Результати виступу команди легкоатлетів Мастерс на 8-му ЧС у Польщі

Результати виступу ветеранів легкої атлетики України  на VIII-му чемпіонаті Світу у закритих приміщеннях Мастерс, який відбувся  24-30 березня  2019 року у м.Торунь (Польща).

 

 

Склад команди України 

74 спортсмен (17 жінок, 57 чоловіків) представники 17 областей :

 

м. Києва – 20, Київської обл. – 9 , Львівської обл.-8, Дніпропетровської обл. -7, Хмельницької обл..-6, Харківська обл. -4 , Чернігівська обл..-3 ,Херсонської обл..-2 , Луганської обл.-2, Полтавська обл..-2 ,Запорізької обл.-2, Сумської обл..-2, ,Івано Франківська обл..-2, Донецької обл.-1, Закарпатська обл..-1,Рівненська обл..1,Черкаська обл..-1, Волинська  обл..-1.

 

На змагання було заявлено 4500 спортсменів 88 з країн Світу. Найбільш представницькою командою стала команда Польщі – 870 атлетів, представників команди Німеччини – 475, Великої Британії -393, Іспанії -287, Італії-230.

 

Представники 55 країн Світу отримали нагороди Чемпіонату  у Торуні.

Команда України з 24 медалями посіла  17-те  загальнокомандне місце з 88 країн Світу

На змаганнях встановлено 37 рекордів Світу у різних вікових категоріях.

 

Офіційні результати

 

Результати виступу української команди:

ЗОЛОТІ  медалі (7)

 

  1. Тишко Антоніна (м.Київ) W 70 спортивна ходьба 3км
  2. Тишко Антоніна (м.Київ) W 70 спортивна ходьба 10 км по шосе
  3. Гаврась Сергій (Сумська обл.,м.Ромни) М 60  метання списа
  4. Аполосова Лілія (м.Дніпрорудне ,Запорізька обл..) W 40+ метання списа
  5. Костюк Ігор (Івано-Франківська обл..) М65+  Півмарафон
  6. Сорочук Світлана (м.Дніпро,Дніпропетровська обл..) W 50+  штовхання ядра
  7. Команда М60+ Півмарафон
    • Недибалюк Віктор М60 (м.Біла Церква ,Київська обл..)
    • Вовк Олександр  М60 (м.Харків )
    • Карпович Василь М60 (м.Кам`янське ,Дніпропетровська обл.)

 

СРІБНІ медалі (7)

 

  1.   Пушкін Іван  (м.Київ) М85+  спортивна ходьба 3 000м
  2. Пушкін Іван  (м.Київ) М85+  спортивна ходьба 10 км
  3. Насонова Тетяна (м.Херсон) W40+ штовхання ядра
  4. Побличко Олена (м.Переяслав-Хмельницький) W55+ метання диска
  5. Чернятевич Володимир( м.Кривій Ріг,Дніпропетровська обл..) М 70  стрибки потрійним
  6. Кукота Станіслав (м.Дніпро) М70+ штовхання ядра
  7. Команда М70+ спортивна ходьба 10 км по шосе
    • Сергієнко Анатолій М70+ (с.Погреби,Київська обл..)
    • Кравченко  Юрій М70+   (м.Чернігів )
    • Оніщук Микола М70+ (м.Красилів,Хмельницька обл..)

 

 

     БРОНЗОВІ медалі (10)

 

  1.  Радіонова Наталія  (м.Бахмут ,Донецька обл..) Ж45+ Метання молота
  2. Радіонова Наталія  (м.Бахмут ,Донецька обл..) Ж45+ Метання ваги
  3. Крепкіна Валентина (м.Київ ) Ж 50+  стрибки потрійним
  4. Гордієнко Олексій (м.Черкаси) М35+  Пятиборство
  5. Осташевський Михайло (м.Суми) М60+  Біг 60 м
  6. Сергієнко Анатолій (с.Погреби,Київська обл..) М70 +  Спортивна ходьба на 10 км по шосе
  7. Оніщук Микола  (Волинська обл..,м.Луцьк) М65+  метання списа
  8. Команда М55+ Півмарафон
    • Возненко Василь (Київська обл..)
    • Фаустов Валерій (Дніпропетровська обл..)
    • Бондарев Костянтин ( Київська обл..)

 

  1. Команда М65+ Півмарафон
    • Костюк Ігор (Івано-Франківська обл.)
    • Урущау Іван (Львівська обл..)
    • Лисий Ігор (Львівська обл.)

 

  1. Команда М75+ Півмарафон
    • Лебедєв Дмитро(м.Київ )
    • Ніщук Олександр (м.Київ)
    • Крупський Василь (Львівська обл..)

 

Всі протоколи  чемпіонату Світу у закритих приміщення з легкої атлетики Мастерс  24-30 березня за посиланням.

 

 

 

       Всього: 24  медалі