Результати виступу легкоатлетів у Турині 26 липня- 4 серпня 2019

Результати виступу  ветеранів легкої  атлетики України  на ІV Європейських Іграх Майстрів, які відбулися 26 липня – 4 серпня  2019 року у м.Турин  (Італія).

Склад команди України – 17 спортсменів (5 жінок,12 чоловіків) представники  11 областей :

 

м. Києва – 5, Київської обл. – 1,  Житомирської-1,  Дніпропетровської обл. -2,  Донецької -1, Харківська обл. -1, Xерсонської обл..-1, Луганської обл.-1, Вінницької -1,  Сумської області-2, Закарпатської -1.

 

      ЗОЛОТІ  МЕДАЛІ

 

  1. Маринич Віталій (Житомирська обл..) Ч 30+  вертикальний біг
  2. Маринич Віталій (Житомирська обл..)  Ч 30+  біг 800м
  3. Маринич Віталій (Житомирська обл..) Ч 30+  10 000 м
  4. Сорочук Світлана (м.Дніпро,Дніпропетровська обл..)  Ж 50+  штовхання ядра
  5. Сорочук Світлана (м.Дніпро,Дніпропетровська обл..)  Ж 50+  штовхання ядра
  6. Осташевський Михайло (м.Суми )  Ч 60+ біг 100м
  7. Осташевський Михайло (м.Суми )  Ч 60+ біг 200м
  8. Ковальський Борис (м.Кив ) Ч 75+ штовхання ядра
  9. Ковальський Борис (м.Кив ) Ч 75+ метання молота
  10. Крепкіна Валентина (м.Київ)   Ж 50+  стрибки з жердиною

 

        СРІБНІ МЕДАЛІ

 

  1. Чернятевич Володимир( м.Кривій Ріг,Дніпропетровська обл..)   М 70  стрибки потрійним
  2. Чернятевич Володимир( м.Кривій Ріг,Дніпропетровська обл..)  М 70  стрибки у довжину
  3. Радіонова Наталія   (м.Бахмут, Донецька обл..) Ж45+  метання молота
  4. Радіонова Наталія   (м.Бахмут, Донецька обл..) Ж45+  метання  списа
  5. Соловйов Віктор (м.Харків) Ч 70+ біг   1500 м
  6. Росецька Наталія  (м.Київ ) Ж 50+  метання диска

БРОНЗОВІ МЕДАЛІ

 

  1. Крепкіна Валентина (м.Київ ) Ж 50+  стрибки потрійним
  2. Крепкіна Валентина  (м.Київ ) Ж 50+  стрибки у довжину
  3. Недибалюк Віктор  (м.Біла Церква ,Київська обл..) Ч 60+   біг 10 000 м
  4. Недибалюк Віктор  (м.Біла Церква ,Київська обл..) Ч 60+   пів марафон
  5. Павлішин Анатолій  (м.Вінниця) Ч 65+  2000м з перешкодами
  6. Соловйов Віктор (м.Харків) Ч 70+ біг 5000 м
  7. Росецька Наталія (м.Київ ) Ж 50+  штовхання ядра
  8. Росецька Наталія (м.Київ ) Ж 50+  метання молота
  9. Ковальський Борис (м.Кив ) Ч 75+ метання диска
  10. Комягина Галина ( м.Херсон) Ж 55+  біг 200м

Результати  команди Україна на сайті 

 

       Всього: 26  медалей