Результати. Кубок України з легкої атлетики. 28-30.09.2018 Чорноморськ

Статистика змагань
Місце Область Заг. кільк. учасників Кількість чоловіків Кількість
жінок
1 АР Крим
2 Вiнницька 5 4 1
3 Волинська
4 Днiпропетровська 14 11 3
5 Донецька
6 Житомирська 1 1
7 Закарпатська
8 Запорiзька 4 4
9 Івано-Франкiвська
10 Кiровоградська 1 1
11 Київська 3 3
12 Луганська 2 1 1
13 Львiвська 2 2
14 м.Київ 10 5 5
15 м.Севастополь
16 Миколаївська 1 1
17 Одеська 13 11 2
18 Полтавська 2 1 1
19 Рiвненська 2 2
20 Сумська 2 2
21 Тернопiльська
22 Харкiвська 10 7 3
23 Xерсонська 1 1
24 Хмельницька 14 11 3
25 Черкаська 11 10 1
26 Чернiвецька 2 2
27 Чернiгiвська 2 1 1
ВСЬОГО: 102 80 22
Результати командної першості серед областей
Місце Область Очки
1 Днiпропетровська 1598,00
2 Хмельницька 1567.35
3 Харкiвська 1474.97
4 Черкаська 1382,41
5 Одеська 1276,75
6 м.Київ 1184.70
7 Вiнницька 862,08
8 Запорiзька 660,13
9 Полтавська 299,15
10 Луганська 278,83
11 Чернiгiвська 267,23
12 Київська 250,41
13 Рiвненська 236,50
14 Чернiвецька 219,24
15 Львiвська 218,72
16 Сумська 158,09
17 Херсонська 157,89
18 Кiровоградська 150,74
19 Житомирська 144,91
20 Миколаївська 126,98
21 Донецька
22 Івано-Франкiвська
23 Закарпатська
24 Тернопiльська
25 АР Крим
26 Волинська
27 м.Севастополь
Особистий рахунок
Місце Прізвище, ім"я Команда Дата
народження
Результат Рейтинг
WMA
Вид
1 ШУКЕВИЧ Юрій м. Київ 69 Ч 65+ 09.07.1949 10.18 90,49 Потрійний стрибок
2 СИРМОЛОТОВ Олександр м. Київ 50 Ч 50+ 09.08.1968 56.42 87,79 Біг на 400 м
3 ПУШКІН Іван м. Київ 88 Ч 88+ 30.06.1930  38:01.83 86,86 5 000 м С/Х
4 ШВАРТАУ Віктор м. Київ 61 Ч 60+ 17.04..1957 1:06.10 80,48 Біг на 400 м
5 ФЕСАН Тетяна м. Київ 63 Ж 60+ 26.12.1954  33:58.30 75.41 5 000 м С/Х
6 ШВАРТАУ Віктор м. Київ 61 Ч 60+ 17.04.1957 30.97 77,98 Біг на 200 м
7 СЕМЕНЧЕНКО Валентина м. Київ 64 Ж 60+ 17.08.1954  36:26.19 71.22 5 000 м С/Х
8 ТИМЧЕНКО Наталія м. Київ 43 Ж 40+ 06.06.1975 1:11.29 75,99 Біг на 400 м
9 ШВАРТАУ Віктор м. Київ 61 Ч 60+ 17.04.1957 56.81 75,00 Біг на 300 м з/б
10 КОВАЛЬСЬКИЙ Борис м. Київ 75 Ч 75+ 01.06.1943 34.08 74,61 Метання диска
11 ТИМЧЕНКО Наталія м. Київ 43 Ж 40+ 06.06.1975  2:46.86 71,68 Біг на 800 м
12 ШВЕДОВА Галина м. Київ 58 Ж 55+ 06.09.1960 18.97 70,01 Біг на 100 м
13 КОВАЛЬСЬКИЙ Борис м. Київ 75 Ч 75+ 01.06.1943 10.70 69,62 Штовхання ядра
14 ШВЕДОВА Галина м. Київ 58 Ж 55+ 06.09.1960 40.52 68,39 Біг на 200 м
15 ШВЕДОВА Галина м. Київ 58 Ж 55+ 06.09.1960 1:35.38 65,68 Біг на 400 м
16 ВОЛОКІТІН Олександр м. Київ 41 Ч 40+ 26.05.1977  21:24.99 62,80 Біг на 5 000 м
17 БЕРЕЗНИЦЬКА Наталія м. Київ 61 Ж 60+ 05.12.1956 46.14 61,94 Біг на 200 м
18 БЕРЕЗНИЦЬКА Наталія м. Київ 61 Ж 60+ 05.12.1956 1:48.28 59,43 Біг на 400 м
19 БЕРЕЗНИЦЬКА Наталія м. Київ 61 Ж 60+ 05.12.1956  4:22.98 56,52 Біг на 800 м
20 КОВАЛЬСЬКИЙ Борис м. Київ 75 Ч 75+ 01.06.1943 26.97 55,04 Метання списа
Особиста першість. Чоловіки
Особиста першість
у абсолютному заліку за Рейтингом  WMA
   ЧОЛОВІКИ
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата
народження
Результат Рейтинг
WMA
Вид
1 ШУКЕВИЧ Юрій м. Київ 69 Ч 65+ 09.07.1949 10.18 90,49 Потрійний стрибок
2 ОСТАШЕВСЬКИЙ Михайло Сумська 59 Ч 55+ 04.10.1958 13.04 89,19 Біг на 100 м
3 ТКАЧУК Олександр Хмельницька 60 Ч 60+ 16.05.1958 1.58 88,76 Стрибки у висоту
4 СИРМОЛОТОВ Олександр м. Київ 50 Ч 50+ 09.08.1968 56.42 87,79 Біг на 400 м
5 ПОПКО Віктор Дніпропетровська 50 Ч 50+ 13.08.1968 13.17 87,45 Потрійний стрибок
6 ПУШКІН Іван м. Київ 88 Ч 85+ 30.06.1930  38:01.83 86,86 5 000 м С/Х
7 КАНУБРІКОВ Андрій Одеська 47 Ч45+ 19.02.1971 12.46 86,36 Біг на 100 м
8 ВОСТРУХІН Юрій Запорізька 45 Ч 45+ 14.07.1973 55.44 86,33 Біг на 400 м
9 ЗВЄРЄВ Генріх Вінницька 90 Ч 90+ 09.07.1928 7.07 86,32 Штовхання ядра РУ
10 РЕПІН Сергій Харківська 46 Ч 45+ 10.07.1972 1.80 86,12 Стрибки у висоту
11 ЄМЕЦЬ Віктор Полтавська 32 Ч 30+ 24.06.1986 11.44 85,58 Біг на 100 м
12 ЛІПІЧ Валентин Хмельницька 56 Ч 55+ 08.02.1962 13.35 85,47 Біг на 100 м
13 ВОСТРУХІН Юрій Запорізька 45 Ч 45+ 14.07.1973 25.36 85,25 Біг на 200 м
14 БАГРІН Володимир Запорізька 64 Ч 60+ 18.07.1954 14.07 85,22 Біг на 100 м
15 ТИЦЬКИЙ Андрій Харківська 41 Ч 40+ 11.07.1977 12.13 85,16 Біг на 100 м
16 ГОРОБЧУК Олександр Вінницька 51 Ч 50+ 18.03.1967 15.78 85,11 Біг на 100 м з/б
17 КОСТІН Віктор Черкаська 39 Ч 35+ 06.08.1979 11.97 85,07 Біг на 100 м
18 БОХОНСЬКИЙ Володимир Хмельницька 80 Ч 80+ 12.06.1938  33:50.27 85,01 5 000 м С/Х
19 КАРПОВИЧ Василь Дніпропетровська 63 Ч 60+ 15.01.1955 11:01.21 84,97 Біг на 3 000 м
20 КАРПОВИЧ Василь Дніпропетровська 63 Ч 60+ 15.01.1955  19:02.70 84,62 Біг на 5 000 м
21 СТОЙКО Микола Хмельницька 54 Ч 50+ 29,08.1964 4:47.60 84,53 Біг на 1 500 м
22 КУШНАРЬОВ Олександр Дніпропетровська 54 Ч 50+ 01.08.1964 1.61 84,29 Стрибки у висоту
23 КАНУБРІКОВ Андрій Одеська 47 Ч 45+ 19.02.1971 26.06 84,15 Біг на 200 м
24 ПОДГОРНИЙ Володимир Дніпропетровська 37 Ч 35+ 15.07.1981 54.09 83,95 Біг на 400 м
25 СУЩЕНКО Андрій Запорізька 49 Ч 45+ 10.08.1968 13.03 83,65 Біг на 100 м
26 БАГРІН Володимир Запорізька 64 Ч 60+ 18.07.1954 29.49 83,52 Біг на 200 м
27 СТОЙКО Микола Хмельницька 54 Ч 50+ 29.08.1964  2:24.34 83,32 Біг на 800 м
28 НЕСВІТАЙЛО Юрій Харківська 57 Ч 55+ 09.04.1961 13.82 83,07 Біг на 100 м
29 НЕСВІТАЙЛО Юрій Харківська 57 Ч 55+ 09.04.1961 1:02.58 82,87 Біг на 400 м
30 ПОПКО Віктор Дніпропетровська 50 Ч 50+ 13.08.1968 5.89 82,61 Стрибки у довжину
31 ГОРДІЄНКО Олексій Черкаська 39 Ч 35+ 09.05.1979 1.85 82,59 Стрибки у висоту
32 МОСПАН Михайло Хмельницька 58 Ч 55+ 01.11.1960 10:51.89 82,47 Біг на 3 000 м
33 МОСПАН Михайло Хмельницька 57 Ч 55+ 01.11.1690 5:02.86 82,32 Біг на 1 500 м
34 ОНІЩУК Микола Хмельницька 70 Ч 70+ 10.01.1948  30:26.86 82,27 5 000 м С/Х
35 ЛІПІЧ Валентин Хмельницька 56 Ч 55+ 08.02.1962 28.46 82,08 Біг на 200 м
36 МЕРЛЕНКО Володимир Одеська 43 Ч 40+ 29.07.1975 12.80 81,80 Біг на 100 м
37 ЧАЙКА Анатолій Запорізька 60 Ч 60+ 30.01.1958  2:34.81 81,56 Біг на 800 м
38 НЕСВІТАЙЛО Юрій Харківська 57 Ч 55+ 09.04.1961 28.89 81,41 Біг на 200 м
39 ЧАЛИК Сергій Дніпропетровська 47 Ч 45+ 18.04.1971 10:03.58 81,38 Біг на 3 000 м
40 СТЕПАНЕНКО Костянтин Одеська 42 Ч 40+ 07.09.1976 4:32.25 81,21 Біг на 1 500 м
41 ПЕТРЕНКО Микола Черкаська 57 Ч 55+ 22.05.1961 1.50 81,08 Стрибки у висоту
42 СОЛОВЙОВ Віктор Харківська 70 Ч 70+ 28.05.1948  5:47.02 81,03 Біг на 1 500 м
43 КОВАЛЮХ Євген Харківська 37 Ч 35+ 17.08.1981 4:23.14 80,95 Біг на 1 500 м
44 ГОРДІЄНКО Олексій Черкаська 39 Ч 35+ 09.05.1979 12.58 80,92 Біг на 100 м
45 ПОДГОРНИЙ Володимир Дніпропетровська 37 Ч 35+ 15.07.1981 25.21 80,72 Біг на 200 м
46 СОЛОВЙОВ Віктор Харківська 70 Ч 70+ 28.05.1948  2:51.80 80,62 Біг на 800 м
47 ЧАЛИК Сергій Дніпропетровська 47 Ч 45+ 18.04.1971  17:29.43 80,52 Біг на 5 000 м
48 ШВАРТАУ Віктор м. Київ 61 Ч 60+ 17.04..1957 1:06.10 80,48 Біг на 400 м
49 ЧАЙКА Анатолій Запорізька 60 ч 60+ 30.01.1958 1:05.76 80,41 Біг на 400 м
50 КОВАЛЮХ Євген Харківська 37 Ч 35+ 17.08.1981  2:08.68 80,30 Біг на 800 м
51 КУШНАРЬОВ Олександр Дніпропетровська 54 Ч 50+ 01.08.1964 14.08 80,04 Біг на 100 м
52 КАНДИБЕЙ Володимир Черкаська 46 Ч 45+ 19.02.1972  24:47.10 80,02 5 000 м С/Х
53 ЛЯЩУК Юрій Рівнеська 62 Ч 60+ 01.01.1956 14.87 79,62 Біг на 100 м
54 ПІЧАХЧІ Андрій Харківська 47 Ч 45+ 10.0.81971 1.64 79,61 Стрибки у висоту
55 ФАУСТОВ Валерій Дніпропетровська 54 Ч 50+ 31.10.1963 10:53.23 79,57 Біг на 3 000 м
56 ТИЦЬКИЙ Андрій Харківська 41 Ч 40+ 11.07.1977 26.41 79,48 Біг на 200 м
57 КОСТІН Віктор Черкаська 39 Ч 35+ 06.08.1979 26.04 79,38 Біг на 200 м
58 ГОРОБЧУК Олександр Вінницька 51 Ч 50+ 18.03.1967 1:13.60 79,13 Біг на 400 м з/б
59 МЕРЛЕНКО Володимир Одеська 43 Ч 40+ 29.07.1975 27.14 78,48 Біг на 200 м
60 ЄМЕЦЬ Віктор Полтавська 32 Ч 30+ 24.06.1986 24.94 78,43 Біг на 200 м
61 НАГУЛЯК Олександр Хмельницька 60 Ч 60+ 24.06.1958  2:41.07 78,39 Біг на 800 м
62 МАГУЛЯК Олександр Хмельницька 60 Ч 60+ 24.06.1958  5:26.89 78,28 Біг на 1 500 м
63 ГОРОБЧУК Олександр Вінницька 51 Ч 50+ 18.03.1967 1.55 78,28 Стрибки у висоту
64 ЧАЙКА Анатолій Запорізька 60 Ч 60+ 30.01.1958 30.68 78,25 Біг на 200 м
65 ВОЛКОТРУБ Олександр Київська 65 Ч 65+ 20.01.1953 15.42 78,24 Біг на 100 м
66 ДЕМИДА Петро Вінницька 56 Ч 55+ 20.07.1962 14.61 78,10 Біг на 100 м
67 ШВАРТАУ Віктор м. Київ 61 Ч 60+ 17.04.1957 30.97 77,98 Біг на 200 м
68 ТКАЧУК Олександр Хмельницька 60 Ч 60+ 16.05.1958 15.01 77,95 Біг на 100 м
69 ЖИРКОВ Павло Львівська 65 Ч 60+ 10.04.1953  30:23.84 77,75 5 000 м С/Х
70 РЕПІН Сергій Харківська 46 Ч 45+ 10.07.1972 13.76 77,69 Біг на 100 м
71 ЛЯЩУК Юрій Рівнеська 62 Ч 60+ 01.01.1956 31.46 77,27 Біг на 200 м
72 ОНІЩУК Микола Хмельницька 70 Ч 70+ 10.0.11948 12:59.55 77,10 Біг на 3 000 м
73 СОБОЛЕВСЬКИЙ Ігор Львівська 63 Ч 60+ 22.07.1955  30:04.96 76,90 5 000 м С/Х
74 ПЕТРЯКОВ Микола Дніпропетровська 70 Ч 70+ 24.08.1948 13:01.57 76,90 Біг на 3 000 м
75 ДМИТРИШИН Геннадій Вінницька 65 Ч 65+ 10.09.1953  2:50.68 76,89 Біг на 800 м
76 ДМИТРИШИН Геннадій Вінницька 65 Ч 65+ 10.09.1953 1:11.13 76,69 Біг на 400 м
77 ПЕТРЯКОВ Микола Дніпропетровська 70 Ч 70+ 24.08.1948  6:06.65 76,69 Біг на 1 500 м
78 ДОБРИДНЄВ Володимир Дніпропетровська 48 Ч 45+ 14.01.1970 11.83 76,52 Потрійний стрибок
79 БОХОНСЬКИЙ Володимир Хмельницька 80 Ч 80+ 12.06.1938 15:40.64 76,22 Біг на 3 000 м
80 НАГУЛЯК Олександр Хмельницька 60 Ч 60+ 24.06.1958 31.50 76,19 Біг на 200 м
81 ЛІПІЧ Валентин Хмельницька 56 Ч 55+ 08.02.1962 5.01 76,14 Стрибки у довжину
82 ПЕТРЕНКО Микола Черкаська 57 Ч 55+ 22.05.1961 31.00 75,87 Біг на 200 м
83 ГОРДІЄНКО Олексій Черкаська 39 Ч 35+ 09.05.1979 6.18 75,83 Стрибки у довжину
84 КОРІННИЙ Дмитро Кіровоградська 37 Ч 35+ 06.11.1981 13.35 75,59 Потрійний стрибок
85 ДЕМИДА Петро Вінницька 56 Ч 55+ 20.07.1962 30.95 75,48 Біг на 200 м
86 КОРІННИЙ Дмитро Кіровоградська 37 Ч 35+ 06.11.1981 6.26 75,15 Стрибки у довжину
87 ШВАРТАУ Віктор м. Київ 61 Ч 60+ 17.04.1957 56.81 75,00 Біг на 300 м з/б
88 ЛІПІЧ Валентин Хмельницька 56 Ч 55+ 08.02.1962 1.40 74,87 Стрибки у висоту
89 ФАУСТОВ Валерій Дніпропетровська 54 Ч 50+ 31.10.1963 5:52.89 74,69 Біг на 1 500 м
90 КОВАЛЬСЬКИЙ Борис м. Київ 75 Ч 75+ 01.06.1943 34.08 74,61 Метання диска
91 ГРЕБЕНЮК Михайло Одеська 36 Ч 35+ 26.03.1982 4:43.76 74,53 Біг на 1 500 м
92 ХАРИЦЬКИЙ Олег Одеська 32 Ч 30+ 09.07.1986 13.17 74,34 Біг на 100 м
93 СУЩЕНКО Андрій Запорізька 50 Ч 50+ 10.08.1968 5.29 74,19 Стрибки у довжину
94 ПЕТЕЛЬГУЗ Юрій Дніпропетровська 52 Ч 50+ 26.03.1966 5:23.96 73,81 Біг на 1 500 м
95 АДАМКОВ Юрій Хмельницька 60 Ч 60+ 26.03.1958  21:17.25 73,67 Біг на 5 000 м
96 МЕШЕВСЬКИЙ Дмитро Дніпропетровська 67 Ч 65+ 31.01.1951 13:13.57 73,44 Біг на 3 000 м
97 КОРОТИЧ Олександр Черкаська 65 Ч 60+ 28.05.1953  32:17.94 73,17 5 000 м С/Х
98 ОНІЩУК Микола Хмельницька 70 Ч 70+ 10.01.1948  3:09.54 73,08 Біг на 800 м
99 КАНДИБЕЙ Володимир Черкаська 46 Ч 45+ 19.02.1972 14.66 72,92 Біг на 100 м
100 КАНДИБЕЙ Володимир Черкаська 46 Ч 45+ 19.02.1972  19:12.36 72,81 Біг на 5 000 м
101 ГРЕБЕНЮК Михайло Одеська 36 Ч 35+ 26.03.1982  2:20.63 72,79 Біг на 800 м
102 АДАМКОВ Юрій Хмельницька 60 Ч 60+ 26.03.1958 12:33.15 72,64 Біг на 3 000 м
103 ПЕТЕЛЬГУЗ Юрій Дніпропетровська 52 Ч 50+ 26.03.1966 11:46.88 72,33 Біг на 3 000 м
104 РЕПІН Сергій Харківська 46 Ч 45+ 10.07.1972 5.42 72,27 Стрибки у довжину
105 МЕШЕВСЬКИЙ Дмитро Дніпропетровська 67 Ч 65+ 31.01.1951  23:09.56 72,18 Біг на 5 000 м
106 ПІЧАХЧІ Андрій Харківська 47 Ч 45+ 10.08.1971 5.32 71,79 Стрибки у довжину
107 ТЕРЬОХІН Володимир Чернівецька 62 Ч 60+ 01.01.1956 45.34 71,68 Метання диска
108 КОРОТИЧ Олександр Черкаська 65 Ч 65+ 28.05.1953 16.87 71,49 Біг на 100 м
109 ШЕРЕМЕТА Володимир Одеська 41 Ч 35+ 07.12.1976  19:16.62 69,77 Біг на 5 000 м
110 КОВАЛЬСЬКИЙ Борис м. Київ 75 Ч 75+ 01.06.1943 10.70 69,62 Штовхання ядра
111 МИЦИК Вадим Черкаська 78 Ч 75+ 12.08.1940 42.17 69,60 Біг на 200 м
112 ХАРИЦЬКИЙ Олег Одеська 32 Ч 30+ 09.07.1986 4:58.60 69,46 Біг на 1 500 м
113 СТЕЦЕНКО Анатолій Черкаська 60 Ч 60+ 29.07.1958 12.62 69,34 Штовхання ядра
114 АНДРУХОВСЬКИЙ Анатолій Хмельницька 69 Ч 65+ 22.06.1949  3:19.17 68,78 Біг на 800 м
115 МИЦИК Вадим Черкаська 78 Ч 75+ 12.08.1940 1:39.65 68,71 Біг на 400 м
116 ІГІН Юрій Луганська 69 Ч 65+ 06.01.1949 17.98 68,69 Біг на 100 м
117 ДУБОВЕНКО Валерій Одеська 39 Ч 35+ 24.08.1979  19:17.63 68,67 Біг на 5 000 м
118 ЯЦЕНКО Ксенія Дніпропетровська 39 Ч 35+ 23.01.1979 1.30 67,71 Стрибки у висоту
119 КОРОТИЧ Олександр Черкаська 65 Ч 65+ 28.05.1953 36.68 67,58 Біг на 200 м
120 ГОРОДНІЙ Олександр Одеська 35 Ч 35+ 06.12.1982  19:14.32 66,97 Біг на 5 000 м
121 АНДРУХОВСЬКИЙ Анатолій Хмельницька 69 Ч 65+ 22.06.1949 1:26.83 66,85 Біг на 400 м
122 ТЕРЬОХІН Володимир Чернівецька 62 Ч 60+ 01.01.1956 11.47 66,69 Штовхання ядра
123 ЛУШПАЙ Сергій Миколаївська 54 Ч 50+ 16.07.1964 17.12 65,83 Біг на 100 м
124 ВОЛКОТРУБ Олександр Київська 65 Ч 65+ 20.01.1953 3.77 65,57 Стрибки у довжину
125 ІГІН Юрій Луганська 69 Ч 65+ 06.01.1949 39.85 64,22 Біг на 200 м
126 ЖИРКОВ Павло Львівська 65 Ч 65+ 10.04.1953 14:52.89 64,07 Біг на 3 000 м
127 ВОЛОКІТІН Олександр м. Київ 41 Ч 40+ 26.05.1977  21:24.99 62,80 Біг на 5 000 м
128 ПОЛІЩУК Олександр Одеська 70 Ч 70+ 05.05.1948 19.79 62,76 Біг на 100 м
129 ЛАГУНОВ Михайло Черкаська 63 Ч 60+ 23.02.1955 10.41 62,34 Штовхання ядра
130 СТЕЦЕНКО Анатолій Черкаська 60 Ч 60+ 29.07.1958 41.03 62,21 Метання диска
131 КУШНАРЬОВ Олександр Дніпропетровська 54 Ч 50+ 01.08.1964 11.52 62,10 Штовхання ядра
132 ПАРХОМЕНКО Юрій Київська 45 Ч 45+ 07.07.1973 12.85 61,87 Штовхання ядра
133 РАГУЛІН Олександр Одеська 34 Ч 30+ 20.05.1984 5.28 61,40 Стрибки у довжину
134 ЗВЄРЄВ Генріх Вінницька 90 Ч 90+ 09.07.1928 15.55 61,22 Метання диска
135 ЛУШПАЙ Сергій Миколаївська 54 Ч 50+ 16.07.1964 37.68 61,15 Біг на 200 м
136 КОЦЮБИНСЬКИЙ Валерій Дніпропетровська 70 Ч 70+ 23.02.1948 31.59 60,24 Метання диска
137 МИРОНЕНКО Олександр Чернігівська 64 Ч 60+ 21.08.1954 9.64 59,47 Штовхання ядра
138 КРИВЕНКО Василь Черкаська 58 Ч 55+ 11.01.1960 10.02 59,12 Штовхання ядра
139 МИЛОКОСТИЙ Петро Черкаська 67 Ч 65+ 11.07.1951 8.53 57,99 Штовхання ядра
140 ЮРЧЕНКО Микола Одеська 34 Ч 30+           1984. 13.34 57,70 Штовхання ядра
141 КУШНАРЬОВ Олександр Дніпропетровська 54 Ч 50+ 01.08.1964 39.56 57,53 Метання диска
142 КОВАЛЬСЬКИЙ Борис м. Київ 75 Ч 75+ 01.06.1943 26.97 55,04 Метання списа
143 МИРОНЕНКО Олександр Чернігівська 64 Ч 60+ 21.08.1954 33.19 54,81 Метання диска
144 КУШНАРЬОВ Олександр Дніпропетровська 54 Ч 50+ 01.08.1964 39.75 54,80 Метання списа
145 КОЦЮБИНСЬКИЙ Валерій Дніпропетровська 70 Ч 70+ 23.02.1948 9.64 54,28 Штовхання ядра
146 КРИВЕНКО Василь Черкаська 58 Ч 55+ 11.01.1960 33.62 53,80 Метання диска
147 ЛАГУНОВ Михайло Черкаська 63 Ч 60+ 23.02.1955 32.76 52,47 Метання списа
148 ГОРДІЄНКО Олексій Черкаська 39 Ч 35+ 09.05.1979 11.66 51,52 Штовхання ядра
149 ІГІН Юрій Луганська 69 Ч 65+ 06.01.1949 6.85 48,72 Штовхання ядра
150 ЛАГУНОВ Михайло Черкаська 63 Ч 60+ 23.02.1955 29.80 48,14 Метання диска
151 МЕЛЬНИЦЬКИЙ Сергій Чернівецька 73 Ч70+ 14.06.1945 22.22 45,92 Метання диска
152 ПАРХОМЕНКО Юрій Київська 45 Ч 45+ 07.07.1973 31.56 44,73 Метання диска
153 ВОЛКОТРУБ Олександр Київська 65 Ч 65+ 20.0.11953 7.01 44,62 Штовхання ядра
154 МИЛОКОСТИЙ Петро Черкаська 67 Ч 65+ 11.07.1951 25.04 44,32 Метання диска
155 ВДОВІН Михайло Рівнеська 58 Ч 55+ 18.10.1959 7.48 44,13 Штовхання ядра
156 ГОБОВ Сергій Сумська 80 Ч 80+ 09.12.1937 5.61 43,22 Штовхання ядра
157 ЛУШПАЙ Сергій Миколаївська 54 Ч 54+ 16.07.1964 2.85 42,16 Стрибки у довжину
158 РАГУЛІН Олександр Одеська 34 Ч 30+ 20.05.1984 9.62 41,61 Штовхання ядра
159 ВДОВІН Михайло Рівнеська 58 Ч 55+ 18.01.1959 22.17 35,48 Метання диска
160 МЕЛЬНИЦЬКИЙ Сергій Чернівецька 73 Ч70+ 14.06.1945 18.16 34,95 Метання списа
161 МИЛОКОСТИЙ Петро Черкаська 67 Ч 65+ 11.07.1951 16.96 29,77 Метання списа
162 ВДОВІН Михайло Рівнеська 58 Ч 55+ 18.01.1959 17.11 25,97 Метання списа
163 ГОБОВ Сергій Сумська 80 Ч 80+ 09.12.1937 12.27 25,68 Метання списа
Особиста першість. Жінки
Особиста першість
у абсолютному заліку за Рейтингом  WMA
   ЖІНКИ
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата
народження
Результат Рейтинг
WMA
Вид
1 ЛИТВИН Валентина Харківська 70 Ж 70+ 13.09.1948 7:05.09 87,25 Біг на 1 500 м
2 НІКОЛАЄНКО Ганна Харківська 72 Ж 70+ 10.08.1946  33:34.81 86.51 5 000 м С/Х
3 ЛИТВИН Валентина Харківська 70 Ж 70+ 13.09.1948  3:30.22 84,79 Біг на 800 м
4 ПИЛИПЕНКО Олена Вінницька 63 Ж 60+ 28.06.1955 16.44 84,67 Біг на 100 м
5 НІКОЛАЄНКО Ганна Харківська 72 Ж 70+ 10.08.1946  16:10.14 84,21 Біг на 3 000 м
6 КОМЯГІНА Галина Херсонська 57 Ж 55+ 06.09.1961 15.67 83,45 Біг на 100 м
7 ПОЛИВАНА Наталія Харківська 47 Ж 45+ 24.04.1971 14.30 83,08 Біг на 100 м
8 ПОЛИВАНА Наталія Харківська 47 Ж 45+ 24.04.1971 30.57 80,44 Біг на 200 м
9 ПИЛИПЕНКО Олена Вінницька 63 Ж 60+ 28.06.1955 36.34 80,19 Біг на 200 м
10 ФЕСАН Тетяна м. Київ 63 Ж 60+ 26.12.1954  33:58.30 80,02 5 000 м С/Х
11 РОЖКОВА Вікторія Дніпропетровська 39 Ж 35+ 29.10.1978 1:05.77 79,61 Біг на 400 м
12 ЯЦЕНКО Ксенія Дніпропетровська 39 Ж 35+ 23.01.1979 13.74 79,04 Біг на 100 м
13 ІВАРОВСЬКА Ніна Чернігівська 57 Ж 55+ 04.01.1961 13:51.70 77,67 Біг на 3 000 м
14 ШАБАГА Марія Хмельницька 59 Ж 55+ 11.10.1958 17.34 77,34 Біг на 100 м
15 ЯЦЕНКО Ксенія Дніпропетровська 39 Ж 35+ 23.01.1979 28.92 77,18 Біг на 200 м
16 СЕМЕНЧЕНКО Валентина м. Київ 64 Ж 60+ 17.08.1954  36:26.19 76,90 5 000 м С/Х
17 ТИМЧЕНКО Наталія м. Київ 43 Ж 40+ 06.06.1975 1:11.29 75,99 Біг на 400 м
18 ІВАРОВСЬКА Ніна Чернігівська 57 Ж 55+ 04.01.1961  26:12.18 75,28 Біг на 5 000 м
19 ШТОКАЛО Ніна Луганська 60 Ж 60+ 21.04.1958 18.09 74,90 Біг на 100 м
20 КОМЯГІНА Галина Херсонська 57 Ж 55+ 06.09.1961 1:23.40 74,44 Біг на 400 м
21 ПОДОЛЬЧУК Наталія Житомирська 36 Ж 35+ 04.07.1982 14.34 73,15 Біг на 100 м
22 ПОДОЛЬЧУК Наталія Житомирська 36 Ж 35+ 04.07.1982 29.92 71,76 Біг на 200 м
23 ТИМЧЕНКО Наталія м. Київ 43 Ж 40+ 06.06.1975  2:46.86 71,68 Біг на 800 м
24 РОЖКОВА Вікторія Дніпропетровська 39 Ж 35+ 29.10.1978  12:08.09 71,53 Біг на 3 000 м
25 ШТОКАЛО Ніна Луганська 60 Ж 60+ 21.04.1958 39.85 71,02 Біг на 200 м
26 ШВЕДОВА Галина м. Київ 58 Ж 55+ 06.09.1960 18.97 70,01 Біг на 100 м
27 ШВЕДОВА Галина м. Київ 58 Ж 55+ 06.09.1960 40.52 68,39 Біг на 200 м
28 СТАВІНСЬКА Людмила Полтавська 62 Ж 60+ 08.06.1956  17:01.99 67,91 Біг на 3 000 м
29 ЯЦЕНКО Ксенія Дніпропетровська 39 Ж 35+ 23.01.1979 1.30 67,71 Стрибки у висоту
30 СУДЬЇНА Лариса Одеська 66 Ж 65+ 05.03.1952  31:15.22 67,25 Біг на 5 000 м
31 СТАВІНСЬКА Людмила Полтавська 62 Ж 60+ 08.06.1956  29:21.24 67,23 Біг на 5 000 м
32 ШВЕДОВА Галина м. Київ 58 Ж 55+ 06.09.1960 1:35.38 65,68 Біг на 400 м
33 ПОБЛІЧКО Олена Хмельницька 54 Ж 50+ 12.01.1964 9.70 63,90 Штовхання ядра
34 ШТОКАЛО Ніна Луганська 60 Ж 60+ 21.04.1958 1:40.84 63,28 Біг на 400 м
35 БЕРЕЗНИЦЬКА Наталія м. Київ 61 Ж 60+ 05.12.1956 46.14 61,94 Біг на 200 м
36 ЯНКУН Євгенія Хмельницька 57 Ж 55+ 03.05.1961 8.76 61,13 Штовхання ядра
37 ПОБЛІЧКО Олена Хмельницька 54 Ж 50+ 12.01.1964 33.01 60,48 Метання диска
67 БЕРЕЗНИЦЬКА Наталія м. Київ 61 Ж 60+ 05.12.1956 1:48.28 59,43 Біг на 400 м
38 БЕРЕЗНИЦЬКА Наталія м. Київ 61 Ж 60+ 05.12.1956  4:22.98 56,52 Біг на 800 м
39 ЯНКУН Євгенія Хмельницька 57 Ж 55+ 03.05.1961 27.82 54,10 Метання диска
40 КУШНАРЬОВА Тетяна Дніпропетровська 49 Ж 45+ 14.12.1968 7.15 46,19 Штовхання ядра
41 ПЕТРЕНКО Валентина Черкаська 56 Ж 55+ 08.10.1961 5.99 41,00 Штовхання ядра
42 РЕБЕРТ Марія Одеська 70 Ж 70+ 18.02.1948 3:01.69 39,63 Біг на 400 м
43 ЯНКУН Євгенія Хмельницька 57 Ж 55+ 03.05.1961 17.61 39,35 Метання списа
44 КУШНАРЬОВА Тетяна Дніпропетровська 49 Ж 45+ 14.12.1968 22.78 38,06 Метання диска
45 РЕБЕРТ Марія Одеська 70 Ж 70+ 18.02.1948 1:22.22 37,87 Біг на 200 м
46 ПОБЛІЧКО Олена Хмельницька 54 Ж 50+ 12.01.1964 17.35 35,77 Метання списа
Рейтинг за видами. Чоловіки.
Особиста першість у кожному виді програми
За Рейтингом  WMA
Штовхання ядра  Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 ЗВЄРЄВ Генріх Вінницька 90 Ч 90+ 09.07.1928 7.07 86,32 РУ
2 КОВАЛЬСЬКИЙ Борис м. Київ 75 Ч 75+ 01.06.1943 10.70 69,62
3 СТЕЦЕНКО Анатолій Черкаська 60 Ч 60+ 29.07.1958 12.62 69,34
4 ТЕРЬОХІН Володимир Чернівецька 62 Ч 60+ 01.01.1956 11.47 66,69
5 ЛАГУНОВ Михайло Черкаська 63 Ч 60+ 23.02.1955 10.41 62,34
6 КУШНАРЬОВ Олександр Дніпропетровська 54 Ч 50+ 01.08.1964 11.52 62,1
7 ПАРХОМЕНКО Юрій Київська 45 Ч 45+ 07.07.1973 12.85 61,87
8 МИРОНЕНКО Олександр Чернігівська 64 Ч 60+ 21.08.1954 9.64 59,47
9 КРИВЕНКО Василь Черкаська 58 Ч 55+ 11.01.1960 10.02 59,12
10 МИЛОКОСТИЙ Петро Черкаська 67 Ч 65+ 11.07.1951 8.53 57,99
11 ЮРЧЕНКО Микола Одеська 34 Ч 30+           1984. 13.34 57,7
12 КОЦЮБИНСЬКИЙ Валерій Дніпропетровська 70 Ч 70+ 23.02.1948 9.64 54,28
13 ГОРДІЄНКО Олексій Черкаська 39 Ч 35+ 09.05.1979 11.66 51,52
14 ІГІН Юрій Луганська 69 Ч 65+ 06.01.1949 6.85 48,72
15 ВОЛКОТРУБ Олександр Київська 65 Ч 65+ 20.0.11953 7.01 44,62
16 ВДОВІН Михайло Рівнеська 58 Ч 55+ 18.10.1959 7.48 44,13
17 ГОБОВ Сергій Сумська 80 Ч 80+ 09.12.1937 5.61 43,22
18 РАГУЛІН Олександр Одеська 34 Ч 30+ 20.05.1984 9.62 41,61
Метання списа Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 КОВАЛЬСЬКИЙ Борис м. Київ 75 Ч 75+ 01.06.1943 26.97 55,04
2 КУШНАРЬОВ Олександр Дніпропетровська 54 Ч 50+ 01.08.1964 39.75 54,8
3 ЛАГУНОВ Михайло Черкаська 63 Ч 60+ 23.02.1955 32.76 52,47
4 МЕЛЬНИЦЬКИЙ Сергій Чернівецька 73 Ч70+ 14.06.1945 18.16 34,95
5 МИЛОКОСТИЙ Петро Черкаська 67 Ч 65+ 11.07.1951 16.96 29,77
6 ВДОВІН Михайло Рівнеська 58 Ч 55+ 18.01.1959 17.11 25,97
7 ГОБОВ Сергій Сумська 80 Ч 80+ 09.12.1937 12.27 25,68
Метання диска Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 КОВАЛЬСЬКИЙ Борис м. Київ 75 Ч 75+ 01.06.1943 34.08 74,61
2 ТЕРЬОХІН Володимир Чернівецька 62 Ч 60+ 01.01.1956 45.34 71,68
3 СТЕЦЕНКО Анатолій Черкаська 60 Ч 60+ 29.07.1958 41.03 62,21
4 ЗВЄРЄВ Генріх Вінницька 90 Ч 90+ 09.07.1928 15.55 61,22
5 КОЦЮБИНСЬКИЙ Валерій Дніпропетровська 70 Ч 70+ 23.02.1948 31.59 60,24
6 КУШНАРЬОВ Олександр Дніпропетровська 54 Ч 50+ 01.08.1964 39.56 57,53
7 МИРОНЕНКО Олександр Чернігівська 64 Ч 60+ 21.08.1954 33.19 54,81
8 КРИВЕНКО Василь Черкаська 58 Ч 55+ 11.01.1960 33.62 53,80
9 ЛАГУНОВ Михайло Черкаська 63 Ч 60+ 23.02.1955 29.80 48,14
10 МЕЛЬНИЦЬКИЙ Сергій Чернівецька 73 Ч70+ 14.06.1945 22.22 45,92
11 ПАРХОМЕНКО Юрій Київська 45 Ч 45+ 07.07.1973 31.56 44,73
12 МИЛОКОСТИЙ Петро Черкаська 67 Ч 65+ 11.07.1951 25.04 44,32
13 ВДОВІН Михайло Рівнеська 58 Ч 55+ 18.01.1959 22.17 35,48
Стрибки у висоту Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 ТКАЧУК Олександр Хмельницька 60 Ч 60+ 16.05.1958 1.58 88,76
2 РЕПІН Сергій Харківська 46 Ч 45+ 10.07.1972 1.80 86,12
3 КУШНАРЬОВ Олександр Дніпропетровська 54 Ч 50+ 01.08.1964 1.61 84,29
4 ГОРДІЄНКО Олексій Черкаська 39 Ч 35+ 09.05.1979 1.85 82,59
5 ПЕТРЕНКО Микола Черкаська 57 Ч 55+ 22.05.1961 1.50 81,08
6 ПІЧАХЧІ Андрій Харківська 47 Ч 45+ 10.0.81971 1.64 79,61
7 ГОРОБЧУК Олександр Вінницька 51 Ч 50+ 18.03.1967 1.55 78,28
8 ЛІПІЧ Валентин Хмельницька 56 Ч 55+ 08.02.1962 1.40 74,87
Стрибки у довжину Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 ПОПКО Віктор Дніпропетровська 50 Ч 50+ 13.08.1968 5.89 82,61
2 ЛІПІЧ Валентин Хмельницька 56 Ч 55+ 08.02.1962 5.01 76,14
3 ГОРДІЄНКО Олексій Черкаська 39 Ч 35+ 09.05.1979 6.18 75,83
4 КОРІННИЙ Дмитро Кіровоградська 37 Ч 35+ 06.11.1981 6.26 75,15
5 СУЩЕНКО Андрій Запорізька 50 Ч 50+ 10.08.1968 5.29 74,19
6 РЕПІН Сергій Харківська 46 Ч 45+ 10.07.1972 5.42 72,27
7 ПІЧАХЧІ Андрій Харківська 47 Ч 45+ 10.08.1971 5.32 71,79
8 ВОЛКОТРУБ Олександр Київська 65 Ч 65+ 20.01.1953 3.77 65,57
9 РАГУЛІН Олександр Одеська 34 Ч 30+ 20.05.1984 5.28 61,40
10 ЛУШПАЙ Сергій Миколаївська 54 Ч 54+ 16.07.1964 2.85 42,16
Потрійний стрибок Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 ШУКЕВИЧ Юрій м. Київ 69 Ч 65+ 09.07.1949 10.18 90,49
2 ПОПКО Віктор Дніпропетровська 50 Ч 50+ 13.08.1968 13.17 87,45
3 ДОБРИДНЄВ Володимир Дніпропетровська 48 Ч 45+ 14.01.1970 11.83 76,52
4 КОРІННИЙ Дмитро Кіровоградська 37 Ч 35+ 06.11.1981 13.35 75,59
Біг на 5 000 м Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 КАРПОВИЧ Василь Дніпропетровська 63 Ч 60+ 15.01.1955  19:02.70 84,62
2 ЧАЛИК Сергій Дніпропетровська 47 Ч 45+ 18.04.1971  17:29.43 80,52
3 АДАМКОВ Юрій Хмельницька 60 Ч 60+ 26.03.1958  21:17.25 73,67
4 КАНДИБЕЙ Володимир Черкаська 46 Ч 45+ 19.02.1972  19:12.36 72,81
5 МЕШЕВСЬКИЙ Дмитро Дніпропетровська 67 Ч 65+ 31.01.1951  23:09.56 72,18
6 ШЕРЕМЕТА Володимир Одеська 41 Ч 35+ 07.12.1976  19:16.62 69,77
7 ДУБОВЕНКО Валерій Одеська 39 Ч 35+ 24.08.1979  19:17.63 68,67
8 ГОРОДНІЙ Олександр Одеська 35 Ч 35+ 06.12.1982  19:14.32 66,97
9 ВОЛОКІТІН Олександр м. Київ 41 Ч 40+ 26.05.1977  21:24.99 62,80
Біг на 3 000 м Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 КАРПОВИЧ Василь Дніпропетровська 63 Ч 60+ 15.01.1955 11:01.21 84,97
2 МОСПАН Михайло Хмельницька 58 Ч 55+ 01.11.1960 10:51.89 82,47
3 ЧАЛИК Сергій Дніпропетровська 47 Ч 45+ 18.04.1971 10:03.58 81,38
4 ФАУСТОВ Валерій Дніпропетровська 54 Ч 50+ 31.10.1963 10:53.23 79,57
5 ОНІЩУК Микола Хмельницька 70 Ч 70+ 10.0.11948 12:59.55 77,10
6 ПЕТРЯКОВ Микола Дніпропетровська 70 Ч 70+ 24.08.1948 13:01.57 76,90
7 БОХОНСЬКИЙ Володимир Хмельницька 80 Ч 80+ 12.06.1938 15:40.64 76,22
8 МЕШЕВСЬКИЙ Дмитро Дніпропетровська 67 Ч 65+ 31.01.1951 13:13.57 73,44
9 АДАМКОВ Юрій Хмельницька 60 Ч 60+ 26.03.1958 12:33.15 72,64
10 ПЕТЕЛЬГУЗ Юрій Дніпропетровська 52 Ч 50+ 26.03.1966 11:46.88 72,33
11 ЖИРКОВ Павло Львівська 65 Ч 65+ 10.04.1953 14:52.89 64,07
Спортивна ходьба на 5 000 м Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 ПУШКІН Іван Київська 88 Ч 88+ 30.06.1930  38:01.83 86,86
2 БОХОНСЬКИЙ Володимир Хмельницька 80 Ч 80+ 12.06.1938  33:50.27 85,01
3 ОНІЩУК Микола Хмельницька 70 Ч 70+ 10.01.1948  30:26.86 82,27
4 КАНДИБЕЙ Володимир Черкаська 46 Ч 45+ 19.02.1972  24:47.10 80,02
5 ЖИРКОВ Павло Львівська 65 Ч 60+ 10.04.1953  30:23.84 77,75
6 СОБОЛЕВСЬКИЙ Ігор Львівська 63 Ч 60+ 22.07.1955  30:04.96 76,90
7 КОРОТИЧ Олександр Черкаська 65 Ч 60+ 28.05.1953  32:17.94 73,17
Біг на 1 500 м Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 СТОЙКО Микола Хмельницька 54 Ч 50+ 29,08.1964 4:47.60 84,53
2 МОСПАН Михайло Хмельницька 57 Ч 55+ 01.11.1690 5:02.86 82,32
3 СТЕПАНЕНКО Костянтин Одеська 42 Ч 40+ 07.09.1976 4:32.25 81,21
4 СОЛОВЙОВ Віктор Харківська 70 Ч 70+ 28.05.1948  5:47.02 81,03
5 КОВАЛЮХ Євген Харківська 37 Ч 35+ 17.08.1981 4:23.14 80,95
6 МАГУЛЯК Олександр Хмельницька 60 Ч 60+ 24.06.1958  5:26.89 78,28
7 ПЕТРЯКОВ Микола Дніпропетровська 70 Ч 70+ 24.08.1948  6:06.65 76,69
8 ФАУСТОВ Валерій Дніпропетровська 54 Ч 50+ 31.10.1963 5:52.89 74,69
9 ГРЕБЕНЮК Михайло Одеська 36 Ч 35+ 26.03.1982 4:43.76 74,53
10 ПЕТЕЛЬГУЗ Юрій Дніпропетровська 52 Ч 50+ 26.03.1966 5:23.96 73,81
11 ХАРИЦЬКИЙ Олег Одеська 32 Ч 30+ 09.07.1986 4:58.60 69,46
Біг на 800 м Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 СТОЙКО Микола Хмельницька 54 Ч 50+ 29.08.1964  2:24.34 83,32
2 ЧАЙКА Анатолій Запорізька 60 Ч 60+ 30.01.1958  2:34.81 81,56
3 СОЛОВЙОВ Віктор Харківська 70 Ч 70+ 28.05.1948  2:51.80 80,62
4 КОВАЛЮХ Євген Харківська 37 Ч 35+ 17.08.1981  2:08.68 80,30
5 НАГУЛЯК Олександр Хмельницька 60 Ч 60+ 24.06.1958  2:41.07 78,39
6 ДМИТРИШИН Геннадій Вінницька 65 Ч 65+ 10.09.1953  2:50.68 76,89
7 ОНІЩУК Микола Хмельницька 70 Ч 70+ 10.01.1948  3:09.54 73,08
8 ГРЕБЕНЮК Михайло Одеська 36 Ч 35+ 26.03.1982  2:20.63 72,79
9 АНДРУХОВСЬКИЙ Анатолій Хмельницька 69 Ч 65+ 22.06.1949  3:19.17 68,78
Біг на 400 м Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 СИРМОЛОТОВ Олександр м. Київ 50 Ч 50+ 09.08.1968 56.42 87,79
2 ВОСТРУХІН Юрій Запорізька 45 Ч 45+ 14.07.1973 55.44 86,33
3 ПОДГОРНИЙ Володимир Дніпропетровська 37 Ч 35+ 15.07.1981 54.09 83,95
4 НЕСВІТАЙЛО Юрій Харківська 57 Ч 55+ 09.04.1961 1:02.58 82,87
5 ШВАРТАУ Віктор м. Київ 61 Ч 60+ 17.04..1957 1:06.10 80,48
6 ЧАЙКА Анатолій Запорізька 60 ч 60+ 30.01.1958 1:05.76 80,41
7 ДМИТРИШИН Геннадій Вінницька 65 Ч 65+ 10.09.1953 1:11.13 76,69
8 МИЦИК Вадим Черкаська 78 Ч 75+ 12.08.1940 1:39.65 68,71
9 АНДРУХОВСЬКИЙ Анатолій Хмельницька 69 Ч 65+ 22.06.1949 1:26.83 66,85
Біг на 400/300 м з/б Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 ГОРОБЧУК Олександр Вінницька 51 Ч 50+ 18.03.1967 1:13.60 79,13
2 ШВАРТАУ Віктор м. Київ 61 Ч 60+ 17.04.1957 56.81 75
Біг на 200 м Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 ВОСТРУХІН Юрій Запорізька 45 Ч 45+ 14.07.1973 25.36 85,25
2 КАНУБРІКОВ Андрій Одеська 47 Ч 45+ 19.02.1971 26.06 84,15
3 БАГРІН Володимир Запорізька 64 Ч 60+ 18.07.1954 29.49 83,52
4 ЛІПІЧ Валентин Хмельницька 56 Ч 55+ 08.02.1962 28.46 82,08
5 НЕСВІТАЙЛО Юрій Харківська 57 Ч 55+ 09.04.1961 28.89 81,41
6 ПОДГОРНИЙ Володимир Дніпропетровська 37 Ч 35+ 15.07.1981 25.21 80,72
7 ТИЦЬКИЙ Андрій Харківська 41 Ч 40+ 11.07.1977 26.41 79,48
8 КОСТІН Віктор Черкаська 39 Ч 35+ 06.08.1979 26.04 79,38
9 МЕРЛЕНКО Володимир Одеська 43 Ч 40+ 29.07.1975 27.14 78,48
10 ЄМЕЦЬ Віктор Полтавська 32 Ч 30+ 24.06.1986 24.94 78,43
11 ЧАЙКА Анатолій Запорізька 60 Ч 60+ 30.01.1958 30.68 78,25
12 ШВАРТАУ Віктор м. Київ 61 Ч 60+ 17.04.1957 30.97 77,98
13 ЛЯЩУК Юрій Рівнеська 62 Ч 60+ 01.01.1956 31.46 77,27
14 НАГУЛЯК Олександр Хмельницька 60 Ч 60+ 24.06.1958 31.50 76,19
15 ПЕТРЕНКО Микола Черкаська 57 Ч 55+ 22.05.1961 31.00 75,87
16 ДЕМИДА Петро Вінницька 56 Ч 55+ 20.07.1962 30.95 75,48
17 МИЦИК Вадим Черкаська 78 Ч 75+ 12.08.1940 42.17 69,60
18 КОРОТИЧ Олександр Черкаська 65 Ч 65+ 28.05.1953 36.68 67,58
19 ІГІН Юрій Луганська 69 Ч 65+ 06.01.1949 39.85 64,22
20 ЛУШПАЙ Сергій Миколаївська 54 Ч 50+ 16.07.1964 37.68 61,15
Біг на 100 м Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 ОСТАШЕВСЬКИЙ Михайло Сумська 59 Ч 55+ 04.10.1958 13.04 89,19
2 КАНУБРІКОВ Андрій Одеська 47 Ч45+ 19.02.1971 12.46 86,36
3 ЄМЕЦЬ Віктор Полтавська 32 Ч 30+ 24.06.1986 11.44 85,58
4 ЛІПІЧ Валентин Хмельницька 56 Ч 55+ 08.02.1962 13.35 85,47
5 БАГРІН Володимир Запорізька 64 Ч 60+ 18.07.1954 14.07 85,22
6 ТИЦЬКИЙ Андрій Харківська 41 Ч 40+ 11.07.1977 12.13 85,16
7 КОСТІН Віктор Черкаська 39 Ч 35+ 06.08.1979 11.97 85,07
8 СУЩЕНКО Андрій Запорізька 49 Ч 45+ 10.08.1968 13.03 83,65
9 НЕСВІТАЙЛО Юрій Харківська 57 Ч 55+ 09.04.1961 13.82 83,07
10 МЕРЛЕНКО Володимир Одеська 43 Ч 40+ 29.07.1975 12.80 81,80
11 ГОРДІЄНКО Олексій Черкаська 39 Ч 35+ 09.05.1979 12.58 80,92
12 КУШНАРЬОВ Олександр Дніпропетровська 54 Ч 50+ 01.08.1964 14.08 80,04
13 ЛЯЩУК Юрій Рівнеська 62 Ч 60+ 01.01.1956 14.87 79,62
14 ВОЛКОТРУБ Олександр Київська 65 Ч 65+ 20.01.1953 15.42 78,24
15 ДЕМИДА Петро Вінницька 56 Ч 55+ 20.07.1962 14.61 78,10
16 ТКАЧУК Олександр Хмельницька 60 Ч 60+ 16.05.1958 15.01 77,95
17 РЕПІН Сергій Харківська 46 Ч 45+ 10.07.1972 13.76 77,69
18 ХАРИЦЬКИЙ Олег Одеська 32 Ч 30+ 09.07.1986 13.17 74,34
19 КАНДИБЕЙ Володимир Черкаська 46 Ч 45+ 19.02.1972 14.66 72,92
20 КОРОТИЧ Олександр Черкаська 65 Ч 65+ 28.05.1953 16.87 71,49
21 ІГІН Юрій Луганська 69 Ч 65+ 06.01.1949 17.98 68,69
22 ЛУШПАЙ Сергій Миколаївська 54 Ч 50+ 16.07.1964 17.12 65,83
23 ПОЛІЩУК Олександр Одеська 70 Ч 70+ 05.05.1948 19.79 62,76
Біг на 100 м з/б Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 ГОРОБЧУК Олександр Вінницька 51 Ч 50+ 18.03.1967 15.78 85,11
Рейтинг за видами. Жінки.
Особиста першість у кожному виді програми
За Рейтингом  WMA
Штовхання ядра  Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 ПОБЛІЧКО Олена Хмельницька 54 Ж 50+ 12.01.1964 9.70 63,90
2 ЯНКУН Євгенія Хмельницька 57 Ж 55+ 03.05.1961 8.76 61,13
3 КУШНАРЬОВА Тетяна Дніпропетровська 49 Ж 45+ 14.12.1968 7.15 46,19
4 ПЕТРЕНКО Валентина Черкаська 56 Ж 55+ 08.10.1961 5.99 41,00
Метання списа Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 ЯНКУН Євгенія Хмельницька 57 Ж 55+ 03.05.1961 17.61 39,35
2 ПОБЛІЧКО Олена Хмельницька 54 Ж 50+ 12.01.1964 17.35 35,77
Метання диска Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 ПОБЛІЧКО Олена Хмельницька 54 Ж 50+ 12.01.1964 33.01 60,48
2 ЯНКУН Євгенія Хмельницька 57 Ж 55+ 03.05.1961 27.82 54,10
3 КУШНАРЬОВА Тетяна Дніпропетровська 49 Ж 45+ 14.12.1968 22.78 38,06
Стрибки у висоту Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 ЯЦЕНКО Ксенія Дніпропетровська 39 Ж 35+ 23.01.1979 1.30 67,71
Біг на 5 000 м Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 ІВАРОВСЬКА Ніна Чернігівська 57 Ж 55+ 04.01.1961  26:12.18 75,28
2 СУДЬЇНА Лариса Одеська 66 Ж 65+ 05.03.1952  31:15.22 67,25
3 СТАВІНСЬКА Людмила Полтавська 62 Ж 60+ 08.06.1956  29:21.24 67,23
Біг на 3 000 м Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 НІКОЛАЄНКО Ганна Харківська 72 Ж 70+ 10.08.1946  16:10.14 84,21
2 ІВАРОВСЬКА Ніна Чернігівська 57 Ж 55+ 04.01.1961 13:51.70 77,67
3 РОЖКОВА Вікторія Дніпропетровська 39 Ж 35+ 29.10.1978  12:08.09 71,53
4 СТАВІНСЬКА Людмила Полтавська 62 Ж 60+ 08.06.1956  17:01.99 67,91
Спортивна ходьба на 5 000 м Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 НІКОЛАЄНКО Ганна Харківська 72 Ж 70+ 10.08.1946  33:34.81 86.51
2 ФЕСАН Тетяна м. Київ 63 Ж 60+ 26.12.1954  33:58.30 75.41
3 СЕМЕНЧЕНКО Валентина м. Київ 64 Ж 60+ 17.08.1954  36:26.19 71.22
Біг на 1 500 м Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 ЛИТВИН Валентина Харківська 70 Ж 70+ 13.09.1948 7:05.09 87,25
Біг на 800 м Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 ЛИТВИН Валентина Харківська 70 Ж 70+ 13.09.1948  3:30.22 84,79
2 ТИМЧЕНКО Наталія м. Київ 43 Ж 40+ 06.06.1975  2:46.86 71,68
3 БЕРЕЗНИЦЬКА Наталія м. Київ 61 Ж 60+ 05.12.1956  4:22.98 56,52
Біг на 400 м Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 РОЖКОВА Вікторія Дніпропетровська 39 Ж 35+ 29.10.1978 1:05.77 79,61
2 ТИМЧЕНКО Наталія м. Київ 43 Ж 40+ 06.06.1975 1:11.29 75,99
3 КОМЯГІНА Галина Херсонська 57 Ж 55+ 06.09.1961 1:23.40 74,44
4 ШВЕДОВА Галина м. Київ 58 Ж 55+ 06.09.1960 1:35.38 65,68
5 ШТОКАЛО Ніна Луганська 60 Ж 60+ 21.04.1958 1:40.84 63,28
6 БЕРЕЗНИЦЬКА Наталія м. Київ 61 Ж 60+ 05.12.1956 1:48.28 59,43
7 РЕБЕРТ Марія Одеська 70 Ж 70+ 18.02.1948 3:01.69 39,63
Біг на 200 м Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 ПОЛИВАНА Наталія Харківська 47 Ж 45+ 24.04.1971 30.57 80,44
2 ПИЛИПЕНКО Олена Вінницька 63 Ж 60+ 28.06.1955 36.34 80,19
3 ЯЦЕНКО Ксенія Дніпропетровська 39 Ж 35+ 23.01.1979 28.92 77,18
4 ПОДОЛЬЧУК Наталія Житомирська 36 Ж 35+ 04.07.1982 29.92 71,76
5 ШТОКАЛО Ніна Луганська 60 Ж 60+ 21.04.1958 39.85 71,02
6 ШВЕДОВА Галина м. Київ 58 Ж 55+ 06.09.1960 40.52 68,39
7 БЕРЕЗНИЦЬКА Наталія м. Київ 61 Ж 60+ 05.12.1956 46.14 61,94
8 РЕБЕРТ Марія Одеська 70 Ж 70+ 18.02.1948 1:22.22 37,87
Біг на 100 м Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 ПИЛИПЕНКО Олена Вінницька 63 Ж 60+ 28.06.1955 16.44 84,67
2 КОМЯГІНА Галина Херсонська 57 Ж 55+ 06.09.1961 15.67 83,45
3 ПОЛИВАНА Наталія Харківська 47 Ж 45+ 24.04.1971 14.30 83,08
4 ЯЦЕНКО Ксенія Дніпропетровська 39 Ж 35+ 23.01.1979 13.74 79,04
5 ШАБАГА Марія Хмельницька 59 Ж 55+ 11.10.1958 17.34 77,34
6 ШТОКАЛО Ніна Луганська 60 Ж 60+ 21.04.1958 18.09 74,90
7 ПОДОЛЬЧУК Наталія Житомирська 36 Ж 35+ 04.07.1982 14.34 73,15
8 ШВЕДОВА Галина м. Київ 58 Ж 55+ 06.09.1960 18.97 70,01

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *