Результати Чемпіонату України з легкої атлетики 02-03.03.2019

Місце Область Заг. кільк. учасників Кількість чоловіків кількість жінок
1 АР Крим
2 Вiнницька 10 9 1
3 Волинська
4 Днiпропетровська 11 5 6
5 Донецька 10 9 1
6 Житомирська 10 8 2
7 Закарпатська
8 Запорiзька 2 2
9 Івано-Франкiвська 10 8 2
10 Кiровоградська 1 1
11 Київська 34 24 8
12 Луганська 4 2 2
13 Львiвська 11 9 2
14 м.Київ 35 22 13
15 м.Севастополь
16 Миколаївська 1 1
17 Одеська
18 Полтавська 1 1
19 Рiвненська 5 3 2
20 Сумська 14 12 2
21 Тернопiльська 3 3
22 Харкiвська 12 9 3
23 Xерсонська 2 1 1
24 Хмельницька 15 11 4
25 Черкаська 17 14 3
26 Чернiвецька
27 Чернiгiвська 17 10 7
ВСЬОГО: 225 163 60
Місце Область Очки
I Група
1 м.Київ 1720,68
2 Київська 1647,78
3 Харкiвська 1439,16
4 Днiпропетровська 1161.88
5 Донецька 1111.89
6 Львiвська 867,79
7 Луганська 501.15
8 Запорiзька 314,58
9 Одеська
10 АР Крим
II Група
1 Черкаська 1524,03
2 Івано-Франкiвська 1465,98
3 Чернiгiвська 1401,24
4 Вiнницька 1360.17
5 Херсонська 140,46
6 Полтавська 129,83
7 Миколаївська 84,89
III Група
1 Хмельницька 1608,00
2 Сумська 1533,60
3 Житомирська 1217,71
4 Рiвненська 515,46
5 Тернопiльська 293,12
6 Кiровоградська 81,70
7 Закарпатська
8 Волинська
9 м.Севастополь
10 Чернiвецька
м. КИЇВ
Місце Прізвище,ім”я Команда Дата народження Результат Рейтинг WMA Вид
1 ШМАЛЬКО Віктор м. Київ 51 Ч 50+ 30.08.1967 7.72 94,17 60 м
2 ЛОЖЕЧНІКОВ Олександр м. Київ 68 Ч 65+ 03.02.1951 8.68 93,78 60 м
3 ОЛЕНЄВА Леніна м. Київ 60 Ж 60+ 23.05.1958 12:10.72 92,24 3 000 м
4 КРЕПКІНА Валентина м. Київ 53 Ж 50+ 05.09.1965 9.15 90,16 60 м
5 СИРМОЛОТОВ Олександр м. Київ 50 Ч 50+ 09.08.1968 55.71 88,91 400 м
6 РОГОВОЙ Віктор м. Київ 53 Ч 50+ 04.12.1965 9:50.05 87,37 3 000 м
7 ШУКЕВИЧ Юрій м. Київ 69 Ч 65+ 09.07.1949 9.81 87,20 Потрійний стрибок
8 КРЕПКІНА Валентина м. Київ 53 Ж 50+ 05.09.1965 9.77 86,77 Потрійний стрибок
9 СИРМОЛОТОВ Олександр м. Київ 50 Ч 50+ 09.08.1968 2:14.82 86,27 800 м
10 ТИШКО Антоніна м. Київ 71 Ж 70+ 24.06.1947 19:13.17 85,85 3 000 м с/х
11 ЛОЖЕЧНІКОВ Олександр м. Київ 68 Ч 65+ 03.02.1951 29.66 85,60 200 м
12 ТИМОШЕНКО Сергій м. Київ 56 Ч 55+ 26.04.1962 4:50.78 85,01 1 500 м
13 ТИМОШЕНКО Сергій м. Київ 56 Ч 55+ 26.04.1962 2:24.16 84,81 800 м
14 ТИМОШЕНКО Сергій м. Київ 56 Ч 55+ 26.04.1962 10:25.39 84,52 3 000 м
15 САХАНДА Ігор м. Київ 51 Ч 50+ 19.11.1967 2:20.12 83,69 800 м
16 САХАНДА Ігор м. Київ 51 Ч 50+ 19.11.1967 4:45.15 83,18 1 500 м
17 ФІЛІПОВИЧ Лариса м. Київ 46 Ж 45+ 26.01.1973 1.45 81,92 Стрибки у висоту
18 ТИМЧЕНКО Наталя м. Київ 43 Ж 40+ 06.06.1975 1:06.62 81,31 400 м
19 СОМОВ Юрій м. Київ 65 Ч 65+ 08.02.1954 9.88 80,87 60 м
20 ПУШКІН Іван м. Київ 88 Ч 85+ 30.06.1930 23:54.63 80,79 3 000 м с/х
21 БОЖАЄВ Руслан м. Київ 68 Ч 65+ 07.06.1950 2.90 80,78 Стрибки з жердиною
22 ТИХОНЧУК Вячеслав м. Київ 69 Ч 65+ 03.01.1950 2:49.61 80,77 800 м
23 МЕЛЬНИК Володимир м. Київ 62 Ч 60+ 12.05.1956 30.12 80,71 200 м
24 ЖУЛЬЖИК Сергій м. Київ 31 Ч 30+ 28.05.1987 8.06 79,28 60 м
25 ФІЛІПОВИЧ Лариса м. Київ 46 Ж 45+ 26.01.1973 10.01 79,13 Потрійний стрибок
26 МІЛІЦИНА Марія м. Київ 42 Ж 40+ 07.01.1977 9.31 78,84 60 м
27 РОМАНОВА Олена м. Київ 40 Ж 40+ 06.04.1978 1:06.66 78,77 400 м
28 КРЕПКІНА Валентина м. Київ 53 Ж 50+ 05.09.1965 2.70 78,72 Стрибки з жердиною
29 СЕРГІЄНКО Володимир м. Київ 74 Ч 70+ 02.01.1945 19:30.19 78,02 3 000 м с/х
30 ВОЛГІН Михайло м. Київ 74 Ч 70+ 29.09.1944 20:27.03 75,71 3 000 м с/х
31 ТИХОНЧУК Вячеслав м. Київ 69 Ч 65+ 03.01.1950 6:10.84 74,96 1 500 м
32 ТИМЧЕНКО Наталя м. Київ 43 Ж 40+ 06.06.1975 31.34 74,82 200 м
33 ЖУЛЬЖИК Сергій м. Київ 31 Ч 30+ 28.05.1987 26.30 73,76 200 м
34 ІВАСЮК Петро м. Київ 67 Ч 65+ 01.01.1952 10.85 73,76 Штовхання ядра
35 ТИМЧЕНКО Наталя м. Київ 43 Ж 40+ 06.06.1975 2:43.55 73,13 800 м
36 МІЛІЦИНА Марія м. Київ 42 Ж 40+ 07.01.1977 31.84 72,77 200 м
37 ГОРБАТЕНКО  Лілія м. Київ 35 Ж 35+ 30.05.1983 2:35.99 72,62 800 м
38 ЛОЗИЦЬКИЙ Юрій м. Київ 34 Ч 30+ 28.07.1984 2:19.69 72,38 800 м
39 РУДИЧ Олег м. Київ 47 Ч 45+ 09.03.1971 5:17.62 72,32 1 500 м
40 ЗОЗУЛЯ Ірина м. Київ 64 Ж 60+ 26.04.1954 8.92 72,17 Штовхання ядра
41 СЕМЕНЧЕНКО Валентина м. Київ 64 Ж 60+ 17.08.1954 20:54.50 71,98 3 000 м с/х
42 БЛАНУЦА Андрій м. Київ 39 Ч 35+ 01.04.1979 5:03.54 71,23 1 500 м
43 ГОРБАТЕНКО  Лілія м. Київ 35 Ж 35+ 30.05.1983 5:32.39 71,21 1 500 м
44 ЛОЗИЦЬКИЙ Юрій м. Київ 34 Ч 30+ 28.07.1984 4:56.75 70,46 1 500 м
45 БЛАНУЦА Андрій м. Київ 39 Ч 35+ 01.04.1979 10:52.76 70,21 3 000 м
46 РУДИЧ Олег м. Київ 47 Ч 45+ 09.03.1971 11:40.54 70,12 3 000 м
47 ШВЕДОВА Галина м. Київ 58 Ж 55+ 06.09.1960 20:49.82 67,53 3 000 м с/х
48 ГЕРАСИМЧУК Наталія м. Київ 42 Ж 40+ 12.12.1976 1:19.72 67,24 400 м
49 ПАДАЛКА Любов м. Київ 35 Ж 35+ 01.11.1983 6:10.59 63,87 1 500 м
50 ВОЛОКІТІН Олександр м. Київ 41 Ч 40+ 26.05.1977 12:29.24 62,61 3 000 м
51 ПАДАЛКА Любов м. Київ 35 Ж 35+ 01.11.1983 1:22.10 60,52 400 м
52 ЩЕПІН Юрій м. Київ 69 Ч 65+ 19.05.1949 43.41 58,95 200 м
53 ЩЕПІН Юрій м. Київ 69 Ч 65+ 19.05.1949 DNF 3 000 м
54
ВСЬОГО: 1720,68
МІСЦЕ: 1
Головний секретар Крепкіна К.А.
Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні
Місце проведення:  м. Київ, л/а манеж КМШВСМ, вул. Тичини, 18
02-03.03.2019
КОМАНДНИЙ ЗАЛІК
КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім”я Команда Дата народження Результат Рейтинг WMA Вид
1 ДЕНИСЕНКО Андрій Київська 48 Ч 45+ 04.04.1970 8.25 86,30 60 м
2 СОРОКІНА Тетяна Київська 68 Ж 65+ 24.01.1951 6:55.89 86,25 1 500 м
3 ШУТЕНКО Павло Київська 49 Ч 45+ 10.07.1969 9:41.18 85,86 3 000 м
4 ВОЛКОТРУБ Олександр Київська 66 Ч 65+ 20.01.1953 9.42 85,35 60 м
5 ШУТЕНКО Павло Київська 49 Ч 45+ 10.07.1969 4:33.97 85,19 1 500 м
6 ЛИСЕНКО Олександр Київська 63 Ч 60+ 05.04.1955 2:32.90 84,50 800 м
7 РИБІНСЬКИЙ Олександр Київська 53 Ч 50+ 27.05.1965 8.86 83,18 60 м
8 ЛИСЕНКО Олександр Київська 63 Ч 60+ 05.04.1955 5:16.58 83,01 1 500 м
9 БОЙКО Борис Київська 58 Ч 55+ 12.04.1960 5:03.31 82,92 1 500 м
10 БОЙКО Борис Київська 58 Ч 55+ 12.04.1960 2:29.89 82,88 800 м
11 КОВІКА Василь Київська 61 Ч 60+ 10.10.1957 9.39 82,85 60 м
12 СЕРГІЄНКО Анатолій Київська 70 Ч 70+ 27.09.1948 17:49.15 82,59 3 000 м с/х
13 СОРОКІНА Тетяна Київська 68 Ж 65+ 24.01.1951 3:27.23 82,52 800 м
14 МАТЮШЕНКО Олександр Київська 53 Ч 50+ 14.08.1965 8.95 82,35 60 м
15 КОШУБА Іван Київська 46 Ч 45+ 03.02.1973 8.57 81,91 60 м
16 ТКАЧУК Віталій Київська 71 Ч 70+ 12.06.1947 10.44 79,50 60 м
17 ФЕСАН Тетяна Київська 64 Ж 60+ 26.12.1954 19:14.29 78,23 3 000 м с/х
18 ЧЕРНОВ Віктор Київська 77 Ч 75+ 19.08.1941 11.19 77,93 60 м
19 ДИМА Анатолій Київська 53 Ч 50+ 14.06.1965 2:34.32 77,27 800 м
20 МАТЮШЕНКО Олександр Київська 53 Ч 50+ 14.08.1965 29.64 77,19 200 м
21 КОЛЕСНІКОВ Юрій Київська 60 Ч 60+ 09.09.1958 5:35.38 76,30 1 500 м
22 КОЛЕСНІКОВ Юрій Київська 60 Ч 60+ 09.09.1958 2:46.80 75,70 800 м
23 КОВІКА Василь Київська 61 Ч 60+ 10.10.1957 5:42.25 75,44 1 500 м
24 ДИМА Анатолій Київська 53 Ч 50+ 14.06.1965 11:23.87 75,38 3 000 м
25 БОНДАРЄВ Костянтин Київська 58 Ч 55+ 07.01.1961 12:03.44 74,31 3 000 м
26 ДЕНИСЕНКО Андрій Київська 48 Ч 45+ 04.04.1970 11.75 74,09 Потрійний стрибок
27 ДЕНИСЕНКО Андрій Київська 48 Ч 45+ 04.04.1970 5.41 73,91 Стрибки у довжину
28 ЧЕРНОВ Віктор Київська 77 Ч 75+ 19.08.1941 39.16 73,67 200 м
29 ВАСИЛЕНКО Олена Київська 39 Ж 35+ 05.03.1979 9.65 73,47 60 м
30 КОЛЕСНІКОВ Юрій Київська 60 Ч 60+ 09.09.1958 1.30 73,03 Стрибки у висоту
31 СЕРГІЄНКО Анатолій Київська 70 Ч 70+ 27.09.1948 13:43.64 72,97 3 000 м
32 МЕНЬШИКОВ Олексій Київська 59 Ч 55+ 28.07.1959 18:05.84 72,20 3 000 м с/х
33 КРАСЮКОВ Валерій Київська 60 Ч 60+ 10.01.1959 18:18.53 72,01 3 000 м с/х
34 ВАСИЛИШИНА Євгенія Київська 37 Ж 35+ 16.05.1981 9.85 70,25 60 м
35 КОТВИЦЬКА Ірина Київська 36 Ж 35+ 31.03.1982 10.06 68,79 60 м
36 ПАВЛОВИЧ Петро Київська 32 Ч 30+ 17.02.1987 1:03.97 67,98 400 м
37 ПАВЛОВИЧ Петро Київська 32 Ч 30+ 17.02.1987 28.18 67,96 200 м
38 ВАСИЛИШИНА Євгенія Київська 37 Ж 35+ 16.05.1981 1:15.48 67,28 400 м
39 ТКАЧУК Віталій Київська 71 Ч 70+ 12.06.1947 39.10 67,01 200 м
40 ФРОЛОВ Євген Київська 62 Ч 60+ 28.09.1956 1.15 66,09 Стрибки у висоту
41 ФРОЛОВ Євген Київська 62 Ч 60+ 28.09.1956 13.73 65,84 60 м з/б
42 ВОЛКОТРУБ Олександр Київська 66 Ч 65+ 20.01.1953 3.69 65,19 Стрибки у довжину
43 ШАРОВА Вікторія Київська 38 Ж 35+ 25.01.1981 13:23.37 64,37 3 000 м
44 ЛАГУТЕНКО Віталій Київська 36 Ч 35+ 23.07.1982 12:06.71 62,24 3 000 м
45 ОРЛОВ Юрій Київська 56 Ч 55+ 01.07.1962 14:35.45 60,38 3 000 м
46 ФРОЛОВ Євген Київська 62 Ч 60+ 28.09.1956 3.62 60,13 Стрибки у довжину
47 ПАРХОМЕНКО Юрій Київська 45 Ч 45+ 07.07.1973 11.53 55,51 Штовхання ядра
48 ОДИНЕЦЬ Владислав Київська 42 Ч 40+ 24.02.1977 14:52.97 52,92 3 000 м
49 ВАСИЛЕНКО Олена Київська 39 Ж 35+ 05.03.1979 3.62 52,39 Стрибки у довжину
50 ПІНЧУК Анатолій Київська 47 Ч 45+ 17.07.1971 10.12 50,78 Штовхання ядра
51 КОТВИЦЬКА Ірина Київська 36 Ж 35+ 31.03.1982 3.14 43,85 Стрибки у довжину
52
53
54
ВСЬОГО: 1647,78
МІСЦЕ: 2
Головний секретар Крепкіна К.А.
Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні
Місце проведення:  м. Київ, л/а манеж КМШВСМ, вул. Тичини, 18
02-03.03.2019
КОМАНДНИЙ ЗАЛІК
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім”я Команда Дата народження Результат Рейтинг WMA Вид
1 ФІЩЕНКО Віталій Харківська 63 Ч 60+ 21.09.1955 8.71 90,47 60 м
2 ЛИТВИН Валентина Харківська 70 Ж 70+ 13.09.1948 6:52.06 90,10 1 500 м
3 ТИЦЬКИЙ Андрій Харківська 41 Ч 40+ 11.07.1977 7.57 89,30 60 м
4 ЛИТВИН Валентина Харківська 70 Ж 70+ 13.09.1948 3:20.96 88,70 800 м
5 РЕПІН Сергій Харківська 46 Ч 45+ 10.07.1972 1.75 83,73 Стрибки у висоту
6 ФІЩЕНКО Віталій Харківська 63 Ч 60+ 21.09.1955 1:06.26 81,30 400 м
7 ТИЦЬКИЙ Андрій Харківська 41 Ч 40+ 11.07.1977 25.94 80,92 200 м
8 СОЛОВЙОВ Віктор Харківська 70 Ч 70+ 28.05.1948 2:53.01 80,06 800 м
9 ТКАЧУК Володимир Харківська 72 Ч 70+ 04.01.1947 10.45 80,00 60 м
10 СОЛОВЙОВ Віктор Харківська 70 Ч 70+ 28.05.1948 5:54.13 79,41 1 500 м
11 ВАСИЛЬЄВ Олександр Харківська 44 Ч 40+ 13.07.1974 10:07.27 79,03 3 000 м
12 ПАВЛОВА Наталія Харківська 48 Ж 45+ 16.03.1970 9.96 78,61 60 м
13 ВАСИЛЬЄВ Олександр Харківська 44 Ч 40+ 13.07.1974 4:45.79 78,55 1 500 м
14 ТКАЧУК Володимир Харківська 72 Ч 70+ 04.01.1947 2.60 78,55 Стрибки з жердиною
15 ПАВЛОВА Наталія Харківська 48 Ж 45+ 16.03.1970 33.90 73,36 200 м
16 КАСІНОВА Ірина Харківська 41 Ж 40+ 21.11.1977 2:42.97 72,12 800 м
17 КАСІНОВА Ірина Харківська 41 Ж 40+ 21.11.1977 6:07.25 67,61 1 500 м
18 РЕПІН Сергій Харківська 46 Ч 45+ 10.07.1972 10.68 67,34 Потрійний стрибок
19
ВСЬОГО: 1439,16
МІСЦЕ: 3
Головний секретар Крепкіна К.А.
Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні
Місце проведення:  м. Київ, л/а манеж КМШВСМ, вул. Тичини, 18
02-03.03.2019
КОМАНДНИЙ ЗАЛІК
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім”я Команда Дата народження Результат Рейтинг WMA Вид
1 ЧЕРНЯТЕВИЧ Володимир Дніпропетровська 70 Ч 70+ 26.09.1948 10.04 90,86 Потрійний стрибок
2 СОРОЧУК Світлана Дніпропетровська 51 Ж 50+ 29.05.1967 13.65 85,15 Штовхання ядра
3 ШМАЛЬКО Надія Дніпропетровська 60 Ж 60+ 20.01.1959 10.41 84,82 60 м
4 ЯЦЕНКО Ксенія Дніпропетровська 40 Ж 40+ 23.01.1979 8.49 84,57 60 м
5 ЯЦЕНКО Ксенія Дніпропетровська 40 Ж 40+ 23.01.1979 28.03 80,70 200 м
6 ПОДГОРНИЙ Володимир Дніпропетровська 37 Ч 35+ 15.07.1981 25.34 80,31 200 м
7 СМОЛІЙ Сергій Дніпропетровська 57 Ч 55+ 20.05.1961 9.50 79,79 60 м
8 ПОДГОРНИЙ Володимир Дніпропетровська 37 Ч 35+ 15.07.1981 56.71 79,63 400 м
9 КУКОТА Станислав Дніпропетровська 71 Ч 70+ 06.03.1947 13.60 78,70 Штовхання ядра
10 РОЖКОВА Вікторія Дніпропетровська 40 Ж 40+ 29.10.1978 30.57 73,99 200 м
11 ШЕВЧЕНКО Олена Дніпропетровська 53 Ж 50+ 02.03.1966 13.12 72,56 60 м з/б
12 БАЛІНОВА Тетяна Дніпропетровська 48 Ж 45+ 01.04.1970 10.98 71,31 60 м
13 РОЖКОВА Вікторія Дніпропетровська 40 Ж 40+ 29.10.1978 5:48.39 70,55 1 500 м
14 ФОРОСТЯНОВ Ігор Дніпропетровська 52 Ч 50+ 26.10.1966 3.10 65,68 Стрибки з жердиною
15 ШЕВЧЕНКО Олена Дніпропетровська 53 Ж 50+ 02.03.1966 9.78 63,26 Штовхання ядра
16 ШЕВЧЕНКО Олена Дніпропетровська 53 Ж 50+ 02.03.1966 3.58 62,37 Стрибки у довжину
17
18
19
20
ВСЬОГО: 1161.88
МІСЦЕ: 4
Головний секретар Крепкіна К.А.
Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні
Місце проведення:  м. Київ, л/а манеж КМШВСМ, вул. Тичини, 18
02-03.03.2019
КОМАНДНИЙ ЗАЛІК
ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім”я Команда Дата народження Результат Рейтинг WMA Вид
1 ХОХЛОВА Світлана Донецька 51 Ж 50+ 03.12.1967 9.73 83,04 60 м
2 ПЕРИДИРІЙ Микола Донецька 73 Ч 70+ 17.03.1945 10.35 81,35 60 м
3 ГОРБАТКО Дмитро Донецька 42 Ч 40+ 08.12.1976 2:15.13 80,15 800 м
4 ГОРБАТКО Дмитро Донецька 42 Ч 40+ 08.12.1976 59.14 79,20 400 м
5 ВАСИЛЬЧЕНКО Анатолій Донецька 80 Ч 80+ 10.12.1938 1.05 77,78 Стрибки у висоту
6 СЕМЕНОВ Вячеслав Донецька 61 Ч 60+ 04.02.1958 17:18.18 76,96 3 000 м с/х
7 ВАСИЛЬЧЕНКО Анатолій Донецька 80 Ч 80+ 10.12.1938 11.77 76,47 60 м
8 ХОХЛОВА Світлана Донецька 51 Ж 50+ 03.12.1967 34.45 74,69 200 м
9 РОГОЗЯН Олексій Донецька 83 Ч 80+ 30.05.1935 0.95 73,64 Стрибки у висоту
10 ПЕРИДИРІЙ Микола Донецька 73 Ч 70+ 17.03.1945 37.17 72,69 200 м
11 ІВАНЕНКО Олександр Донецька 64 Ч 60+ 22.11.1954 1:15.37 71,93 400 м
12 МИРОШНИЧЕНКО Олександр Донецька 63 Ч 60+ 03.09.1955 6:27.04 67,90 1 500 м
13 РОГОЗЯН Олексій Донецька 83 Ч 80+ 30.05.1935 26:09.11 67,68 3 000 м с/х
14 АРХІПОВ Вячеслав Донецька 79 Ч 75+ 01.02.1940 0.90 65,22 Стрибки у висоту
15 ВАСИЛЬЧЕНКО Анатолій Донецька 80 Ч 80+ 10.12.1938 2.81 64,45 Стрибки у довжину
16 АРХІПОВ Вячеслав Донецька 79 Ч 75+ 01.02.1940 14.10 63,19 60 м
17 ПЕРИДИРІЙ Микола Донецька 73 Ч 70+ 17.03.1945 6.56 62,78 Потрійний стрибок
18 ХОХЛОВА Світлана Донецька 51 Ж 50+ 03.12.1967 3.70 62,71 Стрибки у довжину
19 АРХІПОВ Вячеслав Донецька 79 Ч 75+ 01.02.1940 5.36 39,82 Штовхання ядра
20
ВСЬОГО: 1111.89
МІСЦЕ: 5
Головний секретар Крепкіна К.А.
Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні
Місце проведення:  м. Київ, л/а манеж КМШВСМ, вул. Тичини, 18
02-03.03.2019
КОМАНДНИЙ ЗАЛІК
ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім”я Команда Дата народження Результат Рейтинг WMA Вид
1 ДУБИНЯК Орест Львівська 77 Ч 75+ 22.02.1942 9.77 89,25 60 м
2 ДУБИНЯК Орест Львівська 77 Ч 75+ 22.02.1942 3.74 80,60 Стрибки у довжину
3 ЖИРКОВ Павло Львівська 65 Ч 65+ 10.04.1953 17:17.41 80,39 3 000 м с/х
4 ШЕРЕМЕТ Віктор Львівська 67 Ч 65+ 01.03.1952 17:46.05 79,62 3 000 м с/х
5 ДУБИНЯК Орест Львівська 77 Ч 75+ 22.02.1942 13.99 75,48 60 м з/б
6 УРУЩАК Іван Львівська 67 Ч 65+ 23.04.1951 13:17.15 73,11 3 000 м
7 БЕНИЦЬКА Катерина Львівська 51 Ж 50+ 13.07.1967 11.29 71,57 60 м
8 УРУЩАК Іван Львівська 67 Ч 65+ 23.04.1951 6:30.03 69,89 1 500 м
9 ШЕРЕМЕТ Віктор Львівська 67 Ч 65+ 01.03.1952 36.69 68,66 200 м
10 ЖИРКОВ Павло Львівська 65 Ч 65+ 10.04.1953 14:14.48 66,95 3 000 м
11 БЕНИЦЬКА Катерина Львівська 51 Ж 50+ 13.07.1967 40.73 63,17 200 м
12 ЛИСИЙ Ігор Львівська 73 Ч 70+ 30.03.1945 3:50.93 62,80 800 м
13 ЛИСИЙ Ігор Львівська 73 Ч 70+ 30.03.1945 7:53.78 61,78 1 500 м
14 БЕНИЦЬКА Катерина Львівська 51 Ж 50+ 13.07.1967 3.34 56,61 Стрибки у довжину
15
ВСЬОГО: 867,79
МІСЦЕ: 6
Головний секретар Крепкіна К.А.
Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні
Місце проведення:  м. Київ, л/а манеж КМШВСМ, вул. Тичини, 18
02-03.03.2019
КОМАНДНИЙ ЗАЛІК
ЛУГАНСЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім”я Команда Дата народження Результат Рейтинг WMA Вид
1 ДЕРБАК Анатолій Луганська 76 Ч 75+ 26.03.1942 19:49.61 80,48 3 000 м с/х
2 ШТОКАЛО Ніна Луганська 60 Ж 60+ 21.04.1958 11.21 78,77 60 м
3 ДЕРБАК Анатолій Луганська 76 Ч 75+ 26.03.1942 11.47 75,83 60 м
4 ЧЕРНИШ Анастасія Луганська 63 Ж 60+ 16.06.1955 21:46.82 69,55 3 000 м с/х
5 ДЕРБАК Анатолій Луганська 76 Ч 75+ 26.03.1942 41.14 68,96 200 м
6 ІГІН Юрій Луганська 70 Ч 70+ 06.01.1949 11.97 68,84 60 м
7 ШТОКАЛО Ніна Луганська 60 Ж 60+ 21.04.1958 41.31 68,51 200 м
8 ІГІН Юрій Луганська 70 Ч 70+ 06.01.1949 43.60 59,17 200 м
9 ШТОКАЛО Ніна Луганська 60 Ж 60+ 21.04.1958 1:51.45 57,25 400 м
10 ІГІН Юрій Луганська 70 Ч 70+ 06.01.1949 7.92 44,59 Штовхання ядра
11
ВСЬОГО: 501.15
МІСЦЕ: 7
Головний секретар Крепкіна К.А.
Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні
Місце проведення:  м. Київ, л/а манеж КМШВСМ, вул. Тичини, 18
02-03.03.2019
КОМАНДНИЙ ЗАЛІК
ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім”я Команда Дата народження Результат Рейтинг WMA Вид
1 ЧАЙКА Анатолій Запорізька 61 Ч 60+ 30.01.1958 2:33.75 82,75 800 м
2 ЧАЙКА Анатолій Запорізька 61 Ч 60+ 30.01.1958 1:06.95 79,46 400 м
3 ЧАЙКА Анатолій Запорізька 61 Ч 60+ 30.01.1958 30.48 79,23 200 м
4 НОВІКОВ Анатолій Запорізька 61 Ч 60+ 25.09.1957 1:07.83 78,43 400 м
5 НОВІКОВ Анатолій Запорізька 61 Ч 60+ 25.09.1957 32.66 73,94 200 м
6
7
8
9
10
ВСЬОГО: 314,58
МІСЦЕ: 8
Головний секретар Крепкіна К.А.
Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні
Місце проведення:  м. Київ, л/а манеж КМШВСМ, вул. Тичини, 18
II ГРУПА ОБЛАСТЕЙ
02-03.03.2019
КОМАНДНИЙ ЗАЛІК
ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім”я Команда Дата народження Результат Рейтинг WMA Вид
1 ЛИСЕНКО Сергій Черкаська 55 Ч 55+ 06.08.1963 8.77 85,29 60 м
2 ГОРДІЄНКО Олексій Черкаська 39 Ч 35+ 09.05.1979 7.87 84,63 60 м
3 КАЛАНДИРЕЦЬ Андрій Черкаська 47 Ч 45+ 12.12.1971 8.41 84,07 60 м
4 ДЕМЧЕНКО Тимофій Черкаська 65 Ч 65+ 20.10.1953 9.76 81,86 60 м
5 КОРОТИЧ Олександр Черкаська 65 Ч 65+ 28.05.1953 10.07 79,34 60 м
6 ГОРДІЄНКО Олексій Черкаська 39 Ч 35+ 09.05.1979 6.36 78,04 Стрибки у довжину
7 МИЦИК Вадим Черкаська 78 Ч 75+ 12.08.1940 11.55 76,28 60 м
8 КОРОТИЧ Олександр Черкаська 65 Ч 65+ 28.05.1953 18:16.64 76,05 3 000 м с/х
9 ТКАЧУК Антоніна Черкаська 79 Ж 75+ 19.07.1939 9:37.71 75,83 1 500 м
10 ТКАЧУК Антоніна Черкаська 79 Ж 75+ 19.07.1939 14.32 75,77 60 м
11 ЛИСЕНКО Сергій Черкаська 55 Ч 55+ 06.08.1963 5.04 75,56 Стрибки у довжину
12 БЕРЕЗЮК Олег Черкаська 53 Ч 50+ 04.10.1965 9.80 75,20 60 м
13 ЄРМОЛЕНКО Валентин Черкаська 72 Ч 70+ 16.04.1946 11.24 74,38 60 м
14 СТЕЦЕНКО Анатолій Черкаська 60 Ч 60+ 29.07.1958 13.48 74,07 Штовхання ядра
15 САПРИКІН Володимир Черкаська 60 Ч 60+ 27.01.1959 17:51.40 73,83 3 000 м с/х
16 КОВАЛЬОВА Ольга Черкаська 47 Ж 45+ 04.04.1971 10.68 72,57 60 м
17 МИЦИК Вадим Черкаська 78 Ч 75+ 12.08.1940 40.73 72,06 200 м
18 ЛАГУНОВ Михайло Черкаська 64 Ч 60+ 23.02.1955 11.60 71,56 Штовхання ядра
19 ДЕМЧЕНКО Тимофій Черкаська 65 Ч 65+ 20.10.1953 1:17.58 70,31 400 м
20 МИЦИК Вадим Черкаська 78 Ч 75+ 12.08.1940 1:41.54 67,43 400 м
21 САПРИКІН Володимир Черкаська 60 Ч 60+ 27.01.1959 11.48 67,33 60 м
22 КОВАЛЬОВА Ольга Черкаська 47 Ж 45+ 04.04.1971 1:24.57 66,73 400 м
23 ХОЛОД Олександра Черкаська 63 Ж 60+ 23.01.1956 22:33.87 65,89 3 000 м с/х
24 КОВАЛЬОВА Ольга Черкаська 47 Ж 45+ 04.04.1971 37.44 65,68 200 м
25 КАЛАНДИРЕЦЬ Андрій Черкаська 47 Ч 45+ 12.12.1971 4.82 65,05 Стрибки у довжину
26 ДЕМЧЕНКО Тимофій Черкаська 65 Ч 65+ 20.10.1953 3.74 65,04 Стрибки у довжину
27 ЄРМОЛЕНКО Валентин Черкаська 72 Ч 70+ 16.04.1946 3.21 62,94 Стрибки у довжину
28 КРИВЕНКО Василь Черкаська 59 Ч 55+ 11.01.1960 10.11 61,09 Штовхання ядра
29 МИЛОКОСТИЙ Петро Черкаська 67 Ч 65+ 11.07.1951 8.64 58,74 Штовхання ядра
30 ГОРДІЄНКО Олексій Черкаська 39 Ч 35+ 09.05.1979 12.44 54,97 Штовхання ядра
31
ВСЬОГО: 1524,03
МІСЦЕ: 1
Головний секретар Крепкіна К.А.
Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні
Місце проведення:  м. Київ, л/а манеж КМШВСМ, вул. Тичини, 18
02-03.03.2019
КОМАНДНИЙ ЗАЛІК
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім”я Команда Дата народження Результат Рейтинг WMA Вид
1 ФАЙЧАК Іван Івано-Франківська 79 Ч 75+ 05.08.1939 1.25 90,58 Стрибки у висоту
2 ФАЙЧАК Іван Івано-Франківська 79 Ч 75+ 05.08.1939 13.08 88,00 60 м з/б
3 РАБИНЮК Микола Івано-Франківська 71 Ч 70+ 29.09.1947 9.76 85,04 60 м
4 ОСТАФІЙЧУК Ярослав Івано-Франківська 64 Ч 60+ 07.02.1955 9.69 81,94 60 м
5 ІЛЬНИЦЬКИЙ Володимир Івано-Франківська 67 Ч 65+ 10.02.1952 9.88 81,88 60 м
6 ФАЙЧАК Іван Івано-Франківська 79 Ч 75+ 05.08.1939 3.55 79,60 Стрибки у довжину
7 БЕЗГІН Ігор Івано-Франківська 54 Ч 50+ 23.03.1964 9.45 78,62 60 м
8 РАБИНЮК Микола Івано-Франківська 71 Ч 70+ 29.09.1947 34.64 75,64 200 м
9 ІЛЬНИЦЬКИЙ Володимир Івано-Франківська 67 Ч 65+ 10.02.1952 34.09 73,89 200 м
10 БЕЗГІН Ігор Івано-Франківська 54 Ч 50+ 23.03.1964 31.61 72,89 200 м
11 ВАСИЛЮК Володимир Івано-Франківська 61 Ч 60+ 10.10.1957 12:41.67 72,46 3 000 м
12 ОСТАФІЙЧУК Ярослав Івано-Франківська 64 Ч 60+ 07.02.1955 1:15.87 71,45 400 м
13 МАКОВІЙЧУК Марія Івано-Франківська 70 Ж 70+ 30.08.1948 43.85 71,01 200 м
14 ЗВОЛІНСЬКА Світлана Івано-Франківська 53 Ж 50+ 08.02.1966 11.74 70,27 60 м
15 МАКОВІЙЧУК Марія Івано-Франківська 70 Ж 70+ 30.08.1948 1:43.11 69,83 400 м
16 РАБИНЮК Микола Івано-Франківська 71 Ч 70+ 29.09.1947 3.57 68,79 Стрибки у довжину
17 БЕЗГІН Ігор Івано-Франківська 54 Ч 50+ 23.03.1964 12.51 68,67 60 м з/б
18 КРИЧУН Василь Івано-Франківська 71 Ч 70+ 24.03.1947 3:24.82 68,65 800 м
19 ВАСИЛЮК Володимир Івано-Франківська 61 Ч 60+ 10.10.1957 3:05.44 68,61 800 м
20 КРИЧУН Василь Івано-Франківська 71 Ч 70+ 24.03.1947 7:08.58 66,41 1 500 м
21 ЗВОЛІНСЬКА Світлана Івано-Франківська 53 Ж 50+ 08.02.1966 41.34 63,59 200 м
22 КРИЧУН Василь Івано-Франківська 71 Ч 70+ 24.03.1947 1:32.02 63,08 400 м
23 ЗВОЛІНСЬКА Світлана Івано-Франківська 53 Ж 50+ 08.02.1966 1:38.19 60,92 400 м
24 ПОМФ`ЮК Тарас Івано-Франківська 40 Ч 40+ 01.01.1979 3:02.30 58,35 800 м
25 ПОМФ`ЮК Тарас Івано-Франківська 40 Ч 40+ 01.01.1979 6:23.00 56,87 1 500 м
26 ПОМФ`ЮК Тарас Івано-Франківська 40 Ч 40+ 01.01.1979 13:43.82 56,52 3 000 м
27
28
29
30
ВСЬОГО: 1465,98
МІСЦЕ: 2
Головний секретар Крепкіна К.А.
Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні
Місце проведення:  м. Київ, л/а манеж КМШВСМ, вул. Тичини, 18
02-03.03.2019
КОМАНДНИЙ ЗАЛІК
ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім”я Команда Дата народження Результат Рейтинг WMA Вид
1 ГАРНИК Петро Вінницька 54 Ч 50+ 18.08.1964 13:45.60 90,60 3 000 м с/х
2 ПИЛИПЕНКО Олена Вінницька 63 Ж 60+ 28.06.1955 10.66 85,18 60 м
3 ДЕМИДА Петро Вінницька 56 Ч 55+ 20.07.1962 9.23 81,38 60 м
4 ПАВЛИШИН Анатолій Вінницька 69 Ч 65+ 05.02.1950 2:49.28 80,93 800 м
5 ЗАХАРЕВИЧ Ігор Вінницька 43 Ч 40+ 08.09.1975 8.69 79,06 60 м
6 ПАВЛИШИН Анатолій Вінницька 69 Ч 65+ 05.02.1950 1:14.39 78,03 400 м
7 КНИШ Михайло Вінницька 35 Ч 35+ 22.11.1983 26.05 76,93 200 м
8 ПИЛИПЕНКО Олена Вінницька 63 Ж 60+ 28.06.1955 37.92 76,85 200 м
9 ДМИТРИШИН Геннадій Вінницька 65 Ч 65+ 10.09.1953 2:51.85 76,36 800 м
10 ДМИТРИШИН Геннадій Вінницька 65 Ч 65+ 10.09.1953 5:55.17 75,34 1 500 м
11 СУХОСТАВСЬКИЙ Володимир Вінницька 58 Ч 55+ 11.04.1960 10.38 73,51 60 м
12 ДАНІЛОВ Андрій Вінницька 55 Ч 55+ 08.07.1963 5:33.78 73,43 1 500 м
13 ЗАХАРЕВИЧ Ігор Вінницька 43 Ч 40+ 08.09.1975 1:04.44 73,20 400 м
14 ДАНІЛОВ Андрій Вінницька 55 Ч 55+ 08.07.1963 32.29 71,88 200 м
15 ШУЛЯТИЦЬКИЙ Валерій Вінницька 61 Ч 60+ 27.05.1957 6:21.28 67,72 1 500 м
16 СУХОСТАВСЬКИЙ Володимир Вінницька 58 Ч 55+ 11.04.1960 35.37 66,99 200 м
17 КНИШ Михайло Вінницька 35 Ч 35+ 22.11.1983 12.04 66,67 Потрійний стрибок
18 ДЕМИДА Петро Вінницька 56 Ч 55+ 20.07.1962 4.35 66,11 Стрибки у довжину
19 СУХОСТАВСЬКИЙ Володимир Вінницька 58 Ч 55+ 11.04.1960 6:25.62 65,22 1 500 м
20
ВСЬОГО: 1360.17
МІСЦЕ: 4
Головний секретар Крепкіна К.А.
Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні
Місце проведення:  м. Київ, л/а манеж КМШВСМ, вул. Тичини, 18
02-03.03.2019
КОМАНДНИЙ ЗАЛІК
ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім”я Команда Дата народження Результат Рейтинг WMA Вид
1 ІВАРОВСЬКА Ніна Чернігівська 58 Ж 55+ 04.01.1961 13:24.52 81,42 3 000 м
2 САХНО Володимир Чернігівська 48 Ч 45+ 29.07.1970 4:46.31 80,86 1 500 м
3 ІВАРОВСЬКА Ніна Чернігівська 58 Ж 55+ 04.01.1961 6:26.11 79,74 1 500 м
4 САХНО Володимир Чернігівська 48 Ч 45+ 29.07.1970 10:23.06 79,45 3 000 м
5 ЛЕВЧУК Геннадій Чернігівська 45 Ч 45+ 14.08.1973 1.65 78,20 Стрибки у висоту
6 МИХАЙЛОВ Борис Чернігівська 58 Ч 55+ 12.02.1961 11:38.17 77,00 3 000 м
7 КУЛИК Василь Чернігівська 37 Ч 30+ 27.10.1981 8.61 76,19 60 м
8 МИХАЙЛОВ Борис Чернігівська 58 Ч 55+ 12.02.1961 5:39.24 74,14 1 500 м
9 ПУЛІНЕЦЬ Сергій Чернігівська 59 Ч 55+ 09.02.1960 12:22.15 73,07 3 000 м
10 ПУЛІНЕЦЬ Сергій Чернігівська 59 Ч 55+ 09.02.1960 5:52.17 72,04 1 500 м
11 КРАВЧЕНКО Юрій Чернігівська 71 Ч 70+ 12.01.1948 20:47.56 71,66 3 000 м с/х
12 ГРИШКО Надія Чернігівська 69 Ж 65+ 24.11.1949 13.38 71,60 60 м
13 РОМАНЕНКО Олексанр Чернігівська 34 Ч 30+ 26.09.1984 2:24.14 70,15 800 м
14 КУЛИК Василь Чернігівська 37 Ч 30+ 27.10.1981 1:05.64 68,80 400 м
15 ПУЛІНЕЦЬ Сергій Чернігівська 59 Ч 55+ 09.02.1960 36.63 65,08 200 м
16 ЛЕВАДСЬКИЙ Микола Чернігівська 76 Ч 75+ 15.03.1942 1:45.64 62,59 400 м
17 ЛЕВАДСЬКИЙ Микола Чернігівська 76 Ч 75+ 15.03.1942 8:26.83 60,73 1 500 м
18 АНДРУЩЕНКО Галина Чернігівська 64 Ж 60+ 04.03.1954 15.09 60,70 60 м
19 МИХАЙЛОВ Борис Чернігівська 58 Ч 55+ 12.02.1961 39.08 60,59 200 м
20 ЗАПЛАВСЬКА Алла Чернігівська 73 Ж 70+ 14.01.1946 17.60 57,05 60 м
21 ЖОЛОБКО Вєра Чернігівська 71 Ж 70+ 01.08.1947 17.53 55,85 60 м
22 ГРИШКО Надія Чернігівська 69 Ж 65+ 24.11.1949 2.20 50,00 Стрибки у довжину
23 АНДРУЩЕНКО Галина Чернігівська 64 Ж 60+ 04.03.1954 1.81 37,55 Стрибки у довжину
24 ЖОЛОБКО Вєра Чернігівська 71 Ж 70+ 01.08.1947 1.10 26,00 Стрибки у довжину
25
ВСЬОГО: 1401,24
МІСЦЕ: 3
Головний секретар Крепкіна К.А.
Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні
Місце проведення:  м. Київ, л/а манеж КМШВСМ, вул. Тичини, 18
02-03.03.2019
КОМАНДНИЙ ЗАЛІК
ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім”я Команда Дата народження Результат Рейтинг WMA Вид
1 НАСОНОВА Тетяна Херсонська 42 Ж 40+ 15.12.1976 13.61 73,73 Штовхання ядра
2 ГУТ Роман Херсонська 43 Ч 40+ 08.04.1975 11:53.60 66,73 3 000 м
3
4
ВСЬОГО: 140,46
МІСЦЕ: 5
Головний секретар Крепкіна К.А.
Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні
Місце проведення:  м. Київ, л/а манеж КМШВСМ, вул. Тичини, 18
02-03.03.2019
КОМАНДНИЙ ЗАЛІК
ПОЛТАСЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім”я Команда Дата народження Результат Рейтинг WMA Вид
1 СТАВІНСЬКА Людмила Полтавська 62 Ж 60+ 08.06.1956 17:34.01 65,84 3 000 м
2 СТАВІНСЬКА Людмила Полтавська 62 Ж 60+ 08.06.1956 8:30.08 63,99 1 500 м
3
4
5
ВСЬОГО: 129,83
МІСЦЕ: 6
Головний секретар Крепкіна К.А.
Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні
Місце проведення:  м. Київ, л/а манеж КМШВСМ, вул. Тичини, 18
02-03.03.2019
КОМАНДНИЙ ЗАЛІК
МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім”я Команда Дата народження Результат Рейтинг WMA Вид
1 ТОМІН Костянтин Миколаївська 35 Ч 35+ 24.04.1983 7.61 84,89 60 м
2
3
4
ВСЬОГО: 84,89
МІСЦЕ: 7
Головний секретар Крепкіна К.А.
Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні
Місце проведення:  м. Київ, л/а манеж КМШВСМ, вул. Тичини, 18
III ГРУПА ОБЛАСТЕЙ
02-03.03.2019
КОМАНДНИЙ ЗАЛІК
ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім”я Команда Дата народження Результат Рейтинг WMA Вид
1 ЛІПІЧ Валентин Хмельницька 57 Ч 55+ 08.02.1962 8.41 90,13 60 м
2 ШАБАГА Марія Хмельницька 60 Ж 60+ 11.10.1958 10.27 85,98 60 м
3 ОНІЩУК Микола Хмельницька 71 Ч 70+ 10.01.1948 17:36.96 84,58 3 000 м с/х
4 ТКАЧУК Олександр Хмельницька 60 Ч 60+ 16.05.1958 9.17 84,30 60 м
5 ТКАЧУК Олександр Хмельницька 60 Ч 60+ 16.05.1958 1.50 84,27 Стрибки у висоту
6 ЛІПІЧ Валентин Хмельницька 57 Ч 55+ 08.02.1962 1.55 83,78 Стрибки у висоту
7 СТОЙКО Микола Хмельницька 54 Ч 50+ 29.08.1964 4:52.29 83,17 1 500 м
8 СТОЙКО Микола Хмельницька 54 Ч 50+ 29.08.1964 2:25.27 82,79 800 м
9 МОСПАН Михайло Хмельницька 58 Ч 55+ 01.11.1960 2:30.42 82,59 800 м
10 ШАБАГА Марія Хмельницька 60 Ж 60+ 11.10.1958 34.49 82,05 200 м
11 ТИМОЩУК Руслан Хмельницька 40 Ч 40+ 21.02.1979 8.18 82,03 60 м
12 НАГУЛЯК Олександр Хмельницька 60 Ч 60+ 24.06.1958 9.45 81,80 60 м
13 ШАБАГА Марія Хмельницька 60 Ж 60+ 11.10.1958 1:18.88 80,90 400 м
14 НАГУЛЯК Олександр Хмельницька 60 Ч 60+ 24.06.1958 2:38.42 79,70 800 м
15 НАГУЛЯК Олександр Хмельницька 60 Ч 60+ 24.06.1958 5:24.69 78,81 1 500 м
16 ОНІЩУК Микола Хмельницька 71 Ч 70+ 10.01.1948 13:00.17 78,06 3 000 м
17 ТИМОЩУК Руслан Хмельницька 40 Ч 40+ 21.02.1979 27.46 75,86 200 м
18 АДАМКОВ Юрій Хмельницька 60 Ч 60+ 26.03.1958 12:10.47 74,90 3 000 м
19 БОХОНСЬКИЙ Володимир Хмельницька 80 Ч 80+ 12.06.1938 16:00.64 74,64 3 000 м
20 ЛІПІЧ Валентин Хмельницька 57 Ч 55+ 08.02.1962 4.83 74,42 Стрибки у довжину
21 БОХОНСЬКИЙ Володимир Хмельницька 80 Ч 80+ 12.06.1938 22:59.16 73,38 3 000 м с/х
22 МОСПАН Михайло Хмельницька 58 Ч 55+ 01.11.1960 32.70 72,42 200 м
23 АДАМКОВ Юрій Хмельницька 60 Ч 60+ 26.03.1958 5:57.57 71,57 1 500 м
24 ІЛЬЧЕНКО Світлана Хмельницька 37 Ж 35+ 04.03.1981 12:12.40 70,15 3 000 м
25 ІЛЬЧЕНКО Світлана Хмельницька 37 Ж 35+ 04.03.1981 5:52.66 67,94 1 500 м
26 ПОБЛІЧКО Олена Хмельницька 55 Ж 55+ 12.01.1964 9.96 66,85 Штовхання ядра
27 ЯНКУН Євгенія Хмельницька 57 Ж 55+ 03.05.1961 8.82 61,55 Штовхання ядра
28 ЯНКУН Євгенія Хмельницька 57 Ж 55+ 03.05.1961 2.60 48,15 Стрибки у довжину
29 ПОБЛІЧКО Олена Хмельницька 55 Ж 55+ 12.01.1964 2.56 45,96 Стрибки у довжину
30
31
ВСЬОГО: 1608,00
МІСЦЕ: 1
Головний секретар Крепкіна К.А.
Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні
Місце проведення:  м. Київ, л/а манеж КМШВСМ, вул. Тичини, 18
02-03.03.2019
КОМАНДНИЙ ЗАЛІК
СУМСЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім”я Команда Дата народження Результат Рейтинг WMA Вид
1 ШВЕДОВА Катерина Сумська 75 Ж 75+ 12.12.1943 1.05 92,92 Стрибки у висоту
2 КРИВОХИЖА Тетяна Сумська 62 Ж 60+ 08.06.1956 17:22.53 84,60 3 000 м с/х
3 ШВЕДОВА Катерина Сумська 75 Ж 75+ 12.12.1943 12.39 83,13 60 м
4 БАРАБАШ Вячеслав Сумська 38 Ч 35+ 11.12.1980 55.08 82,61 400 м
5 ШУЛЬГА Семен Сумська 64 Ч 60+ 18.05.1954 5:24.85 81,64 1 500 м
6 ШУЛЬГА Семен Сумська 64 Ч 60+ 18.05.1954 2:40.37 81,19 800 м
7 БАРАБАШ Вячеслав Сумська 38 Ч 35+ 11.12.1980 25.44 80,62 200 м
8 ШВЕДОВА Катерина Сумська 75 Ж 75+ 12.12.1943 1:42.85 78,75 400 м
9 КОГУТ Вадим Сумська 47 Ч 45+ 26.02.1972 28.31 77,46 200 м
10 СТЕПАНЕНКО Василь Сумська 51 Ч 50+ 01.01.1968 2:36.69 74,84 800 м
11 КОГУТ Вадим Сумська 47 Ч 45+ 26.02.1972 2:33.02 74,03 800 м
12 ЧЕПЕРИС Юрій Сумська 49 Ч 45+ 11.10.1969 11:20.37 73,34 3 000 м
13 БАРТОШ Анатолій Сумська 56 Ч 55+ 02.03.1963 17:22.58 73,09 3 000 м с/х
14 ПОДВЕЗЬКО Олександр Сумська 50 Ч 50+ 03.02.1969 11:29.13 72,99 3 000 м
15 СТЕПАНЕНКО Василь Сумська 51 Ч 50+ 01.01.1968 5:26.89 72,56 1 500 м
16 ОСТРОВСЬКИЙ Геннадій Сумська 51 Ч 50+ 14.04.1967 2:42.35 72,43 800 м
17 ЧЕПЕРИС Юрій Сумська 49 Ч 45+ 11.10.1969 5:23.04 72,25 1 500 м
18 ПОДВЕЗЬКО Олександр Сумська 50 Ч 50+ 03.02.1969 5:28.87 71,55 1 500 м
19 ЛІСУН Анатолій Сумська 51 Ч 50+ 24.04.1967 2:45.00 71,07 800 м
20 ЛІСУН Анатолій Сумська 51 Ч 50+ 24.04.1967 5:33.90 71,04 1 500 м
21 ДУТОВ Вячеслав Сумська 67 Ч 65+ 12.11.1951 20:12.91 70,24 3 000 м с/х
22 ОСТРОВСЬКИЙ Геннадій Сумська 51 Ч 50+ 14.04.1967 5:41.19 69,52 1 500 м
23 ГОБОВ Сергій Сумська 81 Ч 80+ 09.12.1937 5.38 43,04 Штовхання ядра
24
25
ВСЬОГО: 1533,60
МІСЦЕ: 2
Головний секретар Крепкіна К.А.
Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні
Місце проведення:  м. Київ, л/а манеж КМШВСМ, вул. Тичини, 18
02-03.03.2019
КОМАНДНИЙ ЗАЛІК
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім”я Команда Дата народження Результат Рейтинг WMA Вид
1 ПАСТУХ Ігор Житомирська 63 Ч 60+ 19.04.1955 10.06 78,33 60 м
2 ОЛІВСОН Олександр Житомирська 55 Ч 55+ 14.11.1963 9.58 78,08 60 м
3 РИХЛЮК Ігор Житомирська 50 Ч 50+ 29.03.1968 10:44.93 77,99 3 000 м
4 ОЛІВСОН Олександр Житомирська 55 Ч 55+ 14.11.1963 1:12.37 77,75 400 м
5 ПОДОЛЬЧУК Наталія Житомирська 36 Ж 35+ 04.07.1982 8.91 77,67 60 м
6 БЄЛОПОЛЬСЬКИЙ Борис Житомирська 50 Ч 50+ 24.02.1969 9.30 77,63 60 м
7 ГУСЄВ Дмитро Житомирська 34 Ч 30+ 11.06.1984 9:36.35 77,59 3 000 м
8 РИХЛЮК Ігор Житомирська 50 Ч 50+ 29.03.1968 5:05.26 77,08 1 500 м
9 ГУСЄВ Дмитро Житомирська 34 Ч 30+ 11.06.1984 2:15.26 74,75 800 м
10 ЯКОВЕНКО Володимир Житомирська 51 Ч 50+ 22.10.1967 5:22.79 73,48 1 500 м
11 ПАСТУХ Ігор Житомирська 63 Ч 60+ 19.04.1955 1.25 72,67 Стрибки у висоту
12 БЄЛОПОЛЬСЬКИЙ Борис Житомирська 50 Ч 50+ 24.02.1969 31.05 72,21 200 м
13 ПОДОЛЬЧУК Наталія Житомирська 36 Ж 35+ 04.07.1982 29.81 72,02 200 м
14 ПАСТУХ Ігор Житомирська 63 Ч 60+ 19.04.1955 34.05 71,86 200 м
15 ГЕРАСИМЧУК Тетяна Житомирська 34 Ж 30+ 13.11.1984 10.72 64,55 60 м
16 ГРИЦЬКО Богдан Житомирська 35 Ч 35+ 11.06.1983 2:41.39 62,83 800 м
17 ПОДОЛЬЧУК Наталія Житомирська 36 Ж 35+ 04.07.1982 4.21 58,80 Стрибки у довжину
18 ГЕРАСИМЧУК Тетяна Житомирська 34 Ж 30+ 13.11.1984 37.53 56,86 200 м
19 ЖАБНЯК Микола Житомирська 39 Ч 35+ 30.09.1979 10.46 46,22 Штовхання ядра
20 ГРИЦЬКО Богдан Житомирська 35 Ч 35+ 11.06.1983 DNF 1 500 м
ВСЬОГО: 1217,71
МІСЦЕ: 3
Головний секретар Крепкіна К.А.
Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні
Місце проведення:  м. Київ, л/а манеж КМШВСМ, вул. Тичини, 18
02-03.03.2019
КОМАНДНИЙ ЗАЛІК
РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім”я Команда Дата народження Результат Рейтинг WMA Вид
1 ШОЛОПАК Людмила Рівненська 51 Ж 50+ 03.01.1968 9.27 87,16 60 м
2 КОНОВАЛ Юрій Рівненська 30 Ч 30+ 29.05.1988 8.32 76,80 60 м
4 СТЕЦЮК Дмитро Рівненська 31 Ч 30+ 25.12.1987 9:40.48 76,16 3 000 м
5 СТЕЦЮК Дмитро Рівненська 31 Ч 30+ 25.12.1987 4:33.40 75,64 1 500 м
6 НІЩИК Олександр Рівненська 66 Ч 65+ 25.12.1952 4.13 72,97 Стрибки у довжину
7 КОНОВАЛ Юрій Рівненська 30 Ч 30+ 29.05.1988 1:01.89 69,77 400 м
8 КОНОВАЛ Юрій Рівненська 30 Ч 30+ 29.05.1988 27.72 69,70 200 м
9 НІЩИК Олександр Рівненська 66 Ч 65+ 25.12.1952 14.36 55,99 60 м
10
11
ВСЬОГО: 515,46
МІСЦЕ: 4
Головний секретар Крепкіна К.А.
Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні
Місце проведення:  м. Київ, л/а манеж КМШВСМ, вул. Тичини, 18
02-03.03.2019
КОМАНДНИЙ ЗАЛІК
ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім”я Команда Дата народження Результат Рейтинг WMA Вид
1 КІТЧАК Микола Тернопільська 60 Ч 60+ 19.12.1958 9.42 82,06 60 м
2 МОКРИНСЬКИЙ Василь Тернопільська 54 Ч 50+ 27.05.1964 9.82 75,66 60 м
3 КІТЧАК Микола Тернопільська 60 Ч 60+ 19.12.1958 12.12 71,15 60 м з/б
4 КІТЧАК Микола Тернопільська 60 Ч 60+ 19.12.1958 8.84 67,74 Потрійний стрибок
5 САЛУК Іван Тернопільська 53 Ч 50+ 18.06.1965 9.29 64,25 Потрійний стрибок
6 МОКРИНСЬКИЙ Василь Тернопільська 54 Ч 50+ 27.05.1964 NM Стрибки у довжину
7
8
9
ВСЬОГО: 293,12
МІСЦЕ: 5
Головний секретар Крепкіна К.А.
Місце Прізвище,ім”я Команда Дата народження Результат Рейтинг WMA Вид
1 ШМАЛЬКО Віктор м. Київ 51 Ч 50+ 30.08.1967 7.72 94,17 60 м
2 ЛОЖЕЧНІКОВ Олександр м. Київ 68 Ч 65+ 03.02.1951 8.68 93,78 60 м РУ
3 ЧЕРНЯТЕВИЧ Володимир Дніпропетровська 70 Ч 70+ 26.09.1948 10.04 90,86 Потрійний стрибок РУ
4 ГАРНИК Петро Вінницька 54 Ч 50+ 18.08.1964 13:45.60 90,60 3 000 м с/х
5 ФАЙЧАК Іван Івано-Франківська 79 Ч 75+ 05.08.1939 1.25 90,58 Стрибки у висоту
6 ФІЩЕНКО Віталій Харківська 63 Ч 60+ 21.09.1955 8.71 90,47 60 м
7 ЛІПІЧ Валентин Хмельницька 57 Ч 55+ 08.02.1962 8.41 90,13 60 м
8 ТИЦЬКИЙ Андрій Харківська 41 Ч 40+ 11.07.1977 7.57 89,30 60 м
9 ДУБИНЯК Орест Львівська 77 Ч 75+ 22.02.1942 9.77 89,25 60 м
10 СИРМОЛОТОВ Олександр м. Київ 50 Ч 50+ 09.08.1968 55.71 88,91 400 м РУ
11 ФАЙЧАК Іван Івано-Франківська 79 Ч 75+ 05.08.1939 13.08 88,00 60 м з/б
12 РОГОВОЙ Віктор м. Київ 53 Ч 50+ 04.12.1965 9:50.05 87,37 3 000 м
13 ШУКЕВИЧ Юрій м. Київ 69 Ч 65+ 09.07.1949 9.81 87,20 Потрійний стрибок
14 ДЕНИСЕНКО Андрій Київська 48 Ч 45+ 04.04.1970 8.25 86,30 60 м
15 СИРМОЛОТОВ Олександр м. Київ 50 Ч 50+ 09.08.1968 2:14.82 86,27 800 м РУ
16 ШУТЕНКО Павло Київська 49 Ч 45+ 10.07.1969 9:41.18 85,86 3 000 м
17 ЛОЖЕЧНІКОВ Олександр м. Київ 68 Ч 65+ 03.02.1951 29.66 85,60 200 м
18 ВОЛКОТРУБ Олександр Київська 66 Ч 65+ 20.01.1953 9.42 85,35 60 м
19 ЛИСЕНКО Сергій Черкаська 55 Ч 55+ 06.08.1963 8.77 85,29 60 м
20 ШУТЕНКО Павло Київська 49 Ч 45+ 10.07.1969 4:33.97 85,19 1 500 м
21 РАБИНЮК Микола Івано-Франківська 71 Ч 70+ 29.09.1947 9.76 85,04 60 м
22 ТИМОШЕНКО Сергій м. Київ 56 Ч 55+ 26.04.1962 4:50.78 85,01 1 500 м
23 ТОМІН Костянтин Миколаївська 35 Ч 35+ 24.04.1983 7.61 84,89 60 м
24 ТИМОШЕНКО Сергій м. Київ 56 Ч 55+ 26.04.1962 2:24.16 84,81 800 м
25 ГОРДІЄНКО Олексій Черкаська 39 Ч 35+ 09.05.1979 7.87 84,63 60 м
26 ОНІЩУК Микола Хмельницька 71 Ч 70+ 10.01.1948 17:36.96 84,58 3 000 м с/х
27 ТИМОШЕНКО Сергій м. Київ 56 Ч 55+ 26.04.1962 10:25.39 84,52 3 000 м
28 ЛИСЕНКО Олександр Київська 63 Ч 60+ 05.04.1955 2:32.90 84,50 800 м
29 ТКАЧУК Олександр Хмельницька 60 Ч 60+ 16.05.1958 9.17 84,30 60 м
30 ТКАЧУК Олександр Хмельницька 60 Ч 60+ 16.05.1958 1.50 84,27 Стрибки у висоту
31 КАЛАНДИРЕЦЬ Андрій Черкаська 47 Ч 45+ 12.12.1971 8.41 84,07 60 м
32 ЛІПІЧ Валентин Хмельницька 57 Ч 55+ 08.02.1962 1.55 83,78 Стрибки у висоту
33 РЕПІН Сергій Харківська 46 Ч 45+ 10.07.1972 1.75 83,73 Стрибки у висоту
34 САХАНДА Ігор м. Київ 51 Ч 50+ 19.11.1967 2:20.12 83,69 800 м
35 РИБІНСЬКИЙ Олександр Київська 53 Ч 50+ 27.05.1965 8.86 83,18 60 м
36 САХАНДА Ігор м. Київ 51 Ч 50+ 19.11.1967 4:45.15 83,18 1 500 м
37 СТОЙКО Микола Хмельницька 54 Ч 50+ 29.08.1964 4:52.29 83,17 1 500 м
38 ЛИСЕНКО Олександр Київська 63 Ч 60+ 05.04.1955 5:16.58 83,01 1 500 м
39 БОЙКО Борис Київська 58 Ч 55+ 12.04.1960 5:03.31 82,92 1 500 м
40 БОЙКО Борис Київська 58 Ч 55+ 12.04.1960 2:29.89 82,88 800 м
41 КОВІКА Василь Київська 61 Ч 60+ 10.10.1957 9.39 82,85 60 м
42 СТОЙКО Микола Хмельницька 54 Ч 50+ 29.08.1964 2:25.27 82,79 800 м
43 ЧАЙКА Анатолій Запорізька 61 Ч 60+ 30.01.1958 2:33.75 82,75 800 м
44 БАРАБАШ Вячеслав Сумська 38 Ч 35+ 11.12.1980 55.08 82,61 400 м РУ
45 МОСПАН Михайло Хмельницька 58 Ч 55+ 01.11.1960 2:30.42 82,59 800 м
46 СЕРГІЄНКО Анатолій Київська 70 Ч 70+ 27.09.1948 17:49.15 82,59 3 000 м с/х
47 МАТЮШЕНКО Олександр Київська 53 Ч 50+ 14.08.1965 8.95 82,35 60 м
48 КІТЧАК Микола Тернопільська 60 Ч 60+ 19.12.1958 9.42 82,06 60 м
49 ТИМОЩУК Руслан Хмельницька 40 Ч 40+ 21.02.1979 8.18 82,03 60 м
50 ОСТАФІЙЧУК Ярослав Івано-Франківська 64 Ч 60+ 07.02.1955 9.69 81,94 60 м
51 КОШУБА Іван Київська 46 Ч 45+ 03.02.1973 8.57 81,91 60 м
52 ІЛЬНИЦЬКИЙ Володимир Івано-Франківська 67 Ч 65+ 10.02.1952 9.88 81,88 60 м
53 ДЕМЧЕНКО Тимофій Черкаська 65 Ч 65+ 20.10.1953 9.76 81,86 60 м
54 НАГУЛЯК Олександр Хмельницька 60 Ч 60+ 24.06.1958 9.45 81,80 60 м
55 ЛАШКУЛ Василь Кіровоградська 59 Ч 55+ 01.08.1959 2:33.28 81,70 800 м
56 ШУЛЬГА Семен Сумська 64 Ч 60+ 18.05.1954 5:24.85 81,64 1 500 м
57 ДЕМИДА Петро Вінницька 56 Ч 55+ 20.07.1962 9.23 81,38 60 м
58 ПИРИДИРІЙ Микола Донецька 73 Ч 70+ 17.03.1945 10.35 81,35 60 м
59 ФІЩЕНКО Віталій Харківська 63 Ч 60+ 21.09.1955 1:06.26 81,30 400 м
60 ШУЛЬГА Семен Сумська 64 Ч 60+ 18.05.1954 2:40.37 81,19 800 м
61 ПАВЛИШИН Анатолій Вінницька 69 Ч 65+ 05.02.1950 2:49.28 80,93 800 м
62 ТИЦЬКИЙ Андрій Харківська 41 Ч 40+ 11.07.1977 25.94 80,92 200 м
63 СОМОВ Юрій м. Київ 65 Ч 65+ 08.02.1954 9.88 80,87 60 м
64 САХНО Володимир Чернігівська 48 Ч 45+ 29.07.1970 4:46.31 80,86 1 500 м
65 ПУШКІН Іван м. Київ 88 Ч 85+ 30.06.1930 23:54.63 80,79 3 000 м с/х
66 БОЖАЄВ Руслан м. Київ 68 Ч 65+ 07.06.1950 2.90 80,78 Стрибки з жердиною
67 ТИХОНЧУК Вячеслав м. Київ 69 Ч 65+ 03.01.1950 2:49.61 80,77 800 м
68 МЕЛЬНИК Володимир м. Київ 62 Ч 60+ 12.05.1956 30.12 80,71 200 м
69 БАРАБАШ Вячеслав Сумська 38 Ч 35+ 11.12.1980 25.44 80,62 200 м
70 ДУБИНЯК Орест Львівська 77 Ч 75+ 22.02.1942 3.74 80,60 Стрибки у довжину
71 ДЕРБАК Анатолій Луганська 76 Ч 75+ 26.03.1942 19:49.61 80,48 3 000 м с/х
72 ЖИРКОВ Павло Львівська 65 Ч 65+ 10.04.1953 17:17.41 80,39 3 000 м с/х
73 ПОДГОРНИЙ Володимир Дніпропетровська 37 Ч 35+ 15.07.1981 25.34 80,31 200 м
74 ГОРБАТКО Дмитро Донецька 42 Ч 40+ 08.12.1976 2:15.13 80,15 800 м
75 СОЛОВЙОВ Віктор Харківська 70 Ч 70+ 28.05.1948 2:53.01 80,06 800 м РУ
76 ТКАЧУК Володимир Харківська 72 Ч 70+ 04.01.1947 10.45 80,00 60 м
77 СМОЛІЙ Сергій Дніпропетровська 57 Ч 55+ 20.05.1961 9.50 79,79 60 м
78 НАГУЛЯК Олександр Хмельницька 60 Ч 60+ 24.06.1958 2:38.42 79,70 800 м
79 ПОДГОРНИЙ Володимир Дніпропетровська 37 Ч 35+ 15.07.1981 56.71 79,63 400 м
80 ШЕРЕМЕТ Віктор Львівська 67 Ч 65+ 01.03.1952 17:46.05 79,62 3 000 м с/х
81 ФАЙЧАК Іван Івано-Франківська 79 Ч 75+ 05.08.1939 3.55 79,60 Стрибки у довжину
82 ТКАЧУК Віталій Київська 71 Ч 70+ 12.06.1947 10.44 79,50 60 м
83 ЧАЙКА Анатолій Запорізька 61 Ч 60+ 30.01.1958 1:06.95 79,46 400 м
84 САХНО Володимир Чернігівська 48 Ч 45+ 29.07.1970 10:23.06 79,45 3 000 м
85 СОЛОВЙОВ Віктор Харківська 70 Ч 70+ 28.05.1948 5:54.13 79,41 1 500 м
86 КОРОТИЧ Олександр Черкаська 65 Ч 65+ 28.05.1953 10.07 79,34 60 м
87 ЖУЛЬЖИК Сергій м. Київ 31 Ч 30+ 28.05.1987 8.06 79,28 60 м
88 ЧАЙКА Анатолій Запорізька 61 Ч 60+ 30.01.1958 30.48 79,23 200 м
89 ГОРБАТКО Дмитро Донецька 42 Ч 40+ 08.12.1976 59.14 79,20 400 м
90 ЗАХАРЕВИЧ Ігор Вінницька 43 Ч 40+ 08.09.1975 8.69 79,06 60 м
91 ВАСИЛЬЄВ Олександр Харківська 44 Ч 40+ 13.07.1974 10:07.27 79,03 3 000 м
92 НАГУЛЯК Олександр Хмельницька 60 Ч 60+ 24.06.1958 5:24.69 78,81 1 500 м
93 КУКОТА Станислав Дніпропетровська 71 Ч 70+ 06.03.1947 13.60 78,70 Штовхання ядра РУ
94 БЕЗГІН Ігор Івано-Франківська 54 Ч 50+ 23.03.1964 9.45 78,62 60 м
95 ВАСИЛЬЄВ Олександр Харківська 44 Ч 40+ 13.07.1974 4:45.79 78,55 1 500 м
96 ТКАЧУК Володимир Харківська 72 Ч 70+ 04.01.1947 2.60 78,55 Стрибки з жердиною РУ
97 НОВІКОВ Анатолій Запорізька 61 Ч 60+ 25.09.1957 1:07.83 78,43 400 м
98 ПАСТУХ Ігор Житомирська 63 Ч 60+ 19.04.1955 10.06 78,33 60 м
99 ЛЕВЧУК Геннадій Чернігівська 45 Ч 45+ 14.08.1973 1.65 78,20 Стрибки у висоту
100 ОЛІВСОН Олександр Житомирська 55 Ч 55+ 14.11.1963 9.58 78,08 60 м
101 ОНІЩУК Микола Хмельницька 71 Ч 70+ 10.01.1948 13:00.17 78,06 3 000 м
102 ГОРДІЄНКО Олексій Черкаська 39 Ч 35+ 09.05.1979 6.36 78,04 Стрибки у довжину
103 ПАВЛИШИН Анатолій Вінницька 69 Ч 65+ 05.02.1950 1:14.39 78,03 400 м
104 СЕРГІЄНКО Володимир м. Київ 74 Ч 70+ 02.01.1945 19:30.19 78,02 3 000 м с/х
105 РИХЛЮК Ігор Житомирська 50 Ч 50+ 29.03.1968 10:44.93 77,99 3 000 м
106 ЧЕРНОВ Віктор Київська 77 Ч 75+ 19.08.1941 11.19 77,93 60 м
107 ВАСИЛЬЧЕНКО Анатолій Донецька 80 Ч 80+ 10.12.1938 1.05 77,78 Стрибки у висоту РУ
108 ОЛІВСОН Олександр Житомирська 55 Ч 55+ 14.11.1963 1:12.37 77,75 400 м
109 БЄЛОПОЛЬСЬКИЙ Борис Житомирська 50 Ч 50+ 24.02.1969 9.30 77,63 60 м
110 ГУСЄВ Дмитро Житомирська 34 Ч 30+ 11.06.1984 9:36.35 77,59 3 000 м
111 КОГУТ Вадим Сумська 47 Ч 45+ 26.02.1972 28.31 77,46 200 м
112 ДИМА Анатолій Київська 53 Ч 50+ 14.06.1965 2:34.32 77,27 800 м
113 МАТЮШЕНКО Олександр Київська 53 Ч 50+ 14.08.1965 29.64 77,19 200 м
114 РИХЛЮК Ігор Житомирська 50 Ч 50+ 29.03.1968 5:05.26 77,08 1 500 м
115 МИХАЙЛОВ Борис Чернігівська 58 Ч 55+ 12.02.1961 11:38.17 77,00 3 000 м
116 СЕМЕНОВ Вячеслав Донецька 61 Ч 60+ 04.02.1958 17:18.18 76,96 3 000 м с/х
117 КНИШ Михайло Вінницька 35 Ч 35+ 22.11.1983 26.05 76,93 200 м
118 КОНОВАЛ Юрій Рівненська 30 Ч 30+ 29.05.1988 8.32 76,80 60 м
119 СТЕЦЮК Дмитро Рівненська 31 Ч 30+ 25.12.1987 2:11.98 76,61 800 м
120 ВАСИЛЬЧЕНКО Анатолій Донецька 80 Ч 80+ 10.12.1938 11.77 76,47 60 м РУ
121 ДМИТРИШИН Геннадій Вінницька 65 Ч 65+ 10.09.1953 2:51.85 76,36 800 м
122 КОЛЕСНІКОВ Юрій Київська 60 Ч 60+ 09.09.1958 5:35.38 76,30 1 500 м
123 МИЦИК Вадим Черкаська 78 Ч 75+ 12.08.1940 11.55 76,28 60 м
124 КУЛИК Василь Чернігівська 37 Ч 30+ 27.10.1981 8.61 76,19 60 м
125 СТЕЦЮК Дмитро Рівненська 31 Ч 30+ 25.12.1987 9:40.48 76,16 3 000 м
126 КОРОТИЧ Олександр Черкаська 65 Ч 65+ 28.05.1953 18:16.64 76,05 3 000 м с/х
127 ТИМОЩУК Руслан Хмельницька 40 Ч 40+ 21.02.1979 27.46 75,86 200 м
128 ДЕРБАК Анатолій Луганська 76 Ч 75+ 26.03.1942 11.47 75,83 60 м
129 ВОЛГІН Михайло м. Київ 74 Ч 70+ 29.09.1944 20:27.03 75,71 3 000 м с/х
130 КОЛЕСНІКОВ Юрій Київська 60 Ч 60+ 09.09.1958 2:46.80 75,70 800 м
131 МОКРИНСЬКИЙ Василь Тернопільська 54 Ч 50+ 27.05.1964 9.82 75,66 60 м
132 РАБИНЮК Микола Івано-Франківська 71 Ч 70+ 29.09.1947 34.64 75,64 200 м
133 СТЕЦЮК Дмитро Рівненська 31 Ч 30+ 25.12.1987 4:33.40 75,64 1 500 м
134 ЛИСЕНКО Сергій Черкаська 55 Ч 55+ 06.08.1963 5.04 75,56 Стрибки у довжину
135 ДУБИНЯК Орест Львівська 77 Ч 75+ 22.02.1942 13.99 75,48 60 м з/б
136 КОВІКА Василь Київська 61 Ч 60+ 10.10.1957 5:42.25 75,44 1 500 м
137 ДИМА Анатолій Київська 53 Ч 50+ 14.06.1965 11:23.87 75,38 3 000 м
138 ДМИТРИШИН Геннадій Вінницька 65 Ч 65+ 10.09.1953 5:55.17 75,34 1 500 м
139 БЕРЕЗЮК Олег Черкаська 53 Ч 50+ 04.10.1965 9.80 75,20 60 м
140 ТИХОНЧУК Вячеслав м. Київ 69 Ч 65+ 03.01.1950 6:10.84 74,96 1 500 м
141 АДАМКОВ Юрій Хмельницька 60 Ч 60+ 26.03.1958 12:10.47 74,90 3 000 м
142 СТЕПАНЕНКО Василь Сумська 51 Ч 50+ 01.01.1968 2:36.69 74,84 800 м
143 ГУСЄВ Дмитро Житомирська 34 Ч 30+ 11.06.1984 2:15.26 74,75 800 м
144 БОХОНСЬКИЙ Володимир Хмельницька 80 Ч 80+ 12.06.1938 16:00.64 74,64 3 000 м
145 ЛІПІЧ Валентин Хмельницька 57 Ч 55+ 08.02.1962 4.83 74,42 Стрибки у довжину
146 ЄРМОЛЕНКО Валентин Черкаська 72 Ч 70+ 16.04.1946 11.24 74,38 60 м
147 БОНДАРЄВ Костянтин Київська 58 Ч 55+ 07.01.1961 12:03.44 74,31 3 000 м
148 МИХАЙЛОВ Борис Чернігівська 58 Ч 55+ 12.02.1961 5:39.24 74,14 1 500 м
149 ДЕНИСЕНКО Андрій Київська 48 Ч 45+ 04.04.1970 11.75 74,09 Потрійний стрибок
150 СТЕЦЕНКО Анатолій Черкаська 60 Ч 60+ 29.07.1958 13.48 74,07 Штовхання ядра РУ
151 КОГУТ Вадим Сумська 47 Ч 45+ 26.02.1972 2:33.02 74,03 800 м
152 НОВІКОВ Анатолій Запорізька 61 Ч 60+ 25.09.1957 32.66 73,94 200 м
153 ДЕНИСЕНКО Андрій Київська 48 Ч 45+ 04.04.1970 5.41 73,91 Стрибки у довжину
154 ІЛЬНИЦЬКИЙ Володимир Івано-Франківська 67 Ч 65+ 10.02.1952 34.09 73,89 200 м
155 САПРИКІН Володимир Черкаська 60 Ч 60+ 27.01.1959 17:51.40 73,83 3 000 м с/х
156 ЖУЛЬЖИК Сергій м. Київ 31 Ч 30+ 28.05.1987 26.30 73,76 200 м
157 ІВАСЮК Петро м. Київ 67 Ч 65+ 01.01.1952 10.85 73,76 Штовхання ядра
158 ЧЕРНОВ Віктор Київська 77 Ч 75+ 19.08.1941 39.16 73,67 200 м
159 РОГОЗЯН Олексій Донецька 83 Ч 80+ 30.05.1935 0.95 73,64 Стрибки у висоту
160 СУХОСТАВСЬКИЙ Володимир Вінницька 58 Ч 55+ 11.04.1960 10.38 73,51 60 м
161 ЯКОВЕНКО Володимир Житомирська 51 Ч 50+ 22.10.1967 5:22.79 73,48 1 500 м
162 ДАНІЛОВ Андрій Вінницька 55 Ч 55+ 08.07.1963 5:33.78 73,43 1 500 м
163 БОХОНСЬКИЙ Володимир Хмельницька 80 Ч 80+ 12.06.1938 22:59.16 73,38 3 000 м с/х
164 ЧЕПЕРИС Юрій Сумська 49 Ч 45+ 11.10.1969 11:20.37 73,34 3 000 м
165 ЗАХАРЕВИЧ Ігор Вінницька 43 Ч 40+ 08.09.1975 1:04.44 73,20 400 м
166 УРУЩАК Іван Львівська 67 Ч 65+ 23.04.1951 13:17.15 73,11 3 000 м
167 БАРТОШ Анатолій Сумська 56 Ч 55+ 02.03.1963 17:22.58 73,09 3 000 м с/х
168 ПУЛІНЕЦЬ Сергій Чернігівська 59 Ч 55+ 09.02.1960 12:22.15 73,07 3 000 м
169 КОЛЕСНІКОВ Юрій Київська 60 Ч 60+ 09.09.1958 1.30 73,03 Стрибки у висоту
170 ПОДВЕЗЬКО Олександр Сумська 50 Ч 50+ 03.02.1969 11:29.13 72,99 3 000 м
171 НІЩИК Олександр Рівненська 66 Ч 65+ 25.12.1952 4.13 72,97 Стрибки у довжину
172 СЕРГІЄНКО Анатолій Київська 70 Ч 70+ 27.09.1948 13:43.64 72,97 3 000 м
173 БЕЗГІН Ігор Івано-Франківська 54 Ч 50+ 23.03.1964 31.61 72,89 200 м
174 ПЕРИДИРІЙ Микола Донецька 73 Ч 70+ 17.03.1945 37.17 72,69 200 м
175 ПАСТУХ Ігор Житомирська 63 Ч 60+ 19.04.1955 1.25 72,67 Стрибки у висоту
176 СТЕПАНЕНКО Василь Сумська 51 Ч 50+ 01.01.1968 5:26.89 72,56 1 500 м
177 ВАСИЛЮК Володимир Івано-Франківська 61 Ч 60+ 10.10.1957 12:41.67 72,46 3 000 м
178 ОСТРОВСЬКИЙ Геннадій Сумська 51 Ч 50+ 14.04.1967 2:42.35 72,43 800 м
179 МОСПАН Михайло Хмельницька 58 Ч 55+ 01.11.1960 32.70 72,42 200 м
180 ЛОЗИЦЬКИЙ Юрій м. Київ 34 Ч 30+ 28.07.1984 2:19.69 72,38 800 м
181 РУДИЧ Олег м. Київ 47 Ч 45+ 09.03.1971 5:17.62 72,32 1 500 м
182 ЧЕПЕРИС Юрій Сумська 49 Ч 45+ 11.10.1969 5:23.04 72,25 1 500 м
183 БЄЛОПОЛЬСЬКИЙ Борис Житомирська 50 Ч 50+ 24.02.1969 31.05 72,21 200 м
184 МЕНЬШИКОВ Олексій Київська 59 Ч 55+ 28.07.1959 18:05.84 72,20 3 000 м с/х
185 МИЦИК Вадим Черкаська 78 Ч 75+ 12.08.1940 40.73 72,06 200 м
186 ПУЛІНЕЦЬ Сергій Чернігівська 59 Ч 55+ 09.02.1960 5:52.17 72,04 1 500 м
187 КРАСЮКОВ Валерій Київська 60 Ч 60+ 10.01.1959 18:18.53 72,01 3 000 м с/х
188 ІВАНЕНКО Олександр Донецька 64 Ч 60+ 22.11.1954 1:15.37 71,93 400 м
189 ДАНІЛОВ Андрій Вінницька 55 Ч 55+ 08.07.1963 32.29 71,88 200 м
190 ПАСТУХ Ігор Житомирська 63 Ч 60+ 19.04.1955 34.05 71,86 200 м
191 КРАВЧЕНКО Юрій Чернігівська 71 Ч 70+ 12.01.1948 20:47.56 71,66 3 000 м с/х
192 АДАМКОВ Юрій Хмельницька 60 Ч 60+ 26.03.1958 5:57.57 71,57 1 500 м
193 ЛАГУНОВ Михайло Черкаська 64 Ч 60+ 23.02.1955 11.60 71,56 Штовхання ядра
194 ПОДВЕЗЬКО Олександр Сумська 50 Ч 50+ 03.02.1969 5:28.87 71,55 1 500 м
195 ОСТАФІЙЧУК Ярослав Івано-Франківська 64 Ч 60+ 07.02.1955 1:15.87 71,45 400 м
196 БЛАНУЦА Андрій м. Київ 39 Ч 35+ 01.04.1979 5:03.54 71,23 1 500 м
197 КІТЧАК Микола Тернопільська 60 Ч 60+ 19.12.1958 12.12 71,15 60 м з/б
198 ЛІСУН Анатолій Сумська 51 Ч 50+ 24.04.1967 2:45.00 71,07 800 м
199 ЛІСУН Анатолій Сумська 51 Ч 50+ 24.04.1967 5:33.90 71,04 1 500 м
200 ЛОЗИЦЬКИЙ Юрій м. Київ 34 Ч 30+ 28.07.1984 4:56.75 70,46 1 500 м
201 ДЕМЧЕНКО Тимофій Черкаська 65 Ч 65+ 20.10.1953 1:17.58 70,31 400 м
202 ДУТОВ Вячеслав Сумська 67 Ч 65+ 12.11.1951 20:12.91 70,24 3 000 м с/х
203 БЛАНУЦА Андрій м. Київ 39 Ч 35+ 01.04.1979 10:52.76 70,21 3 000 м
204 РОМАНЕНКО Олексанр Чернігівська 34 Ч 30+ 26.09.1984 2:24.14 70,15 800 м
205 РУДИЧ Олег м. Київ 47 Ч 45+ 09.03.1971 11:40.54 70,12 3 000 м
206 УРУЩАК Іван Львівська 67 Ч 65+ 23.04.1951 6:30.03 69,89 1 500 м
207 КОНОВАЛ Юрій Рівненська 30 Ч 30+ 29.05.1988 1:01.89 69,77 400 м
208 КОНОВАЛ Юрій Рівненська 30 Ч 30+ 29.05.1988 27.72 69,70 200 м
209 ОСТРОВСЬКИЙ Геннадій Сумська 51 Ч 50+ 14.04.1967 5:41.19 69,52 1 500 м
210 ДЕРБАК Анатолій Луганська 76 Ч 75+ 26.03.1942 41.14 68,96 200 м
211 ІГІН Юрій Луганська 70 Ч 70+ 06.01.1949 11.97 68,84 60 м
212 КУЛИК Василь Чернігівська 37 Ч 30+ 27.10.1981 1:05.64 68,80 400 м
213 РАБИНЮК Микола Івано-Франківська 71 Ч 70+ 29.09.1947 3.57 68,79 Стрибки у довжину
214 БЕЗГІН Ігор Івано-Франківська 54 Ч 50+ 23.03.1964 12.51 68,67 60 м з/б
215 ШЕРЕМЕТ Віктор Львівська 67 Ч 65+ 01.03.1952 36.69 68,66 200 м
216 КРИЧУН Василь Івано-Франківська 71 Ч 70+ 24.03.1947 3:24.82 68,65 800 м
217 ВАСИЛЮК Володимир Івано-Франківська 61 Ч 60+ 10.10.1957 3:05.44 68,61 800 м
218 ПАВЛОВИЧ Петро Київська 32 Ч 30+ 17.02.1987 1:03.97 67,98 400 м
219 ПАВЛОВИЧ Петро Київська 32 Ч 30+ 17.02.1987 28.18 67,96 200 м
220 МИРОШНИЧЕНКО Олександр Донецька 63 Ч 60+ 03.09.1955 6:27.04 67,90 1 500 м
221 КІТЧАК Микола Тернопільська 60 Ч 60+ 19.12.1958 8.84 67,74 Потрійний стрибок
222 ШУЛЯТИЦЬКИЙ Валерій Вінницька 61 Ч 60+ 27.05.1957 6:21.28 67,72 1 500 м
223 РОГОЗЯН Олексій Донецька 83 Ч 80+ 30.05.1935 26:09.11 67,68 3 000 м с/х
224 МИЦИК Вадим Черкаська 78 Ч 75+ 12.08.1940 1:41.54 67,43 400 м
225 РЕПІН Сергій Харківська 46 Ч 45+ 10.07.1972 10.68 67,34 Потрійний стрибок
226 САПРИКІН Володимир Черкаська 60 Ч 60+ 27.01.1959 11.48 67,33 60 м
227 ТКАЧУК Віталій Київська 71 Ч 70+ 12.06.1947 39.10 67,01 200 м
228 СУХОСТАВСЬКИЙ Володимир Вінницька 58 Ч 55+ 11.04.1960 35.37 66,99 200 м
229 ЖИРКОВ Павло Львівська 65 Ч 65+ 10.04.1953 14:14.48 66,95 3 000 м
230 ГУТ Роман Херсонська 43 Ч 40+ 08.04.1975 11:53.60 66,73 3 000 м
231 КНИШ Михайло Вінницька 35 Ч 35+ 22.11.1983 12.04 66,67 Потрійний стрибок
232 КРИЧУН Василь Івано-Франківська 71 Ч 70+ 24.03.1947 7:08.58 66,41 1 500 м
233 ДЕМИДА Петро Вінницька 56 Ч 55+ 20.07.1962 4.35 66,11 Стрибки у довжину
234 ФРОЛОВ Євген Київська 62 Ч 60+ 28.09.1956 1.15 66,09 Стрибки у висоту
235 ФРОЛОВ Євген Київська 62 Ч 60+ 20726 13.73 65,84 60 м з/б
236 ФОРОСТЯНОВ Ігор Дніпропетровська 52 Ч 50+ 24406 3.10 65,68 Стрибки з жердиною
237 АРХІПОВ Вячеслав Донецька 79 Ч 75+ 14642 0.90 65,22 Стрибки у висоту
238 СУХОСТАВСЬКИЙ Володимир Вінницька 58 Ч 55+ 22017 6:25.62 65,22 1 500 м
239 ВОЛКОТРУБ Олександр Київська 66 Ч 65+ 19379 3.69 65,19 Стрибки у довжину
240 ПУЛІНЕЦЬ Сергій Чернігівська 59 Ч 55+ 21955 36.63 65,08 200 м
241 КАЛАНДИРЕЦЬ Андрій Черкаська 47 Ч 45+ 26279 4.82 65,05 Стрибки у довжину
242 ДЕМЧЕНКО Тимофій Черкаська 65 Ч 65+ 19652 3.74 65,04 Стрибки у довжину
243 ВАСИЛЬЧЕНКО Анатолій Донецька 80 Ч 80+ 14224 2.81 64,45 Стрибки у довжину
244 САЛУК Іван Тернопільська 53 Ч 50+ 23911 9.29 64,25 Потрійний стрибок
245 dr.BOGNAR Csaba Венгрія 38 Ч 35+ 29451 12:01.09 63,61 3 000 м
246 АРХІПОВ Вячеслав Донецька 79 Ч 75+ 14642 14.10 63,19 60 м
247 КРИЧУН Василь Івано-Франківська 71 Ч 70+ 17250 1:32.02 63,08 400 м
248 ЄРМОЛЕНКО Валентин Черкаська 72 Ч 70+ 16908 3.21 62,94 Стрибки у довжину
249 ГРИЦЬКО Богдан Житомирська 35 Ч 35+ 30478 2:41.39 62,83 800 м
250 ЛИСИЙ Ігор Львівська 73 Ч 70+ 16526 3:50.93 62,8 800 м
251 ПЕРИДИРІЙ Микола Донецька 73 Ч 70+ 16513 6.56 62,78 Потрійний стрибок
252 ВОЛОКІТІН Олександр м. Київ 41 Ч 40+ 28271 12:29.24 62,61 3 000 м
253 ЛЕВАДСЬКИЙ Микола Чернігівська 76 Ч 75+ 15415 1:45.64 62,59 400 м
254 ЛАГУТЕНКО Віталій Київська 36 Ч 35+ 30155 12:06.71 62,24 3 000 м
255 ЛИСИЙ Ігор Львівська 73 Ч 70+ 16526 7:53.78 61,78 1 500 м
256 КРИВЕНКО Василь Черкаська 59 Ч 55+ 21926 10.11 61,09 Штовхання ядра
257 ЛЕВАДСЬКИЙ Микола Чернігівська 76 Ч 75+ 15415 8:26.83 60,73 1 500 м
258 МИХАЙЛОВ Борис Чернігівська 58 Ч 55+ 22324 39.08 60,59 200 м
259 ОРЛОВ Юрій Київська 56 Ч 55+ 22828 14:35.45 60,38 3 000 м
260 ФРОЛОВ Євген Київська 62 Ч 60+ 20726 3.62 60,13 Стрибки у довжину
261 ІГІН Юрій Луганська 70 Ч 70+ 17904 43.60 59,17 200 м
262 ЩЕПІН Юрій м. Київ 69 Ч 65+ 18037 43.41 58,95 200 м
263 МИЛОКОСТИЙ Петро Черкаська 67 Ч 65+ 18820 8.64 58,74 Штовхання ядра
264 ПОМФ`ЮК Тарас Івано-Франківська 40 Ч 40+ 28856 3:02.30 58,35 800 м
265 КРУПСЬКИЙ Володимир Київська 71 Ч 70+ 17312 14.30 58,04 60 м
266 ПОМФ`ЮК Тарас Івано-Франківська 40 Ч 40+ 28856 6:23.00 56,87 1 500 м
267 ПОМФ`ЮК Тарас Івано-Франківська 40 Ч 40+ 28856 13:43.82 56,52 3 000 м
268 dr.BOGNAR Csaba Венгрія 38 Ч 35+ 29451 6:19.91 56,49 1 500 м
269 НІЩИК Олександр Рівненська 66 Ч 65+ 19353 14.36 55,99 60 м
270 ПАРХОМЕНКО Юрій Київська 45 Ч 45+ 26852 11.53 55,51 Штовхання ядра
271 ГОРДІЄНКО Олексій Черкаська 39 Ч 35+ 28984 12.44 54,97 Штовхання ядра
272 ОДИНЕЦЬ Владислав Київська 42 Ч 40+ 28180 14:52.97 52,92 3 000 м
273 ПІНЧУК Анатолій Київська 47 Ч 45+ 26131 10.12 50,78 Штовхання ядра
274 ЖАБНЯК Микола Житомирська 39 Ч 35+ 29128 10.46 46,22 Штовхання ядра
275 ІГІН Юрій Луганська 70 Ч 70+ 17904 7.92 44,59 Штовхання ядра
276 ГОБОВ Сергій Сумська 81 Ч 80+ 13858 5.38 43,04 Штовхання ядра
277 АРХІПОВ Вячеслав Донецька 79 Ч 75+ 14642 5.36 39,82 Штовхання ядра
278 ГРИЦЬКО Богдан Житомирська 35 Ч 35+ 30478 DNF 1 500 м
279 МОКРИНСЬКИЙ Василь Тернопільська 54 Ч 50+ 23524 NM Стрибки у довжину
280 ЩЕПІН Юрій м. Київ 69 Ч 65+ 18037 DNF 3 000 м
Місце Прізвище,ім”я Команда Дата народження Результат Рейтинг WMA Вид
1 ШВЕДОВА Катерина Сумська 75 Ж 75+ 12.12.1943 1.05 92,92 Стрибки у висоту РУ
2 ОЛЕНЄВА Леніна м. Київ 60 Ж 60+ 23.05.1958 12:10.72 92,24 3 000 м РУ
3 КРЕПКІНА Валентина м. Київ 53 Ж 50+ 05.09.1965 9.15 90,16 60 м РУ
4 ЛИТВИН Валентина Харківська 70 Ж 70+ 13.09.1948 6:52.06 90,10 1 500 м РУ
5 ЛИТВИН Валентина Харківська 70 Ж 70+ 13.09.1948 3:20.96 88,70 800 м РУ
6 ШОЛОПАК Людмила Рівненська 51 Ж 50+ 03.01.1968 9.27 87,16 60 м
7 КРЕПКІНА Валентина м. Київ 53 Ж 50+ 05.09.1965 9.77 86,77 Потрійний стрибок
8 СОРОКІНА Тетяна Київська 68 Ж 65+ 24.01.1951 6:55.89 86,25 1 500 м
9 ШАБАГА Марія Хмельницька 60 Ж 60+ 11.10.1958 10.27 85,98 60 м
10 ТИШКО Антоніна м. Київ 71 Ж 70+ 24.06.1947 19:13.17 85,85 3 000 м с/х
11 ПИЛИПЕНКО Олена Вінницька 63 Ж 60+ 28.06.1955 10.66 85,18 60 м
12 СОРОЧУК Світлана Дніпропетровська 51 Ж 50+ 29.05.1967 13.65 85,15 Штовхання ядра
13 ШМАЛЬКО Надія дніпропетровська 60 Ж 60+ 20.01.1959 10.41 84,82 60 м
14 КРИВОХИЖА Тетяна Сумська 62 Ж 60+ 08.06.1956 17:22.53 84,60 3 000 м с/х
15 ЯЦЕНКО Ксенія Дніпропетровська 40 Ж 40+ 23.01.1979 8.49 84,57 60 м
16 ШВЕДОВА Катерина Сумська 75 Ж 75+ 12.12.1943 12.39 83,13 60 м РУ
17 ХОХЛОВА Світлана Донецька 51 Ж 50+ 03.12.1967 9.73 83,04 60 м
18 СОРОКІНА Тетяна Київська 68 Ж 65+ 24.01.1951 3:27.23 82,52 800 м
19 ШАБАГА Марія Хмельницька 60 Ж 60+ 11.10.1958 34.49 82,05 200 м РУ
20 ФІЛІПОВИЧ Лариса м. Київ 46 Ж 45+ 26.01.1973 1.45 81,92 Стрибки у висоту
21 ІВАРОВСЬКА Ніна Чернігівська 58 Ж 55+ 04.01.1961 13:24.52 81,42 3 000 м
22 ТИМЧЕНКО Наталя м. Київ 43 Ж 40+ 06.06.1975 1:06.62 81,31 400 м РУ
23 ШАБАГА Марія Хмельницька 60 Ж 60+ 11.10.1958 1:18.88 80,90 400 м РУ
24 ЯЦЕНКО Ксенія Дніпропетровська 40 Ж 40+ 23.01.1979 28.03 80,70 200 м РУ
25 ІВАРОВСЬКА Ніна Чернігівська 58 Ж 55+ 04.01.1961 6:26.11 79,74 1 500 м
26 ФІЛІПОВИЧ Лариса м. Київ 46 Ж 45+ 26.01.1973 10.01 79,13 Потрійний стрибок
27 МІЛІЦИНА Марія м. Київ 42 Ж 40+ 07.01.1977 9.31 78,84 60 м
28 РОМАНОВА Олена м. Київ 40 Ж 40+ 06.04.1978 1:06.66 78,77 400 м
29 ШТОКАЛО Ніна Луганська 60 Ж 60+ 21.04.1958 11.21 78,77 60 м
30 ШВЕДОВА Катерина Сумська 75 Ж 75+ 12.12.1943 1:42.85 78,75 400 м РУ
31 КРЕПКІНА Валентина м. Київ 53 Ж 50+ 05.09.1965 2.70 78,72 Стрибки з жердиною
32 ПАВЛОВА Наталія Харківська 48 Ж 45+ 16.03.1970 9.96 78,61 60 м
33 ФЕСАН Тетяна Київська 64 Ж 60+ 26.12.1954 19:14.29 78,23 3 000 м с/х
34 ПОДОЛЬЧУК Наталія Житомирська 36 Ж 35+ 04.07.1982 8.91 77,67 60 м
35 ПИЛИПЕНКО Олена Вінницька 63 Ж 60+ 28.06.1955 37.92 76,85 200 м
36 ТКАЧУК Антоніна Черкаська 79 Ж 75+ 19.07.1939 9:37.71 75,83 1 500 м
37 ТКАЧУК Антоніна Черкаська 79 Ж 75+ 19.07.1939 14.32 75,77 60 м
38 ТИМЧЕНКО Наталя м. Київ 43 Ж 40+ 06.06.1975 31.34 74,82 200 м
39 ХОХЛОВА Світлана Донецька 51 Ж 50+ 03.12.1967 34.45 74,69 200 м
40 РОЖКОВА Вікторія Дніпропетровська 40 Ж 40+ 29.10.1978 30.57 73,99 200 м
41 НАСОНОВА Тетяна Херсонська 42 Ж 40+ 15.12.1976 13.61 73,73 Штовхання ядра РУ
42 ВАСИЛЕНКО Олена Київська 39 Ж 35+ 05.03.1979 9.65 73,47 60 м
43 ПАВЛОВА Наталія Харківська 48 Ж 45+ 16.03.1970 33.90 73,36 200 м
44 ТИМЧЕНКО Наталя м. Київ 43 Ж 40+ 06.06.1975 2:43.55 73,13 800 м
45 МІЛІЦИНА Марія м. Київ 42 Ж 40+ 07.01.1977 31.84 72,77 200 м
46 ГОРБАТЕНКО  Лілія м. Київ 35 Ж 35+ 30.05.1983 2:35.99 72,62 800 м
47 КОВАЛЬОВА Ольга Черкаська 47 Ж 45+ 04.04.1971 10.68 72,57 60 м
48 ШЕВЧЕНКО Олена Дніпропетровська 53 Ж 50+ 02.03.1966 13.12 72,56 60 м з/б
49 ЗОЗУЛЯ Ірина м. Київ 64 Ж 60+ 26.04.1954 8.92 72,17 Штовхання ядра
50 КАСІНОВА Ірина Харківська 41 Ж 40+ 21.11.1977 2:42.97 72,12 800 м
51 ПОДОЛЬЧУК Наталія Житомирська 36 Ж 35+ 04.07.1982 29.81 72,02 200 м
52 СЕМЕНЧЕНКО Валентина м. Київ 64 Ж 60+ 17.08.1954 20:54.50 71,98 3 000 м с/х
53 ГРИШКО Надія Чернігівська 69 Ж 65+ 24.11.1949 13.38 71,60 60 м
54 БЕНИЦЬКА Катерина Львівська 51 Ж 50+ 13.07.1967 11.29 71,57 60 м
55 БАЛІНОВА Тетяна Дніпропетровська 48 Ж 45+ 01.04.1970 10.98 71,31 60 м
56 ГОРБАТЕНКО  Лілія м. Київ 35 Ж 35+ 30.05.1983 5:32.39 71,21 1 500 м
57 МАКОВІЙЧУК Марія Івано-Франківська 70 Ж 70+ 30.08.1948 43.85 71,01 200 м
58 РОЖКОВА Вікторія Дніпропетровська 40 Ж 40+ 29.10.1978 5:48.39 70,55 1 500 м
59 ЗВОЛІНСЬКА Світлана Івано-Франківська 53 Ж 50+ 08.02.1966 11.74 70,27 60 м
60 ВАСИЛИШИНА Євгенія Київська 37 Ж 35+ 16.05.1981 9.85 70,25 60 м
61 ІЛЬЧЕНКО Світлана Хмельницька 37 Ж 35+ 04.03.1981 12:12.40 70,15 3 000 м
62 МАКОВІЙЧУК Марія Івано-Франківська 70 Ж 70+ 30.08.1948 1:43.11 69,83 400 м
63 ЧЕРНИШ Анастасія Луганська 63 Ж 60+ 16.06.1955 21:46.82 69,55 3 000 м с/х
64 КОТВИЦЬКА Ірина Київська 36 Ж 35+ 31.03.1982 10.06 68,79 60 м
65 ШТОКАЛО Ніна Луганська 60 Ж 60+ 21.04.1958 41.31 68,51 200 м
66 ІЛЬЧЕНКО Світлана Хмельницька 37 Ж 35+ 04.03.1981 5:52.66 67,94 1 500 м
67 КАСІНОВА Ірина Харківська 41 Ж 40+ 21.11.1977 6:07.25 67,61 1 500 м
68 ШВЕДОВА Галина м. Київ 58 Ж 55+ 06.09.1960 20:49.82 67,53 3 000 м с/х
69 ВАСИЛИШИНА Євгенія Київська 37 Ж 35+ 16.05.1981 1:15.48 67,28 400 м
70 ГЕРАСИМЧУК Наталія м. Київ 42 Ж 40+ 12.12.1976 1:19.72 67,24 400 м
71 ПОБЛІЧКО Олена Хмельницька 55 Ж 55+ 12.01.1964 9.96 66,85 Штовхання ядра
72 КОВАЛЬОВА Ольга Черкаська 47 Ж 45+ 04.04.1971 1:24.57 66,73 400 м
73 ХОЛОД Олександра Черкаська 63 Ж 60+ 23.01.1956 22:33.87 65,89 3 000 м с/х
74 СТАВІНСЬКА Людмила Полтавська 62 Ж 60+ 08.06.1956 17:34.01 65,84 3 000 м
75 КОВАЛЬОВА Ольга Черкаська 47 Ж 45+ 04.04.1971 37.44 65,68 200 м
76 ГЕРАСИМЧУК Тетяна Житомирська 34 Ж 30+ 13.11.1984 10.72 64,55 60 м
77 ШАРОВА Вікторія Київська 38 Ж 35+ 25.01.1981 13:23.37 64,37 3 000 м
78 СТАВІНСЬКА Людмила Полтавська 62 Ж 60+ 08.06.1956 8:30.08 63,99 1 500 м
79 ПАДАЛКА Любов м. Київ 35 Ж 35+ 01.11.1983 6:10.59 63,87 1 500 м
80 ЗВОЛІНСЬКА Світлана Івано-Франківська 53 Ж 50+ 08.02.1966 41.34 63,59 200 м
81 ШЕВЧЕНКО Олена Дніпропетровська 53 Ж 50+ 02.03.1966 9.78 63,26 Штовхання ядра
82 БЕНИЦЬКА Катерина Львівська 51 Ж 50+ 13.07.1967 40.73 63,17 200 м
83 ХОХЛОВА Світлана Донецька 51 Ж 50+ 03.12.1967 3.70 62,71 Стрибки у довжину
84 ШЕВЧЕНКО Олена Дніпропетровська 53 Ж 50+ 02.03.1966 3.58 62,37 Стрибки у довжину
85 ЯНКУН Євгенія Хмельницька 57 Ж 55+ 03.05.1961 8.82 61,55 Штовхання ядра
86 ЗВОЛІНСЬКА Світлана Івано-Франківська 53 Ж 50+ 08.02.1966 1:38.19 60,92 400 м
87 АНДРУЩЕНКО Галина Чернігівська 64 Ж 60+ 04.03.1954 15.09 60,70 60 м
88 ПАДАЛКА Любов м. Київ 35 Ж 35+ 01.11.1983 1:22.10 60,52 400 м
89 ПОДОЛЬЧУК Наталія Житомирська 36 Ж 35+ 04.07.1982 4.21 58,80 Стрибки у довжину
90 ШТОКАЛО Ніна Луганська 60 Ж 60+ 21.04.1958 1:51.45 57,25 400 м
91 ЗАПЛАВСЬКА Алла Чернігівська 73 Ж 70+ 14.01.1946 17.60 57,05 60 м
92 ГЕРАСИМЧУК Тетяна Житомирська 34 Ж 30+ 13.11.1984 37.53 56,86 200 м
93 БЕНИЦЬКА Катерина Львівська 51 Ж 50+ 13.07.1967 3.34 56,61 Стрибки у довжину
94 ЖОЛОБКО Вєра Чернігівська 71 Ж 70+ 01.08.1947 17.53 55,85 60 м
95 ВАСИЛЕНКО Олена Київська 39 Ж 35+ 05.03.1979 3.62 52,39 Стрибки у довжину
96 ГРИШКО Надія Чернігівська 69 Ж 65+ 24.11.1949 2.20 50,00 Стрибки у довжину
97 ЯНКУН Євгенія Хмельницька 57 Ж 55+ 03.05.1961 2.60 48,15 Стрибки у довжину
98 ПОБЛІЧКО Олена Хмельницька 55 Ж 55+ 12.01.1964 2.56 45,96 Стрибки у довжину
99 КОТВИЦЬКА Ірина Київська 36 Ж 35+ 31.03.1982 3.14 43,85 Стрибки у довжину
100 АНДРУЩЕНКО Галина Чернігівська 64 Ж 60+ 04.03.1954 1.81 37,55 Стрибки у довжину
101 ЖОЛОБКО Вєра Чернігівська 71 Ж 70+ 01.08.1947 1.10 26,00 Стрибки у довжину
Штовхання ядра  Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім”я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 КУКОТА Станислав Дніпропетровська 71 Ч 70+ 06.03.1947 13.60 78,70 РУ
2 СТЕЦЕНКО Анатолій Черкаська 60 Ч 60+ 29.07.1958 13.48 74,07 РУ
3 ІВАСЮК Петро м. Київ 67 Ч 65+ 01.01.1952 10.85 73,76
4 ЛАГУНОВ Михайло Черкаська 64 Ч 60+ 23.02.1955 11.60 71,56
5 КРИВЕНКО Василь Черкаська 59 Ч 55+ 11.01.1960 10.11 61,09
6 МИЛОКОСТИЙ Петро Черкаська 67 Ч 65+ 11.07.1951 8.64 58,74
7 ПАРХОМЕНКО Юрій Київська 45 Ч 45+ 07.07.1973 11.53 55,51
8 ГОРДІЄНКО Олексій Черкаська 39 Ч 35+ 09.05.1979 12.44 54,97
9 ПІНЧУК Анатолій Київська 47 Ч 45+ 17.07.1971 10.12 50,78
10 ЖАБНЯК Микола Житомирська 39 Ч 35+ 30.09.1979 10.46 46,22
11 ІГІН Юрій Луганська 70 Ч 70+ 06.01.1949 7.92 44,59
12 ГОБОВ Сергій Сумська 81 Ч 80+ 09.12.1937 5.38 43,04
13 АРХІПОВ Вячеслав Донецька 79 Ч 75+ 01.02.1940 5.36 39,82
Стибки у висоту Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім”я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 ФАЙЧАК Іван Івано-Франківська 79 Ч 75+ 05.08.1939 1.25 90,58
2 ТКАЧУК Олександр Хмельницька 60 Ч 60+ 16.05.1958 1.50 84,27
3 ЛІПІЧ Валентин Хмельницька 57 Ч 55+ 08.02.1962 1.55 83,78
4 РЕПІН Сергій Харківська 46 Ч 45+ 10.07.1972 1.75 83,73
5 ЛЕВЧУК Геннадій Чернігівська 45 Ч 45+ 14.08.1973 1.65 78,20
6 ВАСИЛЬЧЕНКО Анатолій Донецька 80 Ч 80+ 10.12.1938 1.05 77,78 РУ
7 РОГОЗЯН Олексій Донецька 83 Ч 80+ 30.05.1935 0.95 73,64
8 КОЛЕСНІКОВ Юрій Київська 60 Ч 60+ 09.09.1958 1.30 73,03
9 ПАСТУХ Ігор Житомирська 63 Ч 60+ 19.04.1955 1.25 72,67
10 ФРОЛОВ Євген Київська 62 Ч 60+ 28.09.1956 1.15 66,09
11 АРХІПОВ Вячеслав Донецька 79 Ч 75+ 01.02.1940 0.90 65,22
Потрійний стрибок Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім”я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 ЧЕРНЯТЕВИЧ Володимир Дніпропетровська 70 Ч 70+ 26.09.1948 10.04 90,86 РУ
2 ШУКЕВИЧ Юрій м. Київ 69 Ч 65+ 09.07.1949 9.81 87,20
3 ДЕНИСЕНКО Андрій Київська 48 Ч 45+ 04.04.1970 11.75 74,09
4 КІТЧАК Микола Тернопільська 60 Ч 60+ 19.12.1958 8.84 67,74
5 РЕПІН Сергій Харківська 46 Ч 45+ 10.07.1972 10.68 67,34
6 КНИШ Михайло Вінницька 35 Ч 35+ 22.11.1983 12.04 66,67
7 САЛУК Іван Тернопільська 53 Ч 50+ 18.06.1965 9.29 64,25
8 ПЕРИДИРІЙ Микола Донецька 73 Ч 70+ 17.03.1945 6.56 62,78
Стрибки у довжину Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім”я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 ДУБИНЯК Орест Львівська 77 Ч 75+ 22.02.1942 3.74 80,60
2 ФАЙЧАК Іван Івано-Франківська 79 Ч 75+ 05.08.1939 3.55 79,60
3 ГОРДІЄНКО Олексій Черкаська 39 Ч 35+ 09.05.1979 6.36 78,04
4 ЛИСЕНКО Сергій Черкаська 55 Ч 55+ 06.08.1963 5.04 75,56
5 ЛІПІЧ Валентин Хмельницька 57 Ч 55+ 08.02.1962 4.83 74,42
6 ДЕНИСЕНКО Андрій Київська 48 Ч 45+ 04.04.1970 5.41 73,91
7 НІЩИК Олександр Рівненська 66 Ч 65+ 25.12.1952 4.13 72,97
8 РАБИНЮК Микола Івано-Франківська 71 Ч 70+ 29.09.1947 3.57 68,79
9 ДЕМИДА Петро Вінницька 56 Ч 55+ 20.07.1962 4.35 66,11
10 ВОЛКОТРУБ Олександр Київська 66 Ч 65+ 20.01.1953 3.69 65,19
11 КАЛАНДИРЕЦЬ Андрій Черкаська 47 Ч 45+ 12.12.1971 4.82 65,05
12 ДЕМЧЕНКО Тимофій Черкаська 65 Ч 65+ 20.10.1953 3.74 65,04
13 ВАСИЛЬЧЕНКО Анатолій Донецька 80 Ч 80+ 10.12.1938 2.81 64,45
14 ЄРМОЛЕНКО Валентин Черкаська 72 Ч 70+ 16.04.1946 3.21 62,94
15 ФРОЛОВ Євген Київська 62 Ч 60+ 28.09.1956 3.62 60,13
16 МОКРИНСЬКИЙ Василь Тернопільська 54 Ч 50+ 27.05.1964 NM
Стрибки з жердиною Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім”я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 БОЖАЄВ Руслан м. Київ 68 Ч 65+ 07.06.1950 2.90 80,78
2 ТКАЧУК Володимир Харківська 72 Ч 70+ 04.01.1947 2.60 78,55 РУ
3 ФОРОСТЯНОВ Ігор Дніпропетровська 52 Ч 50+ 26.10.1966 3.10 65,68
Біг на 3 000 м Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім”я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 РОГОВОЙ Віктор м. Київ 53 Ч 50+ 04.12.1965 9:50.05 87,37
2 ШУТЕНКО Павло Київська 49 Ч 45+ 10.07.1969 9:41.18 85,86
3 ТИМОШЕНКО Сергій м. Київ 56 Ч 55+ 26.04.1962 10:25.39 84,52
4 САХНО Володимир Чернігівська 48 Ч 45+ 29.07.1970 10:23.06 79,45
5 ВАСИЛЬЄВ Олександр Харківська 44 Ч 40+ 13.07.1974 10:07.27 79,03
6 ОНІЩУК Микола Хмельницька 71 Ч 70+ 10.01.1948 13:00.17 78,06
7 РИХЛЮК Ігор Житомирська 50 Ч 50+ 29.03.1968 10:44.93 77,99
8 ГУСЄВ Дмитро Житомирська 34 Ч 30+ 11.06.1984 9:36.35 77,59
9 МИХАЙЛОВ Борис Чернігівська 58 Ч 55+ 12.02.1961 11:38.17 77,00
10 СТЕЦЮК Дмитро Рівненська 31 Ч 30+ 25.12.1987 9:40.48 76,16
11 ДИМА Анатолій Київська 53 Ч 50+ 14.06.1965 11:23.87 75,38
12 АДАМКОВ Юрій Хмельницька 60 Ч 60+ 26.03.1958 12:10.47 74,90
13 БОХОНСЬКИЙ Володимир Хмельницька 80 Ч 80+ 12.06.1938 16:00.64 74,64
14 БОНДАРЄВ Костянтин Київська 58 Ч 55+ 07.01.1961 12:03.44 74,31
15 ЧЕПЕРИС Юрій Сумська 49 Ч 45+ 11.10.1969 11:20.37 73,34
16 УРУЩАК Іван Львівська 67 Ч 65+ 23.04.1951 13:17.15 73,11
17 ПУЛІНЕЦЬ Сергій Чернігівська 59 Ч 55+ 09.02.1960 12:22.15 73,07
18 ПОДВЕЗЬКО Олександр Сумська 50 Ч 50+ 03.02.1969 11:29.13 72,99
19 СЕРГІЄНКО Анатолій Київська 70 Ч 70+ 27.09.1948 13:43.64 72,97
20 ВАСИЛЮК Володимир Івано-Франківська 61 Ч 60+ 10.10.1957 12:41.67 72,46
21 БЛАНУЦА Андрій м. Київ 39 Ч 35+ 01.04.1979 10:52.76 70,21
22 РУДИЧ Олег м. Київ 47 Ч 45+ 09.03.1971 11:40.54 70,12
23 ЖИРКОВ Павло Львівська 65 Ч 65+ 10.04.1953 14:14.48 66,95
24 ГУТ Роман Херсонська 43 Ч 40+ 08.04.1975 11:53.60 66,73
25 dr.BOGNAR Csaba Венгрія 38 Ч 35+ 18.08.1980 12:01.09 63,61
26 ВОЛОКІТІН Олександр м. Київ 41 Ч 40+ 26.05.1977 12:29.24 62,61
27 ЛАГУТЕНКО Віталій Київська 36 Ч 35+ 23.07.1982 12:06.71 62,24
28 ОРЛОВ Юрій Київська 56 Ч 55+ 01.07.1962 14:35.45 60,38
29 ПОМФ`ЮК Тарас Івано-Франківська 40 Ч 40+ 01.01.1979 13:43.82 56,52
30 ОДИНЕЦЬ Владислав Київська 42 Ч 40+ 24.02.1977 14:52.97 52,92
31 ЩЕПІН Юрій м. Київ 69 Ч 65+ 19.05.1949 DNF
Спортивна ходьба 3 000 м Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім”я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 ГАРНИК Петро Вінницька 54 Ч 50+ 18.08.1964 13:45.60 90,60
2 ОНІЩУК Микола Хмельницька 71 Ч 70+ 10.01.1948 17:36.96 84,58
3 СЕРГІЄНКО Анатолій Київська 70 Ч 70+ 27.09.1948 17:49.15 82,59
4 ПУШКІН Іван м. Київ 88 Ч 85+ 30.06.1930 23:54.63 80,79
5 ДЕРБАК Анатолій Луганська 76 Ч 75+ 26.03.1942 19:49.61 80,48
6 ЖИРКОВ Павло Львівська 65 Ч 65+ 10.04.1953 17:17.41 80,39
7 ШЕРЕМЕТ Віктор Львівська 67 Ч 65+ 01.03.1952 17:46.05 79,62
8 СЕРГІЄНКО Володимир м. Київ 74 Ч 70+ 02.01.1945 19:30.19 78,02
9 СЕМЕНОВ Вячеслав Донецька 61 Ч 60+ 04.02.1958 17:18.18 76,96
10 КОРОТИЧ Олександр Черкаська 65 Ч 65+ 28.05.1953 18:16.64 76,05
11 ВОЛГІН Михайло м. Київ 74 Ч 70+ 29.09.1944 20:27.03 75,71
12 САПРИКІН Володимир Черкаська 60 Ч 60+ 27.01.1959 17:51.40 73,83
13 БОХОНСЬКИЙ Володимир Хмельницька 80 Ч 80+ 12.06.1938 22:59.16 73,38
14 БАРТОШ Анатолій Сумська 56 Ч 55+ 02.03.1963 17:22.58 73,09
15 МЕНЬШИКОВ Олексій Київська 59 Ч 55+ 28.07.1959 18:05.84 72,20
16 КРАСЮКОВ Валерій Київська 60 Ч 60+ 10.01.1959 18:18.53 72,01
17 КРАВЧЕНКО Юрій Чернігівська 71 Ч 70+ 12.01.1948 20:47.56 71,66
18 ДУТОВ Вячеслав Сумська 67 Ч 65+ 12.11.1951 20:12.91 70,24
19 РОГОЗЯН Олексій Донецька 83 Ч 80+ 30.05.1935 26:09.11 67,68
Біг на 1 500 м Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім”я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 ШУТЕНКО Павло Київська 49 Ч 45+ 10.07.1969 4:33.97 85,19
2 ТИМОШЕНКО Сергій м. Київ 56 Ч 55+ 26.04.1962 4:50.78 85,01
3 САХАНДА Ігор м. Київ 51 Ч 50+ 19.11.1967 4:45.15 83,18
4 СТОЙКО Микола Хмельницька 54 Ч 50+ 29.08.1964 4:52.29 83,17
5 ЛИСЕНКО Олександр Київська 63 Ч 60+ 05.04.1955 5:16.58 83,01
6 БОЙКО Борис Київська 58 Ч 55+ 12.04.1960 5:03.31 82,92
7 ШУЛЬГА Семен Сумська 64 Ч 60+ 18.05.1954 5:24.85 81,64
8 САХНО Володимир Чернігівська 48 Ч 45+ 29.07.1970 4:46.31 80,86
9 СОЛОВЙОВ Віктор Харківська 70 Ч 70+ 28.05.1948 5:54.13 79,41
10 НАГУЛЯК Олександр Хмельницька 60 Ч 60+ 24.06.1958 5:24.69 78,81
11 ВАСИЛЬЄВ Олександр Харківська 44 Ч 40+ 13.07.1974 4:45.79 78,55
12 РИХЛЮК Ігор Житомирська 50 Ч 50+ 29.03.1968 5:05.26 77,08
13 КОЛЕСНІКОВ Юрій Київська 60 Ч 60+ 09.09.1958 5:35.38 76,30
14 СТЕЦЮК Дмитро Рівненська 31 Ч 30+ 25.12.1987 4:33.40 75,64
15 КОВІКА Василь Київська 61 Ч 60+ 10.10.1957 5:42.25 75,44
16 ДМИТРИШИН Геннадій Вінницька 65 Ч 65+ 10.09.1953 5:55.17 75,34
17 ТИХОНЧУК Вячеслав м. Київ 69 Ч 65+ 03.01.1950 6:10.84 74,96
18 МИХАЙЛОВ Борис Чернігівська 58 Ч 55+ 12.02.1961 5:39.24 74,14
19 ЯКОВЕНКО Володимир Житомирська 51 Ч 50+ 22.10.1967 5:22.79 73,48
20 ДАНІЛОВ Андрій Вінницька 55 Ч 55+ 08.07.1963 5:33.78 73,43
21 СТЕПАНЕНКО Василь Сумська 51 Ч 50+ 01.01.1968 5:26.89 72,56
22 РУДИЧ Олег м. Київ 47 Ч 45+ 09.03.1971 5:17.62 72,32
23 ЧЕПЕРИС Юрій Сумська 49 Ч 45+ 11.10.1969 5:23.04 72,25
24 ПУЛІНЕЦЬ Сергій Чернігівська 59 Ч 55+ 09.02.1960 5:52.17 72,04
25 АДАМКОВ Юрій Хмельницька 60 Ч 60+ 26.03.1958 5:57.57 71,57
26 ПОДВЕЗЬКО Олександр Сумська 50 Ч 50+ 03.02.1969 5:28.87 71,55
27 БЛАНУЦА Андрій м. Київ 39 Ч 35+ 01.04.1979 5:03.54 71,23
28 ЛІСУН Анатолій Сумська 51 Ч 50+ 24.04.1967 5:33.90 71,04
29 ЛОЗИЦЬКИЙ Юрій м. Київ 34 Ч 30+ 28.07.1984 4:56.75 70,46
30 УРУЩАК Іван Львівська 67 Ч 65+ 23.04.1951 6:30.03 69,89
31 ОСТРОВСЬКИЙ Геннадій Сумська 51 Ч 50+ 14.04.1967 5:41.19 69,52
32 МИРОШНИЧЕНКО Олександр Донецька 63 Ч 60+ 03.09.1955 6:27.04 67,90
33 ШУЛЯТИЦЬКИЙ Валерій Вінницька 61 Ч 60+ 27.05.1957 6:21.28 67,72
34 КРИЧУН Василь Івано-Франківська 71 Ч 70+ 24.03.1947 7:08.58 66,41
35 СУХОСТАВСЬКИЙ Володимир Вінницька 58 Ч 55+ 11.04.1960 6:25.62 65,22
36 ЛИСИЙ Ігор Львівська 73 Ч 70+ 30.03.1945 7:53.78 61,78
37 ЛЕВАДСЬКИЙ Микола Чернігівська 76 Ч 75+ 15.03.1942 8:26.83 60,73
38 ПОМФ`ЮК Тарас Івано-Франківська 40 Ч 40+ 01.01.1979 6:23.00 56,87
39 dr.BOGNAR Csaba Венгрія 38 Ч 35+ 18.08.1980 6:19.91 56,49
40 ГРИЦЬКО Богдан Житомирська 35 Ч 35+ 11.06.1983 DNF
Біг на 800 м Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім”я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 СИРМОЛОТОВ Олександр м. Київ 50 Ч 50+ 09.08.1968 2:14.82 86,27 РУ
2 ТИМОШЕНКО Сергій м. Київ 56 Ч 55+ 26.04.1962 2:24.16 84,81
3 ЛИСЕНКО Олександр Київська 63 Ч 60+ 05.04.1955 2:32.90 84,50
4 САХАНДА Ігор м. Київ 51 Ч 50+ 19.11.1967 2:20.12 83,69
5 БОЙКО Борис Київська 58 Ч 55+ 12.04.1960 2:29.89 82,88
6 СТОЙКО Микола Хмельницька 54 Ч 50+ 29.08.1964 2:25.27 82,79
7 ЧАЙКА Анатолій Запорізька 61 Ч 60+ 30.01.1958 2:33.75 82,75
8 МОСПАН Михайло Хмельницька 58 Ч 55+ 01.11.1960 2:30.42 82,59
9 ЛАШКУЛ Василь Кіровоградська 59 Ч 55+ 01.08.1959 2:33.28 81,70
10 ШУЛЬГА Семен Сумська 64 Ч 60+ 18.05.1954 2:40.37 81,19
11 ПАВЛИШИН Анатолій Вінницька 69 Ч 65+ 05.02.1950 2:49.28 80,93
12 ТИХОНЧУК Вячеслав м. Київ 69 Ч 65+ 03.01.1950 2:49.61 80,77
13 ГОРБАТКО Дмитро Донецька 42 Ч 40+ 08.12.1976 2:15.13 80,15
14 СОЛОВЙОВ Віктор Харківська 70 Ч 70+ 28.05.1948 2:53.01 80,06 РУ
15 НАГУЛЯК Олександр Хмельницька 60 Ч 60+ 24.06.1958 2:38.42 79,70
16 ДИМА Анатолій Київська 53 Ч 50+ 14.06.1965 2:34.32 77,27
17 СТЕЦЮК Дмитро Рівненська 31 Ч 30+ 25.12.1987 2:11.98 76,61
18 ДМИТРИШИН Геннадій Вінницька 65 Ч 65+ 10.09.1953 2:51.85 76,36
19 КОЛЕСНІКОВ Юрій Київська 60 Ч 60+ 09.09.1958 2:46.80 75,70
20 СТЕПАНЕНКО Василь Сумська 51 Ч 50+ 01.01.1968 2:36.69 74,84
21 ГУСЄВ Дмитро Житомирська 34 Ч 30+ 11.06.1984 2:15.26 74,75
22 КОГУТ Вадим Сумська 47 Ч 45+ 26.02.1972 2:33.02 74,03
23 ОСТРОВСЬКИЙ Геннадій Сумська 51 Ч 50+ 14.04.1967 2:42.35 72,43
24 ЛОЗИЦЬКИЙ Юрій м. Київ 34 Ч 30+ 28.07.1984 2:19.69 72,38
25 ЛІСУН Анатолій Сумська 51 Ч 50+ 24.04.1967 2:45.00 71,07
26 РОМАНЕНКО Олексанр Чернігівська 34 Ч 30+ 26.09.1984 2:24.14 70,15
27 КРИЧУН Василь Івано-Франківська 71 Ч 70+ 24.03.1947 3:24.82 68,65
28 ВАСИЛЮК Володимир Івано-Франківська 61 Ч 60+ 10.10.1957 3:05.44 68,61
29 ГРИЦЬКО Богдан Житомирська 35 Ч 35+ 11.06.1983 2:41.39 62,83
30 ЛИСИЙ Ігор Львівська 73 Ч 70+ 30.03.1945 3:50.93 62,80
31 ПОМФ`ЮК Тарас Івано-Франківська 40 Ч 40+ 01.01.1979 3:02.30 58,35
Біг на 400 м Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім”я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 СИРМОЛОТОВ Олександр м. Київ 50 Ч 50+ 09.08.1968 55.71 88,91 РУ
2 БАРАБАШ Вячеслав Сумська 38 Ч 35+ 11.12.1980 55.08 82,61 РУ
3 ФІЩЕНКО Віталій Харківська 63 Ч 60+ 21.09.1955 1:06.26 81,30
4 ПОДГОРНИЙ Володимир Дніпропетровська 37 Ч 35+ 15.07.1981 56.71 79,63
5 ЧАЙКА Анатолій Запорізька 61 Ч 60+ 30.01.1958 1:06.95 79,46
6 ГОРБАТКО Дмитро Донецька 42 Ч 40+ 08.12.1976 59.14 79,20
7 НОВІКОВ Анатолій Запорізька 61 Ч 60+ 25.09.1957 1:07.83 78,43
8 ПАВЛИШИН Анатолій Вінницька 69 Ч 65+ 05.02.1950 1:14.39 78,03
9 ОЛІВСОН Олександр Житомирська 55 Ч 55+ 14.11.1963 1:12.37 77,75
10 ЗАХАРЕВИЧ Ігор Вінницька 43 Ч 40+ 08.09.1975 1:04.44 73,20
11 ІВАНЕНКО Олександр Донецька 64 Ч 60+ 22.11.1954 1:15.37 71,93
12 ОСТАФІЙЧУК Ярослав Івано-Франківська 64 Ч 60+ 07.02.1955 1:15.87 71,45
13 ДЕМЧЕНКО Тимофій Черкаська 65 Ч 65+ 20.10.1953 1:17.58 70,31
14 КОНОВАЛ Юрій Рівненська 30 Ч 30+ 29.05.1988 1:01.89 69,77
15 КУЛИК Василь Чернігівська 37 Ч 30+ 27.10.1981 1:05.64 68,80
16 ПАВЛОВИЧ Петро Київська 32 Ч 30+ 17.02.1987 1:03.97 67,98
17 МИЦИК Вадим Черкаська 78 Ч 75+ 12.08.1940 1:41.54 67,43
18 КРИЧУН Василь Івано-Франківська 71 Ч 70+ 24.03.1947 1:32.02 63,08
19 ЛЕВАДСЬКИЙ Микола Чернігівська 76 Ч 75+ 15.03.1942 1:45.64 62,59
Біг на 200 м Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім”я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 ЛОЖЕЧНІКОВ Олександр м. Київ 68 Ч 65+ 03.02.1951 29.66 85,60
2 ТИЦЬКИЙ Андрій Харківська 41 Ч 40+ 11.07.1977 25.94 80,92
3 МЕЛЬНИК Володимир м. Київ 62 Ч 60+ 12.05.1956 30.12 80,71
4 БАРАБАШ Вячеслав Сумська 38 Ч 35+ 11.12.1980 25.44 80,62
5 ПОДГОРНИЙ Володимир Дніпропетровська 37 Ч 35+ 15.07.1981 25.34 80,31
6 ЧАЙКА Анатолій Запорізька 61 Ч 60+ 30.01.1958 30.48 79,23
7 КОГУТ Вадим Сумська 47 Ч 45+ 26.02.1972 28.31 77,46
8 МАТЮШЕНКО Олександр Київська 53 Ч 50+ 14.08.1965 29.64 77,19
9 КНИШ Михайло Вінницька 35 Ч 35+ 22.11.1983 26.05 76,93
10 ТИМОЩУК Руслан Хмельницька 40 Ч 40+ 21.02.1979 27.46 75,86
11 РАБИНЮК Микола Івано-Франківська 71 Ч 70+ 29.09.1947 34.64 75,64
12 НОВІКОВ Анатолій Запорізька 61 Ч 60+ 25.09.1957 32.66 73,94
13 ІЛЬНИЦЬКИЙ Володимир Івано-Франківська 67 Ч 65+ 10.02.1952 34.09 73,89
14 ЖУЛЬЖИК Сергій м. Київ 31 Ч 30+ 28.05.1987 26.30 73,76
15 ЧЕРНОВ Віктор Київська 77 Ч 75+ 19.08.1941 39.16 73,67 РУ
16 БЕЗГІН Ігор Івано-Франківська 54 Ч 50+ 23.03.1964 31.61 72,89
17 ПЕРИДИРІЙ Микола Донецька 73 Ч 70+ 17.03.1945 37.17 72,69
18 МОСПАН Михайло Хмельницька 58 Ч 55+ 01.11.1960 32.70 72,42
19 БЄЛОПОЛЬСЬКИЙ Борис Житомирська 50 Ч 50+ 24.02.1969 31.05 72,21
20 МИЦИК Вадим Черкаська 78 Ч 75+ 12.08.1940 40.73 72,06
21 ДАНІЛОВ Андрій Вінницька 55 Ч 55+ 08.07.1963 32.29 71,88
22 ПАСТУХ Ігор Житомирська 63 Ч 60+ 19.04.1955 34.05 71,86
23 КОНОВАЛ Юрій Рівненська 30 Ч 30+ 29.05.1988 27.72 69,70
24 ДЕРБАК Анатолій Луганська 76 Ч 75+ 26.03.1942 41.14 68,96
25 ШЕРЕМЕТ Віктор Львівська 67 Ч 65+ 01.03.1952 36.69 68,66
26 ПАВЛОВИЧ Петро Київська 32 Ч 30+ 17.02.1987 28.18 67,96
27 ТКАЧУК Віталій Київська 71 Ч 70+ 12.06.1947 39.10 67,01
28 СУХОСТАВСЬКИЙ Володимир Вінницька 58 Ч 55+ 11.04.1960 35.37 66,99
29 ПУЛІНЕЦЬ Сергій Чернігівська 59 Ч 55+ 09.02.1960 36.63 65,08
30 МИХАЙЛОВ Борис Чернігівська 58 Ч 55+ 12.02.1961 39.08 60,59
31 ІГІН Юрій Луганська 70 Ч 70+ 06.01.1949 43.60 59,17
32 ЩЕПІН Юрій м. Київ 69 Ч 65+ 19.05.1949 43.41 58,95
Біг на 60 м Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім”я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 ШМАЛЬКО Віктор м. Київ 51 Ч 50+ 30.08.1967 7.72 94,17
2 ЛОЖЕЧНІКОВ Олександр м. Київ 68 Ч 65+ 03.02.1951 8.68 93,78 РУ
3 ФІЩЕНКО Віталій Харківська 63 Ч 60+ 21.09.1955 8.71 90,47
4 ЛІПІЧ Валентин Хмельницька 57 Ч 55+ 08.02.1962 8.41 90,13
5 ТИЦЬКИЙ Андрій Харківська 41 Ч 40+ 11.07.1977 7.57 89,30
6 ДУБИНЯК Орест Львівська 77 Ч 75+ 22.02.1942 9.77 89,25
7 ДЕНИСЕНКО Андрій Київська 48 Ч 45+ 04.04.1970 8.25 86,30
8 ВОЛКОТРУБ Олександр Київська 66 Ч 65+ 20.01.1953 9.42 85,35
9 ЛИСЕНКО Сергій Черкаська 55 Ч 55+ 06.08.1963 8.77 85,29
10 РАБИНЮК Микола Івано-Франківська 71 Ч 70+ 29.09.1947 9.76 85,04
11 ТОМІН Костянтин Миколаївська 35 Ч 35+ 24.04.1983 7.61 84,89
12 ГОРДІЄНКО Олексій Черкаська 39 Ч 35+ 09.05.1979 7.87 84,63
13 ТКАЧУК Олександр Хмельницька 60 Ч 60+ 16.05.1958 9.17 84,30
14 КАЛАНДИРЕЦЬ Андрій Черкаська 47 Ч 45+ 12.12.1971 8.41 84,07
15 РИБІНСЬКИЙ Олександр Київська 53 Ч 50+ 27.05.1965 8.86 83,18
16 КОВІКА Василь Київська 61 Ч 60+ 10.10.1957 9.39 82,85
17 МАТЮШЕНКО Олександр Київська 53 Ч 50+ 14.08.1965 8.95 82,35
18 КІТЧАК Микола Тернопільська 60 Ч 60+ 19.12.1958 9.42 82,06
19 ТИМОЩУК Руслан Хмельницька 40 Ч 40+ 21.02.1979 8.18 82,03
20 ОСТАФІЙЧУК Ярослав Івано-Франківська 64 Ч 60+ 07.02.1955 9.69 81,94
21 КОШУБА Іван Київська 46 Ч 45+ 03.02.1973 8.57 81,91
22 ІЛЬНИЦЬКИЙ Володимир Івано-Франківська 67 Ч 65+ 10.02.1952 9.88 81,88
23 ДЕМЧЕНКО Тимофій Черкаська 65 Ч 65+ 20.10.1953 9.76 81,86
24 НАГУЛЯК Олександр Хмельницька 60 Ч 60+ 24.06.1958 9.45 81,80
25 ДЕМИДА Петро Вінницька 56 Ч 55+ 20.07.1962 9.23 81,38
26 ПИРИДИРІЙ Микола Донецька 73 Ч 70+ 17.03.1945 10.35 81,35
27 СОМОВ Юрій м. Київ 65 Ч 65+ 08.02.1954 9.88 80,87
28 ТКАЧУК Володимир Харківська 72 Ч 70+ 04.01.1947 10.45 80,00
29 СМОЛІЙ Сергій Дніпропетровська 57 Ч 55+ 20.05.1961 9.50 79,79
30 ТКАЧУК Віталій Київська 71 Ч 70+ 12.06.1947 10.44 79,50
31 КОРОТИЧ Олександр Черкаська 65 Ч 65+ 28.05.1953 10.07 79,34
32 ЖУЛЬЖИК Сергій м. Київ 31 Ч 30+ 28.05.1987 8.06 79,28
33 ЗАХАРЕВИЧ Ігор Вінницька 43 Ч 40+ 08.09.1975 8.69 79,06
34 БЕЗГІН Ігор Івано-Франківська 54 Ч 50+ 23.03.1964 9.45 78,62
35 ПАСТУХ Ігор Житомирська 63 Ч 60+ 19.04.1955 10.06 78,33
36 ОЛІВСОН Олександр Житомирська 55 Ч 55+ 14.11.1963 9.58 78,08
37 ЧЕРНОВ Віктор Київська 77 Ч 75+ 19.08.1941 11.19 77,93
38 БЄЛОПОЛЬСЬКИЙ Борис Житомирська 50 Ч 50+ 24.02.1969 9.30 77,63
39 КОНОВАЛ Юрій Рівненська 30 Ч 30+ 29.05.1988 8.32 76,80
40 ВАСИЛЬЧЕНКО Анатолій Донецька 80 Ч 80+ 10.12.1938 11.77 76,47 РУ
41 МИЦИК Вадим Черкаська 78 Ч 75+ 12.08.1940 11.55 76,28
42 КУЛИК Василь Чернігівська 37 Ч 30+ 27.10.1981 8.61 76,19
43 ДЕРБАК Анатолій Луганська 76 Ч 75+ 26.03.1942 11.47 75,83
44 МОКРИНСЬКИЙ Василь Тернопільська 54 Ч 50+ 27.05.1964 9.82 75,66
45 БЕРЕЗЮК Олег Черкаська 53 Ч 50+ 04.10.1965 9.80 75,20
46 ЄРМОЛЕНКО Валентин Черкаська 72 Ч 70+ 16.04.1946 11.24 74,38
47 СУХОСТАВСЬКИЙ Володимир Вінницька 58 Ч 55+ 11.04.1960 10.38 73,51
48 ІГІН Юрій Луганська 70 Ч 70+ 06.01.1949 11.97 68,84
49 САПРИКІН Володимир Черкаська 60 Ч 60+ 27.01.1959 11.48 67,33
50 АРХІПОВ Вячеслав Донецька 79 Ч 75+ 01.02.1940 14.10 63,19
51 КРУПСЬКИЙ Володимир Київська 71 Ч 70+ 25.05.1947 14.30 58,04
52 НІЩИК Олександр Рівненська 66 Ч 65+ 25.12.1952 14.36 55,99
Біг на 60 м з/б Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім”я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 ФАЙЧАК Іван Івано-Франківська 79 Ч 75+ 05.08.1939 13.08 88,00
2 ДУБИНЯК Орест Львівська 77 Ч 75+ 22.02.1942 13.99 75,48
3 КІТЧАК Микола Тернопільська 60 Ч 60+ 19.12.1958 12.12 71,15
4 БЕЗГІН Ігор Івано-Франківська 54 Ч 50+ 23.03.1964 12.51 68,67
5 ФРОЛОВ Євген Київська 62 Ч 60+ 28.09.1956 13.73 65,84
Штовхання ядра  Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім”я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 СОРОЧУК Світлана Дніпропетровська 51 Ж 50+ 29.05.1967 13.65 85,15
2 НАСОНОВА Тетяна Херсонська 42 Ж 40+ 15.12.1976 13.61 73,73 РУ
3 ЗОЗУЛЯ Ірина м. Київ 64 Ж 60+ 26.04.1954 8.92 72,17
4 ПОБЛІЧКО Олена Хмельницька 55 Ж 55+ 12.01.1964 9.96 66,85 РУ
5 ШЕВЧЕНКО Олена Дніпропетровська 53 Ж 50+ 02.03.1966 9.78 63,26
6 ЯНКУН Євгенія Хмельницька 57 Ж 55+ 03.05.1961 8.82 61,55
Стибки у висоту Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім”я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 ШВЕДОВА Катерина Сумська 75 Ж 75+ 12.12.1943 1.05 92,92 РУ
2 ФІЛІПОВИЧ Лариса м. Київ 46 Ж 45+ 26.01.1973 1.45 81,92
Потрійний стрибок Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім”я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 КРЕПКІНА Валентина м. Київ 53 Ж 50+ 05.09.1965 9.77 86,77
2 ФІЛІПОВИЧ Лариса м. Київ 46 Ж 45+ 26.01.1973 10.01 79,13
Стрибки у довжину Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім”я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 ХОХЛОВА Світлана Донецька 51 Ж 50+ 03.12.1967 3.70 62,71
2 ШЕВЧЕНКО Олена Дніпропетровська 53 Ж 50+ 02.03.1966 3.58 62,37
3 ПОДОЛЬЧУК Наталія Житомирська 36 Ж 35+ 04.07.1982 4.21 58,80
4 БЕНИЦЬКА Катерина Львівська 51 Ж 50+ 13.07.1967 3.34 56,61
5 ВАСИЛЕНКО Олена Київська 39 Ж 35+ 05.03.1979 3.62 52,39
6 ГРИШКО Надія Чернігівська 69 Ж 65+ 24.11.1949 2.20 50,00
7 ЯНКУН Євгенія Хмельницька 57 Ж 55+ 03.05.1961 2.60 48,15
8 ПОБЛІЧКО Олена Хмельницька 55 Ж 55+ 12.01.1964 2.56 45,96
9 КОТВИЦЬКА Ірина Київська 36 Ж 35+ 31.03.1982 3.14 43,85
10 АНДРУЩЕНКО Галина Чернігівська 64 Ж 60+ 04.03.1954 1.81 37,55
11 ЖОЛОБКО Вєра Чернігівська 71 Ж 70+ 01.08.1947 1.10 26,00
Стрибки з жердиною Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім”я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 КРЕПКІНА Валентина м. Київ 53 Ж 50+ 05.09.1965 2.70 78,72
Спортивна ходьба 3 000 м Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім”я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 ТИШКО Антоніна м. Київ 71 Ж 70+ 24.06.1947 19:13.17 85,85
2 КРИВОХИЖА Тетяна Сумська 62 Ж 60+ 08.06.1956 17:22.53 84,60
3 ФЕСАН Тетяна Київська 64 Ж 60+ 26.12.1954 19:14.29 78,23
4 СЕМЕНЧЕНКО Валентина м. Київ 64 Ж 60+ 17.08.1954 20:54.50 71,98
5 ЧЕРНИШ Анастасія Луганська 63 Ж 60+ 16.06.1955 21:46.82 69,55
6 ШВЕДОВА Галина м. Київ 58 Ж 55+ 06.09.1960 20:49.82 67,53
7 ХОЛОД Олександра Черкаська 63 Ж 60+ 23.01.1956 22:33.87 65,89
Біг на 3 000 м Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім”я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 ОЛЕНЄВА Леніна м. Київ 60 Ж 60+ 23.05.1958 12:10.72 92,24 РУ
2 ІВАРОВСЬКА Ніна Чернігівська 58 Ж 55+ 04.01.1961 13:24.52 81,42
3 ІЛЬЧЕНКО Світлана Хмельницька 37 Ж 35+ 04.03.1981 12:12.40 70,15
4 СТАВІНСЬКА Людмила Полтавська 62 Ж 60+ 08.06.1956 17:34.01 65,84
5 ШАРОВА Вікторія Київська 38 Ж 35+ 25.01.1981 13:23.37 64,37
Біг на 1 500 м Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім”я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 ЛИТВИН Валентина Харківська 70 Ж 70+ 13.09.1948 6:52.06 90,10 РУ
2 СОРОКІНА Тетяна Київська 68 Ж 65+ 24.01.1951 6:55.89 86,25
3 ІВАРОВСЬКА Ніна Чернігівська 58 Ж 55+ 04.01.1961 6:26.11 79,74
4 ТКАЧУК Антоніна Черкаська 79 Ж 75+ 19.07.1939 9:37.71 75,83
5 ГОРБАТЕНКО  Лілія м. Київ 35 Ж 35+ 30.05.1983 5:32.39 71,21
6 РОЖКОВА Вікторія Дніпропетровська 40 Ж 40+ 29.10.1978 5:48.39 70,55
7 ІЛЬЧЕНКО Світлана Хмельницька 37 Ж 35+ 04.03.1981 5:52.66 67,94
8 КАСІНОВА Ірина Харківська 41 Ж 40+ 21.11.1977 6:07.25 67,61
9 СТАВІНСЬКА Людмила Полтавська 62 Ж 60+ 08.06.1956 8:30.08 63,99
10 ПАДАЛКА Любов м. Київ 35 Ж 35+ 01.11.1983 6:10.59 63,87
Біг на 800 м Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім”я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 ЛИТВИН Валентина Харківська 70 Ж 70+ 13.09.1948 3:20.96 88,70 РУ
2 СОРОКІНА Тетяна Київська 68 Ж 65+ 24.01.1951 3:27.23 82,52
3 ТИМЧЕНКО Наталя м. Київ 43 Ж 40+ 06.06.1975 2:43.55 73,13
4 ГОРБАТЕНКО  Лілія м. Київ 35 Ж 35+ 30.05.1983 2:35.99 72,62
5 КАСІНОВА Ірина Харківська 41 Ж 40+ 21.11.1977 2:42.97 72,12
Біг на 400 м Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім”я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 ТИМЧЕНКО Наталя м. Київ 43 Ж 40+ 06.06.1975 1:06.62 81,31 РУ
2 ШАБАГА Марія Хмельницька 60 Ж 60+ 11.10.1958 1:18.88 80,90 РУ
3 РОМАНОВА Олена м. Київ 40 Ж 40+ 06.04.1978 1:06.66 78,77
4 ШВЕДОВА Катерина Сумська 75 Ж 75+ 12.12.1943 1:42.85 78,75 РУ
5 МАКОВІЙЧУК Марія Івано-Франківська 70 Ж 70+ 30.08.1948 1:43.11 69,83
6 ВАСИЛИШИНА Євгенія Київська 37 Ж 35+ 16.05.1981 1:15.48 67,28
7 ГЕРАСИМЧУК Наталія м. Київ 42 Ж 40+ 12.12.1976 1:19.72 67,24
8 КОВАЛЬОВА Ольга Черкаська 47 Ж 45+ 04.04.1971 1:24.57 66,73
9 ЗВОЛІНСЬКА Світлана Івано-Франківська 53 Ж 50+ 08.02.1966 1:38.19 60,92
10 ПАДАЛКА Любов м. Київ 35 Ж 35+ 01.11.1983 1:22.10 60,52
11 ШТОКАЛО Ніна Луганська 60 Ж 60+ 21.04.1958 1:51.45 57,25
Біг на 200 м Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім”я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 ШАБАГА Марія Хмельницька 60 Ж 60+ 11.10.1958 34.49 82,05 РУ
2 ЯЦЕНКО Ксенія Дніпропетровська 40 Ж 40+ 23.01.1979 28.03 80,70 РУ
3 ПИЛИПЕНКО Олена Вінницька 63 Ж 60+ 28.06.1955 37.92 76,85
4 ТИМЧЕНКО Наталя м. Київ 43 Ж 40+ 06.06.1975 31.34 74,82
5 ХОХЛОВА Світлана Донецька 51 Ж 50+ 03.12.1967 34.45 74,69
6 РОЖКОВА Вікторія Дніпропетровська 40 Ж 40+ 29.10.1978 30.57 73,99
7 ПАВЛОВА Наталія Харківська 48 Ж 45+ 16.03.1970 33.90 73,36
8 МІЛІЦИНА Марія м. Київ 42 Ж 40+ 07.01.1977 31.84 72,77
9 ПОДОЛЬЧУК Наталія Житомирська 36 Ж 35+ 04.07.1982 29.81 72,02
10 МАКОВІЙЧУК Марія Івано-Франківська 70 Ж 70+ 30.08.1948 43.85 71,01
11 ШТОКАЛО Ніна Луганська 60 Ж 60+ 21.04.1958 41.31 68,51
12 КОВАЛЬОВА Ольга Черкаська 47 Ж 45+ 04.04.1971 37.44 65,68
13 ЗВОЛІНСЬКА Світлана Івано-Франківська 53 Ж 50+ 08.02.1966 41.34 63,59
14 БЕНИЦЬКА Катерина Львівська 51 Ж 50+ 13.07.1967 40.73 63,17
15 ГЕРАСИМЧУК Тетяна Житомирська 34 Ж 30+ 13.11.1984 37.53 56,86
Біг на 60 м Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім”я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 КРЕПКІНА Валентина м. Київ 53 Ж 50+ 05.09.1965 9.15 90,16 РУ
2 ШОЛОПАК Людмила Рівненська 51 Ж 50+ 03.01.1968 9.27 87,16
3 ШАБАГА Марія Хмельницька 60 Ж 60+ 11.10.1958 10.27 85,98
4 ПИЛИПЕНКО Олена Вінницька 63 Ж 60+ 28.06.1955 10.66 85,18
5 ШМАЛЬКО Надія дніпропетровська 60 Ж 60+ 20.01.1959 10.41 84,82
6 ЯЦЕНКО Ксенія Дніпропетровська 40 Ж 40+ 23.01.1979 8.49 84,57
7 ШВЕДОВА Катерина Сумська 75 Ж 75+ 12.12.1943 12.39 83,13 РУ
8 ХОХЛОВА Світлана Донецька 51 Ж 50+ 03.12.1967 9.73 83,04
9 МІЛІЦИНА Марія м. Київ 42 Ж 40+ 07.01.1977 9.31 78,84
10 ШТОКАЛО Ніна Луганська 60 Ж 60+ 21.04.1958 11.21 78,77
11 ПАВЛОВА Наталія Харківська 48 Ж 45+ 16.03.1970 9.96 78,61
12 ПОДОЛЬЧУК Наталія Житомирська 36 Ж 35+ 04.07.1982 8.91 77,67
13 ТКАЧУК Антоніна Черкаська 79 Ж 75+ 19.07.1939 14.32 75,77
14 ВАСИЛЕНКО Олена Київська 39 Ж 35+ 05.03.1979 9.65 73,47
15 КОВАЛЬОВА Ольга Черкаська 47 Ж 45+ 04.04.1971 10.68 72,57
16 ГРИШКО Надія Чернігівська 69 Ж 65+ 24.11.1949 13.38 71,60
17 БЕНИЦЬКА Катерина Львівська 51 Ж 50+ 13.07.1967 11.29 71,57
18 БАЛІНОВА Тетяна Дніпропетровська 48 Ж 45+ 01.04.1970 10.98 71,31
19 ЗВОЛІНСЬКА Світлана Івано-Франківська 53 Ж 50+ 08.02.1966 11.74 70,27
20 ВАСИЛИШИНА Євгенія Київська 37 Ж 35+ 16.05.1981 9.85 70,25
21 КОТВИЦЬКА Ірина Київська 36 Ж 35+ 31.03.1982 10.06 68,79
22 ГЕРАСИМЧУК Тетяна Житомирська 34 Ж 30+ 13.11.1984 10.72 64,55
23 АНДРУЩЕНКО Галина Чернігівська 64 Ж 60+ 04.03.1954 15.09 60,70
24 ЗАПЛАВСЬКА Алла Чернігівська 73 Ж 70+ 14.01.1946 17.60 57,05
25 ЖОЛОБКО Вєра Чернігівська 71 Ж 70+ 01.08.1947 17.53 55,85
Біг на 60 м з/б Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім”я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 ШЕВЧЕНКО Олена Дніпропетровська 53 Ж 50+ 02.03.1966 13.12 72,56
БІГ  60 м з/б  ЧОЛОВІКИ  50-54р.
Місце Прізвище,ім”я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 157 БЕЗГІН Ігор Івано-Франківська 54 Ч 50+ 23.03.1964 12.51 68,67
БІГ  60 м з/б ЧОЛОВІКИ   60-64р.
1 280 КІТЧАК Микола Тернопільська 60 Ч 60+ 19.12.1958 12.12 71,15
2 77 ФРОЛОВ Євген Київська 62 Ч 60+ 28.09.1956 13.73 65,84
БІГ  60 м з/б  ЧОЛОВІКИ   75-79р.
1 300 ФАЙЧАК Іван Івано-Франківська 79 Ч 75+ 05.08.1939 13.08 88,00
2 74 ДУБИНЯК Орест Львівська 77 Ч 75+ 22.02.1942 13.99 75,48
БІГ  60 м ЧОЛОВІКИ 30-34р.
Місце Прізвище,ім”я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 18 ЖУЛЬЖИК Сергій м. Київ 31 Ч 30+ 28.05.1987 8.06 79,28
2 90 КОНОВАЛ Юрій Рівненська 30 Ч 30+ 29.05.1988 8.32 76,8
3 31 КУЛИК Василь Чернігівська 37 Ч 30+ 27.10.1981 8.61 76,19
БІГ  60 м  ЧОЛОВІКИ  35-39р.
1 2102 ТОМІН Костянтин Миколаївська 35 Ч 35+ 24.04.1983 7.61 84,89
2 25 ГОРДІЄНКО Олексій Черкаська 39 Ч 35+ 09.05.1979 7.87 84,63
БІГ  60 м ЧОЛОВІКИ  40-44р.
1 1107 ТИЦЬКИЙ Андрій Харківська 41 Ч 40+ 11.07.1977 7.57 89,3
2 1562 ТИМОЩУК Руслан Хмельницька 40 Ч 40+ 21.02.1979 8.18 82,03
3 19 ЗАХАРЕВИЧ Ігор Вінницька 43 Ч 40+ 08.09.1975 8.69 79,06
БІГ  60 м ЧОЛОВІКИ  45-49р.
1 30 ДЕНИСЕНКО Андрій Київська 48 Ч 45+ 04.04.1970 8.25 86,3
2 48 КАЛАНДИРЕЦЬ Андрій Черкаська 47 Ч 45+ 12.12.1971 8.41 84,07
3 75 КОШУБА Іван  Київська 46 Ч 45+ 03.02.1973 8.57 81,91
БІГ  60 м ЧОЛОВІКИ  50-54р.
1 320 ШМАЛЬКО Віктор м. Київ 51 Ч 50+ 30.08.1967 7.72 94,17
2 23 РИБІНСЬКИЙ Олександр Київська 53 Ч 50+ 27.05.1965 8.86 83,18
3 35 МАТЮШЕНКО Олександр Київська 53 Ч 50+ 14.08.1965 8.95 82,35
4 202 БЄЛОПОЛЬСЬКИЙ Борис Житомирська 50 Ч 50+ 24.02.1969 9.30 77,63
5 157 БЕЗГІН Ігор Івано-Франківська 54 Ч 50+ 23.03.1964 9.45 78,62
6 888 БЕРЕЗЮК Олег Черкаська 53 Ч 50+ 04.10.1965 9.80 75,2
7 280 МОКРИНСЬКИЙ Василь Тернопільська 54 Ч 50+ 27.05.1964 9.82 75,66
БІГ  60 м ЧОЛОВІКИ  55-59р.
1 1962 ЛІПІЧ Валентин Хмельницька 57 Ч 55+ 08.02.1962 8.41 90,13
2 777 ЛИСЕНКО Сергій Черкаська 55 Ч 55+ 06.08.1963 8.77 85,29
3 11 ДЕМИДА Петро Вінницька 56 Ч 55+ 20.07.1962 9.23 81,38
4 8053 СМОЛІЙ Сергій  Дніпропетровська 57 Ч 55+ 20.05.1961 9.50 79,79
5 193 ОЛІВСОН Олександр Житомирська 55 Ч 55+ 14.11.1963 9.58 78,08
6 16 СУХОСТАВСЬКИЙ Володимир Вінницька 58 Ч 55+ 11.04.1960 10.38 73,51
БІГ  60 м  ЧОЛОВІКИ  60-64р.
1 425 ФІЩЕНКО Віталій Харківська 63 Ч 60+ 21.09.1955 8.71 90,47
2 205 ТКАЧУК Олександр Хмельницька 60 Ч 60+ 16.05.1958 9.17 84,3
3 17 КОВІКА Василь Київська 61 Ч 60+ 10.10.1957 9.39 82,85
4 280 КІТЧАК Микола Тернопільська 60 Ч 60+ 19.12.1958 9.42 82,06
5 1575 НАГУЛЯК Олександр Хмельницька 60 Ч 60+ 24.06.1958 9.45 81,8
6 7 ОСТАФІЙЧУК Ярослав Івано-Франківська 64 Ч 60+ 07.02.1955 9.69 81,94
7 208 ПАСТУХ Ігор Житомирська 63 Ч 60+ 19.04.1955 10.06 78,33
8 215 САПРИКІН Володимир Черкаська 60 Ч 60+ 27.01.1959 11.48 67,33
БІГ  60 м  ЧОЛОВІКИ  65-69р.
1 66 ЛОЖЕЧНІКОВ Олександр м. Київ 68 Ч 65+ 03.02.1951 8.68 93,78 РУ
2 85 ВОЛКОТРУБ Олександр Київська 66 Ч 65+ 20.01.1953 9.42 85,35
3 11 ДЕМЧЕНКО Тимофій Черкаська 65 Ч 65+ 20.10.1953 9.76 81,86
4 39 ІЛЬНИЦЬКИЙ Володимир Івано-Франківська 67 Ч 65+ 10.02.1952 9.88 81,88
5 306 СОМОВ Юрій м. Київ 65 Ч 65+ 08.02.1954 9.88 80,87
6 22 КОРОТИЧ Олександр Черкаська 65 Ч 65+ 28.05.1953 10.07 79,34
7 132 НІЩИК Олександр Рівненська 66 Ч 65+ 25.12.1952 14.36 55,99
БІГ  60 м  ЧОЛОВІКИ  70-74р.
1 231 РАБИНЮК Микола Івано-Франківська 71 Ч 70+ 29.09.1947 9.76 85,04
2 8 ПИРИДИРІЙ Микола Донецька 73 Ч 70+ 17.03.1945 10.35 81,35
3 12 ТКАЧУК Віталій Київська 71 Ч 70+ 12.06.1947 10.44 79,5
4 99 ТКАЧУК Володимир Харківська 72 Ч 70+ 04.01.1947 10.45 80
5 131 ЄРМОЛЕНКО Валентин Черкаська 72 Ч 70+ 16.04.1946 11.24 74,38
6 184 ІГІН Юрій Луганська 70 Ч 70+ 06.01.1949 11.97 68,84
7 21 КРУПСЬКИЙ Володимир Київська 71 Ч 70+ 25.05.1947 14.30 58,04
БІГ  60 м  ЧОЛОВІКИ  75-79р.
1 74 ДУБИНЯК Орест Львівська 77 Ч 75+ 22.02.1942 9.77 89,25
2 19 ЧЕРНОВ Віктор Київська 77 Ч 75+ 19.08.1941 11.19 77,93
3 137 ДЕРБАК Анатолій Луганська 76 Ч 75+ 26.03.1942 11.47 75,83
4 134 МИЦИК Вадим Черкаська 78 Ч 75+ 12.08.1940 11.55 76,28
5 110 АРХІПОВ Вячеслав Донецька 79 Ч 75+ 01.02.1940 14.10 63,19
БІГ  60 м  ЧОЛОВІКИ  80-84р.
1 192 ВАСИЛЬЧЕНКО Анатолій Донецька 80 Ч 80+ 10.12.1938 11.77 76,47 РУ
БІГ  200 м ЧОЛОВІКИ  30-34р.
Місце Прізвище,ім”я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 18 ЖУЛЬЖИК Сергій м. Київ 31 Ч 30+ 28.05.1987 26.30 73,76
2 90 КОНОВАЛ Юрій Рівненська 30 Ч 30+ 29.05.1988 27.72 69,70
3 50 ПАВЛОВИЧ Петро Київська 32 Ч 30+ 17.02.1987 28.18 67,96
БІГ  200 м ЧОЛОВІКИ  35-39р.
1 252 ПОДГОРНИЙ Володимир Дніпропетровська 37 Ч 35+ 15.07.1981 25.34 80,31
2 881 БАРАБАШ Вячеслав Сумська 38 Ч 35+ 11.12.1980 25.44 80,62
3 15 КНИШ Михайло Вінницька 35 Ч 35+ 22.11.1983 26.05 76,93
БІГ  200 м  ЧОЛОВІКИ  40-44р.
1 1107 ТИЦЬКИЙ Андрій Харківська 41 Ч 40+ 11.07.1977 25.94 80,92
2 1562 ТИМОЩУК Руслан Хмельницька 40 Ч 40+ 21.02.1979 27.46 75,86
БІГ  200 м  ЧОЛОВІКИ  45-49р.
1 602 КОГУТ Вадим Сумська 47 Ч 45+ 26.02.1972 28.31 77,46
БІГ  200 м ЧОЛОВІКИ  50-54р.
1 35 МАТЮШЕНКО Олександр Київська 53 Ч 50+ 14.08.1965 29.64 77,19
2 202 БЄЛОПОЛЬСЬКИЙ Борис Житомирська 50 Ч 50+ 24.02.1969 31.05 72,21
3 157 БЕЗГІН Ігор Івано-Франківська 54 Ч 50+ 23.03.1964 31.61 72,89
БІГ  200 м ЧОЛОВІКИ  55-59р.
1 18 ДАНІЛОВ Андрій Вінницька 55 Ч 55+ 08.07.1963 32.29 71,88
2 10 МОСПАН Михайло Хмельницька 58 Ч 55+ 01.11.1960 32.70 72,42
3 16 СУХОСТАВСЬКИЙ Володимир Вінницька 58 Ч 55+ 11.04.1960 35.37 66,99
4 312 ПУЛІНЕЦЬ Сергій Чернігівська 59 Ч 55+ 09.02.1960 36.63 65,08
5 1158 МИХАЙЛОВ Борис Чернігівська 58 Ч 55+ 12.02.1961 39.08 60,59
БІГ  200 м ЧОЛОВІКИ  60-64р.
1 125 МЕЛЬНИК Володимир м. Київ 62 Ч 60+ 12.05.1956 30.12 80,71
2 1958 ЧАЙКА Анатолій Запорізька 61 Ч 60+ 30.01.1958 30.48 79,23
3 2509 НОВІКОВ Анатолій Запорізька 61 Ч 60+ 25.09.1957 32.66 73,94
4 208 ПАСТУХ Ігор Житомирська 63 Ч 60+ 19.04.1955 34.05 71,86
БІГ  200 м ЧОЛОВІКИ  65-69р.
1 66 ЛОЖЕЧНІКОВ Олександр м. Київ 68 Ч 65+ 03.02.1951 29.66 85,60
2 39 ІЛЬНИЦЬКИЙ Володимир Івано-Франківська 67 Ч 65+ 10.02.1952 34.09 73,89
3 2121 ШЕРЕМЕТ Віктор Львівська 67 Ч 65+ 01.03.1952 36.69 68,66
4 139 ЩЕПІН Юрій м. Київ 69 Ч 65+ 19.05.1949 43.41 58,95
БІГ  200 м ЧОЛОВІКИ  70-74р.
1 231 РАБИНЮК Микола Івано-Франківська 71 Ч 70+ 29.09.1947 34.64 75,64
2 8 ПЕРИДИРІЙ Микола Донецька 73 Ч 70+ 17.03.1945 37.17 72,69
3 12 ТКАЧУК Віталій Київська 71 Ч 70+ 12.06.1947 39.10 67,01
4 184 ІГІН Юрій Луганська 70 Ч 70+ 06.01.1949 43.60 59,17
БІГ  200 м ЧОЛОВІКИ  75-79р.
1 19 ЧЕРНОВ Віктор Київська 77 Ч 75+ 19.08.1941 39.16 73,67 РУ
2 134 МИЦИК Вадим Черкаська 78 Ч 75+ 12.08.1940 40.73 72,06
3 137 ДЕРБАК Анатолій Луганська 76 Ч 75+ 26.03.1942 41.14 68,96
БІГ  400 м  ЧОЛОВІКИ  35-39р.
Місце Прізвище,ім”я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 90 КОНОВАЛ Юрій Рівненська 30 Ч 30+ 29.05.1988 1:01.89 69,77
2 50 ПАВЛОВИЧ Петро Київська 32 Ч 30+ 17.02.1987 1:03.97 67,98
3 31 КУЛИК Василь Чернігівська 37 Ч 30+ 27.10.1981 1:05.64 68,80
БІГ  400 м ЧОЛОВІКИ  35-39р.
1 881 БАРАБАШ Вячеслав Сумська 38 Ч 35+ 11.12.1980 55.08 82,61 РУ
2 252 ПОДГОРНИЙ Володимир Дніпропетровська 37 Ч 35+ 15.07.1981 56.71 79,63
БІГ  400 м  ЧОЛОВІКИ  40-44р.
1 1328 ГОРБАТКО Дмитро Донецька 42 Ч 40+ 08.12.1976 59.14 79,2
2 19 ЗАХАРЕВИЧ Ігор Вінницька 43 Ч 40+ 08.09.1975 1:04.44 73,2
БІГ  400 м  ЧОЛОВІКИ  50-54р.
1 77 СИРМОЛОТОВ Олександр м. Київ 50 Ч 50+ 09.08.1968 55.71 88,91 РУ
БІГ  400 м  ЧОЛОВІКИ  55-59р.
1 193 ОЛІВСОН Олександр Житомирська 55 Ч 55+ 14.11.1963 1:12.37 77,75
БІГ  400 м  ЧОЛОВІКИ  60-64р.
1 425 ФІЩЕНКО Віталій Харківська 63 Ч 60+ 21.09.1955 1:06.26 81,30
2 1958 ЧАЙКА Анатолій Запорізька 61 Ч 60+ 30.01.1958 1:06.95 79,46
3 2509 НОВІКОВ Анатолій Запорізька 61 Ч 60+ 25.09.1957 1:07.83 78,43
4 1388 ІВАНЕНКО Олександр Донецька 64 Ч 60+ 22.11.1954 1:15.37 71,93
5 7 ОСТАФІЙЧУК Ярослав Івано-Франківська 64 Ч 60+ 07.02.1955 1:15.87 71,45
БІГ  400 м  ЧОЛОВІКИ  65-69р.
1 60 ПАВЛИШИН Анатолій Вінницька 69 Ч 65+ 05.02.1950 1:14.39 78,03
2 11 ДЕМЧЕНКО Тимофій Черкаська 65 Ч 65+ 20.10.1953 1:17.58 70,31
БІГ  400 м  ЧОЛОВІКИ  70-74р.
1 42 КРИЧУН Василь Івано-Франківська 71 Ч 70+ 24.03.1947 1:32.02 63,08
БІГ  400 м  ЧОЛОВІКИ  75-79р.
1 134 МИЦИК Вадим Черкаська 78 Ч 75+ 12.08.1940 1:41.54 67,43
2 383 ЛЕВАДСЬКИЙ Микола Чернігівська 76 Ч 75+ 15.03.1942 1:45.64 62,59
БІГ  800 м ЧОЛОВІКИ 
Місце Прізвище,ім”я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 384 ДІРАВКА Валентин Харківська 25 Ч 25.05.1993 2:06.56
2 194 ЛІПЕЙКО Андрій Чернігівська 21 Ч 15.10.1997 2:20.39
БІГ  800 м  ЧОЛОВІКИ  30-34р.
1 103 СТЕЦЮК Дмитро Рівненська 31 Ч 30+ 25.12.1987 2:11.98 76,61
2 195 ГУСЄВ Дмитро Житомирська 34 Ч 30+ 11.06.1984 2:15.26 74,75
3 11 ЛОЗИЦЬКИЙ Юрій м. Київ 34 Ч 30+ 28.07.1984 2:19.69 72,38
4 188 РОМАНЕНКО Олексанр Чернігівська 34 Ч 30+ 26.09.1984 2:24.14 70,15
БІГ  800 м ЧОЛОВІКИ  35-39р.
1 210 ГРИЦЬКО Богдан Житомирська 35 Ч 35+ 11.06.1983 2:41.39 62,83
БІГ  800 м  ЧОЛОВІКИ  40-44р.
1 1328 ГОРБАТКО Дмитро Донецька 42 Ч 40+ 08.12.1976 2:15.13 80,15
2 17 ПОМФ`ЮК Тарас Івано-Франківська 40 Ч 40+ 01.01.1979 3:02.30 58,35
БІГ  800 м  ЧОЛОВІКИ  45-49р.
1 602 КОГУТ Вадим Сумська 47 Ч 45+ 26.02.1972 2:33.02 74,03
БІГ  800 м  ЧОЛОВІКИ  50-54р.
1 77 СИРМОЛОТОВ Олександр м. Київ 50 Ч 50+ 09.08.1968 2:14.82 86,27 РУ
2 67 САХАНДА Ігор м. Київ 51 Ч 50+ 19.11.1967 2:20.12 83,69
3 1100 СТОЙКО Микола Хмельницька 54 Ч 50+ 29.08.1964 2:25.27 82,79
4 45 ДИМА Анатолій Київська 53 Ч 50+ 14.06.1965 2:34.32 77,27
5 987 СТЕПАНЕНКО Василь Сумська 51 Ч 50+ 01.01.1968 2:36.69 74,84
6 11 ОСТРОВСЬКИЙ Геннадій Сумська 51 Ч 50+ 14.04.1967 2:42.35 72,43
7 71 ЛІСУН Анатолій Сумська 51 Ч 50+ 24.04.1967 2:45.00 71,07
БІГ  800 м  ЧОЛОВІКИ  55-59р.
1 318 ТИМОШЕНКО Сергій м. Київ 56 Ч 55+ 26.04.1962 2:24.16 84,81
2 65 БОЙКО Борис Київська 58 Ч 55+ 12.04.1960 2:29.89 82,88
3 10 МОСПАН Михайло Хмельницька 58 Ч 55+ 01.11.1960 2:30.42 82,59
4 17 ЛАШКУЛ Василь Кіровоградська 59 Ч 55+ 01.08.1959 2:33.28 81,70
БІГ  800 м  ЧОЛОВІКИ  60-64р.
1 57 ЛИСЕНКО Олександр Київська 63 Ч 60+ 05.04.1955 2:32.90 84,50
2 1958 ЧАЙКА Анатолій Запорізька 61 Ч 60+ 30.01.1958 2:33.75 82,75
3 1575 НАГУЛЯК Олександр Хмельницька 60 Ч 60+ 24.06.1958 2:38.42 79,70
4 54 ШУЛЬГА Семен Сумська 64 Ч 60+ 18.05.1954 2:40.37 81,19
5 16 КОЛЕСНІКОВ Юрій Київська 60 Ч 60+ 09.09.1958 2:46.80 75,70
6 37 ВАСИЛЮК Володимир Івано-Франківська 61 Ч 60+ 10.10.1957 3:05.44 68,61
БІГ  800 м  ЧОЛОВІКИ  65-69р.
1 60 ПАВЛИШИН Анатолій Вінницька 69 Ч 65+ 05.02.1950 2:49.28 80,93
2 128 ТИХОНЧУК Вячеслав м. Київ 69 Ч 65+ 03.01.1950 2:49.61 80,77
3 59 ДМИТРИШИН Геннадій Вінницька 65 Ч 65+ 10.09.1953 2:51.85 76,36
 
БІГ  800 м  ЧОЛОВІКИ  70-74р.
1 80 СОЛОВЙОВ Віктор Харківська 70 Ч 70+ 28.05.1948 2:53.01 80,06 РУ
2 42 КРИЧУН Василь Івано-Франківська 71 Ч 70+ 24.03.1947 3:24.82 68,65
3 284 ЛИСИЙ Ігор Львівська 73 Ч 70+ 30.03.1945 3:50.93 62,8
БІГ 1 500 м  ЧОЛОВІКИ  30-34р.  
Місце Прізвище,ім”я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 103 СТЕЦЮК Дмитро Рівненська 31 Ч 30+ 25.12.1987 4:33.40 75,64
2 11 ЛОЗИЦЬКИЙ Юрій м. Київ 34 Ч 30+ 28.07.1984 4:56.75 70,46
БІГ 1 500 м  ЧОЛОВІКИ  35-39р.
1 103 БЛАНУЦА Андрій м. Київ 39 Ч 35+ 01.04.1979 5:03.54 71,23
2 60 dr.BOGNAR Csaba Венгрія 38 Ч 35+ 18.08.1980 6:19.91 56,49
3 210 ГРИЦЬКО Богдан Житомирська 35 Ч 35+ 11.06.1983 DNF
БІГ 1 500 м ЧОЛОВІКИ  40-44р.
1 22 ВАСИЛЬЄВ Олександр Харківська 44 Ч 40+ 13.07.1974 4:45.79 78,55
2 17 ПОМФ`ЮК Тарас Івано-Франківська 40 Ч 40+ 01.01.1979 6:23.00 56,87
БІГ 1 500 м ЧОЛОВІКИ  45-49р.
1 69 ШУТЕНКО Павло Київська 49 Ч 45+ 10.07.1969 4:33.97 85,19
2 198 САХНО Володимир Чернігівська 48 Ч 45+ 29.07.1970 4:46.31 80,86
3 47 РУДИЧ Олег м. Київ 47 Ч 45+ 09.03.1971 5:17.62 72,32
4 330 ЧЕПЕРИС Юрій Сумська 49 Ч 45+ 11.10.1969 5:23.04 72,25
БІГ 1 500 м  ЧОЛОВІКИ  50-54р.
1 67 САХАНДА Ігор м. Київ 51 Ч 50+ 19.11.1967 4:45.15 83,18
2 1100 СТОЙКО Микола Хмельницька 54 Ч 50+ 29.08.1964 4:52.29 83,17
3 192 РИХЛЮК Ігор Житомирська 50 Ч 50+ 29.03.1968 5:05.26 77,08
4 196 ЯКОВЕНКО Володимир Житомирська 51 Ч 50+ 22.10.1967 5:22.79 73,48
5 987 СТЕПАНЕНКО Василь Сумська 51 Ч 50+ 01.01.1968 5:26.89 72,56
6 702 ПОДВЕЗЬКО Олександр Сумська 50 Ч 50+ 03.02.1969 5:28.87 71,55
7 71 ЛІСУН Анатолій Сумська 51 Ч 50+ 24.04.1967 5:33.90 71,04
8 11 ОСТРОВСЬКИЙ Геннадій Сумська 51 Ч 50+ 14.04.1967 5:41.19 69,52
БІГ 1 500 м  ЧОЛОВІКИ  55-59р.
1 318 ТИМОШЕНКО Сергій м. Київ 56 Ч 55+ 26.04.1962 4:50.78 85,01
2 65 БОЙКО Борис Київська 58 Ч 55+ 12.04.1960 5:03.31 82,92
3 18 ДАНІЛОВ Андрій Вінницька 55 Ч 55+ 08.07.1963 5:33.78 73,43
4 1158 МИХАЙЛОВ Борис Чернігівська 58 Ч 55+ 12.02.1961 5:39.24 74,14
5 312 ПУЛІНЕЦЬ Сергій Чернігівська 59 Ч 55+ 09.02.1960 5:52.17 72,04
6 16 СУХОСТАВСЬКИЙ Володимир Вінницька 58 Ч 55+ 11.04.1960 6:25.62 65,22
БІГ 1 500 м  ЧОЛОВІКИ  60-64р.
1 57 ЛИСЕНКО Олександр Київська 63 Ч 60+ 05.04.1955 5:16.58 83,01
2 1575 НАГУЛЯК Олександр Хмельницька 60 Ч 60+ 24.06.1958 5:24.69 78,81
3 54 ШУЛЬГА Семен Сумська 64 Ч 60+ 18.05.1954 5:24.85 81,64
4 16 КОЛЕСНІКОВ Юрій Київська 60 Ч 60+ 09.09.1958 5:35.38 76,3
5 17 КОВІКА Василь Київська 61 Ч 60+ 10.10.1957 5:42.25 75,44
6 1513 АДАМКОВ Юрій Хмельницька 60 Ч 60+ 26.03.1958 5:57.57 71,57
7 17 ШУЛЯТИЦЬКИЙ Валерій Вінницька 61 Ч 60+ 27.05.1957 6:21.28 67,72
8 1298 МИРОШНИЧЕНКО Олександр Донецька 63 Ч 60+ 03.09.1955 6:27.04 67,9
БІГ 1 500 м  ЧОЛОВІКИ  65-69р.
1 59 ДМИТРИШИН Геннадій Вінницька 65 Ч 65+ 10.09.1953 5:55.17 75,34
2 128 ТИХОНЧУК Вячеслав м. Київ 69 Ч 65+ 03.01.1950 6:10.84 74,96
3 1349 УРУЩАК Іван Львівська 67 Ч 65+ 23.04.1951 6:30.03 69,89
БІГ 1 500 м  ЧОЛОВІКИ  70-74р.
1 80 СОЛОВЙОВ Віктор Харківська 70 Ч 70+ 28.05.1948 5:54.13 79,41
2 42 КРИЧУН Василь Івано-Франківська 71 Ч 70+ 24.03.1947 7:08.58 66,41
3 284 ЛИСИЙ Ігор Львівська 73 Ч 70+ 30.03.1945 7:53.78 61,78
БІГ 1 500 м  ЧОЛОВІКИ  75-79р.
1 383 ЛЕВАДСЬКИЙ Микола Чернігівська 76 Ч 75+ 15.03.1942 8:26.83 60,73
БІГ  3 000 м ЧОЛОВІКИ  30-34р.
Місце Прізвище,ім”я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 195 ГУСЄВ Дмитро Житомирська 34 Ч 30+ 11.06.1984 9:36.35 77,59
2 103 СТЕЦЮК Дмитро Рівненська 31 Ч 30+ 25.12.1987 9:40.48 76,16
БІГ  3 000 м ЧОЛОВІКИ  35-39р.
1 54 БЛАНУЦА Андрій м. Київ 39 Ч 35+ 01.04.1979 10:52.76 70,21
2 60 dr.BOGNAR Csaba Венгрія 38 Ч 35+ 18.08.1980 12:01.09 63,61
3 82 ЛАГУТЕНКО Віталій Київська 36 Ч 35+ 23.07.1982 12:06.71 62,24
БІГ  3 000  м ЧОЛОВІКИ  40-44р.
1 22 ВАСИЛЬЄВ Олександр Харківська 44 Ч 40+ 13.07.1974 10:07.27 79,03
2 57 ГУТ Роман Херсонська 43 Ч 40+ 08.04.1975 11:53.60 66,73
3 15 ВОЛОКІТІН Олександр м. Київ 41 Ч 40+ 26.05.1977 12:29.24 62,61
4 17 ПОМФ`ЮК Тарас Івано-Франківська 40 Ч 40+ 01.01.1979 13:43.82 56,52
5 22 ОДИНЕЦЬ Владислав Київська 42 Ч 40+ 24.02.1977 14:52.97 52,92
БІГ  3 000  м ЧОЛОВІКИ  45-49р.
1 69 ШУТЕНКО Павло Київська 49 Ч 45+ 10.07.1969 9:41.18 85,86
2 198 САХНО Володимир Чернігівська 48 Ч 45+ 29.07.1970 10:23.06 79,45
3 330 ЧЕПЕРИС Юрій Сумська 49 Ч 45+ 11.10.1969 11:20.37 73,34
4 47 РУДИЧ Олег м. Київ 47 Ч 45+ 09.03.1971 11:40.54 70,12
БІГ  3 000  м ЧОЛОВІКИ  50-54р.
1 44 РОГОВОЙ Віктор м. Київ 53 Ч 50+ 04.12.1965 9:50.05 87,37
2 192 РИХЛЮК Ігор Житомирська 50 Ч 50+ 29.03.1968 10:44.93 77,99
3 45 ДИМА Анатолій Київська 53 Ч 50+ 14.06.1965 11:23.87 75,38
4 702 ПОДВЕЗЬКО Олександр Сумська 50 Ч 50+ 03.02.1969 11:29.13 72,99
БІГ  3 000  м ЧОЛОВІКИ  55-59р.
1 318 ТИМОШЕНКО Сергій м. Київ 56 Ч 55+ 26.04.1962 10:25.39 84,52
2 1158 МИХАЙЛОВ Борис Чернігівська 58 Ч 55+ 12.02.1961 11:38.17 77,00
3 21 БОНДАРЄВ Костянтин Київська 58 Ч 55+ 07.01.1961 12:03.44 74,31
4 312 ПУЛІНЕЦЬ Сергій Чернігівська 59 Ч 55+ 09.02.1960 12:22.15 73,07
5 44 ОРЛОВ Юрій Київська 56 Ч 55+ 01.07.1962 14:35.45 60,38
БІГ  3 000  м ЧОЛОВІКИ  60-64р.
1 1513 АДАМКОВ Юрій Хмельницька 60 Ч 60+ 26.03.1958 12:10.47 74,90
2 37 ВАСИЛЮК Володимир Івано-Франківська 61 Ч 60+ 10.10.1957 12:41.67 72,46
 
БІГ  3 000  м ЧОЛОВІКИ 65-69р.
1 1349 УРУЩАК Іван Львівська 67 Ч 65+ 23.04.1951 13:17.15 73,11
2 24 ЖИРКОВ Павло Львівська 65 Ч 65+ 10.04.1953 14:14.48 66,95
3 139 ЩЕПІН Юрій м. Київ 69 Ч 65+ 19.05.1949 DNF
БІГ  3 000  м ЧОЛОВІКИ 70-74р.
1 1511 ОНІЩУК Микола Хмельницька 71 Ч 70+ 10.01.1948 13:00.17 78,06
2 70 СЕРГІЄНКО Анатолій Київська 70 Ч 70+ 27.09.1948 13:43.64 72,97
БІГ  3 000  м ЧОЛОВІКИ 80-84р.
1 50 БОХОНСЬКИЙ Володимир Хмельницька 80 Ч 80+ 12.06.1938 16:00.64 74,64
3 000 м с/х ЧОЛОВІКИ  50-54р.
Місце Прізвище,ім”я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 12 ГАРНИК Петро Вінницька 54 Ч 50+ 18.08.1964 13:45.60 90,60
3 000 м с/х ЧОЛОВІКИ  55-59р.
1 12 БАРТОШ Анатолій Сумська 56 Ч 55+ 02.03.1963 17:22.58 73,09
2 42 МЕНЬШИКОВ Олексій Київська 59 Ч 55+ 28.07.1959 18:05.84 72,20
 
3 000 м с/х ЧОЛОВІКИ  60-64р.  
1 899 СЕМЕНОВ Вячеслав Донецька 61 Ч 60+ 04.02.1958 17:18.18 76,96
2 215 САПРИКІН Володимир Черкаська 60 Ч 60+ 27.01.1959 17:51.40 73,83
3 41 КРАСЮКОВ Валерій Київська 60 Ч 60+ 10.01.1959 18:18.53 72,01
3 000 м с/х ЧОЛОВІКИ  65-69р.  
1 24 ЖИРКОВ Павло Львівська 65 Ч 65+ 10.04.1953 17:17.41 80,39
2 2121 ШЕРЕМЕТ Віктор Львівська 67 Ч 65+ 01.03.1952 17:46.05 79,62
3 22 КОРОТИЧ Олександр Черкаська 65 Ч 65+ 28.05.1953 18:16.64 76,05
4 54 ДУТОВ Вячеслав Сумська 67 Ч 65+ 12.11.1951 20:12.91 70,24
3 000 м с/х ЧОЛОВІКИ  70-74р.
1 1511 ОНІЩУК Микола Хмельницька 71 Ч 70+ 10.01.1948 17:36.96 84,58
2 70 СЕРГІЄНКО Анатолій Київська 70 Ч 70+ 27.09.1948 17:49.15 82,59
3 19 СЕРГІЄНКО Володимир м. Київ 74 Ч 70+ 02.01.1945 19:30.19 78,02
4 29 ВОЛГІН Михайло м. Київ 74 Ч 70+ 29.09.1944 20:27.03 75,71
5 137 КРАВЧЕНКО Юрій Чернігівська 71 Ч 70+ 12.01.1948 20:47.56 71,66
3 000 м с/х ЧОЛОВІКИ  75-79р.
1 137 ДЕРБАК Анатолій Луганська 76 Ч 75+ 26.03.1942 19:49.61 80,48
3 000 м с/х ЧОЛОВІКИ  80-84р.
1 50 БОХОНСЬКИЙ Володимир Хмельницька 80 Ч 80+ 12.06.1938 22:59.16 73,38
2 7 РОГОЗЯН Олексій Донецька 83 Ч 80+ 30.05.1935 26:09.11 67,68
3 000 м с/х ЧОЛОВІКИ  85-89р.
1 88 ПУШКІН Іван м. Київ 88 Ч 85+ 30.06.1930 23:54.63 80,79
      Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні
               
02-03.03.2019
м. Київ, л/а  манеж КМШВСМ, вул. Тичини 18, Березняки
БІГ  60 м з/б ЖІНКИ  50-54р.
Місце Прізвище,ім”я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 45 ШЕВЧЕНКО Олена Дніпропетровська 53 Ж 50+ 02.03.1966 13.12 72,56
БІГ  60 м ЖІНКИ  30-34р.
Місце Прізвище,ім”я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 198 ГЕРАСИМЧУК Тетяна Житомирська 34 Ж 30+ 13.11.1984 10.72 64,55
БІГ  60 м ЖІНКИ  35-39р.
1 213 ПОДОЛЬЧУК Наталія Житомирська 36 Ж 35+ 04.07.1982 8.91 77,67
2 32 ВАСИЛЕНКО Олена Київська 39 Ж 35+ 05.03.1979 9.65 73,47
3 20 ВАСИЛИШИНА Євгенія Київська 37 Ж 35+ 16.05.1981 9.85 70,25
4 18 КОТВИЦЬКА Ірина Київська 36 Ж 35+ 31.03.1982 10.06 68,79
БІГ  60 м ЖІНКИ  40-44р.
1 156 ЯЦЕНКО Ксенія Дніпропетровська 40 Ж 40+ 23.01.1979 8.49 84,57
2 55 МІЛІЦИНА Марія м. Київ 42 Ж 40+ 07.01.1977 9.31 78,84
БІГ  60 м ЖІНКИ  45-49р.
1 454 ПАВЛОВА Наталія Харківська 48 Ж 45+ 16.03.1970 9.96 78,61
2 423 КОВАЛЬОВА Ольга Черкаська 47 Ж 45+ 04.04.1971 10.68 72,57
3 3618 БАЛІНОВА Тетяна Дніпропетровська 48 Ж 45+ 01.04.1970 10.98 71,31
БІГ  60 м ЖІНКИ  50-54р.
1 53 КРЕПКІНА Валентина м. Київ 53 Ж 50+ 05.09.1965 9.15 90,16 РУ
2 77 ШОЛОПАК Людмила Рівненська 51 Ж 50+ 03.01.1968 9.27 87,16
3 49 ХОХЛОВА Світлана Донецька 51 Ж 50+ 03.12.1967 9.73 83,04
4 159 БЕНИЦЬКА Катерина Львівська 51 Ж 50+ 13.07.1967 11.29 71,57
5 32 ЗВОЛІНСЬКА Світлана Івано-Франківська 53 Ж 50+ 08.02.1966 11.74 70,27
БІГ  60 м ЖІНКИ  60-64р.
1 1585 ШАБАГА Марія Хмельницька 60 Ж 60+ 11.10.1958 10.27 85,98 РУ
2 311 ШМАЛЬКО Надія дніпропетровська 60 Ж 60+ 20.01.1959 10.41 84,82
3 73 ПИЛИПЕНКО Олена Вінницька 63 Ж 60+ 28.06.1955 10.66 85,18
4 139 ШТОКАЛО Ніна Луганська 60 Ж 60+ 21.04.1958 11.21 78,77
5 2240 АНДРУЩЕНКО Галина Чернігівська 64 Ж 60+ 04.03.1954 15.09 60,70
БІГ  60 м ЖІНКИ  65-69р.
1 18 ГРИШКО Надія Чернігівська 69 Ж 65+ 24.11.1949 13.38 71,60
БІГ  60 м ЖІНКИ  70-74р.
1 311 ЖОЛОБКО Вєра Чернігівська 71 Ж 70+ 01.08.1947 17.53 55,85
2 316 ЗАПЛАВСЬКА Алла Чернігівська 73 Ж 70+ 14.01.1946 17.60 57,05
БІГ  60 м ЖІНКИ  75-79р.
1 65 ШВЕДОВА Катерина Сумська 75 Ж 75+ 12.12.1943 12.39 83,13 РУ
2 811 ТКАЧУК Антоніна Черкаська 79 Ж 75+ 19.07.1939 14.32 75,77
БІГ  200 м ЖІНКИ  30-34р.  
Місце Прізвище,ім”я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 198 ГЕРАСИМЧУК Тетяна Житомирська 34 Ж 30+ 13.11.1984 37.53 56,86
БІГ  200 м ЖІНКИ  35-39р.  
1 213 ПОДОЛЬЧУК Наталія Житомирська 36 Ж 35+ 04.07.1982 29.81 72,02
 
БІГ  200 м ЖІНКИ  40-45р.  
1 156 ЯЦЕНКО Ксенія Дніпропетровська 40 Ж 40+ 23.01.1979 28.03 80,70 РУ
2 2 РОЖКОВА Вікторія Дніпропетровська 40 Ж 40+ 29.10.1978 30.57 73,99
3 324 ТИМЧЕНКО Наталя м. Київ 43 Ж 40+ 06.06.1975 31.34 74,82
4 55 МІЛІЦИНА Марія м. Київ 42 Ж 40+ 07.01.1977 31.84 72,77
БІГ  200 м ЖІНКИ  45-49р.
1 454 ПАВЛОВА Наталія Харківська 48 Ж 45+ 16.03.1970 33.90 73,36
2 423 КОВАЛЬОВА Ольга Черкаська 47 Ж 45+ 04.04.1971 37.44 65,68
БІГ  200 м ЖІНКИ  50-54р.
1 49 ХОХЛОВА Світлана Донецька 51 Ж 50+ 03.12.1967 34.45 74,69
2 159 БЕНИЦЬКА Катерина Львівська 51 Ж 50+ 13.07.1967 40.73 63,17
3 32 ЗВОЛІНСЬКА Світлана Івано-Франківська 53 Ж 50+ 08.02.1966 41.34 63,59
БІГ  200 м ЖІНКИ  60-64р.
1 1585 ШАБАГА Марія Хмельницька 60 Ж 60+ 11.10.1958 34.49 82,05 РУ
2 73 ПИЛИПЕНКО Олена Вінницька 63 Ж 60+ 28.06.1955 37.92 76,85
3 139 ШТОКАЛО Ніна Луганська 60 Ж 60+ 21.04.1958 41.31 68,51
БІГ  200 м ЖІНКИ  70-74р.
1 18 МАКОВІЙЧУК Марія Івано-Франківська 70 Ж 70+ 30.08.1948 43.85 71,01
БІГ  400 м ЖІНКИ  35-39р.
Місце Прізвище,ім”я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 20 ВАСИЛИШИНА Євгенія Київська 37 Ж 35+ 16.05.1981 1:15.48 67,28
2 1899 ПАДАЛКА Любов м. Київ 35 Ж 35+ 01.11.1983 1:22.10 60,52
БІГ  400 м ЖІНКИ  40-44р.
1 324 ТИМЧЕНКО Наталя м. Київ 43 Ж 40+ 06.06.1975 1:06.62 81,31 РУ
2 46 РОМАНОВА Олена м. Київ 40 Ж 40+ 06.04.1978 1:06.66 78,77
3 850 ГЕРАСИМЧУК Наталія м. Київ 42 Ж 40+ 12.12.1976 1:19.72 67,24
БІГ  400 м ЖІНКИ  45-49р.
1 423 КОВАЛЬОВА Ольга Черкаська 47 Ж 45+ 04.04.1971 1:24.57 66,73
БІГ  400 м  ЖІНКИ  50-54р.
1 32 ЗВОЛІНСЬКА Світлана Івано-Франківська 53 Ж 50+ 08.02.1966 1:38.19 60,92
БІГ  400 м  ЖІНКИ  60-64р.
1 1585 ШАБАГА Марія Хмельницька 60 Ж 60+ 11.10.1958 1:18.88 80,90 РУ
2 139 ШТОКАЛО Ніна Луганська 60 Ж 60+ 21.04.1958 1:51.45 57,25
БІГ  400 м  ЖІНКИ  70-74р.
1 18 МАКОВІЙЧУК Марія Івано-Франківська 70 Ж 70+ 30.08.1948 1:43.11 69,83
БІГ  400 м  ЖІНКИ  75-79р.
1 65 ШВЕДОВА Катерина Сумська 75 Ж 75+ 12.12.1943 1:42.85 78,75 РУ
БІГ  800 м ЖІНКИ  35-39р.
Місце Прізвище,ім”я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 9 ГОРБАТЕНКО  Лілія м. Київ 35 Ж 35+ 30.05.1983 2:35.99 72,62
БІГ  800 м ЖІНКИ  40-44р.
1 623 КАСІНОВА Ірина Харківська 41 Ж 40+ 21.11.1977 2:42.97 72,12
2 324 ТИМЧЕНКО Наталя м. Київ 43 Ж 40+ 06.06.1975 2:43.55 73,13
БІГ  800 м ЖІНКИ  65-69р.
1 36 СОРОКІНА Тетяна Київська 68 Ж 65+ 24.01.1951 3:27.23 82,52
БІГ  800 м ЖІНКИ  70-74р.
1 874 ЛИТВИН Валентина Харківська 70 Ж 70+ 13.09.1948 3:20.96 88,70 РУ
БІГ  1 500 м ЖІНКИ
Місце Прізвище,ім”я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 60 МОЛЧАНЄЦЬ Валентина Рівненська 23 Ж 06.01.1996 4:59.08
2 16 ВАЛІЄВА Каріна Чернігівська 20 Ж 19.06.1998 6:05.29
3 7 КУБРАК Алла  Чернігівська 20 Ж 14.04.1998 6:27.00
БІГ  1 500 м ЖІНКИ  35-39р.
1 9 ГОРБАТЕНКО  Лілія м. Київ 35 Ж 35+ 30.05.1983 5:32.39 71,21
2 870 ІЛЬЧЕНКО Світлана Хмельницька 37 Ж 35+ 04.03.1981 5:52.66 67,94
3 1899 ПАДАЛКА Любов м. Київ 35 Ж 35+ 01.11.1983 6:10.59 63,87
БІГ  1 500 м ЖІНКИ  40-44р.
1 2 РОЖКОВА Вікторія Дніпропетровська 40 Ж 40+ 29.10.1978 5:48.39 70,55
2 623 КАСІНОВА Ірина Харківська 41 Ж 40+ 21.11.1977 6:07.25 67,61
БІГ  1 500 м ЖІНКИ  55-59р.
1 1 ІВАРОВСЬКА Ніна Чернігівська 58 Ж 55+ 04.01.1961 6:26.11 79,74
БІГ  1 500 м ЖІНКИ  60-64р.
1 366 СТАВІНСЬКА Людмила Полтавська 62 Ж 60+ 08.06.1956 8:30.08 63,99
БІГ  1 500 м ЖІНКИ  65-69р.
1 36 СОРОКІНА Тетяна Київська 68 Ж 65+ 24.01.1951 6:55.89 86,25
БІГ  1 500 м ЖІНКИ  70-74р.
1 874 ЛИТВИН Валентина Харківська 70 Ж 70+ 13.09.1948 6:52.06 90,1 РУ
БІГ  1 500 м ЖІНКИ  75-79р.
1 811 ТКАЧУК Антоніна Черкаська 79 Ж 75+ 19.07.1939 9:37.71 75,83
БІГ  3 000 м ЖІНКИ  35-39р.
Місце Прізвище,ім”я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 870 ІЛЬЧЕНКО Світлана Хмельницька 37 Ж 35+ 29649 12:12.40 70,15
2 34 ШАРОВА Вікторія Київська 38 Ж 35+ 29611 13:23.37 64,37
БІГ  3 000 м ЖІНКИ  55-59р.
1 1 ІВАРОВСЬКА Ніна Чернігівська 58 Ж 55+ 04.01.1961 13:24.52 81,42
БІГ  3 000 м ЖІНКИ  60-64р.
1 65 ОЛЕНЄВА Леніна м. Київ 60 Ж 60+ 23.05.1958 12:10.72 92,24 РУ
2 366 СТАВІНСЬКА Людмила Полтавська 62 Ж 60+ 08.06.1956 17:34.01 65,84
3 000 м с/х ЖІНКИ  55-59р.
Місце Прізвище,ім”я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 932 ШВЕДОВА Галина м. Київ 58 Ж 55+ 06.09.1960 20:49.82 67,53
3 000 м с/х ЖІНКИ    60-64р.
1 115 КРИВОХИЖА Тетяна Сумська 62 Ж 60+ 08.06.1956 17:22.53 84,60
2 612 ФЕСАН Тетяна Київська 64 Ж 60+ 26.12.1954 19:14.29 78,23
3 18 СЕМЕНЧЕНКО Валентина м. Київ 64 Ж 60+ 17.08.1954 20:54.50 71,98
4 498 ЧЕРНИШ Анастасія Луганська 63 Ж 60+ 16.06.1955 21:46.82 69,55
5 25 ХОЛОД Олександра Черкаська 63 Ж 60+ 23.01.1956 22:33.87 65,89
3 000 м с/х ЖІНКИ   70-74р.
1 200 ТИШКО Антоніна м. Київ 71 Ж 70+ 24.06.1947 19:13.17 85,85
ШТОВХАННЯ ЯДРА  (7,26 кг) ЧОЛОВІКИ  35-39 р.
Місце Прізвище,ім”я Команда 1 2 3 4 5 6 Результ Рейтинг WMA
1 ГОРДІЄНКО Олексій Черкаська 39 Ч 35+ 09.05.1979 11.14 X X 11.86 X 12.44 12.44 54,97
2 ЖАБНЯК Микола Житомирська 39 Ч 35+ 30.09.1979 9.77 9.96 10.46 10.29 10.37 10.35 10.46 46,22
ШТОВХАННЯ ЯДРА (7,26 кг)  ЧОЛОВІКИ  45-49р.
1 ПАРХОМЕНКО Юрій Київська 45 Ч 45+ 07.07.1973 Х 10.68 11.53 11.51 11.12 11.19 11.53 55,51
2 ПІНЧУК Анатолій Київська 47 Ч 45+ 17.07.1971 9.56 10.12 10.08 9.84 10.02 10.11 10.12 50,78
ШТОВХАННЯ ЯДРА (6 кг)  ЧОЛОВІКИ  55-59р.
1 КРИВЕНКО Василь Черкаська 59 Ч 55+ 11.01.1960 9.57 9.61 9.73 9.84 9.86 10.11 10.11 61,09
ШТОВХАННЯ ЯДРА (5 кг)  ЧОЛОВІКИ  60-64р.
1 СТЕЦЕНКО Анатолій Черкаська 60 Ч 60+ 29.07.1958 13.03 13.48 13.02 Х Х Х 13.48 74,07 РУ
2 ЛАГУНОВ Михайло Черкаська 64 Ч 60+ 23.02.1955 10.73 11.01 11.60 10.48 11.18 10.93 11.60 71,56
ШТОВХАННЯ ЯДРА (5 кг)  ЧОЛОВІКИ  65-69р.
1 ІВАСЮК Петро м. Київ 67 Ч 65+ 01.01.1952 9.65 10.25 10.85 10.30 10.44 10.68 10.85 73,76
2 МИЛОКОСТИЙ Петро Черкаська 67 Ч 65+ 11.07.1951 8.11 7.99 6.79 8.34 8.64 Х 8.64 58,74
ШТОВХАННЯ ЯДРА (4 кг)  ЧОЛОВІКИ  70-74р.
1 КУКОТА Станислав Дніпропетровська 71 Ч 70+ 06.03.1947 13.22 13.60 13.54 13.39 13.44 13.58 13.60 78,70 РУ
2 ІГІН Юрій Луганська 70 Ч 70+ 06.01.1949 7.64 7.92 6.88 Х 7.39 7.88 7.92 44,59
ШТОВХАННЯ ЯДРА (4 кг)  ЧОЛОВІКИ  80-84р.
1 АРХІПОВ Вячеслав Донецька 79 Ч 75+ 01.02.1940 Х 5.36 5.36 39,82
ШТОВХАННЯ ЯДРА (3 кг)  ЧОЛОВІКИ  80-84р.
1 ГОБОВ Сергій Сумська 81 Ч 80+ 09.12.1937 Х 5.38 5.24 Х 5.36 5.35 5.38 43,04
Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні
02-03.03.2019
м. Київ, л/а  манеж КМШВСМ, вул. Тичини 18, Березняки
ШТОВХАННЯ ЯДРА (4 кг)  ЖІНКИ 40-44 р.
Місце Прізвище,ім”я Команда 1 2 3 4 5 6 Результ Рейтинг WMA
1 НАСОНОВА Тетяна Херсонська 42 Ж 40+ 15.12.1976 13.61 13.36 Х 13.38 12.84 Х 13.61 73,73 РУ
ШТОВХАННЯ ЯДРА (3 кг) ЖІНКИ 50-54 р.
1 СОРОЧУК Світлана Дніпропетровська 51 Ж 50+ 29.05.1967 13.16 13.64 13.47 13.46 13.65 13.41 13.65 85,15
2 ШЕВЧЕНКО Олена Дніпропетровська 53 Ж 50+ 02.03.1966 Х 9.74 8.58 Х 9.77 9.78 9.78 63,26
ШТОВХАННЯ ЯДРА (3 кг) ЖІНКИ 55-59 р.
1 ПОБЛІЧКО Олена Хмельницька 55 Ж 55+ 12.01.1964 8.53 9.67 9.78 Х Х 9.96 9.96 66,85 РУ
2 ЯНКУН Євгенія Хмельницька 57 Ж 55+ 03.05.1961 8.82 8.48 8.55 8.69 8.78 8.69 8.82 61,55
ШТОВХАННЯ ЯДРА (3 кг) ЖІНКИ 60-64 р.
1 ЗОЗУЛЯ Ірина м. Київ 64 Ж 60+ 26.04.1954 8.89 8.79 8.92 Х 8.57 8.62 8.92 72,17
СТРИБКИ У ДОВЖИНУ      ЧОЛОВІКИ   35-39 р.
Місце Прізвище,ім”я Команда 1 2 3 4 5 6 Результ Рейтинг WMA
1 ГОРДІЄНКО Олексій Черкаська 39 Ч 35+ 09.05.1979 6.06 6.04 Х 6.27 6.36 6.22 6.36 78,04
СТРИБКИ У ДОВЖИНУ      ЧОЛОВІКИ  45-49 р.
1 ДЕНИСЕНКО Андрій Київська 48 Ч 45+ 04.04.1970 5.32 5.32 Х 5.41 Х 5.40 5.41 73,91
2 КАЛАНДИРЕЦЬ Андрій Черкаська 47 Ч 45+ 12.12.1971 Х Х Х Х Х 4.82 4.82 65,05
СТРИБКИ У ДОВЖИНУ      ЧОЛОВІКИ  50-54 р.
1 МОКРИНСЬКИЙ Василь Тернопільська 54 Ч 50+ 27.05.1964 r r r r r r NM
СТРИБКИ У ДОВЖИНУ      ЧОЛОВІКИ  55-59 р.
1 ЛИСЕНКО Сергій Черкаська 55 Ч 55+ 06.08.1963 4.98 4.94 5.04 4.98 5.02 4.92 5.04 75,56
2 ЛІПІЧ Валентин Хмельницька 57 Ч 55+ 08.02.1962 4.83 r r r r r 4.83 74,42
3 ДЕМИДА Петро Вінницька 56 Ч 55+ 20.07.1962 4.35 4.23 4.17 r r r 4.35 66,11
СТРИБКИ У ДОВЖИНУ      ЧОЛОВІКИ  60-64 р.
1 ФРОЛОВ Євген Київська 62 Ч 60+ 28.09.1956 3.41 3.54 3.56 3.61 3.62 Х 3.62 60,13
СТРИБКИ У ДОВЖИНУ      ЧОЛОВІКИ  65-69 р.
1 НІЩИК Олександр Рівненська 66 Ч 65+ 25.12.1952 4.04 4.13 4.11 3.94 Х r 4.13 72,97
2 ДЕМЧЕНКО Тимофій Черкаська 65 Ч 65+ 20.10.1953 Х 3.64 3.74 Х Х Х 3.74 65,04
3 ВОЛКОТРУБ Олександр Київська 66 Ч 65+ 20.01.1953 3.69 3.61 3.65 r r r 3.69 65,19
СТРИБКИ У ДОВЖИНУ      ЧОЛОВІКИ  70-74 р.
1 РАБИНЮК Микола Івано-Франківська 71 Ч 70+ 29.09.1947 3.41 3.56 3.57 3.49 3.27 3.27 3.57 68,79
2 ЄРМОЛЕНКО Валентин Черкаська 72 Ч 70+ 16.04.1946 2.98 3.21 3.01 Х 2.54 3.09 3.21 62,94
СТРИБКИ У ДОВЖИНУ      ЧОЛОВІКИ  75-79 р.
1 ДУБИНЯК Орест Львівська 77 Ч 75+ 22.02.1942 3.20 3.48 3.47 3.74 r r 3.74 80,60
2 ФАЙЧАК Іван Івано-Франківська 79 Ч 75+ 05.08.1939 Х 3.35 Х 3.35 r 3.55 79,60
СТРИБКИ У ДОВЖИНУ      ЧОЛОВІКИ  80-84 р.
1 ВАСИЛЬЧЕНКО Анатолій Донецька 80 Ч 80+ 10.12.1938 2.64 Х 2.69 2.81 2.75 2.59 2.81 64,45
ПОТРІЙНИЙ СТРИБОК    ЧОЛОВІКИ 35-39 р.
Місце Прізвище,ім”я Команда 1 2 3 4 5 6 Результ Рейтинг WMA
1 КНИШ Михайло Вінницька 35 Ч 35+ 22.11.1983 10.97 X X 12.04 12.04 66,67
ПОТРІЙНИЙ СТРИБОК     ЧОЛОВІКИ  45-49 р.
1 ДЕНИСЕНКО Андрій Київська 48 Ч 45+ 04.04.1970 11.60 11.56 Х 11.75 11.70 11.71 11.75 74,09
2 РЕПІН Сергій Харківська 46 Ч 45+ 10.07.1972 Х 10.28 10.63 10.37 10.68 10.68 67,34
ПОТРІЙНИЙ СТРИБОК     ЧОЛОВІКИ  50-54 р.
1 САЛУК Іван Тернопільська 53 Ч 50+ 18.06.1965 8.58 8.64 9.24 9.03 9.29 8.17 9.29 64,25
ПОТРІЙНИЙ СТРИБОК     ЧОЛОВІКИ  60-64 р.
1 КІТЧАК Микола Тернопільська 60 Ч 60+ 19.12.1958 8.78 Х 8.84 8.77 7.!7 Х 8.84 67,74
ПОТРІЙНИЙ СТРИБОК     ЧОЛОВІКИ  65-69 р.
1 ШУКЕВИЧ Юрій м. Київ 69 Ч 65+ 09.07.1949 9.53 9.80 9.46 9.61 9.63 9.81 9.81 87,20
ПОТРІЙНИЙ СТРИБОК     ЧОЛОВІКИ  70-74 р.
1 ЧЕРНЯТЕВИЧ Володимир Дніпропетровська 70 Ч 70+ 26.09.1948 8.95 10.02 Х 10.04 9.82 9.84 10.04 90,86 РУ
2 ПЕРИДИРІЙ Микола Донецька 73 Ч 70+ 17.03.1945 6.16 6.56 6.56 62,78
СТРИБКИ У ВИСОТУ   ЧОЛОВІКИ 45-49 р. 165 170 175 180
Місце Прізвище,ім”я Команда 1-2-3 1-2-3 1-2-3 1-2-3 Результ Рейтинг WMA
1 РЕПІН Сергій Харківська 46 Ч 45+ 10.07.1972 ХХО ХО О ХХХ 1.75 83,73
150 155 160 165 170
1-2-3 1-2-3 1-2-3 1-2-3 1-2-3 Результ Рейтинг WMA
2 ЛЕВЧУК Геннадій Чернігівська 45 Ч 45+ 14.08.1973 О ХО О ХХХ 1.65 78,20
СТРИБКИ У ВИСОТУ   ЧОЛОВІКИ 55-59 р. 130 135 140 145 150 155 160
Місце Прізвище,ім”я Команда 1-2-3 1-2-3 1-2-3 1-2-3 1-2-3 1-2-3 1-2-3 Результ Рейтинг WMA
1 ЛІПІЧ Валентин Хмельницька 57 Ч 55+ 08.02.1962 О О О О ХХО О ХХХ 1.55 83,78
120 125 130 135
1-2-3 1-2-3 1-2-3 1-2-3 Результ Рейтинг WMA
2
СТРИБКИ У ВИСОТУ   ЧОЛОВІКИ 60-64 р. 130 135 140 145 150 155
Місце Прізвище,ім”я Команда 1-2-3 1-2-3 1-2-3 1-2-3 1-2-3 1-2-3 Результ Рейтинг WMA
1 ТКАЧУК Олександр Хмельницька 60 Ч 60+ 16.05.1958 О О О О О ХХХ 1.50 84,27
105 110 115 120 125 130 135
1-2-3 1-2-3 1-2-3 1-2-3 1-2-3 1-2-3 1-2-3 Результ Рейтинг WMA
2 КОЛЕСНІКОВ Юрій Київська 60 Ч 60+ 09.09.1958 О О О ХО О ХХО ХХХ 1.30 73,03
115 120 125 130
1-2-3 1-2-3 1-2-3 1-2-3 Результ Рейтинг WMA
3 ПАСТУХ Ігор Житомирська 63 Ч 60+ 19.04.1955 О О О ХХХ 1.25 72,67
115 120
1-2-3 1-2-3 Результ Рейтинг WMA
4 ФРОЛОВ Євген Київська 62 Ч 60+ 28.09.1956 О ХО 1.15 66,09
СТРИБКИ У ВИСОТУ   ЧОЛОВІКИ 75-79 р. 105 110 115 120 125 130
Місце Прізвище,ім”я Команда 1-2-3 1-2-3 1-2-3 1-2-3 1-2-3 1-2-3 Результ Рейтинг WMA
1 ФАЙЧАК Іван Івано-Франківська 79 Ч 75+ 05.08.1939 О О О ХО ХХО ХХХ 1.25 90,58
075 80 085 90 095
1-2-3 1-2-3 1-2-3 1-2-3 1-2-3 Результ Рейтинг WMA
2 АРХІПОВ Вячеслав Донецька 79 Ч 75+ 01.02.1940 О О О О ХХХ 0.90 65,22
СТРИБКИ У ВИСОТУ   ЧОЛОВІКИ 80-84 р. 90 095 100 105 110
Місце Прізвище,ім”я Команда 1-2-3 1-2-3 1-2-3 1-2-3 1-2-3 Результ Рейтинг WMA
1 ВАСИЛЬЧЕНКО Анатолій Донецька 80 Ч 80+ 10.12.1938 О О ХО ХО ХХХ 1.05 77,78 РУ
085 90 095 100
1-2-3 1-2-3 1-2-3 1-2-3 Результ Рейтинг WMA
2 РОГОЗЯН Олексій Донецька 83 Ч 80+ 30.05.1935 О О О ХХХ 0.95 73,64
СТРИБКИ С ЖЕРДИНОЮ    ЧОЛОВІКИ 50-54 р. 270 280 290 310 320
Місце Прізвище,ім”я Команда 1-2-3 1-2-3 1-2-3 1-2-3 1-2-3 Результ Рейтинг WMA
1 ФОРОСТЯНОВ Ігор Дніпропетровська 52 Ч 50+ 26.10.1966 O O XO XXX 3.10 65,68
СТРИБКИ С ЖЕРДИНОЮ    ЧОЛОВІКИ 65-69 р. 270 280 290
Місце Прізвище,ім”я Команда 1-2-3 1-2-3 1-2-3 Результ Рейтинг WMA
1 БОЖАЄВ Руслан м. Київ 68 Ч 65+ 07.06.1950 XO XO XXO 2.90 80,78
СТРИБКИ С ЖЕРДИНОЮ    ЧОЛОВІКИ 70-74 р. 250 260 270
Місце Прізвище,ім”я Команда 1-2-3 1-2-3 1-2-3 Результ Рейтинг WMA
1 ТКАЧУК Володимир Харківська 72 Ч 70+ 04.01.1947 O XO XXX 2.60 78,55 РУ
Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів у приміщенні
02-03.03.2019
м. Київ, л/а  манеж КМШВСМ, вул. Тичини 18, Березняки
СТРИБКИ У ДОВЖИНУ   ЖІНКИ   35-39 р.
Місце Прізвище,ім”я Команда 1 2 3 4 5 6 Результ Рейтинг WMA
1 ПОДОЛЬЧУК Наталія Житомирська 36 Ж 35+ 04.07.1982 3.93 4.01 4.21 3.53 3.83 Х 4.21 58,80
2 ВАСИЛЕНКО Олена Київська 39 Ж 35+ 05.03.1979 3.47 3.40 3.61 3.62 3.57 3.47 3.62 52,39
3 КОТВИЦЬКА Ірина Київська 36 Ж 35+ 31.03.1982 3.14 3.00 2.94 Х Х 2.91 3.14 43,85
СТРИБКИ У ДОВЖИНУ   ЖІНКИ    50-54 р.
1 ХОХЛОВА Світлана Донецька 51 Ж 50+ 03.12.1967 3.60 3.70 3.43 3.17 3.35 3.67 3.70 62,71
2 ШЕВЧЕНКО Олена Дніпропетровська 53 Ж 50+ 02.03.1966 3.36 3.58 3.49 3.42 3.34 3.39 3.58 62,37
3 БЕНИЦЬКА Катерина Львівська 51 Ж 50+ 13.07.1967 3.12 3.09 3.19 3.02 3.34 2.55 3.34 56,61
СТРИБКИ У ДОВЖИНУ    ЖІНКИ   55-59 р.
1 ЯНКУН Євгенія Хмельницька 57 Ж 55+ 03.05.1961 2.28 2.43 2.60 2.36 2.54 2.58 2.60 48,15
2 ПОБЛІЧКО Олена Хмельницька 55 Ж 55+ 12.01.1964 2.53 2.43 2.43 2.56 2.52 2.53 2.56 45,96
СТРИБКИ У ДОВЖИНУ    ЖІНКИ    45-49 р.
1 АНДРУЩЕНКО Галина Чернігівська 64 Ж 60+ 04.03.1954 1.70 1.77 1.64 1.67 1.76 1.81 1.81 37,55
СТРИБКИ У ДОВЖИНУ    ЖІНКИ    70-74 р.
1 ГРИШКО Надія Чернігівська 69 Ж 65+ 24.11.1949 2.06 2.06 2.20 2.15 2.16 2.13 2.20 50,00
СТРИБКИ У ДОВЖИНУ    ЖІНКИ    70-74 р.
1 ЖОЛОБКО Вєра Чернігівська 71 Ж 70+ 01.08.1947 Х 1.10 1.07 1.08 Х Х 1.10 26,00
ПОТРІЙНИЙ СТРИБОК   ЖІНКИ 45-49 р.
Місце Прізвище,ім”я Команда 1 2 3 4 5 6 Результ Рейтинг WMA
1 ФІЛІПОВИЧ Лариса м. Київ 46 Ж 45+ 26.01.1973 9.93 10.01 Х 9.77 9.67 Х 10.01 79,13
ПОТРІЙНИЙ СТРИБОК   ЖІНКИ 50-54 р.
1 КРЕПКІНА Валентина м. Київ 53 Ж 50+ 05.09.1965 9.69 9.77 9.52 9.77 9.48 9.47 9.77 86,77
СТРИБКИ С ЖЕРДИНОЮ   ЖІНКИ 50-54 р. 250 260 270 280
Місце Прізвище,ім”я Команда 1-2-3 1-2-3 1-2-3 1-2-3 Результ Рейтинг WMA
1 КРЕПКІНА Валентина м. Київ 53 Ж 50+ 05.09.1965 O O O XXX 2.70 78,72
СТРИБКИ У ВИСОТУ  ЖІНКИ  45-49 р. 125 130 135 140 145 150
Місце Прізвище,ім”я Команда 1-2-3 1-2-3 1-2-3 1-2-3 1-2-3 1-2-3 Результ Рейтинг WMA
1 ФІЛІПОВИЧ Лариса м. Київ 46 Ж 45+ 26.01.1973 О О ХО О ХО ХХХ 1.45 81,92
СТРИБКИ У ВИСОТУ  ЖІНКИ  75-79 р. 090 095 100 105 110
Місце Прізвище,ім”я Команда 1-2-3 1-2-3 1-2-3 1-2-3 1-2-3 Результ Рейтинг WMA
1 ШВЕДОВА Катерина Сумська 75 Ж 75+ 12.12.1943 О О О О ХХХ 1.05 92,92 РУ