18-20 травня в Аліканте проходив чемпіонаті Європи категорії «Мастерз» з позастадіонних видів легкої атлетики. Традиційно успішно на ньому виступили українці.
Антоніна Тишко (вікова категорія 70+) брала участь у двох дисциплінах. Зі спортивної ходьби на 10 км вона стала чемпіонкою Європи з результатом 1:12.48 год, а на вдвічі довшій дистанції виграла срібну медаль (2:30.38 год).
Іван Панасейко виграв бронзову медаль зі спортивної ходьби у категорії 80+ (1:13.27 год). У віковій категорії 85+ виступав лише один учасник – українець Іван Пушкін. Він подолав дистанцію за 1:15.31 год і виграв золото.
Людмила Пушкіна виграла бронзову медаль з напівмарафону у категорії 50+ (1:30.45 год).
Василь Карпович, Олександр Вовк та Віктор Недибалюк виграли срібні медалі з естафетного бігу 3х2 км (крос) – 21.44 хв. Ця ж трійка була другою у командних заліках з бігу на 10 км (сума результатів трьох атлетів склала 1:55.29 год) і з напівмарафону (сума результатів – 4:08.39 год). Зазначимо, що Недибалюк на півмарафонськй дистанції фінішував четвертим.
З усіма результатами виступів українців в Аліканте можна ознайомитися на офіційному сайті чемпіонату Європикатегорії «Мастерз» з позастадіонних видів