Чемпіонат міста Києва з легкої атлетики категорії “Мастєрс”.

10 та 11 лютого 2018 року у манежі КДШВСМ відбувся відкритий Чемпіонат міста Києва з легкої атлетики категорії “Мастєрс”. Я був вражений від побаченого. Не дивлячись на свої роки, на старт виходили досить сильні, сповнені сил та енергії наші спортсмени з легкої атлетики.

В приміщенні легкоатлетичного манежу взяли участь у змаганні спортсмени з усіх областей України у віці 30+. Результати себе не заставляли чекати, адже серед них були неодноразові призери та чемпіони Європи і світу в бігу на 60м, 400м, 1500м та 3000м, стрибків в довжину та висоту.

Рівень, який дозволяє проводити подібні змагання і відібрати спортсменів для поїздки дається не просто. Нажаль, меценати і спонсори своєю увагою та підтримкою не поспішають допомогати нашим майбутнім рекордсменам. Але завдяки ентузіазму, ініціативі та багаторічному досвіду у спорті з існуючими перешкодами вміло, вже не один рік, справляється Валентина Крепкіна.

Вона, Валентина Миколаевна Крепкіна, обіймає посаду Президента “Юкрейн Мастєрс Атлетікс”, віце-президента Федерації легкої атлетики міста Києва,є діючим тренером з легкої атлетики та загальнофізичної підготовки спортсменів, вона неодноразова чемпіонка Європи та Світу.

Завдяки її організації цього спортивного свята на переможців змагань чекали призи від спонсора “Юкрейн Мастєрс Атлетікс” компанії “Sante”, які отримали кращі ветерани спорту, що увійшли до складу збірної команди легкоатлетів до участі у чемпіонаті Європи 2018 року.

На власні очі я переконався, що завдячуючи багатьом нашим спортсменам, тренерам ми можемо пишатися досягненням у спорті, які тільки підвищують авторитет держави, а також пропагандують здоровий спосіб життя серед молоді.

Оцінуючи якість проведених змагань, наша редакція інформаційно-правового журналу “СПЕЦІАЛЬНИЙ КОМЕНТАР” взяла інтерв”ю у найбільш титулованих спортсменів. Хоча, на наш погляд, усі учасники заслуговують на шану та повагу.

Читати продовження 

фото Сергій Кабацький