Фінальні змагання VIII літніх Всеукраїнськиx ігор – Результати

Результати та статистика VIII ЛІТНІХ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ІГОР ВЕТЕРАНІВ СПОРТУ ПАМ`ЯТІ М.М.БАКИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ                 

Місце Область Заг. кільк. учасників Кількість чоловіків кількість жінок
1 АР Крим
2 Вiнницька 9 7 9
3 Волинська
4 Днiпропетровська 41 33 8
5 Донецька 13 12 1
6 Житомирська 10 9 1
7 Закарпатська
8 Запорiзька 12 10 2
9 Івано-Франкiвська 4 4
10 Кiровоградська
11 Київська 4 4
12 Луганська 4 2 2
13 Львiвська 13 11 2
14 м.Київ 15 11 4
15 м.Севастополь
16 Миколаївська 8 5 3
17 Одеська 1 1
18 Полтавська 2 1 1
19 Рiвненська 6 5 1
20 Сумська 13 12 1
21 Тернопiльська
22 Харкiвська 16 12 4
23 Xерсонська 4 2 2
24 Хмельницька 12 7 5
25 Черкаська 15 14 1
26 Чернiвецька 2 2
27 Чернiгiвська 4 3 1
ВСЬОГО: 208 166 49
Місце Область Очки
I ГРУПА
1 Днiпропетровська 1753,36
2 м.Київ 1638.24
3 Харкiвська 1630.33
4 Донецька 1554,49
5 Львiвська 1522,12
6 Запорiзька 988,60
7 Київська 168,12
8 Одеська 158,04
9 Луганська
10 АР Крим
II ГРУПА
1 Черкаська 1329,51
2 Вiнницька 1150.4
3 Миколаївська 904,44
4 Івано-Франкiвська 602,86
5 Херсонська 485,10
6 Чернiгiвська 191,13
7 Полтавська 135,74
III ГРУПА
1 Сумська 1582,32
2 Хмельницька 1457,83
3 Житомирська 1034,89
4 Рiвненська 761,00
5 Чернiвецька 279,50
6 Закарпатська
7 Кiровоградська
8 Тернопiльська
9 Волинська
10 м.Севастополь
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата
народження
Результат Рейтинг
WMA
Вид
1 ДРІГОЛЬ Олександр Дніпропетровська 53 Ч 50+ 25.04.1966 26.16 118,26 Метання ваги
2 ДРІГОЛЬ Олександр Дніпропетровська 53 Ч 50+ 25.04.1966 77.35 110,77 Метання молота
3 ЧЕРНЯТЕВИЧ Володимир Дніпропетровська 70 Ч 70+ 26.09.1948 10.06 91,04 Потрійний стрибок
4 ІВАНОВ Євген Дніпропетровська 63 Ч 60+ 06.04.1956 4:50.12 90,58 1 500 м
5 ІВАНОВ Євген Дніпропетровська 63 Ч 60+ 06.04.1956 18:06.30 89,02 5 000 м
6 СОРОЧУК Світлана Дніпропетровська 52 Ж 50+ 29.05.1967 13.90 88,31 Штовхання ядра
7 КАРПОВИЧ Василь Дніпропетровська 64 Ч 60+ 15.01.1955 38:38.64 87,81 10 000 м
8 КАРПОВИЧ Василь Дніпропетровська 64 Ч 60+ 15.01.1955 18:56.26 85,81 5 000 м
9 ЧАЛИК Сергій Дніпропетровська 48 Ч 45+ 18.04.1971 34:39.84 85,49 10 000 м
10 СМОЛІЙ Сергій Дніпропетровська 58 Ч 55+ 20.05.1961 13.52 85,43 100 м
11 ЧАЛИК Сергій Дніпропетровська 48 Ч 45+ 18.04.1971 16:48.54 84,48 5 000 м
12 БАБАРИКА Олександр Дніпропетровська 35 Ч 35+ 22.05.1984 32:22.44 83,09 10 000 м
13 ПОПКО Віктор Дніпропетровська 50 Ч 50+ 13.08.1968 5.88 82,47 Стрибки у довжину
14 ШМАЛЬКО Надія Дніпропетровська 60 Ж 60+ 20.01.1959 16.43 82,45 100 м
15 ПОПКО Віктор Дніпропетровська 50 Ч 50+ 13.08.1968 12.40 82,34 Потрійний стрибок
16 ПОДГОРНИЙ Володимир Дніпропетровська 37 Ч 35+ 15.07.1981 12.24 82,03 100 м
17 ЯЦЕНКО Ксенія Дніпропетровська 40 Ж 40+ 23.01.1979 13.45 81,71 100 м
18 КУШНАРЬОВ Олександр Дніпропетровська 54 Ч 50+ 01.08.1964 13.89 81,14 100 м
19 ЯЦЕНКО Ксенія Дніпропетровська 40 Ж 40+ 23.01.1979 27.75 81,01 200 м
20 ПОДГОРНИЙ Володимир Дніпропетровська 37 Ч 35+ 15.07.1981 25.40 80,12 200 м
21 КОЦЮБИНСЬКИЙ Валерій Дніпропетровська 71 Ч 70+ 23.02.1948 15.50 79,53 Метання ваги
22 КУКОТА Станислав Дніпропетровська 72 Ч 70+ 06.03.1947 13.26 78,93 Штовхання ядра
23 РОЖКОВА Вікторія Дніпропетровська 40 Ж 40+ 29.10.1978 14.00 78,50 100 м
24 ШМАЛЬКО Надія Дніпропетровська 60 Ж 60+ 20.01.1959 36.92 76,65 200 м
25 ЧЕРНЯТЕВИЧ Володимир Дніпропетровська 70 Ч 70+ 26.09.1948 4.05 76,56 Стрибки у довжину
26 ЖУКОВ Олександр Дніпропетровська 54 Ч 50+ 14.07.1964 27:56.90 75,91 5 000 м с/х
27 КОЦЮБИНСЬКИЙ Валерій Дніпропетровська 71 Ч 70+ 23.02.1948 39.68 75,84 Метання молота
28 КОЗУБ Інна Дніпропетровська 57 Ж 55+ 25.04.1962 24:19.87 75,44 5 000 м
29 ПЕТЕЛЬГУЗ Юрій Дніпропетровська 53 Ч 50+ 26.03.1966 5:21.44 75,01 1 500 м
30 СИДОРЕНКО Олег Дніпропетровська 66 Ч 65+ 25.04.1953 47:03.45 73,42 10 000 м
31 РУСАНЕНКО Олексій Дніпропетровська 55 Ч 55+ 22.11.1963 20:30.09 73,33 5 000 м
32 ПЕТЕЛЬГУЗ Юрій Дніпропетровська 53 Ч 50+ 26.03.1966 20:17.09 72,88 5 000 м
33 СУРОВЦЕВ Сергій Дніпропетровська 54 Ч 50+ 12.01.1965 43:03.64 72,26 10 000 м
34 РОЖКОВА Вікторія Дніпропетровська 40 Ж 40+ 29.10.1978 20:55.76 71,67 5 000 м
35 СУХИЙ Віталій Дніпропетровська 79 Ч 75+ 02.08.1939 28.79 71,47 Метання диска
36 КАЛУГІН Віктор Дніпропетровська 37 Ч 35+ 20.01.1982 4:59.38 71,15 1 500 м
37 ПЕТРЯКОВ Микола Дніпропетровська 70 Ч 70+ 24.08.1948 24:15.62 71,04 5 000 м
38 МЕШЕВСЬКИЙ Дмитро Дніпропетровська 68 Ч 65+ 31.01.1951 23:55.74 70,49 5 000 м
39 ЧЕРНЯТЕВИЧ Ігор Дніпропетровська 45 Ч 45+ 20.05.1974 4.71 70,09 Стрибки у довжину
40 СУРОВЦЕВ Сергій Дніпропетровська 54 Ч 50+ 12.01.1965 21:21.05 69,79 5 000 м
41 ШЕВЧЕНКО Олена Дніпропетровська 53 Ж 50+ 02.03.1966 10.76 69,60 Штовхання ядра
42 КОРШУНОВ Сергій Дніпропетровська 60 Ч 60+ 18.07.1958 1:16.21 69,39 400 м
43 ЖУКОВ Олександр Дніпропетровська 54 Ч 50+ 14.07.1964 44:50.84 69,38 10 000 м
44 КОРШУНОВ Сергій Дніпропетровська 60 Ч 60+ 18.07.1958 35.30 67,99 200 м
45 КУШНАРЬОВ Олександр Дніпропетровська 54 Ч 50+ 01.08.1964 3.00 65,60 Стрибки з жердиною
46 КОЗЛОВСЬКА Парасковья Дніпропетровська 64 Ж 60+ 11.02.1955 1:04:16.04 65,22 10 000 м
47 КУКОТА Станислав Дніпропетровська 72 Ч 70+ 06.03.1947 32.11 64,56 Метання диска
48 ПАЦАН Олександр Дніпропетровська 55 Ч 55+ 23.06.1964 23:25.60 64,10 5 000 м
49 ПАЦАН Олександр Дніпропетровська 55 Ч 55+ 23.06.1964 50:10.07 62,52 10 000 м
50 СОРОЧУК Світлана Дніпропетровська 52 Ж 50+ 29.05.1967 34,21 60,34 Метання диска
51 ШЕВЧЕНКО Олена Дніпропетровська 53 Ж 50+ 02.03.1966 3.46 60,28 Стрибки у довжину
52 КОЗЛОВСЬКА Парасковья Дніпропетровська 64 Ж 60+ 11.02.1955 33:50.35 60,14 5 000 м
53 ФОРОСТЯНОВ Ігор Дніпропетровська 52 Ч 50+ 26.10.1966 2.80 59,32 Стрибки з жердиною
54 ВЕРБИЦЬКИЙ Георгій Дніпропетровська 43 Ч 40+ 08.03.1976 49:57.81 57,04 10 000 м
55 ШЕВЧЕНКО Олена Дніпропетровська 53 Ж 50+ 02.03.1966 27.50 55,28 Метання списа
56 КУШНАРЬОВА Тетяна Дніпропетровська 50 Ж 50+ 14.12.1968 9.98 52,50 Метання ваги
57 СОРОЧУК Світлана Дніпропетровська 52 Ж 50+ 29.05.1967 29.52 49,74 Метання молота
58 КУШНАРЬОВА Тетяна Дніпропетровська 50 Ж 50+ 14.12.1968 27.83 45,20 Метання молота
59 РЕВУКА Євген Дніпропетровська 66 Ч 65+ 26.10.1952 6.66 43,79 Штовхання ядра
60 РЕВУКА Євген Дніпропетровська 66 Ч 65+ 26.10.1952 8.41 41,92 Метання ваги
61 КУШНАРЬОВА Тетяна Дніпропетровська 50 Ж 50+ 14.12.1968 22.01 41,14 Метання списа
62 РЕВУКА Євген Дніпропетровська 66 Ч 65+ 26.10.1952 19.40 36,38 Метання молота
63 КОЦЮБИНСЬКИЙ Валерій Дніпропетровська 71 Ч 70+ 23.02.1948 NM Метання диска
ВСЬОГО: 1753,36
МІСЦЕ: 1
Головний секретар Крепкіна К.А.
Фінальні змагання
VIII літніх Всеукраїнськиї ігор ветеранів спорту
пам`яті М.М.Баки з легкої атлетики
Місце проведення: м. Дніпро, Стадіон «Олімпійські  резерви», пр-т Б.Хмельницького,29-Д
5-7.07.2019
ОСОБИСТИЙ РАХУНОК
I ГРУПА
м. КИЇВ
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата
народження
Результат Рейтинг
WMA
Вид
1 СИРМОЛОТОВ Олександр м. Київ 50 Ч 50+ 09.08.1968 1:01.19 94,95 400 м з/б
2 ШУКЕВИЧ Юрій м. Київ 69 Ч 65+ 09.07.1949 9.96 88,53 Потрійний стрибок
3 РОГОВОЙ Віктор м. Київ 53 Ч 50+ 04.12.1965 34:51.54 88,50 10 000 м
4 ТИШКО Антоніна м. Київ 72 Ж 70+ 24.06.1947 32:50.22 88,47 5 000 м с/х
5 СИРМОЛОТОВ Олександр м. Київ 50 Ч 50+ 09.08.1968 56.96 86,96 400 м
6 КРЕПКІНА Валентина м. Київ 53 Ж 50+ 05.09.1965 9.67 84,16 Потрійний стрибок
7 КРЕПКІНА Валентина м. Київ 53 Ж 50+ 05.09.1965 15.25 82,91 100 м
8 МЕЛЬНИК Володимир м. Київ 63 Ч 60+ 12.05.1956 14.54 81,91 100 м
9 КОВАЛЬСЬКИЙ Борис м. Київ 76 Ч 75+ 01.06.1943 36.60 81,79 Метання молота
10 КРЕПКІНА Валентина м. Київ 53 Ж 50+ 05.09.1965 14.91 80,62 80 м з/б
11 ЛЮБЧЕНКО Тетяна м. Київ 62 Ж 60+ 23.05.1957 6:45.16 80,56 1 500 м
12 СЕРГІЄНКО Володимир м. Київ 74 Ч 70+ 02.01.1945 32:48.40 80,37 5 000 м с/х
13 МЕЛЬНИК Володимир м. Київ 63 Ч 60+ 12.05.1956 30.58 80,02 200 м
14 ШВАРТАУ Віктор м. Київ 62 Ч 60+ 17.04.1957 30.58 79,50 200 м
15 ГАВРИЛЮК Сергій м. Київ 42 Ч 40+ 03.06.1977 2:16.86 79,14 800 м
16 ШВАРТАУ Віктор м. Київ 62 Ч 60+ 17.04.1957 1:08.29 78,39 400 м
17 ЗОЗУЛЯ Ірина м. Київ 65 Ж 65+ 26.04.1954 12.77 77,39 Метання ваги
18 ШВАРТАУ Віктор м. Київ 62 Ч 60+ 17.04.1957 55.53 77,29 300 м з/б
19 ГАВРИЛЮК Сергій м. Київ 42 Ч 40+ 03.06.1977 1:00.67 77,20 400 м
20 ЛЮБЧЕНКО Тетяна м. Київ 62 Ж 60+ 23.05.1957 3:17.34 76,82 800 м
21 КОВАЛЬСЬКИЙ Борис м. Київ 76 Ч 75+ 01.06.1943 11.66 75,62 Штовхання ядра
22 ІВАСЮК Петро м. Київ 67 Ч 65+ 01.01.1952 11.04 75,05 Штовхання ядра
23 КОВАЛЬСЬКИЙ Борис м. Київ 76 Ч 75+ 01.06.1943 31.93 72,03 Метання диска
24 ЗОЗУЛЯ Ірина м. Київ 65 Ж 65+ 26.04.1954 31.50 70,12 Метання молота
25 ІВАСЮК Петро м. Київ 67 Ч 65+ 01.01.1952 38.16 67,54 Метання диска
26 МЕДВІДЬ Володимир м. Київ 60 Ч 60+ 03.03.1959 40.34 60,64 Метання списа
27 ШУЛІКА Володимир м. Київ 59 Ч 55+ 08.06.1960 9.72 58,79 Штовхання ядра
28 ЗОЗУЛЯ Ірина м. Київ 65 Ж 65+ 26.04.1954 24.02 55,90 Метання диска
29
ВСЬОГО: 1638.24
МІСЦЕ: 2
Головний секретар Крепкіна К.А.
Фінальні змагання
VIII літніх Всеукраїнськиї ігор ветеранів спорту
пам`яті М.М.Баки з легкої атлетики
Місце проведення: м. Дніпро, Стадіон «Олімпійські  резерви», пр-т Б.Хмельницького,29-Д
5-7.07.2019
ОСОБИСТИЙ РАХУНОК
I ГРУПА
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата
народження
Результат Рейтинг
WMA
Вид
1 ЛИТВИН Валентина Харківська 70 Ж 70+ 13.09.1948 6:51.90 90,05 1 500 м
2 ЛИТВИН Валентина Харківська 70 Ж 70+ 13.09.1948 3:21.95 88,26 800 м
3 РЕПІН Сергій Харківська 46 Ч 45+ 10.07.1972 1.80 86,12 Стрибки у висоту
4 ФІЩЕНКО Віталій Харківська 63 Ч 60+ 21.09.1955 2:31.67 85,18 800 м
5 ТИЦЬКИЙ Андрій Харківська 41 Ч 40+ 11.07.1977 12.30 83,98 100 м
6 СОЛОВЙОВ Віктор Харківська 71 Ч 70+ 28.05.1948 2:55.19 82,26 800 м
7 ФІЩЕНКО Віталій Харківська 63 Ч 60+ 21.09.1955 1:05.65 82,06 400 м
8 НЕСВІТАЙЛО Юрій Харківська 58 Ч 55+ 09.04.1961 14.08 82,03 100 м
9 КОВАЛЮХ Євген Харківська 37 Ч 35+ 17.08.1981 2:06.16 81,90 800 м
10 МІЛКА Вячнслав Харківська 47 Ч 45+ 27.08.1971 2:18.85 81,58 800 м
11 НЕСВІТАЙЛО Юрій Харківська 58 Ч 55+ 09.04.1961 29.07 81,46 200 м
12 ГОЄНКО Микола Харківська 60 Ч 60+ 17.02.1959 5:15.83 81,02 1 500 м
13 ГОЄНКО Микола Харківська 60 Ч 60+ 17.02.1959 2:35.84 81,02 800 м
14 МІЛКА Вячнслав Харківська 47 Ч 45+ 27.08.1971 4:47.16 79,99 1 500 м
15 СОЛОВЙОВ Віктор Харківська 71 Ч 70+ 28.05.1948 5:56.34 79,87 1 500 м
16 КОВАЛЮХ Євген Харківська 37 Ч 35+ 17.08.1981 12.61 79,62 100 м
17 НЕСВІТАЙЛО Юрій Харківська 58 Ч 55+ 09.04.1961 1:05.84 79,27 400 м
18 ТКАЧУК Володимир Харківська 72 Ч 70+ 04.01.1947 2.60 78,55 Стрибки з жердиною
19 РЕПІН Сергій Харківська 46 Ч 45+ 10.07.1972 13.84 77,24 100 м
20 СЛАСТІНА Ганна Харківська 41 Ж 40+ 04.09.1977 15.00 74,08 100 м
21 КАСІНОВА Ірина Харківська 41 Ж 40+ 21.11.1977 5:37.31 73,61 1 500 м
22 КАСІНОВА Ірина Харківська 41 Ж 40+ 21.11.1977 2:40.45 73,25 800 м
23 КАРАВАН Наталя Харківська 40 Ж 40+ 02.11.1978 5:41.42 71,99 1 500 м
24 РЕПІН Сергій Харківська 46 Ч 45+ 10.07.1972 5.30 70,67 Стрибки у довжину
25 СЛАСТІНА Ганна Харківська 41 Ж 40+ 04.09.1977 45.82 70,39 Метання списа
26 КАРАВАН Наталя Харківська 40 Ж 40+ 02.11.1978 21:20.33 70,29 5 000 м
27 ТИЦЬКИЙ Андрій Харківська 41 Ч 40+ 11.07.1977 5.32 66,83 Стрибки у довжину
28 ПІЧАХЧІ Андрій Харківська 47 Ч 45+ 10.08.1971 4.74 63,97 Стрибки у довжину
29
30
ВСЬОГО: 1630.33
МІСЦЕ: 3
Головний секретар Крепкіна К.А.
Фінальні змагання
VIII літніх Всеукраїнськиї ігор ветеранів спорту
пам`яті М.М.Баки з легкої атлетики
Місце проведення: м. Дніпро, Стадіон «Олімпійські  резерви», пр-т Б.Хмельницького,29-Д
5-7.07.2019
ОСОБИСТИЙ РАХУНОК
I ГРУПА
ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата
народження
Результат Рейтинг
WMA
Вид
1 ЄЖОВ Вадим Донецька 80 Ч 80+ 02.08.1938 1.20 88,89 Стрибки у висоту
2 ЄЖОВ Вадим Донецька 80 Ч 80+ 02.08.1938 16.99 88,29 80 м з/б
3 РАДІОНОВА Наталя Донецька 45 Ж 45+ 21.07.1973 13.16 86,75 Метання ваги
4 РАДІОНОВА Наталя Донецька 45 Ж 45+ 21.07.1973 43.20 85,09 Метання молота
5 ДЕРКАЧ Микола Донецька 64 Ч 60+ 25.10.1954 40:50.14 83,06 10 000 м
6 ДЕРКАЧ Микола Донецька 64 Ч 60+ 25.10.1954 19:56.46 81,40 5 000 м
7 АМЕС Максим Донецька 44 Ч 40+ 02.11.1974 13.56 77,73 100 м
8 ПЕРИДИРІЙ Микола Донецька 74 Ч 70+ 17.03.1945 16.84 77,43 100 м
9 ГРАУР Сергій Донецька 66 Ч 65+ 26.05.1953 15.71 77,21 100 м
10 АМЕС Максим Донецька 44 Ч 40+ 02.11.1974 27.80 77,19 200 м
11 ПЕРИДИРІЙ Микола Донецька 74 Ч 70+ 17.03.1945 35.89 76,48 200 м
12 СЕМЕНОВ Вячеслав Донецька 61 Ч 60+ 04.02.1958 29:58.41 75,57 5 000 м с/х
13 БУДАКВА Андрій Донецька 51 Ч 50+ 21.08.1967 40:21.14 75,21 10 000 м
14 БУДАКВА Андрій Донецька 51 Ч 50+ 21.08.1967 19:24.55 74,96 5 000 м
15 СЕМЕНОВ Вячеслав Донецька 61 Ч 60+ 04.02.1958 21:11.10 74,74 5 000 м
16 ГРАУР Сергій Донецька 66 Ч 65+ 26.05.1953 34.00 73,50 200 м
17 ДОРОФЕЄВ Валерій Донецька 72 Ч 70+ 24.10.1946 7.67 72,02 Потрійний стрибок
18 ДОРОФЕЄВ Валерій Донецька 72 Ч 70+ 24.10.1946 1.10 71,90 Стрибки у висоту
19 РОГОЗЯН Олексій Донецька 84 Ч 80+ 30.05.1935 0.90 70,87 Стрибки у висоту
20 РОГОЗЯН Олексій Донецька 84 Ч 80+ 30.05.1935 46:23.90 66,20 5 000 м с/х
21 ТЕСТЕШНІКОВ Віктор Донецька 59 Ч 55+ 05.09.1959 36.28 65,71 200 м
22 ГРАЧОВ Павло Донецька 71 Ч 70+ 19.11.1947 1.00 64,52 Стрибки у висоту
23 ТЕСТЕШНІКОВ Віктор Донецька 59 Ч 55+ 05.09.1959 1:42.47 59,92 400 м з/б
24 РАДІОНОВА Наталя Донецька 45 Ж 45+ 21.07.1973 9.53 55,47 Штовхання ядра
25 РОГОЗЯН Олексій Донецька 84 Ч 80+ 30.05.1935 1.98 50,64 Стрибки у довжину
26 ГРАЧОВ Павло Донецька 71 Ч 70+ 19.11.1947 2.48 47,78 Стрибки у довжину
27 ГРАЧОВ Павло Донецька 71 Ч 70+ 19.11.1947 19.85 36,14 Метання списа
28 ТЕСТЕШНІКОВ Віктор Донецька 59 Ч 55+ 05.09.1959 NM Стрибки у висоту
29
30
31
32
33
34
35
ВСЬОГО: 1554,49
МІСЦЕ: 4
Головний секретар Крепкіна К.А.
Фінальні змагання
VIII літніх Всеукраїнськиї ігор ветеранів спорту
пам`яті М.М.Баки з легкої атлетики
Місце проведення: м. Дніпро, Стадіон «Олімпійські  резерви», пр-т Б.Хмельницького,29-Д
5-7.07.2019
ОСОБИСТИЙ РАХУНОК
I ГРУПА
ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата
народження
Результат Рейтинг
WMA
Вид
1 СТАДНИК Ольга Львівська 62 Ж 60+ 05.09.1956 23:29.54 84,03 5 000 м
2 СТАДНИК Ольга Львівська 62 Ж 60+ 05.09.1956 49:14.16 82,49 10 000 м
3 ЗАЛІСКО Оксана Львівська 63 Ж 60+ 25.11.1956 24:30.59 81,80 5 000 м
4 ЗАЛІСКО Оксана Львівська 63 Ж 60+ 25.11.1956 50:48.85 81,21 10 000 м
5 ЖУК Анатолій Львівська 73 Ч 70+ 05.04.1946 6:08.80 79,37 1 500 м
6 ШЕРЕМЕТ Віктор Львівська 67 Ч 65+ 01.03.1952 30:36.17 78,97 5 000 м с/х
7 ЖИРКОВ Павло Львівська 66 Ч 65+ 10.04.1953 30:22.54 78,68 5 000 м с/х
8 УРУЩАК Іван Львівська 68 Ч 65+ 23.04.1951 44:46.24 78,66 10 000 м
9 УРУЩАК Іван Львівська 68 Ч 65+ 23.04.1951 22:10.99 76,03 5 000 м
10 ЖУК Анатолій Львівська 73 Ч 70+ 05.04.1946 23:42.46 75,71 5 000 м
11 КОНОПЕЛЬСЬКИЙ Ярослав Львівська 62 Ч 60+ 21.05.1957 44:03.24 75,63 10 000 м
12 СОБОЛЕВСЬКИЙ Ігор Львівська 63 Ч 60+ 22.07.1955 30:46.44 75,17 5 000 м с/х
13 КОНОПЕЛЬСЬКИЙ Ярослав Львівська 62 Ч 60+ 21.05.1957 21:31.67 74,17 5 000 м
14 СОБОЛЕВСЬКИЙ Ігор Львівська 63 Ч 60+ 22.07.1955 33.30 73,48 200 м
15 КУЛИК Олексій Львівська 70 Ч 70+ 02.01.1949 23:32.38 73,19 5 000 м
16 ШЕРЕМЕТ Віктор Львівська 67 Ч 65+ 01.03.1952 16.92 72,10 100 м
17 КУЛИК Олексій Львівська 70 Ч 70+ 02.01.1949 50:11.63 71,69 10 000 м
18 КРУПСЬКИЙ Василь Львівська 79 Ч 75+ 28.01.1940 28:10.54 71,22 5 000 м
19 КРУПСЬКИЙ Василь Львівська 79 Ч 75+ 28.01.1940 59:31.98 70,38 10 000 м
20 ЗАЛІСКО Оксана Львівська 63 Ж 60+ 25.11.1956 1:33.42 70,08 400 м
21 БУГРИН Ігор Львівська 55 Ч 55+ 10.06.1964 34.06 68,14 200 м
22 БУГРИН Ігор Львівська 55 Ч 55+ 10.06.1964 1:16.04 67,33 400 м
23 ЛИСИЙ Ігор Львівська 74 Ч 70+ 30.03.1945 7:28.19 66,33 1 500 м
24 ЛИСИЙ Ігор Львівська 74 Ч 70+ 30.03.1945 3:46.78 64,94 800 м
25 ЖИРКОВ Павло Львівська 66 Ч 65+ 10.04.1953 42.43 58,90 200 м
ВСЬОГО: 1522,12
МІСЦЕ: 5
Головний секретар Крепкіна К.А.
Фінальні змагання
VIII літніх Всеукраїнськиї ігор ветеранів спорту
пам`яті М.М.Баки з легкої атлетики
Місце проведення: м. Дніпро, Стадіон «Олімпійські  резерви», пр-т Б.Хмельницького,29-Д
5-7.07.2019
ОСОБИСТИЙ РАХУНОК
I ГРУПА
ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата
народження
Результат Рейтинг
WMA
Вид
1 БАГРІН Володимир Запорізька 64 Ч 60+ 18.07.1954 13.10 91,53 100 м
2 БАГРІН Володимир Запорізька 64 Ч 60+ 18.07.1954 27.51 89,53 200 м
3 БАБЕНКО Олена Запорізька 58 Ж 55+ 29.10.1960 22:48.29 81,64 5 000 м
4 БАБЕНКО Олена Запорізька 58 Ж 55+ 29.10.1960 47:18.87 80,81 10 000 м
5 НОВІКОВ Анатолій Запорізька 61 Ч 60+ 25.09.1957 2:39.87 79,58 800 м
6 ФЕДОРЕЦЬ Володимир Запорізька 58 Ч 55+ 27.01.1961 5:25.32 77,31 1 500 м
7 УЛЬЯНЧЕНКО Володимир Запорізька 50 Ч 50+ 21.06.1969 1.50 75,00 Стрибки у висоту
8 НОВІКОВ Анатолій Запорізька 61 Ч 60+ 25.09.1957 5:53.32 73,05 1 500 м
9 СЕНИК Андрій Запорізька 49 Ч 45+ 20.03.1970 2:40.18 71,97 800 м
10 РЕБИК Олександр Запорізька 36 Ч 35+ 06.08.1982 4:45.82 71,26 1 500 м
11 АПОЛОСОВА Лілія Запорізька 41 Ж 40+ 17.02.1978 44.66 68,61 Метання списа
12 КОРГУН Олексій Запорізька 36 Ч 35+ 30.11.1982 19:35.28 66,20 5 000 м
13 МЕЛЬНИЧУК Ігор Запорізька 62 Ч 60+ 27.03.1957 36:50.57 62,11 5 000 м с/х
14
15
ВСЬОГО: 988,60
МІСЦЕ: 6
Головний секретар Крепкіна К.А.
Фінальні змагання
VIII літніх Всеукраїнськиї ігор ветеранів спорту
пам`яті М.М.Баки з легкої атлетики
Місце проведення: м. Дніпро, Стадіон «Олімпійські  резерви», пр-т Б.Хмельницького,29-Д
5-7.07.2019
ОСОБИСТИЙ РАХУНОК
I ГРУПА
КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата
народження
Результат Рейтинг
WMA
Вид
1 ЛИСЕНКО Олександр Київська 64 Ч 60+ 05.04.1955 1:06.79 81,16 400 м
2 ЛИСЕНКО Олександр Київська 64 Ч 60+ 05.04.1955 2:29.72 86,96 800 м
3
4
5
ВСЬОГО: 168,12
МІСЦЕ: 7
Головний секретар Крепкіна К.А.
ОСОБИСТИЙ РАХУНОК
I ГРУПА
ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата
народження
Результат Рейтинг
WMA
Вид
1 ЩЕРБИНА Людмила Одеська 36 Ж 35+ 11.07.1982 13.16 79,71 100 м
2 ЩЕРБИНА Людмила Одеська 36 Ж 35+ 11.07.1982 27.41 78,33 200 м
3
4
5
ВСЬОГО: 158,04
МІСЦЕ: 8
ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата
народження
Результат Рейтинг
WMA
Вид
1 КОСТІН Віктор Черкаська 39 Ч 35+ 06.08.1979 12.76 79,78 100 м
2 ТКАЧУК Антоніна Черкаська 79 Ж 75+ 19.07.1939 4:41.34 79,43 800 м
3 КАНДИБЕЙ Володимир Черкаська 47 Ч 45+ 19.02.1972 18:00.84 78,18 5 000 м
4 ТКАЧУК Антоніна Черкаська 79 Ж 75+ 19.07.1939 9:28.63 77,04 1 500 м
5 ПЕТРЕНКО Микола Черкаська 58 Ч 55+ 22.05.1961 1.40 76,50 Стрибки у висоту
6 КАНДИБЕЙ Володимир Черкаська 47 Ч 45+ 19.02.1972 2:31.47 74,79 800 м
7 КОСТІН Віктор Черкаська 39 Ч 35+ 06.08.1979 27.96 73,93 200 м
8 КОРОТИЧ Олександр Черкаська 66 Ч 65+ 28.05.1953 32:56.57 72,55 5 000 м с/х
9 КОРОТИЧ Олександр Черкаська 66 Ч 65+ 28.05.1953 16.83 72,07 100 м
10 СТЕЦЕНКО Анатолій Черкаська 60 Ч 60+ 26.07.1958 13.08 71,87 Штовхання ядра
11 КРИВЕНКО Василь Черкаська 59 Ч 55+ 11.01.1960 1.30 71,82 Стрибки у висоту
12 ХОЛОД Олександра Черкаська 63 Ж 60+ 23.01.1956 35:47.79 71,56 5 000 м с/х
13 СТЕЦЕНКО Анатолій Черкаська 60 Ч 60+ 26.07.1958 47.14 71,48 Метання диска
14 ТКАЧУК Антоніна Черкаська 79 Ж 75+ 19.07.1939 24.68 67,27 100 м
15 ЄРМОЛЕНКО Валентин Черкаська 73 Ч 70+ 16.04.1946 3.36 67,07 Стрибки у довжину
16 ЄРМОЛЕНКО Валентин Черкаська 73 Ч 70+ 16.04.1946 18.63 63,14 100 м
17 КРИВЕНКО Василь Черкаська 59 Ч 55+ 11.01.1960 10.11 61,09 Штовхання ядра
18 ПЕТРЕНКО Микола Черкаська 58 Ч 55+ 22.05.1961 2.60 60,61 Стрибки з жердиною
19 КРИВЕНКО Василь Черкаська 59 Ч 55+ 11.01.1960 36.02 59,20 Метання диска
20 ЦІМОХА Олександр Черкаська 67 Ч 65+ 14.02.1952 32.10 56,35 Метання списа
21 ЦІМОХА Олександр Черкаська 67 Ч 65+ 14.02.1952 28.39 50,25 Метання диска
22 ПЕТРЕНКО Микола Черкаська 58 Ч 55+ 22.05.1961 DNF 200 м
23 САПРИКІН Володимир Черкаська 60 Ч 60+ 27.01.1959 DNF 100 м
24
25
ВСЬОГО: 1329,51
МІСЦЕ: 1
Головний секретар Крепкіна К.А.
Фінальні змагання
VIII літніх Всеукраїнськиї ігор ветеранів спорту
пам`яті М.М.Баки з легкої атлетики
Місце проведення: м. Дніпро, Стадіон «Олімпійські  резерви», пр-т Б.Хмельницького,29-Д
5-7.07.2019
ОСОБИСТИЙ РАХУНОК
II ГРУПА
ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата
народження
Результат Рейтинг
WMA
Вид
1 ГАЛКІН Анатолій Вінницька 65 Ч 65+ 14.05.1954 46:32.52 73,55 10 000 м
2 ГАЛКІН Анатолій Вінницька 65 Ч 65+ 14.05.1954 22:32.18 72,77 5 000 м
3 ГАРНИК Петро Вінницька 54 Ч 50+ 18.08.1964 24:10.72 87,75 5 000 м с/х
4 ГАРНИК Петро Вінницька 54 Ч 50+ 18.08.1964 2:28.30 81,10 800 м
5 ГОРОБЧУК Олександр Вінницька 52 Ч 50+ 18.03.1967 1.55 79,08 Стрибки у висоту
6 ГОРОБЧУК Олександр Вінницька 52 Ч 50+ 18.03.1967 17.25 78,96 100 м з/б
7 ГОРОБЧУК Олександр Вінницька 52 Ч 50+ 18.03.1967 1:14.73 78,11 400 м з/б
8 ЗАХАРЕВИЧ Ігор Вінницька 43 Ч 40+ 08.09.1975 13.26 78,96 100 м
9 ЗАХАРЕВИЧ Ігор Вінницька 43 Ч 40+ 08.09.1975 27.44 77,62 200 м
10 ПАВЛИШИН Анатолій Вінницька 69 Ч 65+ 05.02.1950 1:11.64 81,03 400 м
11 ПАВЛІШИН Анатолій Вінницька 69 Ч 65+ 05.02.1950 57.75 83,19 300 м з/б
19 ПАНЧОХА Любов Вінницька 52 Ж 50+ 21.05.1967 18.21 68,73 100 м
12 ПАНЧОХА Любов Вінницька 52 Ж 50+ 21.05.1967 39.88 65,22 200 м
13 ПИЛИПЕНКО Олена Вінницька 64 Ж 60+ 28.06.1955 5.90 47,73 Штовхання ядра
14 ПИЛИПЕНКО Олена Вінницька 64 Ж 60+ 28.06.1955 12.03 27,33 Метання диска
15 СУХОВСТАВСЬКИЙ Володимир Вінницька 59 Ч 55+ 11.04.1960 33.67 70,80 200 м
16 СУХОВСТАВСЬКИЙ Володимир Вінницька 59 Ч 55+ 11.04.1960 1:14.33 70,68 400 м
18
17
20
ВСЬОГО: 1150.4
МІСЦЕ: 2
Головний секретар Крепкіна К.А.
Фінальні змагання
VIII літніх Всеукраїнськиї ігор ветеранів спорту
пам`яті М.М.Баки з легкої атлетики
Місце проведення: м. Дніпро, Стадіон «Олімпійські  резерви», пр-т Б.Хмельницького,29-Д
5-7.07.2019
ОСОБИСТИЙ РАХУНОК
II ГРУПА
МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата
народження
Результат Рейтинг
WMA
Вид
1 ГІЛЯКІН Олег Миколаївська 59 Ч 55+ 25.01.1960 42:52.83 75,65 10 000 м
2 КОВПАК Алла Миколаївська 57 Ж 55+ 23.10.1962 36.37 75,42 200 м
3 КОТЛОВ Олексій Миколаївська 72 Ч 70+ 20.06.1947 3:14.33 73,47 800 м
4 ГІЛЯКІН Олег Миколаївська 59 Ч 55+ 25.01.1960 21:14.18 73,22 5 000 м
5 МУМРЯК Микола Миколаївська 63 Ч 60+ 23.01.1956 47:54.59 69,66 10 000 м
6 КОВЛЬСЬКА Валетнина Миколаївська 47 Ж 45+ 17.06.1972 23:08.47 69,56 5 000 м
7 МУМРЯК Микола Миколаївська 63 Ч 60+ 23.01.1956 23:10.53 69,54 5 000 м
8 КОВЛЬСЬКА Валетнина Миколаївська 47 Ж 45+ 17.06.1972 47:54.50 68,88 10 000 м
9 БОНДАРЕНКО Людмила Миколаївська 71 Ж 70 17.07.1947 41:45.62 68,53 5 000 м с/х
10 БОНДАРЕНКО Людмила Миколаївська 71 Ж 70 17.07.1947 2:00.45 61,14 400 м
11 ЯН Сергій Миколаївська 39 Ч 35+ 06.08.1979 21:47.84 60,79 5 000 м
12 ЯН Сергій Миколаївська 39 Ч 35+ 06.08.1979 47:15.20 58,51 10 000 м
13 БРИГАРЧУК Віталій Миколаївська 45 Ч 45+ 21.02.1973 26:53.11 51,58 5 000 м
14 КОВЛЬСЬКА Валетнина Миколаївська 47 Ж 45+ 17.06.1972 2.60 41,67 Стрибки у довжину
15 БРИГАРЧУК Віталій Миколаївська 45 Ч 45+ 21.02.1973 6.49 31,25 Штовхання ядра
16 БРИГАРЧУК Віталій Миколаївська 45 Ч 45+ 21.02.1973 6.28 28,49 Метання ваги
17
18
19
20
21
22
23
ВСЬОГО: 904,44
МІСЦЕ: 3
Головний секретар Крепкіна К.А.
Фінальні змагання
VIII літніх Всеукраїнськиї ігор ветеранів спорту
пам`яті М.М.Баки з легкої атлетики
Місце проведення: м. Дніпро, Стадіон «Олімпійські  резерви», пр-т Б.Хмельницького,29-Д
5-7.07.2019
ОСОБИСТИЙ РАХУНОК
II ГРУПА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата
народження
Результат Рейтинг
WMA
Вид
1 ФАЙЧАК Іван Івано-Франківська 79 Ч 75+ 05.08.1939 1.15 83,33 Стрибки у висоту
2 ДЗУЛЬ Іван Івано-Франківська 56 Ч 55+ 24.01.1963 1:05.34 78,86 400 м
3 ДЗУЛЬ Іван Івано-Франківська 56 Ч 55+ 24.01.1963 30.15 77,48 200 м
4 ФАЙЧАК Іван Івано-Франківська 79 Ч 75+ 05.08.1939 3.43 76,91 Стрибки у довжину
5 ВАСИЛЮК Володимир Івано-Франківська 61 Ч 60+ 10.10.1957 5:52.88 73,17 1 500 м
6 ФАЙЧАК Іван Івано-Франківська 79 Ч 75+ 05.08.1939 20.67 72,33 80 м з/б
7 КРИЧУН Василь Івано-Франківська 72 Ч 70+ 24.03.1947 3:19.85 71,44 800 м
8 ВАСИЛЮК Володимир Івано-Франківська 61 Ч 60+ 10.10.1957 22:12.34 71,30 5 000 м
9 КРИЧУН Василь Івано-Франківська 72 Ч 70+ 24.03.1947 1:27.06 70,37 400 м
10 КРИЧУН Василь Івано-Франківська 72 Ч 70+ 24.03.1947 39.25 67,77 200 м
11
12
13
14
ВСЬОГО: 602,86
МІСЦЕ: 4
Головний секретар Крепкіна К.А.
Фінальні змагання
VIII літніх Всеукраїнськиї ігор ветеранів спорту
пам`яті М.М.Баки з легкої атлетики
Місце проведення: м. Дніпро, Стадіон «Олімпійські  резерви», пр-т Б.Хмельницького,29-Д
5-7.07.2019
ОСОБИСТИЙ РАХУНОК
II ГРУПА
ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата
народження
Результат Рейтинг
WMA
Вид
1 ТУРИШЕВА Наталія Херсонська 54 Ж 50+ 09.03.1965 1:11.92 83,98 400 м
2 ТУРИШЕВА Наталія Херсонська 54 Ж 50+ 09.03.1965 2:48.98 79,16 800 м
3 ТУРИШЕВА Наталія Херсонська 54 Ж 50+ 09.03.1965 33.67 78,94 200 м
4 МАЛЬОВАНИЙ Володимир Херсонська 69 Ч 65+ 19.08.1949 25:28.23 66,94 5 000 м
5 БРОВКО Олександр Херсонська 66 Ч 65+ 22.06.1953 10.16 66,80 Штовхання ядра
6 МАЛЬОВАНИЙ Володимир Херсонська 69 Ч 65+ 19.08.1949 54:13.06 65,63 10 000 м
7 БЕВЗЮК Ольга Херсонська 78 Ж 75+ 01.05.1941 40:22.48 64,48 5 000 м
8 БРОВКО Олександр Херсонська 66 Ч 65+ 22.06.1953 33.90 58,11 Метання списа
9 БРОВКО Олександр Херсонська 66 Ч 65+ 22.06.1953 32.11 55,51 Метання диска
10
ВСЬОГО: 485,10
МІСЦЕ: 5
Головний секретар Крепкіна К.А.
Фінальні змагання
VIII літніх Всеукраїнськиї ігор ветеранів спорту
пам`яті М.М.Баки з легкої атлетики
Місце проведення: м. Дніпро, Стадіон «Олімпійські  резерви», пр-т Б.Хмельницького,29-Д
5-7.07.2019
ОСОБИСТИЙ РАХУНОК
II ГРУПА
ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата
народження
Результат Рейтинг
WMA
Вид
1 САХНО Володимир Чернігівська 48 Ч 45+ 29.07.1970 18:14.28 77,86 5 000 м
2 ЛЕВАДСЬКИЙ Микола Чернігівська 77 Ч 75+ 15.03.1942 9:01.38 57,96 1 500 м
3 ЛЕВАДСЬКИЙ Микола Чернігівська 77 Ч 75+ 15.03.1942 2:01.62 55,31 400 м
4
5
5-7.07.2019
ОСОБИСТИЙ РАХУНОК
II ГРУПА
ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата
народження
Результат Рейтинг
WMA
Вид
1 СТАВІНСЬКА Людмила Полтавська 63 Ж 60+ 08.06.1956 29:12.46 68,65 5 000 м
2 СТАВІНСЬКА Людмила Полтавська 63 Ж 60+ 08.06.1956 8:13.99 67,09 1 500 м
3
4
5
ВСЬОГО: 135,74
МІСЦЕ: 7
Головний секретар Крепкіна К.А.
СУМСЬКА ОБЛАСТЬ
Прізвище,ім"я Команда Дата
народження
Результат Рейтинг
WMA
Вид
ШВЕДОВА Катерина Сумська 75 Ж 75+ 12.12.1943 9,29 100,43 Штовхання ядра
ОСТАШЕВСЬКИЙ Михайло Сумська 60 Ч 60+ 04.10.1958 12.59 92,93 100 м
ОСТАШЕВСЬКИЙ Михайло Сумська 60 Ч 60+ 04.10.1958 26.59 90,26 200 м
ШВЕДОВА Катерина Сумська 75 Ж 75+ 12.12.1943 1.00 88,50 Стрибки у висоту
ШУЛЬГА Семен Сумська 65 Ч 65+ 18.05.1954 5:20.48 83,50 1 500 м
ШУЛЬГА Семен Сумська 65 Ч 65+ 18.05.1954 2:37.36 83,39 800 м
КОГУТ Вадим Сумська 47 Ч 45+ 26.02.1972 13.58 79,23 100 м
КОГУТ Вадим Сумська 47 Ч 45+ 26.02.1972 27.90 78,60 200 м
ШВЕДОВА Катерина Сумська 75 Ж 75+ 12.12.1943 20.25 78,35 100 м
ЧЕПЕРИС Юрій Сумська 49 Ч 45+ 11.10.1969 18:54.18 75,74 5 000 м
МЕРЕНКОВ Віталій Сумська 35 Ч 35+ 02.07.1984 35:37.64 75,50 10 000 м
ЧЕПЕРИС Юрій Сумська 49 Ч 45+ 11.10.1969 5:09.34 75,45 1 500 м
СТЕПАНЕНКО Василь Сумська 51 Ч 50+ 01.01.1968 2:36.63 74,87 800 м
ОСТРОВСЬКИЙ Геннадій Сумська 52 Ч 50+ 14.04.1967 2:38.85 74,46 800 м
МЕРЕНКОВ Віталій Сумська 35 Ч 35+ 02.07.1984 17:28.17 73,75 5 000 м
ДУТОВ Вячеслав Сумська 67 Ч 65+ 12.11.1951 32:52.62 73,36 5 000 м с/х
ВОРОНА Влад Сумська 43 Ч 40+ 15.05.1976 5:05.42 72,92 1 500 м
ПОДВЕЗЬКО Олександр Сумська 50 Ч 50+ 03.02.1969 2:39.81 72,78 800 м
СТЕПАНЕНКО Василь Сумська 51 Ч 50+ 01.01.1968 5:27.61 72,40 1 500 м
БАРТОШ Анатолій Сумська 56 Ч 55+ 02.03.1963 29:50.75 72,37 5 000 м с/х
ПОДВЕЗЬКО Олександр Сумська 50 Ч 50+ 03.02.1969 5:27.33 71,88 1 500 м
ОСТРОВСЬКИЙ Геннадій Сумська 52 Ч 50+ 14.04.1967 5:34.36 71,51 1 500 м
ВОРОНА Влад Сумська 43 Ч 40+ 15.05.1976 19:11.16 71,15 5 000 м
ЛІСУН Анатолій Сумська 52 Ч 50+ 24.04.1967 5:38.45 70,65 1 500 м
ЛІСУН Анатолій Сумська 52 Ч 50+ 24.04.1967 2:48.74 70,08 800 м
КОГУТ Вадим Сумська 47 Ч 45+ 26.02.1972 5.05 68,15 Стрибки у довжину
ПОДВЕЗЬКО Олександр Сумська 50 Ч 50+ 03.04.1969 1:13.20 67,66 400 м
ВСЬОГО: 1582,32
МІСЦЕ: 1
Головний секретар Крепкіна К.А.
Фінальні змагання
VIII літніх Всеукраїнськиї ігор ветеранів спорту
пам`яті М.М.Баки з легкої атлетики
Місце проведення: м. Дніпро, Стадіон «Олімпійські  резерви», пр-т Б.Хмельницького,29-Д
5-7.07.2019
ОСОБИСТИЙ РАХУНОК
III ГРУПА
ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ
Прізвище,ім"я Команда Дата
народження
Результат Рейтинг
WMA
Вид
ЛІПІЧ Валентин Хмельницька 57 Ч 55+ 08.02.1962 13.48 85,16 100 м
СТОЙКО Микола Хмельницька 54 Ч 50+ 29.08.1964 2:25.56 82,63 800 м
СТОЙКО Микола Хмельницька 54 Ч 50+ 29.08.1964 4:55.39 82,30 1 500 м
ЛІПІЧ Валентин Хмельницька 57 Ч 55+ 08.02.1962 5.32 81,97 Стрибки у довжину
ЛІПІЧ Валентин Хмельницька 57 Ч 55+ 08.02.1962 1.50 81,08 Стрибки у висоту
НАГУЛЯК Олександр Хмельницька 61 Ч 60+ 24.06.1958 2:37.06 81,01 800 м
СІКОРА Ганна Хмельницька 55 Ж 55+ 27.09.1963 6:08.05 80,26 1 500 м
ОНІЩУК Микола Хмельницька 71 Ч 70+ 10.01.1948 31:51.46 79,62 5 000 м с/х
НАГУЛЯК Олександр Хмельницька 61 Ч 60+ 24.06.1958 14.87 79,15 100 м
НАГУЛЯК Олександр Хмельницька 61 Ч 60+ 24.06.1958 5:26.70 79,03 1 500 м
ОНІЩУК Микола Хмельницька 71 Ч 70+ 10.01.1948 3:04.23 76,32 800 м
СІКОРА Ганна Хмельницька 55 Ж 55+ 27.09.1963 2:59.32 75,60 800 м
АДАМКОВ Юрій Хмельницька 61 Ч 60+ 26.03.1958 21:00.65 75,36 5 000 м
ФЛЕНТІН Віктор Хмельницька 64 Ч 60+ 25.04.1955 5:53.61 75,00 1 500 м
АДАМКОВ Юрій Хмельницька 61 Ч 60+ 26.03.1958 5:56.22 72,48 1 500 м
ІЛЬЧЕНКО Світлана Хмельницька 38 Ж 35+ 04.03.1981 5:43.15 70,38 1 500 м
ДУБЧАК Микола Хмельницька 60 Ч 60+ 11.07.1958 46.18 69,42 Метання списа
ІЛЬЧЕНКО Світлана Хмельницька 38 Ж 35+ 04.03.1981 21:46.69 67,96 5 000 м
ПОБЛІЧКО Олена Хмельницька 55 Ж 55+ 12.01.1964 33.86 63,25 Метання диска
ФЛЕНТІН Віктор Хмельницька 64 Ч 60+ 25.04.1955 9.49 58,54 Штовхання ядра
ЯНКУН Євгенія Хмельницька 58 Ж 55+ 03.05.1961 29.16 57,90 Метання диска
ЯНКУН Євгенія Хмельницька 58 Ж 55+ 03.05.1961 18.93 43,52 Метання списа
ПОБЛІЧКО Олена Хмельницька 55 Ж 55+ 12.01.1964 17.95 37,99 Метання списа
ДУБЧАК Микола Хмельницька 60 Ч 60+ 11.07.1958 23.80 36,09 Метання диска
ВСЬОГО: 1457,83
МІСЦЕ: 2
Головний секретар Крепкіна К.А.
Фінальні змагання
VIII літніх Всеукраїнськиї ігор ветеранів спорту
пам`яті М.М.Баки з легкої атлетики
Місце проведення: м. Дніпро, Стадіон «Олімпійські  резерви», пр-т Б.Хмельницького,29-Д
5-7.07.2019
ОСОБИСТИЙ РАХУНОК
III ГРУПА
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ
Прізвище,ім"я Команда Дата
народження
Результат Рейтинг
WMA
Вид
КІСЕЛЬОВ Віктор Житомирська 48 Ч 45+ 29.08.1970 2:18.12 82,73 800 м
СИНЕНКО Володимир Житомирська 57 Ч 55+ 15.06.1962 5:09.92 80,44 1 500 м
КІСЕЛЬОВ Віктор Житомирська 48 Ч 45+ 29.08.1970 4:51.49 79,42 1 500 м
ЯКОВЕНКО Володимир Житомирська 51 Ч 50+ 22.10.1967 14.00 78,93 100 м
СИНЕНКО Володимир Житомирська 57 Ч 55+ 15.06.1962 19:38.12 77,84 5 000 м
ЯКОВЕНКО Володимир Житомирська 51 Ч 50+ 22.10.1967 5:07.11 77,24 1 500 м
РИХЛЮК Ігор Житомирська 51 Ч 50+ 29.03.1968 5:10.09 76,49 1 500 м
СИНЕНКО Володимир Житомирська 57 Ч 55+ 15.06.1962 1:07.98 76,29 400 м
РИХЛЮК Ігор Житомирська 51 Ч 50+ 29.03.1968 19:24.89 74,94 5 000 м
ОЛІВСОН Олександр Житомирська 55 Ч 55+ 14.11.1963 15.39 73,68 100 м
ОЛІВСОН Олександр Житомирська 55 Ч 55+ 14.11.1963 31.87 72,83 200 м
ГРИЦЬКО Богдан Житомирська 36 Ч 35+ 11.06.1983 4:52.75 72,25 1 500 м
ЯКОВЕНКО Володимир Житомирська 51 Ч 50+ 22.10.1967 20:09.73 72,16 5 000 м
ГРИЦЬКО Богдан Житомирська 36 Ч 35+ 11.06.1983 18:10.69 71,33 5 000 м
ЯКУБЕНКО Микола Житомирська 37 Ч 35+ 21.02.1982 33.86 60,10 200 м
БОНДАРЧУК Надія Житомирська 35 Ж 35+ 20.02.1984 18.51 56,67 100 м
КІСЕЛЬОВ Віктор Житомирська 48 Ч 45+ 29.08.1970 DNF 5 000 м
ВСЬОГО: 1034,89
МІСЦЕ: 3
Головний секретар Крепкіна К.А.
Фінальні змагання
VIII літніх Всеукраїнськиї ігор ветеранів спорту
пам`яті М.М.Баки з легкої атлетики
Місце проведення: м. Дніпро, Стадіон «Олімпійські  резерви», пр-т Б.Хмельницького,29-Д
5-7.07.2019
ОСОБИСТИЙ РАХУНОК
III ГРУПА
РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ
Прізвище,ім"я Команда Дата
народження
Результат Рейтинг
WMA
Вид
МИХАЛЬЧУК Петро Рівненська 59 Ч 55+ 29.06.1960 37:56.54 85,52 10 000 м
МИХАЛЬЧУК Петро Рівненська 59 Ч 55+ 29.06.1960 18:28.18 84,19 5 000 м
КЛИМЧИК Петро Рівненська 48 Ч 45+ 17.04.1971 24:23.67 82,67 5 000 м с/х
КЛИМЧИК Петро Рівненська 48 Ч 45+ 17.04.1971 4:45.24 81,16 1 500 м
ДУДУЛАДЕНКО Микола Рівненська 66 Ч 65+ 16.12.1952 2:45.85 79,96 800 м
ВЄТРОВ Олександр Рівненська 46 Ч 45+ 30.08.1972 14.82 72,13 100 м
ВЄТРОВ Олександр Рівненська 46 Ч 45+ 30.08.1972 30.89 70,51 200 м
ДАВИДЮК Іван Рівненська 63 Ч 60+ 10.02.1956 34.80 56,22 Метання диска
ДАВИДЮК Іван Рівненська 63 Ч 60+ 10.02.1956 11.11 51,96 Метання ваги
ПАШКЕВИЧ Ніна Рівненська 42 Ж 40+ 19.04.1977 9.40 50,92 Штовхання ядра
ПАШКЕВИЧ Ніна Рівненська 42 Ж 40+ 19.04.1977 7.40 45,76 Метання ваги
ДАВИДЮК Іван Рівненська 63 Ч 60+ 10.02.1956 23.97 41,68 Метання молота
ПАШКЕВИЧ Ніна Рівненська 42 Ж 40+ 19.04.1977 25.18 39,65 Метання списа
ВСЬОГО: 761,00
МІСЦЕ: 4
Головний секретар Крепкіна К.А.
Фінальні змагання
VIII літніх Всеукраїнськиї ігор ветеранів спорту
пам`яті М.М.Баки з легкої атлетики
Місце проведення: м. Дніпро, Стадіон «Олімпійські  резерви», пр-т Б.Хмельницького,29-Д
5-7.07.2019
ОСОБИСТИЙ РАХУНОК
III ГРУПА
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСТЬ
Прізвище,ім"я Команда Дата
народження
Результат Рейтинг
WMA
Вид
МЕЛЬНИЦЬКИЙ Сергій Чернівецька 74 Ч 70+ 14.06.1945 13.01 72,12
ВЛАСОВ Анатолій Чернівецька 65 Ч 65+ 28.04.1954 14.25 69,51
ВЛАСОВ Анатолій Чернівецька 65 Ч 65+ 28.04.1954 37.80 69,08
МЕЛЬНИЦЬКИЙ Сергій Чернівецька 74 Ч 70+ 14.06.1945 32.77 68,79
ВЛАСОВ Анатолій Чернівецька 65 Ч 65+ 28.04.1954 39.87 67,35
МЕЛЬНИЦЬКИЙ Сергій Чернівецька 74 Ч 70+ 14.06.1945 18.34 38,99
ВСЬОГО: 279,50
МІСЦЕ: 5
Головний секретар Крепкіна К.А.
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата
народження
Результат Рейтинг
WMA
Вид
1 ДРІГОЛЬ Олександр Дніпропетровська 53 Ч 50+ 25.04.1966 26.16 118,26 Метання ваги WR
2 ДРІГОЛЬ Олександр Дніпропетровська 53 Ч 50+ 25.04.1966 77.35 110,77 Метання молота WR
3 ФЕДОРКО Олег Полтавська 64 Ч 60+ 31.10.1954 1.70 100,00 Стрибки у висоту
4 СИРМОЛОТОВ Олександр м. Київ 50 Ч 50+ 09.08.1968 1:01.19 94,95 400 м з/б
5 ОСТАШЕВСЬКИЙ Михайло Сумська 60 Ч 60+ 04.10.1958 12.59 92,93 100 м
6 БАГРІН Володимир Запорізька 64 Ч 60+ 18.07.1954 13.10 91,53 100 м
7 ЧЕРНЯТЕВИЧ Володимир Дніпропетровська 70 Ч 70+ 26.09.1948 10.06 91,04 Потрійний стрибок
8 ІВАНОВ Євген Дніпропетровська 63 Ч 60+ 06.04.1956 4:50.12 90,58 1 500 м
9 ОСТАШЕВСЬКИЙ Михайло Сумська 60 Ч 60+ 04.10.1958 26.59 90,26 200 м
10 БАГРІН Володимир Запорізька 64 Ч 60+ 18.07.1954 27.51 89,53 200 м
11 ІВАНОВ Євген Дніпропетровська 63 Ч 60+ 06.04.1956 18:06.30 89,02 5 000 м
12 ЄЖОВ Вадим Донецька 80 Ч 80+ 02.08.1938 1.20 88,89 Стрибки у висоту
13 ШУКЕВИЧ Юрій м. Київ 69 Ч 65+ 09.07.1949 9.96 88,53 Потрійний стрибок
14 РОГОВОЙ Віктор м. Київ 53 Ч 50+ 04.12.1965 34:51.54 88,50 10 000 м
15 ЄЖОВ Вадим Донецька 80 Ч 80+ 02.08.1938 16.99 88,29 80 м з/б
16 КАРПОВИЧ Василь Дніпропетровська 64 Ч 60+ 15.01.1955 38:38.64 87,81 10 000 м
17 ГАРНИК Петро Вінницька 54 Ч 50+ 18.08.1964 24:10.72 87,75 5 000 м с/х
18 СИРМОЛОТОВ Олександр м. Київ 50 Ч 50+ 09.08.1968 56.96 86,96 400 м
19 ЛИСЕНКО Олександр Київська 64 Ч 60+ 05.04.1955 2:29.72 86,96 800 м
20 РЕПІН Сергій Харківська 46 Ч 45+ 10.07.1972 1.80 86,12 Стрибки у висоту
21 КАРПОВИЧ Василь Дніпропетровська 64 Ч 60+ 15.01.1955 18:56.26 85,81 5 000 м
22 МИХАЛЬЧУК Петро Рівненська 59 Ч 55+ 29.06.1960 37:56.54 85,52 10 000 м
23 ЧАЛИК Сергій Дніпропетровська 48 Ч 45+ 18.04.1971 34:39.84 85,49 10 000 м
24 СМОЛІЙ Сергій Дніпропетровська 58 Ч 55+ 20.05.1961 13.52 85,43 100 м
25 ФІЩЕНКО Віталій Харківська 63 Ч 60+ 21.09.1955 2:31.67 85,18 800 м
26 ЛІПІЧ Валентин Хмельницька 57 Ч 55+ 08.02.1962 13.48 85,16 100 м
27 ЧАЛИК Сергій Дніпропетровська 48 Ч 45+ 18.04.1971 16:48.54 84,48 5 000 м
28 МИХАЛЬЧУК Петро Рівненська 59 Ч 55+ 29.06.1960 18:28.18 84,19 5 000 м
29 ТИЦЬКИЙ Андрій Харківська 41 Ч 40+ 11.07.1977 12.30 83,98 100 м
30 ШУЛЬГА Семен Сумська 65 Ч 65+ 18.05.1954 5:20.48 83,50 1 500 м
31 ШУЛЬГА Семен Сумська 65 Ч 65+ 18.05.1954 2:37.36 83,39 800 м
32 ФАЙЧАК Іван Івано-Франківська 79 Ч 75+ 05.08.1939 1.15 83,33 Стрибки у висоту
33 ПАВЛІШИН Анатолій Вінницька 69 Ч 65+ 05.02.1950 57.75 83,19 300 м з/б
34 БАБАРИКА Олександр Дніпропетровська 35 Ч 35+ 22.05.1984 32:22.44 83,09 10 000 м
35 ДЕРКАЧ Микола Донецька 64 Ч 60+ 25.10.1954 40:50.14 83,06 10 000 м
36 БОЙКО Борис Київська 59 Ч 55+ 12.04.1960 2:30.77 83,06 800 м
37 КІСЕЛЬОВ Віктор Житомирська 48 Ч 45+ 29.08.1970 2:18.12 82,73 800 м
38 КЛИМЧИК Петро Рівненська 48 Ч 45+ 17.04.1971 24:23.67 82,67 5 000 м с/х
39 СТОЙКО Микола Хмельницька 54 Ч 50+ 29.08.1964 2:25.56 82,63 800 м
40 ПОПКО Віктор Дніпропетровська 50 Ч 50+ 13.08.1968 5.88 82,47 Стрибки у довжину
41 ПОПКО Віктор Дніпропетровська 50 Ч 50+ 13.08.1968 12.40 82,34 Потрійний стрибок
42 СТОЙКО Микола Хмельницька 54 Ч 50+ 29.08.1964 4:55.39 82,30 1 500 м
43 СОЛОВЙОВ Віктор Харківська 71 Ч 70+ 28.05.1948 2:55.19 82,26 800 м
44 ФІЩЕНКО Віталій Харківська 63 Ч 60+ 21.09.1955 1:05.65 82,06 400 м
45 НЕСВІТАЙЛО Юрій Харківська 58 Ч 55+ 09.04.1961 14.08 82,03 100 м
46 ПОДГОРНИЙ Володимир Дніпропетровська 37 Ч 35+ 15.07.1981 12.24 82,03 100 м
47 ЛІПІЧ Валентин Хмельницька 57 Ч 55+ 08.02.1962 5.32 81,97 Стрибки у довжину
48 МЕЛЬНИК Володимир м. Київ 63 Ч 60+ 12.05.1956 14.54 81,91 100 м
49 КОВАЛЮХ Євген Харківська 37 Ч 35+ 17.08.1981 2:06.16 81,90 800 м
50 КОВАЛЬСЬКИЙ Борис м. Київ 76 Ч 75+ 01.06.1943 36.60 81,79 Метання молота
51 МІЛКА Вячнслав Харківська 47 Ч 45+ 27.08.1971 2:18.85 81,58 800 м
52 НЕСВІТАЙЛО Юрій Харківська 58 Ч 55+ 09.04.1961 29.07 81,46 200 м
53 ДЕРКАЧ Микола Донецька 64 Ч 60+ 25.10.1954 19:56.46 81,40 5 000 м
54 КЛИМЧИК Петро Рівненська 48 Ч 45+ 17.04.1971 4:45.24 81,16 1 500 м
55 ЛИСЕНКО Олександр Київська 64 Ч 60+ 05.04.1955 1:06.79 81,16 400 м
56 КУШНАРЬОВ Олександр Дніпропетровська 54 Ч 50+ 01.08.1964 13.89 81,14 100 м
57 ГАРНИК Петро Вінницька 54 Ч 50+ 18.08.1964 2:28.30 81,10 800 м
58 ЛІПІЧ Валентин Хмельницька 57 Ч 55+ 08.02.1962 1.50 81,08 Стрибки у висоту
59 ПАВЛИШИН Анатолій Вінницька 69 Ч 65+ 05.02.1950 1:11.64 81,03 400 м
60 ГОЄНКО Микола Харківська 60 Ч 60+ 17.02.1959 5:15.83 81,02 1 500 м
61 ГОЄНКО Микола Харківська 60 Ч 60+ 17.02.1959 2:35.84 81,02 800 м
62 НАГУЛЯК Олександр Хмельницька 61 Ч 60+ 24.06.1958 2:37.06 81,01 800 м
63 ЛЕВЧУК Геннадій Чернігівська 45 Ч 45+ 14.08.1973 1.70 80,57 Стрибки у висоту
64 СИНЕНКО Володимир Житомирська 57 Ч 55+ 15.06.1962 5:09.92 80,44 1 500 м
65 СЕРГІЄНКО Володимир м. Київ 74 Ч 70+ 02.01.1945 32:48.40 80,37 5 000 м с/х
66 ПОДГОРНИЙ Володимир Дніпропетровська 37 Ч 35+ 15.07.1981 25.40 80,12 200 м
67 МЕЛЬНИК Володимир м. Київ 63 Ч 60+ 12.05.1956 30.58 80,02 200 м
68 МІЛКА Вячнслав Харківська 47 Ч 45+ 27.08.1971 4:47.16 79,99 1 500 м
69 ДУДУЛАДЕНКО Микола Рівненська 66 Ч 65+ 16.12.1952 2:45.85 79,96 800 м
70 СОЛОВЙОВ Віктор Харківська 71 Ч 70+ 28.05.1948 5:56.34 79,87 1 500 м
71 КОСТІН Віктор Черкаська 39 Ч 35+ 06.08.1979 12.76 79,78 100 м
72 КОВАЛЮХ Євген Харківська 37 Ч 35+ 17.08.1981 12.61 79,62 100 м
73 ОНІЩУК Микола Хмельницька 71 Ч 70+ 10.01.1948 31:51.46 79,62 5 000 м с/х
74 НОВІКОВ Анатолій Запорізька 61 Ч 60+ 25.09.1957 2:39.87 79,58 800 м
75 КОЦЮБИНСЬКИЙ Валерій Дніпропетровська 71 Ч 70+ 23.02.1948 15.50 79,53 Метання ваги
76 ШВАРТАУ Віктор м. Київ 62 Ч 60+ 17.04.1957 30.58 79,50 200 м
77 КІСЕЛЬОВ Віктор Житомирська 48 Ч 45+ 29.08.1970 4:51.49 79,42 1 500 м
78 ЖУК Анатолій Львівська 73 Ч 70+ 05.04.1946 6:08.80 79,37 1 500 м
79 НЕСВІТАЙЛО Юрій Харківська 58 Ч 55+ 09.04.1961 1:05.84 79,27 400 м
80 КОГУТ Вадим Сумська 47 Ч 45+ 26.02.1972 13.58 79,23 100 м
81 НАГУЛЯК Олександр Хмельницька 61 Ч 60+ 24.06.1958 14.87 79,15 100 м
82 ГАВРИЛЮК Сергій м. Київ 42 Ч 40+ 03.06.1977 2:16.86 79,14 800 м
83 ДЕРБАК Анатолій Луганська 77 Ч 75+ 26.03.1942 34:45.73 79,11 5 000 м с/х
84 ГОРОБЧУК Олександр Вінницька 52 Ч 50+ 18.03.1967 1.55 79,08 Стрибки у висоту
85 НАГУЛЯК Олександр Хмельницька 61 Ч 60+ 24.06.1958 5:26.70 79,03 1 500 м
86 ШЕРЕМЕТ Віктор Львівська 67 Ч 65+ 01.03.1952 30:36.17 78,97 5 000 м с/х
87 ГОРОБЧУК Олександр Вінницька 52 Ч 50+ 18.03.1967 17.25 78,96 100 м з/б
88 ЗАХАРЕВИЧ Ігор Вінницька 43 Ч 40+ 08.09.1975 13.26 78,96 100 м
89 ЯКОВЕНКО Володимир Житомирська 51 Ч 50+ 22.10.1967 14.00 78,93 100 м
90 КУКОТА Станислав Дніпропетровська 72 Ч 70+ 06.03.1947 13.26 78,93 Штовхання ядра
91 ДЗУЛЬ Іван Івано-Франківська 56 Ч 55+ 24.01.1963 1:05.34 78,86 400 м
92 ЖИРКОВ Павло Львівська 66 Ч 65+ 10.04.1953 30:22.54 78,68 5 000 м с/х
93 УРУЩАК Іван Львівська 68 Ч 65+ 23.04.1951 44:46.24 78,66 10 000 м
94 КОГУТ Вадим Сумська 47 Ч 45+ 26.02.1972 27.90 78,60 200 м
95 ТКАЧУК Володимир Харківська 72 Ч 70+ 04.01.1947 2.60 78,55 Стрибки з жердиною
96 ШВАРТАУ Віктор м. Київ 62 Ч 60+ 17.04.1957 1:08.29 78,39 400 м
97 КАНДИБЕЙ Володимир Черкаська 47 Ч 45+ 19.02.1972 18:00.84 78,18 5 000 м
98 ГОРОБЧУК Олександр Вінницька 52 Ч 50+ 18.03.1967 1:14.73 78,11 400 м з/б
99 БОЙКО Борис Київська 59 Ч 55+ 12.04.1960 5:03.36 77,98 1 500 м
100 САХНО Володимир Чернігівська 48 Ч 45+ 29.07.1970 18:14.28 77,86 5 000 м
101 СИНЕНКО Володимир Житомирська 57 Ч 55+ 15.06.1962 19:38.12 77,84 5 000 м
102 АМЕС Максим Донецька 44 Ч 40+ 02.11.1974 13.56 77,73 100 м
103 ЗАХАРЕВИЧ Ігор Вінницька 43 Ч 40+ 08.09.1975 27.44 77,62 200 м
104 ДЗУЛЬ Іван Івано-Франківська 56 Ч 55+ 24.01.1963 30.15 77,48 200 м
105 ПЕРИДИРІЙ Микола Донецька 74 Ч 70+ 17.03.1945 16.84 77,43 100 м
106 ФЕДОРЕЦЬ Володимир Запорізька 58 Ч 55+ 27.01.1961 5:25.32 77,31 1 500 м
107 ШВАРТАУ Віктор м. Київ 62 Ч 60+ 17.04.1957 55.53 77,29 300 м з/б
108 ЯКОВЕНКО Володимир Житомирська 51 Ч 50+ 22.10.1967 5:07.11 77,24 1 500 м
109 РЕПІН Сергій Харківська 46 Ч 45+ 10.07.1972 13.84 77,24 100 м
110 ГРАУР Сергій Донецька 66 Ч 65+ 26.05.1953 15.71 77,21 100 м
111 ГАВРИЛЮК Сергій м. Київ 42 Ч 40+ 03.06.1977 1:00.67 77,20 400 м
112 АМЕС Максим Донецька 44 Ч 40+ 02.11.1974 27.80 77,19 200 м
113 ФАЙЧАК Іван Івано-Франківська 79 Ч 75+ 05.08.1939 3.43 76,91 Стрибки у довжину
114 ЧЕРНЯТЕВИЧ Володимир Дніпропетровська 70 Ч 70+ 26.09.1948 4.05 76,56 Стрибки у довжину
115 ПЕТРЕНКО Микола Черкаська 58 Ч 55+ 22.05.1961 1.40 76,50 Стрибки у висоту
116 РИХЛЮК Ігор Житомирська 51 Ч 50+ 29.03.1968 5:10.09 76,49 1 500 м
117 ПЕРИДИРІЙ Микола Донецька 74 Ч 70+ 17.03.1945 35.89 76,48 200 м
118 ЧЕРНОВ Віктор Київська 77 Ч 75+ 19.08.1941 37.78 76,36 200 м
119 ОНІЩУК Микола Хмельницька 71 Ч 70+ 10.01.1948 3:04.23 76,32 800 м
120 СИНЕНКО Володимир Житомирська 57 Ч 55+ 15.06.1962 1:07.98 76,29 400 м
121 УРУЩАК Іван Львівська 68 Ч 65+ 23.04.1951 22:10.99 76,03 5 000 м
122 ЖУКОВ Олександр Дніпропетровська 54 Ч 50+ 14.07.1964 27:56.90 75,91 5 000 м с/х
123 ЧЕРНОВ Віктор Київська 77 Ч 75+ 19.08.1941 17.90 75,87 100 м
124 КОЦЮБИНСЬКИЙ Валерій Дніпропетровська 71 Ч 70+ 23.02.1948 39.68 75,84 Метання молота
125 ЧЕПЕРИС Юрій Сумська 49 Ч 45+ 11.10.1969 18:54.18 75,74 5 000 м
126 ЖУК Анатолій Львівська 73 Ч 70+ 05.04.1946 23:42.46 75,71 5 000 м
127 ГІЛЯКІН Олег Миколаївська 59 Ч 55+ 25.01.1960 42:52.83 75,65 10 000 м
128 КОНОПЕЛЬСЬКИЙ Ярослав Львівська 62 Ч 60+ 21.05.1957 44:03.24 75,63 10 000 м
129 КОВАЛЬСЬКИЙ Борис м. Київ 76 Ч 75+ 01.06.1943 11.66 75,62 Штовхання ядра
130 СЕМЕНОВ Вячеслав Донецька 61 Ч 60+ 04.02.1958 29:58.41 75,57 5 000 м с/х
131 МЕРЕНКОВ Віталій Сумська 35 Ч 35+ 02.07.1984 35:37.64 75,50 10 000 м
132 ЧЕПЕРИС Юрій Сумська 49 Ч 45+ 11.10.1969 5:09.34 75,45 1 500 м
133 АДАМКОВ Юрій Хмельницька 61 Ч 60+ 26.03.1958 21:00.65 75,36 5 000 м
134 БУДАКВА Андрій Донецька 51 Ч 50+ 21.08.1967 40:21.14 75,21 10 000 м
135 СОБОЛЕВСЬКИЙ Ігор Львівська 63 Ч 60+ 22.07.1955 30:46.44 75,17 5 000 м с/х
136 ІВАСЮК Петро м. Київ 67 Ч 65+ 01.01.1952 11.04 75,05 Штовхання ядра
137 ПЕТЕЛЬГУЗ Юрій Дніпропетровська 53 Ч 50+ 26.03.1966 5:21.44 75,01 1 500 м
138 УЛЬЯНЧЕНКО Володимир Запорізька 50 Ч 50+ 21.06.1969 1.50 75,00 Стрибки у висоту
139 ФЛЕНТІН Віктор Хмельницька 64 Ч 60+ 25.04.1955 5:53.61 75,00 1 500 м
140 БУДАКВА Андрій Донецька 51 Ч 50+ 21.08.1967 19:24.55 74,96 5 000 м
141 РИХЛЮК Ігор Житомирська 51 Ч 50+ 29.03.1968 19:24.89 74,94 5 000 м
142 СТЕПАНЕНКО Василь Сумська 51 Ч 50+ 01.01.1968 2:36.63 74,87 800 м
143 КАНДИБЕЙ Володимир Черкаська 47 Ч 45+ 19.02.1972 2:31.47 74,79 800 м
144 СЕМЕНОВ Вячеслав Донецька 61 Ч 60+ 04.02.1958 21:11.10 74,74 5 000 м
145 ОСТРОВСЬКИЙ Геннадій Сумська 52 Ч 50+ 14.04.1967 2:38.85 74,46 800 м
146 КОНОПЕЛЬСЬКИЙ Ярослав Львівська 62 Ч 60+ 21.05.1957 21:31.67 74,17 5 000 м
147 КОСТІН Віктор Черкаська 39 Ч 35+ 06.08.1979 27.96 73,93 200 м
148 МЕРЕНКОВ Віталій Сумська 35 Ч 35+ 02.07.1984 17:28.17 73,75 5 000 м
149 ОЛІВСОН Олександр Житомирська 55 Ч 55+ 14.11.1963 15.39 73,68 100 м
150 ГАЛКІН Анатолій Вінницька 65 Ч 65+ 14.05.1954 46:32.52 73,55 10 000 м
151 ГРАУР Сергій Донецька 66 Ч 65+ 26.05.1953 34.00 73,50 200 м
152 СОБОЛЕВСЬКИЙ Ігор Львівська 63 Ч 60+ 22.07.1955 33.30 73,48 200 м
153 КОТЛОВ Олексій Миколаївська 72 Ч 70+ 20.06.1947 3:14.33 73,47 800 м
154 СИДОРЕНКО Олег Дніпропетровська 66 Ч 65+ 25.04.1953 47:03.45 73,42 10 000 м
155 ДУТОВ Вячеслав Сумська 67 Ч 65+ 12.11.1951 32:52.62 73,36 5 000 м с/х
156 РУСАНЕНКО Олексій Дніпропетровська 55 Ч 55+ 22.11.1963 20:30.09 73,33 5 000 м
157 ГІЛЯКІН Олег Миколаївська 59 Ч 55+ 25.01.1960 21:14.18 73,22 5 000 м
158 КУЛИК Олексій Львівська 70 Ч 70+ 02.01.1949 23:32.38 73,19 5 000 м
159 ВАСИЛЮК Володимир Івано-Франківська 61 Ч 60+ 10.10.1957 5:52.88 73,17 1 500 м
160 НОВІКОВ Анатолій Запорізька 61 Ч 60+ 25.09.1957 5:53.32 73,05 1 500 м
161 ВОРОНА Влад Сумська 43 Ч 40+ 15.05.1976 5:05.42 72,92 1 500 м
162 ПЕТЕЛЬГУЗ Юрій Дніпропетровська 53 Ч 50+ 26.03.1966 20:17.09 72,88 5 000 м
163 ОЛІВСОН Олександр Житомирська 55 Ч 55+ 14.11.1963 31.87 72,83 200 м
164 ПОДВЕЗЬКО Олександр Сумська 50 Ч 50+ 03.02.1969 2:39.81 72,78 800 м
165 ГАЛКІН Анатолій Вінницька 65 Ч 65+ 14.05.1954 22:32.18 72,77 5 000 м
166 КОРОТИЧ Олександр Черкаська 66 Ч 65+ 28.05.1953 32:56.57 72,55 5 000 м с/х
167 АДАМКОВ Юрій Хмельницька 61 Ч 60+ 26.03.1958 5:56.22 72,48 1 500 м
168 СТЕПАНЕНКО Василь Сумська 51 Ч 50+ 01.01.1968 5:27.61 72,40 1 500 м
169 БАРТОШ Анатолій Сумська 56 Ч 55+ 02.03.1963 29:50.75 72,37 5 000 м с/х
170 ФАЙЧАК Іван Івано-Франківська 79 Ч 75+ 05.08.1939 20.67 72,33 80 м з/б
171 СУРОВЦЕВ Сергій Дніпропетровська 54 Ч 50+ 12.01.1965 43:03.64 72,26 10 000 м
172 ГРИЦЬКО Богдан Житомирська 36 Ч 35+ 11.06.1983 4:52.75 72,25 1 500 м
173 ЯКОВЕНКО Володимир Житомирська 51 Ч 50+ 22.10.1967 20:09.73 72,16 5 000 м
174 ВЄТРОВ Олександр Рівненська 46 Ч 45+ 30.08.1972 14.82 72,13 100 м
175 МЕЛЬНИЦЬКИЙ Сергій Чернівецька 74 Ч 70+ 14.06.1945 13.01 72,12 Метання ваги
176 ШЕРЕМЕТ Віктор Львівська 67 Ч 65+ 01.03.1952 16.92 72,10 100 м
177 КОРОТИЧ Олександр Черкаська 66 Ч 65+ 28.05.1953 16.83 72,07 100 м
178 КОВАЛЬСЬКИЙ Борис м. Київ 76 Ч 75+ 01.06.1943 31.93 72,03 Метання диска
179 ДОРОФЕЄВ Валерій Донецька 72 Ч 70+ 24.10.1946 7.67 72,02 Потрійний стрибок
180 СЕНИК Андрій Запорізька 49 Ч 45+ 20.03.1970 2:40.18 71,97 800 м
181 ДОРОФЕЄВ Валерій Донецька 72 Ч 70+ 24.10.1946 1.10 71,90 Стрибки у висоту
182 ПОДВЕЗЬКО Олександр Сумська 50 Ч 50+ 03.02.1969 5:27.33 71,88 1 500 м
183 СТЕЦЕНКО Анатолій Черкаська 60 Ч 60+ 26.07.1958 13.08 71,87 Штовхання ядра
184 КРИВЕНКО Василь Черкаська 59 Ч 55+ 11.01.1960 1.30 71,82 Стрибки у висоту
185 КУЛИК Олексій Львівська 70 Ч 70+ 02.01.1949 50:11.63 71,69 10 000 м
186 ОСТРОВСЬКИЙ Геннадій Сумська 52 Ч 50+ 14.04.1967 5:34.36 71,51 1 500 м
187 СТЕЦЕНКО Анатолій Черкаська 60 Ч 60+ 26.07.1958 47.14 71,48 Метання диска
188 СУХИЙ Віталій Дніпропетровська 79 Ч 75+ 02.08.1939 28.79 71,47 Метання диска
189 КРИЧУН Василь Івано-Франківська 72 Ч 70+ 24.03.1947 3:19.85 71,44 800 м
190 ГРИЦЬКО Богдан Житомирська 36 Ч 35+ 11.06.1983 18:10.69 71,33 5 000 м
191 ВАСИЛЮК Володимир Івано-Франківська 61 Ч 60+ 10.10.1957 22:12.34 71,30 5 000 м
192 РЕБИК Олександр Запорізька 36 Ч 35+ 06.08.1982 4:45.82 71,26 1 500 м
193 КРУПСЬКИЙ Василь Львівська 79 Ч 75+ 28.01.1940 28:10.54 71,22 5 000 м
194 КАЛУГІН Віктор Дніпропетровська 37 Ч 35+ 20.01.1982 4:59.38 71,15 1 500 м
195 ВОРОНА Влад Сумська 43 Ч 40+ 15.05.1976 19:11.16 71,15 5 000 м
196 ПЕТРЯКОВ Микола Дніпропетровська 70 Ч 70+ 24.08.1948 24:15.62 71,04 5 000 м
197 РОГОЗЯН Олексій Донецька 84 Ч 80+ 30.05.1935 0.90 70,87 Стрибки у висоту
198 СУХОВСТАВСЬКИЙ Володимир Вінницька 59 Ч 55+ 11.04.1960 33.67 70,80 200 м
199 СУХОВСТАВСЬКИЙ Володимир Вінницька 59 Ч 55+ 11.04.1960 1:14.33 70,68 400 м
200 РЕПІН Сергій Харківська 46 Ч 45+ 10.07.1972 5.30 70,67 Стрибки у довжину
201 ЛІСУН Анатолій Сумська 52 Ч 50+ 24.04.1967 5:38.45 70,65 1 500 м
202 ВЄТРОВ Олександр Рівненська 46 Ч 45+ 30.08.1972 30.89 70,51 200 м
203 МЕШЕВСЬКИЙ Дмитро Дніпропетровська 68 Ч 65+ 31.01.1951 23:55.74 70,49 5 000 м
204 КРУПСЬКИЙ Василь Львівська 79 Ч 75+ 28.01.1940 59:31.98 70,38 10 000 м
205 КРИЧУН Василь Івано-Франківська 72 Ч 70+ 24.03.1947 1:27.06 70,37 400 м
206 ЧЕРНЯТЕВИЧ Ігор Дніпропетровська 45 Ч 45+ 20.05.1974 4.71 70,09 Стрибки у довжину
207 ЛІСУН Анатолій Сумська 52 Ч 50+ 24.04.1967 2:48.74 70,08 800 м
208 СУРОВЦЕВ Сергій Дніпропетровська 54 Ч 50+ 12.01.1965 21:21.05 69,79 5 000 м
209 ДЕРБАК Анатолій Луганська 77 Ч 75+ 26.03.1942 41.38 69,72 200 м
210 МУМРЯК Микола Миколаївська 63 Ч 60+ 23.01.1956 47:54.59 69,66 10 000 м
211 МУМРЯК Микола Миколаївська 63 Ч 60+ 23.01.1956 23:10.53 69,54 5 000 м
212 ВЛАСОВ Анатолій Чернівецька 65 Ч 65+ 28.04.1954 14.25 69,51 Метання ваги
213 ДУБЧАК Микола Хмельницька 60 Ч 60+ 11.07.1958 46.18 69,42 Метання списа
214 КОРШУНОВ Сергій Дніпропетровська 60 Ч 60+ 18.07.1958 1:16.21 69,39 400 м
215 ЖУКОВ Олександр Дніпропетровська 54 Ч 50+ 14.07.1964 44:50.84 69,38 10 000 м
216 КРУГЛІКОВ Валерій Білорусь 73 Ч 70+ 05.01.1946 37:56.00 69,19 5 000 м с/х
217 ВЛАСОВ Анатолій Чернівецька 65 Ч 65+ 28.04.1954 37.80 69,08 Метання молота
218 МЕЛЬНИЦЬКИЙ Сергій Чернівецька 74 Ч 70+ 14.06.1945 32.77 68,79 Метання молота
219 КОГУТ Вадим Сумська 47 Ч 45+ 26.02.1972 5.05 68,15 Стрибки у довжину
220 БУГРИН Ігор Львівська 55 Ч 55+ 10.06.1964 34.06 68,14 200 м
221 КОРШУНОВ Сергій Дніпропетровська 60 Ч 60+ 18.07.1958 35.30 67,99 200 м
222 КРИЧУН Василь Івано-Франківська 72 Ч 70+ 24.03.1947 39.25 67,77 200 м
223 ПОДВЕЗЬКО Олександр Сумська 50 Ч 50+ 03.04.1969 1:13.20 67,66 400 м
224 ІВАСЮК Петро м. Київ 67 Ч 65+ 01.01.1952 38.16 67,54 Метання диска
225 ВЛАСОВ Анатолій Чернівецька 65 Ч 65+ 28.04.1954 39.87 67,35 Метання диска
226 БУГРИН Ігор Львівська 55 Ч 55+ 10.06.1964 1:16.04 67,33 400 м
227 ЄРМОЛЕНКО Валентин Черкаська 73 Ч 70+ 16.04.1946 3.36 67,07 Стрибки у довжину
228 МАЛЬОВАНИЙ Володимир Херсонська 69 Ч 65+ 19.08.1949 25:28.23 66,94 5 000 м
229 ТИЦЬКИЙ Андрій Харківська 41 Ч 40+ 11.07.1977 5.32 66,83 Стрибки у довжину
230 БРОВКО Олександр Херсонська 66 Ч 65+ 22.06.1953 10.16 66,80 Штовхання ядра
231 ЛИСИЙ Ігор Львівська 74 Ч 70+ 30.03.1945 7:28.19 66,33 1 500 м
232 КОРГУН Олексій Запорізька 36 Ч 35+ 30.11.1982 19:35.28 66,20 5 000 м
233 РОГОЗЯН Олексій Донецька 84 Ч 80+ 30.05.1935 46:23.90 66,20 5 000 м с/х
234 ТЕСТЕШНІКОВ Віктор Донецька 59 Ч 55+ 05.09.1959 36.28 65,71 200 м
235 МАЛЬОВАНИЙ Володимир Херсонська 69 Ч 65+ 19.08.1949 54:13.06 65,63 10 000 м
236 КУШНАРЬОВ Олександр Дніпропетровська 54 Ч 50+ 01.08.1964 3.00 65,60 Стрибки з жердиною
237 ЛИСИЙ Ігор Львівська 74 Ч 70+ 30.03.1945 3:46.78 64,94 800 м
238 КУШНАРЬОВ Олександр Дніпропетровська 54 Ч 50+ 01.08.1964 12.00 64,69 Штовхання ядра
239 КУКОТА Станислав Дніпропетровська 72 Ч 70+ 06.03.1947 32.11 64,56 Метання диска
240 ГРАЧОВ Павло Донецька 71 Ч 70+ 19.11.1947 1.00 64,52 Стрибки у висоту
241 ПАЦАН Олександр Дніпропетровська 55 Ч 55+ 23.06.1964 23:25.60 64,10 5 000 м
242 ПІЧАХЧІ Андрій Харківська 47 Ч 45+ 10.08.1971 4.74 63,97 Стрибки у довжину
243 ЄРМОЛЕНКО Валентин Черкаська 73 Ч 70+ 16.04.1946 18.63 63,14 100 м
244 ПАЦАН Олександр Дніпропетровська 55 Ч 55+ 23.06.1964 50:10.07 62,52 10 000 м
245 МЕЛЬНИЧУК Ігор Запорізька 62 Ч 60+ 27.03.1957 36:50.57 62,11 5 000 м с/х
246 КРИВЕНКО Василь Черкаська 59 Ч 55+ 11.01.1960 10.11 61,09 Штовхання ядра
247 ЯН Сергій Миколаївська 39 Ч 35+ 06.08.1979 21:47.84 60,79 5 000 м
248 МЕДВІДЬ Володимир м. Київ 60 Ч 60+ 03.03.1959 40.34 60,64 Метання списа
249 ПЕТРЕНКО Микола Черкаська 58 Ч 55+ 22.05.1961 2.60 60,61 Стрибки з жердиною
250 ЯКУБЕНКО Микола Житомирська 37 Ч 35+ 21.02.1982 33.86 60,10 200 м
251 ТЕСТЕШНІКОВ Віктор Донецька 59 Ч 55+ 05.09.1959 1:42.47 59,92 400 м з/б
252 ФОРОСТЯНОВ Ігор Дніпропетровська 52 Ч 50+ 26.10.1966 2.80 59,32 Стрибки з жердиною
253 КРИВЕНКО Василь Черкаська 59 Ч 55+ 11.01.1960 36.02 59,20 Метання диска
254 ЖИРКОВ Павло Львівська 66 Ч 65+ 10.04.1953 42.43 58,90 200 м
255 ШУЛІКА Володимир м. Київ 59 Ч 55+ 08.06.1960 9.72 58,79 Штовхання ядра
256 ФЛЕНТІН Віктор Хмельницька 64 Ч 60+ 25.04.1955 9.49 58,54 Штовхання ядра
257 ЯН Сергій Миколаївська 39 Ч 35+ 06.08.1979 47:15.20 58,51 10 000 м
258 БРОВКО Олександр Херсонська 66 Ч 65+ 22.06.1953 33.90 58,11 Метання списа
259 ЛЕВАДСЬКИЙ Микола Чернігівська 77 Ч 75+ 15.03.1942 9:01.38 57,96 1 500 м
260 КУШНАРЬОВ Олександр Дніпропетровська 54 Ч 50+ 01.08.1964 41.23 57,71 Метання списа
261 ВЕРБИЦЬКИЙ Георгій Дніпропетровська 43 Ч 40+ 08.03.1976 49:57.81 57,04 10 000 м
262 ЦІМОХА Олександр Черкаська 67 Ч 65+ 14.02.1952 32.10 56,35 Метання списа
263 ДАВИДЮК Іван Рівненська 63 Ч 60+ 10.02.1956 34.80 56,22 Метання диска
264 БРОВКО Олександр Херсонська 66 Ч 65+ 22.06.1953 32.11 55,51 Метання диска
265 ЛЕВАДСЬКИЙ Микола Чернігівська 77 Ч 75+ 15.03.1942 2:01.62 55,31 400 м
266 ДАВИДЮК Іван Рівненська 63 Ч 60+ 10.02.1956 11.11 51,96 Метання ваги
267 БРИГАРЧУК Віталій Миколаївська 45 Ч 45+ 21.02.1973 26:53.11 51,58 5 000 м
268 РОГОЗЯН Олексій Донецька 84 Ч 80+ 30.05.1935 1.98 50,64 Стрибки у довжину
269 ЦІМОХА Олександр Черкаська 67 Ч 65+ 14.02.1952 28.39 50,25 Метання диска
270 ВЄТЧІНКІН Віктор Харківська 54 Ч 50+ 18.02.1965 9.16 49,38 Штовхання ядра
271 ГРАЧОВ Павло Донецька 71 Ч 70+ 19.11.1947 2.48 47,78 Стрибки у довжину
272 ЧЕРНОВ Віктор Київська 77 Ч 75+ 19.08.1941 19.28 44,86 Метання диска
273 РЕВУКА Євген Дніпропетровська 66 Ч 65+ 26.10.1952 6.66 43,79 Штовхання ядра
274 ВЄТЧІНКІН Віктор Харківська 54 Ч 50+ 18.02.1965 30.11 43,78 Метання диска
275 РЕВУКА Євген Дніпропетровська 66 Ч 65+ 26.10.1952 8.41 41,92 Метання ваги
276 ДАВИДЮК Іван Рівненська 63 Ч 60+ 10.02.1956 23.97 41,68 Метання молота
277 ВЄТЧІНКІН Віктор Харківська 54 Ч 50+ 18.02.1965 28.03 39,24 Метання списа
278 МЕЛЬНИЦЬКИЙ Сергій Чернівецька 74 Ч 70+ 14.06.1945 18.34 38,99 Метання диска
279 РЕВУКА Євген Дніпропетровська 66 Ч 65+ 26.10.1952 19.40 36,38 Метання молота
280 ГРАЧОВ Павло Донецька 71 Ч 70+ 19.11.1947 19.85 36,14 Метання списа
281 ДУБЧАК Микола Хмельницька 60 Ч 60+ 11.07.1958 23.80 36,09 Метання диска
282 БРИГАРЧУК Віталій Миколаївська 45 Ч 45+ 21.02.1973 6.49 31,25 Штовхання ядра
283 БРИГАРЧУК Віталій Миколаївська 45 Ч 45+ 21.02.1973 6.28 28,49 Метання ваги
284 БАЛАБАНОВ Павло Білорусь 35 Ч 35+ 04.08.1983 DNF 10 000 м
285 КОЦЮБИНСЬКИЙ Валерій Дніпропетровська 71 Ч 70+ 23.02.1948 NM Метання диска
286 КІСЕЛЬОВ Віктор Житомирська 48 Ч 45+ 29.08.1970 DNF 5 000 м
287 ПЕТРЕНКО Микола Черкаська 58 Ч 55+ 22.05.1961 DNF 200 м
288 САПРИКІН Володимир Черкаська 60 Ч 60+ 27.01.1959 DNF 100 м
289 ТЕСТЕШНІКОВ Віктор Донецька 59 Ч 55+ 05.09.1959 NM Стрибки у висоту
Штовхання ядра  Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 КУКОТА Станислав Дніпропетровська 72 Ч 70+ 06.03.1947 13.26 78,93
2 КОВАЛЬСЬКИЙ Борис м. Київ 76 Ч 75+ 01.06.1943 11.66 75,62
3 ІВАСЮК Петро м. Київ 67 Ч 65+ 01.01.1952 11.04 75,05
4 СТЕЦЕНКО Анатолій Черкаська 60 Ч 60+ 26.07.1958 13.08 71,87
5 БРОВКО Олександр Херсонська 66 Ч 65+ 22.06.1953 10.16 66,8
6 КУШНАРЬОВ Олександр Дніпропетровська 54 Ч 50+ 01.08.1964 12.00 64,69
7 КРИВЕНКО Василь Черкаська 59 Ч 55+ 11.01.1960 10.11 61,09
8 ШУЛІКА Володимир м. Київ 59 Ч 55+ 08.06.1960 9.72 58,79
9 ФЛЕНТІН Віктор Хмельницька 64 Ч 60+ 25.04.1955 9.49 58,54
10 ВЄТЧІНКІН Віктор Харківська 54 Ч 50+ 18.02.1965 9.16 49,38
11 РЕВУКА Євген Дніпропетровська 66 Ч 65+ 26.10.1952 6.66 43,79
12 БРИГАРЧУК Віталій Миколаївська 45 Ч 45+ 21.02.1973 6.49 31,25
Метання молота  Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 ДРІГОЛЬ Олександр Дніпропетровська 53 Ч 50+ 25.04.1966 77.35 110,77 WR
2 КОВАЛЬСЬКИЙ Борис м. Київ 76 Ч 75+ 01.06.1943 36.60 81,79
3 КОЦЮБИНСЬКИЙ Валерій Дніпропетровська 71 Ч 70+ 23.02.1948 39.68 75,84
4 ВЛАСОВ Анатолій Чернівецька 65 Ч 65+ 28.04.1954 37.80 69,08
5 МЕЛЬНИЦЬКИЙ Сергій Чернівецька 74 Ч 70+ 14.06.1945 32.77 68,79
6 ДАВИДЮК Іван Рівненська 63 Ч 60+ 10.02.1956 23.97 41,68
7 РЕВУКА Євген Дніпропетровська 66 Ч 65+ 26.10.1952 19.40 36,38
Метання списа Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 ДУБЧАК Микола Хмельницька 60 Ч 60+ 11.07.1958 46.18 69,42
2 МЕДВІДЬ Володимир м. Київ 60 Ч 60+ 03.03.1959 40.34 60,64
3 БРОВКО Олександр Херсонська 66 Ч 65+ 22.06.1953 33.90 58,11
4 КУШНАРЬОВ Олександр Дніпропетровська 54 Ч 50+ 01.08.1964 41.23 57,71
5 ЦІМОХА Олександр Черкаська 67 Ч 65+ 14.02.1952 32.10 56,35
6 ВЄТЧІНКІН Віктор Харківська 54 Ч 50+ 18.02.1965 28.03 39,24
7 ГРАЧОВ Павло Донецька 71 Ч 70+ 19.11.1947 19.85 36,14
Метання диска Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 КОВАЛЬСЬКИЙ Борис м. Київ 76 Ч 75+ 01.06.1943 31.93 72,03
2 СТЕЦЕНКО Анатолій Черкаська 60 Ч 60+ 26.07.1958 47.14 71,48
3 СУХИЙ Віталій Дніпропетровська 79 Ч 75+ 02.08.1939 28.79 71,47
4 ІВАСЮК Петро м. Київ 67 Ч 65+ 01.01.1952 38.16 67,54
5 ВЛАСОВ Анатолій Чернівецька 65 Ч 65+ 28.04.1954 39.87 67,35
6 КУКОТА Станислав Дніпропетровська 72 Ч 70+ 06.03.1947 32.11 64,56
7 КРИВЕНКО Василь Черкаська 59 Ч 55+ 11.01.1960 36.02 59,20
8 ДАВИДЮК Іван Рівненська 63 Ч 60+ 10.02.1956 34.80 56,22
9 БРОВКО Олександр Херсонська 66 Ч 65+ 22.06.1953 32.11 55,51
10 ЦІМОХА Олександр Черкаська 67 Ч 65+ 14.02.1952 28.39 50,25
11 ЧЕРНОВ Віктор Київська 77 Ч 75+ 19.08.1941 19.28 44,86
12 ВЄТЧІНКІН Віктор Харківська 54 Ч 50+ 18.02.1965 30.11 43,78
13 МЕЛЬНИЦЬКИЙ Сергій Чернівецька 74 Ч 70+ 14.06.1945 18.34 38,99
14 ДУБЧАК Микола Хмельницька 60 Ч 60+ 11.07.1958 23.80 36,09
15 КОЦЮБИНСЬКИЙ Валерій Дніпропетровська 71 Ч 70+ 23.02.1948 NM
Метання ваги Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 ДРІГОЛЬ Олександр Дніпропетровська 53 Ч 50+ 25.04.1966 26.16 118,26 WR
2 КОЦЮБИНСЬКИЙ Валерій Дніпропетровська 71 Ч 70+ 23.02.1948 15.50 79,53
3 МЕЛЬНИЦЬКИЙ Сергій Чернівецька 74 Ч 70+ 14.06.1945 13.01 72,12
4 ВЛАСОВ Анатолій Чернівецька 65 Ч 65+ 28.04.1954 14.25 69,51
5 ДАВИДЮК Іван Рівненська 63 Ч 60+ 10.02.1956 11.11 51,96
6 РЕВУКА Євген Дніпропетровська 66 Ч 65+ 26.10.1952 8.41 41,92
7 БРИГАРЧУК Віталій Миколаївська 45 Ч 45+ 21.02.1973 6.28 28,49
Стрибки у висоту Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 ФЕДОРКО Олег Полтавська 64 Ч 60+ 31.10.1954 1.70 100,00
2 ЄЖОВ Вадим Донецька 80 Ч 80+ 02.08.1938 1.20 88,89
3 РЕПІН Сергій Харківська 46 Ч 45+ 10.07.1972 1.80 86,12
4 ФАЙЧАК Іван Івано-Франківська 79 Ч 75+ 05.08.1939 1.15 83,33
5 ЛІПІЧ Валентин Хмельницька 57 Ч 55+ 08.02.1962 1.50 81,08
6 ЛЕВЧУК Геннадій Чернігівська 45 Ч 45+ 14.08.1973 1.70 80,57
7 ГОРОБЧУК Олександр Вінницька 52 Ч 50+ 18.03.1967 1.55 79,08
8 ПЕТРЕНКО Микола Черкаська 58 Ч 55+ 22.05.1961 1.40 76,50
9 УЛЬЯНЧЕНКО Володимир Запорізька 50 Ч 50+ 21.06.1969 1.50 75,00
10 ДОРОФЕЄВ Валерій Донецька 72 Ч 70+ 24.10.1946 1.10 71,90
11 КРИВЕНКО Василь Черкаська 59 Ч 55+ 11.01.1960 1.30 71,82
12 РОГОЗЯН Олексій Донецька 84 Ч 80+ 30.05.1935 0.90 70,87
13 ГРАЧОВ Павло Донецька 71 Ч 70+ 19.11.1947 1.00 64,52
14 ТЕСТЕШНІКОВ Віктор Донецька 59 Ч 55+ 05.09.1959 NM
Стрибки у довжину Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 ПОПКО Віктор Дніпропетровська 50 Ч 50+ 13.08.1968 5.88 82,47
2 ЛІПІЧ Валентин Хмельницька 57 Ч 55+ 08.02.1962 5.32 81,97
3 ФАЙЧАК Іван Івано-Франківська 79 Ч 75+ 05.08.1939 3.43 76,91
4 ЧЕРНЯТЕВИЧ Володимир Дніпропетровська 70 Ч 70+ 26.09.1948 4.05 76,56
5 РЕПІН Сергій Харківська 46 Ч 45+ 10.07.1972 5.30 70,67
6 ЧЕРНЯТЕВИЧ Ігор Дніпропетровська 45 Ч 45+ 20.05.1974 4.71 70,09
7 КОГУТ Вадим Сумська 47 Ч 45+ 26.02.1972 5.05 68,15
8 ЄРМОЛЕНКО Валентин Черкаська 73 Ч 70+ 16.04.1946 3.36 67,07
9 ТИЦЬКИЙ Андрій Харківська 41 Ч 40+ 11.07.1977 5.32 66,83
10 ПІЧАХЧІ Андрій Харківська 47 Ч 45+ 10.08.1971 4.74 63,97
11 РОГОЗЯН Олексій Донецька 84 Ч 80+ 30.05.1935 1.98 50,64
12 ГРАЧОВ Павло Донецька 71 Ч 70+ 19.11.1947 2.48 47,78
Потрійний стрибок Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 ЧЕРНЯТЕВИЧ Володимир Дніпропетровська 70 Ч 70+ 26.09.1948 10.06 91,04
2 ШУКЕВИЧ Юрій м. Київ 69 Ч 65+ 09.07.1949 9.96 88,53
3 ПОПКО Віктор Дніпропетровська 50 Ч 50+ 13.08.1968 12.40 82,34
4 ДОРОФЕЄВ Валерій Донецька 72 Ч 70+ 24.10.1946 7.67 72,02
Стрибки з жердиною Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 ТКАЧУК Володимир Харківська 72 Ч 70+ 04.01.1947 2.60 78,55
2 КУШНАРЬОВ Олександр Дніпропетровська 54 Ч 50+ 01.08.1964 3.00 65,6
3 ПЕТРЕНКО Микола Черкаська 58 Ч 55+ 22.05.1961 2.60 60,61
4 ФОРОСТЯНОВ Ігор Дніпропетровська 52 Ч 50+ 26.10.1966 2.80 59,32
Біг на 10 000 м Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 РОГОВОЙ Віктор м. Київ 53 Ч 50+ 04.12.1965 34:51.54 88,50
2 КАРПОВИЧ Василь Дніпропетровська 64 Ч 60+ 15.01.1955 38:38.64 87,81
3 МИХАЛЬЧУК Петро Рівненська 59 Ч 55+ 29.06.1960 37:56.54 85,52
4 ЧАЛИК Сергій Дніпропетровська 48 Ч 45+ 18.04.1971 34:39.84 85,49
5 БАБАРИКА Олександр Дніпропетровська 35 Ч 35+ 22.05.1984 32:22.44 83,09
6 ДЕРКАЧ Микола Донецька 64 Ч 60+ 25.10.1954 40:50.14 83,06
7 УРУЩАК Іван Львівська 68 Ч 65+ 23.04.1951 44:46.24 78,66
8 ГІЛЯКІН Олег Миколаївська 59 Ч 55+ 25.01.1960 42:52.83 75,65
9 КОНОПЕЛЬСЬКИЙ Ярослав Львівська 62 Ч 60+ 21.05.1957 44:03.24 75,63
10 МЕРЕНКОВ Віталій Сумська 35 Ч 35+ 02.07.1984 35:37.64 75,50
11 БУДАКВА Андрій Донецька 51 Ч 50+ 21.08.1967 40:21.14 75,21
12 ГАЛКІН Анатолій Вінницька 65 Ч 65+ 14.05.1954 46:32.52 73,55
13 СИДОРЕНКО Олег Дніпропетровська 66 Ч 65+ 25.04.1953 47:03.45 73,42
14 СУРОВЦЕВ Сергій Дніпропетровська 54 Ч 50+ 12.01.1965 43:03.64 72,26
15 КУЛИК Олексій Львівська 70 Ч 70+ 02.01.1949 50:11.63 71,69
16 КРУПСЬКИЙ Василь Львівська 79 Ч 75+ 28.01.1940 59:31.98 70,38
17 МУМРЯК Микола Миколаївська 63 Ч 60+ 23.01.1956 47:54.59 69,66
18 ЖУКОВ Олександр Дніпропетровська 54 Ч 50+ 14.07.1964 44:50.84 69,38
19 МАЛЬОВАНИЙ Володимир Херсонська 69 Ч 65+ 19.08.1949 54:13.06 65,63
20 ПАЦАН Олександр Дніпропетровська 55 Ч 55+ 23.06.1964 50:10.07 62,52
21 ЯН Сергій Миколаївська 39 Ч 35+ 06.08.1979 47:15.20 58,51
22 ВЕРБИЦЬКИЙ Георгій Дніпропетровська 43 Ч 40+ 08.03.1976 49:57.81 57,04
23 БАЛАБАНОВ Павло Білорусь 35 Ч 35+ 04.08.1983 DNF
Біг на 5 000 м Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 ІВАНОВ Євген Дніпропетровська 63 Ч 60+ 06.04.1956 18:06.30 89,02
2 КАРПОВИЧ Василь Дніпропетровська 64 Ч 60+ 15.01.1955 18:56.26 85,81
3 ЧАЛИК Сергій Дніпропетровська 48 Ч 45+ 18.04.1971 16:48.54 84,48
4 МИХАЛЬЧУК Петро Рівненська 59 Ч 55+ 29.06.1960 18:28.18 84,19
5 ДЕРКАЧ Микола Донецька 64 Ч 60+ 25.10.1954 19:56.46 81,40
6 КАНДИБЕЙ Володимир Черкаська 47 Ч 45+ 19.02.1972 18:00.84 78,18
7 САХНО Володимир Чернігівська 48 Ч 45+ 29.07.1970 18:14.28 77,86
8 СИНЕНКО Володимир Житомирська 57 Ч 55+ 15.06.1962 19:38.12 77,84
9 УРУЩАК Іван Львівська 68 Ч 65+ 23.04.1951 22:10.99 76,03
10 ЧЕПЕРИС Юрій Сумська 49 Ч 45+ 11.10.1969 18:54.18 75,74
11 ЖУК Анатолій Львівська 73 Ч 70+ 05.04.1946 23:42.46 75,71
12 АДАМКОВ Юрій Хмельницька 61 Ч 60+ 26.03.1958 21:00.65 75,36
13 БУДАКВА Андрій Донецька 51 Ч 50+ 21.08.1967 19:24.55 74,96
14 РИХЛЮК Ігор Житомирська 51 Ч 50+ 29.03.1968 19:24.89 74,94
15 СЕМЕНОВ Вячеслав Донецька 61 Ч 60+ 04.02.1958 21:11.10 74,74
16 КОНОПЕЛЬСЬКИЙ Ярослав Львівська 62 Ч 60+ 21.05.1957 21:31.67 74,17
17 МЕРЕНКОВ Віталій Сумська 35 Ч 35+ 02.07.1984 17:28.17 73,75
18 РУСАНЕНКО Олексій Дніпропетровська 55 Ч 55+ 22.11.1963 20:30.09 73,33
19 ГІЛЯКІН Олег Миколаївська 59 Ч 55+ 25.01.1960 21:14.18 73,22
20 КУЛИК Олексій Львівська 70 Ч 70+ 02.01.1949 23:32.38 73,19
21 ПЕТЕЛЬГУЗ Юрій Дніпропетровська 53 Ч 50+ 26.03.1966 20:17.09 72,88
22 ГАЛКІН Анатолій Вінницька 65 Ч 65+ 14.05.1954 22:32.18 72,77
23 ЯКОВЕНКО Володимир Житомирська 51 Ч 50+ 22.10.1967 20:09.73 72,16
24 ГРИЦЬКО Богдан Житомирська 36 Ч 35+ 11.06.1983 18:10.69 71,33
25 ВАСИЛЮК Володимир Івано-Франківська 61 Ч 60+ 10.10.1957 22:12.34 71,30
26 КРУПСЬКИЙ Василь Львівська 79 Ч 75+ 28.01.1940 28:10.54 71,22
27 ВОРОНА Влад Сумська 43 Ч 40+ 15.05.1976 19:11.16 71,15
28 ПЕТРЯКОВ Микола Дніпропетровська 70 Ч 70+ 24.08.1948 24:15.62 71,04
29 МЕШЕВСЬКИЙ Дмитро Дніпропетровська 68 Ч 65+ 31.01.1951 23:55.74 70,49
30 СУРОВЦЕВ Сергій Дніпропетровська 54 Ч 50+ 12.01.1965 21:21.05 69,79
31 МУМРЯК Микола Миколаївська 63 Ч 60+ 23.01.1956 23:10.53 69,54
32 МАЛЬОВАНИЙ Володимир Херсонська 69 Ч 65+ 19.08.1949 25:28.23 66,94
33 КОРГУН Олексій Запорізька 36 Ч 35+ 30.11.1982 19:35.28 66,20
34 ПАЦАН Олександр Дніпропетровська 55 Ч 55+ 23.06.1964 23:25.60 64,10
35 ЯН Сергій Миколаївська 39 Ч 35+ 06.08.1979 21:47.84 60,79
36 БРИГАРЧУК Віталій Миколаївська 45 Ч 45+ 21.02.1973 26:53.11 51,58
37 КІСЕЛЬОВ Віктор Житомирська 48 Ч 45+ 29.08.1970 DNF
Спортивна ходьба на 5 000 м Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 ГАРНИК Петро Вінницька 54 Ч 50+ 18.08.1964 24:10.72 87,75
2 КЛИМЧИК Петро Рівненська 48 Ч 45+ 17.04.1971 24:23.67 82,67
3 СЕРГІЄНКО Володимир м. Київ 74 Ч 70+ 02.01.1945 32:48.40 80,37
4 ОНІЩУК Микола Хмельницька 71 Ч 70+ 10.01.1948 31:51.46 79,62
5 ДЕРБАК Анатолій Луганська 77 Ч 75+ 26.03.1942 34:45.73 79,11
6 ШЕРЕМЕТ Віктор Львівська 67 Ч 65+ 01.03.1952 30:36.17 78,97
7 ЖИРКОВ Павло Львівська 66 Ч 65+ 10.04.1953 30:22.54 78,68
8 ЖУКОВ Олександр Дніпропетровська 54 Ч 50+ 14.07.1964 27:56.90 75,91
9 СЕМЕНОВ Вячеслав Донецька 61 Ч 60+ 04.02.1958 29:58.41 75,57
10 СОБОЛЕВСЬКИЙ Ігор Львівська 63 Ч 60+ 22.07.1955 30:46.44 75,17
11 ДУТОВ Вячеслав Сумська 67 Ч 65+ 12.11.1951 32:52.62 73,36
12 КОРОТИЧ Олександр Черкаська 66 Ч 65+ 28.05.1953 32:56.57 72,55
13 БАРТОШ Анатолій Сумська 56 Ч 55+ 02.03.1963 29:50.75 72,37
14 КРУГЛІКОВ Валерій Білорусь 73 Ч 70+ 05.01.1946 37:56.00 69,19
15 РОГОЗЯН Олексій Донецька 84 Ч 80+ 30.05.1935 46:23.90 66,20
16 МЕЛЬНИЧУК Ігор Запорізька 62 Ч 60+ 27.03.1957 36:50.57 62,11
Біг на 1 500 м Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 ІВАНОВ Євген Дніпропетровська 63 Ч 60+ 06.04.1956 4:50.12 90,58
2 ШУЛЬГА Семен Сумська 65 Ч 65+ 18.05.1954 5:20.48 83,50
3 СТОЙКО Микола Хмельницька 54 Ч 50+ 29.08.1964 4:55.39 82,30
4 КЛИМЧИК Петро Рівненська 48 Ч 45+ 17.04.1971 4:45.24 81,16
5 ГОЄНКО Микола Харківська 60 Ч 60+ 17.02.1959 5:15.83 81,02
6 СИНЕНКО Володимир Житомирська 57 Ч 55+ 15.06.1962 5:09.92 80,44
7 МІЛКА Вячнслав Харківська 47 Ч 45+ 27.08.1971 4:47.16 79,99
8 СОЛОВЙОВ Віктор Харківська 71 Ч 70+ 28.05.1948 5:56.34 79,87
9 КІСЕЛЬОВ Віктор Житомирська 48 Ч 45+ 29.08.1970 4:51.49 79,42
10 ЖУК Анатолій Львівська 73 Ч 70+ 05.04.1946 6:08.80 79,37
11 НАГУЛЯК Олександр Хмельницька 61 Ч 60+ 24.06.1958 5:26.70 79,03
12 БОЙКО Борис Київська 59 Ч 55+ 12.04.1960 5:03.36 77,98
13 ФЕДОРЕЦЬ Володимир Запорізька 58 Ч 55+ 27.01.1961 5:25.32 77,31
14 ЯКОВЕНКО Володимир Житомирська 51 Ч 50+ 22.10.1967 5:07.11 77,24
15 РИХЛЮК Ігор Житомирська 51 Ч 50+ 29.03.1968 5:10.09 76,49
16 ЧЕПЕРИС Юрій Сумська 49 Ч 45+ 11.10.1969 5:09.34 75,45
17 ПЕТЕЛЬГУЗ Юрій Дніпропетровська 53 Ч 50+ 26.03.1966 5:21.44 75,01
18 ФЛЕНТІН Віктор Хмельницька 64 Ч 60+ 25.04.1955 5:53.61 75,00
19 ВАСИЛЮК Володимир Івано-Франківська 61 Ч 60+ 10.10.1957 5:52.88 73,17
20 НОВІКОВ Анатолій Запорізька 61 Ч 60+ 25.09.1957 5:53.32 73,05
21 ВОРОНА Влад Сумська 43 Ч 40+ 15.05.1976 5:05.42 72,92
22 АДАМКОВ Юрій Хмельницька 61 Ч 60+ 26.03.1958 5:56.22 72,48
23 СТЕПАНЕНКО Василь Сумська 51 Ч 50+ 01.01.1968 5:27.61 72,40
24 ГРИЦЬКО Богдан Житомирська 36 Ч 35+ 11.06.1983 4:52.75 72,25
25 ПОДВЕЗЬКО Олександр Сумська 50 Ч 50+ 03.02.1969 5:27.33 71,88
26 ОСТРОВСЬКИЙ Геннадій Сумська 52 Ч 50+ 14.04.1967 5:34.36 71,51
27 РЕБИК Олександр Запорізька 36 Ч 35+ 06.08.1982 4:45.82 71,26
28 КАЛУГІН Віктор Дніпропетровська 37 Ч 35+ 20.01.1982 4:59.38 71,15
29 ЛІСУН Анатолій Сумська 52 Ч 50+ 24.04.1967 5:38.45 70,65
30 ЛИСИЙ Ігор Львівська 74 Ч 70+ 30.03.1945 7:28.19 66,33
31 ЛЕВАДСЬКИЙ Микола Чернігівська 77 Ч 75+ 15.03.1942 9:01.38 57,96
Біг на 800 м Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 ЛИСЕНКО Олександр Київська 64 Ч 60+ 05.04.1955 2:29.72 86,96
2 ФІЩЕНКО Віталій Харківська 63 Ч 60+ 21.09.1955 2:31.67 85,18
3 ШУЛЬГА Семен Сумська 65 Ч 65+ 18.05.1954 2:37.36 83,39
4 БОЙКО Борис Київська 59 Ч 55+ 12.04.1960 2:30.77 83,06
5 КІСЕЛЬОВ Віктор Житомирська 48 Ч 45+ 29.08.1970 2:18.12 82,73
6 СТОЙКО Микола Хмельницька 54 Ч 50+ 29.08.1964 2:25.56 82,63
7 СОЛОВЙОВ Віктор Харківська 71 Ч 70+ 28.05.1948 2:55.19 82,26
8 КОВАЛЮХ Євген Харківська 37 Ч 35+ 17.08.1981 2:06.16 81,90
9 МІЛКА Вячнслав Харківська 47 Ч 45+ 27.08.1971 2:18.85 81,58
10 ГАРНИК Петро Вінницька 54 Ч 50+ 18.08.1964 2:28.30 81,10
11 ГОЄНКО Микола Харківська 60 Ч 60+ 17.02.1959 2:35.84 81,02
12 НАГУЛЯК Олександр Хмельницька 61 Ч 60+ 24.06.1958 2:37.06 81,01
13 ДУДУЛАДЕНКО Микола Рівненська 66 Ч 65+ 16.12.1952 2:45.85 79,96
14 НОВІКОВ Анатолій Запорізька 61 Ч 60+ 25.09.1957 2:39.87 79,58
15 ГАВРИЛЮК Сергій м. Київ 42 Ч 40+ 03.06.1977 2:16.86 79,14
16 ОНІЩУК Микола Хмельницька 71 Ч 70+ 10.01.1948 3:04.23 76,32
17 СТЕПАНЕНКО Василь Сумська 51 Ч 50+ 01.01.1968 2:36.63 74,87
18 КАНДИБЕЙ Володимир Черкаська 47 Ч 45+ 19.02.1972 2:31.47 74,79
19 ОСТРОВСЬКИЙ Геннадій Сумська 52 Ч 50+ 14.04.1967 2:38.85 74,46
20 КОТЛОВ Олексій Миколаївська 72 Ч 70+ 20.06.1947 3:14.33 73,47
21 ПОДВЕЗЬКО Олександр Сумська 50 Ч 50+ 03.02.1969 2:39.81 72,78
22 СЕНИК Андрій Запорізька 49 Ч 45+ 20.03.1970 2:40.18 71,97
23 КРИЧУН Василь Івано-Франківська 72 Ч 70+ 24.03.1947 3:19.85 71,44
24 ЛІСУН Анатолій Сумська 52 Ч 50+ 24.04.1967 2:48.74 70,08
25 ЛИСИЙ Ігор Львівська 74 Ч 70+ 30.03.1945 3:46.78 64,94
Біг на 400 м Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 СИРМОЛОТОВ Олександр м. Київ 50 Ч 50+ 09.08.1968 56.96 86,96
2 ФІЩЕНКО Віталій Харківська 63 Ч 60+ 21.09.1955 1:05.65 82,06
3 ЛИСЕНКО Олександр Київська 64 Ч 60+ 05.04.1955 1:06.79 81,16
4 ПАВЛИШИН Анатолій Вінницька 69 Ч 65+ 05.02.1950 1:11.64 81,03
5 НЕСВІТАЙЛО Юрій Харківська 58 Ч 55+ 09.04.1961 1:05.84 79,27
6 ДЗУЛЬ Іван Івано-Франківська 56 Ч 55+ 24.01.1963 1:05.34 78,86
7 ШВАРТАУ Віктор м. Київ 62 Ч 60+ 17.04.1957 1:08.29 78,39
8 ГАВРИЛЮК Сергій м. Київ 42 Ч 40+ 03.06.1977 1:00.67 77,20
9 СИНЕНКО Володимир Житомирська 57 Ч 55+ 15.06.1962 1:07.98 76,29
10 СУХОВСТАВСЬКИЙ Володимир Вінницька 59 Ч 55+ 11.04.1960 1:14.33 70,68
11 КРИЧУН Василь Івано-Франківська 72 Ч 70+ 24.03.1947 1:27.06 70,37
12 КОРШУНОВ Сергій Дніпропетровська 60 Ч 60+ 18.07.1958 1:16.21 69,39
13 ПОДВЕЗЬКО Олександр Сумська 50 Ч 50+ 03.04.1969 1:13.20 67,66
14 БУГРИН Ігор Львівська 55 Ч 55+ 10.06.1964 1:16.04 67,33
15 ЛЕВАДСЬКИЙ Микола Чернігівська 77 Ч 75+ 15.03.1942 2:01.62 55,31
Біг на 400/300 м з/б Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 СИРМОЛОТОВ Олександр м. Київ 50 Ч 50+ 09.08.1968 1:01.19 94,95
2 ПАВЛІШИН Анатолій Вінницька 69 Ч 65+ 05.02.1950 57.75 83,19
3 ГОРОБЧУК Олександр Вінницька 52 Ч 50+ 18.03.1967 1:14.73 78,11
4 ШВАРТАУ Віктор м. Київ 62 Ч 60+ 17.04.1957 55.53 77,29
5 ТЕСТЕШНІКОВ Віктор Донецька 59 Ч 55+ 05.09.1959 1:42.47 59,92
Біг на 200 м Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 ОСТАШЕВСЬКИЙ Михайло Сумська 60 Ч 60+ 04.10.1958 26.59 90,26
2 БАГРІН Володимир Запорізька 64 Ч 60+ 18.07.1954 27.51 89,53
3 НЕСВІТАЙЛО Юрій Харківська 58 Ч 55+ 09.04.1961 29.07 81,46
4 ПОДГОРНИЙ Володимир Дніпропетровська 37 Ч 35+ 15.07.1981 25.40 80,12
5 МЕЛЬНИК Володимир м. Київ 63 Ч 60+ 12.05.1956 30.58 80,02
6 ШВАРТАУ Віктор м. Київ 62 Ч 60+ 17.04.1957 30.58 79,50
7 КОГУТ Вадим Сумська 47 Ч 45+ 26.02.1972 27.90 78,60
8 ЗАХАРЕВИЧ Ігор Вінницька 43 Ч 40+ 08.09.1975 27.44 77,62
9 ДЗУЛЬ Іван Івано-Франківська 56 Ч 55+ 24.01.1963 30.15 77,48
10 АМЕС Максим Донецька 44 Ч 40+ 02.11.1974 27.80 77,19
11 ПЕРИДИРІЙ Микола Донецька 74 Ч 70+ 17.03.1945 35.89 76,48
12 ЧЕРНОВ Віктор Київська 77 Ч 75+ 19.08.1941 37.78 76,36
13 КОСТІН Віктор Черкаська 39 Ч 35+ 06.08.1979 27.96 73,93
14 ГРАУР Сергій Донецька 66 Ч 65+ 26.05.1953 34.00 73,50
15 СОБОЛЕВСЬКИЙ Ігор Львівська 63 Ч 60+ 22.07.1955 33.30 73,48
16 ОЛІВСОН Олександр Житомирська 55 Ч 55+ 14.11.1963 31.87 72,83
17 СУХОВСТАВСЬКИЙ Володимир Вінницька 59 Ч 55+ 11.04.1960 33.67 70,80
18 ВЄТРОВ Олександр Рівненська 46 Ч 45+ 30.08.1972 30.89 70,51
19 ДЕРБАК Анатолій Луганська 77 Ч 75+ 26.03.1942 41.38 69,72
20 БУГРИН Ігор Львівська 55 Ч 55+ 10.06.1964 34.06 68,14
21 КОРШУНОВ Сергій Дніпропетровська 60 Ч 60+ 18.07.1958 35.30 67,99
22 КРИЧУН Василь Івано-Франківська 72 Ч 70+ 24.03.1947 39.25 67,77
23 ТЕСТЕШНІКОВ Віктор Донецька 59 Ч 55+ 05.09.1959 36.28 65,71
24 ЯКУБЕНКО Микола Житомирська 37 Ч 35+ 21.02.1982 33.86 60,10
25 ЖИРКОВ Павло Львівська 66 Ч 65+ 10.04.1953 42.43 58,90
26 ПЕТРЕНКО Микола Черкаська 58 Ч 55+ 22.05.1961 DNF
Біг на 100 м Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 ОСТАШЕВСЬКИЙ Михайло Сумська 60 Ч 60+ 04.10.1958 12.59 92,93
2 БАГРІН Володимир Запорізька 64 Ч 60+ 18.07.1954 13.10 91,53
3 СМОЛІЙ Сергій Дніпропетровська 58 Ч 55+ 20.05.1961 13.52 85,43
4 ЛІПІЧ Валентин Хмельницька 57 Ч 55+ 08.02.1962 13.48 85,16
5 ТИЦЬКИЙ Андрій Харківська 41 Ч 40+ 11.07.1977 12.30 83,98
6 НЕСВІТАЙЛО Юрій Харківська 58 Ч 55+ 09.04.1961 14.08 82,03
7 ПОДГОРНИЙ Володимир Дніпропетровська 37 Ч 35+ 15.07.1981 12.24 82,03
8 МЕЛЬНИК Володимир м. Київ 63 Ч 60+ 12.05.1956 14.54 81,91
9 КУШНАРЬОВ Олександр Дніпропетровська 54 Ч 50+ 01.08.1964 13.89 81,14
10 КОСТІН Віктор Черкаська 39 Ч 35+ 06.08.1979 12.76 79,78
11 КОВАЛЮХ Євген Харківська 37 Ч 35+ 17.08.1981 12.61 79,62
12 КОГУТ Вадим Сумська 47 Ч 45+ 26.02.1972 13.58 79,23
13 НАГУЛЯК Олександр Хмельницька 61 Ч 60+ 24.06.1958 14.87 79,15
14 ЗАХАРЕВИЧ Ігор Вінницька 43 Ч 40+ 08.09.1975 13.26 78,96
15 ЯКОВЕНКО Володимир Житомирська 51 Ч 50+ 22.10.1967 14.00 78,93
16 АМЕС Максим Донецька 44 Ч 40+ 02.11.1974 13.56 77,73
17 ПЕРИДИРІЙ Микола Донецька 74 Ч 70+ 17.03.1945 16.84 77,43
18 РЕПІН Сергій Харківська 46 Ч 45+ 10.07.1972 13.84 77,24
19 ГРАУР Сергій Донецька 66 Ч 65+ 26.05.1953 15.71 77,21
20 ЧЕРНОВ Віктор Київська 77 Ч 75+ 19.08.1941 17.90 75,87
21 ОЛІВСОН Олександр Житомирська 55 Ч 55+ 14.11.1963 15.39 73,68
22 ВЄТРОВ Олександр Рівненська 46 Ч 45+ 30.08.1972 14.82 72,13
23 ШЕРЕМЕТ Віктор Львівська 67 Ч 65+ 01.03.1952 16.92 72,10
24 КОРОТИЧ Олександр Черкаська 66 Ч 65+ 28.05.1953 16.83 72,07
25 ЄРМОЛЕНКО Валентин Черкаська 73 Ч 70+ 16.04.1946 18.63 63,14
26 САПРИКІН Володимир Черкаська 60 Ч 60+ 27.01.1959 DNF
Біг на 100/80 м з/б Чоловіки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 ЄЖОВ Вадим Донецька 80 Ч 80+ 02.08.1938 16.99 88,29
2 ГОРОБЧУК Олександр Вінницька 52 Ч 50+ 18.03.1967 17.25 78,96
3 ФАЙЧАК Іван Івано-Франківська 79 Ч 75+ 05.08.1939 20.67 72,33
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата
народження
Результат Рейтинг
WMA
Вид
1 ШВЕДОВА Катерина Сумська 75 Ж 75+ 12.12.1943 9,29 100,43 Штовхання ядра РУ
2 ЛИТВИН Валентина Харківська 70 Ж 70+ 13.09.1948 6:51.90 90,05 1 500 м
3 ШВЕДОВА Катерина Сумська 75 Ж 75+ 12.12.1943 1.00 88,50 Стрибки у висоту
4 ТИШКО Антоніна м. Київ 72 Ж 70+ 24.06.1947 32:50.22 88,47 5 000 м с/х
5 СОРОЧУК Світлана Дніпропетровська 52 Ж 50+ 29.05.1967 13.90 88,31 Штовхання ядра
6 ЛИТВИН Валентина Харківська 70 Ж 70+ 13.09.1948 3:21.95 88,26 800 м
7 РАДІОНОВА Наталя Донецька 45 Ж 45+ 21.07.1973 13.16 86,75 Метання ваги
8 РАДІОНОВА Наталя Донецька 45 Ж 45+ 21.07.1973 43.20 85,09 Метання молота
9 КРЕПКІНА Валентина м. Київ 53 Ж 50+ 05.09.1965 9.67 84,16 Потрійний стрибок
10 СТАДНИК Ольга Львівська 62 Ж 60+ 05.09.1956 23:29.54 84,03 5 000 м
11 ТУРИШЕВА Наталія Херсонська 54 Ж 50+ 09.03.1965 1:11.92 83,98 400 м
12 КРЕПКІНА Валентина м. Київ 53 Ж 50+ 05.09.1965 15.25 82,91 100 м
13 СТАДНИК Ольга Львівська 62 Ж 60+ 05.09.1956 49:14.16 82,49 10 000 м
14 ШМАЛЬКО Надія Дніпропетровська 60 Ж 60+ 20.01.1959 16.43 82,45 100 м
15 ЗАЛІСКО Оксана Львівська 63 Ж 60+ 25.11.1956 24:30.59 81,80 5 000 м
16 ЯЦЕНКО Ксенія Дніпропетровська 40 Ж 40+ 23.01.1979 13.45 81,71 100 м
17 БАБЕНКО Олена Запорізька 58 Ж 55+ 29.10.1960 22:48.29 81,64 5 000 м
18 ЗАЛІСКО Оксана Львівська 63 Ж 60+ 25.11.1956 50:48.85 81,21 10 000 м
19 ЯЦЕНКО Ксенія Дніпропетровська 40 Ж 40+ 23.01.1979 27.75 81,01 200 м
20 БАБЕНКО Олена Запорізька 58 Ж 55+ 29.10.1960 47:18.87 80,81 10 000 м
21 КРЕПКІНА Валентина м. Київ 53 Ж 50+ 05.09.1965 14.91 80,62 80 м з/б
22 ЛЮБЧЕНКО Тетяна м. Київ 62 Ж 60+ 23.05.1957 6:45.16 80,56 1 500 м
23 СІКОРА Ганна Хмельницька 55 Ж 55+ 27.09.1963 6:08.05 80,26 1 500 м
24 ЩЕРБИНА Людмила Одеська 36 Ж 35+ 11.07.1982 13.16 79,71 100 м
25 ТКАЧУК Антоніна Черкаська 79 Ж 75+ 19.07.1939 4:41.34 79,43 800 м
26 ТУРИШЕВА Наталія Херсонська 54 Ж 50+ 09.03.1965 2:48.98 79,16 800 м
27 ТУРИШЕВА Наталія Херсонська 54 Ж 50+ 09.03.1965 33.67 78,94 200 м
28 РОЖКОВА Вікторія Дніпропетровська 40 Ж 40+ 29.10.1978 14.00 78,50 100 м
29 ШВЕДОВА Катерина Сумська 75 Ж 75+ 12.12.1943 20.25 78,35 100 м
30 ЩЕРБИНА Людмила Одеська 36 Ж 35+ 11.07.1982 27.41 78,33 200 м
31 ІВАРОВСЬКА Ніна Чернігівська 58 Ж 55+ 04.01.1961 49:16.79 77,58 10 000 м
32 ЗОЗУЛЯ Ірина м. Київ 65 Ж 65+ 26.04.1954 12.77 77,39 Метання ваги
33 ТКАЧУК Антоніна Черкаська 79 Ж 75+ 19.07.1939 9:28.63 77,04 1 500 м
34 ІВАРОВСЬКА Ніна Чернігівська 58 Ж 55+ 04.01.1961 24:13.86 76,83 5 000 м
35 ЛЮБЧЕНКО Тетяна м. Київ 62 Ж 60+ 23.05.1957 3:17.34 76,82 800 м
36 ШМАЛЬКО Надія Дніпропетровська 60 Ж 60+ 20.01.1959 36.92 76,65 200 м
37 ЗОЗУЛЯ Ірина м. Київ 65 Ж 65+ 26.04.1954 9,13 75,64 Штовхання ядра
67 СІКОРА Ганна Хмельницька 55 Ж 55+ 27.09.1963 2:59.32 75,60 800 м
38 КОЗУБ Інна Дніпропетровська 57 Ж 55+ 25.04.1962 24:19.87 75,44 5 000 м
39 КОВПАК Алла Миколаївська 57 Ж 55+ 23.10.1962 36.37 75,42 200 м
40 ШТОКАЛО Ніна Луганська 61 Ж 60+ 21.04.1958 18.16 75,27 100 м
41 СЛАСТІНА Ганна Харківська 41 Ж 40+ 04.09.1977 15.00 74,08 100 м
42 КАСІНОВА Ірина Харківська 41 Ж 40+ 21.11.1977 5:37.31 73,61 1 500 м
43 КАСІНОВА Ірина Харківська 41 Ж 40+ 21.11.1977 2:40.45 73,25 800 м
44 КАРАВАН Наталя Харківська 40 Ж 40+ 02.11.1978 5:41.42 71,99 1 500 м
45 РОЖКОВА Вікторія Дніпропетровська 40 Ж 40+ 29.10.1978 20:55.76 71,67 5 000 м
46 ХОЛОД Олександра Черкаська 63 Ж 60+ 23.01.1956 35:47.79 71,56 5 000 м с/х
47 СЛАСТІНА Ганна Харківська 41 Ж 40+ 04.09.1977 45.82 70,39 Метання списа
48 ІЛЬЧЕНКО Світлана Хмельницька 38 Ж 35+ 04.03.1981 5:43.15 70,38 1 500 м
49 КАРАВАН Наталя Харківська 40 Ж 40+ 02.11.1978 21:20.33 70,29 5 000 м
50 ЗОЗУЛЯ Ірина м. Київ 65 Ж 65+ 26.04.1954 31.50 70,12 Метання молота
51 ЗАЛІСКО Оксана Львівська 63 Ж 60+ 25.11.1956 1:33.42 70,08 400 м
52 ШЕВЧЕНКО Олена Дніпропетровська 53 Ж 50+ 02.03.1966 10.76 69,60 Штовхання ядра
53 КОВЛЬСЬКА Валетнина Миколаївська 47 Ж 45+ 17.06.1972 23:08.47 69,56 5 000 м
54 КОВЛЬСЬКА Валетнина Миколаївська 47 Ж 45+ 17.06.1972 47:54.50 68,88 10 000 м
55 ПАНЧОХА Любов Вінницька 52 Ж 50+ 21.05.1967 18.21 68,73 100 м
56 СТАВІНСЬКА Людмила Полтавська 63 Ж 60+ 08.06.1956 29:12.46 68,65 5 000 м
57 АПОЛОСОВА Лілія Запорізька 41 Ж 40+ 17.02.1978 44.66 68,61 Метання списа
58 БОНДАРЕНКО Людмила Миколаївська 71 Ж 70 17.07.1947 41:45.62 68,53 5 000 м с/х
59 ШТОКАЛО Ніна Луганська 61 Ж 60+ 21.04.1958 42.04 67,98 200 м
60 ІЛЬЧЕНКО Світлана Хмельницька 38 Ж 35+ 04.03.1981 21:46.69 67,96 5 000 м
61 ТКАЧУК Антоніна Черкаська 79 Ж 75+ 19.07.1939 24.68 67,27 100 м
62 СТАВІНСЬКА Людмила Полтавська 63 Ж 60+ 08.06.1956 8:13.99 67,09 1 500 м
63 КОЗЛОВСЬКА Парасковья Дніпропетровська 64 Ж 60+ 11.02.1955 1:04:16.04 65,22 10 000 м
64 ПАНЧОХА Любов Вінницька 52 Ж 50+ 21.05.1967 39.88 65,22 200 м
65 БЕВЗЮК Ольга Херсонська 78 Ж 75+ 01.05.1941 40:22.48 64,48 5 000 м
66 ПОБЛІЧКО Олена Хмельницька 55 Ж 55+ 12.01.1964 33.86 63,25 Метання диска
67 БОНДАРЕНКО Людмила Миколаївська 71 Ж 70 17.07.1947 2:00.45 61,14 400 м
68 СОРОЧУК Світлана Дніпропетровська 52 Ж 50+ 29.05.1967 34,21 60,34 Метання диска
69 ШЕВЧЕНКО Олена Дніпропетровська 53 Ж 50+ 02.03.1966 3.46 60,28 Стрибки у довжину
70 КОЗЛОВСЬКА Парасковья Дніпропетровська 64 Ж 60+ 11.02.1955 33:50.35 60,14 5 000 м
71 ЯНКУН Євгенія Хмельницька 58 Ж 55+ 03.05.1961 29.16 57,90 Метання диска
72 БОНДАРЧУК Надія Житомирська 35 Ж 35+ 20.02.1984 18.51 56,67 100 м
73 ЗОЗУЛЯ Ірина м. Київ 65 Ж 65+ 26.04.1954 24.02 55,90 Метання диска
74 РАДІОНОВА Наталя Донецька 45 Ж 45+ 21.07.1973 9.53 55,47 Штовхання ядра
75 ШЕВЧЕНКО Олена Дніпропетровська 53 Ж 50+ 02.03.1966 27.50 55,28 Метання списа
76 КУШНАРЬОВА Тетяна Дніпропетровська 50 Ж 50+ 14.12.1968 9.98 52,50 Метання ваги
77 ПАШКЕВИЧ Ніна Рівненська 42 Ж 40+ 19.04.1977 9.40 50,92 Штовхання ядра
78 СОРОЧУК Світлана Дніпропетровська 52 Ж 50+ 29.05.1967 29.52 49,74 Метання молота
79 ПИЛИПЕНКО Олена Вінницька 64 Ж 60+ 28.06.1955 5.90 47,73 Штовхання ядра
80 ПАШКЕВИЧ Ніна Рівненська 42 Ж 40+ 19.04.1977 7.40 45,76 Метання ваги
81 КУШНАРЬОВА Тетяна Дніпропетровська 50 Ж 50+ 14.12.1968 27.83 45,20 Метання молота
82 ЯНКУН Євгенія Хмельницька 58 Ж 55+ 03.05.1961 18.93 43,52 Метання списа
83 КОВЛЬСЬКА Валетнина Миколаївська 47 Ж 45+ 17.06.1972 2.60 41,67 Стрибки у довжину
84 КУШНАРЬОВА Тетяна Дніпропетровська 50 Ж 50+ 14.12.1968 22.01 41,14 Метання списа
85 ШЕВЧЕНКО Олена Дніпропетровська 53 Ж 50+ 02.03.1966 7.40 41,07 Метання ваги
86 ПАШКЕВИЧ Ніна Рівненська 42 Ж 40+ 19.04.1977 25.18 39,65 Метання списа
87 ПОБЛІЧКО Олена Хмельницька 55 Ж 55+ 12.01.1964 17.95 37,99 Метання списа
88 ПИЛИПЕНКО Олена Вінницька 64 Ж 60+ 28.06.1955 12.03 27,33 Метання диска
89 ШАБАГА Марія Хмельницька 60 Ж 60+ 11.10.1958 DNF 100 м
Особиста першість у кожному виді програми
За Рейтингом  WMA
Штовхання ядра  Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 ШВЕДОВА Катерина Сумська 75 Ж 75+ 12.12.1943 9,29 100,43 РУ
2 СОРОЧУК Світлана Дніпропетровська 52 Ж 50+ 29.05.1967 13.90 88,31
3 ЗОЗУЛЯ Ірина м. Київ 65 Ж 65+ 26.04.1954 9,13 75,64
4 ШЕВЧЕНКО Олена Дніпропетровська 53 Ж 50+ 02.03.1966 10.76 69,6
5 РАДІОНОВА Наталя Донецька 45 Ж 45+ 21.07.1973 9.53 55,47
6 ПАШКЕВИЧ Ніна Рівненська 42 Ж 40+ 19.04.1977 9.40 50,92
7 ПИЛИПЕНКО Олена Вінницька 64 Ж 60+ 28.06.1955 5.90 47,73
Метання молота  Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 РАДІОНОВА Наталя Донецька 45 Ж 45+ 21.07.1973 43.20 85,09
2 ЗОЗУЛЯ Ірина м. Київ 65 Ж 65+ 26.04.1954 31.50 70,12
3 СОРОЧУК Світлана Дніпропетровська 52 Ж 50+ 29.05.1967 29.52 49,74
4 КУШНАРЬОВА Тетяна Дніпропетровська 50 Ж 50+ 14.12.1968 27.83 45,2
Метання списа Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 СЛАСТІНА Ганна Харківська 41 Ж 40+ 04.09.1977 45.82 70,39
2 АПОЛОСОВА Лілія Запорізька 41 Ж 40+ 17.02.1978 44.66 68,61
3 ШЕВЧЕНКО Олена Дніпропетровська 53 Ж 50+ 02.03.1966 27.50 55,28
4 ЯНКУН Євгенія Хмельницька 58 Ж 55+ 03.05.1961 18.93 43,52
5 КУШНАРЬОВА Тетяна Дніпропетровська 50 Ж 50+ 14.12.1968 22.01 41,14
6 ПАШКЕВИЧ Ніна Рівненська 42 Ж 40+ 19.04.1977 25.18 39,65
7 ПОБЛІЧКО Олена Хмельницька 55 Ж 55+ 12.01.1964 17.95 37,99
Метання диска Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 ПОБЛІЧКО Олена Хмельницька 55 Ж 55+ 12.01.1964 33.86 63,25
2 СОРОЧУК Світлана Дніпропетровська 52 Ж 50+ 29.05.1967 34,21 60,34
3 ЯНКУН Євгенія Хмельницька 58 Ж 55+ 03.05.1961 29.16 57,9
4 ЗОЗУЛЯ Ірина м. Київ 65 Ж 65+ 26.04.1954 24.02 55,9
5 ПИЛИПЕНКО Олена Вінницька 64 Ж 60+ 28.06.1955 12.03 27,33
Метання ваги Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 РАДІОНОВА Наталя Донецька 45 Ж 45+ 21.07.1973 13.16 86,75
2 ЗОЗУЛЯ Ірина м. Київ 65 Ж 65+ 26.04.1954 12.77 77,39
3 КУШНАРЬОВА Тетяна Дніпропетровська 50 Ж 50+ 14.12.1968 9.98 52,5
4 ПАШКЕВИЧ Ніна Рівненська 42 Ж 40+ 19.04.1977 7.40 45,76
5 ШЕВЧЕНКО Олена Дніпропетровська 53 Ж 50+ 02.03.1966 7.40 41,07
Стрибки у висоту Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 ШВЕДОВА Катерина Сумська 75 Ж 75+ 12.12.1943 1.00 88,5
Стрибки у довжину Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 ШЕВЧЕНКО Олена Дніпропетровська 53 Ж 50+ 02.03.1966 3.46 60,28
2 КОВЛЬСЬКА Валетнина Миколаївська 47 Ж 45+ 17.06.1972 2.60 41,67
Потрійний стрибок Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 КРЕПКІНА Валентина м. Київ 53 Ж 50+ 05.09.1965 9.67 84,16
Біг на 10 000 м Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 СТАДНИК Ольга Львівська 62 Ж 60+ 05.09.1956 49:14.16 82,49
2 ЗАЛІСКО Оксана Львівська 63 Ж 60+ 25.11.1956 50:48.85 81,21
3 БАБЕНКО Олена Запорізька 58 Ж 55+ 29.10.1960 47:18.87 80,81
4 ІВАРОВСЬКА Ніна Чернігівська 58 Ж 55+ 04.01.1961 49:16.79 77,58
5 КОВЛЬСЬКА Валетнина Миколаївська 47 Ж 45+ 17.06.1972 47:54.50 68,88
6 КОЗЛОВСЬКА Парасковья Дніпропетровська 64 Ж 60+ 11.02.1955 1:04:16.04 65,22
Біг на 5 000 м Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 СТАДНИК Ольга Львівська 62 Ж 60+ 05.09.1956 23:29.54 84,03
2 ЗАЛІСКО Оксана Львівська 63 Ж 60+ 25.11.1956 24:30.59 81,8
3 БАБЕНКО Олена Запорізька 58 Ж 55+ 29.10.1960 22:48.29 81,64
4 ІВАРОВСЬКА Ніна Чернігівська 58 Ж 55+ 04.01.1961 24:13.86 76,83
5 КОЗУБ Інна Дніпропетровська 57 Ж 55+ 25.04.1962 24:19.87 75,44
7 РОЖКОВА Вікторія Дніпропетровська 40 Ж 40+ 29.10.1978 20:55.76 71,67
8 КАРАВАН Наталя Харківська 40 Ж 40+ 02.11.1978 21:20.33 70,29
9 КОВЛЬСЬКА Валетнина Миколаївська 47 Ж 45+ 17.06.1972 23:08.47 69,56
10 СТАВІНСЬКА Людмила Полтавська 63 Ж 60+ 08.06.1956 29:12.46 68,65
11 ІЛЬЧЕНКО Світлана Хмельницька 38 Ж 35+ 04.03.1981 21:46.69 67,96
12 БЕВЗЮК Ольга Херсонська 78 Ж 75+ 01.05.1941 40:22.48 64,48
13 КОЗЛОВСЬКА Парасковья Дніпропетровська 64 Ж 60+ 11.02.1955 33:50.35 60,14
Спортивна ходьба на 5 000 м Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 ТИШКО Антоніна м. Київ 72 Ж 70+ 24.06.1947 32:50.22 88,47
2 ХОЛОД Олександра Черкаська 63 Ж 60+ 23.01.1956 35:47.79 71,56
3 БОНДАРЕНКО Людмила Миколаївська 71 Ж 70 17.07.1947 41:45.62 68,53
Біг на 1 500 м Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 ЛИТВИН Валентина Харківська 70 Ж 70+ 13.09.1948 6:51.90 90,05
2 ЛЮБЧЕНКО Тетяна м. Київ 62 Ж 60+ 23.05.1957 6:45.16 80,56
3 СІКОРА Ганна Хмельницька 55 Ж 55+ 27.09.1963 6:08.05 80,26
4 ТКАЧУК Антоніна Черкаська 79 Ж 75+ 19.07.1939 9:28.63 77,04
5 КАСІНОВА Ірина Харківська 41 Ж 40+ 21.11.1977 5:37.31 73,61
6 КАРАВАН Наталя Харківська 40 Ж 40+ 02.11.1978 5:41.42 71,99
7 ІЛЬЧЕНКО Світлана Хмельницька 38 Ж 35+ 04.03.1981 5:43.15 70,38
8 СТАВІНСЬКА Людмила Полтавська 63 Ж 60+ 08.06.1956 8:13.99 67,09
Біг на 800 м Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 ЛИТВИН Валентина Харківська 70 Ж 70+ 13.09.1948 3:21.95 88,26
2 ТКАЧУК Антоніна Черкаська 79 Ж 75+ 19.07.1939 4:41.34 79,43
3 ТУРИШЕВА Наталія Херсонська 54 Ж 50+ 09.03.1965 2:48.98 79,16
4 ЛЮБЧЕНКО Тетяна м. Київ 62 Ж 60+ 23.05.1957 3:17.34 76,82
5 СІКОРА Ганна Хмельницька 55 Ж 55+ 27.09.1963 2:59.32 75,60
6 КАСІНОВА Ірина Харківська 41 Ж 40+ 21.11.1977 2:40.45 73,25
Біг на 400 м Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 ТУРИШЕВА Наталія Херсонська 54 Ж 50+ 09.03.1965 1:11.92 83,98
2 ЗАЛІСКО Оксана Львівська 63 Ж 60+ 25.11.1956 1:33.42 70,08
3 БОНДАРЕНКО Людмила Миколаївська 71 Ж 70 17.07.1947 2:00.45 61,14
Біг на 200 м Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 ЯЦЕНКО Ксенія Дніпропетровська 40 Ж 40+ 23.01.1979 27.75 81,01
2 ТУРИШЕВА Наталія Херсонська 54 Ж 50+ 09.03.1965 33.67 78,94
3 ЩЕРБИНА Людмила Одеська 36 Ж 35+ 11.07.1982 27.41 78,33
4 ШМАЛЬКО Надія Дніпропетровська 60 Ж 60+ 20.01.1959 36.92 76,65
5 КОВПАК Алла Миколаївська 57 Ж 55+ 23.10.1962 36.37 75,42
6 ШТОКАЛО Ніна Луганська 61 Ж 60+ 21.04.1958 42.04 67,98
7 ПАНЧОХА Любов Вінницька 52 Ж 50+ 21.05.1967 39.88 65,22
Біг на 100 м Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 КРЕПКІНА Валентина м. Київ 53 Ж 50+ 05.09.1965 15.25 82,91
2 ШМАЛЬКО Надія Дніпропетровська 60 Ж 60+ 20.01.1959 16.43 82,45
3 ЯЦЕНКО Ксенія Дніпропетровська 40 Ж 40+ 23.01.1979 13.45 81,71
4 ЩЕРБИНА Людмила Одеська 36 Ж 35+ 11.07.1982 13.16 79,71
5 РОЖКОВА Вікторія Дніпропетровська 40 Ж 40+ 29.10.1978 14.00 78,5
6 ШВЕДОВА Катерина Сумська 75 Ж 75+ 12.12.1943 20.25 78,35
7 ШТОКАЛО Ніна Луганська 61 Ж 60+ 21.04.1958 18.16 75,27
8 СЛАСТІНА Ганна Харківська 41 Ж 40+ 04.09.1977 15.00 74,08
9 ПАНЧОХА Любов Вінницька 52 Ж 50+ 21.05.1967 18.21 68,73
10 ТКАЧУК Антоніна Черкаська 79 Ж 75+ 19.07.1939 24.68 67,27
11 БОНДАРЧУК Надія Житомирська 35 Ж 35+ 20.02.1984 18.51 56,67
12 ШАБАГА Марія Хмельницька 60 Ж 60+ 11.10.1958 DNF
Біг на 80 м з/б Жінки  Фінал
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг
WMA
1 КРЕПКІНА Валентина м. Київ 53 Ж 50+ 05.09.1965 14.91 80,62
БІГ  80 м з/б  ЧОЛОВІКИ  75-79р.
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 300 ФАЙЧАК Іван Івано-Франківська 79 Ч 75+ 05.08.1939 20.67 72,33
БІГ  80 м з/б  ЧОЛОВІКИ  80-84р.
1 43 ЄЖОВ Вадим Донецька 80 Ч 80+ 02.08.1938 16.99 88,29
БІГ  100 м з/б  ЧОЛОВІКИ  50-54р.
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 58 ГОРОБЧУК Олександр Вінницька 52 Ч 50+ 18.03.1967 17.25 78,96
БІГ  100 м  ЧОЛОВІКИ  35-39р.
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 252 ПОДГОРНИЙ Володимир Дніпропетровська 37 Ч 35+ 15.07.1981 12.24 82,03
2 22 КОВАЛЮХ Євген Харківська 37 Ч 35+ 17.08.1981 12.61 79,62
3 805 КОСТІН Віктор Черкаська 39 Ч 35+ 06.08.1979 12.76 79,78
БІГ  100 м  ЧОЛОВІКИ  40-44р.
1 8 ТИЦЬКИЙ Андрій Харківська 41 Ч 40+ 11.07.1977 12.30 83,98
2 15 ЗАХАРЕВИЧ Ігор Вінницька 43 Ч 40+ 08.09.1975 13.26 78,96
3 888 АМЕС Максим Донецька 44 Ч 40+ 02.11.1974 13.56 77,73
БІГ  100 м  ЧОЛОВІКИ  45-49р.
1 602 КОГУТ Вадим Сумська 47 Ч 45+ 26.02.1972 13.58 79,23
2 85 РЕПІН Сергій Харківська 46 Ч 45+ 10.07.1972 13.84 77,24
3 52 ВЄТРОВ Олександр Рівненська 46 Ч 45+ 30.08.1972 14.82 72,13
БІГ  100 м  ЧОЛОВІКИ  50-54р.
1 3 КУШНАРЬОВ Олександр Дніпропетровська 54 Ч 50+ 01.08.1964 13.89 81,14
2 196 ЯКОВЕНКО Володимир Житомирська 51 Ч 50+ 22.10.1967 14.00 78,93
БІГ  100 м  ЧОЛОВІКИ  55-59р.
1 1962 ЛІПІЧ Валентин Хмельницька 57 Ч 55+ 08.02.1962 13.48 85,16
2 8055 СМОЛІЙ Сергій Дніпропетровська 58 Ч 55+ 20.05.1961 13.52 85,43
3 291 НЕСВІТАЙЛО Юрій Харківська 58 Ч 55+ 09.04.1961 14.08 82,03
4 193 ОЛІВСОН Олександр Житомирська 55 Ч 55+ 14.11.1963 15.39 73,68
БІГ  100 м  ЧОЛОВІКИ  60-64р.
1 58 ОСТАШЕВСЬКИЙ Михайло Сумська 60 Ч 60+ 04.10.1958 12.59 92,93
2 310 БАГРІН Володимир Запорізька 64 Ч 60+ 18.07.1954 13.10 91,53
3 125 МЕЛЬНИК Володимир м. Київ 63 Ч 60+ 12.05.1956 14.54 81,91
4 1575 НАГУЛЯК Олександр Хмельницька 61 Ч 60+ 24.06.1958 14.87 79,15
5 215 САПРИКІН Володимир Черкаська 60 Ч 60+ 27.01.1959 DNF
БІГ  100 м  ЧОЛОВІКИ  65-69р.
1 .023 ГРАУР Сергій Донецька 66 Ч 65+ 26.05.1953 15.71 77,21
2 22 КОРОТИЧ Олександр Черкаська 66 Ч 65+ 28.05.1953 16.83 72,07
3 4091 ШЕРЕМЕТ Віктор Львівська 67 Ч 65+ 01.03.1952 16.92 72,1
БІГ  100 м  ЧОЛОВІКИ  70-74р.
1 15 ПЕРИДИРІЙ Микола Донецька 74 Ч 70+ 17.03.1945 16.84 77,43
2 131 ЄРМОЛЕНКО Валентин Черкаська 73 Ч 70+ 16.04.1946 18.63 63,14
БІГ  100 м  ЧОЛОВІКИ  75-79р.
1 19 ЧЕРНОВ Віктор Київська 77 Ч 75+ 19.08.1941 17.90 75,87
БІГ  200 м  ЧОЛОВІКИ  35-39р.
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 252 ПОДГОРНИЙ Володимир Дніпропетровська 37 Ч 35+ 15.07.1981 25.40 80,12
2 805 КОСТІН Віктор Черкаська 39 Ч 35+ 06.08.1979 27.96 73,93
3 202 ЯКУБЕНКО Микола Житомирська 37 Ч 35+ 21.02.1982 33.86 60,10
БІГ  200 м  ЧОЛОВІКИ  40-44р.
1 15 ЗАХАРЕВИЧ Ігор Вінницька 43 Ч 40+ 08.09.1975 27.44 77,62
2 888 АМЕС Максим Донецька 44 Ч 40+ 02.11.1974 27.80 77,19
БІГ  200 м  ЧОЛОВІКИ  45-49р.
1 602 КОГУТ Вадим Сумська 47 Ч 45+ 26.02.1972 27.90 78,60
2 52 ВЄТРОВ Олександр Рівненська 46 Ч 45+ 30.08.1972 30.89 70,51
БІГ  200 м  ЧОЛОВІКИ  55-59р.
1 291 НЕСВІТАЙЛО Юрій Харківська 58 Ч 55+ 09.04.1961 29.07 81,46
2 9 ДЗУЛЬ Іван Івано-Франківська 56 Ч 55+ 24.01.1963 30.15 77,48
3 193 ОЛІВСОН Олександр Житомирська 55 Ч 55+ 14.11.1963 31.87 72,83
4 20 СУХОВСТАВСЬКИЙ Володимир Вінницька 59 Ч 55+ 11.04.1960 33.67 70,80
5 4063 БУГРИН Ігор Львівська 55 Ч 55+ 10.06.1964 34.06 68,14
6 5959 ТЕСТЕШНІКОВ Віктор Донецька 59 Ч 55+ 05.09.1959 36.28 65,71
7 1156 ПЕТРЕНКО Микола Черкаська 58 Ч 55+ 22.05.1961 DNF
БІГ  200 м  ЧОЛОВІКИ  60-64р.
1 58 ОСТАШЕВСЬКИЙ Михайло Сумська 60 Ч 60+ 04.10.1958 26.59 90,26
2 310 БАГРІН Володимир Запорізька 64 Ч 60+ 18.07.1954 27.51 89,53
3 125 МЕЛЬНИК Володимир м. Київ 63 Ч 60+ 12.05.1956 30.58 80,02
4 205 ШВАРТАУ Віктор м. Київ 62 Ч 60+ 17.04.1957 30.58 79,50
5 4097 СОБОЛЕВСЬКИЙ Ігор Львівська 63 Ч 60+ 22.07.1955 33.30 73,48
6 428 КОРШУНОВ Сергій Дніпропетровська 60 Ч 60+ 18.07.1958 35.30 67,99
БІГ  200 м  ЧОЛОВІКИ  65-69р.
1 .023 ГРАУР Сергій Донецька 66 Ч 65+ 26.05.1953 34.00 73,50
2 24 ЖИРКОВ Павло Львівська 66 Ч 65+ 10.04.1953 42.43 58,9
БІГ  200 м  ЧОЛОВІКИ  70-74р.
1 15 ПЕРИДИРІЙ Микола Донецька 74 Ч 70+ 17.03.1945 35.89 76,48
2 42 КРИЧУН Василь Івано-Франківська 72 Ч 70+ 24.03.1947 39.25 67,77
БІГ  200 м  ЧОЛОВІКИ  75-77р.
1 19 ЧЕРНОВ Віктор Київська 77 Ч 75+ 19.08.1941 37.78 76,36
2 169 ДЕРБАК Анатолій Луганська 77 Ч 75+ 26.03.1942 41.38 69,72
БІГ  300 м з/б  ЧОЛОВІКИ 60-64р.
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 205 ШВАРТАУ Віктор м. Київ 62 Ч 60+ 17.04.1957 57.75 77,29
БІГ  300 м з/б  ЧОЛОВІКИ 65-69р.
1 60 ПАВЛІШИН Анатолій Вінницька 69 Ч 65+ 05.02.1950 57.75 83,19
БІГ  400 м з/б  ЧОЛОВІКИ 50-54р.
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 310 СИРМОЛОТОВ Олександр м. Київ 50 Ч 50+ 09.08.1968 1:01.19 94,95
2 58 ГОРОБЧУК Олександр Вінницька 52 Ч 50+ 18.03.1967 1:14.73 78,11
БІГ  400 м з/б  ЧОЛОВІКИ 55-59р.
1 5959 ТЕСТЕШНІКОВ Віктор Донецька 59 Ч 55+ 05.09.1959 1:42.47 59,92
БІГ  400 м  ЧОЛОВІКИ  40-44р.
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 312 ГАВРИЛЮК Сергій м. Київ 42 Ч 40+ 03.06.1977 1:00.67 77,20
БІГ  400 м  ЧОЛОВІКИ  50-54р.
1 310 СИРМОЛОТОВ Олександр м. Київ 50 Ч 50+ 09.08.1968 56.96 86,96
2 726 ПОДВЕЗЬКО Олександр Сумська 50 Ч 50+ 03.04.1969 1:13.20 67,66
БІГ  400 м  ЧОЛОВІКИ  55-59р.
1 9 ДЗУЛЬ Іван Івано-Франківська 56 Ч 55+ 24.01.1963 1:05.34 78,86
2 291 НЕСВІТАЙЛО Юрій Харківська 58 Ч 55+ 09.04.1961 1:05.84 79,27
3 195 СИНЕНКО Володимир Житомирська 57 Ч 55+ 15.06.1962 1:07.98 76,29
4 20 СУХОВСТАВСЬКИЙ Володимир Вінницька 59 Ч 55+ 11.04.1960 1:14.33 70,68
5 4063 БУГРИН Ігор Львівська 55 Ч 55+ 10.06.1964 1:16.04 67,33
БІГ  400 м  ЧОЛОВІКИ  50-54р.
1 425 ФІЩЕНКО Віталій Харківська 63 Ч 60+ 21.09.1955 1:05.65 82,06
2 57 ЛИСЕНКО Олександр Київська 64 Ч 60+ 05.04.1955 1:06.79 81,16
3 205 ШВАРТАУ Віктор м. Київ 62 Ч 60+ 17.04.1957 1:08.29 78,39
4 428 КОРШУНОВ Сергій Дніпропетровська 60 Ч 60+ 18.07.1958 1:16.21 69,39
БІГ  400 м  ЧОЛОВІКИ  65-69р.
1 60 ПАВЛИШИН Анатолій Вінницька 69 Ч 65+ 05.02.1950 1:11.64 81,03
БІГ  400 м  ЧОЛОВІКИ  70-74р.
1 42 КРИЧУН Василь Івано-Франківська 72 Ч 70+ 24.03.1947 1:27.06 70,37
БІГ  400 м  ЧОЛОВІКИ  75-79р.
1 267 ЛЕВАДСЬКИЙ Микола Чернігівська 77 Ч 75+ 15.03.1942 2:01.62 55,31
БІГ  800 м  ЧОЛОВІКИ  35-39р.
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 22 КОВАЛЮХ Євген Харківська 37 Ч 35+ 17.08.1981 2:06.16 81,90
БІГ  800 м  ЧОЛОВІКИ  40-49р.
1 312 ГАВРИЛЮК Сергій м. Київ 42 Ч 40+ 03.06.1977 2:16.86 79,14
БІГ  800 м  ЧОЛОВІКИ  45-49р.
1 208 КІСЕЛЬОВ Віктор Житомирська 48 Ч 45+ 29.08.1970 2:18.12 82,73
2 796 МІЛКА Вячнслав Харківська 47 Ч 45+ 27.08.1971 2:18.85 81,58
3 46 КАНДИБЕЙ Володимир Черкаська 47 Ч 45+ 19.02.1972 2:31.47 74,79
4 1205 СЕНИК Андрій Запорізька 49 Ч 45+ 20.03.1970 2:40.18 71,97
БІГ  800 м  ЧОЛОВІКИ  50-54р.
1 1100 СТОЙКО Микола Хмельницька 54 Ч 50+ 29.08.1964 2:25.56 82,63
2 85 ГАРНИК Петро Вінницька 54 Ч 50+ 18.08.1964 2:28.30 81,10
3 987 СТЕПАНЕНКО Василь Сумська 51 Ч 50+ 01.01.1968 2:36.63 74,87
4 11 ОСТРОВСЬКИЙ Геннадій Сумська 52 Ч 50+ 14.04.1967 2:38.85 74,46
5 726 ПОДВЕЗЬКО Олександр Сумська 50 Ч 50+ 03.02.1969 2:39.81 72,78
6 71 ЛІСУН Анатолій Сумська 52 Ч 50+ 24.04.1967 2:48.74 70,08
БІГ  800 м  ЧОЛОВІКИ  55-59р.
1 65 БОЙКО Борис Київська 59 Ч 55+ 12.04.1960 2:30.77 83,06
БІГ  800 м  ЧОЛОВІКИ  60-64р.
1 57 ЛИСЕНКО Олександр Київська 64 Ч 60+ 05.04.1955 2:29.72 86,96
2 425 ФІЩЕНКО Віталій Харківська 63 Ч 60+ 21.09.1955 2:31.67 85,18
3 59 ГОЄНКО Микола Харківська 60 Ч 60+ 17.02.1959 2:35.84 81,02
4 1575 НАГУЛЯК Олександр Хмельницька 61 Ч 60+ 24.06.1958 2:37.06 81,01
5 2509 НОВІКОВ Анатолій Запорізька 61 Ч 60+ 25.09.1957 2:39.87 79,58
БІГ  800 м  ЧОЛОВІКИ  65-69р.
1 54 ШУЛЬГА Семен Сумська 65 Ч 65+ 18.05.1954 2:37.36 83,39
2 121 ДУДУЛАДЕНКО Микола Рівненська 66 Ч 65+ 16.12.1952 2:45.85 79,96
БІГ  800 м  ЧОЛОВІКИ  70-74р.
1 80 СОЛОВЙОВ Віктор Харківська 71 Ч 70+ 28.05.1948 2:55.19 82,26
2 1511 ОНІЩУК Микола Хмельницька 71 Ч 70+ 10.01.1948 3:04.23 76,32
3 1438 КОТЛОВ Олексій Миколаївська 72 Ч 70+ 20.06.1947 3:14.33 73,47
4 42 КРИЧУН Василь Івано-Франківська 72 Ч 70+ 24.03.1947 3:19.85 71,44
5 284 ЛИСИЙ Ігор Львівська 74 Ч 70+ 30.03.1945 3:46.78 64,94
БІГ  1 500 м  ЧОЛОВІКИ
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 682 ЧЕМЕРИС Дмитро Запорізька 32 Ч 30+ 04.02.1987 5:03.06
БІГ  1 500 м  ЧОЛОВІКИ  35-39р.
1 276 РЕБИК Олександр Запорізька 36 Ч 35+ 06.08.1982 4:45.82 71,26
2 210 ГРИЦЬКО Богдан Житомирська 36 Ч 35+ 11.06.1983 4:52.75 72,25
3 288 КАЛУГІН Віктор Дніпропетровська 37 Ч 35+ 20.01.1982 4:59.38 71,15
БІГ  1 500 м  ЧОЛОВІКИ  40-44р.
1 1509 ВОРОНА Влад Сумська 43 Ч 40+ 15.05.1976 5:05.42 72,92
БІГ  1 500 м  ЧОЛОВІКИ  45-49р.
1 22 КЛИМЧИК Петро Рівненська 48 Ч 45+ 17.04.1971 4:45.24 81,16
2 796 МІЛКА Вячнслав Харківська 47 Ч 45+ 27.08.1971 4:47.16 79,99
3 208 КІСЕЛЬОВ Віктор Житомирська 48 Ч 45+ 29.08.1970 4:51.49 79,42
4 330 ЧЕПЕРИС Юрій Сумська 49 Ч 45+ 11.10.1969 5:09.34 75,45
БІГ  1 500 м  ЧОЛОВІКИ  50-54р.
1 1100 СТОЙКО Микола Хмельницька 54 Ч 50+ 29.08.1964 4:55.39 82,30
2 196 ЯКОВЕНКО Володимир Житомирська 51 Ч 50+ 22.10.1967 5:07.11 77,24
3 192 РИХЛЮК Ігор Житомирська 51 Ч 50+ 29.03.1968 5:10.09 76,49
4 94 ПЕТЕЛЬГУЗ Юрій Дніпропетровська 53 Ч 50+ 26.03.1966 5:21.44 75,01
5 726 ПОДВЕЗЬКО Олександр Сумська 50 Ч 50+ 03.02.1969 5:27.33 71,88
6 987 СТЕПАНЕНКО Василь Сумська 51 Ч 50+ 01.01.1968 5:27.61 72,40
7 11 ОСТРОВСЬКИЙ Геннадій Сумська 52 Ч 50+ 14.04.1967 5:34.36 71,51
8 71 ЛІСУН Анатолій Сумська 52 Ч 50+ 24.04.1967 5:38.45 70,65
БІГ  1 500 м  ЧОЛОВІКИ  55-59р.
1 195 СИНЕНКО Володимир Житомирська 57 Ч 55+ 15.06.1962 5:09.92 80,44
2 65 БОЙКО Борис Київська 59 Ч 55+ 12.04.1960 5:03.36 77,98
3 269 ФЕДОРЕЦЬ Володимир Запорізька 58 Ч 55+ 27.01.1961 5:25.32 77,31
БІГ  1 500 м  ЧОЛОВІКИ  60-64р.
1 80 ІВАНОВ Євген Дніпропетровська 63 Ч 60+ 06.04.1956 4:50.12 90,58
2 59 ГОЄНКО Микола Харківська 60 Ч 60+ 17.02.1959 5:15.83 81,02
3 1575 НАГУЛЯК Олександр Хмельницька 61 Ч 60+ 24.06.1958 5:26.70 79,03
4 51 ВАСИЛЮК Володимир Івано-Франківська 61 Ч 60+ 10.10.1957 5:52.88 73,17
5 2509 НОВІКОВ Анатолій Запорізька 61 Ч 60+ 25.09.1957 5:53.32 73,05
6 38 ФЛЕНТІН Віктор Хмельницька 64 Ч 60+ 25.04.1955 5:53.61 75,00
7 1513 АДАМКОВ Юрій Хмельницька 61 Ч 60+ 26.03.1958 5:56.22 72,48
БІГ  1 500 м  ЧОЛОВІКИ  65-69р.
1 54 ШУЛЬГА Семен Сумська 65 Ч 65+ 18.05.1954 5:20.48 83,50
БІГ  1 500 м  ЧОЛОВІКИ  70-74р.
1 80 СОЛОВЙОВ Віктор Харківська 71 Ч 70+ 28.05.1948 5:56.34 79,87
2 140 ЖУК Анатолій Львівська 73 Ч 70+ 05.04.1946 6:08.80 79,37
3 284 ЛИСИЙ Ігор Львівська 74 Ч 70+ 30.03.1945 7:28.19 66,33
БІГ  1 500 м  ЧОЛОВІКИ  75-79р.
1 267 ЛЕВАДСЬКИЙ Микола Чернігівська 77 Ч 75+ 15.03.1942 9:01.38 57,96
БІГ  5 000 м  ЧОЛОВІКИ
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 13 ЯРЦЕВ Тимофій Дніпропетровська 34 Ч 30+ 03.02.1985 16:43.35
БІГ  5 000 м  ЧОЛОВІКИ  35-39р.
1 484 МЕРЕНКОВ Віталій Сумська 35 Ч 35+ 02.07.1984 17:28.17 73,75
2 210 ГРИЦЬКО Богдан Житомирська 36 Ч 35+ 11.06.1983 18:10.69 71,33
3 285 КОРГУН Олексій Запорізька 36 Ч 35+ 30.11.1982 19:35.28 66,20
4 1448 ЯН Сергій Миколаївська 39 Ч 35+ 06.08.1979 21:47.84 60,79
БІГ  5 000 м  ЧОЛОВІКИ  40-44р.
1 1509 ВОРОНА Влад Сумська 43 Ч 40+ 15.05.1976 19:11.16 71,15
БІГ  5 000 м  ЧОЛОВІКИ  45-49р.
1 317 ЧАЛИК Сергій Дніпропетровська 48 Ч 45+ 18.04.1971 16:48.54 84,48
2 46 КАНДИБЕЙ Володимир Черкаська 47 Ч 45+ 19.02.1972 18:00.84 78,18
3 198 САХНО Володимир Чернігівська 48 Ч 45+ 29.07.1970 18:14.28 77,86
4 330 ЧЕПЕРИС Юрій Сумська 49 Ч 45+ 11.10.1969 18:54.18 75,74
5 1442 БРИГАРЧУК Віталій Миколаївська 45 Ч 45+ 21.02.1973 26:53.11 51,58
6 208 КІСЕЛЬОВ Віктор Житомирська 48 Ч 45+ 29.08.1970 DNF
БІГ  5 000 м  ЧОЛОВІКИ  50-54р.
1 4016 БУДАКВА Андрій Донецька 51 Ч 50+ 21.08.1967 19:24.55 74,96
2 192 РИХЛЮК Ігор Житомирська 51 Ч 50+ 29.03.1968 19:24.89 74,94
3 196 ЯКОВЕНКО Володимир Житомирська 51 Ч 50+ 22.10.1967 20:09.73 72,16
4 94 ПЕТЕЛЬГУЗ Юрій Дніпропетровська 53 Ч 50+ 26.03.1966 20:17.09 72,88
5 17 СУРОВЦЕВ Сергій Дніпропетровська 54 Ч 50+ 12.01.1965 21:21.05 69,79
БІГ  5 000 м  ЧОЛОВІКИ  55-59р.
1 78 МИХАЛЬЧУК Петро Рівненська 59 Ч 55+ 29.06.1960 18:28.18 84,19
2 195 СИНЕНКО Володимир Житомирська 57 Ч 55+ 15.06.1962 19:38.12 77,84
3 16 РУСАНЕНКО Олексій Дніпропетровська 55 Ч 55+ 22.11.1963 20:30.09 73,33
4 1434 ГІЛЯКІН Олег Миколаївська 59 Ч 55+ 25.01.1960 21:14.18 73,22
5 31 ПАЦАН Олександр Дніпропетровська 55 Ч 55+ 23.06.1964 23:25.60 64,10
БІГ  5 000 м  ЧОЛОВІКИ  60-64р.
1 80 ІВАНОВ Євген Дніпропетровська 63 Ч 60+ 06.04.1956 18:06.30 89,02
2 467 КАРПОВИЧ Василь Дніпропетровська 64 Ч 60+ 15.01.1955 18:56.26 85,81
3 50 ДЕРКАЧ Микола Донецька 64 Ч 60+ 25.10.1954 19:56.46 81,40
4 1513 АДАМКОВ Юрій Хмельницька 61 Ч 60+ 26.03.1958 21:00.65 75,36
5 78 СЕМЕНОВ Вячеслав Донецька 61 Ч 60+ 04.02.1958 21:11.10 74,74
6 32 КОНОПЕЛЬСЬКИЙ Ярослав Львівська 62 Ч 60+ 21.05.1957 21:31.67 74,17
7 51 ВАСИЛЮК Володимир Івано-Франківська 61 Ч 60+ 10.10.1957 22:12.34 71,30
8 1422 МУМРЯК Микола Миколаївська 63 Ч 60+ 23.01.1956 23:10.53 69,54
БІГ  5 000 м  ЧОЛОВІКИ  65-69р.
1 183 УРУЩАК Іван Львівська 68 Ч 65+ 23.04.1951 22:10.99 76,03
2 51 ГАЛКІН Анатолій Вінницька 65 Ч 65+ 14.05.1954 22:32.18 72,77
3 8 МЕШЕВСЬКИЙ Дмитро Дніпропетровська 68 Ч 65+ 31.01.1951 23:55.74 70,49
4 89 МАЛЬОВАНИЙ Володимир Херсонська 69 Ч 65+ 19.08.1949 25:28.23 66,94
БІГ  5 000 м  ЧОЛОВІКИ  70-74р.
1 280 КУЛИК Олексій Львівська 70 Ч 70+ 02.01.1949 23:32.38 73,19
2 140 ЖУК Анатолій Львівська 73 Ч 70+ 05.04.1946 23:42.46 75,71
3 90 ПЕТРЯКОВ Микола Дніпропетровська 70 Ч 70+ 24.08.1948 24:15.62 71,04
БІГ  5 000 м  ЧОЛОВІКИ  75-79р.
1 9507 КРУПСЬКИЙ Василь Львівська 79 Ч 75+ 28.01.1940 28:10.54 71,22
СПОРТИВНА ХОДЬБА НА  5 000 м  ЧОЛОВІКИ 45-49р.
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 22 КЛИМЧИК Петро Рівненська 48 Ч 45+ 17.04.1971 24:23.67 82,67
СПОРТИВНА ХОДЬБА НА  5 000 м  ЧОЛОВІКИ  50-54р.
1 85 ГАРНИК Петро Вінницька 54 Ч 50+ 18.08.1964 24:10.72 87,75
2 9 ЖУКОВ Олександр Дніпропетровська 54 Ч 50+ 14.07.1964 27:56.90 75,91
СПОРТИВНА ХОДЬБА НА  5 000 м  ЧОЛОВІКИ  55-59р.
1 12 БАРТОШ Анатолій Сумська 56 Ч 55+ 02.03.1963 29:50.75 72,37
СПОРТИВНА ХОДЬБА НА  5 000 м  ЧОЛОВІКИ  60-64р.
1 78 СЕМЕНОВ Вячеслав Донецька 61 Ч 60+ 04.02.1958 29:58.41 75,57
2 4097 СОБОЛЕВСЬКИЙ Ігор Львівська 63 Ч 60+ 22.07.1955 30:46.44 75,17
3 289 МЕЛЬНИЧУК Ігор Запорізька 62 Ч 60+ 27.03.1957 36:50.57 62,11
СПОРТИВНА ХОДЬБА НА  5 000 м  ЧОЛОВІКИ  65-69р.
1 24 ЖИРКОВ Павло Львівська 66 Ч 65+ 10.04.1953 30:22.54 78,68
2 4091 ШЕРЕМЕТ Віктор Львівська 67 Ч 65+ 01.03.1952 30:36.17 78,97
3 54 ДУТОВ Вячеслав Сумська 67 Ч 65+ 12.11.1951 32:52.62 73,36
4 22 КОРОТИЧ Олександр Черкаська 66 Ч 65+ 28.05.1953 32:56.57 72,55
СПОРТИВНА ХОДЬБА НА  5 000 м  ЧОЛОВІКИ  70-74р.
1 84 СЕРГІЄНКО Володимир м. Київ 74 Ч 70+ 02.01.1945 32:48.40 80,37
2 1511 ОНІЩУК Микола Хмельницька 71 Ч 70+ 10.01.1948 31:51.46 79,62
3 90 КРУГЛІКОВ Валерій Білорусь 73 Ч 70+ 05.01.1946 37:56.00 69,19
СПОРТИВНА ХОДЬБА НА  5 000 м  ЧОЛОВІКИ  75-79р.
1 169 ДЕРБАК Анатолій Луганська 77 Ч 75+ 26.03.1942 34:45.73 79,11
СПОРТИВНА ХОДЬБА НА  5 000 м  ЧОЛОВІКИ  75-79р.
1 250 РОГОЗЯН Олексій Донецька 84 Ч 80+ 30.05.1935 46:23.90 66,20
БІГ  10 000 м  ЧОЛОВІКИ 30-34р.
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 13 ЯРЦЕВ Тимофій Дніпропетровська 34 Ч 30+ 03.02.1985 34:42.54 77,12
БІГ  10 000 м  ЧОЛОВІКИ  35-39р.
1 14 БАБАРИКА Олександр Дніпропетровська 35 Ч 35+ 22.05.1984 32:22.44 83,09
2 484 МЕРЕНКОВ Віталій Сумська 35 Ч 35+ 02.07.1984 35:37.64 75,50
3 1448 ЯН Сергій Миколаївська 39 Ч 35+ 06.08.1979 47:15.20 58,51
4 7 БАЛАБАНОВ Павло Білорусь 35 Ч 35+ 04.08.1983 DNF
БІГ  10 000 м  ЧОЛОВІКИ  40-44р.
1 16 ВЕРБИЦЬКИЙ Георгій Дніпропетровська 43 Ч 40+ 08.03.1976 49:57.81 57,04
БІГ  10 000 м  ЧОЛОВІКИ  45-49р.
1 317 ЧАЛИК Сергій Дніпропетровська 48 Ч 45+ 18.04.1971 34:39.84 85,49
БІГ  10 000 м  ЧОЛОВІКИ  50-54р.
1 19 РОГОВОЙ Віктор м. Київ 53 Ч 50+ 04.12.1965 34:51.54 88,50
2 4016 БУДАКВА Андрій Донецька 51 Ч 50+ 21.08.1967 40:21.14 75,21
3 17 СУРОВЦЕВ Сергій Дніпропетровська 54 Ч 50+ 12.01.1965 43:03.64 72,26
4 9 ЖУКОВ Олександр Дніпропетровська 54 Ч 50+ 14.07.1964 44:50.84 69,38
БІГ  10 000 м  ЧОЛОВІКИ  55-59р.
1 78 МИХАЛЬЧУК Петро Рівненська 59 Ч 55+ 29.06.1960 37:56.54 85,52
2 1434 ГІЛЯКІН Олег Миколаївська 59 Ч 55+ 25.01.1960 42:52.83 75,65
3 31 ПАЦАН Олександр Дніпропетровська 55 Ч 55+ 23.06.1964 50:10.07 62,52
БІГ  10 000 м  ЧОЛОВІКИ  60-64р.
1 467 КАРПОВИЧ Василь Дніпропетровська 64 Ч 60+ 15.01.1955 38:38.64 87,81
2 50 ДЕРКАЧ Микола Донецька 64 Ч 60+ 25.10.1954 40:50.14 83,06
3 32 КОНОПЕЛЬСЬКИЙ Ярослав Львівська 62 Ч 60+ 21.05.1957 44:03.24 75,63
4 1422 МУМРЯК Микола Миколаївська 63 Ч 60+ 23.01.1956 47:54.59 69,66
БІГ  10 000 м  ЧОЛОВІКИ  65-69р.
1 17 УРУЩАК Іван Львівська 68 Ч 65+ 23.04.1951 44:46.24 78,66
2 51 ГАЛКІН Анатолій Вінницька 65 Ч 65+ 14.05.1954 46:32.52 73,55
3 21 СИДОРЕНКО Олег Дніпропетровська 66 Ч 65+ 25.04.1953 47:03.45 73,42
4 89 МАЛЬОВАНИЙ Володимир Херсонська 69 Ч 65+ 19.08.1949 54:13.06 65,63
БІГ  10 000 м  ЧОЛОВІКИ  70-74р.
1 280 КУЛИК Олексій Львівська 70 Ч 70+ 02.01.1949 50:11.63 71,69
БІГ  10 000 м  ЧОЛОВІКИ  75-79р.
1 9507 КРУПСЬКИЙ Василь Львівська 79 Ч 75+ 28.01.1940 59:31.98 70,38
Фінальні змагання VIII літніх Всеукраїнськиї ігор ветеранів спорту пам`яті М.М.Баки з легкої атлетики
5-7.07.2019
м. Дніпро, Стадіон «Олімпійські  резерви», пр-т Б.Хмельницького,29-Д
БІГ  80 м з/б  ЖІНКИ  50-54р.
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 85 КРЕПКІНА Валентина м. Київ 53 Ж 50+ 05.09.1965 14.91 80,62
БІГ  100 м  ЖІНКИ  35-39р.
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 610 ЩЕРБИНА Людмила Одеська 36 Ж 35+ 11.07.1982 13.16 79,71
2 198 БОНДАРЧУК Надія Житомирська 35 Ж 35+ 20.02.1984 18.51 56,67
БІГ  100 м  ЖІНКИ  40-44р.
1 156 ЯЦЕНКО Ксенія Дніпропетровська 40 Ж 40+ 23.01.1979 13.45 81,71
2 2 РОЖКОВА Вікторія Дніпропетровська 40 Ж 40+ 29.10.1978 14.00 78,5
3 366 СЛАСТІНА Ганна Харківська 41 Ж 40+ 04.09.1977 15.00 74,08
БІГ  100 м  ЖІНКИ  50-54р.
1 85 КРЕПКІНА Валентина м. Київ 53 Ж 50+ 05.09.1965 15.25 82,91
2 19 ПАНЧОХА Любов Вінницька 52 Ж 50+ 21.05.1967 18.21 68,73
БІГ  100 м  ЖІНКИ  60-64р.
1 4 ШМАЛЬКО Надія Дніпропетровська 60 Ж 60+ 20.01.1959 16.43 82,45
1585 ШАБАГА Марія Хмельницька 60 Ж 60+ 11.10.1958 DNF
БІГ  100 м  ЖІНКИ  70-74р.
1 65 ШВЕДОВА Катерина Сумська 75 Ж 75+ 12.12.1943 20.25 78,35
2 811 ТКАЧУК Антоніна Черкаська 79 Ж 75+ 19.07.1939 24.68 67,27
БІГ  200 м  ЖІНКИ  35-39р.
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 610 ЩЕРБИНА Людмила Одеська 36 Ж 35+ 11.07.1982 27.41 78,33
БІГ  200 м  ЖІНКИ  40-44р.
1 156 ЯЦЕНКО Ксенія Дніпропетровська 40 Ж 40+ 23.01.1979 27.75 81,01
БІГ  200 м  ЖІНКИ  50-54р.
1 86 ТУРИШЕВА Наталія Херсонська 54 Ж 50+ 09.03.1965 33.67 78,94
2 19 ПАНЧОХА Любов Вінницька 52 Ж 50+ 21.05.1967 39.88 65,22
БІГ  200 м  ЖІНКИ  55-59р.
1 1428 КОВПАК Алла Миколаївська 57 Ж 55+ 23.10.1962 36.37 75,42
БІГ  200 м  ЖІНКИ  60-64р.
1 4 ШМАЛЬКО Надія Дніпропетровська 60 Ж 60+ 20.01.1959 36.92 76,65
2 139 ШТОКАЛО Ніна Луганська 61 Ж 60+ 21.04.1958 42.04 67,98
БІГ  400 м  ЖІНКИ
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 1 БРИЗГІНА Єлізавета Луганська 29 Ж 28.11.1989 55.08
БІГ  400 м  ЖІНКИ  50-54р.
1 86 ТУРИШЕВА Наталія Херсонська 54 Ж 50+ 09.03.1965 1:11.92 83,98
БІГ  400 м  ЖІНКИ  60-64р.
1 27 ЗАЛІСКО Оксана Львівська 63 Ж 60+ 25.11.1956 1:33.42 70,08
БІГ  400 м  ЖІНКИ  70-74р.
1 1426 БОНДАРЕНКО Людмила Миколаївська 71 Ж 70 17.07.1947 2:00.45 61,14
БІГ  800 м  ЖІНКИ  40-44р.
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 626 КАСІНОВА Ірина Харківська 41 Ж 40+ 21.11.1977 2:40.45 73,25
БІГ  800 м  ЖІНКИ  50-54р.
1 86 ТУРИШЕВА Наталія Херсонська 54 Ж 50+ 09.03.1965 2:48.98 79,16
БІГ  800 м  ЖІНКИ  55-59р.
1 1675 СІКОРА Ганна Хмельницька 55 Ж 55+ 27.09.1963 2:59.32 75,60
БІГ  800 м  ЖІНКИ  60-64р.
1 71 ЛЮБЧЕНКО Тетяна м. Київ 62 Ж 60+ 23.05.1957 3:17.34 76,82
БІГ  800 м  ЖІНКИ  70-74р.
1 874 ЛИТВИН Валентина Харківська 70 Ж 70+ 13.09.1948 3:21.95 88,26
БІГ  800 м  ЖІНКИ  75-79р.
1 811 ТКАЧУК Антоніна Черкаська 79 Ж 75+ 19.07.1939 4:41.34 79,43
БІГ  1 500 м  ЖІНКИ 35-39р.
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 1673 ІЛЬЧЕНКО Світлана Хмельницька 38 Ж 35+ 04.03.1981 5:43.15 70,38
БІГ  1 500 м  ЖІНКИ  40-44р.
1 626 КАСІНОВА Ірина Харківська 41 Ж 40+ 21.11.1977 5:37.31 73,61
2 462 КАРАВАН Наталя Харківська 40 Ж 40+ 02.11.1978 5:41.42 71,99
БІГ  1 500 м  ЖІНКИ  55-59р.
1 1675 СІКОРА Ганна Хмельницька 55 Ж 55+ 27.09.1963 6:08.05 80,26
БІГ  1 500 м  ЖІНКИ  60-64р.
1 71 ЛЮБЧЕНКО Тетяна м. Київ 62 Ж 60+ 23.05.1957 6:45.16 80,56
2 623 СТАВІНСЬКА Людмила Полтавська 63 Ж 60+ 08.06.1956 8:13.99 67,09
БІГ  1 500 м  ЖІНКИ  70-74р.
1 874 ЛИТВИН Валентина Харківська 70 Ж 70+ 13.09.1948 6:51.90 90,05
БІГ  1 500 м  ЖІНКИ  75-79р.
1 811 ТКАЧУК Антоніна Черкаська 79 Ж 75+ 19.07.1939 9:28.63 77,04
БІГ  5 000 м  ЖІНКИ 35-39р.
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 1673 ІЛЬЧЕНКО Світлана Хмельницька 38 Ж 35+ 04.03.1981 21:46.69 67,96
БІГ  5 000 м  ЖІНКИ  40-44р.
1 2 РОЖКОВА Вікторія Дніпропетровська 40 Ж 40+ 29.10.1978 20:55.76 71,67
2 462 КАРАВАН Наталя Харківська 40 Ж 40+ 02.11.1978 21:20.33 70,29
БІГ  5 000 м  ЖІНКИ  45-49р.
1 1431 КОВЛЬСЬКА Валетнина Миколаївська 47 Ж 45+ 17.06.1972 23:08.47 69,56
БІГ  5 000 м  ЖІНКИ  55-59р.
1 292 БАБЕНКО Олена Запорізька 58 Ж 55+ 29.10.1960 22:48.29 81,64
2 1 ІВАРОВСЬКА Ніна Чернігівська 58 Ж 55+ 04.01.1961 24:13.86 76,83
3 17 КОЗУБ Інна Дніпропетровська 57 Ж 55+ 25.04.1962 24:19.87 75,44
БІГ  5 000 м  ЖІНКИ  60-64р.
1 55 СТАДНИК Ольга Львівська 62 Ж 60+ 05.09.1956 23:29.54 84,03
2 27 ЗАЛІСКО Оксана Львівська 63 Ж 60+ 25.11.1956 24:30.59 81,80
3 623 СТАВІНСЬКА Людмила Полтавська 63 Ж 60+ 08.06.1956 29:12.46 68,65
4 482 КОЗЛОВСЬКА Парасковья Дніпропетровська 64 Ж 60+ 11.02.1955 33:50.35 60,14
БІГ  5 000 м  ЖІНКИ  75-79р.
1 87 БЕВЗЮК Ольга Херсонська 78 Ж 75+ 01.05.1941 40:22.48 64,48
СПОРТИВНА ХОДЬБА НА  5 000 м  ЖІНКИ 60-64р.
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 5 ХОЛОД Олександра Черкаська 63 Ж 60+ 23.01.1956 35:47.79 71,56
СПОРТИВНА ХОДЬБА НА  5 000 м  ЖІНКИ  70-74р.
1 1426 БОНДАРЕНКО Людмила Миколаївська 71 Ж 70 17.07.1947 41:45.62 68,53
СПОРТИВНА ХОДЬБА НА  5 000 м  ЖІНКИ  70-74р.
1 63 ТИШКО Антоніна м. Київ 72 Ж 70+ 24.06.1947 32:50.22 88,47
БІГ  10 000 м  ЖІНКИ 45-49р.
Місце Прізвище,ім"я Команда Дата нар. Результат Рейтинг WMA
1 1431 КОВЛЬСЬКА Валетнина Миколаївська 47 Ж 45+ 17.06.1972 47:54.50 68,88
БІГ  10 000 м  ЖІНКИ  55-59р.
1 292 БАБЕНКО Олена Запорізька 58 Ж 55+ 29.10.1960 47:18.87 80,81
2 1 ІВАРОВСЬКА Ніна Чернігівська 58 Ж 55+ 04.01.1961 49:16.79 77,58
БІГ  10 000 м  ЖІНКИ  60-64р.
1 55 СТАДНИК Ольга Львівська 62 Ж 60+ 05.09.1956 49:14.16 82,49
2 27 ЗАЛІСКО Оксана Львівська 63 Ж 60+ 25.11.1956 50:48.85 81,21
3 482 КОЗЛОВСЬКА Парасковья Дніпропетровська 64 Ж 60+ 11.02.1955 1:04:16.04 65,22
СТРИБКИ У ДОВЖИНУ      ЧОЛОВІКИ   30-34 р.
Місце Прізвище,ім"я Команда 1 2 3 4 5 6 Результ Рейтинг
WMA
1 БУЛАК Орест Львівська 34 Ч 30+ 15.08.1984 5.42 5.88 5.76 5.91 6.10 X 6.10
СТРИБКИ У ДОВЖИНУ      ЧОЛОВІКИ  40-44 р.
1 ТИЦЬКИЙ Андрій Харківська 41 Ч 40+ 11.07.1977 X 5.30 5.28 5.32 - - 5.32 66,83
СТРИБКИ У ДОВЖИНУ      ЧОЛОВІКИ  45-49 р.
1 РЕПІН Сергій Харківська 46 Ч 45+ 10.07.1972 5.27 5.25 5.19 5.21 5.30 5.27 5.30 70,67
2 КОГУТ Вадим Сумська 47 Ч 45+ 26.02.1972 4.89 5.01 5.05 4.53 X 4.56 5.05 68,15
3 ПІЧАХЧІ Андрій Харківська 47 Ч 45+ 10.08.1971 4.74 4.70 4.71 - - - 4.74 63,97
4 ЧЕРНЯТЕВИЧ Ігор Дніпропетровська 45 Ч 45+ 20.05.1974 4.63 4.71 X - - - 4.71 70,09
СТРИБКИ У ДОВЖИНУ      ЧОЛОВІКИ  50-54 р.
1 ПОПКО Віктор Дніпропетровська 50 Ч 50+ 13.08.1968 5.75 5.71 5.88 5.75 X 5.73 5.88 82,47
СТРИБКИ У ДОВЖИНУ      ЧОЛОВІКИ  55-59 р.
1 ЛІПІЧ Валентин Хмельницька 57 Ч 55+ 08.02.1962 5.12 5.10 5.32 5.09 - - 5.32 81,97
СТРИБКИ У ДОВЖИНУ      ЧОЛОВІКИ  70-74 р.
1 ЧЕРНЯТЕВИЧ Володимир Дніпропетровська 70 Ч 70+ 26.09.1948 3.99 3.95 4.05 - - - 4.05 76,56
2 ЄРМОЛЕНКО Валентин Черкаська 73 Ч 70+ 16.04.1946 3.26 3.23 3.23 3.36 3.14 X 3.36 67,07
3 ГРАЧОВ Павло Донецька 71 Ч 70+ 19.11.1947 2.00 2.36 X 2.48 2.20 2.32 2.48 47,78
СТРИБКИ У ДОВЖИНУ      ЧОЛОВІКИ  75-79 р.
1 ФАЙЧАК Іван Івано-Франківська 79 Ч 75+ 05.08.1939 3.25 3.04 3.23 3.35 3.27 3.43 3.43 76,91
СТРИБКИ У ДОВЖИНУ      ЧОЛОВІКИ  80-84 р.
1 РОГОЗЯН Олексій Донецька 84 Ч 80+ 30.05.1935 1.93 X X 1.60 X 1.98 1.98 50,64
ПОТРІЙНИЙ СТРИБОК     ЧОЛОВІКИ
Місце Прізвище,ім"я Команда 1 2 3 4 5 6 Результ Рейтинг
WMA
1 БУЛАК Орест Львівська 34 Ч 30+ 15.08.1984 12.81 13.12 13.33 13.15 13.60 - 13.60
ПОТРІЙНИЙ СТРИБОК      ЧОЛОВІКИ  50-54 р.
1 ПОПКО Віктор Дніпропетровська 50 Ч 50+ 13.08.1968 12.40 12.40 12.31 12.14 12.26 12.11 12.40 82,34
ПОТРІЙНИЙ СТРИБОК      ЧОЛОВІКИ  65-69 р.
1 ШУКЕВИЧ Юрій м. Київ 69 Ч 65+ 09.07.1949 9.58 9.73 X 9.96 9.51 9.95 9.96 88,53
ПОТРІЙНИЙ СТРИБОК      ЧОЛОВІКИ  70-74 р.
1 ЧЕРНЯТЕВИЧ Володимир Дніпропетровська 70 Ч 70+ 26.09.1948 9.80 X X 10.06 8.46 9.91 10.06 91,04
2 ДОРОФЕЄВ Валерій Донецька 72 Ч 70+ 24.10.1946 7.02 7.45 7.67 7.41 7.23 7.32 7.67 72,02
СТРИБКИ У ВИСОТУ    ЧОЛОВІКИ  45-49 р. 160 165 170 175 180 185
Місце Прізвище,ім"я Команда 1-2-3 1-2-3 1-2-3 1-2-3 1-2-3 1-2-3 Результ Рейтинг
WMA
1 РЕПІН Сергій Харківська 46 Ч 45+ 10.07.1972 O XO O XXO O XXX 1.80 86,12
150 155 160 165 170 175
1-2-3 1-2-3 1-2-3 1-2-3 1-2-3 1-2-3 Результ Рейтинг
WMA
2 ЛЕВЧУК Геннадій Чернігівська 45 Ч 45+ 14.08.1973 O - O O O XXX 1.70 80,57
140 145 150 155 160
СТРИБКИ У ВИСОТУ    ЧОЛОВІКИ  50-54 р. 1-2-3 1-2-3 1-2-3 1-2-3 1-2-3 Результ Рейтинг
WMA
1 ГОРОБЧУК Олександр Вінницька 52 Ч 50+ 18.03.1967 O O O XO XXX 1.55 79,08
140 145 150 155
1-2-3 1-2-3 1-2-3 1-2-3 Результ Рейтинг
WMA
2 УЛЬЯНЧЕНКО Володимир Запорізька 50 Ч 50+ 21.06.1969 O O O - 1.50 75,00
135 140 145 150 155
СТРИБКИ У ВИСОТУ    ЧОЛОВІКИ  55-59 р. 1-2-3 1-2-3 1-2-3 1-2-3 1-2-3 Результ Рейтинг
WMA
1 ЛІПІЧ Валентин Хмельницька 57 Ч 55+ 08.02.1962 XO O XO O XXX 1.50 81,08
135 140 145
1-2-3 1-2-3 1-2-3 Результ Рейтинг
WMA
2 ПЕТРЕНКО Микола Черкаська 58 Ч 55+ 22.05.1961 O O XXX 1.40 76,50
130 135
1-2-3 1-2-3 Результ Рейтинг
WMA
3 КРИВЕНКО Василь Черкаська 59 Ч 55+ 11.01.1960 O XXX 1.30 71,82
130
1-2-3 Результ Рейтинг
WMA
4 ТЕСТЕШНІКОВ Віктор Донецька 59 Ч 55+ 05.09.1959 XXX NM
150 155 160 165 170 175
СТРИБКИ У ВИСОТУ    ЧОЛОВІКИ  60-64 р. 1-2-3 1-2-3 1-2-3 1-2-3 1-2-3 1-2-3 Результ Рейтинг
WMA
1 ФЕДОРКО Олег Полтавська 64 Ч 60+ 31.10.1954 O O O XO XXO X- 1.70 100
105 110 115
СТРИБКИ У ВИСОТУ    ЧОЛОВІКИ  70-74 р. 1-2-3 1-2-3 1-2-3 Результ Рейтинг
WMA
1 ДОРОФЕЄВ Валерій Донецька 72 Ч 70+ 24.10.1946 O O XXX 1.10 71,9
090 095 100 105
1-2-3 1-2-3 1-2-3 1-2-3 Результ Рейтинг
WMA
2 ГРАЧОВ Павло Донецька 71 Ч 70+ 19.11.1947 O XO XXO XXX 1.00 64,52
100 105 110 115 120
СТРИБКИ У ВИСОТУ    ЧОЛОВІКИ  75-79 р. 1-2-3 1-2-3 1-2-3 1-2-3 1-2-3 Результ Рейтинг
WMA
1 ФАЙЧАК Іван Івано-Франківська 79 Ч 75+ 05.08.1939 O O XO O XXX 1.15 83,33
115 120 125
СТРИБКИ У ВИСОТУ    ЧОЛОВІКИ  80-84 р. 1-2-3 1-2-3 1-2-3 Результ Рейтинг
WMA
1 ЄЖОВ Вадим Донецька 80 Ч 80+ 02.08.1938 O XO XXX 1.20 88,89
090 095
1-2-3 1-2-3 Результ Рейтинг
WMA
2 РОГОЗЯН Олексій Донецька 84 Ч 80+ 30.05.1935 XXO XXX 0.90 70,87
СТРИБКИ З ЖЕРДИНОЮ   ЧОЛОВІКИ 50-54р. 260 270 280 290 300 310
Місце Прізвище,ім"я Команда 1-2-3 1-2-3 1-2-3 1-2-3 1-2-3 1-2-3 Результ Рейтинг
WMA
1 КУШНАРЬОВ Олександр Дніпропетровська 54 Ч 50+ 01.08.1964 O O XO XXO XXX 3.00 65,60
280 290 300
1-2-3 1-2-3 1-2-3 Результ Рейтинг
WMA
2 ФОРОСТЯНОВ Ігор Дніпропетровська 52 Ч 50+ 26.10.1966 XXO - XXX 2.80 59,32
260 270 280
СТРИБКИ З ЖЕРДИНОЮ   ЧОЛОВІКИ  55-59 р. 1-2-3 1-2-3 1-2-3 Результ Рейтинг
WMA
1 ПЕТРЕНКО Микола Черкаська 58 Ч 55+ 22.05.1961 XO - XXX 2.60 60,61
240 250 260 270
СТРИБКИ З ЖЕРДИНОЮ   ЧОЛОВІКИ  70-74 р. 1-2-3 1-2-3 1-2-3 1-2-3 Результ Рейтинг
WMA
1 ТКАЧУК Володимир Харківська 72 Ч 70+ 04.01.1947 O O XO XXX 2.60 78,55
     Фінальні змагання
VIII літніх Всеукраїнськиї ігор ветеранів спорту
пам`яті М.М.Баки з легкої атлетики
5-7.07.2019
м. Дніпро, Стадіон «Олімпійські  резерви», пр-т Б.Хмельницького,29-Д
СТРИБКИ У ДОВЖИНУ      ЖІНКИ
Місце Прізвище,ім"я Команда 1 2 3 4 5 6 Результ Рейтинг
WMA
1 ГОРБАТЮК Євгенія Дніпропетровська 19 Ж 19.12.1999 X X 4.44 X 5.66 5.66 5.66
СТРИБКИ У ДОВЖИНУ      ЖІНКИ  45-49 р.
1 КОВЛЬСЬКА Валетнина Миколаївська 47 Ж 45+ 17.06.1972 2.56 2.49 2.60 2.58 2.50 2.60 2.60 41,67
СТРИБКИ У ДОВЖИНУ      ЖІНКИ  50-54 р.
1 ШЕВЧЕНКО Олена Дніпропетровська 53 Ж 50+ 02.03.1966 3.07 3.34 3.32 3.46 3.12 3.31 3.46 60,28
ПОТРІЙНИЙ СТРИБОК     ЖІНКИ   50-54 р.
Місце Прізвище,ім"я Команда 1 2 3 4 5 6 Результ Рейтинг
WMA
1 КРЕПКІНА Валентина м. Київ 53 Ж 50+ 05.09.1965 9.59 9.67 9.46 9.50 9.62 9.47 9.67 84,16
СТРИБКИ У ВИСОТУ   ЖІНКИ  75 -79р. 090 095 100 105
Місце Прізвище,ім"я Команда 1-2-3 1-2-3 1-2-3 1-2-3 Результ Рейтинг
WMA
1 ШВЕДОВА Катерина Сумська 75 Ж 75+ 12.12.1943 XXO O XO XXX 1.00 88,50
ШТОВХАННЯ ЯДРА  (7,26 кг) ЧОЛОВІКИ  45-49 р.
Місце Прізвище,ім"я Команда 1 2 3 4 5 6 Результ Рейтинг WMA
1 БРИГАРЧУК Віталій Миколаївська 45 Ч 45+ 21.02.1973 X X 6.45 6.49 6.22 6.34 6.49 31,25
ШТОВХАННЯ ЯДРА (6кг)  ЧОЛОВІКИ  50-54р.
1 КУШНАРЬОВ Олександр Дніпропетровська 54 Ч 50+ 01.08.1964 11.21 10.81 11.78 11.78 12.00 11.80 12.00 64,69
2 ВЄТЧІНКІН Віктор Харківська 54 Ч 50+ 18.02.1965 8.91 9.08 8.84 8.94 9.16 9.09 9.16 49,38
ШТОВХАННЯ ЯДРА (6кг)  ЧОЛОВІКИ  55-59р.
1 КРИВЕНКО Василь Черкаська 59 Ч 55+ 11.01.1960 9.75 9.92 X X 10.11 X 10.11 61,09
2 ШУЛІКА Володимир м. Київ 59 Ч 55+ 08.06.1960 8.87 9.72 9.45 X 9.44 9.34 9.72 58,79
ШТОВХАННЯ ЯДРА (5кг)  ЧОЛОВІКИ  60-64р.
1 СТЕЦЕНКО Анатолій Черкаська 60 Ч 60+ 26.07.1958 13.08 12.83 13.00 X 12.35 12.51 13.08 71,87
2 ФЛЕНТІН Віктор Хмельницька 64 Ч 60+ 25.04.1955 9.24 8.60 9.28 X 8.88 9.49 9.49 58,54
ШТОВХАННЯ ЯДРА (5кг)  ЧОЛОВІКИ  65-69р.
1 ІВАСЮК Петро м. Київ 67 Ч 65+ 01.01.1952 10.44 X 10.82 10.64 11.04 11.00 11.04 75,05
2 БРОВКО Олександр Херсонська 66 Ч 65+ 22.06.1953 9.14 9.47 10.16 X 9.34 X 10.16 66,80
3 РЕВУКА Євген Дніпропетровська 66 Ч 65+ 26.10.1952 6.37 6.59 6.42 6.56 6.44 6.66 6.66 43,79
ШТОВХАННЯ ЯДРА (4кг)  ЧОЛОВІКИ  70-74р.
1 КУКОТА Станислав Дніпропетровська 72 Ч 70+ 06.03.1947 12.97 12.76 13.26 13.04 X 12.82 13.26 78,93
ШТОВХАННЯ ЯДРА (4кг)  ЧОЛОВІКИ  75-79р.
1 КОВАЛЬСЬКИЙ Борис м. Київ 76 Ч 75+ 01.06.1943 10.53 10.52 11.37 11.66 11.04 - 11.66 75,62
МЕТАННЯ СПИСА  (700 гр) ЧОЛОВІКИ  50-54 р.
Місце Прізвище,ім"я Команда 1 2 3 4 5 6 Результ Рейтинг WMA
1 КУШНАРЬОВ Олександр Дніпропетровська 54 Ч 50+ 01.08.1964 41.10 36.82 41.23 X - - 41.23 57,71
2 ВЄТЧІНКІН Віктор Харківська 54 Ч 50+ 18.02.1965 X X 25.72 X X 28.03 28.03 39,24
МЕТАННЯ СПИСА  (600 гр)  ЧОЛОВІКИ  60-64р.
1 ДУБЧАК Микола Хмельницька 60 Ч 60+ 11.07.1958 41.01 X 45.42 X X 46.18 46.18 69,42
2 МЕДВІДЬ Володимир м. Київ 60 Ч 60+ 03.03.1959 33.40 X 39.30 38.12 40.34 38.32 40.34 60,64
МЕТАННЯ СПИСА  (600 гр)  ЧОЛОВІКИ  65-69р.
1 БРОВКО Олександр Херсонська 66 Ч 65+ 22.06.1953 30.90 X 33.90 33.03 X 31.72 33.90 58,11
2 ЦІМОХА Олександр Черкаська 67 Ч 65+ 14.02.1952 X X X 32.10 31.88 31.57 32.10 56,35
МЕТАННЯ СПИСА  (500 гр)  ЧОЛОВІКИ  70-74р.
1 ГРАЧОВ Павло Донецька 71 Ч 70+ 19.11.1947 18.36 X 19.30 19.85 17.20 18.29 19.85 36,14
МЕТАННЯ ДИСКА  (1,5 кг) ЧОЛОВІКИ  50-54 р.
Місце Прізвище,ім"я Команда 1 2 3 4 5 6 Результ Рейтинг WMA
1 ВЄТЧІНКІН Віктор Харківська 54 Ч 50+ 18.02.1965 27.49 27.17 28.75 29.89 29.46 30.11 30.11 43,78
МЕТАННЯ ДИСКА  (1,5 кг)  ЧОЛОВІКИ  55-59р.
1 КРИВЕНКО Василь Черкаська 59 Ч 55+ 11.01.1960 33/12 X 34.34 36.02 X X 36.02 59,20
МЕТАННЯ ДИСКА  (1кг)  ЧОЛОВІКИ  60-64р.
1 СТЕЦЕНКО Анатолій Черкаська 60 Ч 60+ 26.07.1958 47.14 X - - - - 47.14 71,48
2 ДАВИДЮК Іван Рівненська 63 Ч 60+ 10.02.1956 25.85 34.80 32.01 32.69 30.59 28.85 34.80 56,22
3 ДУБЧАК Микола Хмельницька 60 Ч 60+ 11.07.1958 X X 23.80 X 22.85 23.51 23.80 36,09
МЕТАННЯ ДИСКА  (1 кг)  ЧОЛОВІКИ  65-69р.
1 ВЛАСОВ Анатолій Чернівецька 65 Ч 65+ 28.04.1954 37.92 36.33 37.71 39.56 X 39.87 39.87 67,35
2 ІВАСЮК Петро м. Київ 67 Ч 65+ 01.01.1952 37.94 38.16 36.80 X 37.80 35.87 38.16 67,54
3 БРОВКО Олександр Херсонська 66 Ч 65+ 22.06.1953 X X X 27.11 32.11 X 32.11 55,51
4 ЦІМОХА Олександр Черкаська 67 Ч 65+ 14.02.1952 X 28.24 28.39 26.82 27.34 X 28.39 50,25
МЕТАННЯ ДИСКА  (1 кг)  ЧОЛОВІКИ  70-74р.
1 КУКОТА Станислав Дніпропетровська 72 Ч 70+ 06.03.1947 31.37 31.87 32.11 X 28.96 X 32.11 64,56
2 МЕЛЬНИЦЬКИЙ Сергій Чернівецька 74 Ч 70+ 14.06.1945 18.34 X X X - - 18.34 38,99
3 КОЦЮБИНСЬКИЙ Валерій Дніпропетровська 71 Ч 70+ 23.02.1948 X X - - - - NM
МЕТАННЯ ДИСКА  (1 кг)  ЧОЛОВІКИ  75-79р.
1 КОВАЛЬСЬКИЙ Борис м. Київ 76 Ч 75+ 01.06.1943 31.93 X 31.56 X - - 31.93 72,03
2 СУХИЙ Віталій Дніпропетровська 79 Ч 75+ 02.08.1939 28.02 28.79 26.64 X 26.76 X 28.79 71,47
3 ЧЕРНОВ Віктор Київська 77 Ч 75+ 19.08.1941 19.28 X 18.25 X 18.09 16.41 19.28 44,86
МЕТАННЯ МОЛОТА  (6 кг) ЧОЛОВІКИ  50-54 р.
Місце Прізвище,ім"я Команда 1 2 3 4 5 6 Результ Рейтинг WMA
1 ДРІГОЛЬ Олександр Дніпропетровська 53 Ч 50+ 25.04.1966 X 71.10 77.35 X X X 77.35 110,77 WR
МЕТАННЯ МОЛОТА  (5кг)  ЧОЛОВІКИ  60-64р.
1 ДАВИДЮК Іван Рівненська 63 Ч 60+ 10.02.1956 X 23.97 X 23.76 X X 23.97 41,68
МЕТАННЯ МОЛОТА  (5кг)  ЧОЛОВІКИ  65-69р.
1 ВЛАСОВ Анатолій Чернівецька 65 Ч 65+ 28.04.1954 37.67 X 37.80 35.00 X 37.25 37.80 69,08
2 РЕВУКА Євген Дніпропетровська 66 Ч 65+ 26.10.1952 17.47 X 19.27 X 19.30 19.40 19.40 36,38
МЕТАННЯ МОЛОТА  (4кг)  ЧОЛОВІКИ  70-74р.
1 КОЦЮБИНСЬКИЙ Валерій Дніпропетровська 71 Ч 70+ 23.02.1948 36.30 34.20 34.80 35.10 38.17 39.68 39.68 75,84
2 МЕЛЬНИЦЬКИЙ Сергій Чернівецька 74 Ч 70+ 14.06.1945 X X 28.07 30.80 31.30 32.77 32.77 68,79
МЕТАННЯ МОЛОТА  (4кг)  ЧОЛОВІКИ  75-79р.
1 КОВАЛЬСЬКИЙ Борис м. Київ 76 Ч 75+ 01.06.1943 32.50 X X X 33.75 36.60 36.60 81,79
МЕТАННЯ ВАГИ  (15,88 кг) ЧОЛОВІКИ  45-49 р.
Місце Прізвище,ім"я Команда 1 2 3 4 5 6 Результ Рейтинг WMA
1 БРИГАРЧУК Віталій Миколаївська 45 Ч 45+ 21.02.1973 6.28 X 5.21 4.30 X X 6.28 28,49
МЕТАННЯ ВАГИ  (11,34 кг)  ЧОЛОВІКИ  50-54р.
1 ДРІГОЛЬ Олександр Дніпропетровська 53 Ч 50+ 25.04.1966 25.14 X 25.91 25.92 X 26.16 26.16 118,26 WR
МЕТАННЯ ВАГИ   (9,08 кг)  ЧОЛОВІКИ  60-64р.
1 ДАВИДЮК Іван Рівненська 63 Ч 60+ 10.02.1956 10.86 10.10 10.69 X 10.76 11.11 11.11 51,96
МЕТАННЯ ВАГИ   (9,08 кг) ЧОЛОВІКИ  65-69р.
1 ВЛАСОВ Анатолій Чернівецька 65 Ч 65+ 28.04.1954 12.71 X 13.23 14.25 13.71 X 14.25 69,51
2 РЕВУКА Євген Дніпропетровська 66 Ч 65+ 26.10.1952 8.41 6.46 X 7.20 7.34 7.18 8.41 41,92
МЕТАННЯ ВАГИ   (7,26 кг) ЧОЛОВІКИ  70-74р.
1 КОЦЮБИНСЬКИЙ Валерій Дніпропетровська 71 Ч 70+ 23.02.1948 14.34 14.14 14.88 15.50 14.10 14.88 15.50 79,53
2 МЕЛЬНИЦЬКИЙ Сергій Чернівецька 74 Ч 70+ 14.06.1945 X X 13.01 X 12.20 18.88 13.01 72,12
   Фінальні змагання VIII літніх Всеукраїнськиї ігор ветеранів спорту пам`яті М.М.Баки з легкої атлетики
5-7.07.2019
м. Дніпро, Стадіон «Олімпійські  резерви», пр-т Б.Хмельницького,29-Д
ШТОВХАННЯ ЯДРА  (4 кг) ЖІНКИ  40-44 р.
Місце Прізвище,ім"я Команда 1 2 3 4 5 6 Результ Рейтинг WMA
1 ПАШКЕВИЧ Ніна Рівненська 42 Ж 40+ 19.04.1977 9.13 8.81 8.94 9.02 9.14 9.40 9.40 50,92
ШТОВХАННЯ ЯДРА (3 кг)  ЖІНКИ  45-49р.
1 РАДІОНОВА Наталя Донецька 45 Ж 45+ 21.07.1973 8.74 8.47 8.13 9.53 X - 9.53 55,47
ШТОВХАННЯ ЯДРА (3 кг)  ЖІНКИ  50-54р.
1 СОРОЧУК Світлана Дніпропетровська 52 Ж 50+ 29.05.1967 13.136 13.90 13.59 X 13.77 13.69 13.90 88,31
2 ШЕВЧЕНКО Олена Дніпропетровська 53 Ж 50+ 02.03.1966 8.62 8.62 10.10 10.56 10.76 X 10.76 69,60
ШТОВХАННЯ ЯДРА (3 кг)  ЖІНКИ  60-64р.
1 ПИЛИПЕНКО Олена Вінницька 64 Ж 60+ 28.06.1955 5.90 5.86 5.80 5.80 5.86 5.85 5.90 47,73
ШТОВХАННЯ ЯДРА (3 кг)  ЖІНКИ  65-69р.
1 ЗОЗУЛЯ Ірина м. Київ 65 Ж 65+ 26.04.1954 8.44 8.60 9.09 9.13 X X 9.13 75,64
ШТОВХАННЯ ЯДРА (2 кг)  ЖІНКИ  75-79р.
1 ШВЕДОВА Катерина Сумська 75 Ж 75+ 12.12.1943 8.86 7.91 8.64 9.25 9.03 9.29 9.29 100,43 РУ
МЕТАННЯ СПИСА  (600 гр) ЖІНКИ  40-44 р.
Місце Прізвище,ім"я Команда 1 2 3 4 5 6 Результ Рейтинг WMA
1 СЛАСТІНА Ганна Харківська 41 Ж 40+ 04.09.1977 45.82 44.48 40.60 44.30 42.10 45.05 45.82 70,39
2 АПОЛОСОВА Лілія Запорізька 41 Ж 40+ 17.02.1978 44.51 42.20 44.66 X 42.00 44.10 44.66 68,61
3 ПАШКЕВИЧ Ніна Рівненська 42 Ж 40+ 19.04.1977 22.07 25.18 21.34 X 24.61 21.50 25.18 39,65
МЕТАННЯ СПИСА  (500 гр)  ЖІНКИ  50-54р.
1 ШЕВЧЕНКО Олена Дніпропетровська 53 Ж 50+ 02.03.1966 19.92 20.55 23.50 27.50 X 25.20 27.50 55,28
2 КУШНАРЬОВА Тетяна Дніпропетровська 50 Ж 50+ 14.12.1968 X X 18.81 X 22.01 20.98 22.01 41,14
МЕТАННЯ СПИСА  (500 гр)  ЖІНКИ  55-59р.
1 ЯНКУН Євгенія Хмельницька 58 Ж 55+ 03.05.1961 15.32 18.93 18.18 X 18.10 16.15 18.93 43,52
2 ПОБЛІЧКО Олена Хмельницька 55 Ж 55+ 12.01.1964 16.32 17.95 17.75 15.60 16.92 X 17.95 37,99
МЕТАННЯ ДИСКА  (1 кг) ЖІНКИ  50-54 р.
Місце Прізвище,ім"я Команда 1 2 3 4 5 6 Результ Рейтинг WMA
1 СОРОЧУК Світлана Дніпропетровська 52 Ж 50+ 29.05.1967 32.85 33.34 33.51 33.91 34.21 33.93 34,21 60,34
МЕТАННЯ ДИСКА  (1 кг)  ЖІНКИ  55-59р.
1 ПОБЛІЧКО Олена Хмельницька 55 Ж 55+ 12.01.1964 33.29 33.86 33.76 32.46 X 33.46 33.86 63,25
2 ЯНКУН Євгенія Хмельницька 58 Ж 55+ 03.05.1961 26.57 26.92 25.14 29.16 26.63 X 29.16 57,90
МЕТАННЯ ДИСКА  (1 кг)  ЖІНКИ  60-64р.
1 ПИЛИПЕНКО Олена Вінницька 64 Ж 60+ 28.06.1955 X 11.35 11.54 11.21 X 12.03 12.03 27,33
МЕТАННЯ ДИСКА  (1 кг)  ЖІНКИ  60-64р.
1 ЗОЗУЛЯ Ірина м. Київ 65 Ж 65+ 26.04.1954 24.02 23.23 X 22.84 X 23.71 24.02 55,90
МЕТАННЯ МОЛОТА  (4 кг) ЖІНКИ  45-49 р.
Місце Прізвище,ім"я Команда 1 2 3 4 5 6 Результ Рейтинг WMA
1 РАДІОНОВА Наталя Донецька 45 Ж 45+ 21.07.1973 40.55 40.05 43.20 X X X 43.20 85,09
МЕТАННЯ МОЛОТА  (3 кг)  ЖІНКИ  50-54р.
1 СОРОЧУК Світлана Дніпропетровська 52 Ж 50+ 29.05.1967 28.92 X X 28.90 28.78 29.52 29.52 49,74
2 КУШНАРЬОВА Тетяна Дніпропетровська 50 Ж 50+ 14.12.1968 27.56 27.53 26.50 26.95 X 27.83 27.83 45,20
МЕТАННЯ МОЛОТА  (3 кг)  ЖІНКИ  60-64р.
1 ЗОЗУЛЯ Ірина м. Київ 65 Ж 65+ 26.04.1954 31.47 27.66 31.50 29.47 30.73 29.27 31.50 70,12
МЕТАННЯ ВАГИ  (9,08 кг) ЖІНКИ  40-44 р.
Місце Прізвище,ім"я Команда 1 2 3 4 5 6 Результ Рейтинг WMA
1 ПАШКЕВИЧ Ніна Рівненська 42 Ж 40+ 19.04.1977 X 4.47 X 6.32 7.40 X 7.40 45,76
МЕТАННЯ ВАГИ  (9,08 кг)  ЖІНКИ  45-49р.
1 РАДІОНОВА Наталя Донецька 45 Ж 45+ 21.07.1973 X 12.91 13.16 X 12.60 12.80 13.16 86,75
МЕТАННЯ ВАГИ   (7,26 кг)  ЖІНКИ  50-54р.
1 КУШНАРЬОВА Тетяна Дніпропетровська 50 Ж 50+ 14.12.1968 X 9.10 X 9.32 9.98 8.57 9.98 52,50
2 ШЕВЧЕНКО Олена Дніпропетровська 53 Ж 50+ 02.03.1966 X X 6.70 5.70 7.40 X 7.40 41,07
МЕТАННЯ ВАГИ   (5,45 кг)  ЖІНКИ  65-69р.
1 ЗОЗУЛЯ Ірина м. Київ 65 Ж 65+ 26.04.1954 X 12.77 X 12.76 12.68 X 12.77 77,39