24-30 березня у польському містечку Торунь відбудеться 8-й Чемпіонат світу у приміщенні в категорії Мастерс. У цьому святі спорту серед учасників з усього свiту приймуть участь 74 українських спортсмена.
Слідкувати за перебігом змагань можна за посиланням на сайті Чемпiонату свiту
Склад збірної команди ветеранів легкої атлетики України на участь у чемпіонаті світу з легкої атлетики у приміщенні категорії мастерс 24- 30 березня 2019 року м. Торунь (Польща)
№ п/п | ПІП | Область | Вид | Вікова категорія |
1 | Крепкіна Валентина Миколаївна | м. Київ | Керівник делегації
Стрибки у довжину Потрійний стрибок Стрибки з жердиною |
Ж 50+ |
2 | Пушкін Іван Олексійович | м. Київ | 3000 м с/х
10 км с/х |
Ч 85+ |
3 | Тишко Антоніна Петрівна | М.Київ | 3000 м с/х
10 км с/х |
Ж70+ |
4 | Сирмолотов Олександр Миколайович | м.Київ | Біг 400 м | Ч50+ |
5 | Росецька Наталія Петрівна | м. Київ | Метання диска
Штовхання ядра Метання молота |
Ж 50+ |
6 | Ковальський Борис Павлович | М.Київ | Штовхання ядра
Метання диска Метання молота Метання списа |
Ч75+ |
7 | Зозуля Ірина Костянтинівна | М.Київ | Метання диска
Метання молота Метання ваги |
Ж60+ |
8 | Ложечніков Олександр Георгійович | М.Київ | 200м | Ч65+ |
9 | Божаєв Руслан Юрійович | М.Київ | Стрибки у довжину | Ч65+ |
10 | Шмалько Віктор Михайлович | М.Київ | 60 м , 60 м з/б | Ч50+ |
11 | Лебедєв Дмитро Васильович | М.Київ | Напівмарафон | Ч75+ |
12 | Вольський Олександр Іванович | М.Київ | Напівмарафон | Ч75+ |
13 | Ніщук Олександр Степанович | м.Київ | Напівмарафон | Ч75+ |
14 | Тимошенко Сергій Васильович | м.Київ | Напівмарафон | Ч55+ |
15 | Саханда Ігор Іванович | м.Київ | Напівмарафон | Ч50+ |
16 | Рудич Олег Васильович | м.Київ | 1500 м | Ч45+ |
17 | Глушко Любов Михайлівна | м.Київ | 10 км с/х | Ж60+ |
18 | Козлова Галина Адамівна | м.Київ | 10 км с/х | Ж60+ |
19 | Мужчук Валентин Анатолійович | м.Київ | 60 м | Ч 55+ |
20 | Єрко Станіслав Борисович | М.Київ | Напівмарафон | Ч 45+ |
21 | Чернятевич Володимир Григорович | Дніпропетровська обл.м. Кривий Ріг | Потрійний
Стрибки у довжину |
Ч 70+ |
22 | Сорочук Світлана Степанівна | М.Дніпро | Штовхання ядра
Метання диска |
Ж50+ |
23 | Добриднєв Володимир Вікторович | М.Дніпро | 60 м з/б ,потрійний | Ч45+ |
24 | Кукота Станіслав Анатолійович | М.Дніпро | Штовхання ядра | Ч70+ |
25 | Яценко Ксенія Володимирівна | Дніпропетровська
М.Нікополь |
Біг 60 м 200 м | Ж40+ |
26. | Карпович Василь Васильович | Дніпропетровська .,м.Кам`янське | Напівмарафон | Ч60+ |
27. | Фаустов Валерій Федорович | Дніпропетровська обл.,смт.Залізничне | Напівмарафон | Ч55+ |
28. | Кутовий Ігор Костянтинович | Київська обл..,м.Біла Церква | Напівмарафон | Ч50+ |
29. | Шерстюк Олександр Юрійович | Київська обл..,м.Біла Церква | Напівмарафон | Ч40+ |
30. | Возненко Василь Миколайович | Київська обл..,м.Біла Церква | Напівмарафон | Ч55+ |
31. | Недибалюк Віктор Петрович | Київська обл..,м.Біла Церква | Напівмарафон | Ч60+ |
32. | Шутенко Павло Якович | Київська обл..с.Любарці | Напівмарафон | Ч45+ |
33. | Лисенко Олександр Іванович | Київська обл..м.Вишневе | 800м 1500м | Ч60+ |
34. | Бабенко Олексій Іванович | Київська обл..,с.Хлебча | 800м | Ч60+ |
35 | Сергієнко Анатолій Михайлович | Київська обл.. с.Погреби | 10 км с/х
6 км крос |
Ч70+ |
36 | Бондар Костянтин Анатолійович | Київська обл.. | Напівмарафон | Ч55+ |
37 | Крупський Василь Павлович | М.Львів | Напівмарафон | Ч75+ |
38 | Урущак Іван Іванович | М.Львів | Напівмарафон
8 км крос |
Ч65+ |
39 | Денис Зіновій Зіновійович | М.Львів | 10 км с/х | Ч60+ |
40 | Лисий Ігор Петрович | мЛьвів | Напівмарафон
6 км крос |
Ч70+ |
41 | Соболевський Ігор Орестович | Львівськаобл.,
С.Новий Розділ |
3000 м с/х
10 км с/х |
Ч 60+ |
42 | Мельник Петро Іванович | Львівська обл..,с.Колодинці | 3000 м с/х
10 км с/х |
Ч65+ |
43 | Жирков Павло Віталійович | М.Львів | 3000 м с/х
10 км с/х |
Ч65+ |
44 | Шеремет Віктор Юхимович | М.Львів | 3000 м с/х
10 км с/х |
Ч65+ |
45 | Ліпіч Валентин Васильович | Хмельницька обл.
м. Камянець-Подільський |
Стрибки у висоту Стрибки у довжину
Біг 100м 200м |
Ч 55+ |
46 | Поблічко Олена Гнатівна | Хмельницька обл.
м. Камянець-Подільський |
Штовхання ядра
Метання диска |
Ж55+ |
47 | Янкун Євгенія Іванівна | Хмельницька обл.
м. Камянець-Подільський |
Штовхання ядра
Метання диска |
Ж55+ |
48 | Ткачук Олександр Володимирович | Хмельницька обл.
м. Камянець-Подільський |
Стрибки у висоту | Ч60+ |
49 | Оніщук Микола Нікіфорович | Хмельницька обл..,м.Красилів | 10 км с/х | Ч70+ |
50 | Музалевський Олександр
Володимирович |
Хмельницька обл..
М.Славута |
8км крос
Напівмарафон |
Ч50+ |
51 | Соловйов Віктор Давидович | М.Харків | Біг 3000 м .1500м | Ч70+ |
52 | Репін Сергій Васильович | М.Харків | Стрибки у висоту | Ч45+ |
53 | Вовк Олександр Володимирович | М.Харків | Напівмарафон | Ч60+ |
54 | Васильєв Олександр Борисович | М.Харків | 1500 м | Ч40+ |
55 | Осташевський Михайло Леонідович | м.Суми | Біг 60 м 200м | Ч60+ |
56 | Гаврась Сергій Петрович | Сумська обл.. м.Ромни | Метання списа | Ч60+ |
57 | Солодовник Іван Васильович | Полтавська обл..,с.Мачухі | Напівмарафон | Ч55+ |
58 | Солодовник Алла Іванівна | Полтавська обл..,с.Мачухі | Напівмарафон | Ж35+ |
59 | Бабенко Олена Григорівна | М.Запоріжжя | Напівмарафон
Крос 8км |
Ж55+ |
60 | Аполосова Лілія Вікторівна | Запорізька обл..
М.Дніпрорудне |
Метання списа | Ж 40+ |
61 | Рабинюк Микола Онуфрійович | Івано-Франківська
м.Косів |
Стрибки у довжину
Біг 400 м Крос 6 км |
Ч70+ |
62 | Костюк Ігор Степанович | Івано-Франківськ | Напівмарафон | Ч65+ |
63 | Насонова Тетяна Володимирівна | Херсонська обл..
М.Херсон |
Штовхання ядра
Метання молота |
Ж40+ |
64 | Комягіна Галина Михайлівна | Херсонська обл…
М. Каховка |
60 м 200м | Ж55+ |
65 | Радіонова Наталія Сергіївна | Донецька обл..,м.Бахмут | Метання ваги
Метання молота |
Ж40+ |
66 | Кравченко Юрій Іванович | М.Чернігів | 10 км с/х | Ч70+ |
67 | Пулінець Сергій Михайлович | Чернігівська обл | Напівмарафон | Ч55+ |
68 | Михайлов Борис Валерійович | Чернігівська обл.. м.Бахмач |
Напівмарафон | Ч55+ |
69 | Шолопак Людмила Фіногенівна | м.Рівне | Біг 200м | Ж50+ |
70 | Штокало Ніна Михайлівна | Луганська обл.. | Біг 60 м 200м | Ж60+ |
71 | Ігін Юрій Миколайович | Луганська обл.. | 60 м 200м | Ч70+ |
72 | Оніщук Микола Арсентійович | М.Луцьк,
Волинська обл.. |
Метання списа | Ч65+ |
73 | Гордієнко Олексій Іванович | М.Черкаси | Пятиборство | Ч35+ |
74 | Агашков Володимир Іванович | Закарпатська обл. | Напівмарафон | Ч75+ |