У білоруському м.Гродно відбувся ІІІ Літній відкритий Чемпіонат Республіки Білорусь з легкої атлетики серед ветеранів. В змаганнях у 15 видах легкої атлетики взяли участь представники Білорусі та країн-сусідів: Латвії, Литви, Естонії, Польщі та України.

Серед чемпіонів та призерів наші українці.
Традиційно  Сорочук Світлана з м.Дніпро Ж50+ показала високий результат у секторі для штовхання ядра і стала кращою у віковій категорії та у абсолютному заліку у цій дисципліні. Також Світлана була першою у секторі з метання диска та посіла третє місце у метанні молоту у категорії Ж50+.

Федорко Олег з м.Полтава Ч 60+ у стрибках у висоту став кращим у категорії та  у абсолютному заліку у цьому виді програми.

Пушкін Іван з м. Київ Ч85+ у спортивній ходьбі на 5 000м теж став кращим у віковій групі та у абсолютному заліку.

Представник Херсонської області Бровко Олександр у віковій категорії Ч60+ здобув першість у штовханні ядра, метанні диску та молоту

Росецька Наталія з м.Києва у категорії Ж50+ зібрала комплект нагород . Була першою у метанні молоту, другою у метанні спису та штовханні ядра, та третьою у метанні диску .

Поблічко Олена, яка представляє Хмельницьку область, у категорії Ж50+ має срібну нагороду у метанні диску та бронзу у метанні спису.

Данилевич Віктор з м. Херсон у категорії Ч55+ був другим у стрибках у довжину та третім з бігу на на 100м

(Детальніше у протоколах за посиланням )

Вітаємо всіх переможців на призерів змагань та збірну України в цілому з досягненнями та бажаємо успіхів на Чемпіонаті України!