XIIІ чемпіонаті Світу з легкої атлетики Малага (Іспанія)

Результати виступу ветеранів легкої атлетики України на XIIІ чемпіонаті Світу з легкої атлетики серед ветеранів , який відбувся 4-16 вересня 2018 року у м. Малага (Іспанія).

 

 

1. Склад команди України. – 34 спортсмени ( 15 жінок , 19 чоловіків)
До складу команди України на ХХІІІ чемпіонат Світу з легкої атлетики серед спортсменів категорії «Мастерс» (35 років +) увійшли представники 13 областей:
м. Києва – 10, Дніпропетровської обл. – 4, Херсонської обл..-3 , Харківська обл. -2, Київської обл. – 3, Луганської-1, Запорізької обл.-2, Сумської обл..-2, Донецької обл.-2, Вінницької обл. -1, Хмельницької обл..-1, Львівської обл.-1, АР Крим -1.

Найстарші учасники команди України :
– серед жінок Люся Алексєєва 81 рік м.Маріуполь
– серед чоловіків Іван Пушкін 88 років м.Київ

2. На змагання було заявлено 8187 спортсменів зі 101 країни Світу
– Чоловіки: 5495
– Жінки 2692
– Разом: 8187

3. Результати виступу 21 медаль,24 командне місце :

ЗОЛОТІ медалі – 7:

1. Пушкін Іван Олексійович (м.Київ ) М85+ спортивна ходьба 5 000м
2. Пушкін Іван Олексійович( м.Київ ) М85+ спортивна ходьба по шосе 10 км
3. Пушкін Іван Олексійович (м.Київ) М 85+ спортивна ходьба по шосе 20 км
4. Пушкіна Людмила Йосипівна (м.Херсон) Ж 50+ Біг 2000 м з перешкодами
5. Аполосова Лілія Вікторівна (м.Дніпрорудне ,Запорізька обл..) Ж35+ метання списа
6. Гаврась Сергій Петрович (м.Ромни,Сумська обл..) Ч60+ метання списа
7. Радіонова Наталія Сергіївна (Донецька обл..) Ж40+ Метання ваги

СРІБНІ медалі – 5:

1. Алексєєєва Люся Петрівна (м.Маріуполь,Донецька обл..) Ж 80+ Спортивна ходьба 5000 м
2. Панасейко Микола Іванович (м.Старобільськ,Луганська обл..) Ч 80+Спортивна ходьба по шосе 20 км
3 .Сорочук Світлана Семенівна (м.Дніпро) Ж50+ штовхання ядра
4. Тишко Антоніна Петрівна (м.Київ) Ж70+ спортивна ходьба по шосе 10 км
5. Горшков Анатолій Іванович (Київська обл..) Ч60+ спортивна ходьба по шосе 10 км

БРОНЗОВІ медалі – 9:

1. Крепкіна Валентина Миколаївна(м.Київ) Ж50+ стрибки потрійним
2. Сорочук Світлана Семенівна (м.Дніпро) Ж50+ метання диска
3. Сирмолотов Олександр Миколайович (м.Київ) Ч 50+ Біг на 400 м з,б
4. Тишко Антоніна Петрівна (м,Київ) Ж70+ спортивна ходьба на 5 000 м
5. Тишко Антоніна Петрівна (м.Київ ) Ж70+ Спортивна ходьба по шосе 20 км
6. Алексєєва Люся Петрівна (м.Маріуполь,Донецька обл..) Ж80+ спортивна ходьба по шосе на 10 км
7. Панасейко Микола Іванович (м.Старобільськ,Луганська обл..) Ч 80+ спортивна ходьба на 5000 м
8. Панасейко Микола Іванович (м.Старобільськ ,Луганська обл..) Ч80+ спортивна ходьба на 10 км
9. Комада Ж 70+ спортивна ходьба по шосе на 10 км
– Тишко Антоніна Петрівна Ж70+ (м.Київ)
-Лебєдєва Лариса Василівна Ж75+ (м.Київ)
– Алексєєва Люся Петрівна Ж80+ (м.Маріуполь,Донецьк обл..)

Всього: 21 медаль=20 медалей у особистому заліку (7-5-8 )+ 1 медаль у
командній першості.
24-е командне місце зі 101 країни Світу.

Керівник делегації Крепкіна В.М.
Голова Комісії ветеранів ФЛАУ
Генеральний секретар АВСУ

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *