24.78 89,24 800 м
2 ЛИСЕНКО Олександр Київська 63 Ч 60+ 05.04.1955 5:11.84 84,27 1 500 м
3 ДОБРІВСЬКИЙ Тарас Київська 43 Ч 40+ 14.11.1974 2:18.84 78,72 800 м
4 ДОБРІВСЬКИЙ Тарас Київська 43 Ч 40+ 14.11.1974 1:00.38 78,12 400 м
5 ДОБРІВСЬКИЙ Тарас Київська 43 Ч 40+ 14.11.1974 27.52 77,40 200 м
6
7
8
9
10
ВСЬОГО: 330,35
МІСЦЕ: 16
Головний секретар Крепкіна К.А.
                Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів
Місце проведення: м. Дніпро, Стадіон "Трудові резерви", пр-т Б.Хмельницького,29-Д
6-8.07.2018
ОСОБИСТИЙ РАХУНОК
ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата
народження
Результат Рейтинг
WMA
Вид
1 ФЕДОРКО Олег Полтавська 63 Ч 60+ 31.10.1954 1.60 93,02 Стрибки у висоту
2 ЄМЕЦЬ Віктор Полтавська 32 Ч 30+ 24.06.1986 7.38 84,05 Стрибки у довжину
3 СТАВІНСЬКА Людмила Полтавська 62 Ж 60+ 08.06.1956 30:06.66 65.54 5 000 м
4 СТАВІНСЬКА Людмила Полтавська 62 Ж 60+ 08.06.1956 DNF 10 000 м
5
ВСЬОГО: 242.61
МІСЦЕ: 17
Головний секретар Крепкіна К.А.
                Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів
Місце проведення: м. Дніпро, Стадіон "Трудові резерви", пр-т Б.Хмельницького,29-Д
6-8.07.2018
ОСОБИСТИЙ РАХУНОК
ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата
народження
Результат Рейтинг
WMA
Вид
1 ІВАРОВСЬКА Ніна Чернігівська 57 Ж 55+ 04.01.1961 25:05.67 73.12 5 000 м
2 ІВАРОВСЬКА Ніна Чернігівська 57 Ж 55+ 04.01.1961 6:55.01 73,15 1 500 м
3 ІВАРОВСЬКА Ніна Чернігівська 57 Ж 55+ 04.01.1961 54:03.44 69,71 10 000 м
4
5
6
7
8
9
10
ВСЬОГО: 146.27
МІСЦЕ: 18
Головний секретар Крепкіна К.А.
                Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів
Місце проведення: м. Дніпро, Стадіон "Трудові резерви", пр-т Б.Хмельницького,29-Д
6-8.07.2018
ОСОБИСТИЙ РАХУНОК
ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата
народження
Результат Рейтинг
WMA
Вид
1 АГАШКОВ Володимир Закарпатська 78 Ч 75+ 12.01.1940 7:49.42 68,23 1 500 м
2 АГАШКОВ Володимир Закарпатська 78 Ч 75+ 12.01.1940 3:43.42 70,46 800 м
3
4
5
ВСЬОГО: 138,69
МІСЦЕ: 19
Головний секретар Крепкіна К.А.
                Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів
Місце проведення: м. Дніпро, Стадіон "Трудові резерви", пр-т Б.Хмельницького,29-Д
6-8.07.2018
ОСОБИСТИЙ РАХУНОК
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата
народження
Результат Рейтинг
WMA
Вид
1 ПОДОЛЬЧУК Наталія Житомирська 36 Ж 35+ 04.07.1982 14.72 71,26 100 м
2 ПОДОЛЬЧУК Наталія Житомирська 36 Ж 35+ 04.07.1982 4.44 62,01 Стрибки у довжину
3
4
5
ВСЬОГО: 133,27
МІСЦЕ: 20
Головний секретар Крепкіна К.А.
Особистий залік. Чоловіки
Особиста першість
у абсолютному заліку за Рейтингом  WMA
   ЧОЛОВІКИ
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата
народження
Результат Рейтинг
WMA
Вид
1 ДРИГОЛЬ Олександр ИзраЇль 52 Ч 50+ 25.04.1966 23.96 106,54 Метання ваги ER
2 ДРИГОЛЬ Олександр ИзраЇль 52 Ч 50+ 25.04.1966 73.70 103,28 Метання молота WR
3 ФЕДОРКО Олег Полтавська 63 Ч 60+ 31.10.1954 1.60 93,02 Стрибки у висоту
4 ТКАЧУК Олександр Хмельницька 60 Ч 60+ 16.05.1958 1.65 92,70 Стрибки у висоту
5 ОСТАШЕВСЬКИЙ Михайло Сумська 59 Ч 55+ 04.10.1958 12.78 91,00 100 м
6 РОГОВОЙ Віктор м. Київ 52 Ч 50+ 04.12.1965 34:03.84 89,83 10 000 м
7 ІВАНОВ Євген Дніпропетровська 62 Ч 60+ 06.04.1956 4:50.08 89,77 1 500 м
8 ПУШКІН Іван м. Київ 88 Ч 85+ 30.06.1930 36:53.40 89,55 5 000 м с/х
9 ШУКЕВИЧ Юрій м. Київ 68 Ч 65+ 09.07.1949 10.23 89,34 Потрійний стрибок
10 ЛИСЕНКО Олександр Київська 63 Ч 60+ 05.04.1955 2:24.78 89,24 800 м
11 ПОПКО Віктор Дніпропетровська 49 Ч 45+ 13.08.1968 6.39 88,50 Стрибки у довжину
12 ЧЕРНЯТЕВИЧ Володимир Дніпропетровська 69 Ч 65+ 26.09.1948 9.95 88,44 Потрійний стрибок
13 ФІЩЕНКО Віталій Харківська 62 Ч 60+ 21.09.1955 2:25.29 88,24 800 м
14 КАРПОВИЧ Василь Дніпропетровська 63 Ч 60+ 15.01.1955 38:09.42 88,10 10 000 м
15 ІВАНОВ Євген Дніпропетровська 62 Ч 60+ 06.04.1956 18:12.92 87,66 5 000 м
16 ОСТАШЕВСЬКИЙ Михайло Сумська 59 Ч 55+ 04.10.1958 27.30 87,33 200 м
17 СИРМОЛОТОВ Олександр м. Київ 49 Ч 45+ 09.08.1968 56.35 87,29 400 м
18 КАРПОВИЧ Василь Дніпропетровська 63 Ч 60+ 15.01.1955 18:39.08 86,51 5 000 м
19 ПАНАСЕЙКО Микола Луганська 83 Ч 80+ 20.12.1934 35:08.59 85,93 5 000 м с/х
20 РЕПІН Сергій Харківська 45 Ч 45+ 10.07.1972 1.80 85,31 Стрибки у висоту
21 ЛІПІЧ Валентин Хмельницька 56 Ч 55+ 08.02.1962 13.42 85,02 100 м
22 ДУБИНЯК Орест Львівська 76 Ч 75+ 22.02.1942 15.75 85,02 100 м
23 СТОЙКО Микола Хмельницька 53 Ч 50+ 29.08.1964 2:21.30 84,39 800 м
24 ЛИСЕНКО Олександр Київська 63 Ч 60+ 05.04.1955 5:11.84 84,27 1 500 м
25 МОСПАН Михайло Хмельницька 57 Ч 55+ 01.11.1960 2:26.34 84,21 800 м
26 ПАВЛІШИН Анатолій Вінницька 68 Ч 65+ 05.02.1950 2:40.92 84,20 800 м
27 КНИШ Михайло Вінницька 34 Ч 30+ 22.11.1983 11.68 84,08 100 м
28 ЄМЕЦЬ Віктор Полтавська 32 Ч 30+ 24.06.1986 7.38 84,05 Стрибки у довжину
29 ЧАЙКА Анатолій Запорізька 60 Ч 60+ 30.01.1958 2:30.37 83,97 800 м
30 СМОЛІЙ Сергій Дніпропетровська 57 Ч 55+ 20.05.1961 13.68 83,92 100 м
31 СТОЙКО Микола Хмельницька 53 Ч 50+ 29.08.1964 4:47.98 83,72 1 500 м
32 ДУБИНЯК Орест Львівська 76 Ч 75+ 22.02.1942 1;03.85 83,71 300 м з/б РУ
33 ЛІПІЧ Валентин Хмельницька 56 Ч 55+ 08.02.1962 27.93 83,64 200 м
34 МОСПАН Михайло Хмельницька 57 Ч 55+ 01.11.1960 4:58.09 83,63 1 500 м
35 КНИШ Михайло Вінницька 34 Ч 30+ 22.11.1983 23.86 83,32 200 м
36 КИЛИВНИК Геннадій Донецька 57 Ч 55+ 29.03.1961 13.85 82,89 100 м
37 ЛІПІЧ Валентин Хмельницька 56 Ч 55+ 08.02.1962 1.55 82,89 Стрибки у висоту
38 ТИЦЬКИЙ Андрій Харківська 40 Ч 40+ 11.07.1977 12.40 82,74 100 м
39 ФІЩЕНКО Віталій Харківська 62 Ч 60+ 21.09.1955 1:04.81 82,60 400 м
40 ЯРМІЛКО Микола Дніпропетровська 66 Ч 65+ 09.04.1952 5:21.35 82,51 1 500 м
41 ЧАЛИК Сергій Дніпропетровська 47 Ч 45+ 18.04.1971 35:40.74 82,40 10 000 м
42 СОЛОВЙОВ Віктор Харківська 70 Ч 70+ 28.05.1948 2:48.21 82,34 800 м РУ
43 КОГУТ Вадим Сумська 46 Ч 45+ 26.02.1972 26.46 82,31 200 м
44 МЕЛЬНИК Володимир м. Київ 62 Ч 60+ 12.05.1956 29.54 82,30 200 м
45 СОЛОВЙОВ Віктор Харківська 70 Ч 70+ 28.05.1948 5:41.84 82,26 1 500 м
46 ФАЙЧАК Іван Івано-Франківська 78 Ч 75+ 05.08.1939 3.73 81,98 Стрибки у довжину
47 ПОПКО Віктор Дніпропетровська 49 Ч 45+ 13.08.1968 12.50 81,91 Потрійний стрибок
48 СМОЛІЙ Сергій Дніпропетровська 57 Ч 55+ 20.05.1961 28.73 81,87 200 м
49 СИЗОН Михайло Сумська 46 Ч 45+ 16.03.1972 2:17.19 81,86 800 м
50 ОНІЩУК Микола Хмельницька 70 Ч 70+ 10.01.1948 30:37.88 81,78 5 000 м с/х
51 НЕСВІТАЙЛО Юрій Харківська 57 Ч 55+ 09.04.1961 14.06 81,65 100 м
52 ІВАНОВ Володимир Івано-Франківська 66 Ч 65+ 15.09.1951 14.87 81,57 100 м
53 ФЛЕНТІН Віктор Хмельницька 63 Ч 60+ 25.04.1955 2:38.50 81,51 800 м
54 МЕЛЬНИК Володимир м. Київ 62 Ч 60+ 12.05.1956 14.53 81,49 100 м
55 НАГУЛЯК Олександр Хмельницька 60 Ч 60+ 24.06.1958 5:14.38 81,40 1 500 м
56 КОСТІН Віктор Черкаська 38 Ч 35+ 06.08.1979 12.44 81,27 100 м
57 НАГУЛЯК Олександр Хмельницька 60 Ч 60+ 24.06.1958 2:35.40 81,25 800 м
58 ГОРОБЧУК Олександр Вінницька 51 Ч 50+ 18.03.1967 1:11.75 81,17 400 м з/б
59 СИЗОН Михайло Сумська 46 Ч 45+ 16.03.1972 4:40.91 81,16 1 500 м
60 ДЕРКАЧ Микола Донецька 63 Ч 60+ 25.10.1954 19:53.93 80,99 5 000 м
61 НЕСВІТАЙЛО Юрій Харківська 57 Ч 55+ 09.04.1961 1:04.03 80,99 400 м
62 КОГУТ Вадим Сумська 46 Ч 45+ 26.02.1972 13.21 80,92 100 м
63 ДЕРКАЧ Микола Донецька 63 Ч 60+ 25.10.1954 41:34.56 80,86 10 000 м
64 КУШНАРЬОВ Олександр Дніпропетровська 53 Ч 50+ 01.08.1964 28.31 80,79 200 м
65 ДМИТРИШИН Геннадій Вінницька 64 Ч 60+ 10.09.1953 2:41.17 80,78 800 м
66 МІЛКА Вячнслав Харківська 46 Ч 45+ 27.08.1971 2;19.53 80,49 800 м
67 ЧАЙКА Анатолій Запорізька 60 Ч 60+ 30.01.1958 29.82 80,48 200 м
68 КУКОТА Станислав Дніпропетровська 71 Ч 70+ 06.03.1947 13.90 80,44 Штовхання ядра
69 ПОДГОРНИЙ Володимир Дніпропетровська 36 Ч 35+ 15.07.1981 25.15 80,28 200 м
70 ПАВЛІШИН Анатолій Вінницька 68 Ч 65+ 05.02.1950 5:43.73 80,06 1 500 м
71 КУШНАРЬОВ Олександр Дніпропетровська 53 Ч 50+ 01.08.1964 1.55 79,90 Стрибки у висоту
72 НЕСВІТАЙЛО Юрій Харківська 57 Ч 55+ 09.04.1961 29.44 79,89 200 м
73 ЧАЙКА Анатолій Запорізька 60 Ч 60+ 30.01.1958 1:06.20 79,88 400 м
74 ТКАЧУК Володимир Харківська 71 Ч 70+ 04.01.1947 2.70 79,88 Стрибки з жердиною
75 ПОДГОРНИЙ Володимир Дніпропетровська 36 Ч 35+ 15.07.1981 56.18 79,80 400 м
76 ФЛЕНТІН Віктор Хмельницька 63 Ч 60+ 25.04.1955 5:29.94 79,65 1 500 м
77 КОВАЛЮХ Євген Харківська 36 Ч 35+ 17.08.1981 4:26.36 79,40 1 500 м
78 ПРИХОДЬКО Вячеслав Дніпропетровська 47 Ч 45+ 25.03.1971 37:05.54 79,26 10 000 м
79 КАНДИБЕЙ Володимир Черкаська 46 Ч 45+ 19.02.1972 25:02.59 79,20 5 000 м с/х
80 МІЛКА Вячнслав Харківська 46 Ч 45+ 27.08.1971 4:48.23 79,10 1 500 м
81 ТИЦЬКИЙ Андрій Харківська 40 Ч 40+ 11.07.1977 26.37 78,99 200 м
82 ГАВРИЛЮК Сергій м. Київ 41 Ч 40+ 03.06.1977 2:16.11 78,86 800 м
83 ГАВРИЛЮК Сергій м. Київ 41 Ч 40+ 03.06.1977 59.07 78,74 400 м
84 ДОБРІВСЬКИЙ Тарас Київська 43 Ч 40+ 14.11.1974 2:18.84 78,72 800 м
85 ТКАЧУК Олександр Хмельницька 60 Ч 60+ 16.05.1958 14.88 78,63 100 м
86 КАРПЕНКО Яків Вінницька 66 Ч 65+ 26.02.1952 15.43 78,61 100 м
87 ПІЧАХЧІ Андрій Харківська 46 Ч 45+ 10.08.1971 5.88 78,40 Стрибки у довжину
88 ІВАНОВ Володимир Івано-Франківська 66 Ч 65+ 15.09.1951 31.88 78,39 200 м
89 КЛАК Андрій Хмельницька 49 Ч 45+ 08.06.1969 28.41 78,32 200 м
90 ДОБРІВСЬКИЙ Тарас Київська 43 Ч 40+ 14.11.1974 1:00.38 78,12 400 м
91 ЛІПІЧ Валентин Хмельницька 56 Ч 55+ 08.02.1962 5.14 78,12 Стрибки у довжину
92 КОСТІН Віктор Черкаська 38 Ч 35+ 06.08.1979 26.27 78,07 200 м
93 ДАНИЛЕВИЧ Віктор Херсонська 56 Ч 55+ 31.01.1962 14.63 77,99 100 м
94 КОВЕРНИК Олексій Херсонська 43 Ч 40+ 10.03.1975 36:36.40 77,85 10 000 м
95 ДЕМИДА Петро Вінницька 55 Ч 55+ 20.07.1962 14.57 77,83 100 м
96 ЦВЕТКОВ Святослав Дніпропетровська 36 Ч 35+ 19.09.1981 34:48.42 77,76 10 000 м
97 КОВАЛЮХ Євген Харківська 36 Ч 35+ 17.08.1981 12.85 77,59 100 м
98 ПЕТРЕНКО Микола Черкаська 57 Ч 55+ 22.05.1961 14.80 77,57 100 м
99 ДУГАЄВ Михайло Чернівецька 82 Ч 80+ 25.08.1935 27.62 77,43 Метання молота
100 ДОБРІВСЬКИЙ Тарас Київська 43 Ч 40+ 14.11.1974 27.52 77,40 200 м
101 СОБОЛЕВСЬКИЙ Ігор Львівська 62 Ч 60+ 22.07.1955 2:45.76 77,34 800 м
102 МЕЛЬНИЦЬКИЙ Сергій Чернівецька 73 Ч 70+ 14.06.1945 14.32 77,32 Метання ваги
103 РЕПІН Сергій Харківська 45 Ч 45+ 10.07.1972 13.70 77,32 100 м
104 АМЕС Максим Донецька 43 Ч 40+ 02.11.1974 1:01.03 77,29 400 м
105 КОЦЮБИНСЬКИЙ Валерій Дніпропетровська 70 Ч 70+ 23.02.1948 15.44 77,28 Метання ваги
106 ОНІЩУК Микола Хмельницька 70 Ч 70+ 10.01.1948 2:59.35 77,23 800 м
107 ПЕТРЕНКО Микола Черкаська 57 Ч 55+ 22.05.1961 30.46 77,22 200 м
108 ЖУК Анатолій Львівська 72 Ч 70+ 05.04.1946 6:13.81 77,18 1 500 м
109 ДУБИНЯК Орест Львівська 76 Ч 75+ 22.02.1942 3.65 77,17 Стрибки у довжину
110 ГОРОБЧУК Олександр Вінницька 51 Ч 50+ 18.03.1967 17.45 76,96 100 м з/б
111 ОСТАПОВЕЦЬ Сергій Вінницька 53 Ч 50+ 09.07.1964 2:34.95 76,96 800 м
112 ПАНАСЕЙКО Микола Луганська 83 Ч 80+ 20.12.1934 29:02.39 76,73 5 000 м
113 ШЕВЧУК Андрій Рівненська 40 Ч 40+ 03.12.1977 1:00.44 76,41 400 м
114 ЖУК Анатолій Львівська 72 Ч 70+ 05.04.1946 23:10.45 76,31 5 000 м
115 УРУЩАК Іван Львівська 67 Ч 65+ 23.04.1951 5:57.32 76,29 1 500 м
116 ШЕВЧУК Олександр Запорізька 54 Ч 50+ 07.04.1964 40:50.87 76,18 10 000 м
117 АМЕС Максим Донецька 43 Ч 40+ 02.11.1974 27.98 76,13 200 м
118 ДМИТРИШИН Геннадій Вінницька 64 Ч 60+ 10.09.1953 1:11.28 76,05 400 м
119 ШЕВЧУК Андрій Рівненська 40 Ч 40+ 03.12.1977 2:20.13 75,92 800 м
120 АДАМКОВ Юрій Хмельницька 60 Ч 60+ 26.03.1958 20:42.35 75,74 5 000 м
121 ДУГАЄВ Михайло Чернівецька 82 Ч 80+ 25.08.1935 9.10 75,71 Штовхання ядра
122 КОРШУНОВ Сергій Дніпропетровська 59 Ч 55+ 18.07.1958 20:33.26 75,65 5 000 м
123 КАМЕШКОВ Денис Дніпропетровська 42 Ч 40+ 01.06.1976 37:27.67 75,50 10 000 м
124 ФЕДОРЕЦЬ Володимир Запорізька 57 Ч 55+ 27.01.1961 42:23.17 75,26 10 000 м
125 СУЩЕНКО Андрій Запорізька 49 Ч 45+ 10.08.1968 5.43 75,21 Стрибки у довжину
126 ВАСИЛЮК Володимир Івано-Франківська 60 Ч 60+ 10.10.1957 5:40.37 75,18 1 500 м
127 СТЕПАНЕНКО Василь Сумська 50 Ч 50+ 01.01.1968 2:34.72 75,17 800 м
128 КИЛИВНИК Геннадій Донецька 57 Ч 55+ 29.03.1961 31.33 75,07 200 м
129 СОБОЛЕВСЬКИЙ Ігор Львівська 62 Ч 60+ 22.07.1955 5:47.35 74,97 1 500 м
130 ГАЛКІН Анатолій Вінницька 64 Ч 60+ 14.05.1954 45:21.87 74,80 10 000 м
131 ПЕРЕДИРІЙ Микола Донецька 73 Ч 70+ 17.03.1945 36.20 74,64 200 м
132 ПЕРЕДИРІЙ Микола Донецька 73 Ч 70+ 17.03.1945 17.26 74,62 100 м
133 ДУБИНЯК Орест Львівська 76 Ч 75+ 22.02.1942 18.76 74,52 80 м з/б
134 АДАМКОВ Юрій Хмельницька 60 Ч 60+ 26.03.1958 43:56.76 74,49 10 000 м
135 РУДИЧ Олег м. Київ 47 Ч 45+ 09.03.1971 5:08.84 74,38 1 500 м
136 ГАЛКІН Анатолій Вінницька 64 Ч 60+ 14.05.1954 21:52.80 74,27 5 000 м
137 УЛЬЯНЧЕНКО Володимир Запорізька 49 Ч 45+ 21.06.1969 1.50 74,26 Стрибки у висоту
138 ДОРОФЕЄВ Валерій Донецька 71 Ч 70+ 24.10.1946 1.15 74,19 Стрибки у висоту
139 ЧЕРНЯТЕВИЧ Володимир Дніпропетровська 69 Ч 65+ 26.09.1948 3.99 74,16 Стрибки у довжину
140 КУЛИК Олексій Львівська 69 Ч 65+ 02.01.1949 23:01.22 74,06 5 000 м
141 УРУЩАК Іван Львівська 67 Ч 65+ 23.04.1951 22:35.00 74,02 5 000 м
142 ПЕТРЯКОВ Микола Дніпропетровська 69 Ч 65+ 24.08.1948 48:04.87 74,01 10 000 м
143 СУХИЙ Віталій Дніпропетровська 78 Ч 75+ 02.08.1939 30.81 74,01 Метання диска
144 ДУБЧАК Микола Хмельницька 59 Ч 55+ 11.07.1958 15.73 73,94 100 м
145 ОСТАПОВЕЦЬ Сергій Вінницька 53 Ч 50+ 09.07.1964 1:08.34 73,92 400 м
146 ЧЕПЕРИС Юрій Сумська 48 Ч 45+ 11.10.1969 19:15.12 73,76 5 000 м
147 ЧЕПЕРИС Юрій Сумська 48 Ч 45+ 11.10.1969 40;10.58 73,76 10 000 м
148 КОРШУНОВ Сергій Дніпропетровська 59 Ч 55+ 18.07.1958 44:03.17 73,66 10 000 м
149 РЕПІН Сергій Харківська 45 Ч 45+ 10.07.1972 5.59 73,65 Стрибки у довжину
150 РОГОЗЯН Олексій Донецька 83 Ч 80+ 30.05.1935 0.95 73,64 Стрибки у висоту
151 КОВАЛЬСЬКИЙ Борис м. Київ 75 Ч 75+ 01.06.1943 12.90 73,50 Метання ваги
152 ФАЙЧАК Іван Івано-Франківська 78 Ч 75+ 05.08.1939 19.91 73,38 80 м з/б
153 ОСТРОВСЬКИЙ Геннадій Сумська 51 Ч 50+ 14.04.1967 2:39.81 73,38 800 м
154 СТЕПАНЕНКО Василь Сумська 50 Ч 50+ 01.01.1968 5:21.32 73,23 1 500 м
155 РУДНИК Володимир Львівська 63 Ч 60+ 23.01.1955 22:00.67 73,22 5 000 м
156 НЕСТЕРЕНКО Валерій Рівненська 73 Ч 70+ 06.06.1945 1:25.32 73,21 400 м
157 ТЕТЕРКО Василь Львівська 59 Ч 55+ 01.02.1959 21:16.12 73,11 5 000 м
158 АДАМКОВ Юрій Хмельницька 60 Ч 60+ 26.03.1958 5:51.00 72,91 1 500 м
159 КОРОТИЧ Олександр Черкаська 65 Ч 65+ 28.05.1953 16.56 72,83 100 м
160 КРИЧУН Василь Івано-Франківська 71 Ч 70+ 24.03.1947 34:50.01 72,82 5 000 м с/х
161 ПЕТЕЛЬГУЗ Юрій Дніпропетровська 52 Ч 50+ 26.03.1966 5:28.40 72,81 1 500 м
162 ТКАЧЕНКО Сергій Вінницька 64 Ч 60+ 16.11.1953 6:04.32 72,79 1 500 м
163 КОГУТ Вадим Сумська 46 Ч 45+ 26.02.1972 5.42 72,27 Стрибки у довжину
164 КРИЧУН Василь Івано-Франківська 71 Ч 70+ 24.03.1947 1:23.21 72,24 400 м
165 СУХИЙ Віталій Дніпропетровська 78 Ч 75+ 02.08.1939 11.61 72,16 Метання ваги
166 КАНДИБЕЙ Володимир Черкаська 46 Ч 45+ 19.02.1972 14.83 72,08 100 м
167 ДУГАЄВ Михайло Чернівецька 82 Ч 80+ 25.08.1935 26.10 72,06 Метання диска
168 ТЕТЕРКО Василь Львівська 59 Ч 55+ 01.02.1959 45:05.55 71,96 10 000 м
169 КОРОТИЧ Олександр Черкаська 65 Ч 65+ 28.05.1953 32:50.92 71,95 5 000 м с/х
170 РУДНИК Володимир Львівська 63 Ч 60+ 23.01.1955 6:05.45 71,91 1 500 м
171 ДУБЧАК Микола Хмельницька 59 Ч 55+ 11.07.1958 46.36 71,89 Метання списа
172 НЕСТЕРЕНКО Валерій Рівненська 73 Ч 70+ 06.06.1945 3:22.02 71,78 800 м
173 ЛІСУН Анатолій Сумська 51 Ч 50+ 24.04.1967 5:30.52 71,77 1 500 м
174 ПЕТЕЛЬГУЗ Юрій Дніпропетровська 52 Ч 50+ 26.03.1966 20:26,73 71,74 5 000 м
175 ТЕРЬОХІН Володимир Чернівецька 62 Ч 60+ 01.01.1956 12.24 71,16 Штовхання ядра
176 БОЛЬШАКОВ Андрій Дніпропетровська 61 Ч 50+ 22.01.1957 12.57 71,02 Штовхання ядра
177 ВАСИЛЮК Володимир Івано-Франківська 60 Ч 60+ 10.10.1957 22:07.29 70,90 5 000 м
178 КРИЧУН Василь Івано-Франківська 71 Ч 70+ 24.03.1947 3:18.46 70,85 800 м
179 ЛАГУНОВ Михайло Черкаська 63 Ч 60+ 23.02.1955 11.82 70,78 Штовхання ядра
180 МАЛЬОВАНИЙ Володимир Херсонська 68 Ч 65+ 19.08.1949 23:50.25 70,76 5 000 м
181 КУЛИК Олексій Львівська 69 Ч 65+ 02.01.1949 50:17.58 70,75 10 000 м
182 ТКАЧУК Володимир Харківська 71 Ч 70+ 04.01.1947 17.81 70,58 100 м
183 КОВАЛЬСЬКИЙ Борис м. Київ 75 Ч 75+ 01.06.1943 32.61 70,49 Метання молота
184 АГАШКОВ Володимир Закарпатська 78 Ч 75+ 12.01.1940 3:43.42 70,46 800 м
185 МАЛЬОВАНИЙ Володимир Херсонська 68 Ч 65+ 19.08.1949 50:11.79 70,16 10 000 м
186 ГРАЧОВ Павло Донецька 70 Ч 70+ 19.11.1947 1.10 70,06 Стрибки у висоту
187 ОСТРОВСЬКИЙ Геннадій Сумська 51 Ч 50+ 14.04.1967 5:38.77 70,02 1 500 м
188 БАРТОШ Анатолій Сумська 55 Ч 55+ 02.03.1963 30:34.52 69,99 5 000 м с/х
189 СТЕЦЕНКО Анатолій Черкаська 59 Ч 55+ 26.07.1958 11.56 69,85 Штовхання ядра
190 ЛІСУН Анатолій Сумська 51 Ч 50+ 24.04.1967 20:50.99 69,78 5 000 м
191 КРИЧУН Василь Івано-Франківська 71 Ч 70+ 24.03.1947 37.55 69,77 200 м
192 КОВАЛЬСЬКИЙ Борис м. Київ 75 Ч 75+ 01.06.1943 10.70 69,62 Штовхання ядра
193 ФАЙЧАК Іван Івано-Франківська 78 Ч 75+ 05.08.1939 1:19.93 69,55 300 м з/б
194 ЯКИМАЩЕНКО Олександр Дніпропетровська 46 Ч 45+ 14.01.1972 1:09.44 69,38 400 м
195 РОГОЗЯН Олексій Донецька 83 Ч 80+ 30.05.1935 43:33.73 69,33 5 000 м с/х
196 ЧЕРНЯТЕВИЧ Ігор Дніпропетровська 44 Ч 40+ 20.05.1974 5.33 69,31 Стрибки у довжину
197 МЕЛЬНИЦЬКИЙ Сергій Чернівецька 73 Ч 70+ 14.06.1945 34.12 69,22 Метання молота
198 БРОВКО Олександр Херсонська 65 Ч 65+ 22.06.1953 10.84 69,00 Штовхання ядра
199 КОЦЮБИНСЬКИЙ Валерій Дніпропетровська 70 Ч 70+ 23.02.1948 37.13 68,96 Метання молота
200 ІВАНОВ Володимир Івано-Франківська 66 Ч 65+ 15.09.1951 3.89 68,73 Стрибки у довжину
201 КОВАЛЬСЬКИЙ Борис м. Київ 75 Ч 75+ 01.06.1943 31.24 68,39 Метання диска
202 АГАШКОВ Володимир Закарпатська 78 Ч 75+ 12.01.1940 7:49.42 68,23 1 500 м
203 ЄРМОЛЕНКО Валентин Черкаська 72 Ч 70+ 16.04.1946 18.74 67,88 100 м
204 ІГІН Юрій Луганська 69 Ч 65+ 06.01.1949 18.31 67,45 100 м
205 БЕДНЮК Олександр Дніпропетровська 39 Ч 35+ 16.07.1978 41:09.47 67,18 10 000 м
206 МИЦИК Вадим Черкаська 77 Ч 75+ 12.08.1940 43.11 66,92 200 м
207 ЛИСИЙ Ігор Львівська 73 Ч 70+ 30.03.1945 3:37.47 66,69 800 м
208 ЛИСИЙ Ігор Львівська 73 Ч 70+ 30.03.1945 7:19.85 66,55 1 500 м
209 ПОНОМАРЕНКО Сергій Запорізька 45 Ч 45+ 18.06.1973 43:48.99 66,05 10 000 м
210 МЕШЕВСЬКИЙ Дмитро Дніпропетровська 67 Ч 65+ 31.01.1951 25:27.72 65,65 5 000 м
211 ДЕМИДА Петро Вінницька 55 Ч 55+ 20.07.1962 9.22 65,58 Потрійний стрибок
212 ДУТОВ Вячеслав Сумська 66 Ч 65+ 12.11.1951 37:12.33 64,24 5 000 м с/х
213 ТЕРЬОХІН Володимир Чернівецька 62 Ч 60+ 01.01.1956 40.62 64,22 Метання диска
214 ДАНИЛЕВИЧ Віктор Херсонська 56 Ч 55+ 31.01.1962 4.20 63,83 Стрибки у довжину
215 КАРУЦА Жорж Дніпропетровська 80 Ч 80+ 26.12.1937 24.58 63,16 Метання диска
216 МЕНЕНКО Віталій Дніпропетровська 33 Ч 30+ 18.09.1984 42:13.95 63,06 10 000 м
217 ІГІН Юрій Луганська 69 Ч 65+ 06.01.1949 40.73 62,83 200 м
218 ПАРФЕНЮК Олександр Дніпропетровська 63 Ч 60+ 27.03.1955 53:34.85 62,74 10 000 м
219 МЕЛЬНИЧУК Ігор Запорізька 61 Ч 60+ 27.03.1957 36:54.60 61,37 5 000 м с/х
220 ЄРМОЛЕНКО Валентин Черкаська 72 Ч 70+ 16.04.1946 3.11 60,98 Стрибки у довжину
221 ТКАЧЕНКО Сергій Вінницька 64 Ч 60+ 16.11.1953 26:42.74 60,83 5 000 м
222 МИЦИК Вадим Черкаська 77 Ч 75+ 12.08.1940 1:54.74 60,20 400 м
223 ПАРФЕНЮК Олександр Дніпропетровська 63 Ч 60+ 27.03.1955 26:58.78 59,74 5 000 м
224 РОГОЗЯН Олексій Донецька 83 Ч 80+ 30.05.1935 2.39 59,31 Стрибки у довжину
225 СТЕЦЕНКО Анатолій Черкаська 59 Ч 55+ 26.07.1958 36.00 59,17 Метання диска
226 ШУЛІКА Володимир м. Київ 58 Ч 55+ 08.06.1960 10.02 59,12 Штовхання ядра
227 КРИВЕНКО Василь Черкаська 58 Ч 55+ 11.01.1960 9.93 58,58 Штовхання ядра
228 КОЦЮБИНСЬКИЙ Валерій Дніпропетровська 70 Ч 70+ 23.02.1948 30.60 58,35 Метання диска
229 ЛАПИЦЬКИЙ Олексій Дніпропетровська 32 Ч 30+ 18.02.1986 21:52.50 58,13 5 000 м
230 ПАЦАН Олександр Дніпропетровська 54 Ч 50+ 23.06.1964 25:48.92 57,72 5 000 м
231 БРОВКО Олександр Херсонська 65 Ч 65+ 22.06.1953 34.00 57,43 Метання диска
232 ФОРОСТЯНОВ Ігор Дніпропетровська 51 Ч 50+ 26.10.1966 2.70 56,37 Стрибки з жердиною
233 ЛАГУНОВ Михайло Черкаська 63 Ч 60+ 23.02.1955 35.00 56,06 Метання списа
234 ГРАЧОВ Павло Донецька 70 Ч 70+ 19.11.1947 6.15 55,56 Потрійний стрибок
235 КУШНАРЬОВ Олександр Дніпропетровська 53 Ч 50+ 01.08.1964 38.60 55,06 Метання диска
236 БРОВКО Олександр Херсонська 65 Ч 65+ 22.06.1953 32.72 54,81 Метання списа
237 КОЛЕСНИКОВ Петро Дніпропетровська 45 Ч 45+ 25.02.1973 11.25 54,16 Штовхання ядра
238 КРИВЕНКО Василь Черкаська 58 Ч 55+ 11.01.1960 33.71 53,94 Метання диска
239 КУШНАРЬОВ Олександр Дніпропетровська 53 Ч 50+ 01.08.1964 37.53 51,53 Метання списа
240 ДАВИДЮК Іван Рівненська 62 Ч 60+ 10.02.1956 11.10 50,87 Метання ваги
241 КОЛЕСНИКОВ Петро Дніпропетровська 45 Ч 45+ 25.02.1973 35.30 50,03 Метання диска
242 ЛАГУНОВ Михайло Черкаська 63 Ч 60+ 23.02.1955 30.64 49,50 Метання диска
243 ІГІН Юрій Луганська 69 Ч 65+ 06.01.1949 6.67 48,65 Штовхання ядра
244 ВЄТЧІНКІН Віктор Харківська 53 Ч 50+ 18.02.1965 9.03 47,65 Штовхання ядра
245 КАРУЦА Жорж Дніпропетровська 80 Ч 80+ 26.12.1937 22.65 47,40 Метання списа
246 ДОРОФЕЄВ Валерій Донецька 71 Ч 70+ 24.10.1946 7.80 45,14 Штовхання ядра
247 ШУЛІКА Володимир м. Київ 58 Ч 55+ 08.06.1960 28.00 44,81 Метання диска
248 ДАВИДЮК Іван Рівненська 62 Ч 60+ 10.02.1956 28,20 44,58 Метання диска
249 РЕВУКА Євген Дніпропетровська 65 Ч 65+ 26.10.1952 6.92 44,05 Штовхання ядра
250 ВЄТЧІНКІН Віктор Харківська 53 Ч 50+ 18.02.1965 31.86 43,75 Метання списа
251 ВЄТЧІНКІН Віктор Харківська 53 Ч 50+ 18.02.1965 30.56 43,59 Метання диска
252 ПРЯДКО Володимир Харківська 65 Ч 65+ 16.10.1952 6.62 42,14 Штовхання ядра
253 ГОБОВ Сергій Сумська 80 Ч 80+ 09.12.1937 15.62 40,13 Метання диска
254 ДАВИДЮК Іван Рівненська 62 Ч 60+ 10.02.1956 22.69 38,52 Метання молота
255 ГРАЧОВ Павло Донецька 70 Ч 70+ 19.11.1947 20.24 35,89 Метання списа
256 ПРЯДКО Володимир Харківська 65 Ч 65+ 16.10.1952 18.63 31,47 Метання диска
257 ГОБОВ Сергій Сумська 80 Ч 80+ 09.12.1937 14.27 29,87 Метання списа
258 ПРЯДКО Володимир Харківська 65 Ч 65+ 16.10.1952 15.35 25,71 Метання списа
259 ПІЧАХЧІ Андрій Харківська 46 Ч 45+ 10.08.1971 NM Стрибки у висоту
260 ЯКИМАЩЕНКО Олександр Дніпропетровська 46 Ч 45+ 14.01.1972 DNF 800 м
261 ЯРМІЛКО Микола Дніпропетровська 66 Ч 65+ 09.04.1952 DNF 5 000 м
262 ГОЛОВЧЕНКО Артем Дніпропетровська 44 Ч 40+ 02.08.1973 DNF 100 м
263 РУДИЧ Олег м. Київ 47 Ч 45+ 09.03.1971 DNF 5 000 м
264 РАДИЛЕЦЬКИЙ Володимир Дніпропетровська 46 Ч 45+ 04.07.1972 DNF 10 000 м
265 СУРОВЦЕВ Сергій Дніпропетровська 53 Ч 50+ 12.01.1965 DNS 10 000 м
Головний секретар Крепкіна К.А.
Рейтинг за видами. Чоловіки
Штовхання ядра  Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 КУКОТА Станислав Дніпропетровська 71 Ч 70+ 06.03.1947 13.90 80,44
2 ДУГАЄВ Михайло Чернівецька 82 Ч 80+ 25.08.1935 9.10 75,71
3 ТЕРЬОХІН Володимир Чернівецька 62 Ч 60+ 01.01.1956 12.24 71,16
4 БОЛЬШАКОВ Андрій Дніпропетровська 61 Ч 50+ 22.01.1957 12.57 71,02
5 ЛАГУНОВ Михайло Черкаська 63 Ч 60+ 23.02.1955 11.82 70,78
6 СТЕЦЕНКО Анатолій Черкаська 59 Ч 55+ 26.07.1958 11.56 69,85
7 КОВАЛЬСЬКИЙ Борис м. Київ 75 Ч 75+ 01.06.1943 10.70 69,62
8 БРОВКО Олександр Херсонська 65 Ч 65+ 22.06.1953 10.84 69,00
9 ШУЛІКА Володимир м. Київ 58 Ч 55+ 08.06.1960 10.02 59,12
10 КРИВЕНКО Василь Черкаська 58 Ч 55+ 11.01.1960 9.93 58,58
11 КОЛЕСНИКОВ Петро Дніпропетровська 45 Ч 45+ 25.02.1973 11.25 54,16
12 ІГІН Юрій Луганська 69 Ч 65+ 06.01.1949 6.67 48,65
13 ВЄТЧІНКІН Віктор Харківська 53 Ч 50+ 18.02.1965 9.03 47,65 особи
14 ДОРОФЕЄВ Валерій Донецька 71 Ч 70+ 24.10.1946 7.80 45,14
15 РЕВУКА Євген Дніпропетровська 65 Ч 65+ 26.10.1952 6.92 44,05
16 ПРЯДКО Володимир Харківська 65 Ч 65+ 16.10.1952 6.62 42,14
Метання молота  Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 ДРИГОЛЬ Олександр ИзраЇль 52 Ч 50+ 25.04.1966 73.70 103,28 WR
2 ДУГАЄВ Михайло Чернівецька 82 Ч 80+ 25.08.1935 27.62 77,43
3 КОВАЛЬСЬКИЙ Борис м. Київ 75 Ч 75+ 01.06.1943 32.61 70,49
4 МЕЛЬНИЦЬКИЙ Сергій Чернівецька 73 Ч 70+ 14.06.1945 34.12 69,22
5 КОЦЮБИНСЬКИЙ Валерій Дніпропетровська 70 Ч 70+ 23.02.1948 37.13 68,96
6 ДАВИДЮК Іван Рівненська 62 Ч 60+ 10.02.1956 22.69 38,52
Метання списа Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 ДУБЧАК Микола Хмельницька 59 Ч 55+ 11.07.1958 46.36 71,89
2 ЛАГУНОВ Михайло Черкаська 63 Ч 60+ 23.02.1955 35.00 56,06
3 БРОВКО Олександр Херсонська 65 Ч 65+ 22.06.1953 32.72 54,81
4 КУШНАРЬОВ Олександр Дніпропетровська 53 Ч 50+ 01.08.1964 37.53 51,53
5 КАРУЦА Жорж Дніпропетровська 80 Ч 80+ 26.12.1937 22.65 47,4
6 ВЄТЧІНКІН Віктор Харківська 53 Ч 50+ 18.02.1965 31.86 43,75
7 ГРАЧОВ Павло Донецька 70 Ч 70+ 19.11.1947 20.24 35,89
8 ГОБОВ Сергій Сумська 80 Ч 80+ 09.12.1937 14.27 29,87
9 ПРЯДКО Володимир Харківська 65 Ч 65+ 16.10.1952 15.35 25,71
Метання диска Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 СУХИЙ Віталій Дніпропетровська 78 Ч 75+ 02.08.1939 30.81 74,01
2 ДУГАЄВ Михайло Чернівецька 82 Ч 80+ 25.08.1935 26.10 72,06
3 КОВАЛЬСЬКИЙ Борис м. Київ 75 Ч 75+ 01.06.1943 31.24 68,39
4 ТЕРЬОХІН Володимир Чернівецька 62 Ч 60+ 01.01.1956 40.62 64,22
5 КАРУЦА Жорж Дніпропетровська 80 Ч 80+ 26.12.1937 24.58 63,16
6 СТЕЦЕНКО Анатолій Черкаська 59 Ч 55+ 26.07.1958 36.00 59,17
7 КОЦЮБИНСЬКИЙ Валерій Дніпропетровська 70 Ч 70+ 23.02.1948 30.60 58,35
8 БРОВКО Олександр Херсонська 65 Ч 65+ 22.06.1953 34.00 57,43
9 КУШНАРЬОВ Олександр Дніпропетровська 53 Ч 50+ 01.08.1964 38.60 55,06
10 КРИВЕНКО Василь Черкаська 58 Ч 55+ 11.01.1960 33.71 53,94
11 КОЛЕСНИКОВ Петро Дніпропетровська 45 Ч 45+ 25.02.1973 35.30 50,03
12 ЛАГУНОВ Михайло Черкаська 63 Ч 60+ 23.02.1955 30.64 49,50
13 ШУЛІКА Володимир м. Київ 58 Ч 55+ 08.06.1960 28.00 44,81
14 ДАВИДЮК Іван Рівненська 62 Ч 60+ 10.02.1956 28,20 44,58
15 ВЄТЧІНКІН Віктор Харківська 53 Ч 50+ 18.02.1965 30.56 43,59
16 ГОБОВ Сергій Сумська 80 Ч 80+ 09.12.1937 15.62 40,13
17 ПРЯДКО Володимир Харківська 65 Ч 65+ 16.10.1952 18.63 31,47
Метання ваги Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 ДРИГОЛЬ Олександр ИзраЇль 52 Ч 50+ 25.04.1966 23.96 106,54 ER
2 МЕЛЬНИЦЬКИЙ Сергій Чернівецька 73 Ч 70+ 14.06.1945 14.32 77,32
3 КОЦЮБИНСЬКИЙ Валерій Дніпропетровська 70 Ч 70+ 23.02.1948 15.44 77,28
4 КОВАЛЬСЬКИЙ Борис м. Київ 75 Ч 75+ 01.06.1943 12.90 73,50
5 СУХИЙ Віталій Дніпропетровська 78 Ч 75+ 02.08.1939 11.61 72,16
6 ДАВИДЮК Іван Рівненська 62 Ч 60+ 10.02.1956 11.10 50,87
Стрибки у висоту Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 ФЕДОРКО Олег Полтавська 63 Ч 60+ 31.10.1954 1.60 93,02
2 ТКАЧУК Олександр Хмельницька 60 Ч 60+ 16.05.1958 1.65 92,70
3 РЕПІН Сергій Харківська 45 Ч 45+ 10.07.1972 1.80 85,31
4 ЛІПІЧ Валентин Хмельницька 56 Ч 55+ 08.02.1962 1.55 82,89
5 КУШНАРЬОВ Олександр Дніпропетровська 53 Ч 50+ 01.08.1964 1.55 79,90
6 УЛЬЯНЧЕНКО Володимир Запорізька 49 Ч 45+ 21.06.1969 1.50 74,26
7 ДОРОФЕЄВ Валерій Донецька 71 Ч 70+ 24.10.1946 1.15 74,19
8 РОГОЗЯН Олексій Донецька 83 Ч 80+ 30.05.1935 0.95 73,64
9 ГРАЧОВ Павло Донецька 70 Ч 70+ 19.11.1947 1.10 70,06
10 ПІЧАХЧІ Андрій Харківська 46 Ч 45+ 10.08.1971 NM
Стрибки у довжину Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 ПОПКО Віктор Дніпропетровська 49 Ч 45+ 13.08.1968 6.39 88,50
2 ЄМЕЦЬ Віктор Полтавська 32 Ч 30+ 24.06.1986 7.38 84,05
3 ФАЙЧАК Іван Івано-Франківська 78 Ч 75+ 05.08.1939 3.73 81,98
4 ПІЧАХЧІ Андрій Харківська 46 Ч 45+ 10.08.1971 5.88 78,40
5 ЛІПІЧ Валентин Хмельницька 56 Ч 55+ 08.02.1962 5.14 78,12
6 ДУБИНЯК Орест Львівська 76 Ч 75+ 22.02.1942 3.65 77,17
7 СУЩЕНКО Андрій Запорізька 49 Ч 45+ 10.08.1968 5.43 75,21
8 ЧЕРНЯТЕВИЧ Володимир Дніпропетровська 69 Ч 65+ 26.09.1948 3.99 74,16
9 РЕПІН Сергій Харківська 45 Ч 45+ 10.07.1972 5.59 73,65
10 КОГУТ Вадим Сумська 46 Ч 45+ 26.02.1972 5.42 72,27
11 ЧЕРНЯТЕВИЧ Ігор Дніпропетровська 44 Ч 40+ 20.05.1974 5.33 69,31
12 ІВАНОВ Володимир Івано-Франківська 66 Ч 65+ 15.09.1951 3.89 68,73
13 ДАНИЛЕВИЧ Віктор Херсонська 56 Ч 55+ 31.01.1962 4.20 63,83
14 ЄРМОЛЕНКО Валентин Черкаська 72 Ч 70+ 16.04.1946 3.11 60,98
15 РОГОЗЯН Олексій Донецька 83 Ч 80+ 30.05.1935 2.39 59,31
Потрійний стрибок Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 ШУКЕВИЧ Юрій м. Київ 68 Ч 65+ 09.07.1949 10.23 89,34
2 ЧЕРНЯТЕВИЧ Володимир Дніпропетровська 69 Ч 65+ 26.09.1948 9.95 88,44
3 ПОПКО Віктор Дніпропетровська 49 Ч 45+ 13.08.1968 12.50 81,91
4 ДЕМИДА Петро Вінницька 55 Ч 55+ 20.07.1962 9.22 65,58
5 ГРАЧОВ Павло Донецька 70 Ч 70+ 19.11.1947 6.15 55,56
Стрибки з жердиною Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 ТКАЧУК Володимир Харківська 71 Ч 70+ 04.01.1947 2.70 79,88
2 ФОРОСТЯНОВ Ігор Дніпропетровська 51 Ч 50+ 26.10.1966 2.70 56,37
Біг на 10 000 м Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 РОГОВОЙ Віктор м. Київ 52 Ч 50+ 04.12.1965 34:03.84 89,83
2 КАРПОВИЧ Василь Дніпропетровська 63 Ч 60+ 15.01.1955 38:09.42 88,10
3 ЧАЛИК Сергій Дніпропетровська 47 Ч 45+ 18.04.1971 35:40.74 82,40
4 ДЕРКАЧ Микола Донецька 63 Ч 60+ 25.10.1954 41:34.56 80,86
5 ПРИХОДЬКО Вячеслав Дніпропетровська 47 Ч 45+ 25.03.1971 37:05.54 79,26
6 КОВЕРНИК Олексій Херсонська 43 Ч 40+ 10.03.1975 36:36.40 77,85
7 ЦВЕТКОВ Святослав Дніпропетровська 36 Ч 35+ 19.09.1981 34:48.42 77,76
8 ШЕВЧУК Олександр Запорізька 54 Ч 50+ 07.04.1964 40:50.87 76,18
9 КАМЕШКОВ Денис Дніпропетровська 42 Ч 40+ 01.06.1976 37:27.67 75,50
10 ФЕДОРЕЦЬ Володимир Запорізька 57 Ч 55+ 27.01.1961 42:23.17 75,26
11 ГАЛКІН Анатолій Вінницька 64 Ч 60+ 14.05.1954 45:21.87 74,80
12 АДАМКОВ Юрій Хмельницька 60 Ч 60+ 26.03.1958 43:56.76 74,49
13 ПЕТРЯКОВ Микола Дніпропетровська 69 Ч 65+ 24.08.1948 48:04.87 74,01
14 ЧЕПЕРИС Юрій Сумська 48 Ч 45+ 11.10.1969 40;10.58 73,76
15 КОРШУНОВ Сергій Дніпропетровська 59 Ч 55+ 18.07.1958 44:03.17 73,66
16 ТЕТЕРКО Василь Львівська 59 Ч 55+ 01.02.1959 45:05.55 71,96
17 КУЛИК Олексій Львівська 69 Ч 65+ 02.01.1949 50:17.58 70,75
18 МАЛЬОВАНИЙ Володимир Херсонська 68 Ч 65+ 19.08.1949 50:11.79 70,16
19 БЕДНЮК Олександр Дніпропетровська 39 Ч 35+ 16.07.1978 41:09.47 67,18
20 ПОНОМАРЕНКО Сергій Запорізька 45 Ч 45+ 18.06.1973 43:48.99 66,05
21 МЕНЕНКО Віталій Дніпропетровська 33 Ч 30+ 18.09.1984 42:13.95 63,06
22 ПАРФЕНЮК Олександр Дніпропетровська 63 Ч 60+ 27.03.1955 53:34.85 62,74
23 РАДИЛЕЦЬКИЙ Володимир Дніпропетровська 46 Ч 45+ 04.07.1972 DNF
24 СУРОВЦЕВ Сергій Дніпропетровська 53 Ч 50+ 12.01.1965 DNS
Біг на 5 000 м Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 ІВАНОВ Євген Дніпропетровська 62 Ч 60+ 06.04.1956 18:12.92 87,66
2 КАРПОВИЧ Василь Дніпропетровська 63 Ч 60+ 15.01.1955 18:39.08 86,51
3 ДЕРКАЧ Микола Донецька 63 Ч 60+ 25.10.1954 19:53.93 80,99
4 ПАНАСЕЙКО Микола Луганська 83 Ч 80+ 20.12.1934 29:02.39 76,73
5 ЖУК Анатолій Львівська 72 Ч 70+ 05.04.1946 23:10.45 76,31
6 АДАМКОВ Юрій Хмельницька 60 Ч 60+ 26.03.1958 20:42.35 75,74
7 КОРШУНОВ Сергій Дніпропетровська 59 Ч 55+ 18.07.1958 20:33.26 75,65
8 ГАЛКІН Анатолій Вінницька 64 Ч 60+ 14.05.1954 21:52.80 74,27
9 КУЛИК Олексій Львівська 69 Ч 65+ 02.01.1949 23:01.22 74,06
10 УРУЩАК Іван Львівська 67 Ч 65+ 23.04.1951 22:35.00 74,02
11 ЧЕПЕРИС Юрій Сумська 48 Ч 45+ 11.10.1969 19:15.12 73,76
12 РУДНИК Володимир Львівська 63 Ч 60+ 23.01.1955 22:00.67 73,22
13 ТЕТЕРКО Василь Львівська 59 Ч 55+ 01.02.1959 21:16.12 73,11
14 ПЕТЕЛЬГУЗ Юрій Дніпропетровська 52 Ч 50+ 26.03.1966 20:26,73 71,74
15 ВАСИЛЮК Володимир Івано-Франківська 60 Ч 60+ 10.10.1957 22:07.29 70,90
16 МАЛЬОВАНИЙ Володимир Херсонська 68 Ч 65+ 19.08.1949 23:50.25 70,76
17 ЛІСУН Анатолій Сумська 51 Ч 50+ 24.04.1967 20:50.99 69,78
18 МЕШЕВСЬКИЙ Дмитро Дніпропетровська 67 Ч 65+ 31.01.1951 25:27.72 65,65
19 ТКАЧЕНКО Сергій Вінницька 64 Ч 60+ 16.11.1953 26:42.74 60,83
20 ПАРФЕНЮК Олександр Дніпропетровська 63 Ч 60+ 27.03.1955 26:58.78 59,74
21 ЛАПИЦЬКИЙ Олексій Дніпропетровська 32 Ч 30+ 18.02.1986 21:52.50 58,13
22 ПАЦАН Олександр Дніпропетровська 54 Ч 50+ 23.06.1964 25:48.92 57,72
23 ЯРМІЛКО Микола Дніпропетровська 66 Ч 65+ 09.04.1952 DNF
24 РУДИЧ Олег м. Київ 47 Ч 45+ 09.03.1971 DNF
Спортивна ходьба на 5 000 м Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 ПУШКІН Іван м. Київ 88 Ч 85+ 30.06.1930 36:53.40 89,55
2 ПАНАСЕЙКО Микола Луганська 83 Ч 80+ 20.12.1934 35:08.59 85,93
3 ОНІЩУК Микола Хмельницька 70 Ч 70+ 10.01.1948 30:37.88 81,78
4 КАНДИБЕЙ Володимир Черкаська 46 Ч 45+ 19.02.1972 25:02.59 79,20
5 КРИЧУН Василь Івано-Франківська 71 Ч 70+ 24.03.1947 34:50.01 72,82
6 КОРОТИЧ Олександр Черкаська 65 Ч 65+ 28.05.1953 32:50.92 71,95
7 БАРТОШ Анатолій Сумська 55 Ч 55+ 02.03.1963 30:34.52 69,99
8 РОГОЗЯН Олексій Донецька 83 Ч 80+ 30.05.1935 43:33.73 69,33
9 ДУТОВ Вячеслав Сумська 66 Ч 65+ 12.11.1951 37:12.33 64,24
10 МЕЛЬНИЧУК Ігор Запорізька 61 Ч 60+ 27.03.1957 36:54.60 61,37
Біг на 1 500 м Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 ІВАНОВ Євген Дніпропетровська 62 Ч 60+ 06.04.1956 4:50.08 89,77
2 ЛИСЕНКО Олександр Київська 63 Ч 60+ 05.04.1955 5:11.84 84,27
3 СТОЙКО Микола Хмельницька 53 Ч 50+ 29.08.1964 4:47.98 83,72
4 МОСПАН Михайло Хмельницька 57 Ч 55+ 01.11.1960 4:58.09 83,63
5 ЯРМІЛКО Микола Дніпропетровська 66 Ч 65+ 09.04.1952 5:21.35 82,51
6 СОЛОВЙОВ Віктор Харківська 70 Ч 70+ 28.05.1948 5:41.84 82,26
7 НАГУЛЯК Олександр Хмельницька 60 Ч 60+ 24.06.1958 5:14.38 81,40
8 СИЗОН Михайло Сумська 46 Ч 45+ 16.03.1972 4:40.91 81,16
9 ПАВЛІШИН Анатолій Вінницька 68 Ч 65+ 05.02.1950 5:43.73 80,06
10 ФЛЕНТІН Віктор Хмельницька 63 Ч 60+ 25.04.1955 5:29.94 79,65
11 КОВАЛЮХ Євген Харківська 36 Ч 35+ 17.08.1981 4:26.36 79,40
12 МІЛКА Вячнслав Харківська 46 Ч 45+ 27.08.1971 4:48.23 79,10
13 ЖУК Анатолій Львівська 72 Ч 70+ 05.04.1946 6:13.81 77,18
14 УРУЩАК Іван Львівська 67 Ч 65+ 23.04.1951 5:57.32 76,29
15 ВАСИЛЮК Володимир Івано-Франківська 60 Ч 60+ 10.10.1957 5:40.37 75,18
16 СОБОЛЕВСЬКИЙ Ігор Львівська 62 Ч 60+ 22.07.1955 5:47.35 74,97
17 РУДИЧ Олег м. Київ 47 Ч 45+ 09.03.1971 5:08.84 74,38
18 СТЕПАНЕНКО Василь Сумська 50 Ч 50+ 01.01.1968 5:21.32 73,23
19 АДАМКОВ Юрій Хмельницька 60 Ч 60+ 26.03.1958 5:51.00 72,91
20 ПЕТЕЛЬГУЗ Юрій Дніпропетровська 52 Ч 50+ 26.03.1966 5:28.40 72,81
21 ТКАЧЕНКО Сергій Вінницька 64 Ч 60+ 16.11.1953 6:04.32 72,79
22 РУДНИК Володимир Львівська 63 Ч 60+ 23.01.1955 6:05.45 71,91
23 ЛІСУН Анатолій Сумська 51 Ч 50+ 24.04.1967 5:30.52 71,77
24 ОСТРОВСЬКИЙ Геннадій Сумська 51 Ч 50+ 14.04.1967 5:38.77 70,02
25 АГАШКОВ Володимир Закарпатська 78 Ч 75+ 12.01.1940 7:49.42 68,23
26 ЛИСИЙ Ігор Львівська 73 Ч 70+ 30.03.1945 7:19.85 66,55
Біг на 800 м Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 ЛИСЕНКО Олександр Київська 63 Ч 60+ 05.04.1955 2:24.78 89,24
2 ФІЩЕНКО Віталій Харківська 62 Ч 60+ 21.09.1955 2:25.29 88,24
3 СТОЙКО Микола Хмельницька 53 Ч 50+ 29.08.1964 2:21.30 84,39
4 МОСПАН Михайло Хмельницька 57 Ч 55+ 01.11.1960 2:26.34 84,21
5 ПАВЛІШИН Анатолій Вінницька 68 Ч 65+ 05.02.1950 2:40.92 84,20
6 ЧАЙКА Анатолій Запорізька 60 Ч 60+ 30.01.1958 2:30.37 83,97
7 СОЛОВЙОВ Віктор Харківська 70 Ч 70+ 28.05.1948 2:48.21 82,34 РУ
8 СИЗОН Михайло Сумська 46 Ч 45+ 16.03.1972 2:17.19 81,86
9 ФЛЕНТІН Віктор Хмельницька 63 Ч 60+ 25.04.1955 2:38.50 81,51
10 НАГУЛЯК Олександр Хмельницька 60 Ч 60+ 24.06.1958 2:35.40 81,25
11 ДМИТРИШИН Геннадій Вінницька 64 Ч 60+ 10.09.1953 2:41.17 80,78
12 МІЛКА Вячнслав Харківська 46 Ч 45+ 27.08.1971 2;19.53 80,49
13 ГАВРИЛЮК Сергій м. Київ 41 Ч 40+ 03.06.1977 2:16.11 78,86
14 ДОБРІВСЬКИЙ Тарас Київська 43 Ч 40+ 14.11.1974 2:18.84 78,72
15 СОБОЛЕВСЬКИЙ Ігор Львівська 62 Ч 60+ 22.07.1955 2:45.76 77,34
16 ОНІЩУК Микола Хмельницька 70 Ч 70+ 10.01.1948 2:59.35 77,23
17 ОСТАПОВЕЦЬ Сергій Вінницька 53 Ч 50+ 09.07.1964 2:34.95 76,96
18 ШЕВЧУК Андрій Рівненська 40 Ч 40+ 03.12.1977 2:20.13 75,92
19 СТЕПАНЕНКО Василь Сумська 50 Ч 50+ 01.01.1968 2:34.72 75,17
20 ОСТРОВСЬКИЙ Геннадій Сумська 51 Ч 50+ 14.04.1967 2:39.81 73,38
21 НЕСТЕРЕНКО Валерій Рівненська 73 Ч 70+ 06.06.1945 3:22.02 71,78
22 КРИЧУН Василь Івано-Франківська 71 Ч 70+ 24.03.1947 3:18.46 70,85
23 АГАШКОВ Володимир Закарпатська 78 Ч 75+ 12.01.1940 3:43.42 70,46
24 ЛИСИЙ Ігор Львівська 73 Ч 70+ 30.03.1945 3:37.47 66,69
25 ЯКИМАЩЕНКО Олександр Дніпропетровська 46 Ч 45+ 14.01.1972 DNF
Біг на 400 м Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 СИРМОЛОТОВ Олександр м. Київ 49 Ч 45+ 09.08.1968 56.35 87,29
2 ФІЩЕНКО Віталій Харківська 62 Ч 60+ 21.09.1955 1:04.81 82,60
3 НЕСВІТАЙЛО Юрій Харківська 57 Ч 55+ 09.04.1961 1:04.03 80,99
4 ЧАЙКА Анатолій Запорізька 60 Ч 60+ 30.01.1958 1:06.20 79,88
5 ПОДГОРНИЙ Володимир Дніпропетровська 36 Ч 35+ 15.07.1981 56.18 79,80
6 ГАВРИЛЮК Сергій м. Київ 41 Ч 40+ 03.06.1977 59.07 78,74
7 ДОБРІВСЬКИЙ Тарас Київська 43 Ч 40+ 14.11.1974 1:00.38 78,12
8 АМЕС Максим Донецька 43 Ч 40+ 02.11.1974 1:01.03 77,29
9 ШЕВЧУК Андрій Рівненська 40 Ч 40+ 03.12.1977 1:00.44 76,41
10 ДМИТРИШИН Геннадій Вінницька 64 Ч 60+ 10.09.1953 1:11.28 76,05
11 ОСТАПОВЕЦЬ Сергій Вінницька 53 Ч 50+ 09.07.1964 1:08.34 73,92
12 НЕСТЕРЕНКО Валерій Рівненська 73 Ч 70+ 06.06.1945 1:25.32 73,21
13 КРИЧУН Василь Івано-Франківська 71 Ч 70+ 24.03.1947 1:23.21 72,24
14 ЯКИМАЩЕНКО Олександр Дніпропетровська 46 Ч 45+ 14.01.1972 1:09.44 69,38
15 МИЦИК Вадим Черкаська 77 Ч 75+ 12.08.1940 1:54.74 60,20
Біг на 400/300 м з/б Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 ДУБИНЯК Орест Львівська 76 Ч 75+ 22.02.1942 1;03.85 83,71 РУ
2 ГОРОБЧУК Олександр Вінницька 51 Ч 50+ 18.03.1967 1:11.75 81,17
3 ФАЙЧАК Іван Івано-Франківська 78 Ч 75+ 05.08.1939 1:19.93 69,55
Біг на 200 м Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 ОСТАШЕВСЬКИЙ Михайло Сумська 59 Ч 55+ 04.10.1958 27.30 87,33
2 ЛІПІЧ Валентин Хмельницька 56 Ч 55+ 08.02.1962 27.93 83,64
3 КНИШ Михайло Вінницька 34 Ч 30+ 22.11.1983 23.86 83,32
4 КОГУТ Вадим Сумська 46 Ч 45+ 26.02.1972 26.46 82,31
5 МЕЛЬНИК Володимир м. Київ 62 Ч 60+ 12.05.1956 29.54 82,30
6 СМОЛІЙ Сергій Дніпропетровська 57 Ч 55+ 20.05.1961 28.73 81,87
7 КУШНАРЬОВ Олександр Дніпропетровська 53 Ч 50+ 01.08.1964 28.31 80,79
8 ЧАЙКА Анатолій Запорізька 60 Ч 60+ 30.01.1958 29.82 80,48
9 ПОДГОРНИЙ Володимир Дніпропетровська 36 Ч 35+ 15.07.1981 25.15 80,28
10 НЕСВІТАЙЛО Юрій Харківська 57 Ч 55+ 09.04.1961 29.44 79,89
11 ТИЦЬКИЙ Андрій Харківська 40 Ч 40+ 11.07.1977 26.37 78,99
12 ІВАНОВ Володимир Івано-Франківська 66 Ч 65+ 15.09.1951 31.88 78,39
13 КЛАК Андрій Хмельницька 49 Ч 45+ 08.06.1969 28.41 78,32
14 КОСТІН Віктор Черкаська 38 Ч 35+ 06.08.1979 26.27 78,07
15 ДОБРІВСЬКИЙ Тарас Київська 43 Ч 40+ 14.11.1974 27.52 77,40
16 ПЕТРЕНКО Микола Черкаська 57 Ч 55+ 22.05.1961 30.46 77,22
17 АМЕС Максим Донецька 43 Ч 40+ 02.11.1974 27.98 76,13
18 КИЛИВНИК Геннадій Донецька 57 Ч 55+ 29.03.1961 31.33 75,07
19 ПЕРЕДИРІЙ Микола Донецька 73 Ч 70+ 17.03.1945 36.20 74,64
20 КРИЧУН Василь Івано-Франківська 71 Ч 70+ 24.03.1947 37.55 69,77
21 МИЦИК Вадим Черкаська 77 Ч 75+ 12.08.1940 43.11 66,92
22 ІГІН Юрій Луганська 69 Ч 65+ 06.01.1949 40.73 62,83
Біг на 100 м Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 ОСТАШЕВСЬКИЙ Михайло Сумська 59 Ч 55+ 04.10.1958 12.78 91,00
2 ЛІПІЧ Валентин Хмельницька 56 Ч 55+ 08.02.1962 13.42 85,02
3 ДУБИНЯК Орест Львівська 76 Ч 75+ 22.02.1942 15.75 85,02
4 КНИШ Михайло Вінницька 34 Ч 30+ 22.11.1983 11.68 84,08
5 СМОЛІЙ Сергій Дніпропетровська 57 Ч 55+ 20.05.1961 13.68 83,92
6 КИЛИВНИК Геннадій Донецька 57 Ч 55+ 29.03.1961 13.85 82,89
7 ТИЦЬКИЙ Андрій Харківська 40 Ч 40+ 11.07.1977 12.40 82,74
8 НЕСВІТАЙЛО Юрій Харківська 57 Ч 55+ 09.04.1961 14.06 81,65
9 ІВАНОВ Володимир Івано-Франківська 66 Ч 65+ 15.09.1951 14.87 81,57
10 МЕЛЬНИК Володимир м. Київ 62 Ч 60+ 12.05.1956 14.53 81,49
11 КОСТІН Віктор Черкаська 38 Ч 35+ 06.08.1979 12.44 81,27
12 КОГУТ Вадим Сумська 46 Ч 45+ 26.02.1972 13.21 80,92
13 ТКАЧУК Олександр Хмельницька 60 Ч 60+ 16.05.1958 14.88 78,63
14 КАРПЕНКО Яків Вінницька 66 Ч 65+ 26.02.1952 15.43 78,61
15 ДАНИЛЕВИЧ Віктор Херсонська 56 Ч 55+ 31.01.1962 14.63 77,99
16 ДЕМИДА Петро Вінницька 55 Ч 55+ 20.07.1962 14.57 77,83
17 КОВАЛЮХ Євген Харківська 36 Ч 35+ 17.08.1981 12.85 77,59
18 ПЕТРЕНКО Микола Черкаська 57 Ч 55+ 22.05.1961 14.80 77,57
19 РЕПІН Сергій Харківська 45 Ч 45+ 10.07.1972 13.70 77,32
20 ПЕРЕДИРІЙ Микола Донецька 73 Ч 70+ 17.03.1945 17.26 74,62
21 ДУБЧАК Микола Хмельницька 59 Ч 55+ 11.07.1958 15.73 73,94
22 КОРОТИЧ Олександр Черкаська 65 Ч 65+ 28.05.1953 16.56 72,83
23 КАНДИБЕЙ Володимир Черкаська 46 Ч 45+ 19.02.1972 14.83 72,08
24 ТКАЧУК Володимир Харківська 71 Ч 70+ 04.01.1947 17.81 70,58
25 ЄРМОЛЕНКО Валентин Черкаська 72 Ч 70+ 16.04.1946 18.74 67,88
26 ІГІН Юрій Луганська 69 Ч 65+ 06.01.1949 18.31 67,45
27 ГОЛОВЧЕНКО Артем Дніпропетровська 44 Ч 40+ 02.08.1973 DNF
Біг на 100/80 м з/б Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 ГОРОБЧУК Олександр Вінницька 51 Ч 50+ 18.03.1967 17.45 76,96
2 ДУБИНЯК Орест Львівська 76 Ч 75+ 22.02.1942 18.76 74,52
3 ФАЙЧАК Іван Івано-Франківська 78 Ч 75+ 05.08.1939 19.91 73,38
Особистий залік. Жінки
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата народження Результат Рейтинг WMA Вид
1 ШВЕДОВА Катерина Сумська 74 Ж 70+ 12.12.1943 1.05 91,30 Стрибки у висоту
2 ЛИТВИН Валентина Харківська 69 Ж 65+ 13.09.1948 6:52.06 88,51 1 500 м
3 ПУШКІНА Людмила Херсонська 52 Ж 50+ 02.10.1965 5:22.39 88,03 1 500 м
4 СОРОЧУК Світлана Дніпропетровська 51 Ж 50+ 29.05.1967 14.08 87,84 Штовхання ядра
5 КРЕПКІНА Валентина м. Київ 52 Ж 50+ 05.09.1965 5.11 87,80 Стрибки у довжину РУ
6 ЛИТВИН Валентина Харківська 69 Ж 65+ 13.09.1948 3:22.14 86,35 800 м
7 НІКОЛАЄНКО Ганна Харківська 71 Ж 70+ 10.08.1946 33:40.69 84,97 5 000 м с/х
8 ПИЛИПЕНКО Олена Вінницька 63 Ж 60+ 28.06.1955 16.48 84,47 100 м
9 ТИШКО Антоніна м. Київ 71 Ж 70+ 24.06.1947 33:55.81 84,34 5 000 м с/х
10 ПУШКІНА Людмила Херсонська 52 Ж 50+ 02.10.1965 20:30.66 83,61 5 000 м
11 РОЖКОВА Вікторія Дніпропетровська 39 Ж 35+ 29.10.1978 1:02.93 82,50 400 м
12 МАЖАЄВА Ірина Дніпропетровська 45 Ж 45+ 05.12.1972 29.18 82,39 200 м
13 МАЖАЄВА Ірина Дніпропетровська 45 Ж 45+ 05.12.1972 1:07.23 82,31 400 м
14 МАЖАЄВА Ірина Дніпропетровська 45 Ж 45+ 05.12.1972 14.14 82,25 100 м
15 КРЕПКІНА Валентина м. Київ 52 Ж 50+ 05.09.1965 9.51 81,56 Потрійний стрибок
16 АЛЕКСЕЄВА Люся Донецька 81 Ж 80+ 16.03.1937 42:04.75 81,16 5 000 м с/х
17 НІКОЛАЄНКО Ганна Харківська 71 Ж 70+ 10.08.1946 28:12.83 80.99 5 000 м
18 ЯКИМЕНКО Юлія Дніпропетровська 36 Ж 60+ 20.02.1982 11.57 80,91 Потрійний стрибок
19 БАБЕНКО Олена Запорізька 57 Ж 55+ 29.10.1960 46:40.21 80,74 10 000 м
20 ЗОЗУЛЯ Ірина м. Київ 64 Ж 60+ 26.04.1954 13.61 80,53 Метання ваги
21 КРЕПКІНА Валентина м. Київ 52 Ж 50+ 05.09.1965 14.76 80,49 80 м з/б
22 ПИЛИПЕНКО Олена Вінницька 63 Ж 60+ 28.06.1955 36.30 80,28 200 м
23 ЗОЗУЛЯ Ірина м. Київ 64 Ж 60+ 26.04.1954 9.90 80,10 Штовхання ядра
24 КРЕПКІНА Валентина м. Київ 52 Ж 50+ 05.09.1965 2.80 80,00 Стрибки з жердиною
25 ШВЕДОВА Катерина Сумська 74 Ж 70+ 12.12.1943 7.60 79,75 Штовхання ядра
26 ЗАЛІСКО Оксана Львівська 61 Ж 60+ 25.11.1956 6:43.37 79,73 1 500 м
27 КАНДИБА Ірина Дніпропетровська 32 Ж 30+ 23.03.1986 4:55.38 79,12 1 500 м
28 ЯЦЕНКО Ксенія Дніпропетровська 39 Ж 35+ 23.01.1979 13.75 78,98 100 м
29 ШВЕДОВА Катерина Сумська 74 Ж 70+ 12.12.1943 19.87 78,76 100 м
30 АЛЕКСЕЄВА Люся Донецька 81 Ж 80+ 16.03.1937 0.78 78,00 Стрибки у висоту
31 ШТОКАЛО Ніна Луганська 60 Ж 60+ 21.04.1958 17.54 77,25 100 м
32 ЯЦЕНКО Ксенія Дніпропетровська 39 Ж 35+ 23.01.1979 28.98 77,02 200 м
33 ТКАЧУК Антоніна Черкаська 78 Ж 75+ 19.07.1939 9:19.57 76,76 1 500 м
34 ШВЕДОВА Катерина Сумська 74 Ж 70+ 12.12.1943 42.48 75,97 200 м
35 ШВЕДОВА Катерина Сумська 74 Ж 70+ 12.12.1943 2.99 75,13 Стрибки у довжину
36 ЗАЛІСКО Оксана Львівська 61 Ж 60+ 25.11.1956 53:28.97 74,79 10 000 м
37 КИЛИВНИК Любов Донецька 52 Ж 50+ 13.04.1966 16.84 74,35 100 м
67 ЗОЗУЛЯ Ірина м. Київ 64 Ж 60+ 26.04.1954 34.08 74,04 Метання молота
38 ШТОКАЛО Ніна Луганська 60 Ж 60+ 21.04.1958 38,59 73,34 200 м
39 ІВАРОВСЬКА Ніна Чернігівська 57 Ж 55+ 04.01.1961 6:55.01 73,15 1 500 м
40 ІВАРОВСЬКА Ніна Чернігівська 57 Ж 55+ 04.01.1961 25:05.67 73.12 5 000 м
41 РОЖКОВА Вікторія Дніпропетровська 39 Ж 35+ 29.10.1978 20:36.31 72,31 5 000 м
42 БЕВЗЮК Ольга Херсонська 77 Ж 75+ 01.05.1941 9:46.56 71,79 1 500 м
43 ПОДОЛЬЧУК Наталія Житомирська 36 Ж 35+ 04.07.1982 14.72 71,26 100 м
44 МАКОВІЙЧУК Марія Івано-Франківська 69 Ж 65+ 30.08.1948 4:05.62 71,07 800 м
45 ОВСІЄНКО Вікторія Дніпропетровська 41 Ж 40+ 18.11.1976 15.82 70,23 100 м
46 ІВАРОВСЬКА Ніна Чернігівська 57 Ж 55+ 04.01.1961 54:03.44 69,71 10 000 м
47 МАКОВІЙЧУК Марія Івано-Франківська 69 Ж 65+ 30.08.1948 1:42.08 69,42 400 м
48 УСОВА Оксана Сумська 45 Ж 45+ 25.09.1972 6:15.45 69,28 1 500 м
49 КІСЬ Світлана Дніпропетровська 48 Ж 45+ 24.11.1969 6:34.19 68,44 1 500 м
50 БЕВЗЮК Ольга Херсонська 77 Ж 75+ 01.05.1941 5:14.98 67,40 800 м
51 ШТОКАЛО Ніна Луганська 60 Ж 60+ 21.04.1958 1:35.16 67,06 400 м
52 УСОВА Оксана Сумська 45 Ж 45+ 25.09.1972 3:03.45 66,38 800 м
53 СОРОЧУК Світлана Дніпропетровська 51 Ж 50+ 29.05.1967 38.00 65,80 Метання диска
54 СТАВІНСЬКА Людмила Полтавська 62 Ж 60+ 08.06.1956 30:06.66 65.54 5 000 м
55 ШЕВЧЕНКО Олена Дніпропетровська 52 Ж 50+ 02.03.1966 3.81 65,46 Стрибки у довжину
56 ПОДОЛЬЧУК Наталія Житомирська 36 Ж 35+ 04.07.1982 1.30 65,33 Стрибки у висоту
57 КИЛИВНИК Любов Донецька 52 Ж 50+ 13.04.1966 3.77 64,78 Стрибки у довжину
58 МАЛЬОВАНА Валентина Донецька 59 Ж 55+ 30.08.1958 43.35 64,61 200 м
59 АПОЛОСОВА Лілія Запорізька 40 Ж 40+ 17.02.1978 42.95 64,40 Метання списа
60 ТКАЧУК Антоніна Черкаська 78 Ж 75+ 19.07.1939 53.65 64,38 200 м
61 ШЕВЧЕНКО Олена Дніпропетровська 52 Ж 50+ 02.03.1966 10.11 64,23 Штовхання ядра
62 ПАНАСЮК Світлана Вінницька 48 Ж 45+ 15.02.1970 34:45.20 63,11 5 000 м с/х
63 ПОДОЛЬЧУК Наталія Житомирська 36 Ж 35+ 04.07.1982 4.44 62,01 Стрибки у довжину
64 КУШНАРЬОВА Тетяна Дніпропетровська 49 Ж 45+ 14.12.1968 8.52 61,56 Метання ваги
65 АЛЕКСЕЄВА Люся Донецька 81 Ж 80+ 16.03.1937 1.98 60,00 Стрибки у довжину
66 МАЛЬОВАНА Валентина Донецька 59 Ж 55+ 30.08.1958 1:46.13 59,57 400 м
67 ЗОЗУЛЯ Ірина м. Київ 64 Ж 60+ 26.04.1954 26.00 59,06 Метання диска
68 ДУДА Ольга Вінницька 40 Ж 40+ 06.02.1978 25:39.18 58,47 5 000 м
69 ОВЧАРЕНКО Євгенія Дніпропетровська 32 Ж 30+ 11.11.1985 51:31.77 58,41 10 000 м
70 АПОЛОСОВА Лілія Запорізька 40 Ж 40+ 17.02.1978 11.10 57,48 Штовхання ядра
71 СОРОЧУК Світлана Дніпропетровська 51 Ж 50+ 29.05.1967 10.50 56,21 Метання ваги
72 ДУДА Ольга Вінницька 40 Ж 40+ 06.02.1978 56:48.20 54,69 10 000 м
73 БУГАЙ Ольга Дніпропетровська 36 Ж 35+ 06.02.1982 26:59.79 54,27 5 000 м
74 ТЯГЛОВА Ольга Дніпропетровська 31 Ж 30+ 07.09.1986 26:37.09 54,22 5 000 м
75 СОРОЧУК Світлана Дніпропетровська 51 Ж 50+ 29.05.1967 32.74 54,15 Метання молота
76 ШЕВЧЕНКО Олена Дніпропетровська 52 Ж 50+ 02.03.1966 26.62 52,20 Метання списа
77 КУШНАРЬОВА Тетяна Дніпропетровська 49 Ж 45+ 14.12.1968 22.62 51,37 Метання молота
78 ОСТАПЧУК Тетяна Рівненська 35 Ж 35+ 25.02.1983 33.67 46,12 Метання списа
79 КУШНАРЬОВА Тетяна Дніпропетровська 49 Ж 45+ 14.12.1968 22.18 42,39 Метання списа
80 КУШНАРЬОВА Тетяна Дніпропетровська 49 Ж 45+ 14.12.1968 23.00 38,42 Метання диска
81 АЛЕКСЮК Юлія Дніпропетровська 34 Ж 30+ 25.01.1984 DNF 5 000 м
82 ЯКОВЛЕВА Євгенія Дніпропетровська 35 Ж 35+ 02.05.1983 DNS 5 000 м
83 ЗАЛІСКО Оксана Львівська 61 Ж 60+ 25.11.1956 DNF 5 000 м
84 БЕВЗЮК Ольга Херсонська 77 Ж 75+ 01.05.1941 DNF 5 000 м с/х
85 БАБЕНКО Олена Запорізька 57 Ж 55+ 29.10.1960 DNS 5 000 м
86 СТАВІНСЬКА Людмила Полтавська 62 Ж 60+ 08.06.1956 DNF 10 000 м
Рейтинг за видами. Жінки
Штовхання ядра  Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 СОРОЧУК Світлана Дніпропетровська 51 Ж 50+ 29.05.1967 14.08 87,84
2 ЗОЗУЛЯ Ірина м. Київ 64 Ж 60+ 26.04.1954 9.90 80,1
3 ШВЕДОВА Катерина Сумська 74 Ж 70+ 12.12.1943 7.60 79,75
4 ШЕВЧЕНКО Олена Дніпропетровська 52 Ж 50+ 02.03.1966 10.11 64,23
5 АПОЛОСОВА Лілія Запорізька 40 Ж 40+ 17.02.1978 11.10 57,48
Метання молота  Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 ЗОЗУЛЯ Ірина м. Київ 64 Ж 60+ 26.04.1954 34.08 74,04
2 СОРОЧУК Світлана Дніпропетровська 51 Ж 50+ 29.05.1967 32.74 54,15
3 КУШНАРЬОВА Тетяна Дніпропетровська 49 Ж 45+ 14.12.1968 22.62 51,37
Метання списа Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 АПОЛОСОВА Лілія Запорізька 40 Ж 40+ 17.02.1978 42.95 64,4
2 ШЕВЧЕНКО Олена Дніпропетровська 52 Ж 50+ 02.03.1966 26.62 52,2
3 ОСТАПЧУК Тетяна Рівненська 35 Ж 35+ 25.02.1983 33.67 46,12
4 КУШНАРЬОВА Тетяна Дніпропетровська 49 Ж 45+ 14.12.1968 22.18 42,39
Метання диска Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 СОРОЧУК Світлана Дніпропетровська 51 Ж 50+ 29.05.1967 38.00 65,8
2 ЗОЗУЛЯ Ірина м. Київ 64 Ж 60+ 26.04.1954 26.00 59,06
3 КУШНАРЬОВА Тетяна Дніпропетровська 49 Ж 45+ 14.12.1968 23.00 38,42
Метання ваги Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 ЗОЗУЛЯ Ірина м. Київ 64 Ж 60+ 26.04.1954 13.61 80,53
2 КУШНАРЬОВА Тетяна Дніпропетровська 49 Ж 45+ 14.12.1968 8.52 61,56
3 СОРОЧУК Світлана Дніпропетровська 51 Ж 50+ 29.05.1967 10.50 56,21
Стрибки у висоту Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 ШВЕДОВА Катерина Сумська 74 Ж 70+ 12.12.1943 1.05 91,3
2 АЛЕКСЕЄВА Люся Донецька 81 Ж 80+ 16.03.1937 0.78 78
3 ПОДОЛЬЧУК Наталія Житомирська 36 Ж 35+ 04.07.1982 1.30 65,33
Стрибки у довжину Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 КРЕПКІНА Валентина м. Київ 52 Ж 50+ 05.09.1965 5.11 87,80 РУ
2 ШВЕДОВА Катерина Сумська 74 Ж 70+ 12.12.1943 2.99 75,13
3 ШЕВЧЕНКО Олена Дніпропетровська 52 Ж 50+ 02.03.1966 3.81 65,46
4 КИЛИВНИК Любов Донецька 52 Ж 50+ 13.04.1966 3.77 64,78
5 ПОДОЛЬЧУК Наталія Житомирська 36 Ж 35+ 04.07.1982 4.44 62,01
6 АЛЕКСЕЄВА Люся Донецька 81 Ж 80+ 16.03.1937 1.98 60,00
Потрійний стрибок Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 КРЕПКІНА Валентина м. Київ 52 Ж 50+ 05.09.1965 9.51 81,56
2 ЯКИМЕНКО Юлія Дніпропетровська 36 Ж 60+ 20.02.1982 11.57 80,91
Стрибки з жердиною Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 КРЕПКІНА Валентина м. Київ 52 Ж 50+ 05.09.1965 2.80 80,00
Біг на 10 000 м Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 БАБЕНКО Олена Запорізька 57 Ж 55+ 29.10.1960 46:40.21 80,74
2 ЗАЛІСКО Оксана Львівська 61 Ж 60+ 25.11.1956 53:28.97 74,79
3 ІВАРОВСЬКА Ніна Чернігівська 57 Ж 55+ 04.01.1961 54:03.44 69,71
4 ОВЧАРЕНКО Євгенія Дніпропетровська 32 Ж 30+ 11.11.1985 51:31.77 58,41
5 ДУДА Ольга Вінницька 40 Ж 40+ 06.02.1978 56:48.20 54,69
6 СТАВІНСЬКА Людмила Полтавська 62 Ж 60+ 08.06.1956 DNF
Біг на 5 000 м Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 ПУШКІНА Людмила Херсонська 52 Ж 50+ 02.10.1965 20:30.66 83,62
2 НІКОЛАЄНКО Ганна Харківська 71 Ж 70+ 10.08.1946 28:12.83 80.99
3 ІВАРОВСЬКА Ніна Чернігівська 57 Ж 55+ ######## 25:05.67 73.12
4 РОЖКОВА Вікторія Дніпропетровська 39 Ж 35+ 29.10.1978 20:36.31 72,31
5 СТАВІНСЬКА Людмила Полтавська 62 Ж 60+ 08.06.1956 30:06.66 65.54
7 ДУДА Ольга Вінницька 40 Ж 40+ 06.02.1978 25:39.18 58,47
8 БУГАЙ Ольга Дніпропетровська 36 Ж 35+ 06.02.1982 26:59.79 54,27
9 ТЯГЛОВА Ольга Дніпропетровська 31 Ж 30+ 07.09.1986 26:37.09 54,22
10 АЛЕКСЮК Юлія Дніпропетровська 34 Ж 30+ 25.01.1984 DNF
11 ЯКОВЛЕВА Євгенія Дніпропетровська 35 Ж 35+ 02.05.1983 DNS
12 БАБЕНКО Олена Запорізька 57 Ж 55+ 29.10.1960 DNS
13 ЗАЛІСКО Оксана Львівська 61 Ж 60+ 25.11.1956 DNF
Спортивна ходьба на 5 000 м Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 НІКОЛАЄНКО Ганна Харківська 71 Ж 70+ 10.08.1946 33:40.69 84,97
2 ТИШКО Антоніна м. Київ 71 Ж 70+ 24.06.1947 33:55.81 84,34
3 АЛЕКСЕЄВА Люся Донецька 81 Ж 80+ 16.03.1937 42:04.75 81,16
4 ПАНАСЮК Світлана Вінницька 48 Ж 45+ 15.02.1970 34:45.20 63,11
5 БЕВЗЮК Ольга Херсонська 77 Ж 75+ 01.05.1941 DNF
Біг на 1 500 м Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 ЛИТВИН Валентина Харківська 69 Ж 65+ 13.09.1948 6:52.06 88,51
2 ПУШКІНА Людмила Херсонська 52 Ж 50+ 02.10.1965 5:22.39 88,03
3 ЗАЛІСКО Оксана Львівська 61 Ж 60+ 25.11.1956 6:43.37 79,73
4 КАНДИБА Ірина Дніпропетровська 32 Ж 30+ 23.03.1986 4:55.38 79,12
5 ТКАЧУК Антоніна Черкаська 78 Ж 75+ 19.07.1939 9:19.57 76,76
6 ІВАРОВСЬКА Ніна Чернігівська 57 Ж 55+ 04.01.1961 6:55.01 73,15
7 БЕВЗЮК Ольга Херсонська 77 Ж 75+ 01.05.1941 9:46.56 71,79
8 УСОВА Оксана Сумська 45 Ж 45+ 25.09.1972 6:15.45 69,28
9 КІСЬ Світлана Дніпропетровська 48 Ж 45+ 24.11.1969 6:34.19 68,44
Біг на 800 м Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 ЛИТВИН Валентина Харківська 69 Ж 65+ 13.09.1948 3:22.14 86,35
2 МАКОВІЙЧУК Марія Івано-Франківська 69 Ж 65+ 30.08.1948 4:05.62 71,07
3 БЕВЗЮК Ольга Херсонська 77 Ж 75+ 01.05.1941 5:14.98 67,40
4 УСОВА Оксана Сумська 45 Ж 45+ 25.09.1972 3:03.45 66,38
Біг на 400 м Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 РОЖКОВА Вікторія Дніпропетровська 39 Ж 35+ 29.10.1978 1:02.93 82,50
2 МАЖАЄВА Ірина Дніпропетровська 45 Ж 45+ 05.12.1972 1:07.23 82,31
3 МАКОВІЙЧУК Марія Івано-Франківська 69 Ж 65+ 30.08.1948 1:42.08 69,42
4 ШТОКАЛО Ніна Луганська 60 Ж 60+ 21.04.1958 1:35.16 67,06
5 МАЛЬОВАНА Валентина Донецька 59 Ж 55+ 30.08.1958 1:46.13 59,57
Біг на 200 м Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 МАЖАЄВА Ірина Дніпропетровська 45 Ж 45+ 05.12.1972 29.18 82,39
2 ПИЛИПЕНКО Олена Вінницька 63 Ж 60+ 28.06.1955 36.30 80,28
3 ЯЦЕНКО Ксенія Дніпропетровська 39 Ж 35+ 23.01.1979 28.98 77,02
4 ШВЕДОВА Катерина Сумська 74 Ж 70+ 12.12.1943 42.48 75,97
5 ШТОКАЛО Ніна Луганська 60 Ж 60+ 21.04.1958 38,59 73,34
6 МАЛЬОВАНА Валентина Донецька 59 Ж 55+ 30.08.1958 43.35 64,61
7 ТКАЧУК Антоніна Черкаська 78 Ж 75+ 19.07.1939 53.65 64,38
Біг на 100 м Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 ПИЛИПЕНКО Олена Вінницька 63 Ж 60+ 28.06.1955 16.48 84,47
2 МАЖАЄВА Ірина Дніпропетровська 45 Ж 45+ 05.12.1972 14.14 82,25
3 ЯЦЕНКО Ксенія Дніпропетровська 39 Ж 35+ 23.01.1979 13.75 78,98
4 ШВЕДОВА Катерина Сумська 74 Ж 70+ 12.12.1943 19.87 78,76
5 ШТОКАЛО Ніна Луганська 60 Ж 60+ 21.04.1958 17.54 77,25
6 КИЛИВНИК Любов Донецька 52 Ж 50+ 13.04.1966 16.84 74,35
7 ПОДОЛЬЧУК Наталія Житомирська 36 Ж 35+ 04.07.1982 14.72 71,26
8 ОВСІЄНКО Вікторія Дніпропетровська 41 Ж 40+ 18.11.1976 15.82 70,23
Біг на 80 м з/б Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 КРЕПКІНА Валентина м. Київ 52 Ж 50+ 05.09.1965 14.76 80,49

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *