Результати виступу ветеранів легкої атлетики України на VIII-му чемпіонаті Світу у закритих приміщеннях Мастерс, який відбувся 24-30 березня 2019 року у м.Торунь (Польща).
Склад команди України
74 спортсмен (17 жінок, 57 чоловіків) представники 17 областей :
м. Києва – 20, Київської обл. – 9 , Львівської обл.-8, Дніпропетровської обл. -7, Хмельницької обл..-6, Харківська обл. -4 , Чернігівська обл..-3 ,Херсонської обл..-2 , Луганської обл.-2, Полтавська обл..-2 ,Запорізької обл.-2, Сумської обл..-2, ,Івано Франківська обл..-2, Донецької обл.-1, Закарпатська обл..-1,Рівненська обл..1,Черкаська обл..-1, Волинська обл..-1.
На змагання було заявлено 4500 спортсменів 88 з країн Світу. Найбільш представницькою командою стала команда Польщі – 870 атлетів, представників команди Німеччини – 475, Великої Британії -393, Іспанії -287, Італії-230.
Представники 55 країн Світу отримали нагороди Чемпіонату у Торуні.
Команда України з 24 медалями посіла 17-те загальнокомандне місце з 88 країн Світу
На змаганнях встановлено 37 рекордів Світу у різних вікових категоріях.
Результати виступу української команди:
ЗОЛОТІ медалі (7)
- Тишко Антоніна (м.Київ) W 70 спортивна ходьба 3км
- Тишко Антоніна (м.Київ) W 70 спортивна ходьба 10 км по шосе
- Гаврась Сергій (Сумська обл.,м.Ромни) М 60 метання списа
- Аполосова Лілія (м.Дніпрорудне ,Запорізька обл..) W 40+ метання списа
- Костюк Ігор (Івано-Франківська обл..) М65+ Півмарафон
- Сорочук Світлана (м.Дніпро,Дніпропетровська обл..) W 50+ штовхання ядра
- Команда М60+ Півмарафон
-
- Недибалюк Віктор М60 (м.Біла Церква ,Київська обл..)
- Вовк Олександр М60 (м.Харків )
- Карпович Василь М60 (м.Кам`янське ,Дніпропетровська обл.)
СРІБНІ медалі (7)
- Пушкін Іван (м.Київ) М85+ спортивна ходьба 3 000м
- Пушкін Іван (м.Київ) М85+ спортивна ходьба 10 км
- Насонова Тетяна (м.Херсон) W40+ штовхання ядра
- Побличко Олена (м.Переяслав-Хмельницький) W55+ метання диска
- Чернятевич Володимир( м.Кривій Ріг,Дніпропетровська обл..) М 70 стрибки потрійним
- Кукота Станіслав (м.Дніпро) М70+ штовхання ядра
- Команда М70+ спортивна ходьба 10 км по шосе
-
- Сергієнко Анатолій М70+ (с.Погреби,Київська обл..)
- Кравченко Юрій М70+ (м.Чернігів )
- Оніщук Микола М70+ (м.Красилів,Хмельницька обл..)
БРОНЗОВІ медалі (10)
- Радіонова Наталія (м.Бахмут ,Донецька обл..) Ж45+ Метання молота
- Радіонова Наталія (м.Бахмут ,Донецька обл..) Ж45+ Метання ваги
- Крепкіна Валентина (м.Київ ) Ж 50+ стрибки потрійним
- Гордієнко Олексій (м.Черкаси) М35+ Пятиборство
- Осташевський Михайло (м.Суми) М60+ Біг 60 м
- Сергієнко Анатолій (с.Погреби,Київська обл..) М70 + Спортивна ходьба на 10 км по шосе
- Оніщук Микола (Волинська обл..,м.Луцьк) М65+ метання списа
- Команда М55+ Півмарафон
-
- Возненко Василь (Київська обл..)
- Фаустов Валерій (Дніпропетровська обл..)
- Бондарев Костянтин ( Київська обл..)
- Команда М65+ Півмарафон
-
- Костюк Ігор (Івано-Франківська обл.)
- Урущау Іван (Львівська обл..)
- Лисий Ігор (Львівська обл.)
- Команда М75+ Півмарафон
-
- Лебедєв Дмитро(м.Київ )
- Ніщук Олександр (м.Київ)
- Крупський Василь (Львівська обл..)
Всі протоколи чемпіонату Світу у закритих приміщення з легкої атлетики Мастерс 24-30 березня за посиланням.
Всього: 24 медалі