Склад збірної України на Чемпіонаті світу у м. Торунь

24-30 березня у польському містечку Торунь відбудеться 8-й Чемпіонат світу у приміщенні в категорії Мастерс. У цьому святі спорту серед учасників з усього свiту приймуть участь 74 українських спортсмена.

Слідкувати за перебігом змагань можна за посиланням на сайті Чемпiонату свiту

Склад збірної команди ветеранів легкої атлетики України на участь у чемпіонаті світу з легкої атлетики у приміщенні категорії мастерс 24- 30 березня 2019 року м. Торунь (Польща)

№ п/п ПІП Область Вид Вікова категорія
1 Крепкіна Валентина Миколаївна м. Київ Керівник делегації

Стрибки у довжину

Потрійний стрибок

Стрибки з жердиною

Ж 50+
2 Пушкін Іван Олексійович м. Київ  3000 м с/х

10 км с/х

Ч 85+
3 Тишко Антоніна Петрівна М.Київ    3000 м с/х

10 км с/х

Ж70+
4 Сирмолотов Олександр Миколайович м.Київ Біг 400 м Ч50+
5 Росецька Наталія Петрівна м. Київ Метання диска

Штовхання ядра

Метання молота

Ж 50+
6 Ковальський Борис Павлович М.Київ Штовхання ядра

Метання диска

Метання молота

Метання списа

Ч75+
7 Зозуля Ірина Костянтинівна М.Київ Метання диска

Метання молота

Метання ваги

Ж60+
8 Ложечніков Олександр Георгійович М.Київ 200м Ч65+
9 Божаєв Руслан Юрійович М.Київ Стрибки у довжину Ч65+
10 Шмалько Віктор Михайлович М.Київ 60 м , 60 м з/б Ч50+
11 Лебедєв Дмитро Васильович М.Київ Напівмарафон Ч75+
12 Вольський Олександр Іванович М.Київ Напівмарафон Ч75+
13 Ніщук Олександр Степанович м.Київ Напівмарафон Ч75+
14 Тимошенко Сергій Васильович м.Київ Напівмарафон Ч55+
15 Саханда Ігор Іванович м.Київ Напівмарафон Ч50+
16 Рудич Олег Васильович м.Київ 1500 м Ч45+
17 Глушко Любов Михайлівна м.Київ 10 км с/х Ж60+
18 Козлова Галина Адамівна м.Київ 10 км с/х Ж60+
19 Мужчук Валентин Анатолійович м.Київ 60 м Ч 55+
20 Єрко Станіслав Борисович М.Київ Напівмарафон Ч 45+
21 Чернятевич  Володимир Григорович Дніпропетровська обл.м. Кривий Ріг Потрійний

Стрибки у довжину

Ч 70+
22 Сорочук Світлана Степанівна М.Дніпро Штовхання ядра

Метання диска

Ж50+
23 Добриднєв Володимир Вікторович М.Дніпро 60 м з/б ,потрійний Ч45+
24 Кукота Станіслав Анатолійович М.Дніпро Штовхання ядра Ч70+
25 Яценко Ксенія Володимирівна Дніпропетровська

М.Нікополь

Біг 60 м 200 м Ж40+
26. Карпович Василь Васильович Дніпропетровська .,м.Кам`янське Напівмарафон Ч60+
27. Фаустов Валерій Федорович Дніпропетровська обл.,смт.Залізничне Напівмарафон Ч55+
28. Кутовий Ігор Костянтинович Київська обл..,м.Біла Церква Напівмарафон Ч50+
29. Шерстюк Олександр Юрійович Київська обл..,м.Біла Церква Напівмарафон Ч40+
30. Возненко Василь Миколайович Київська обл..,м.Біла Церква Напівмарафон Ч55+
31. Недибалюк Віктор Петрович Київська обл..,м.Біла Церква Напівмарафон Ч60+
32. Шутенко Павло Якович Київська обл..с.Любарці Напівмарафон Ч45+
33. Лисенко Олександр Іванович Київська обл..м.Вишневе 800м 1500м Ч60+
34. Бабенко Олексій Іванович Київська обл..,с.Хлебча 800м Ч60+
35 Сергієнко Анатолій Михайлович Київська обл.. с.Погреби 10 км с/х

6 км крос

Ч70+
36 Бондар Костянтин Анатолійович Київська обл.. Напівмарафон Ч55+
37 Крупський Василь Павлович М.Львів Напівмарафон Ч75+
38 Урущак Іван Іванович М.Львів Напівмарафон

8 км крос

Ч65+
39 Денис  Зіновій Зіновійович М.Львів 10 км с/х Ч60+
40 Лисий Ігор Петрович мЛьвів Напівмарафон

6 км крос

Ч70+
41 Соболевський Ігор Орестович Львівськаобл.,

С.Новий Розділ

3000 м с/х

10 км с/х

Ч 60+
42 Мельник Петро Іванович Львівська обл..,с.Колодинці 3000 м с/х

10 км с/х

Ч65+
43 Жирков Павло Віталійович М.Львів 3000 м с/х

10 км с/х

Ч65+
44 Шеремет Віктор Юхимович М.Львів 3000 м с/х

10 км с/х

Ч65+
45 Ліпіч Валентин Васильович Хмельницька обл.

м. Камянець-Подільський

Стрибки у висоту  Стрибки у довжину

Біг 100м   200м

Ч 55+
46 Поблічко Олена Гнатівна Хмельницька обл.

м. Камянець-Подільський

Штовхання ядра

Метання диска

Ж55+
47 Янкун Євгенія Іванівна Хмельницька обл.

м. Камянець-Подільський

Штовхання ядра

Метання диска

Ж55+
48 Ткачук Олександр Володимирович Хмельницька обл.

м. Камянець-Подільський

Стрибки у висоту Ч60+
49 Оніщук Микола Нікіфорович Хмельницька обл..,м.Красилів 10 км с/х Ч70+
50 Музалевський Олександр

Володимирович

Хмельницька обл..

М.Славута

8км крос

Напівмарафон

Ч50+
51 Соловйов Віктор Давидович М.Харків Біг 3000 м  .1500м Ч70+
52 Репін Сергій Васильович М.Харків  Стрибки у висоту Ч45+
53 Вовк Олександр Володимирович М.Харків Напівмарафон Ч60+
54 Васильєв Олександр Борисович М.Харків 1500 м Ч40+
55 Осташевський Михайло Леонідович м.Суми Біг 60 м 200м Ч60+
56 Гаврась Сергій Петрович Сумська обл.. м.Ромни Метання списа Ч60+
57 Солодовник Іван Васильович Полтавська обл..,с.Мачухі Напівмарафон Ч55+
58 Солодовник Алла Іванівна Полтавська обл..,с.Мачухі Напівмарафон Ж35+
59 Бабенко Олена Григорівна М.Запоріжжя Напівмарафон

Крос 8км

Ж55+
60 Аполосова Лілія Вікторівна Запорізька обл..

М.Дніпрорудне

Метання списа Ж 40+
61 Рабинюк Микола Онуфрійович Івано-Франківська

м.Косів

Стрибки у довжину

Біг 400 м

Крос 6 км

Ч70+
62 Костюк Ігор Степанович Івано-Франківськ Напівмарафон Ч65+
63 Насонова  Тетяна Володимирівна Херсонська обл..

М.Херсон

Штовхання ядра

Метання  молота

Ж40+
64 Комягіна Галина Михайлівна Херсонська обл…

М. Каховка

60 м 200м Ж55+
65 Радіонова Наталія Сергіївна Донецька обл..,м.Бахмут Метання ваги

Метання молота

Ж40+
66 Кравченко Юрій Іванович М.Чернігів 10 км с/х Ч70+
67 Пулінець Сергій Михайлович Чернігівська обл Напівмарафон Ч55+
68 Михайлов Борис Валерійович Чернігівська обл..
м.Бахмач
Напівмарафон Ч55+
69 Шолопак Людмила Фіногенівна м.Рівне Біг 200м Ж50+
70 Штокало Ніна Михайлівна Луганська обл.. Біг 60 м 200м Ж60+
71 Ігін Юрій Миколайович Луганська обл.. 60 м 200м Ч70+
72 Оніщук Микола Арсентійович М.Луцьк,

Волинська обл..

Метання списа Ч65+
73 Гордієнко Олексій Іванович М.Черкаси Пятиборство Ч35+
74 Агашков Володимир Іванович Закарпатська обл. Напівмарафон Ч75+