Результати та статистика VIII ЛІТНІХ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ІГОР ВЕТЕРАНІВ СПОРТУ ПАМ`ЯТІ М.М.БАКИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ
Статистика змагань
Місце | Область | Заг. кільк. учасників | Кількість чоловіків | кількість жінок |
1 | АР Крим | |||
2 | Вiнницька | 9 | 7 | 9 |
3 | Волинська | |||
4 | Днiпропетровська | 41 | 33 | 8 |
5 | Донецька | 13 | 12 | 1 |
6 | Житомирська | 10 | 9 | 1 |
7 | Закарпатська | |||
8 | Запорiзька | 12 | 10 | 2 |
9 | Івано-Франкiвська | 4 | 4 | |
10 | Кiровоградська | |||
11 | Київська | 4 | 4 | |
12 | Луганська | 4 | 2 | 2 |
13 | Львiвська | 13 | 11 | 2 |
14 | м.Київ | 15 | 11 | 4 |
15 | м.Севастополь | |||
16 | Миколаївська | 8 | 5 | 3 |
17 | Одеська | 1 | 1 | |
18 | Полтавська | 2 | 1 | 1 |
19 | Рiвненська | 6 | 5 | 1 |
20 | Сумська | 13 | 12 | 1 |
21 | Тернопiльська | |||
22 | Харкiвська | 16 | 12 | 4 |
23 | Xерсонська | 4 | 2 | 2 |
24 | Хмельницька | 12 | 7 | 5 |
25 | Черкаська | 15 | 14 | 1 |
26 | Чернiвецька | 2 | 2 | |
27 | Чернiгiвська | 4 | 3 | 1 |
ВСЬОГО: | 208 | 166 | 49 |
Результати командної першості серед областей
Місце | Область | Очки |
I ГРУПА | ||
1 | Днiпропетровська | 1753,36 |
2 | м.Київ | 1638.24 |
3 | Харкiвська | 1630.33 |
4 | Донецька | 1554,49 |
5 | Львiвська | 1522,12 |
6 | Запорiзька | 988,60 |
7 | Київська | 168,12 |
8 | Одеська | 158,04 |
9 | Луганська | |
10 | АР Крим | |
II ГРУПА | ||
1 | Черкаська | 1329,51 |
2 | Вiнницька | 1150.4 |
3 | Миколаївська | 904,44 |
4 | Івано-Франкiвська | 602,86 |
5 | Херсонська | 485,10 |
6 | Чернiгiвська | 191,13 |
7 | Полтавська | 135,74 |
III ГРУПА | ||
1 | Сумська | 1582,32 |
2 | Хмельницька | 1457,83 |
3 | Житомирська | 1034,89 |
4 | Рiвненська | 761,00 |
5 | Чернiвецька | 279,50 |
6 | Закарпатська | |
7 | Кiровоградська | |
8 | Тернопiльська | |
9 | Волинська | |
10 | м.Севастополь |
Особистий рахунок I група
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ | ||||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | Дата народження |
Результат | Рейтинг WMA |
Вид | ||
1 | ДРІГОЛЬ Олександр | Дніпропетровська | 53 | Ч 50+ | 25.04.1966 | 26.16 | 118,26 | Метання ваги |
2 | ДРІГОЛЬ Олександр | Дніпропетровська | 53 | Ч 50+ | 25.04.1966 | 77.35 | 110,77 | Метання молота |
3 | ЧЕРНЯТЕВИЧ Володимир | Дніпропетровська | 70 | Ч 70+ | 26.09.1948 | 10.06 | 91,04 | Потрійний стрибок |
4 | ІВАНОВ Євген | Дніпропетровська | 63 | Ч 60+ | 06.04.1956 | 4:50.12 | 90,58 | 1 500 м |
5 | ІВАНОВ Євген | Дніпропетровська | 63 | Ч 60+ | 06.04.1956 | 18:06.30 | 89,02 | 5 000 м |
6 | СОРОЧУК Світлана | Дніпропетровська | 52 | Ж 50+ | 29.05.1967 | 13.90 | 88,31 | Штовхання ядра |
7 | КАРПОВИЧ Василь | Дніпропетровська | 64 | Ч 60+ | 15.01.1955 | 38:38.64 | 87,81 | 10 000 м |
8 | КАРПОВИЧ Василь | Дніпропетровська | 64 | Ч 60+ | 15.01.1955 | 18:56.26 | 85,81 | 5 000 м |
9 | ЧАЛИК Сергій | Дніпропетровська | 48 | Ч 45+ | 18.04.1971 | 34:39.84 | 85,49 | 10 000 м |
10 | СМОЛІЙ Сергій | Дніпропетровська | 58 | Ч 55+ | 20.05.1961 | 13.52 | 85,43 | 100 м |
11 | ЧАЛИК Сергій | Дніпропетровська | 48 | Ч 45+ | 18.04.1971 | 16:48.54 | 84,48 | 5 000 м |
12 | БАБАРИКА Олександр | Дніпропетровська | 35 | Ч 35+ | 22.05.1984 | 32:22.44 | 83,09 | 10 000 м |
13 | ПОПКО Віктор | Дніпропетровська | 50 | Ч 50+ | 13.08.1968 | 5.88 | 82,47 | Стрибки у довжину |
14 | ШМАЛЬКО Надія | Дніпропетровська | 60 | Ж 60+ | 20.01.1959 | 16.43 | 82,45 | 100 м |
15 | ПОПКО Віктор | Дніпропетровська | 50 | Ч 50+ | 13.08.1968 | 12.40 | 82,34 | Потрійний стрибок |
16 | ПОДГОРНИЙ Володимир | Дніпропетровська | 37 | Ч 35+ | 15.07.1981 | 12.24 | 82,03 | 100 м |
17 | ЯЦЕНКО Ксенія | Дніпропетровська | 40 | Ж 40+ | 23.01.1979 | 13.45 | 81,71 | 100 м |
18 | КУШНАРЬОВ Олександр | Дніпропетровська | 54 | Ч 50+ | 01.08.1964 | 13.89 | 81,14 | 100 м |
19 | ЯЦЕНКО Ксенія | Дніпропетровська | 40 | Ж 40+ | 23.01.1979 | 27.75 | 81,01 | 200 м |
20 | ПОДГОРНИЙ Володимир | Дніпропетровська | 37 | Ч 35+ | 15.07.1981 | 25.40 | 80,12 | 200 м |
21 | КОЦЮБИНСЬКИЙ Валерій | Дніпропетровська | 71 | Ч 70+ | 23.02.1948 | 15.50 | 79,53 | Метання ваги |
22 | КУКОТА Станислав | Дніпропетровська | 72 | Ч 70+ | 06.03.1947 | 13.26 | 78,93 | Штовхання ядра |
23 | РОЖКОВА Вікторія | Дніпропетровська | 40 | Ж 40+ | 29.10.1978 | 14.00 | 78,50 | 100 м |
24 | ШМАЛЬКО Надія | Дніпропетровська | 60 | Ж 60+ | 20.01.1959 | 36.92 | 76,65 | 200 м |
25 | ЧЕРНЯТЕВИЧ Володимир | Дніпропетровська | 70 | Ч 70+ | 26.09.1948 | 4.05 | 76,56 | Стрибки у довжину |
26 | ЖУКОВ Олександр | Дніпропетровська | 54 | Ч 50+ | 14.07.1964 | 27:56.90 | 75,91 | 5 000 м с/х |
27 | КОЦЮБИНСЬКИЙ Валерій | Дніпропетровська | 71 | Ч 70+ | 23.02.1948 | 39.68 | 75,84 | Метання молота |
28 | КОЗУБ Інна | Дніпропетровська | 57 | Ж 55+ | 25.04.1962 | 24:19.87 | 75,44 | 5 000 м |
29 | ПЕТЕЛЬГУЗ Юрій | Дніпропетровська | 53 | Ч 50+ | 26.03.1966 | 5:21.44 | 75,01 | 1 500 м |
30 | СИДОРЕНКО Олег | Дніпропетровська | 66 | Ч 65+ | 25.04.1953 | 47:03.45 | 73,42 | 10 000 м |
31 | РУСАНЕНКО Олексій | Дніпропетровська | 55 | Ч 55+ | 22.11.1963 | 20:30.09 | 73,33 | 5 000 м |
32 | ПЕТЕЛЬГУЗ Юрій | Дніпропетровська | 53 | Ч 50+ | 26.03.1966 | 20:17.09 | 72,88 | 5 000 м |
33 | СУРОВЦЕВ Сергій | Дніпропетровська | 54 | Ч 50+ | 12.01.1965 | 43:03.64 | 72,26 | 10 000 м |
34 | РОЖКОВА Вікторія | Дніпропетровська | 40 | Ж 40+ | 29.10.1978 | 20:55.76 | 71,67 | 5 000 м |
35 | СУХИЙ Віталій | Дніпропетровська | 79 | Ч 75+ | 02.08.1939 | 28.79 | 71,47 | Метання диска |
36 | КАЛУГІН Віктор | Дніпропетровська | 37 | Ч 35+ | 20.01.1982 | 4:59.38 | 71,15 | 1 500 м |
37 | ПЕТРЯКОВ Микола | Дніпропетровська | 70 | Ч 70+ | 24.08.1948 | 24:15.62 | 71,04 | 5 000 м |
38 | МЕШЕВСЬКИЙ Дмитро | Дніпропетровська | 68 | Ч 65+ | 31.01.1951 | 23:55.74 | 70,49 | 5 000 м |
39 | ЧЕРНЯТЕВИЧ Ігор | Дніпропетровська | 45 | Ч 45+ | 20.05.1974 | 4.71 | 70,09 | Стрибки у довжину |
40 | СУРОВЦЕВ Сергій | Дніпропетровська | 54 | Ч 50+ | 12.01.1965 | 21:21.05 | 69,79 | 5 000 м |
41 | ШЕВЧЕНКО Олена | Дніпропетровська | 53 | Ж 50+ | 02.03.1966 | 10.76 | 69,60 | Штовхання ядра |
42 | КОРШУНОВ Сергій | Дніпропетровська | 60 | Ч 60+ | 18.07.1958 | 1:16.21 | 69,39 | 400 м |
43 | ЖУКОВ Олександр | Дніпропетровська | 54 | Ч 50+ | 14.07.1964 | 44:50.84 | 69,38 | 10 000 м |
44 | КОРШУНОВ Сергій | Дніпропетровська | 60 | Ч 60+ | 18.07.1958 | 35.30 | 67,99 | 200 м |
45 | КУШНАРЬОВ Олександр | Дніпропетровська | 54 | Ч 50+ | 01.08.1964 | 3.00 | 65,60 | Стрибки з жердиною |
46 | КОЗЛОВСЬКА Парасковья | Дніпропетровська | 64 | Ж 60+ | 11.02.1955 | 1:04:16.04 | 65,22 | 10 000 м |
47 | КУКОТА Станислав | Дніпропетровська | 72 | Ч 70+ | 06.03.1947 | 32.11 | 64,56 | Метання диска |
48 | ПАЦАН Олександр | Дніпропетровська | 55 | Ч 55+ | 23.06.1964 | 23:25.60 | 64,10 | 5 000 м |
49 | ПАЦАН Олександр | Дніпропетровська | 55 | Ч 55+ | 23.06.1964 | 50:10.07 | 62,52 | 10 000 м |
50 | СОРОЧУК Світлана | Дніпропетровська | 52 | Ж 50+ | 29.05.1967 | 34,21 | 60,34 | Метання диска |
51 | ШЕВЧЕНКО Олена | Дніпропетровська | 53 | Ж 50+ | 02.03.1966 | 3.46 | 60,28 | Стрибки у довжину |
52 | КОЗЛОВСЬКА Парасковья | Дніпропетровська | 64 | Ж 60+ | 11.02.1955 | 33:50.35 | 60,14 | 5 000 м |
53 | ФОРОСТЯНОВ Ігор | Дніпропетровська | 52 | Ч 50+ | 26.10.1966 | 2.80 | 59,32 | Стрибки з жердиною |
54 | ВЕРБИЦЬКИЙ Георгій | Дніпропетровська | 43 | Ч 40+ | 08.03.1976 | 49:57.81 | 57,04 | 10 000 м |
55 | ШЕВЧЕНКО Олена | Дніпропетровська | 53 | Ж 50+ | 02.03.1966 | 27.50 | 55,28 | Метання списа |
56 | КУШНАРЬОВА Тетяна | Дніпропетровська | 50 | Ж 50+ | 14.12.1968 | 9.98 | 52,50 | Метання ваги |
57 | СОРОЧУК Світлана | Дніпропетровська | 52 | Ж 50+ | 29.05.1967 | 29.52 | 49,74 | Метання молота |
58 | КУШНАРЬОВА Тетяна | Дніпропетровська | 50 | Ж 50+ | 14.12.1968 | 27.83 | 45,20 | Метання молота |
59 | РЕВУКА Євген | Дніпропетровська | 66 | Ч 65+ | 26.10.1952 | 6.66 | 43,79 | Штовхання ядра |
60 | РЕВУКА Євген | Дніпропетровська | 66 | Ч 65+ | 26.10.1952 | 8.41 | 41,92 | Метання ваги |
61 | КУШНАРЬОВА Тетяна | Дніпропетровська | 50 | Ж 50+ | 14.12.1968 | 22.01 | 41,14 | Метання списа |
62 | РЕВУКА Євген | Дніпропетровська | 66 | Ч 65+ | 26.10.1952 | 19.40 | 36,38 | Метання молота |
63 | КОЦЮБИНСЬКИЙ Валерій | Дніпропетровська | 71 | Ч 70+ | 23.02.1948 | NM | Метання диска | |
ВСЬОГО: | 1753,36 | |||||||
МІСЦЕ: | 1 | |||||||
Головний секретар | Крепкіна К.А. | |||||||
Фінальні змагання VIII літніх Всеукраїнськиї ігор ветеранів спорту пам`яті М.М.Баки з легкої атлетики |
||||||||
Місце проведення: м. Дніпро, Стадіон «Олімпійські резерви», пр-т Б.Хмельницького,29-Д | ||||||||
5-7.07.2019 | ||||||||
ОСОБИСТИЙ РАХУНОК | ||||||||
I ГРУПА | ||||||||
м. КИЇВ | ||||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | Дата народження |
Результат | Рейтинг WMA |
Вид | ||
1 | СИРМОЛОТОВ Олександр | м. Київ | 50 | Ч 50+ | 09.08.1968 | 1:01.19 | 94,95 | 400 м з/б |
2 | ШУКЕВИЧ Юрій | м. Київ | 69 | Ч 65+ | 09.07.1949 | 9.96 | 88,53 | Потрійний стрибок |
3 | РОГОВОЙ Віктор | м. Київ | 53 | Ч 50+ | 04.12.1965 | 34:51.54 | 88,50 | 10 000 м |
4 | ТИШКО Антоніна | м. Київ | 72 | Ж 70+ | 24.06.1947 | 32:50.22 | 88,47 | 5 000 м с/х |
5 | СИРМОЛОТОВ Олександр | м. Київ | 50 | Ч 50+ | 09.08.1968 | 56.96 | 86,96 | 400 м |
6 | КРЕПКІНА Валентина | м. Київ | 53 | Ж 50+ | 05.09.1965 | 9.67 | 84,16 | Потрійний стрибок |
7 | КРЕПКІНА Валентина | м. Київ | 53 | Ж 50+ | 05.09.1965 | 15.25 | 82,91 | 100 м |
8 | МЕЛЬНИК Володимир | м. Київ | 63 | Ч 60+ | 12.05.1956 | 14.54 | 81,91 | 100 м |
9 | КОВАЛЬСЬКИЙ Борис | м. Київ | 76 | Ч 75+ | 01.06.1943 | 36.60 | 81,79 | Метання молота |
10 | КРЕПКІНА Валентина | м. Київ | 53 | Ж 50+ | 05.09.1965 | 14.91 | 80,62 | 80 м з/б |
11 | ЛЮБЧЕНКО Тетяна | м. Київ | 62 | Ж 60+ | 23.05.1957 | 6:45.16 | 80,56 | 1 500 м |
12 | СЕРГІЄНКО Володимир | м. Київ | 74 | Ч 70+ | 02.01.1945 | 32:48.40 | 80,37 | 5 000 м с/х |
13 | МЕЛЬНИК Володимир | м. Київ | 63 | Ч 60+ | 12.05.1956 | 30.58 | 80,02 | 200 м |
14 | ШВАРТАУ Віктор | м. Київ | 62 | Ч 60+ | 17.04.1957 | 30.58 | 79,50 | 200 м |
15 | ГАВРИЛЮК Сергій | м. Київ | 42 | Ч 40+ | 03.06.1977 | 2:16.86 | 79,14 | 800 м |
16 | ШВАРТАУ Віктор | м. Київ | 62 | Ч 60+ | 17.04.1957 | 1:08.29 | 78,39 | 400 м |
17 | ЗОЗУЛЯ Ірина | м. Київ | 65 | Ж 65+ | 26.04.1954 | 12.77 | 77,39 | Метання ваги |
18 | ШВАРТАУ Віктор | м. Київ | 62 | Ч 60+ | 17.04.1957 | 55.53 | 77,29 | 300 м з/б |
19 | ГАВРИЛЮК Сергій | м. Київ | 42 | Ч 40+ | 03.06.1977 | 1:00.67 | 77,20 | 400 м |
20 | ЛЮБЧЕНКО Тетяна | м. Київ | 62 | Ж 60+ | 23.05.1957 | 3:17.34 | 76,82 | 800 м |
21 | КОВАЛЬСЬКИЙ Борис | м. Київ | 76 | Ч 75+ | 01.06.1943 | 11.66 | 75,62 | Штовхання ядра |
22 | ІВАСЮК Петро | м. Київ | 67 | Ч 65+ | 01.01.1952 | 11.04 | 75,05 | Штовхання ядра |
23 | КОВАЛЬСЬКИЙ Борис | м. Київ | 76 | Ч 75+ | 01.06.1943 | 31.93 | 72,03 | Метання диска |
24 | ЗОЗУЛЯ Ірина | м. Київ | 65 | Ж 65+ | 26.04.1954 | 31.50 | 70,12 | Метання молота |
25 | ІВАСЮК Петро | м. Київ | 67 | Ч 65+ | 01.01.1952 | 38.16 | 67,54 | Метання диска |
26 | МЕДВІДЬ Володимир | м. Київ | 60 | Ч 60+ | 03.03.1959 | 40.34 | 60,64 | Метання списа |
27 | ШУЛІКА Володимир | м. Київ | 59 | Ч 55+ | 08.06.1960 | 9.72 | 58,79 | Штовхання ядра |
28 | ЗОЗУЛЯ Ірина | м. Київ | 65 | Ж 65+ | 26.04.1954 | 24.02 | 55,90 | Метання диска |
29 | ||||||||
ВСЬОГО: | 1638.24 | |||||||
МІСЦЕ: | 2 | |||||||
Головний секретар | Крепкіна К.А. | |||||||
Фінальні змагання VIII літніх Всеукраїнськиї ігор ветеранів спорту пам`яті М.М.Баки з легкої атлетики |
||||||||
Місце проведення: м. Дніпро, Стадіон «Олімпійські резерви», пр-т Б.Хмельницького,29-Д | ||||||||
5-7.07.2019 | ||||||||
ОСОБИСТИЙ РАХУНОК | ||||||||
I ГРУПА | ||||||||
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ | ||||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | Дата народження |
Результат | Рейтинг WMA |
Вид | ||
1 | ЛИТВИН Валентина | Харківська | 70 | Ж 70+ | 13.09.1948 | 6:51.90 | 90,05 | 1 500 м |
2 | ЛИТВИН Валентина | Харківська | 70 | Ж 70+ | 13.09.1948 | 3:21.95 | 88,26 | 800 м |
3 | РЕПІН Сергій | Харківська | 46 | Ч 45+ | 10.07.1972 | 1.80 | 86,12 | Стрибки у висоту |
4 | ФІЩЕНКО Віталій | Харківська | 63 | Ч 60+ | 21.09.1955 | 2:31.67 | 85,18 | 800 м |
5 | ТИЦЬКИЙ Андрій | Харківська | 41 | Ч 40+ | 11.07.1977 | 12.30 | 83,98 | 100 м |
6 | СОЛОВЙОВ Віктор | Харківська | 71 | Ч 70+ | 28.05.1948 | 2:55.19 | 82,26 | 800 м |
7 | ФІЩЕНКО Віталій | Харківська | 63 | Ч 60+ | 21.09.1955 | 1:05.65 | 82,06 | 400 м |
8 | НЕСВІТАЙЛО Юрій | Харківська | 58 | Ч 55+ | 09.04.1961 | 14.08 | 82,03 | 100 м |
9 | КОВАЛЮХ Євген | Харківська | 37 | Ч 35+ | 17.08.1981 | 2:06.16 | 81,90 | 800 м |
10 | МІЛКА Вячнслав | Харківська | 47 | Ч 45+ | 27.08.1971 | 2:18.85 | 81,58 | 800 м |
11 | НЕСВІТАЙЛО Юрій | Харківська | 58 | Ч 55+ | 09.04.1961 | 29.07 | 81,46 | 200 м |
12 | ГОЄНКО Микола | Харківська | 60 | Ч 60+ | 17.02.1959 | 5:15.83 | 81,02 | 1 500 м |
13 | ГОЄНКО Микола | Харківська | 60 | Ч 60+ | 17.02.1959 | 2:35.84 | 81,02 | 800 м |
14 | МІЛКА Вячнслав | Харківська | 47 | Ч 45+ | 27.08.1971 | 4:47.16 | 79,99 | 1 500 м |
15 | СОЛОВЙОВ Віктор | Харківська | 71 | Ч 70+ | 28.05.1948 | 5:56.34 | 79,87 | 1 500 м |
16 | КОВАЛЮХ Євген | Харківська | 37 | Ч 35+ | 17.08.1981 | 12.61 | 79,62 | 100 м |
17 | НЕСВІТАЙЛО Юрій | Харківська | 58 | Ч 55+ | 09.04.1961 | 1:05.84 | 79,27 | 400 м |
18 | ТКАЧУК Володимир | Харківська | 72 | Ч 70+ | 04.01.1947 | 2.60 | 78,55 | Стрибки з жердиною |
19 | РЕПІН Сергій | Харківська | 46 | Ч 45+ | 10.07.1972 | 13.84 | 77,24 | 100 м |
20 | СЛАСТІНА Ганна | Харківська | 41 | Ж 40+ | 04.09.1977 | 15.00 | 74,08 | 100 м |
21 | КАСІНОВА Ірина | Харківська | 41 | Ж 40+ | 21.11.1977 | 5:37.31 | 73,61 | 1 500 м |
22 | КАСІНОВА Ірина | Харківська | 41 | Ж 40+ | 21.11.1977 | 2:40.45 | 73,25 | 800 м |
23 | КАРАВАН Наталя | Харківська | 40 | Ж 40+ | 02.11.1978 | 5:41.42 | 71,99 | 1 500 м |
24 | РЕПІН Сергій | Харківська | 46 | Ч 45+ | 10.07.1972 | 5.30 | 70,67 | Стрибки у довжину |
25 | СЛАСТІНА Ганна | Харківська | 41 | Ж 40+ | 04.09.1977 | 45.82 | 70,39 | Метання списа |
26 | КАРАВАН Наталя | Харківська | 40 | Ж 40+ | 02.11.1978 | 21:20.33 | 70,29 | 5 000 м |
27 | ТИЦЬКИЙ Андрій | Харківська | 41 | Ч 40+ | 11.07.1977 | 5.32 | 66,83 | Стрибки у довжину |
28 | ПІЧАХЧІ Андрій | Харківська | 47 | Ч 45+ | 10.08.1971 | 4.74 | 63,97 | Стрибки у довжину |
29 | ||||||||
30 | ||||||||
ВСЬОГО: | 1630.33 | |||||||
МІСЦЕ: | 3 | |||||||
Головний секретар | Крепкіна К.А. | |||||||
Фінальні змагання VIII літніх Всеукраїнськиї ігор ветеранів спорту пам`яті М.М.Баки з легкої атлетики |
||||||||
Місце проведення: м. Дніпро, Стадіон «Олімпійські резерви», пр-т Б.Хмельницького,29-Д | ||||||||
5-7.07.2019 | ||||||||
ОСОБИСТИЙ РАХУНОК | ||||||||
I ГРУПА | ||||||||
ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ | ||||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | Дата народження |
Результат | Рейтинг WMA |
Вид | ||
1 | ЄЖОВ Вадим | Донецька | 80 | Ч 80+ | 02.08.1938 | 1.20 | 88,89 | Стрибки у висоту |
2 | ЄЖОВ Вадим | Донецька | 80 | Ч 80+ | 02.08.1938 | 16.99 | 88,29 | 80 м з/б |
3 | РАДІОНОВА Наталя | Донецька | 45 | Ж 45+ | 21.07.1973 | 13.16 | 86,75 | Метання ваги |
4 | РАДІОНОВА Наталя | Донецька | 45 | Ж 45+ | 21.07.1973 | 43.20 | 85,09 | Метання молота |
5 | ДЕРКАЧ Микола | Донецька | 64 | Ч 60+ | 25.10.1954 | 40:50.14 | 83,06 | 10 000 м |
6 | ДЕРКАЧ Микола | Донецька | 64 | Ч 60+ | 25.10.1954 | 19:56.46 | 81,40 | 5 000 м |
7 | АМЕС Максим | Донецька | 44 | Ч 40+ | 02.11.1974 | 13.56 | 77,73 | 100 м |
8 | ПЕРИДИРІЙ Микола | Донецька | 74 | Ч 70+ | 17.03.1945 | 16.84 | 77,43 | 100 м |
9 | ГРАУР Сергій | Донецька | 66 | Ч 65+ | 26.05.1953 | 15.71 | 77,21 | 100 м |
10 | АМЕС Максим | Донецька | 44 | Ч 40+ | 02.11.1974 | 27.80 | 77,19 | 200 м |
11 | ПЕРИДИРІЙ Микола | Донецька | 74 | Ч 70+ | 17.03.1945 | 35.89 | 76,48 | 200 м |
12 | СЕМЕНОВ Вячеслав | Донецька | 61 | Ч 60+ | 04.02.1958 | 29:58.41 | 75,57 | 5 000 м с/х |
13 | БУДАКВА Андрій | Донецька | 51 | Ч 50+ | 21.08.1967 | 40:21.14 | 75,21 | 10 000 м |
14 | БУДАКВА Андрій | Донецька | 51 | Ч 50+ | 21.08.1967 | 19:24.55 | 74,96 | 5 000 м |
15 | СЕМЕНОВ Вячеслав | Донецька | 61 | Ч 60+ | 04.02.1958 | 21:11.10 | 74,74 | 5 000 м |
16 | ГРАУР Сергій | Донецька | 66 | Ч 65+ | 26.05.1953 | 34.00 | 73,50 | 200 м |
17 | ДОРОФЕЄВ Валерій | Донецька | 72 | Ч 70+ | 24.10.1946 | 7.67 | 72,02 | Потрійний стрибок |
18 | ДОРОФЕЄВ Валерій | Донецька | 72 | Ч 70+ | 24.10.1946 | 1.10 | 71,90 | Стрибки у висоту |
19 | РОГОЗЯН Олексій | Донецька | 84 | Ч 80+ | 30.05.1935 | 0.90 | 70,87 | Стрибки у висоту |
20 | РОГОЗЯН Олексій | Донецька | 84 | Ч 80+ | 30.05.1935 | 46:23.90 | 66,20 | 5 000 м с/х |
21 | ТЕСТЕШНІКОВ Віктор | Донецька | 59 | Ч 55+ | 05.09.1959 | 36.28 | 65,71 | 200 м |
22 | ГРАЧОВ Павло | Донецька | 71 | Ч 70+ | 19.11.1947 | 1.00 | 64,52 | Стрибки у висоту |
23 | ТЕСТЕШНІКОВ Віктор | Донецька | 59 | Ч 55+ | 05.09.1959 | 1:42.47 | 59,92 | 400 м з/б |
24 | РАДІОНОВА Наталя | Донецька | 45 | Ж 45+ | 21.07.1973 | 9.53 | 55,47 | Штовхання ядра |
25 | РОГОЗЯН Олексій | Донецька | 84 | Ч 80+ | 30.05.1935 | 1.98 | 50,64 | Стрибки у довжину |
26 | ГРАЧОВ Павло | Донецька | 71 | Ч 70+ | 19.11.1947 | 2.48 | 47,78 | Стрибки у довжину |
27 | ГРАЧОВ Павло | Донецька | 71 | Ч 70+ | 19.11.1947 | 19.85 | 36,14 | Метання списа |
28 | ТЕСТЕШНІКОВ Віктор | Донецька | 59 | Ч 55+ | 05.09.1959 | NM | Стрибки у висоту | |
29 | ||||||||
30 | ||||||||
31 | ||||||||
32 | ||||||||
33 | ||||||||
34 | ||||||||
35 | ||||||||
ВСЬОГО: | 1554,49 | |||||||
МІСЦЕ: | 4 | |||||||
Головний секретар | Крепкіна К.А. | |||||||
Фінальні змагання VIII літніх Всеукраїнськиї ігор ветеранів спорту пам`яті М.М.Баки з легкої атлетики |
||||||||
Місце проведення: м. Дніпро, Стадіон «Олімпійські резерви», пр-т Б.Хмельницького,29-Д | ||||||||
5-7.07.2019 | ||||||||
ОСОБИСТИЙ РАХУНОК | ||||||||
I ГРУПА | ||||||||
ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ | ||||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | Дата народження |
Результат | Рейтинг WMA |
Вид | ||
1 | СТАДНИК Ольга | Львівська | 62 | Ж 60+ | 05.09.1956 | 23:29.54 | 84,03 | 5 000 м |
2 | СТАДНИК Ольга | Львівська | 62 | Ж 60+ | 05.09.1956 | 49:14.16 | 82,49 | 10 000 м |
3 | ЗАЛІСКО Оксана | Львівська | 63 | Ж 60+ | 25.11.1956 | 24:30.59 | 81,80 | 5 000 м |
4 | ЗАЛІСКО Оксана | Львівська | 63 | Ж 60+ | 25.11.1956 | 50:48.85 | 81,21 | 10 000 м |
5 | ЖУК Анатолій | Львівська | 73 | Ч 70+ | 05.04.1946 | 6:08.80 | 79,37 | 1 500 м |
6 | ШЕРЕМЕТ Віктор | Львівська | 67 | Ч 65+ | 01.03.1952 | 30:36.17 | 78,97 | 5 000 м с/х |
7 | ЖИРКОВ Павло | Львівська | 66 | Ч 65+ | 10.04.1953 | 30:22.54 | 78,68 | 5 000 м с/х |
8 | УРУЩАК Іван | Львівська | 68 | Ч 65+ | 23.04.1951 | 44:46.24 | 78,66 | 10 000 м |
9 | УРУЩАК Іван | Львівська | 68 | Ч 65+ | 23.04.1951 | 22:10.99 | 76,03 | 5 000 м |
10 | ЖУК Анатолій | Львівська | 73 | Ч 70+ | 05.04.1946 | 23:42.46 | 75,71 | 5 000 м |
11 | КОНОПЕЛЬСЬКИЙ Ярослав | Львівська | 62 | Ч 60+ | 21.05.1957 | 44:03.24 | 75,63 | 10 000 м |
12 | СОБОЛЕВСЬКИЙ Ігор | Львівська | 63 | Ч 60+ | 22.07.1955 | 30:46.44 | 75,17 | 5 000 м с/х |
13 | КОНОПЕЛЬСЬКИЙ Ярослав | Львівська | 62 | Ч 60+ | 21.05.1957 | 21:31.67 | 74,17 | 5 000 м |
14 | СОБОЛЕВСЬКИЙ Ігор | Львівська | 63 | Ч 60+ | 22.07.1955 | 33.30 | 73,48 | 200 м |
15 | КУЛИК Олексій | Львівська | 70 | Ч 70+ | 02.01.1949 | 23:32.38 | 73,19 | 5 000 м |
16 | ШЕРЕМЕТ Віктор | Львівська | 67 | Ч 65+ | 01.03.1952 | 16.92 | 72,10 | 100 м |
17 | КУЛИК Олексій | Львівська | 70 | Ч 70+ | 02.01.1949 | 50:11.63 | 71,69 | 10 000 м |
18 | КРУПСЬКИЙ Василь | Львівська | 79 | Ч 75+ | 28.01.1940 | 28:10.54 | 71,22 | 5 000 м |
19 | КРУПСЬКИЙ Василь | Львівська | 79 | Ч 75+ | 28.01.1940 | 59:31.98 | 70,38 | 10 000 м |
20 | ЗАЛІСКО Оксана | Львівська | 63 | Ж 60+ | 25.11.1956 | 1:33.42 | 70,08 | 400 м |
21 | БУГРИН Ігор | Львівська | 55 | Ч 55+ | 10.06.1964 | 34.06 | 68,14 | 200 м |
22 | БУГРИН Ігор | Львівська | 55 | Ч 55+ | 10.06.1964 | 1:16.04 | 67,33 | 400 м |
23 | ЛИСИЙ Ігор | Львівська | 74 | Ч 70+ | 30.03.1945 | 7:28.19 | 66,33 | 1 500 м |
24 | ЛИСИЙ Ігор | Львівська | 74 | Ч 70+ | 30.03.1945 | 3:46.78 | 64,94 | 800 м |
25 | ЖИРКОВ Павло | Львівська | 66 | Ч 65+ | 10.04.1953 | 42.43 | 58,90 | 200 м |
ВСЬОГО: | 1522,12 | |||||||
МІСЦЕ: | 5 | |||||||
Головний секретар | Крепкіна К.А. | |||||||
Фінальні змагання VIII літніх Всеукраїнськиї ігор ветеранів спорту пам`яті М.М.Баки з легкої атлетики |
||||||||
Місце проведення: м. Дніпро, Стадіон «Олімпійські резерви», пр-т Б.Хмельницького,29-Д | ||||||||
5-7.07.2019 | ||||||||
ОСОБИСТИЙ РАХУНОК | ||||||||
I ГРУПА | ||||||||
ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ | ||||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | Дата народження |
Результат | Рейтинг WMA |
Вид | ||
1 | БАГРІН Володимир | Запорізька | 64 | Ч 60+ | 18.07.1954 | 13.10 | 91,53 | 100 м |
2 | БАГРІН Володимир | Запорізька | 64 | Ч 60+ | 18.07.1954 | 27.51 | 89,53 | 200 м |
3 | БАБЕНКО Олена | Запорізька | 58 | Ж 55+ | 29.10.1960 | 22:48.29 | 81,64 | 5 000 м |
4 | БАБЕНКО Олена | Запорізька | 58 | Ж 55+ | 29.10.1960 | 47:18.87 | 80,81 | 10 000 м |
5 | НОВІКОВ Анатолій | Запорізька | 61 | Ч 60+ | 25.09.1957 | 2:39.87 | 79,58 | 800 м |
6 | ФЕДОРЕЦЬ Володимир | Запорізька | 58 | Ч 55+ | 27.01.1961 | 5:25.32 | 77,31 | 1 500 м |
7 | УЛЬЯНЧЕНКО Володимир | Запорізька | 50 | Ч 50+ | 21.06.1969 | 1.50 | 75,00 | Стрибки у висоту |
8 | НОВІКОВ Анатолій | Запорізька | 61 | Ч 60+ | 25.09.1957 | 5:53.32 | 73,05 | 1 500 м |
9 | СЕНИК Андрій | Запорізька | 49 | Ч 45+ | 20.03.1970 | 2:40.18 | 71,97 | 800 м |
10 | РЕБИК Олександр | Запорізька | 36 | Ч 35+ | 06.08.1982 | 4:45.82 | 71,26 | 1 500 м |
11 | АПОЛОСОВА Лілія | Запорізька | 41 | Ж 40+ | 17.02.1978 | 44.66 | 68,61 | Метання списа |
12 | КОРГУН Олексій | Запорізька | 36 | Ч 35+ | 30.11.1982 | 19:35.28 | 66,20 | 5 000 м |
13 | МЕЛЬНИЧУК Ігор | Запорізька | 62 | Ч 60+ | 27.03.1957 | 36:50.57 | 62,11 | 5 000 м с/х |
14 | ||||||||
15 | ||||||||
ВСЬОГО: | 988,60 | |||||||
МІСЦЕ: | 6 | |||||||
Головний секретар | Крепкіна К.А. | |||||||
Фінальні змагання VIII літніх Всеукраїнськиї ігор ветеранів спорту пам`яті М.М.Баки з легкої атлетики |
||||||||
Місце проведення: м. Дніпро, Стадіон «Олімпійські резерви», пр-т Б.Хмельницького,29-Д | ||||||||
5-7.07.2019 | ||||||||
ОСОБИСТИЙ РАХУНОК | ||||||||
I ГРУПА | ||||||||
КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ | ||||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | Дата народження |
Результат | Рейтинг WMA |
Вид | ||
1 | ЛИСЕНКО Олександр | Київська | 64 | Ч 60+ | 05.04.1955 | 1:06.79 | 81,16 | 400 м |
2 | ЛИСЕНКО Олександр | Київська | 64 | Ч 60+ | 05.04.1955 | 2:29.72 | 86,96 | 800 м |
3 | ||||||||
4 | ||||||||
5 | ||||||||
ВСЬОГО: | 168,12 | |||||||
МІСЦЕ: | 7 | |||||||
Головний секретар | Крепкіна К.А. | |||||||
ОСОБИСТИЙ РАХУНОК | ||||||||
I ГРУПА | ||||||||
ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ | ||||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | Дата народження |
Результат | Рейтинг WMA |
Вид | ||
1 | ЩЕРБИНА Людмила | Одеська | 36 | Ж 35+ | 11.07.1982 | 13.16 | 79,71 | 100 м |
2 | ЩЕРБИНА Людмила | Одеська | 36 | Ж 35+ | 11.07.1982 | 27.41 | 78,33 | 200 м |
3 | ||||||||
4 | ||||||||
5 | ||||||||
ВСЬОГО: | 158,04 | |||||||
МІСЦЕ: | 8 | |||||||
Особистий рахунок II група
ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ | ||||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | Дата народження |
Результат | Рейтинг WMA |
Вид | ||
1 | КОСТІН Віктор | Черкаська | 39 | Ч 35+ | 06.08.1979 | 12.76 | 79,78 | 100 м |
2 | ТКАЧУК Антоніна | Черкаська | 79 | Ж 75+ | 19.07.1939 | 4:41.34 | 79,43 | 800 м |
3 | КАНДИБЕЙ Володимир | Черкаська | 47 | Ч 45+ | 19.02.1972 | 18:00.84 | 78,18 | 5 000 м |
4 | ТКАЧУК Антоніна | Черкаська | 79 | Ж 75+ | 19.07.1939 | 9:28.63 | 77,04 | 1 500 м |
5 | ПЕТРЕНКО Микола | Черкаська | 58 | Ч 55+ | 22.05.1961 | 1.40 | 76,50 | Стрибки у висоту |
6 | КАНДИБЕЙ Володимир | Черкаська | 47 | Ч 45+ | 19.02.1972 | 2:31.47 | 74,79 | 800 м |
7 | КОСТІН Віктор | Черкаська | 39 | Ч 35+ | 06.08.1979 | 27.96 | 73,93 | 200 м |
8 | КОРОТИЧ Олександр | Черкаська | 66 | Ч 65+ | 28.05.1953 | 32:56.57 | 72,55 | 5 000 м с/х |
9 | КОРОТИЧ Олександр | Черкаська | 66 | Ч 65+ | 28.05.1953 | 16.83 | 72,07 | 100 м |
10 | СТЕЦЕНКО Анатолій | Черкаська | 60 | Ч 60+ | 26.07.1958 | 13.08 | 71,87 | Штовхання ядра |
11 | КРИВЕНКО Василь | Черкаська | 59 | Ч 55+ | 11.01.1960 | 1.30 | 71,82 | Стрибки у висоту |
12 | ХОЛОД Олександра | Черкаська | 63 | Ж 60+ | 23.01.1956 | 35:47.79 | 71,56 | 5 000 м с/х |
13 | СТЕЦЕНКО Анатолій | Черкаська | 60 | Ч 60+ | 26.07.1958 | 47.14 | 71,48 | Метання диска |
14 | ТКАЧУК Антоніна | Черкаська | 79 | Ж 75+ | 19.07.1939 | 24.68 | 67,27 | 100 м |
15 | ЄРМОЛЕНКО Валентин | Черкаська | 73 | Ч 70+ | 16.04.1946 | 3.36 | 67,07 | Стрибки у довжину |
16 | ЄРМОЛЕНКО Валентин | Черкаська | 73 | Ч 70+ | 16.04.1946 | 18.63 | 63,14 | 100 м |
17 | КРИВЕНКО Василь | Черкаська | 59 | Ч 55+ | 11.01.1960 | 10.11 | 61,09 | Штовхання ядра |
18 | ПЕТРЕНКО Микола | Черкаська | 58 | Ч 55+ | 22.05.1961 | 2.60 | 60,61 | Стрибки з жердиною |
19 | КРИВЕНКО Василь | Черкаська | 59 | Ч 55+ | 11.01.1960 | 36.02 | 59,20 | Метання диска |
20 | ЦІМОХА Олександр | Черкаська | 67 | Ч 65+ | 14.02.1952 | 32.10 | 56,35 | Метання списа |
21 | ЦІМОХА Олександр | Черкаська | 67 | Ч 65+ | 14.02.1952 | 28.39 | 50,25 | Метання диска |
22 | ПЕТРЕНКО Микола | Черкаська | 58 | Ч 55+ | 22.05.1961 | DNF | 200 м | |
23 | САПРИКІН Володимир | Черкаська | 60 | Ч 60+ | 27.01.1959 | DNF | 100 м | |
24 | ||||||||
25 | ||||||||
ВСЬОГО: | 1329,51 | |||||||
МІСЦЕ: | 1 | |||||||
Головний секретар | Крепкіна К.А. | |||||||
Фінальні змагання VIII літніх Всеукраїнськиї ігор ветеранів спорту пам`яті М.М.Баки з легкої атлетики |
||||||||
Місце проведення: м. Дніпро, Стадіон «Олімпійські резерви», пр-т Б.Хмельницького,29-Д | ||||||||
5-7.07.2019 | ||||||||
ОСОБИСТИЙ РАХУНОК | ||||||||
II ГРУПА | ||||||||
ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ | ||||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | Дата народження |
Результат | Рейтинг WMA |
Вид | ||
1 | ГАЛКІН Анатолій | Вінницька | 65 | Ч 65+ | 14.05.1954 | 46:32.52 | 73,55 | 10 000 м |
2 | ГАЛКІН Анатолій | Вінницька | 65 | Ч 65+ | 14.05.1954 | 22:32.18 | 72,77 | 5 000 м |
3 | ГАРНИК Петро | Вінницька | 54 | Ч 50+ | 18.08.1964 | 24:10.72 | 87,75 | 5 000 м с/х |
4 | ГАРНИК Петро | Вінницька | 54 | Ч 50+ | 18.08.1964 | 2:28.30 | 81,10 | 800 м |
5 | ГОРОБЧУК Олександр | Вінницька | 52 | Ч 50+ | 18.03.1967 | 1.55 | 79,08 | Стрибки у висоту |
6 | ГОРОБЧУК Олександр | Вінницька | 52 | Ч 50+ | 18.03.1967 | 17.25 | 78,96 | 100 м з/б |
7 | ГОРОБЧУК Олександр | Вінницька | 52 | Ч 50+ | 18.03.1967 | 1:14.73 | 78,11 | 400 м з/б |
8 | ЗАХАРЕВИЧ Ігор | Вінницька | 43 | Ч 40+ | 08.09.1975 | 13.26 | 78,96 | 100 м |
9 | ЗАХАРЕВИЧ Ігор | Вінницька | 43 | Ч 40+ | 08.09.1975 | 27.44 | 77,62 | 200 м |
10 | ПАВЛИШИН Анатолій | Вінницька | 69 | Ч 65+ | 05.02.1950 | 1:11.64 | 81,03 | 400 м |
11 | ПАВЛІШИН Анатолій | Вінницька | 69 | Ч 65+ | 05.02.1950 | 57.75 | 83,19 | 300 м з/б |
19 | ПАНЧОХА Любов | Вінницька | 52 | Ж 50+ | 21.05.1967 | 18.21 | 68,73 | 100 м |
12 | ПАНЧОХА Любов | Вінницька | 52 | Ж 50+ | 21.05.1967 | 39.88 | 65,22 | 200 м |
13 | ПИЛИПЕНКО Олена | Вінницька | 64 | Ж 60+ | 28.06.1955 | 5.90 | 47,73 | Штовхання ядра |
14 | ПИЛИПЕНКО Олена | Вінницька | 64 | Ж 60+ | 28.06.1955 | 12.03 | 27,33 | Метання диска |
15 | СУХОВСТАВСЬКИЙ Володимир | Вінницька | 59 | Ч 55+ | 11.04.1960 | 33.67 | 70,80 | 200 м |
16 | СУХОВСТАВСЬКИЙ Володимир | Вінницька | 59 | Ч 55+ | 11.04.1960 | 1:14.33 | 70,68 | 400 м |
18 | ||||||||
17 | ||||||||
20 | ||||||||
ВСЬОГО: | 1150.4 | |||||||
МІСЦЕ: | 2 | |||||||
Головний секретар | Крепкіна К.А. | |||||||
Фінальні змагання VIII літніх Всеукраїнськиї ігор ветеранів спорту пам`яті М.М.Баки з легкої атлетики |
||||||||
Місце проведення: м. Дніпро, Стадіон «Олімпійські резерви», пр-т Б.Хмельницького,29-Д | ||||||||
5-7.07.2019 | ||||||||
ОСОБИСТИЙ РАХУНОК | ||||||||
II ГРУПА | ||||||||
МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ | ||||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | Дата народження |
Результат | Рейтинг WMA |
Вид | ||
1 | ГІЛЯКІН Олег | Миколаївська | 59 | Ч 55+ | 25.01.1960 | 42:52.83 | 75,65 | 10 000 м |
2 | КОВПАК Алла | Миколаївська | 57 | Ж 55+ | 23.10.1962 | 36.37 | 75,42 | 200 м |
3 | КОТЛОВ Олексій | Миколаївська | 72 | Ч 70+ | 20.06.1947 | 3:14.33 | 73,47 | 800 м |
4 | ГІЛЯКІН Олег | Миколаївська | 59 | Ч 55+ | 25.01.1960 | 21:14.18 | 73,22 | 5 000 м |
5 | МУМРЯК Микола | Миколаївська | 63 | Ч 60+ | 23.01.1956 | 47:54.59 | 69,66 | 10 000 м |
6 | КОВЛЬСЬКА Валетнина | Миколаївська | 47 | Ж 45+ | 17.06.1972 | 23:08.47 | 69,56 | 5 000 м |
7 | МУМРЯК Микола | Миколаївська | 63 | Ч 60+ | 23.01.1956 | 23:10.53 | 69,54 | 5 000 м |
8 | КОВЛЬСЬКА Валетнина | Миколаївська | 47 | Ж 45+ | 17.06.1972 | 47:54.50 | 68,88 | 10 000 м |
9 | БОНДАРЕНКО Людмила | Миколаївська | 71 | Ж 70 | 17.07.1947 | 41:45.62 | 68,53 | 5 000 м с/х |
10 | БОНДАРЕНКО Людмила | Миколаївська | 71 | Ж 70 | 17.07.1947 | 2:00.45 | 61,14 | 400 м |
11 | ЯН Сергій | Миколаївська | 39 | Ч 35+ | 06.08.1979 | 21:47.84 | 60,79 | 5 000 м |
12 | ЯН Сергій | Миколаївська | 39 | Ч 35+ | 06.08.1979 | 47:15.20 | 58,51 | 10 000 м |
13 | БРИГАРЧУК Віталій | Миколаївська | 45 | Ч 45+ | 21.02.1973 | 26:53.11 | 51,58 | 5 000 м |
14 | КОВЛЬСЬКА Валетнина | Миколаївська | 47 | Ж 45+ | 17.06.1972 | 2.60 | 41,67 | Стрибки у довжину |
15 | БРИГАРЧУК Віталій | Миколаївська | 45 | Ч 45+ | 21.02.1973 | 6.49 | 31,25 | Штовхання ядра |
16 | БРИГАРЧУК Віталій | Миколаївська | 45 | Ч 45+ | 21.02.1973 | 6.28 | 28,49 | Метання ваги |
17 | ||||||||
18 | ||||||||
19 | ||||||||
20 | ||||||||
21 | ||||||||
22 | ||||||||
23 | ||||||||
ВСЬОГО: | 904,44 | |||||||
МІСЦЕ: | 3 | |||||||
Головний секретар | Крепкіна К.А. | |||||||
Фінальні змагання VIII літніх Всеукраїнськиї ігор ветеранів спорту пам`яті М.М.Баки з легкої атлетики |
||||||||
Місце проведення: м. Дніпро, Стадіон «Олімпійські резерви», пр-т Б.Хмельницького,29-Д | ||||||||
5-7.07.2019 | ||||||||
ОСОБИСТИЙ РАХУНОК | ||||||||
II ГРУПА | ||||||||
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ | ||||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | Дата народження |
Результат | Рейтинг WMA |
Вид | ||
1 | ФАЙЧАК Іван | Івано-Франківська | 79 | Ч 75+ | 05.08.1939 | 1.15 | 83,33 | Стрибки у висоту |
2 | ДЗУЛЬ Іван | Івано-Франківська | 56 | Ч 55+ | 24.01.1963 | 1:05.34 | 78,86 | 400 м |
3 | ДЗУЛЬ Іван | Івано-Франківська | 56 | Ч 55+ | 24.01.1963 | 30.15 | 77,48 | 200 м |
4 | ФАЙЧАК Іван | Івано-Франківська | 79 | Ч 75+ | 05.08.1939 | 3.43 | 76,91 | Стрибки у довжину |
5 | ВАСИЛЮК Володимир | Івано-Франківська | 61 | Ч 60+ | 10.10.1957 | 5:52.88 | 73,17 | 1 500 м |
6 | ФАЙЧАК Іван | Івано-Франківська | 79 | Ч 75+ | 05.08.1939 | 20.67 | 72,33 | 80 м з/б |
7 | КРИЧУН Василь | Івано-Франківська | 72 | Ч 70+ | 24.03.1947 | 3:19.85 | 71,44 | 800 м |
8 | ВАСИЛЮК Володимир | Івано-Франківська | 61 | Ч 60+ | 10.10.1957 | 22:12.34 | 71,30 | 5 000 м |
9 | КРИЧУН Василь | Івано-Франківська | 72 | Ч 70+ | 24.03.1947 | 1:27.06 | 70,37 | 400 м |
10 | КРИЧУН Василь | Івано-Франківська | 72 | Ч 70+ | 24.03.1947 | 39.25 | 67,77 | 200 м |
11 | ||||||||
12 | ||||||||
13 | ||||||||
14 | ||||||||
ВСЬОГО: | 602,86 | |||||||
МІСЦЕ: | 4 | |||||||
Головний секретар | Крепкіна К.А. | |||||||
Фінальні змагання VIII літніх Всеукраїнськиї ігор ветеранів спорту пам`яті М.М.Баки з легкої атлетики |
||||||||
Місце проведення: м. Дніпро, Стадіон «Олімпійські резерви», пр-т Б.Хмельницького,29-Д | ||||||||
5-7.07.2019 | ||||||||
ОСОБИСТИЙ РАХУНОК | ||||||||
II ГРУПА | ||||||||
ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ | ||||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | Дата народження |
Результат | Рейтинг WMA |
Вид | ||
1 | ТУРИШЕВА Наталія | Херсонська | 54 | Ж 50+ | 09.03.1965 | 1:11.92 | 83,98 | 400 м |
2 | ТУРИШЕВА Наталія | Херсонська | 54 | Ж 50+ | 09.03.1965 | 2:48.98 | 79,16 | 800 м |
3 | ТУРИШЕВА Наталія | Херсонська | 54 | Ж 50+ | 09.03.1965 | 33.67 | 78,94 | 200 м |
4 | МАЛЬОВАНИЙ Володимир | Херсонська | 69 | Ч 65+ | 19.08.1949 | 25:28.23 | 66,94 | 5 000 м |
5 | БРОВКО Олександр | Херсонська | 66 | Ч 65+ | 22.06.1953 | 10.16 | 66,80 | Штовхання ядра |
6 | МАЛЬОВАНИЙ Володимир | Херсонська | 69 | Ч 65+ | 19.08.1949 | 54:13.06 | 65,63 | 10 000 м |
7 | БЕВЗЮК Ольга | Херсонська | 78 | Ж 75+ | 01.05.1941 | 40:22.48 | 64,48 | 5 000 м |
8 | БРОВКО Олександр | Херсонська | 66 | Ч 65+ | 22.06.1953 | 33.90 | 58,11 | Метання списа |
9 | БРОВКО Олександр | Херсонська | 66 | Ч 65+ | 22.06.1953 | 32.11 | 55,51 | Метання диска |
10 | ||||||||
ВСЬОГО: | 485,10 | |||||||
МІСЦЕ: | 5 | |||||||
Головний секретар | Крепкіна К.А. | |||||||
Фінальні змагання VIII літніх Всеукраїнськиї ігор ветеранів спорту пам`яті М.М.Баки з легкої атлетики |
||||||||
Місце проведення: м. Дніпро, Стадіон «Олімпійські резерви», пр-т Б.Хмельницького,29-Д | ||||||||
5-7.07.2019 | ||||||||
ОСОБИСТИЙ РАХУНОК | ||||||||
II ГРУПА | ||||||||
ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ | ||||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | Дата народження |
Результат | Рейтинг WMA |
Вид | ||
1 | САХНО Володимир | Чернігівська | 48 | Ч 45+ | 29.07.1970 | 18:14.28 | 77,86 | 5 000 м |
2 | ЛЕВАДСЬКИЙ Микола | Чернігівська | 77 | Ч 75+ | 15.03.1942 | 9:01.38 | 57,96 | 1 500 м |
3 | ЛЕВАДСЬКИЙ Микола | Чернігівська | 77 | Ч 75+ | 15.03.1942 | 2:01.62 | 55,31 | 400 м |
4 | ||||||||
5 | ||||||||
5-7.07.2019 | ||||||||
ОСОБИСТИЙ РАХУНОК | ||||||||
II ГРУПА | ||||||||
ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ | ||||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | Дата народження |
Результат | Рейтинг WMA |
Вид | ||
1 | СТАВІНСЬКА Людмила | Полтавська | 63 | Ж 60+ | 08.06.1956 | 29:12.46 | 68,65 | 5 000 м |
2 | СТАВІНСЬКА Людмила | Полтавська | 63 | Ж 60+ | 08.06.1956 | 8:13.99 | 67,09 | 1 500 м |
3 | ||||||||
4 | ||||||||
5 | ||||||||
ВСЬОГО: | 135,74 | |||||||
МІСЦЕ: | 7 | |||||||
Головний секретар | Крепкіна К.А. |
Особистий рахунок III група
СУМСЬКА ОБЛАСТЬ | |||||||
Прізвище,ім"я | Команда | Дата народження |
Результат | Рейтинг WMA |
Вид | ||
ШВЕДОВА Катерина | Сумська | 75 | Ж 75+ | 12.12.1943 | 9,29 | 100,43 | Штовхання ядра |
ОСТАШЕВСЬКИЙ Михайло | Сумська | 60 | Ч 60+ | 04.10.1958 | 12.59 | 92,93 | 100 м |
ОСТАШЕВСЬКИЙ Михайло | Сумська | 60 | Ч 60+ | 04.10.1958 | 26.59 | 90,26 | 200 м |
ШВЕДОВА Катерина | Сумська | 75 | Ж 75+ | 12.12.1943 | 1.00 | 88,50 | Стрибки у висоту |
ШУЛЬГА Семен | Сумська | 65 | Ч 65+ | 18.05.1954 | 5:20.48 | 83,50 | 1 500 м |
ШУЛЬГА Семен | Сумська | 65 | Ч 65+ | 18.05.1954 | 2:37.36 | 83,39 | 800 м |
КОГУТ Вадим | Сумська | 47 | Ч 45+ | 26.02.1972 | 13.58 | 79,23 | 100 м |
КОГУТ Вадим | Сумська | 47 | Ч 45+ | 26.02.1972 | 27.90 | 78,60 | 200 м |
ШВЕДОВА Катерина | Сумська | 75 | Ж 75+ | 12.12.1943 | 20.25 | 78,35 | 100 м |
ЧЕПЕРИС Юрій | Сумська | 49 | Ч 45+ | 11.10.1969 | 18:54.18 | 75,74 | 5 000 м |
МЕРЕНКОВ Віталій | Сумська | 35 | Ч 35+ | 02.07.1984 | 35:37.64 | 75,50 | 10 000 м |
ЧЕПЕРИС Юрій | Сумська | 49 | Ч 45+ | 11.10.1969 | 5:09.34 | 75,45 | 1 500 м |
СТЕПАНЕНКО Василь | Сумська | 51 | Ч 50+ | 01.01.1968 | 2:36.63 | 74,87 | 800 м |
ОСТРОВСЬКИЙ Геннадій | Сумська | 52 | Ч 50+ | 14.04.1967 | 2:38.85 | 74,46 | 800 м |
МЕРЕНКОВ Віталій | Сумська | 35 | Ч 35+ | 02.07.1984 | 17:28.17 | 73,75 | 5 000 м |
ДУТОВ Вячеслав | Сумська | 67 | Ч 65+ | 12.11.1951 | 32:52.62 | 73,36 | 5 000 м с/х |
ВОРОНА Влад | Сумська | 43 | Ч 40+ | 15.05.1976 | 5:05.42 | 72,92 | 1 500 м |
ПОДВЕЗЬКО Олександр | Сумська | 50 | Ч 50+ | 03.02.1969 | 2:39.81 | 72,78 | 800 м |
СТЕПАНЕНКО Василь | Сумська | 51 | Ч 50+ | 01.01.1968 | 5:27.61 | 72,40 | 1 500 м |
БАРТОШ Анатолій | Сумська | 56 | Ч 55+ | 02.03.1963 | 29:50.75 | 72,37 | 5 000 м с/х |
ПОДВЕЗЬКО Олександр | Сумська | 50 | Ч 50+ | 03.02.1969 | 5:27.33 | 71,88 | 1 500 м |
ОСТРОВСЬКИЙ Геннадій | Сумська | 52 | Ч 50+ | 14.04.1967 | 5:34.36 | 71,51 | 1 500 м |
ВОРОНА Влад | Сумська | 43 | Ч 40+ | 15.05.1976 | 19:11.16 | 71,15 | 5 000 м |
ЛІСУН Анатолій | Сумська | 52 | Ч 50+ | 24.04.1967 | 5:38.45 | 70,65 | 1 500 м |
ЛІСУН Анатолій | Сумська | 52 | Ч 50+ | 24.04.1967 | 2:48.74 | 70,08 | 800 м |
КОГУТ Вадим | Сумська | 47 | Ч 45+ | 26.02.1972 | 5.05 | 68,15 | Стрибки у довжину |
ПОДВЕЗЬКО Олександр | Сумська | 50 | Ч 50+ | 03.04.1969 | 1:13.20 | 67,66 | 400 м |
ВСЬОГО: | 1582,32 | ||||||
МІСЦЕ: | 1 | ||||||
Головний секретар | Крепкіна К.А. | ||||||
Фінальні змагання VIII літніх Всеукраїнськиї ігор ветеранів спорту пам`яті М.М.Баки з легкої атлетики |
|||||||
Місце проведення: м. Дніпро, Стадіон «Олімпійські резерви», пр-т Б.Хмельницького,29-Д | |||||||
5-7.07.2019 | |||||||
ОСОБИСТИЙ РАХУНОК | |||||||
III ГРУПА | |||||||
ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ | |||||||
Прізвище,ім"я | Команда | Дата народження |
Результат | Рейтинг WMA |
Вид | ||
ЛІПІЧ Валентин | Хмельницька | 57 | Ч 55+ | 08.02.1962 | 13.48 | 85,16 | 100 м |
СТОЙКО Микола | Хмельницька | 54 | Ч 50+ | 29.08.1964 | 2:25.56 | 82,63 | 800 м |
СТОЙКО Микола | Хмельницька | 54 | Ч 50+ | 29.08.1964 | 4:55.39 | 82,30 | 1 500 м |
ЛІПІЧ Валентин | Хмельницька | 57 | Ч 55+ | 08.02.1962 | 5.32 | 81,97 | Стрибки у довжину |
ЛІПІЧ Валентин | Хмельницька | 57 | Ч 55+ | 08.02.1962 | 1.50 | 81,08 | Стрибки у висоту |
НАГУЛЯК Олександр | Хмельницька | 61 | Ч 60+ | 24.06.1958 | 2:37.06 | 81,01 | 800 м |
СІКОРА Ганна | Хмельницька | 55 | Ж 55+ | 27.09.1963 | 6:08.05 | 80,26 | 1 500 м |
ОНІЩУК Микола | Хмельницька | 71 | Ч 70+ | 10.01.1948 | 31:51.46 | 79,62 | 5 000 м с/х |
НАГУЛЯК Олександр | Хмельницька | 61 | Ч 60+ | 24.06.1958 | 14.87 | 79,15 | 100 м |
НАГУЛЯК Олександр | Хмельницька | 61 | Ч 60+ | 24.06.1958 | 5:26.70 | 79,03 | 1 500 м |
ОНІЩУК Микола | Хмельницька | 71 | Ч 70+ | 10.01.1948 | 3:04.23 | 76,32 | 800 м |
СІКОРА Ганна | Хмельницька | 55 | Ж 55+ | 27.09.1963 | 2:59.32 | 75,60 | 800 м |
АДАМКОВ Юрій | Хмельницька | 61 | Ч 60+ | 26.03.1958 | 21:00.65 | 75,36 | 5 000 м |
ФЛЕНТІН Віктор | Хмельницька | 64 | Ч 60+ | 25.04.1955 | 5:53.61 | 75,00 | 1 500 м |
АДАМКОВ Юрій | Хмельницька | 61 | Ч 60+ | 26.03.1958 | 5:56.22 | 72,48 | 1 500 м |
ІЛЬЧЕНКО Світлана | Хмельницька | 38 | Ж 35+ | 04.03.1981 | 5:43.15 | 70,38 | 1 500 м |
ДУБЧАК Микола | Хмельницька | 60 | Ч 60+ | 11.07.1958 | 46.18 | 69,42 | Метання списа |
ІЛЬЧЕНКО Світлана | Хмельницька | 38 | Ж 35+ | 04.03.1981 | 21:46.69 | 67,96 | 5 000 м |
ПОБЛІЧКО Олена | Хмельницька | 55 | Ж 55+ | 12.01.1964 | 33.86 | 63,25 | Метання диска |
ФЛЕНТІН Віктор | Хмельницька | 64 | Ч 60+ | 25.04.1955 | 9.49 | 58,54 | Штовхання ядра |
ЯНКУН Євгенія | Хмельницька | 58 | Ж 55+ | 03.05.1961 | 29.16 | 57,90 | Метання диска |
ЯНКУН Євгенія | Хмельницька | 58 | Ж 55+ | 03.05.1961 | 18.93 | 43,52 | Метання списа |
ПОБЛІЧКО Олена | Хмельницька | 55 | Ж 55+ | 12.01.1964 | 17.95 | 37,99 | Метання списа |
ДУБЧАК Микола | Хмельницька | 60 | Ч 60+ | 11.07.1958 | 23.80 | 36,09 | Метання диска |
ВСЬОГО: | 1457,83 | ||||||
МІСЦЕ: | 2 | ||||||
Головний секретар | Крепкіна К.А. | ||||||
Фінальні змагання VIII літніх Всеукраїнськиї ігор ветеранів спорту пам`яті М.М.Баки з легкої атлетики |
|||||||
Місце проведення: м. Дніпро, Стадіон «Олімпійські резерви», пр-т Б.Хмельницького,29-Д | |||||||
5-7.07.2019 | |||||||
ОСОБИСТИЙ РАХУНОК | |||||||
III ГРУПА | |||||||
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ | |||||||
Прізвище,ім"я | Команда | Дата народження |
Результат | Рейтинг WMA |
Вид | ||
КІСЕЛЬОВ Віктор | Житомирська | 48 | Ч 45+ | 29.08.1970 | 2:18.12 | 82,73 | 800 м |
СИНЕНКО Володимир | Житомирська | 57 | Ч 55+ | 15.06.1962 | 5:09.92 | 80,44 | 1 500 м |
КІСЕЛЬОВ Віктор | Житомирська | 48 | Ч 45+ | 29.08.1970 | 4:51.49 | 79,42 | 1 500 м |
ЯКОВЕНКО Володимир | Житомирська | 51 | Ч 50+ | 22.10.1967 | 14.00 | 78,93 | 100 м |
СИНЕНКО Володимир | Житомирська | 57 | Ч 55+ | 15.06.1962 | 19:38.12 | 77,84 | 5 000 м |
ЯКОВЕНКО Володимир | Житомирська | 51 | Ч 50+ | 22.10.1967 | 5:07.11 | 77,24 | 1 500 м |
РИХЛЮК Ігор | Житомирська | 51 | Ч 50+ | 29.03.1968 | 5:10.09 | 76,49 | 1 500 м |
СИНЕНКО Володимир | Житомирська | 57 | Ч 55+ | 15.06.1962 | 1:07.98 | 76,29 | 400 м |
РИХЛЮК Ігор | Житомирська | 51 | Ч 50+ | 29.03.1968 | 19:24.89 | 74,94 | 5 000 м |
ОЛІВСОН Олександр | Житомирська | 55 | Ч 55+ | 14.11.1963 | 15.39 | 73,68 | 100 м |
ОЛІВСОН Олександр | Житомирська | 55 | Ч 55+ | 14.11.1963 | 31.87 | 72,83 | 200 м |
ГРИЦЬКО Богдан | Житомирська | 36 | Ч 35+ | 11.06.1983 | 4:52.75 | 72,25 | 1 500 м |
ЯКОВЕНКО Володимир | Житомирська | 51 | Ч 50+ | 22.10.1967 | 20:09.73 | 72,16 | 5 000 м |
ГРИЦЬКО Богдан | Житомирська | 36 | Ч 35+ | 11.06.1983 | 18:10.69 | 71,33 | 5 000 м |
ЯКУБЕНКО Микола | Житомирська | 37 | Ч 35+ | 21.02.1982 | 33.86 | 60,10 | 200 м |
БОНДАРЧУК Надія | Житомирська | 35 | Ж 35+ | 20.02.1984 | 18.51 | 56,67 | 100 м |
КІСЕЛЬОВ Віктор | Житомирська | 48 | Ч 45+ | 29.08.1970 | DNF | 5 000 м | |
ВСЬОГО: | 1034,89 | ||||||
МІСЦЕ: | 3 | ||||||
Головний секретар | Крепкіна К.А. | ||||||
Фінальні змагання VIII літніх Всеукраїнськиї ігор ветеранів спорту пам`яті М.М.Баки з легкої атлетики |
|||||||
Місце проведення: м. Дніпро, Стадіон «Олімпійські резерви», пр-т Б.Хмельницького,29-Д | |||||||
5-7.07.2019 | |||||||
ОСОБИСТИЙ РАХУНОК | |||||||
III ГРУПА | |||||||
РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ | |||||||
Прізвище,ім"я | Команда | Дата народження |
Результат | Рейтинг WMA |
Вид | ||
МИХАЛЬЧУК Петро | Рівненська | 59 | Ч 55+ | 29.06.1960 | 37:56.54 | 85,52 | 10 000 м |
МИХАЛЬЧУК Петро | Рівненська | 59 | Ч 55+ | 29.06.1960 | 18:28.18 | 84,19 | 5 000 м |
КЛИМЧИК Петро | Рівненська | 48 | Ч 45+ | 17.04.1971 | 24:23.67 | 82,67 | 5 000 м с/х |
КЛИМЧИК Петро | Рівненська | 48 | Ч 45+ | 17.04.1971 | 4:45.24 | 81,16 | 1 500 м |
ДУДУЛАДЕНКО Микола | Рівненська | 66 | Ч 65+ | 16.12.1952 | 2:45.85 | 79,96 | 800 м |
ВЄТРОВ Олександр | Рівненська | 46 | Ч 45+ | 30.08.1972 | 14.82 | 72,13 | 100 м |
ВЄТРОВ Олександр | Рівненська | 46 | Ч 45+ | 30.08.1972 | 30.89 | 70,51 | 200 м |
ДАВИДЮК Іван | Рівненська | 63 | Ч 60+ | 10.02.1956 | 34.80 | 56,22 | Метання диска |
ДАВИДЮК Іван | Рівненська | 63 | Ч 60+ | 10.02.1956 | 11.11 | 51,96 | Метання ваги |
ПАШКЕВИЧ Ніна | Рівненська | 42 | Ж 40+ | 19.04.1977 | 9.40 | 50,92 | Штовхання ядра |
ПАШКЕВИЧ Ніна | Рівненська | 42 | Ж 40+ | 19.04.1977 | 7.40 | 45,76 | Метання ваги |
ДАВИДЮК Іван | Рівненська | 63 | Ч 60+ | 10.02.1956 | 23.97 | 41,68 | Метання молота |
ПАШКЕВИЧ Ніна | Рівненська | 42 | Ж 40+ | 19.04.1977 | 25.18 | 39,65 | Метання списа |
ВСЬОГО: | 761,00 | ||||||
МІСЦЕ: | 4 | ||||||
Головний секретар | Крепкіна К.А. | ||||||
Фінальні змагання VIII літніх Всеукраїнськиї ігор ветеранів спорту пам`яті М.М.Баки з легкої атлетики |
|||||||
Місце проведення: м. Дніпро, Стадіон «Олімпійські резерви», пр-т Б.Хмельницького,29-Д | |||||||
5-7.07.2019 | |||||||
ОСОБИСТИЙ РАХУНОК | |||||||
III ГРУПА | |||||||
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСТЬ | |||||||
Прізвище,ім"я | Команда | Дата народження |
Результат | Рейтинг WMA |
Вид | ||
МЕЛЬНИЦЬКИЙ Сергій | Чернівецька | 74 | Ч 70+ | 14.06.1945 | 13.01 | 72,12 | |
ВЛАСОВ Анатолій | Чернівецька | 65 | Ч 65+ | 28.04.1954 | 14.25 | 69,51 | |
ВЛАСОВ Анатолій | Чернівецька | 65 | Ч 65+ | 28.04.1954 | 37.80 | 69,08 | |
МЕЛЬНИЦЬКИЙ Сергій | Чернівецька | 74 | Ч 70+ | 14.06.1945 | 32.77 | 68,79 | |
ВЛАСОВ Анатолій | Чернівецька | 65 | Ч 65+ | 28.04.1954 | 39.87 | 67,35 | |
МЕЛЬНИЦЬКИЙ Сергій | Чернівецька | 74 | Ч 70+ | 14.06.1945 | 18.34 | 38,99 | |
ВСЬОГО: | 279,50 | ||||||
МІСЦЕ: | 5 | ||||||
Головний секретар | Крепкіна К.А. |
Особиста першість. Чоловіки
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | Дата народження |
Результат | Рейтинг WMA |
Вид | |||
1 | ДРІГОЛЬ Олександр | Дніпропетровська | 53 | Ч 50+ | 25.04.1966 | 26.16 | 118,26 | Метання ваги | WR |
2 | ДРІГОЛЬ Олександр | Дніпропетровська | 53 | Ч 50+ | 25.04.1966 | 77.35 | 110,77 | Метання молота | WR |
3 | ФЕДОРКО Олег | Полтавська | 64 | Ч 60+ | 31.10.1954 | 1.70 | 100,00 | Стрибки у висоту | |
4 | СИРМОЛОТОВ Олександр | м. Київ | 50 | Ч 50+ | 09.08.1968 | 1:01.19 | 94,95 | 400 м з/б | |
5 | ОСТАШЕВСЬКИЙ Михайло | Сумська | 60 | Ч 60+ | 04.10.1958 | 12.59 | 92,93 | 100 м | |
6 | БАГРІН Володимир | Запорізька | 64 | Ч 60+ | 18.07.1954 | 13.10 | 91,53 | 100 м | |
7 | ЧЕРНЯТЕВИЧ Володимир | Дніпропетровська | 70 | Ч 70+ | 26.09.1948 | 10.06 | 91,04 | Потрійний стрибок | |
8 | ІВАНОВ Євген | Дніпропетровська | 63 | Ч 60+ | 06.04.1956 | 4:50.12 | 90,58 | 1 500 м | |
9 | ОСТАШЕВСЬКИЙ Михайло | Сумська | 60 | Ч 60+ | 04.10.1958 | 26.59 | 90,26 | 200 м | |
10 | БАГРІН Володимир | Запорізька | 64 | Ч 60+ | 18.07.1954 | 27.51 | 89,53 | 200 м | |
11 | ІВАНОВ Євген | Дніпропетровська | 63 | Ч 60+ | 06.04.1956 | 18:06.30 | 89,02 | 5 000 м | |
12 | ЄЖОВ Вадим | Донецька | 80 | Ч 80+ | 02.08.1938 | 1.20 | 88,89 | Стрибки у висоту | |
13 | ШУКЕВИЧ Юрій | м. Київ | 69 | Ч 65+ | 09.07.1949 | 9.96 | 88,53 | Потрійний стрибок | |
14 | РОГОВОЙ Віктор | м. Київ | 53 | Ч 50+ | 04.12.1965 | 34:51.54 | 88,50 | 10 000 м | |
15 | ЄЖОВ Вадим | Донецька | 80 | Ч 80+ | 02.08.1938 | 16.99 | 88,29 | 80 м з/б | |
16 | КАРПОВИЧ Василь | Дніпропетровська | 64 | Ч 60+ | 15.01.1955 | 38:38.64 | 87,81 | 10 000 м | |
17 | ГАРНИК Петро | Вінницька | 54 | Ч 50+ | 18.08.1964 | 24:10.72 | 87,75 | 5 000 м с/х | |
18 | СИРМОЛОТОВ Олександр | м. Київ | 50 | Ч 50+ | 09.08.1968 | 56.96 | 86,96 | 400 м | |
19 | ЛИСЕНКО Олександр | Київська | 64 | Ч 60+ | 05.04.1955 | 2:29.72 | 86,96 | 800 м | |
20 | РЕПІН Сергій | Харківська | 46 | Ч 45+ | 10.07.1972 | 1.80 | 86,12 | Стрибки у висоту | |
21 | КАРПОВИЧ Василь | Дніпропетровська | 64 | Ч 60+ | 15.01.1955 | 18:56.26 | 85,81 | 5 000 м | |
22 | МИХАЛЬЧУК Петро | Рівненська | 59 | Ч 55+ | 29.06.1960 | 37:56.54 | 85,52 | 10 000 м | |
23 | ЧАЛИК Сергій | Дніпропетровська | 48 | Ч 45+ | 18.04.1971 | 34:39.84 | 85,49 | 10 000 м | |
24 | СМОЛІЙ Сергій | Дніпропетровська | 58 | Ч 55+ | 20.05.1961 | 13.52 | 85,43 | 100 м | |
25 | ФІЩЕНКО Віталій | Харківська | 63 | Ч 60+ | 21.09.1955 | 2:31.67 | 85,18 | 800 м | |
26 | ЛІПІЧ Валентин | Хмельницька | 57 | Ч 55+ | 08.02.1962 | 13.48 | 85,16 | 100 м | |
27 | ЧАЛИК Сергій | Дніпропетровська | 48 | Ч 45+ | 18.04.1971 | 16:48.54 | 84,48 | 5 000 м | |
28 | МИХАЛЬЧУК Петро | Рівненська | 59 | Ч 55+ | 29.06.1960 | 18:28.18 | 84,19 | 5 000 м | |
29 | ТИЦЬКИЙ Андрій | Харківська | 41 | Ч 40+ | 11.07.1977 | 12.30 | 83,98 | 100 м | |
30 | ШУЛЬГА Семен | Сумська | 65 | Ч 65+ | 18.05.1954 | 5:20.48 | 83,50 | 1 500 м | |
31 | ШУЛЬГА Семен | Сумська | 65 | Ч 65+ | 18.05.1954 | 2:37.36 | 83,39 | 800 м | |
32 | ФАЙЧАК Іван | Івано-Франківська | 79 | Ч 75+ | 05.08.1939 | 1.15 | 83,33 | Стрибки у висоту | |
33 | ПАВЛІШИН Анатолій | Вінницька | 69 | Ч 65+ | 05.02.1950 | 57.75 | 83,19 | 300 м з/б | |
34 | БАБАРИКА Олександр | Дніпропетровська | 35 | Ч 35+ | 22.05.1984 | 32:22.44 | 83,09 | 10 000 м | |
35 | ДЕРКАЧ Микола | Донецька | 64 | Ч 60+ | 25.10.1954 | 40:50.14 | 83,06 | 10 000 м | |
36 | БОЙКО Борис | Київська | 59 | Ч 55+ | 12.04.1960 | 2:30.77 | 83,06 | 800 м | |
37 | КІСЕЛЬОВ Віктор | Житомирська | 48 | Ч 45+ | 29.08.1970 | 2:18.12 | 82,73 | 800 м | |
38 | КЛИМЧИК Петро | Рівненська | 48 | Ч 45+ | 17.04.1971 | 24:23.67 | 82,67 | 5 000 м с/х | |
39 | СТОЙКО Микола | Хмельницька | 54 | Ч 50+ | 29.08.1964 | 2:25.56 | 82,63 | 800 м | |
40 | ПОПКО Віктор | Дніпропетровська | 50 | Ч 50+ | 13.08.1968 | 5.88 | 82,47 | Стрибки у довжину | |
41 | ПОПКО Віктор | Дніпропетровська | 50 | Ч 50+ | 13.08.1968 | 12.40 | 82,34 | Потрійний стрибок | |
42 | СТОЙКО Микола | Хмельницька | 54 | Ч 50+ | 29.08.1964 | 4:55.39 | 82,30 | 1 500 м | |
43 | СОЛОВЙОВ Віктор | Харківська | 71 | Ч 70+ | 28.05.1948 | 2:55.19 | 82,26 | 800 м | |
44 | ФІЩЕНКО Віталій | Харківська | 63 | Ч 60+ | 21.09.1955 | 1:05.65 | 82,06 | 400 м | |
45 | НЕСВІТАЙЛО Юрій | Харківська | 58 | Ч 55+ | 09.04.1961 | 14.08 | 82,03 | 100 м | |
46 | ПОДГОРНИЙ Володимир | Дніпропетровська | 37 | Ч 35+ | 15.07.1981 | 12.24 | 82,03 | 100 м | |
47 | ЛІПІЧ Валентин | Хмельницька | 57 | Ч 55+ | 08.02.1962 | 5.32 | 81,97 | Стрибки у довжину | |
48 | МЕЛЬНИК Володимир | м. Київ | 63 | Ч 60+ | 12.05.1956 | 14.54 | 81,91 | 100 м | |
49 | КОВАЛЮХ Євген | Харківська | 37 | Ч 35+ | 17.08.1981 | 2:06.16 | 81,90 | 800 м | |
50 | КОВАЛЬСЬКИЙ Борис | м. Київ | 76 | Ч 75+ | 01.06.1943 | 36.60 | 81,79 | Метання молота | |
51 | МІЛКА Вячнслав | Харківська | 47 | Ч 45+ | 27.08.1971 | 2:18.85 | 81,58 | 800 м | |
52 | НЕСВІТАЙЛО Юрій | Харківська | 58 | Ч 55+ | 09.04.1961 | 29.07 | 81,46 | 200 м | |
53 | ДЕРКАЧ Микола | Донецька | 64 | Ч 60+ | 25.10.1954 | 19:56.46 | 81,40 | 5 000 м | |
54 | КЛИМЧИК Петро | Рівненська | 48 | Ч 45+ | 17.04.1971 | 4:45.24 | 81,16 | 1 500 м | |
55 | ЛИСЕНКО Олександр | Київська | 64 | Ч 60+ | 05.04.1955 | 1:06.79 | 81,16 | 400 м | |
56 | КУШНАРЬОВ Олександр | Дніпропетровська | 54 | Ч 50+ | 01.08.1964 | 13.89 | 81,14 | 100 м | |
57 | ГАРНИК Петро | Вінницька | 54 | Ч 50+ | 18.08.1964 | 2:28.30 | 81,10 | 800 м | |
58 | ЛІПІЧ Валентин | Хмельницька | 57 | Ч 55+ | 08.02.1962 | 1.50 | 81,08 | Стрибки у висоту | |
59 | ПАВЛИШИН Анатолій | Вінницька | 69 | Ч 65+ | 05.02.1950 | 1:11.64 | 81,03 | 400 м | |
60 | ГОЄНКО Микола | Харківська | 60 | Ч 60+ | 17.02.1959 | 5:15.83 | 81,02 | 1 500 м | |
61 | ГОЄНКО Микола | Харківська | 60 | Ч 60+ | 17.02.1959 | 2:35.84 | 81,02 | 800 м | |
62 | НАГУЛЯК Олександр | Хмельницька | 61 | Ч 60+ | 24.06.1958 | 2:37.06 | 81,01 | 800 м | |
63 | ЛЕВЧУК Геннадій | Чернігівська | 45 | Ч 45+ | 14.08.1973 | 1.70 | 80,57 | Стрибки у висоту | |
64 | СИНЕНКО Володимир | Житомирська | 57 | Ч 55+ | 15.06.1962 | 5:09.92 | 80,44 | 1 500 м | |
65 | СЕРГІЄНКО Володимир | м. Київ | 74 | Ч 70+ | 02.01.1945 | 32:48.40 | 80,37 | 5 000 м с/х | |
66 | ПОДГОРНИЙ Володимир | Дніпропетровська | 37 | Ч 35+ | 15.07.1981 | 25.40 | 80,12 | 200 м | |
67 | МЕЛЬНИК Володимир | м. Київ | 63 | Ч 60+ | 12.05.1956 | 30.58 | 80,02 | 200 м | |
68 | МІЛКА Вячнслав | Харківська | 47 | Ч 45+ | 27.08.1971 | 4:47.16 | 79,99 | 1 500 м | |
69 | ДУДУЛАДЕНКО Микола | Рівненська | 66 | Ч 65+ | 16.12.1952 | 2:45.85 | 79,96 | 800 м | |
70 | СОЛОВЙОВ Віктор | Харківська | 71 | Ч 70+ | 28.05.1948 | 5:56.34 | 79,87 | 1 500 м | |
71 | КОСТІН Віктор | Черкаська | 39 | Ч 35+ | 06.08.1979 | 12.76 | 79,78 | 100 м | |
72 | КОВАЛЮХ Євген | Харківська | 37 | Ч 35+ | 17.08.1981 | 12.61 | 79,62 | 100 м | |
73 | ОНІЩУК Микола | Хмельницька | 71 | Ч 70+ | 10.01.1948 | 31:51.46 | 79,62 | 5 000 м с/х | |
74 | НОВІКОВ Анатолій | Запорізька | 61 | Ч 60+ | 25.09.1957 | 2:39.87 | 79,58 | 800 м | |
75 | КОЦЮБИНСЬКИЙ Валерій | Дніпропетровська | 71 | Ч 70+ | 23.02.1948 | 15.50 | 79,53 | Метання ваги | |
76 | ШВАРТАУ Віктор | м. Київ | 62 | Ч 60+ | 17.04.1957 | 30.58 | 79,50 | 200 м | |
77 | КІСЕЛЬОВ Віктор | Житомирська | 48 | Ч 45+ | 29.08.1970 | 4:51.49 | 79,42 | 1 500 м | |
78 | ЖУК Анатолій | Львівська | 73 | Ч 70+ | 05.04.1946 | 6:08.80 | 79,37 | 1 500 м | |
79 | НЕСВІТАЙЛО Юрій | Харківська | 58 | Ч 55+ | 09.04.1961 | 1:05.84 | 79,27 | 400 м | |
80 | КОГУТ Вадим | Сумська | 47 | Ч 45+ | 26.02.1972 | 13.58 | 79,23 | 100 м | |
81 | НАГУЛЯК Олександр | Хмельницька | 61 | Ч 60+ | 24.06.1958 | 14.87 | 79,15 | 100 м | |
82 | ГАВРИЛЮК Сергій | м. Київ | 42 | Ч 40+ | 03.06.1977 | 2:16.86 | 79,14 | 800 м | |
83 | ДЕРБАК Анатолій | Луганська | 77 | Ч 75+ | 26.03.1942 | 34:45.73 | 79,11 | 5 000 м с/х | |
84 | ГОРОБЧУК Олександр | Вінницька | 52 | Ч 50+ | 18.03.1967 | 1.55 | 79,08 | Стрибки у висоту | |
85 | НАГУЛЯК Олександр | Хмельницька | 61 | Ч 60+ | 24.06.1958 | 5:26.70 | 79,03 | 1 500 м | |
86 | ШЕРЕМЕТ Віктор | Львівська | 67 | Ч 65+ | 01.03.1952 | 30:36.17 | 78,97 | 5 000 м с/х | |
87 | ГОРОБЧУК Олександр | Вінницька | 52 | Ч 50+ | 18.03.1967 | 17.25 | 78,96 | 100 м з/б | |
88 | ЗАХАРЕВИЧ Ігор | Вінницька | 43 | Ч 40+ | 08.09.1975 | 13.26 | 78,96 | 100 м | |
89 | ЯКОВЕНКО Володимир | Житомирська | 51 | Ч 50+ | 22.10.1967 | 14.00 | 78,93 | 100 м | |
90 | КУКОТА Станислав | Дніпропетровська | 72 | Ч 70+ | 06.03.1947 | 13.26 | 78,93 | Штовхання ядра | |
91 | ДЗУЛЬ Іван | Івано-Франківська | 56 | Ч 55+ | 24.01.1963 | 1:05.34 | 78,86 | 400 м | |
92 | ЖИРКОВ Павло | Львівська | 66 | Ч 65+ | 10.04.1953 | 30:22.54 | 78,68 | 5 000 м с/х | |
93 | УРУЩАК Іван | Львівська | 68 | Ч 65+ | 23.04.1951 | 44:46.24 | 78,66 | 10 000 м | |
94 | КОГУТ Вадим | Сумська | 47 | Ч 45+ | 26.02.1972 | 27.90 | 78,60 | 200 м | |
95 | ТКАЧУК Володимир | Харківська | 72 | Ч 70+ | 04.01.1947 | 2.60 | 78,55 | Стрибки з жердиною | |
96 | ШВАРТАУ Віктор | м. Київ | 62 | Ч 60+ | 17.04.1957 | 1:08.29 | 78,39 | 400 м | |
97 | КАНДИБЕЙ Володимир | Черкаська | 47 | Ч 45+ | 19.02.1972 | 18:00.84 | 78,18 | 5 000 м | |
98 | ГОРОБЧУК Олександр | Вінницька | 52 | Ч 50+ | 18.03.1967 | 1:14.73 | 78,11 | 400 м з/б | |
99 | БОЙКО Борис | Київська | 59 | Ч 55+ | 12.04.1960 | 5:03.36 | 77,98 | 1 500 м | |
100 | САХНО Володимир | Чернігівська | 48 | Ч 45+ | 29.07.1970 | 18:14.28 | 77,86 | 5 000 м | |
101 | СИНЕНКО Володимир | Житомирська | 57 | Ч 55+ | 15.06.1962 | 19:38.12 | 77,84 | 5 000 м | |
102 | АМЕС Максим | Донецька | 44 | Ч 40+ | 02.11.1974 | 13.56 | 77,73 | 100 м | |
103 | ЗАХАРЕВИЧ Ігор | Вінницька | 43 | Ч 40+ | 08.09.1975 | 27.44 | 77,62 | 200 м | |
104 | ДЗУЛЬ Іван | Івано-Франківська | 56 | Ч 55+ | 24.01.1963 | 30.15 | 77,48 | 200 м | |
105 | ПЕРИДИРІЙ Микола | Донецька | 74 | Ч 70+ | 17.03.1945 | 16.84 | 77,43 | 100 м | |
106 | ФЕДОРЕЦЬ Володимир | Запорізька | 58 | Ч 55+ | 27.01.1961 | 5:25.32 | 77,31 | 1 500 м | |
107 | ШВАРТАУ Віктор | м. Київ | 62 | Ч 60+ | 17.04.1957 | 55.53 | 77,29 | 300 м з/б | |
108 | ЯКОВЕНКО Володимир | Житомирська | 51 | Ч 50+ | 22.10.1967 | 5:07.11 | 77,24 | 1 500 м | |
109 | РЕПІН Сергій | Харківська | 46 | Ч 45+ | 10.07.1972 | 13.84 | 77,24 | 100 м | |
110 | ГРАУР Сергій | Донецька | 66 | Ч 65+ | 26.05.1953 | 15.71 | 77,21 | 100 м | |
111 | ГАВРИЛЮК Сергій | м. Київ | 42 | Ч 40+ | 03.06.1977 | 1:00.67 | 77,20 | 400 м | |
112 | АМЕС Максим | Донецька | 44 | Ч 40+ | 02.11.1974 | 27.80 | 77,19 | 200 м | |
113 | ФАЙЧАК Іван | Івано-Франківська | 79 | Ч 75+ | 05.08.1939 | 3.43 | 76,91 | Стрибки у довжину | |
114 | ЧЕРНЯТЕВИЧ Володимир | Дніпропетровська | 70 | Ч 70+ | 26.09.1948 | 4.05 | 76,56 | Стрибки у довжину | |
115 | ПЕТРЕНКО Микола | Черкаська | 58 | Ч 55+ | 22.05.1961 | 1.40 | 76,50 | Стрибки у висоту | |
116 | РИХЛЮК Ігор | Житомирська | 51 | Ч 50+ | 29.03.1968 | 5:10.09 | 76,49 | 1 500 м | |
117 | ПЕРИДИРІЙ Микола | Донецька | 74 | Ч 70+ | 17.03.1945 | 35.89 | 76,48 | 200 м | |
118 | ЧЕРНОВ Віктор | Київська | 77 | Ч 75+ | 19.08.1941 | 37.78 | 76,36 | 200 м | |
119 | ОНІЩУК Микола | Хмельницька | 71 | Ч 70+ | 10.01.1948 | 3:04.23 | 76,32 | 800 м | |
120 | СИНЕНКО Володимир | Житомирська | 57 | Ч 55+ | 15.06.1962 | 1:07.98 | 76,29 | 400 м | |
121 | УРУЩАК Іван | Львівська | 68 | Ч 65+ | 23.04.1951 | 22:10.99 | 76,03 | 5 000 м | |
122 | ЖУКОВ Олександр | Дніпропетровська | 54 | Ч 50+ | 14.07.1964 | 27:56.90 | 75,91 | 5 000 м с/х | |
123 | ЧЕРНОВ Віктор | Київська | 77 | Ч 75+ | 19.08.1941 | 17.90 | 75,87 | 100 м | |
124 | КОЦЮБИНСЬКИЙ Валерій | Дніпропетровська | 71 | Ч 70+ | 23.02.1948 | 39.68 | 75,84 | Метання молота | |
125 | ЧЕПЕРИС Юрій | Сумська | 49 | Ч 45+ | 11.10.1969 | 18:54.18 | 75,74 | 5 000 м | |
126 | ЖУК Анатолій | Львівська | 73 | Ч 70+ | 05.04.1946 | 23:42.46 | 75,71 | 5 000 м | |
127 | ГІЛЯКІН Олег | Миколаївська | 59 | Ч 55+ | 25.01.1960 | 42:52.83 | 75,65 | 10 000 м | |
128 | КОНОПЕЛЬСЬКИЙ Ярослав | Львівська | 62 | Ч 60+ | 21.05.1957 | 44:03.24 | 75,63 | 10 000 м | |
129 | КОВАЛЬСЬКИЙ Борис | м. Київ | 76 | Ч 75+ | 01.06.1943 | 11.66 | 75,62 | Штовхання ядра | |
130 | СЕМЕНОВ Вячеслав | Донецька | 61 | Ч 60+ | 04.02.1958 | 29:58.41 | 75,57 | 5 000 м с/х | |
131 | МЕРЕНКОВ Віталій | Сумська | 35 | Ч 35+ | 02.07.1984 | 35:37.64 | 75,50 | 10 000 м | |
132 | ЧЕПЕРИС Юрій | Сумська | 49 | Ч 45+ | 11.10.1969 | 5:09.34 | 75,45 | 1 500 м | |
133 | АДАМКОВ Юрій | Хмельницька | 61 | Ч 60+ | 26.03.1958 | 21:00.65 | 75,36 | 5 000 м | |
134 | БУДАКВА Андрій | Донецька | 51 | Ч 50+ | 21.08.1967 | 40:21.14 | 75,21 | 10 000 м | |
135 | СОБОЛЕВСЬКИЙ Ігор | Львівська | 63 | Ч 60+ | 22.07.1955 | 30:46.44 | 75,17 | 5 000 м с/х | |
136 | ІВАСЮК Петро | м. Київ | 67 | Ч 65+ | 01.01.1952 | 11.04 | 75,05 | Штовхання ядра | |
137 | ПЕТЕЛЬГУЗ Юрій | Дніпропетровська | 53 | Ч 50+ | 26.03.1966 | 5:21.44 | 75,01 | 1 500 м | |
138 | УЛЬЯНЧЕНКО Володимир | Запорізька | 50 | Ч 50+ | 21.06.1969 | 1.50 | 75,00 | Стрибки у висоту | |
139 | ФЛЕНТІН Віктор | Хмельницька | 64 | Ч 60+ | 25.04.1955 | 5:53.61 | 75,00 | 1 500 м | |
140 | БУДАКВА Андрій | Донецька | 51 | Ч 50+ | 21.08.1967 | 19:24.55 | 74,96 | 5 000 м | |
141 | РИХЛЮК Ігор | Житомирська | 51 | Ч 50+ | 29.03.1968 | 19:24.89 | 74,94 | 5 000 м | |
142 | СТЕПАНЕНКО Василь | Сумська | 51 | Ч 50+ | 01.01.1968 | 2:36.63 | 74,87 | 800 м | |
143 | КАНДИБЕЙ Володимир | Черкаська | 47 | Ч 45+ | 19.02.1972 | 2:31.47 | 74,79 | 800 м | |
144 | СЕМЕНОВ Вячеслав | Донецька | 61 | Ч 60+ | 04.02.1958 | 21:11.10 | 74,74 | 5 000 м | |
145 | ОСТРОВСЬКИЙ Геннадій | Сумська | 52 | Ч 50+ | 14.04.1967 | 2:38.85 | 74,46 | 800 м | |
146 | КОНОПЕЛЬСЬКИЙ Ярослав | Львівська | 62 | Ч 60+ | 21.05.1957 | 21:31.67 | 74,17 | 5 000 м | |
147 | КОСТІН Віктор | Черкаська | 39 | Ч 35+ | 06.08.1979 | 27.96 | 73,93 | 200 м | |
148 | МЕРЕНКОВ Віталій | Сумська | 35 | Ч 35+ | 02.07.1984 | 17:28.17 | 73,75 | 5 000 м | |
149 | ОЛІВСОН Олександр | Житомирська | 55 | Ч 55+ | 14.11.1963 | 15.39 | 73,68 | 100 м | |
150 | ГАЛКІН Анатолій | Вінницька | 65 | Ч 65+ | 14.05.1954 | 46:32.52 | 73,55 | 10 000 м | |
151 | ГРАУР Сергій | Донецька | 66 | Ч 65+ | 26.05.1953 | 34.00 | 73,50 | 200 м | |
152 | СОБОЛЕВСЬКИЙ Ігор | Львівська | 63 | Ч 60+ | 22.07.1955 | 33.30 | 73,48 | 200 м | |
153 | КОТЛОВ Олексій | Миколаївська | 72 | Ч 70+ | 20.06.1947 | 3:14.33 | 73,47 | 800 м | |
154 | СИДОРЕНКО Олег | Дніпропетровська | 66 | Ч 65+ | 25.04.1953 | 47:03.45 | 73,42 | 10 000 м | |
155 | ДУТОВ Вячеслав | Сумська | 67 | Ч 65+ | 12.11.1951 | 32:52.62 | 73,36 | 5 000 м с/х | |
156 | РУСАНЕНКО Олексій | Дніпропетровська | 55 | Ч 55+ | 22.11.1963 | 20:30.09 | 73,33 | 5 000 м | |
157 | ГІЛЯКІН Олег | Миколаївська | 59 | Ч 55+ | 25.01.1960 | 21:14.18 | 73,22 | 5 000 м | |
158 | КУЛИК Олексій | Львівська | 70 | Ч 70+ | 02.01.1949 | 23:32.38 | 73,19 | 5 000 м | |
159 | ВАСИЛЮК Володимир | Івано-Франківська | 61 | Ч 60+ | 10.10.1957 | 5:52.88 | 73,17 | 1 500 м | |
160 | НОВІКОВ Анатолій | Запорізька | 61 | Ч 60+ | 25.09.1957 | 5:53.32 | 73,05 | 1 500 м | |
161 | ВОРОНА Влад | Сумська | 43 | Ч 40+ | 15.05.1976 | 5:05.42 | 72,92 | 1 500 м | |
162 | ПЕТЕЛЬГУЗ Юрій | Дніпропетровська | 53 | Ч 50+ | 26.03.1966 | 20:17.09 | 72,88 | 5 000 м | |
163 | ОЛІВСОН Олександр | Житомирська | 55 | Ч 55+ | 14.11.1963 | 31.87 | 72,83 | 200 м | |
164 | ПОДВЕЗЬКО Олександр | Сумська | 50 | Ч 50+ | 03.02.1969 | 2:39.81 | 72,78 | 800 м | |
165 | ГАЛКІН Анатолій | Вінницька | 65 | Ч 65+ | 14.05.1954 | 22:32.18 | 72,77 | 5 000 м | |
166 | КОРОТИЧ Олександр | Черкаська | 66 | Ч 65+ | 28.05.1953 | 32:56.57 | 72,55 | 5 000 м с/х | |
167 | АДАМКОВ Юрій | Хмельницька | 61 | Ч 60+ | 26.03.1958 | 5:56.22 | 72,48 | 1 500 м | |
168 | СТЕПАНЕНКО Василь | Сумська | 51 | Ч 50+ | 01.01.1968 | 5:27.61 | 72,40 | 1 500 м | |
169 | БАРТОШ Анатолій | Сумська | 56 | Ч 55+ | 02.03.1963 | 29:50.75 | 72,37 | 5 000 м с/х | |
170 | ФАЙЧАК Іван | Івано-Франківська | 79 | Ч 75+ | 05.08.1939 | 20.67 | 72,33 | 80 м з/б | |
171 | СУРОВЦЕВ Сергій | Дніпропетровська | 54 | Ч 50+ | 12.01.1965 | 43:03.64 | 72,26 | 10 000 м | |
172 | ГРИЦЬКО Богдан | Житомирська | 36 | Ч 35+ | 11.06.1983 | 4:52.75 | 72,25 | 1 500 м | |
173 | ЯКОВЕНКО Володимир | Житомирська | 51 | Ч 50+ | 22.10.1967 | 20:09.73 | 72,16 | 5 000 м | |
174 | ВЄТРОВ Олександр | Рівненська | 46 | Ч 45+ | 30.08.1972 | 14.82 | 72,13 | 100 м | |
175 | МЕЛЬНИЦЬКИЙ Сергій | Чернівецька | 74 | Ч 70+ | 14.06.1945 | 13.01 | 72,12 | Метання ваги | |
176 | ШЕРЕМЕТ Віктор | Львівська | 67 | Ч 65+ | 01.03.1952 | 16.92 | 72,10 | 100 м | |
177 | КОРОТИЧ Олександр | Черкаська | 66 | Ч 65+ | 28.05.1953 | 16.83 | 72,07 | 100 м | |
178 | КОВАЛЬСЬКИЙ Борис | м. Київ | 76 | Ч 75+ | 01.06.1943 | 31.93 | 72,03 | Метання диска | |
179 | ДОРОФЕЄВ Валерій | Донецька | 72 | Ч 70+ | 24.10.1946 | 7.67 | 72,02 | Потрійний стрибок | |
180 | СЕНИК Андрій | Запорізька | 49 | Ч 45+ | 20.03.1970 | 2:40.18 | 71,97 | 800 м | |
181 | ДОРОФЕЄВ Валерій | Донецька | 72 | Ч 70+ | 24.10.1946 | 1.10 | 71,90 | Стрибки у висоту | |
182 | ПОДВЕЗЬКО Олександр | Сумська | 50 | Ч 50+ | 03.02.1969 | 5:27.33 | 71,88 | 1 500 м | |
183 | СТЕЦЕНКО Анатолій | Черкаська | 60 | Ч 60+ | 26.07.1958 | 13.08 | 71,87 | Штовхання ядра | |
184 | КРИВЕНКО Василь | Черкаська | 59 | Ч 55+ | 11.01.1960 | 1.30 | 71,82 | Стрибки у висоту | |
185 | КУЛИК Олексій | Львівська | 70 | Ч 70+ | 02.01.1949 | 50:11.63 | 71,69 | 10 000 м | |
186 | ОСТРОВСЬКИЙ Геннадій | Сумська | 52 | Ч 50+ | 14.04.1967 | 5:34.36 | 71,51 | 1 500 м | |
187 | СТЕЦЕНКО Анатолій | Черкаська | 60 | Ч 60+ | 26.07.1958 | 47.14 | 71,48 | Метання диска | |
188 | СУХИЙ Віталій | Дніпропетровська | 79 | Ч 75+ | 02.08.1939 | 28.79 | 71,47 | Метання диска | |
189 | КРИЧУН Василь | Івано-Франківська | 72 | Ч 70+ | 24.03.1947 | 3:19.85 | 71,44 | 800 м | |
190 | ГРИЦЬКО Богдан | Житомирська | 36 | Ч 35+ | 11.06.1983 | 18:10.69 | 71,33 | 5 000 м | |
191 | ВАСИЛЮК Володимир | Івано-Франківська | 61 | Ч 60+ | 10.10.1957 | 22:12.34 | 71,30 | 5 000 м | |
192 | РЕБИК Олександр | Запорізька | 36 | Ч 35+ | 06.08.1982 | 4:45.82 | 71,26 | 1 500 м | |
193 | КРУПСЬКИЙ Василь | Львівська | 79 | Ч 75+ | 28.01.1940 | 28:10.54 | 71,22 | 5 000 м | |
194 | КАЛУГІН Віктор | Дніпропетровська | 37 | Ч 35+ | 20.01.1982 | 4:59.38 | 71,15 | 1 500 м | |
195 | ВОРОНА Влад | Сумська | 43 | Ч 40+ | 15.05.1976 | 19:11.16 | 71,15 | 5 000 м | |
196 | ПЕТРЯКОВ Микола | Дніпропетровська | 70 | Ч 70+ | 24.08.1948 | 24:15.62 | 71,04 | 5 000 м | |
197 | РОГОЗЯН Олексій | Донецька | 84 | Ч 80+ | 30.05.1935 | 0.90 | 70,87 | Стрибки у висоту | |
198 | СУХОВСТАВСЬКИЙ Володимир | Вінницька | 59 | Ч 55+ | 11.04.1960 | 33.67 | 70,80 | 200 м | |
199 | СУХОВСТАВСЬКИЙ Володимир | Вінницька | 59 | Ч 55+ | 11.04.1960 | 1:14.33 | 70,68 | 400 м | |
200 | РЕПІН Сергій | Харківська | 46 | Ч 45+ | 10.07.1972 | 5.30 | 70,67 | Стрибки у довжину | |
201 | ЛІСУН Анатолій | Сумська | 52 | Ч 50+ | 24.04.1967 | 5:38.45 | 70,65 | 1 500 м | |
202 | ВЄТРОВ Олександр | Рівненська | 46 | Ч 45+ | 30.08.1972 | 30.89 | 70,51 | 200 м | |
203 | МЕШЕВСЬКИЙ Дмитро | Дніпропетровська | 68 | Ч 65+ | 31.01.1951 | 23:55.74 | 70,49 | 5 000 м | |
204 | КРУПСЬКИЙ Василь | Львівська | 79 | Ч 75+ | 28.01.1940 | 59:31.98 | 70,38 | 10 000 м | |
205 | КРИЧУН Василь | Івано-Франківська | 72 | Ч 70+ | 24.03.1947 | 1:27.06 | 70,37 | 400 м | |
206 | ЧЕРНЯТЕВИЧ Ігор | Дніпропетровська | 45 | Ч 45+ | 20.05.1974 | 4.71 | 70,09 | Стрибки у довжину | |
207 | ЛІСУН Анатолій | Сумська | 52 | Ч 50+ | 24.04.1967 | 2:48.74 | 70,08 | 800 м | |
208 | СУРОВЦЕВ Сергій | Дніпропетровська | 54 | Ч 50+ | 12.01.1965 | 21:21.05 | 69,79 | 5 000 м | |
209 | ДЕРБАК Анатолій | Луганська | 77 | Ч 75+ | 26.03.1942 | 41.38 | 69,72 | 200 м | |
210 | МУМРЯК Микола | Миколаївська | 63 | Ч 60+ | 23.01.1956 | 47:54.59 | 69,66 | 10 000 м | |
211 | МУМРЯК Микола | Миколаївська | 63 | Ч 60+ | 23.01.1956 | 23:10.53 | 69,54 | 5 000 м | |
212 | ВЛАСОВ Анатолій | Чернівецька | 65 | Ч 65+ | 28.04.1954 | 14.25 | 69,51 | Метання ваги | |
213 | ДУБЧАК Микола | Хмельницька | 60 | Ч 60+ | 11.07.1958 | 46.18 | 69,42 | Метання списа | |
214 | КОРШУНОВ Сергій | Дніпропетровська | 60 | Ч 60+ | 18.07.1958 | 1:16.21 | 69,39 | 400 м | |
215 | ЖУКОВ Олександр | Дніпропетровська | 54 | Ч 50+ | 14.07.1964 | 44:50.84 | 69,38 | 10 000 м | |
216 | КРУГЛІКОВ Валерій | Білорусь | 73 | Ч 70+ | 05.01.1946 | 37:56.00 | 69,19 | 5 000 м с/х | |
217 | ВЛАСОВ Анатолій | Чернівецька | 65 | Ч 65+ | 28.04.1954 | 37.80 | 69,08 | Метання молота | |
218 | МЕЛЬНИЦЬКИЙ Сергій | Чернівецька | 74 | Ч 70+ | 14.06.1945 | 32.77 | 68,79 | Метання молота | |
219 | КОГУТ Вадим | Сумська | 47 | Ч 45+ | 26.02.1972 | 5.05 | 68,15 | Стрибки у довжину | |
220 | БУГРИН Ігор | Львівська | 55 | Ч 55+ | 10.06.1964 | 34.06 | 68,14 | 200 м | |
221 | КОРШУНОВ Сергій | Дніпропетровська | 60 | Ч 60+ | 18.07.1958 | 35.30 | 67,99 | 200 м | |
222 | КРИЧУН Василь | Івано-Франківська | 72 | Ч 70+ | 24.03.1947 | 39.25 | 67,77 | 200 м | |
223 | ПОДВЕЗЬКО Олександр | Сумська | 50 | Ч 50+ | 03.04.1969 | 1:13.20 | 67,66 | 400 м | |
224 | ІВАСЮК Петро | м. Київ | 67 | Ч 65+ | 01.01.1952 | 38.16 | 67,54 | Метання диска | |
225 | ВЛАСОВ Анатолій | Чернівецька | 65 | Ч 65+ | 28.04.1954 | 39.87 | 67,35 | Метання диска | |
226 | БУГРИН Ігор | Львівська | 55 | Ч 55+ | 10.06.1964 | 1:16.04 | 67,33 | 400 м | |
227 | ЄРМОЛЕНКО Валентин | Черкаська | 73 | Ч 70+ | 16.04.1946 | 3.36 | 67,07 | Стрибки у довжину | |
228 | МАЛЬОВАНИЙ Володимир | Херсонська | 69 | Ч 65+ | 19.08.1949 | 25:28.23 | 66,94 | 5 000 м | |
229 | ТИЦЬКИЙ Андрій | Харківська | 41 | Ч 40+ | 11.07.1977 | 5.32 | 66,83 | Стрибки у довжину | |
230 | БРОВКО Олександр | Херсонська | 66 | Ч 65+ | 22.06.1953 | 10.16 | 66,80 | Штовхання ядра | |
231 | ЛИСИЙ Ігор | Львівська | 74 | Ч 70+ | 30.03.1945 | 7:28.19 | 66,33 | 1 500 м | |
232 | КОРГУН Олексій | Запорізька | 36 | Ч 35+ | 30.11.1982 | 19:35.28 | 66,20 | 5 000 м | |
233 | РОГОЗЯН Олексій | Донецька | 84 | Ч 80+ | 30.05.1935 | 46:23.90 | 66,20 | 5 000 м с/х | |
234 | ТЕСТЕШНІКОВ Віктор | Донецька | 59 | Ч 55+ | 05.09.1959 | 36.28 | 65,71 | 200 м | |
235 | МАЛЬОВАНИЙ Володимир | Херсонська | 69 | Ч 65+ | 19.08.1949 | 54:13.06 | 65,63 | 10 000 м | |
236 | КУШНАРЬОВ Олександр | Дніпропетровська | 54 | Ч 50+ | 01.08.1964 | 3.00 | 65,60 | Стрибки з жердиною | |
237 | ЛИСИЙ Ігор | Львівська | 74 | Ч 70+ | 30.03.1945 | 3:46.78 | 64,94 | 800 м | |
238 | КУШНАРЬОВ Олександр | Дніпропетровська | 54 | Ч 50+ | 01.08.1964 | 12.00 | 64,69 | Штовхання ядра | |
239 | КУКОТА Станислав | Дніпропетровська | 72 | Ч 70+ | 06.03.1947 | 32.11 | 64,56 | Метання диска | |
240 | ГРАЧОВ Павло | Донецька | 71 | Ч 70+ | 19.11.1947 | 1.00 | 64,52 | Стрибки у висоту | |
241 | ПАЦАН Олександр | Дніпропетровська | 55 | Ч 55+ | 23.06.1964 | 23:25.60 | 64,10 | 5 000 м | |
242 | ПІЧАХЧІ Андрій | Харківська | 47 | Ч 45+ | 10.08.1971 | 4.74 | 63,97 | Стрибки у довжину | |
243 | ЄРМОЛЕНКО Валентин | Черкаська | 73 | Ч 70+ | 16.04.1946 | 18.63 | 63,14 | 100 м | |
244 | ПАЦАН Олександр | Дніпропетровська | 55 | Ч 55+ | 23.06.1964 | 50:10.07 | 62,52 | 10 000 м | |
245 | МЕЛЬНИЧУК Ігор | Запорізька | 62 | Ч 60+ | 27.03.1957 | 36:50.57 | 62,11 | 5 000 м с/х | |
246 | КРИВЕНКО Василь | Черкаська | 59 | Ч 55+ | 11.01.1960 | 10.11 | 61,09 | Штовхання ядра | |
247 | ЯН Сергій | Миколаївська | 39 | Ч 35+ | 06.08.1979 | 21:47.84 | 60,79 | 5 000 м | |
248 | МЕДВІДЬ Володимир | м. Київ | 60 | Ч 60+ | 03.03.1959 | 40.34 | 60,64 | Метання списа | |
249 | ПЕТРЕНКО Микола | Черкаська | 58 | Ч 55+ | 22.05.1961 | 2.60 | 60,61 | Стрибки з жердиною | |
250 | ЯКУБЕНКО Микола | Житомирська | 37 | Ч 35+ | 21.02.1982 | 33.86 | 60,10 | 200 м | |
251 | ТЕСТЕШНІКОВ Віктор | Донецька | 59 | Ч 55+ | 05.09.1959 | 1:42.47 | 59,92 | 400 м з/б | |
252 | ФОРОСТЯНОВ Ігор | Дніпропетровська | 52 | Ч 50+ | 26.10.1966 | 2.80 | 59,32 | Стрибки з жердиною | |
253 | КРИВЕНКО Василь | Черкаська | 59 | Ч 55+ | 11.01.1960 | 36.02 | 59,20 | Метання диска | |
254 | ЖИРКОВ Павло | Львівська | 66 | Ч 65+ | 10.04.1953 | 42.43 | 58,90 | 200 м | |
255 | ШУЛІКА Володимир | м. Київ | 59 | Ч 55+ | 08.06.1960 | 9.72 | 58,79 | Штовхання ядра | |
256 | ФЛЕНТІН Віктор | Хмельницька | 64 | Ч 60+ | 25.04.1955 | 9.49 | 58,54 | Штовхання ядра | |
257 | ЯН Сергій | Миколаївська | 39 | Ч 35+ | 06.08.1979 | 47:15.20 | 58,51 | 10 000 м | |
258 | БРОВКО Олександр | Херсонська | 66 | Ч 65+ | 22.06.1953 | 33.90 | 58,11 | Метання списа | |
259 | ЛЕВАДСЬКИЙ Микола | Чернігівська | 77 | Ч 75+ | 15.03.1942 | 9:01.38 | 57,96 | 1 500 м | |
260 | КУШНАРЬОВ Олександр | Дніпропетровська | 54 | Ч 50+ | 01.08.1964 | 41.23 | 57,71 | Метання списа | |
261 | ВЕРБИЦЬКИЙ Георгій | Дніпропетровська | 43 | Ч 40+ | 08.03.1976 | 49:57.81 | 57,04 | 10 000 м | |
262 | ЦІМОХА Олександр | Черкаська | 67 | Ч 65+ | 14.02.1952 | 32.10 | 56,35 | Метання списа | |
263 | ДАВИДЮК Іван | Рівненська | 63 | Ч 60+ | 10.02.1956 | 34.80 | 56,22 | Метання диска | |
264 | БРОВКО Олександр | Херсонська | 66 | Ч 65+ | 22.06.1953 | 32.11 | 55,51 | Метання диска | |
265 | ЛЕВАДСЬКИЙ Микола | Чернігівська | 77 | Ч 75+ | 15.03.1942 | 2:01.62 | 55,31 | 400 м | |
266 | ДАВИДЮК Іван | Рівненська | 63 | Ч 60+ | 10.02.1956 | 11.11 | 51,96 | Метання ваги | |
267 | БРИГАРЧУК Віталій | Миколаївська | 45 | Ч 45+ | 21.02.1973 | 26:53.11 | 51,58 | 5 000 м | |
268 | РОГОЗЯН Олексій | Донецька | 84 | Ч 80+ | 30.05.1935 | 1.98 | 50,64 | Стрибки у довжину | |
269 | ЦІМОХА Олександр | Черкаська | 67 | Ч 65+ | 14.02.1952 | 28.39 | 50,25 | Метання диска | |
270 | ВЄТЧІНКІН Віктор | Харківська | 54 | Ч 50+ | 18.02.1965 | 9.16 | 49,38 | Штовхання ядра | |
271 | ГРАЧОВ Павло | Донецька | 71 | Ч 70+ | 19.11.1947 | 2.48 | 47,78 | Стрибки у довжину | |
272 | ЧЕРНОВ Віктор | Київська | 77 | Ч 75+ | 19.08.1941 | 19.28 | 44,86 | Метання диска | |
273 | РЕВУКА Євген | Дніпропетровська | 66 | Ч 65+ | 26.10.1952 | 6.66 | 43,79 | Штовхання ядра | |
274 | ВЄТЧІНКІН Віктор | Харківська | 54 | Ч 50+ | 18.02.1965 | 30.11 | 43,78 | Метання диска | |
275 | РЕВУКА Євген | Дніпропетровська | 66 | Ч 65+ | 26.10.1952 | 8.41 | 41,92 | Метання ваги | |
276 | ДАВИДЮК Іван | Рівненська | 63 | Ч 60+ | 10.02.1956 | 23.97 | 41,68 | Метання молота | |
277 | ВЄТЧІНКІН Віктор | Харківська | 54 | Ч 50+ | 18.02.1965 | 28.03 | 39,24 | Метання списа | |
278 | МЕЛЬНИЦЬКИЙ Сергій | Чернівецька | 74 | Ч 70+ | 14.06.1945 | 18.34 | 38,99 | Метання диска | |
279 | РЕВУКА Євген | Дніпропетровська | 66 | Ч 65+ | 26.10.1952 | 19.40 | 36,38 | Метання молота | |
280 | ГРАЧОВ Павло | Донецька | 71 | Ч 70+ | 19.11.1947 | 19.85 | 36,14 | Метання списа | |
281 | ДУБЧАК Микола | Хмельницька | 60 | Ч 60+ | 11.07.1958 | 23.80 | 36,09 | Метання диска | |
282 | БРИГАРЧУК Віталій | Миколаївська | 45 | Ч 45+ | 21.02.1973 | 6.49 | 31,25 | Штовхання ядра | |
283 | БРИГАРЧУК Віталій | Миколаївська | 45 | Ч 45+ | 21.02.1973 | 6.28 | 28,49 | Метання ваги | |
284 | БАЛАБАНОВ Павло | Білорусь | 35 | Ч 35+ | 04.08.1983 | DNF | 10 000 м | ||
285 | КОЦЮБИНСЬКИЙ Валерій | Дніпропетровська | 71 | Ч 70+ | 23.02.1948 | NM | Метання диска | ||
286 | КІСЕЛЬОВ Віктор | Житомирська | 48 | Ч 45+ | 29.08.1970 | DNF | 5 000 м | ||
287 | ПЕТРЕНКО Микола | Черкаська | 58 | Ч 55+ | 22.05.1961 | DNF | 200 м | ||
288 | САПРИКІН Володимир | Черкаська | 60 | Ч 60+ | 27.01.1959 | DNF | 100 м | ||
289 | ТЕСТЕШНІКОВ Віктор | Донецька | 59 | Ч 55+ | 05.09.1959 | NM | Стрибки у висоту |
Рейтинг за видами. Чоловіки
Штовхання ядра Чоловіки Фінал | ||||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | Дата нар. | Результат | Рейтинг WMA | |||
1 | КУКОТА Станислав | Дніпропетровська | 72 | Ч 70+ | 06.03.1947 | 13.26 | 78,93 | |
2 | КОВАЛЬСЬКИЙ Борис | м. Київ | 76 | Ч 75+ | 01.06.1943 | 11.66 | 75,62 | |
3 | ІВАСЮК Петро | м. Київ | 67 | Ч 65+ | 01.01.1952 | 11.04 | 75,05 | |
4 | СТЕЦЕНКО Анатолій | Черкаська | 60 | Ч 60+ | 26.07.1958 | 13.08 | 71,87 | |
5 | БРОВКО Олександр | Херсонська | 66 | Ч 65+ | 22.06.1953 | 10.16 | 66,8 | |
6 | КУШНАРЬОВ Олександр | Дніпропетровська | 54 | Ч 50+ | 01.08.1964 | 12.00 | 64,69 | |
7 | КРИВЕНКО Василь | Черкаська | 59 | Ч 55+ | 11.01.1960 | 10.11 | 61,09 | |
8 | ШУЛІКА Володимир | м. Київ | 59 | Ч 55+ | 08.06.1960 | 9.72 | 58,79 | |
9 | ФЛЕНТІН Віктор | Хмельницька | 64 | Ч 60+ | 25.04.1955 | 9.49 | 58,54 | |
10 | ВЄТЧІНКІН Віктор | Харківська | 54 | Ч 50+ | 18.02.1965 | 9.16 | 49,38 | |
11 | РЕВУКА Євген | Дніпропетровська | 66 | Ч 65+ | 26.10.1952 | 6.66 | 43,79 | |
12 | БРИГАРЧУК Віталій | Миколаївська | 45 | Ч 45+ | 21.02.1973 | 6.49 | 31,25 | |
Метання молота Чоловіки Фінал | ||||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | Дата нар. | Результат | Рейтинг WMA | |||
1 | ДРІГОЛЬ Олександр | Дніпропетровська | 53 | Ч 50+ | 25.04.1966 | 77.35 | 110,77 | WR |
2 | КОВАЛЬСЬКИЙ Борис | м. Київ | 76 | Ч 75+ | 01.06.1943 | 36.60 | 81,79 | |
3 | КОЦЮБИНСЬКИЙ Валерій | Дніпропетровська | 71 | Ч 70+ | 23.02.1948 | 39.68 | 75,84 | |
4 | ВЛАСОВ Анатолій | Чернівецька | 65 | Ч 65+ | 28.04.1954 | 37.80 | 69,08 | |
5 | МЕЛЬНИЦЬКИЙ Сергій | Чернівецька | 74 | Ч 70+ | 14.06.1945 | 32.77 | 68,79 | |
6 | ДАВИДЮК Іван | Рівненська | 63 | Ч 60+ | 10.02.1956 | 23.97 | 41,68 | |
7 | РЕВУКА Євген | Дніпропетровська | 66 | Ч 65+ | 26.10.1952 | 19.40 | 36,38 | |
Метання списа Чоловіки Фінал | ||||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | Дата нар. | Результат | Рейтинг WMA | |||
1 | ДУБЧАК Микола | Хмельницька | 60 | Ч 60+ | 11.07.1958 | 46.18 | 69,42 | |
2 | МЕДВІДЬ Володимир | м. Київ | 60 | Ч 60+ | 03.03.1959 | 40.34 | 60,64 | |
3 | БРОВКО Олександр | Херсонська | 66 | Ч 65+ | 22.06.1953 | 33.90 | 58,11 | |
4 | КУШНАРЬОВ Олександр | Дніпропетровська | 54 | Ч 50+ | 01.08.1964 | 41.23 | 57,71 | |
5 | ЦІМОХА Олександр | Черкаська | 67 | Ч 65+ | 14.02.1952 | 32.10 | 56,35 | |
6 | ВЄТЧІНКІН Віктор | Харківська | 54 | Ч 50+ | 18.02.1965 | 28.03 | 39,24 | |
7 | ГРАЧОВ Павло | Донецька | 71 | Ч 70+ | 19.11.1947 | 19.85 | 36,14 | |
Метання диска Чоловіки Фінал | ||||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | Дата нар. | Результат | Рейтинг WMA | |||
1 | КОВАЛЬСЬКИЙ Борис | м. Київ | 76 | Ч 75+ | 01.06.1943 | 31.93 | 72,03 | |
2 | СТЕЦЕНКО Анатолій | Черкаська | 60 | Ч 60+ | 26.07.1958 | 47.14 | 71,48 | |
3 | СУХИЙ Віталій | Дніпропетровська | 79 | Ч 75+ | 02.08.1939 | 28.79 | 71,47 | |
4 | ІВАСЮК Петро | м. Київ | 67 | Ч 65+ | 01.01.1952 | 38.16 | 67,54 | |
5 | ВЛАСОВ Анатолій | Чернівецька | 65 | Ч 65+ | 28.04.1954 | 39.87 | 67,35 | |
6 | КУКОТА Станислав | Дніпропетровська | 72 | Ч 70+ | 06.03.1947 | 32.11 | 64,56 | |
7 | КРИВЕНКО Василь | Черкаська | 59 | Ч 55+ | 11.01.1960 | 36.02 | 59,20 | |
8 | ДАВИДЮК Іван | Рівненська | 63 | Ч 60+ | 10.02.1956 | 34.80 | 56,22 | |
9 | БРОВКО Олександр | Херсонська | 66 | Ч 65+ | 22.06.1953 | 32.11 | 55,51 | |
10 | ЦІМОХА Олександр | Черкаська | 67 | Ч 65+ | 14.02.1952 | 28.39 | 50,25 | |
11 | ЧЕРНОВ Віктор | Київська | 77 | Ч 75+ | 19.08.1941 | 19.28 | 44,86 | |
12 | ВЄТЧІНКІН Віктор | Харківська | 54 | Ч 50+ | 18.02.1965 | 30.11 | 43,78 | |
13 | МЕЛЬНИЦЬКИЙ Сергій | Чернівецька | 74 | Ч 70+ | 14.06.1945 | 18.34 | 38,99 | |
14 | ДУБЧАК Микола | Хмельницька | 60 | Ч 60+ | 11.07.1958 | 23.80 | 36,09 | |
15 | КОЦЮБИНСЬКИЙ Валерій | Дніпропетровська | 71 | Ч 70+ | 23.02.1948 | NM | ||
Метання ваги Чоловіки Фінал | ||||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | Дата нар. | Результат | Рейтинг WMA | |||
1 | ДРІГОЛЬ Олександр | Дніпропетровська | 53 | Ч 50+ | 25.04.1966 | 26.16 | 118,26 | WR |
2 | КОЦЮБИНСЬКИЙ Валерій | Дніпропетровська | 71 | Ч 70+ | 23.02.1948 | 15.50 | 79,53 | |
3 | МЕЛЬНИЦЬКИЙ Сергій | Чернівецька | 74 | Ч 70+ | 14.06.1945 | 13.01 | 72,12 | |
4 | ВЛАСОВ Анатолій | Чернівецька | 65 | Ч 65+ | 28.04.1954 | 14.25 | 69,51 | |
5 | ДАВИДЮК Іван | Рівненська | 63 | Ч 60+ | 10.02.1956 | 11.11 | 51,96 | |
6 | РЕВУКА Євген | Дніпропетровська | 66 | Ч 65+ | 26.10.1952 | 8.41 | 41,92 | |
7 | БРИГАРЧУК Віталій | Миколаївська | 45 | Ч 45+ | 21.02.1973 | 6.28 | 28,49 | |
Стрибки у висоту Чоловіки Фінал | ||||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | Дата нар. | Результат | Рейтинг WMA | |||
1 | ФЕДОРКО Олег | Полтавська | 64 | Ч 60+ | 31.10.1954 | 1.70 | 100,00 | |
2 | ЄЖОВ Вадим | Донецька | 80 | Ч 80+ | 02.08.1938 | 1.20 | 88,89 | |
3 | РЕПІН Сергій | Харківська | 46 | Ч 45+ | 10.07.1972 | 1.80 | 86,12 | |
4 | ФАЙЧАК Іван | Івано-Франківська | 79 | Ч 75+ | 05.08.1939 | 1.15 | 83,33 | |
5 | ЛІПІЧ Валентин | Хмельницька | 57 | Ч 55+ | 08.02.1962 | 1.50 | 81,08 | |
6 | ЛЕВЧУК Геннадій | Чернігівська | 45 | Ч 45+ | 14.08.1973 | 1.70 | 80,57 | |
7 | ГОРОБЧУК Олександр | Вінницька | 52 | Ч 50+ | 18.03.1967 | 1.55 | 79,08 | |
8 | ПЕТРЕНКО Микола | Черкаська | 58 | Ч 55+ | 22.05.1961 | 1.40 | 76,50 | |
9 | УЛЬЯНЧЕНКО Володимир | Запорізька | 50 | Ч 50+ | 21.06.1969 | 1.50 | 75,00 | |
10 | ДОРОФЕЄВ Валерій | Донецька | 72 | Ч 70+ | 24.10.1946 | 1.10 | 71,90 | |
11 | КРИВЕНКО Василь | Черкаська | 59 | Ч 55+ | 11.01.1960 | 1.30 | 71,82 | |
12 | РОГОЗЯН Олексій | Донецька | 84 | Ч 80+ | 30.05.1935 | 0.90 | 70,87 | |
13 | ГРАЧОВ Павло | Донецька | 71 | Ч 70+ | 19.11.1947 | 1.00 | 64,52 | |
14 | ТЕСТЕШНІКОВ Віктор | Донецька | 59 | Ч 55+ | 05.09.1959 | NM | ||
Стрибки у довжину Чоловіки Фінал | ||||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | Дата нар. | Результат | Рейтинг WMA | |||
1 | ПОПКО Віктор | Дніпропетровська | 50 | Ч 50+ | 13.08.1968 | 5.88 | 82,47 | |
2 | ЛІПІЧ Валентин | Хмельницька | 57 | Ч 55+ | 08.02.1962 | 5.32 | 81,97 | |
3 | ФАЙЧАК Іван | Івано-Франківська | 79 | Ч 75+ | 05.08.1939 | 3.43 | 76,91 | |
4 | ЧЕРНЯТЕВИЧ Володимир | Дніпропетровська | 70 | Ч 70+ | 26.09.1948 | 4.05 | 76,56 | |
5 | РЕПІН Сергій | Харківська | 46 | Ч 45+ | 10.07.1972 | 5.30 | 70,67 | |
6 | ЧЕРНЯТЕВИЧ Ігор | Дніпропетровська | 45 | Ч 45+ | 20.05.1974 | 4.71 | 70,09 | |
7 | КОГУТ Вадим | Сумська | 47 | Ч 45+ | 26.02.1972 | 5.05 | 68,15 | |
8 | ЄРМОЛЕНКО Валентин | Черкаська | 73 | Ч 70+ | 16.04.1946 | 3.36 | 67,07 | |
9 | ТИЦЬКИЙ Андрій | Харківська | 41 | Ч 40+ | 11.07.1977 | 5.32 | 66,83 | |
10 | ПІЧАХЧІ Андрій | Харківська | 47 | Ч 45+ | 10.08.1971 | 4.74 | 63,97 | |
11 | РОГОЗЯН Олексій | Донецька | 84 | Ч 80+ | 30.05.1935 | 1.98 | 50,64 | |
12 | ГРАЧОВ Павло | Донецька | 71 | Ч 70+ | 19.11.1947 | 2.48 | 47,78 | |
Потрійний стрибок Чоловіки Фінал | ||||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | Дата нар. | Результат | Рейтинг WMA | |||
1 | ЧЕРНЯТЕВИЧ Володимир | Дніпропетровська | 70 | Ч 70+ | 26.09.1948 | 10.06 | 91,04 | |
2 | ШУКЕВИЧ Юрій | м. Київ | 69 | Ч 65+ | 09.07.1949 | 9.96 | 88,53 | |
3 | ПОПКО Віктор | Дніпропетровська | 50 | Ч 50+ | 13.08.1968 | 12.40 | 82,34 | |
4 | ДОРОФЕЄВ Валерій | Донецька | 72 | Ч 70+ | 24.10.1946 | 7.67 | 72,02 | |
Стрибки з жердиною Чоловіки Фінал | ||||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | Дата нар. | Результат | Рейтинг WMA | |||
1 | ТКАЧУК Володимир | Харківська | 72 | Ч 70+ | 04.01.1947 | 2.60 | 78,55 | |
2 | КУШНАРЬОВ Олександр | Дніпропетровська | 54 | Ч 50+ | 01.08.1964 | 3.00 | 65,6 | |
3 | ПЕТРЕНКО Микола | Черкаська | 58 | Ч 55+ | 22.05.1961 | 2.60 | 60,61 | |
4 | ФОРОСТЯНОВ Ігор | Дніпропетровська | 52 | Ч 50+ | 26.10.1966 | 2.80 | 59,32 | |
Біг на 10 000 м Чоловіки Фінал | ||||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | Дата нар. | Результат | Рейтинг WMA | |||
1 | РОГОВОЙ Віктор | м. Київ | 53 | Ч 50+ | 04.12.1965 | 34:51.54 | 88,50 | |
2 | КАРПОВИЧ Василь | Дніпропетровська | 64 | Ч 60+ | 15.01.1955 | 38:38.64 | 87,81 | |
3 | МИХАЛЬЧУК Петро | Рівненська | 59 | Ч 55+ | 29.06.1960 | 37:56.54 | 85,52 | |
4 | ЧАЛИК Сергій | Дніпропетровська | 48 | Ч 45+ | 18.04.1971 | 34:39.84 | 85,49 | |
5 | БАБАРИКА Олександр | Дніпропетровська | 35 | Ч 35+ | 22.05.1984 | 32:22.44 | 83,09 | |
6 | ДЕРКАЧ Микола | Донецька | 64 | Ч 60+ | 25.10.1954 | 40:50.14 | 83,06 | |
7 | УРУЩАК Іван | Львівська | 68 | Ч 65+ | 23.04.1951 | 44:46.24 | 78,66 | |
8 | ГІЛЯКІН Олег | Миколаївська | 59 | Ч 55+ | 25.01.1960 | 42:52.83 | 75,65 | |
9 | КОНОПЕЛЬСЬКИЙ Ярослав | Львівська | 62 | Ч 60+ | 21.05.1957 | 44:03.24 | 75,63 | |
10 | МЕРЕНКОВ Віталій | Сумська | 35 | Ч 35+ | 02.07.1984 | 35:37.64 | 75,50 | |
11 | БУДАКВА Андрій | Донецька | 51 | Ч 50+ | 21.08.1967 | 40:21.14 | 75,21 | |
12 | ГАЛКІН Анатолій | Вінницька | 65 | Ч 65+ | 14.05.1954 | 46:32.52 | 73,55 | |
13 | СИДОРЕНКО Олег | Дніпропетровська | 66 | Ч 65+ | 25.04.1953 | 47:03.45 | 73,42 | |
14 | СУРОВЦЕВ Сергій | Дніпропетровська | 54 | Ч 50+ | 12.01.1965 | 43:03.64 | 72,26 | |
15 | КУЛИК Олексій | Львівська | 70 | Ч 70+ | 02.01.1949 | 50:11.63 | 71,69 | |
16 | КРУПСЬКИЙ Василь | Львівська | 79 | Ч 75+ | 28.01.1940 | 59:31.98 | 70,38 | |
17 | МУМРЯК Микола | Миколаївська | 63 | Ч 60+ | 23.01.1956 | 47:54.59 | 69,66 | |
18 | ЖУКОВ Олександр | Дніпропетровська | 54 | Ч 50+ | 14.07.1964 | 44:50.84 | 69,38 | |
19 | МАЛЬОВАНИЙ Володимир | Херсонська | 69 | Ч 65+ | 19.08.1949 | 54:13.06 | 65,63 | |
20 | ПАЦАН Олександр | Дніпропетровська | 55 | Ч 55+ | 23.06.1964 | 50:10.07 | 62,52 | |
21 | ЯН Сергій | Миколаївська | 39 | Ч 35+ | 06.08.1979 | 47:15.20 | 58,51 | |
22 | ВЕРБИЦЬКИЙ Георгій | Дніпропетровська | 43 | Ч 40+ | 08.03.1976 | 49:57.81 | 57,04 | |
23 | БАЛАБАНОВ Павло | Білорусь | 35 | Ч 35+ | 04.08.1983 | DNF | ||
Біг на 5 000 м Чоловіки Фінал | ||||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | Дата нар. | Результат | Рейтинг WMA | |||
1 | ІВАНОВ Євген | Дніпропетровська | 63 | Ч 60+ | 06.04.1956 | 18:06.30 | 89,02 | |
2 | КАРПОВИЧ Василь | Дніпропетровська | 64 | Ч 60+ | 15.01.1955 | 18:56.26 | 85,81 | |
3 | ЧАЛИК Сергій | Дніпропетровська | 48 | Ч 45+ | 18.04.1971 | 16:48.54 | 84,48 | |
4 | МИХАЛЬЧУК Петро | Рівненська | 59 | Ч 55+ | 29.06.1960 | 18:28.18 | 84,19 | |
5 | ДЕРКАЧ Микола | Донецька | 64 | Ч 60+ | 25.10.1954 | 19:56.46 | 81,40 | |
6 | КАНДИБЕЙ Володимир | Черкаська | 47 | Ч 45+ | 19.02.1972 | 18:00.84 | 78,18 | |
7 | САХНО Володимир | Чернігівська | 48 | Ч 45+ | 29.07.1970 | 18:14.28 | 77,86 | |
8 | СИНЕНКО Володимир | Житомирська | 57 | Ч 55+ | 15.06.1962 | 19:38.12 | 77,84 | |
9 | УРУЩАК Іван | Львівська | 68 | Ч 65+ | 23.04.1951 | 22:10.99 | 76,03 | |
10 | ЧЕПЕРИС Юрій | Сумська | 49 | Ч 45+ | 11.10.1969 | 18:54.18 | 75,74 | |
11 | ЖУК Анатолій | Львівська | 73 | Ч 70+ | 05.04.1946 | 23:42.46 | 75,71 | |
12 | АДАМКОВ Юрій | Хмельницька | 61 | Ч 60+ | 26.03.1958 | 21:00.65 | 75,36 | |
13 | БУДАКВА Андрій | Донецька | 51 | Ч 50+ | 21.08.1967 | 19:24.55 | 74,96 | |
14 | РИХЛЮК Ігор | Житомирська | 51 | Ч 50+ | 29.03.1968 | 19:24.89 | 74,94 | |
15 | СЕМЕНОВ Вячеслав | Донецька | 61 | Ч 60+ | 04.02.1958 | 21:11.10 | 74,74 | |
16 | КОНОПЕЛЬСЬКИЙ Ярослав | Львівська | 62 | Ч 60+ | 21.05.1957 | 21:31.67 | 74,17 | |
17 | МЕРЕНКОВ Віталій | Сумська | 35 | Ч 35+ | 02.07.1984 | 17:28.17 | 73,75 | |
18 | РУСАНЕНКО Олексій | Дніпропетровська | 55 | Ч 55+ | 22.11.1963 | 20:30.09 | 73,33 | |
19 | ГІЛЯКІН Олег | Миколаївська | 59 | Ч 55+ | 25.01.1960 | 21:14.18 | 73,22 | |
20 | КУЛИК Олексій | Львівська | 70 | Ч 70+ | 02.01.1949 | 23:32.38 | 73,19 | |
21 | ПЕТЕЛЬГУЗ Юрій | Дніпропетровська | 53 | Ч 50+ | 26.03.1966 | 20:17.09 | 72,88 | |
22 | ГАЛКІН Анатолій | Вінницька | 65 | Ч 65+ | 14.05.1954 | 22:32.18 | 72,77 | |
23 | ЯКОВЕНКО Володимир | Житомирська | 51 | Ч 50+ | 22.10.1967 | 20:09.73 | 72,16 | |
24 | ГРИЦЬКО Богдан | Житомирська | 36 | Ч 35+ | 11.06.1983 | 18:10.69 | 71,33 | |
25 | ВАСИЛЮК Володимир | Івано-Франківська | 61 | Ч 60+ | 10.10.1957 | 22:12.34 | 71,30 | |
26 | КРУПСЬКИЙ Василь | Львівська | 79 | Ч 75+ | 28.01.1940 | 28:10.54 | 71,22 | |
27 | ВОРОНА Влад | Сумська | 43 | Ч 40+ | 15.05.1976 | 19:11.16 | 71,15 | |
28 | ПЕТРЯКОВ Микола | Дніпропетровська | 70 | Ч 70+ | 24.08.1948 | 24:15.62 | 71,04 | |
29 | МЕШЕВСЬКИЙ Дмитро | Дніпропетровська | 68 | Ч 65+ | 31.01.1951 | 23:55.74 | 70,49 | |
30 | СУРОВЦЕВ Сергій | Дніпропетровська | 54 | Ч 50+ | 12.01.1965 | 21:21.05 | 69,79 | |
31 | МУМРЯК Микола | Миколаївська | 63 | Ч 60+ | 23.01.1956 | 23:10.53 | 69,54 | |
32 | МАЛЬОВАНИЙ Володимир | Херсонська | 69 | Ч 65+ | 19.08.1949 | 25:28.23 | 66,94 | |
33 | КОРГУН Олексій | Запорізька | 36 | Ч 35+ | 30.11.1982 | 19:35.28 | 66,20 | |
34 | ПАЦАН Олександр | Дніпропетровська | 55 | Ч 55+ | 23.06.1964 | 23:25.60 | 64,10 | |
35 | ЯН Сергій | Миколаївська | 39 | Ч 35+ | 06.08.1979 | 21:47.84 | 60,79 | |
36 | БРИГАРЧУК Віталій | Миколаївська | 45 | Ч 45+ | 21.02.1973 | 26:53.11 | 51,58 | |
37 | КІСЕЛЬОВ Віктор | Житомирська | 48 | Ч 45+ | 29.08.1970 | DNF | ||
Спортивна ходьба на 5 000 м Чоловіки Фінал | ||||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | Дата нар. | Результат | Рейтинг WMA | |||
1 | ГАРНИК Петро | Вінницька | 54 | Ч 50+ | 18.08.1964 | 24:10.72 | 87,75 | |
2 | КЛИМЧИК Петро | Рівненська | 48 | Ч 45+ | 17.04.1971 | 24:23.67 | 82,67 | |
3 | СЕРГІЄНКО Володимир | м. Київ | 74 | Ч 70+ | 02.01.1945 | 32:48.40 | 80,37 | |
4 | ОНІЩУК Микола | Хмельницька | 71 | Ч 70+ | 10.01.1948 | 31:51.46 | 79,62 | |
5 | ДЕРБАК Анатолій | Луганська | 77 | Ч 75+ | 26.03.1942 | 34:45.73 | 79,11 | |
6 | ШЕРЕМЕТ Віктор | Львівська | 67 | Ч 65+ | 01.03.1952 | 30:36.17 | 78,97 | |
7 | ЖИРКОВ Павло | Львівська | 66 | Ч 65+ | 10.04.1953 | 30:22.54 | 78,68 | |
8 | ЖУКОВ Олександр | Дніпропетровська | 54 | Ч 50+ | 14.07.1964 | 27:56.90 | 75,91 | |
9 | СЕМЕНОВ Вячеслав | Донецька | 61 | Ч 60+ | 04.02.1958 | 29:58.41 | 75,57 | |
10 | СОБОЛЕВСЬКИЙ Ігор | Львівська | 63 | Ч 60+ | 22.07.1955 | 30:46.44 | 75,17 | |
11 | ДУТОВ Вячеслав | Сумська | 67 | Ч 65+ | 12.11.1951 | 32:52.62 | 73,36 | |
12 | КОРОТИЧ Олександр | Черкаська | 66 | Ч 65+ | 28.05.1953 | 32:56.57 | 72,55 | |
13 | БАРТОШ Анатолій | Сумська | 56 | Ч 55+ | 02.03.1963 | 29:50.75 | 72,37 | |
14 | КРУГЛІКОВ Валерій | Білорусь | 73 | Ч 70+ | 05.01.1946 | 37:56.00 | 69,19 | |
15 | РОГОЗЯН Олексій | Донецька | 84 | Ч 80+ | 30.05.1935 | 46:23.90 | 66,20 | |
16 | МЕЛЬНИЧУК Ігор | Запорізька | 62 | Ч 60+ | 27.03.1957 | 36:50.57 | 62,11 | |
Біг на 1 500 м Чоловіки Фінал | ||||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | Дата нар. | Результат | Рейтинг WMA | |||
1 | ІВАНОВ Євген | Дніпропетровська | 63 | Ч 60+ | 06.04.1956 | 4:50.12 | 90,58 | |
2 | ШУЛЬГА Семен | Сумська | 65 | Ч 65+ | 18.05.1954 | 5:20.48 | 83,50 | |
3 | СТОЙКО Микола | Хмельницька | 54 | Ч 50+ | 29.08.1964 | 4:55.39 | 82,30 | |
4 | КЛИМЧИК Петро | Рівненська | 48 | Ч 45+ | 17.04.1971 | 4:45.24 | 81,16 | |
5 | ГОЄНКО Микола | Харківська | 60 | Ч 60+ | 17.02.1959 | 5:15.83 | 81,02 | |
6 | СИНЕНКО Володимир | Житомирська | 57 | Ч 55+ | 15.06.1962 | 5:09.92 | 80,44 | |
7 | МІЛКА Вячнслав | Харківська | 47 | Ч 45+ | 27.08.1971 | 4:47.16 | 79,99 | |
8 | СОЛОВЙОВ Віктор | Харківська | 71 | Ч 70+ | 28.05.1948 | 5:56.34 | 79,87 | |
9 | КІСЕЛЬОВ Віктор | Житомирська | 48 | Ч 45+ | 29.08.1970 | 4:51.49 | 79,42 | |
10 | ЖУК Анатолій | Львівська | 73 | Ч 70+ | 05.04.1946 | 6:08.80 | 79,37 | |
11 | НАГУЛЯК Олександр | Хмельницька | 61 | Ч 60+ | 24.06.1958 | 5:26.70 | 79,03 | |
12 | БОЙКО Борис | Київська | 59 | Ч 55+ | 12.04.1960 | 5:03.36 | 77,98 | |
13 | ФЕДОРЕЦЬ Володимир | Запорізька | 58 | Ч 55+ | 27.01.1961 | 5:25.32 | 77,31 | |
14 | ЯКОВЕНКО Володимир | Житомирська | 51 | Ч 50+ | 22.10.1967 | 5:07.11 | 77,24 | |
15 | РИХЛЮК Ігор | Житомирська | 51 | Ч 50+ | 29.03.1968 | 5:10.09 | 76,49 | |
16 | ЧЕПЕРИС Юрій | Сумська | 49 | Ч 45+ | 11.10.1969 | 5:09.34 | 75,45 | |
17 | ПЕТЕЛЬГУЗ Юрій | Дніпропетровська | 53 | Ч 50+ | 26.03.1966 | 5:21.44 | 75,01 | |
18 | ФЛЕНТІН Віктор | Хмельницька | 64 | Ч 60+ | 25.04.1955 | 5:53.61 | 75,00 | |
19 | ВАСИЛЮК Володимир | Івано-Франківська | 61 | Ч 60+ | 10.10.1957 | 5:52.88 | 73,17 | |
20 | НОВІКОВ Анатолій | Запорізька | 61 | Ч 60+ | 25.09.1957 | 5:53.32 | 73,05 | |
21 | ВОРОНА Влад | Сумська | 43 | Ч 40+ | 15.05.1976 | 5:05.42 | 72,92 | |
22 | АДАМКОВ Юрій | Хмельницька | 61 | Ч 60+ | 26.03.1958 | 5:56.22 | 72,48 | |
23 | СТЕПАНЕНКО Василь | Сумська | 51 | Ч 50+ | 01.01.1968 | 5:27.61 | 72,40 | |
24 | ГРИЦЬКО Богдан | Житомирська | 36 | Ч 35+ | 11.06.1983 | 4:52.75 | 72,25 | |
25 | ПОДВЕЗЬКО Олександр | Сумська | 50 | Ч 50+ | 03.02.1969 | 5:27.33 | 71,88 | |
26 | ОСТРОВСЬКИЙ Геннадій | Сумська | 52 | Ч 50+ | 14.04.1967 | 5:34.36 | 71,51 | |
27 | РЕБИК Олександр | Запорізька | 36 | Ч 35+ | 06.08.1982 | 4:45.82 | 71,26 | |
28 | КАЛУГІН Віктор | Дніпропетровська | 37 | Ч 35+ | 20.01.1982 | 4:59.38 | 71,15 | |
29 | ЛІСУН Анатолій | Сумська | 52 | Ч 50+ | 24.04.1967 | 5:38.45 | 70,65 | |
30 | ЛИСИЙ Ігор | Львівська | 74 | Ч 70+ | 30.03.1945 | 7:28.19 | 66,33 | |
31 | ЛЕВАДСЬКИЙ Микола | Чернігівська | 77 | Ч 75+ | 15.03.1942 | 9:01.38 | 57,96 | |
Біг на 800 м Чоловіки Фінал | ||||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | Дата нар. | Результат | Рейтинг WMA | |||
1 | ЛИСЕНКО Олександр | Київська | 64 | Ч 60+ | 05.04.1955 | 2:29.72 | 86,96 | |
2 | ФІЩЕНКО Віталій | Харківська | 63 | Ч 60+ | 21.09.1955 | 2:31.67 | 85,18 | |
3 | ШУЛЬГА Семен | Сумська | 65 | Ч 65+ | 18.05.1954 | 2:37.36 | 83,39 | |
4 | БОЙКО Борис | Київська | 59 | Ч 55+ | 12.04.1960 | 2:30.77 | 83,06 | |
5 | КІСЕЛЬОВ Віктор | Житомирська | 48 | Ч 45+ | 29.08.1970 | 2:18.12 | 82,73 | |
6 | СТОЙКО Микола | Хмельницька | 54 | Ч 50+ | 29.08.1964 | 2:25.56 | 82,63 | |
7 | СОЛОВЙОВ Віктор | Харківська | 71 | Ч 70+ | 28.05.1948 | 2:55.19 | 82,26 | |
8 | КОВАЛЮХ Євген | Харківська | 37 | Ч 35+ | 17.08.1981 | 2:06.16 | 81,90 | |
9 | МІЛКА Вячнслав | Харківська | 47 | Ч 45+ | 27.08.1971 | 2:18.85 | 81,58 | |
10 | ГАРНИК Петро | Вінницька | 54 | Ч 50+ | 18.08.1964 | 2:28.30 | 81,10 | |
11 | ГОЄНКО Микола | Харківська | 60 | Ч 60+ | 17.02.1959 | 2:35.84 | 81,02 | |
12 | НАГУЛЯК Олександр | Хмельницька | 61 | Ч 60+ | 24.06.1958 | 2:37.06 | 81,01 | |
13 | ДУДУЛАДЕНКО Микола | Рівненська | 66 | Ч 65+ | 16.12.1952 | 2:45.85 | 79,96 | |
14 | НОВІКОВ Анатолій | Запорізька | 61 | Ч 60+ | 25.09.1957 | 2:39.87 | 79,58 | |
15 | ГАВРИЛЮК Сергій | м. Київ | 42 | Ч 40+ | 03.06.1977 | 2:16.86 | 79,14 | |
16 | ОНІЩУК Микола | Хмельницька | 71 | Ч 70+ | 10.01.1948 | 3:04.23 | 76,32 | |
17 | СТЕПАНЕНКО Василь | Сумська | 51 | Ч 50+ | 01.01.1968 | 2:36.63 | 74,87 | |
18 | КАНДИБЕЙ Володимир | Черкаська | 47 | Ч 45+ | 19.02.1972 | 2:31.47 | 74,79 | |
19 | ОСТРОВСЬКИЙ Геннадій | Сумська | 52 | Ч 50+ | 14.04.1967 | 2:38.85 | 74,46 | |
20 | КОТЛОВ Олексій | Миколаївська | 72 | Ч 70+ | 20.06.1947 | 3:14.33 | 73,47 | |
21 | ПОДВЕЗЬКО Олександр | Сумська | 50 | Ч 50+ | 03.02.1969 | 2:39.81 | 72,78 | |
22 | СЕНИК Андрій | Запорізька | 49 | Ч 45+ | 20.03.1970 | 2:40.18 | 71,97 | |
23 | КРИЧУН Василь | Івано-Франківська | 72 | Ч 70+ | 24.03.1947 | 3:19.85 | 71,44 | |
24 | ЛІСУН Анатолій | Сумська | 52 | Ч 50+ | 24.04.1967 | 2:48.74 | 70,08 | |
25 | ЛИСИЙ Ігор | Львівська | 74 | Ч 70+ | 30.03.1945 | 3:46.78 | 64,94 | |
Біг на 400 м Чоловіки Фінал | ||||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | Дата нар. | Результат | Рейтинг WMA | |||
1 | СИРМОЛОТОВ Олександр | м. Київ | 50 | Ч 50+ | 09.08.1968 | 56.96 | 86,96 | |
2 | ФІЩЕНКО Віталій | Харківська | 63 | Ч 60+ | 21.09.1955 | 1:05.65 | 82,06 | |
3 | ЛИСЕНКО Олександр | Київська | 64 | Ч 60+ | 05.04.1955 | 1:06.79 | 81,16 | |
4 | ПАВЛИШИН Анатолій | Вінницька | 69 | Ч 65+ | 05.02.1950 | 1:11.64 | 81,03 | |
5 | НЕСВІТАЙЛО Юрій | Харківська | 58 | Ч 55+ | 09.04.1961 | 1:05.84 | 79,27 | |
6 | ДЗУЛЬ Іван | Івано-Франківська | 56 | Ч 55+ | 24.01.1963 | 1:05.34 | 78,86 | |
7 | ШВАРТАУ Віктор | м. Київ | 62 | Ч 60+ | 17.04.1957 | 1:08.29 | 78,39 | |
8 | ГАВРИЛЮК Сергій | м. Київ | 42 | Ч 40+ | 03.06.1977 | 1:00.67 | 77,20 | |
9 | СИНЕНКО Володимир | Житомирська | 57 | Ч 55+ | 15.06.1962 | 1:07.98 | 76,29 | |
10 | СУХОВСТАВСЬКИЙ Володимир | Вінницька | 59 | Ч 55+ | 11.04.1960 | 1:14.33 | 70,68 | |
11 | КРИЧУН Василь | Івано-Франківська | 72 | Ч 70+ | 24.03.1947 | 1:27.06 | 70,37 | |
12 | КОРШУНОВ Сергій | Дніпропетровська | 60 | Ч 60+ | 18.07.1958 | 1:16.21 | 69,39 | |
13 | ПОДВЕЗЬКО Олександр | Сумська | 50 | Ч 50+ | 03.04.1969 | 1:13.20 | 67,66 | |
14 | БУГРИН Ігор | Львівська | 55 | Ч 55+ | 10.06.1964 | 1:16.04 | 67,33 | |
15 | ЛЕВАДСЬКИЙ Микола | Чернігівська | 77 | Ч 75+ | 15.03.1942 | 2:01.62 | 55,31 | |
Біг на 400/300 м з/б Чоловіки Фінал | ||||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | Дата нар. | Результат | Рейтинг WMA | |||
1 | СИРМОЛОТОВ Олександр | м. Київ | 50 | Ч 50+ | 09.08.1968 | 1:01.19 | 94,95 | |
2 | ПАВЛІШИН Анатолій | Вінницька | 69 | Ч 65+ | 05.02.1950 | 57.75 | 83,19 | |
3 | ГОРОБЧУК Олександр | Вінницька | 52 | Ч 50+ | 18.03.1967 | 1:14.73 | 78,11 | |
4 | ШВАРТАУ Віктор | м. Київ | 62 | Ч 60+ | 17.04.1957 | 55.53 | 77,29 | |
5 | ТЕСТЕШНІКОВ Віктор | Донецька | 59 | Ч 55+ | 05.09.1959 | 1:42.47 | 59,92 | |
Біг на 200 м Чоловіки Фінал | ||||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | Дата нар. | Результат | Рейтинг WMA | |||
1 | ОСТАШЕВСЬКИЙ Михайло | Сумська | 60 | Ч 60+ | 04.10.1958 | 26.59 | 90,26 | |
2 | БАГРІН Володимир | Запорізька | 64 | Ч 60+ | 18.07.1954 | 27.51 | 89,53 | |
3 | НЕСВІТАЙЛО Юрій | Харківська | 58 | Ч 55+ | 09.04.1961 | 29.07 | 81,46 | |
4 | ПОДГОРНИЙ Володимир | Дніпропетровська | 37 | Ч 35+ | 15.07.1981 | 25.40 | 80,12 | |
5 | МЕЛЬНИК Володимир | м. Київ | 63 | Ч 60+ | 12.05.1956 | 30.58 | 80,02 | |
6 | ШВАРТАУ Віктор | м. Київ | 62 | Ч 60+ | 17.04.1957 | 30.58 | 79,50 | |
7 | КОГУТ Вадим | Сумська | 47 | Ч 45+ | 26.02.1972 | 27.90 | 78,60 | |
8 | ЗАХАРЕВИЧ Ігор | Вінницька | 43 | Ч 40+ | 08.09.1975 | 27.44 | 77,62 | |
9 | ДЗУЛЬ Іван | Івано-Франківська | 56 | Ч 55+ | 24.01.1963 | 30.15 | 77,48 | |
10 | АМЕС Максим | Донецька | 44 | Ч 40+ | 02.11.1974 | 27.80 | 77,19 | |
11 | ПЕРИДИРІЙ Микола | Донецька | 74 | Ч 70+ | 17.03.1945 | 35.89 | 76,48 | |
12 | ЧЕРНОВ Віктор | Київська | 77 | Ч 75+ | 19.08.1941 | 37.78 | 76,36 | |
13 | КОСТІН Віктор | Черкаська | 39 | Ч 35+ | 06.08.1979 | 27.96 | 73,93 | |
14 | ГРАУР Сергій | Донецька | 66 | Ч 65+ | 26.05.1953 | 34.00 | 73,50 | |
15 | СОБОЛЕВСЬКИЙ Ігор | Львівська | 63 | Ч 60+ | 22.07.1955 | 33.30 | 73,48 | |
16 | ОЛІВСОН Олександр | Житомирська | 55 | Ч 55+ | 14.11.1963 | 31.87 | 72,83 | |
17 | СУХОВСТАВСЬКИЙ Володимир | Вінницька | 59 | Ч 55+ | 11.04.1960 | 33.67 | 70,80 | |
18 | ВЄТРОВ Олександр | Рівненська | 46 | Ч 45+ | 30.08.1972 | 30.89 | 70,51 | |
19 | ДЕРБАК Анатолій | Луганська | 77 | Ч 75+ | 26.03.1942 | 41.38 | 69,72 | |
20 | БУГРИН Ігор | Львівська | 55 | Ч 55+ | 10.06.1964 | 34.06 | 68,14 | |
21 | КОРШУНОВ Сергій | Дніпропетровська | 60 | Ч 60+ | 18.07.1958 | 35.30 | 67,99 | |
22 | КРИЧУН Василь | Івано-Франківська | 72 | Ч 70+ | 24.03.1947 | 39.25 | 67,77 | |
23 | ТЕСТЕШНІКОВ Віктор | Донецька | 59 | Ч 55+ | 05.09.1959 | 36.28 | 65,71 | |
24 | ЯКУБЕНКО Микола | Житомирська | 37 | Ч 35+ | 21.02.1982 | 33.86 | 60,10 | |
25 | ЖИРКОВ Павло | Львівська | 66 | Ч 65+ | 10.04.1953 | 42.43 | 58,90 | |
26 | ПЕТРЕНКО Микола | Черкаська | 58 | Ч 55+ | 22.05.1961 | DNF | ||
Біг на 100 м Чоловіки Фінал | ||||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | Дата нар. | Результат | Рейтинг WMA | |||
1 | ОСТАШЕВСЬКИЙ Михайло | Сумська | 60 | Ч 60+ | 04.10.1958 | 12.59 | 92,93 | |
2 | БАГРІН Володимир | Запорізька | 64 | Ч 60+ | 18.07.1954 | 13.10 | 91,53 | |
3 | СМОЛІЙ Сергій | Дніпропетровська | 58 | Ч 55+ | 20.05.1961 | 13.52 | 85,43 | |
4 | ЛІПІЧ Валентин | Хмельницька | 57 | Ч 55+ | 08.02.1962 | 13.48 | 85,16 | |
5 | ТИЦЬКИЙ Андрій | Харківська | 41 | Ч 40+ | 11.07.1977 | 12.30 | 83,98 | |
6 | НЕСВІТАЙЛО Юрій | Харківська | 58 | Ч 55+ | 09.04.1961 | 14.08 | 82,03 | |
7 | ПОДГОРНИЙ Володимир | Дніпропетровська | 37 | Ч 35+ | 15.07.1981 | 12.24 | 82,03 | |
8 | МЕЛЬНИК Володимир | м. Київ | 63 | Ч 60+ | 12.05.1956 | 14.54 | 81,91 | |
9 | КУШНАРЬОВ Олександр | Дніпропетровська | 54 | Ч 50+ | 01.08.1964 | 13.89 | 81,14 | |
10 | КОСТІН Віктор | Черкаська | 39 | Ч 35+ | 06.08.1979 | 12.76 | 79,78 | |
11 | КОВАЛЮХ Євген | Харківська | 37 | Ч 35+ | 17.08.1981 | 12.61 | 79,62 | |
12 | КОГУТ Вадим | Сумська | 47 | Ч 45+ | 26.02.1972 | 13.58 | 79,23 | |
13 | НАГУЛЯК Олександр | Хмельницька | 61 | Ч 60+ | 24.06.1958 | 14.87 | 79,15 | |
14 | ЗАХАРЕВИЧ Ігор | Вінницька | 43 | Ч 40+ | 08.09.1975 | 13.26 | 78,96 | |
15 | ЯКОВЕНКО Володимир | Житомирська | 51 | Ч 50+ | 22.10.1967 | 14.00 | 78,93 | |
16 | АМЕС Максим | Донецька | 44 | Ч 40+ | 02.11.1974 | 13.56 | 77,73 | |
17 | ПЕРИДИРІЙ Микола | Донецька | 74 | Ч 70+ | 17.03.1945 | 16.84 | 77,43 | |
18 | РЕПІН Сергій | Харківська | 46 | Ч 45+ | 10.07.1972 | 13.84 | 77,24 | |
19 | ГРАУР Сергій | Донецька | 66 | Ч 65+ | 26.05.1953 | 15.71 | 77,21 | |
20 | ЧЕРНОВ Віктор | Київська | 77 | Ч 75+ | 19.08.1941 | 17.90 | 75,87 | |
21 | ОЛІВСОН Олександр | Житомирська | 55 | Ч 55+ | 14.11.1963 | 15.39 | 73,68 | |
22 | ВЄТРОВ Олександр | Рівненська | 46 | Ч 45+ | 30.08.1972 | 14.82 | 72,13 | |
23 | ШЕРЕМЕТ Віктор | Львівська | 67 | Ч 65+ | 01.03.1952 | 16.92 | 72,10 | |
24 | КОРОТИЧ Олександр | Черкаська | 66 | Ч 65+ | 28.05.1953 | 16.83 | 72,07 | |
25 | ЄРМОЛЕНКО Валентин | Черкаська | 73 | Ч 70+ | 16.04.1946 | 18.63 | 63,14 | |
26 | САПРИКІН Володимир | Черкаська | 60 | Ч 60+ | 27.01.1959 | DNF | ||
Біг на 100/80 м з/б Чоловіки Фінал | ||||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | Дата нар. | Результат | Рейтинг WMA | |||
1 | ЄЖОВ Вадим | Донецька | 80 | Ч 80+ | 02.08.1938 | 16.99 | 88,29 | |
2 | ГОРОБЧУК Олександр | Вінницька | 52 | Ч 50+ | 18.03.1967 | 17.25 | 78,96 | |
3 | ФАЙЧАК Іван | Івано-Франківська | 79 | Ч 75+ | 05.08.1939 | 20.67 | 72,33 |
Особиста першість. Жінки
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | Дата народження |
Результат | Рейтинг WMA |
Вид | |||
1 | ШВЕДОВА Катерина | Сумська | 75 | Ж 75+ | 12.12.1943 | 9,29 | 100,43 | Штовхання ядра | РУ |
2 | ЛИТВИН Валентина | Харківська | 70 | Ж 70+ | 13.09.1948 | 6:51.90 | 90,05 | 1 500 м | |
3 | ШВЕДОВА Катерина | Сумська | 75 | Ж 75+ | 12.12.1943 | 1.00 | 88,50 | Стрибки у висоту | |
4 | ТИШКО Антоніна | м. Київ | 72 | Ж 70+ | 24.06.1947 | 32:50.22 | 88,47 | 5 000 м с/х | |
5 | СОРОЧУК Світлана | Дніпропетровська | 52 | Ж 50+ | 29.05.1967 | 13.90 | 88,31 | Штовхання ядра | |
6 | ЛИТВИН Валентина | Харківська | 70 | Ж 70+ | 13.09.1948 | 3:21.95 | 88,26 | 800 м | |
7 | РАДІОНОВА Наталя | Донецька | 45 | Ж 45+ | 21.07.1973 | 13.16 | 86,75 | Метання ваги | |
8 | РАДІОНОВА Наталя | Донецька | 45 | Ж 45+ | 21.07.1973 | 43.20 | 85,09 | Метання молота | |
9 | КРЕПКІНА Валентина | м. Київ | 53 | Ж 50+ | 05.09.1965 | 9.67 | 84,16 | Потрійний стрибок | |
10 | СТАДНИК Ольга | Львівська | 62 | Ж 60+ | 05.09.1956 | 23:29.54 | 84,03 | 5 000 м | |
11 | ТУРИШЕВА Наталія | Херсонська | 54 | Ж 50+ | 09.03.1965 | 1:11.92 | 83,98 | 400 м | |
12 | КРЕПКІНА Валентина | м. Київ | 53 | Ж 50+ | 05.09.1965 | 15.25 | 82,91 | 100 м | |
13 | СТАДНИК Ольга | Львівська | 62 | Ж 60+ | 05.09.1956 | 49:14.16 | 82,49 | 10 000 м | |
14 | ШМАЛЬКО Надія | Дніпропетровська | 60 | Ж 60+ | 20.01.1959 | 16.43 | 82,45 | 100 м | |
15 | ЗАЛІСКО Оксана | Львівська | 63 | Ж 60+ | 25.11.1956 | 24:30.59 | 81,80 | 5 000 м | |
16 | ЯЦЕНКО Ксенія | Дніпропетровська | 40 | Ж 40+ | 23.01.1979 | 13.45 | 81,71 | 100 м | |
17 | БАБЕНКО Олена | Запорізька | 58 | Ж 55+ | 29.10.1960 | 22:48.29 | 81,64 | 5 000 м | |
18 | ЗАЛІСКО Оксана | Львівська | 63 | Ж 60+ | 25.11.1956 | 50:48.85 | 81,21 | 10 000 м | |
19 | ЯЦЕНКО Ксенія | Дніпропетровська | 40 | Ж 40+ | 23.01.1979 | 27.75 | 81,01 | 200 м | |
20 | БАБЕНКО Олена | Запорізька | 58 | Ж 55+ | 29.10.1960 | 47:18.87 | 80,81 | 10 000 м | |
21 | КРЕПКІНА Валентина | м. Київ | 53 | Ж 50+ | 05.09.1965 | 14.91 | 80,62 | 80 м з/б | |
22 | ЛЮБЧЕНКО Тетяна | м. Київ | 62 | Ж 60+ | 23.05.1957 | 6:45.16 | 80,56 | 1 500 м | |
23 | СІКОРА Ганна | Хмельницька | 55 | Ж 55+ | 27.09.1963 | 6:08.05 | 80,26 | 1 500 м | |
24 | ЩЕРБИНА Людмила | Одеська | 36 | Ж 35+ | 11.07.1982 | 13.16 | 79,71 | 100 м | |
25 | ТКАЧУК Антоніна | Черкаська | 79 | Ж 75+ | 19.07.1939 | 4:41.34 | 79,43 | 800 м | |
26 | ТУРИШЕВА Наталія | Херсонська | 54 | Ж 50+ | 09.03.1965 | 2:48.98 | 79,16 | 800 м | |
27 | ТУРИШЕВА Наталія | Херсонська | 54 | Ж 50+ | 09.03.1965 | 33.67 | 78,94 | 200 м | |
28 | РОЖКОВА Вікторія | Дніпропетровська | 40 | Ж 40+ | 29.10.1978 | 14.00 | 78,50 | 100 м | |
29 | ШВЕДОВА Катерина | Сумська | 75 | Ж 75+ | 12.12.1943 | 20.25 | 78,35 | 100 м | |
30 | ЩЕРБИНА Людмила | Одеська | 36 | Ж 35+ | 11.07.1982 | 27.41 | 78,33 | 200 м | |
31 | ІВАРОВСЬКА Ніна | Чернігівська | 58 | Ж 55+ | 04.01.1961 | 49:16.79 | 77,58 | 10 000 м | |
32 | ЗОЗУЛЯ Ірина | м. Київ | 65 | Ж 65+ | 26.04.1954 | 12.77 | 77,39 | Метання ваги | |
33 | ТКАЧУК Антоніна | Черкаська | 79 | Ж 75+ | 19.07.1939 | 9:28.63 | 77,04 | 1 500 м | |
34 | ІВАРОВСЬКА Ніна | Чернігівська | 58 | Ж 55+ | 04.01.1961 | 24:13.86 | 76,83 | 5 000 м | |
35 | ЛЮБЧЕНКО Тетяна | м. Київ | 62 | Ж 60+ | 23.05.1957 | 3:17.34 | 76,82 | 800 м | |
36 | ШМАЛЬКО Надія | Дніпропетровська | 60 | Ж 60+ | 20.01.1959 | 36.92 | 76,65 | 200 м | |
37 | ЗОЗУЛЯ Ірина | м. Київ | 65 | Ж 65+ | 26.04.1954 | 9,13 | 75,64 | Штовхання ядра | |
67 | СІКОРА Ганна | Хмельницька | 55 | Ж 55+ | 27.09.1963 | 2:59.32 | 75,60 | 800 м | |
38 | КОЗУБ Інна | Дніпропетровська | 57 | Ж 55+ | 25.04.1962 | 24:19.87 | 75,44 | 5 000 м | |
39 | КОВПАК Алла | Миколаївська | 57 | Ж 55+ | 23.10.1962 | 36.37 | 75,42 | 200 м | |
40 | ШТОКАЛО Ніна | Луганська | 61 | Ж 60+ | 21.04.1958 | 18.16 | 75,27 | 100 м | |
41 | СЛАСТІНА Ганна | Харківська | 41 | Ж 40+ | 04.09.1977 | 15.00 | 74,08 | 100 м | |
42 | КАСІНОВА Ірина | Харківська | 41 | Ж 40+ | 21.11.1977 | 5:37.31 | 73,61 | 1 500 м | |
43 | КАСІНОВА Ірина | Харківська | 41 | Ж 40+ | 21.11.1977 | 2:40.45 | 73,25 | 800 м | |
44 | КАРАВАН Наталя | Харківська | 40 | Ж 40+ | 02.11.1978 | 5:41.42 | 71,99 | 1 500 м | |
45 | РОЖКОВА Вікторія | Дніпропетровська | 40 | Ж 40+ | 29.10.1978 | 20:55.76 | 71,67 | 5 000 м | |
46 | ХОЛОД Олександра | Черкаська | 63 | Ж 60+ | 23.01.1956 | 35:47.79 | 71,56 | 5 000 м с/х | |
47 | СЛАСТІНА Ганна | Харківська | 41 | Ж 40+ | 04.09.1977 | 45.82 | 70,39 | Метання списа | |
48 | ІЛЬЧЕНКО Світлана | Хмельницька | 38 | Ж 35+ | 04.03.1981 | 5:43.15 | 70,38 | 1 500 м | |
49 | КАРАВАН Наталя | Харківська | 40 | Ж 40+ | 02.11.1978 | 21:20.33 | 70,29 | 5 000 м | |
50 | ЗОЗУЛЯ Ірина | м. Київ | 65 | Ж 65+ | 26.04.1954 | 31.50 | 70,12 | Метання молота | |
51 | ЗАЛІСКО Оксана | Львівська | 63 | Ж 60+ | 25.11.1956 | 1:33.42 | 70,08 | 400 м | |
52 | ШЕВЧЕНКО Олена | Дніпропетровська | 53 | Ж 50+ | 02.03.1966 | 10.76 | 69,60 | Штовхання ядра | |
53 | КОВЛЬСЬКА Валетнина | Миколаївська | 47 | Ж 45+ | 17.06.1972 | 23:08.47 | 69,56 | 5 000 м | |
54 | КОВЛЬСЬКА Валетнина | Миколаївська | 47 | Ж 45+ | 17.06.1972 | 47:54.50 | 68,88 | 10 000 м | |
55 | ПАНЧОХА Любов | Вінницька | 52 | Ж 50+ | 21.05.1967 | 18.21 | 68,73 | 100 м | |
56 | СТАВІНСЬКА Людмила | Полтавська | 63 | Ж 60+ | 08.06.1956 | 29:12.46 | 68,65 | 5 000 м | |
57 | АПОЛОСОВА Лілія | Запорізька | 41 | Ж 40+ | 17.02.1978 | 44.66 | 68,61 | Метання списа | |
58 | БОНДАРЕНКО Людмила | Миколаївська | 71 | Ж 70 | 17.07.1947 | 41:45.62 | 68,53 | 5 000 м с/х | |
59 | ШТОКАЛО Ніна | Луганська | 61 | Ж 60+ | 21.04.1958 | 42.04 | 67,98 | 200 м | |
60 | ІЛЬЧЕНКО Світлана | Хмельницька | 38 | Ж 35+ | 04.03.1981 | 21:46.69 | 67,96 | 5 000 м | |
61 | ТКАЧУК Антоніна | Черкаська | 79 | Ж 75+ | 19.07.1939 | 24.68 | 67,27 | 100 м | |
62 | СТАВІНСЬКА Людмила | Полтавська | 63 | Ж 60+ | 08.06.1956 | 8:13.99 | 67,09 | 1 500 м | |
63 | КОЗЛОВСЬКА Парасковья | Дніпропетровська | 64 | Ж 60+ | 11.02.1955 | 1:04:16.04 | 65,22 | 10 000 м | |
64 | ПАНЧОХА Любов | Вінницька | 52 | Ж 50+ | 21.05.1967 | 39.88 | 65,22 | 200 м | |
65 | БЕВЗЮК Ольга | Херсонська | 78 | Ж 75+ | 01.05.1941 | 40:22.48 | 64,48 | 5 000 м | |
66 | ПОБЛІЧКО Олена | Хмельницька | 55 | Ж 55+ | 12.01.1964 | 33.86 | 63,25 | Метання диска | |
67 | БОНДАРЕНКО Людмила | Миколаївська | 71 | Ж 70 | 17.07.1947 | 2:00.45 | 61,14 | 400 м | |
68 | СОРОЧУК Світлана | Дніпропетровська | 52 | Ж 50+ | 29.05.1967 | 34,21 | 60,34 | Метання диска | |
69 | ШЕВЧЕНКО Олена | Дніпропетровська | 53 | Ж 50+ | 02.03.1966 | 3.46 | 60,28 | Стрибки у довжину | |
70 | КОЗЛОВСЬКА Парасковья | Дніпропетровська | 64 | Ж 60+ | 11.02.1955 | 33:50.35 | 60,14 | 5 000 м | |
71 | ЯНКУН Євгенія | Хмельницька | 58 | Ж 55+ | 03.05.1961 | 29.16 | 57,90 | Метання диска | |
72 | БОНДАРЧУК Надія | Житомирська | 35 | Ж 35+ | 20.02.1984 | 18.51 | 56,67 | 100 м | |
73 | ЗОЗУЛЯ Ірина | м. Київ | 65 | Ж 65+ | 26.04.1954 | 24.02 | 55,90 | Метання диска | |
74 | РАДІОНОВА Наталя | Донецька | 45 | Ж 45+ | 21.07.1973 | 9.53 | 55,47 | Штовхання ядра | |
75 | ШЕВЧЕНКО Олена | Дніпропетровська | 53 | Ж 50+ | 02.03.1966 | 27.50 | 55,28 | Метання списа | |
76 | КУШНАРЬОВА Тетяна | Дніпропетровська | 50 | Ж 50+ | 14.12.1968 | 9.98 | 52,50 | Метання ваги | |
77 | ПАШКЕВИЧ Ніна | Рівненська | 42 | Ж 40+ | 19.04.1977 | 9.40 | 50,92 | Штовхання ядра | |
78 | СОРОЧУК Світлана | Дніпропетровська | 52 | Ж 50+ | 29.05.1967 | 29.52 | 49,74 | Метання молота | |
79 | ПИЛИПЕНКО Олена | Вінницька | 64 | Ж 60+ | 28.06.1955 | 5.90 | 47,73 | Штовхання ядра | |
80 | ПАШКЕВИЧ Ніна | Рівненська | 42 | Ж 40+ | 19.04.1977 | 7.40 | 45,76 | Метання ваги | |
81 | КУШНАРЬОВА Тетяна | Дніпропетровська | 50 | Ж 50+ | 14.12.1968 | 27.83 | 45,20 | Метання молота | |
82 | ЯНКУН Євгенія | Хмельницька | 58 | Ж 55+ | 03.05.1961 | 18.93 | 43,52 | Метання списа | |
83 | КОВЛЬСЬКА Валетнина | Миколаївська | 47 | Ж 45+ | 17.06.1972 | 2.60 | 41,67 | Стрибки у довжину | |
84 | КУШНАРЬОВА Тетяна | Дніпропетровська | 50 | Ж 50+ | 14.12.1968 | 22.01 | 41,14 | Метання списа | |
85 | ШЕВЧЕНКО Олена | Дніпропетровська | 53 | Ж 50+ | 02.03.1966 | 7.40 | 41,07 | Метання ваги | |
86 | ПАШКЕВИЧ Ніна | Рівненська | 42 | Ж 40+ | 19.04.1977 | 25.18 | 39,65 | Метання списа | |
87 | ПОБЛІЧКО Олена | Хмельницька | 55 | Ж 55+ | 12.01.1964 | 17.95 | 37,99 | Метання списа | |
88 | ПИЛИПЕНКО Олена | Вінницька | 64 | Ж 60+ | 28.06.1955 | 12.03 | 27,33 | Метання диска | |
89 | ШАБАГА Марія | Хмельницька | 60 | Ж 60+ | 11.10.1958 | DNF | 100 м |
Рейтинг за видами. Жінки
Особиста першість у кожному виді програми | ||||||||
За Рейтингом WMA | ||||||||
Штовхання ядра Жінки Фінал | ||||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | Дата нар. | Результат | Рейтинг WMA |
|||
1 | ШВЕДОВА Катерина | Сумська | 75 | Ж 75+ | 12.12.1943 | 9,29 | 100,43 | РУ |
2 | СОРОЧУК Світлана | Дніпропетровська | 52 | Ж 50+ | 29.05.1967 | 13.90 | 88,31 | |
3 | ЗОЗУЛЯ Ірина | м. Київ | 65 | Ж 65+ | 26.04.1954 | 9,13 | 75,64 | |
4 | ШЕВЧЕНКО Олена | Дніпропетровська | 53 | Ж 50+ | 02.03.1966 | 10.76 | 69,6 | |
5 | РАДІОНОВА Наталя | Донецька | 45 | Ж 45+ | 21.07.1973 | 9.53 | 55,47 | |
6 | ПАШКЕВИЧ Ніна | Рівненська | 42 | Ж 40+ | 19.04.1977 | 9.40 | 50,92 | |
7 | ПИЛИПЕНКО Олена | Вінницька | 64 | Ж 60+ | 28.06.1955 | 5.90 | 47,73 | |
Метання молота Жінки Фінал | ||||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | Дата нар. | Результат | Рейтинг WMA |
|||
1 | РАДІОНОВА Наталя | Донецька | 45 | Ж 45+ | 21.07.1973 | 43.20 | 85,09 | |
2 | ЗОЗУЛЯ Ірина | м. Київ | 65 | Ж 65+ | 26.04.1954 | 31.50 | 70,12 | |
3 | СОРОЧУК Світлана | Дніпропетровська | 52 | Ж 50+ | 29.05.1967 | 29.52 | 49,74 | |
4 | КУШНАРЬОВА Тетяна | Дніпропетровська | 50 | Ж 50+ | 14.12.1968 | 27.83 | 45,2 | |
Метання списа Жінки Фінал | ||||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | Дата нар. | Результат | Рейтинг WMA |
|||
1 | СЛАСТІНА Ганна | Харківська | 41 | Ж 40+ | 04.09.1977 | 45.82 | 70,39 | |
2 | АПОЛОСОВА Лілія | Запорізька | 41 | Ж 40+ | 17.02.1978 | 44.66 | 68,61 | |
3 | ШЕВЧЕНКО Олена | Дніпропетровська | 53 | Ж 50+ | 02.03.1966 | 27.50 | 55,28 | |
4 | ЯНКУН Євгенія | Хмельницька | 58 | Ж 55+ | 03.05.1961 | 18.93 | 43,52 | |
5 | КУШНАРЬОВА Тетяна | Дніпропетровська | 50 | Ж 50+ | 14.12.1968 | 22.01 | 41,14 | |
6 | ПАШКЕВИЧ Ніна | Рівненська | 42 | Ж 40+ | 19.04.1977 | 25.18 | 39,65 | |
7 | ПОБЛІЧКО Олена | Хмельницька | 55 | Ж 55+ | 12.01.1964 | 17.95 | 37,99 | |
Метання диска Жінки Фінал | ||||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | Дата нар. | Результат | Рейтинг WMA |
|||
1 | ПОБЛІЧКО Олена | Хмельницька | 55 | Ж 55+ | 12.01.1964 | 33.86 | 63,25 | |
2 | СОРОЧУК Світлана | Дніпропетровська | 52 | Ж 50+ | 29.05.1967 | 34,21 | 60,34 | |
3 | ЯНКУН Євгенія | Хмельницька | 58 | Ж 55+ | 03.05.1961 | 29.16 | 57,9 | |
4 | ЗОЗУЛЯ Ірина | м. Київ | 65 | Ж 65+ | 26.04.1954 | 24.02 | 55,9 | |
5 | ПИЛИПЕНКО Олена | Вінницька | 64 | Ж 60+ | 28.06.1955 | 12.03 | 27,33 | |
Метання ваги Жінки Фінал | ||||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | Дата нар. | Результат | Рейтинг WMA |
|||
1 | РАДІОНОВА Наталя | Донецька | 45 | Ж 45+ | 21.07.1973 | 13.16 | 86,75 | |
2 | ЗОЗУЛЯ Ірина | м. Київ | 65 | Ж 65+ | 26.04.1954 | 12.77 | 77,39 | |
3 | КУШНАРЬОВА Тетяна | Дніпропетровська | 50 | Ж 50+ | 14.12.1968 | 9.98 | 52,5 | |
4 | ПАШКЕВИЧ Ніна | Рівненська | 42 | Ж 40+ | 19.04.1977 | 7.40 | 45,76 | |
5 | ШЕВЧЕНКО Олена | Дніпропетровська | 53 | Ж 50+ | 02.03.1966 | 7.40 | 41,07 | |
Стрибки у висоту Жінки Фінал | ||||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | Дата нар. | Результат | Рейтинг WMA |
|||
1 | ШВЕДОВА Катерина | Сумська | 75 | Ж 75+ | 12.12.1943 | 1.00 | 88,5 | |
Стрибки у довжину Жінки Фінал | ||||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | Дата нар. | Результат | Рейтинг WMA |
|||
1 | ШЕВЧЕНКО Олена | Дніпропетровська | 53 | Ж 50+ | 02.03.1966 | 3.46 | 60,28 | |
2 | КОВЛЬСЬКА Валетнина | Миколаївська | 47 | Ж 45+ | 17.06.1972 | 2.60 | 41,67 | |
Потрійний стрибок Жінки Фінал | ||||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | Дата нар. | Результат | Рейтинг WMA |
|||
1 | КРЕПКІНА Валентина | м. Київ | 53 | Ж 50+ | 05.09.1965 | 9.67 | 84,16 | |
Біг на 10 000 м Жінки Фінал | ||||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | Дата нар. | Результат | Рейтинг WMA |
|||
1 | СТАДНИК Ольга | Львівська | 62 | Ж 60+ | 05.09.1956 | 49:14.16 | 82,49 | |
2 | ЗАЛІСКО Оксана | Львівська | 63 | Ж 60+ | 25.11.1956 | 50:48.85 | 81,21 | |
3 | БАБЕНКО Олена | Запорізька | 58 | Ж 55+ | 29.10.1960 | 47:18.87 | 80,81 | |
4 | ІВАРОВСЬКА Ніна | Чернігівська | 58 | Ж 55+ | 04.01.1961 | 49:16.79 | 77,58 | |
5 | КОВЛЬСЬКА Валетнина | Миколаївська | 47 | Ж 45+ | 17.06.1972 | 47:54.50 | 68,88 | |
6 | КОЗЛОВСЬКА Парасковья | Дніпропетровська | 64 | Ж 60+ | 11.02.1955 | 1:04:16.04 | 65,22 | |
Біг на 5 000 м Жінки Фінал | ||||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | Дата нар. | Результат | Рейтинг WMA |
|||
1 | СТАДНИК Ольга | Львівська | 62 | Ж 60+ | 05.09.1956 | 23:29.54 | 84,03 | |
2 | ЗАЛІСКО Оксана | Львівська | 63 | Ж 60+ | 25.11.1956 | 24:30.59 | 81,8 | |
3 | БАБЕНКО Олена | Запорізька | 58 | Ж 55+ | 29.10.1960 | 22:48.29 | 81,64 | |
4 | ІВАРОВСЬКА Ніна | Чернігівська | 58 | Ж 55+ | 04.01.1961 | 24:13.86 | 76,83 | |
5 | КОЗУБ Інна | Дніпропетровська | 57 | Ж 55+ | 25.04.1962 | 24:19.87 | 75,44 | |
7 | РОЖКОВА Вікторія | Дніпропетровська | 40 | Ж 40+ | 29.10.1978 | 20:55.76 | 71,67 | |
8 | КАРАВАН Наталя | Харківська | 40 | Ж 40+ | 02.11.1978 | 21:20.33 | 70,29 | |
9 | КОВЛЬСЬКА Валетнина | Миколаївська | 47 | Ж 45+ | 17.06.1972 | 23:08.47 | 69,56 | |
10 | СТАВІНСЬКА Людмила | Полтавська | 63 | Ж 60+ | 08.06.1956 | 29:12.46 | 68,65 | |
11 | ІЛЬЧЕНКО Світлана | Хмельницька | 38 | Ж 35+ | 04.03.1981 | 21:46.69 | 67,96 | |
12 | БЕВЗЮК Ольга | Херсонська | 78 | Ж 75+ | 01.05.1941 | 40:22.48 | 64,48 | |
13 | КОЗЛОВСЬКА Парасковья | Дніпропетровська | 64 | Ж 60+ | 11.02.1955 | 33:50.35 | 60,14 | |
Спортивна ходьба на 5 000 м Жінки Фінал | ||||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | Дата нар. | Результат | Рейтинг WMA |
|||
1 | ТИШКО Антоніна | м. Київ | 72 | Ж 70+ | 24.06.1947 | 32:50.22 | 88,47 | |
2 | ХОЛОД Олександра | Черкаська | 63 | Ж 60+ | 23.01.1956 | 35:47.79 | 71,56 | |
3 | БОНДАРЕНКО Людмила | Миколаївська | 71 | Ж 70 | 17.07.1947 | 41:45.62 | 68,53 | |
Біг на 1 500 м Жінки Фінал | ||||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | Дата нар. | Результат | Рейтинг WMA |
|||
1 | ЛИТВИН Валентина | Харківська | 70 | Ж 70+ | 13.09.1948 | 6:51.90 | 90,05 | |
2 | ЛЮБЧЕНКО Тетяна | м. Київ | 62 | Ж 60+ | 23.05.1957 | 6:45.16 | 80,56 | |
3 | СІКОРА Ганна | Хмельницька | 55 | Ж 55+ | 27.09.1963 | 6:08.05 | 80,26 | |
4 | ТКАЧУК Антоніна | Черкаська | 79 | Ж 75+ | 19.07.1939 | 9:28.63 | 77,04 | |
5 | КАСІНОВА Ірина | Харківська | 41 | Ж 40+ | 21.11.1977 | 5:37.31 | 73,61 | |
6 | КАРАВАН Наталя | Харківська | 40 | Ж 40+ | 02.11.1978 | 5:41.42 | 71,99 | |
7 | ІЛЬЧЕНКО Світлана | Хмельницька | 38 | Ж 35+ | 04.03.1981 | 5:43.15 | 70,38 | |
8 | СТАВІНСЬКА Людмила | Полтавська | 63 | Ж 60+ | 08.06.1956 | 8:13.99 | 67,09 | |
Біг на 800 м Жінки Фінал | ||||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | Дата нар. | Результат | Рейтинг WMA |
|||
1 | ЛИТВИН Валентина | Харківська | 70 | Ж 70+ | 13.09.1948 | 3:21.95 | 88,26 | |
2 | ТКАЧУК Антоніна | Черкаська | 79 | Ж 75+ | 19.07.1939 | 4:41.34 | 79,43 | |
3 | ТУРИШЕВА Наталія | Херсонська | 54 | Ж 50+ | 09.03.1965 | 2:48.98 | 79,16 | |
4 | ЛЮБЧЕНКО Тетяна | м. Київ | 62 | Ж 60+ | 23.05.1957 | 3:17.34 | 76,82 | |
5 | СІКОРА Ганна | Хмельницька | 55 | Ж 55+ | 27.09.1963 | 2:59.32 | 75,60 | |
6 | КАСІНОВА Ірина | Харківська | 41 | Ж 40+ | 21.11.1977 | 2:40.45 | 73,25 | |
Біг на 400 м Жінки Фінал | ||||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | Дата нар. | Результат | Рейтинг WMA |
|||
1 | ТУРИШЕВА Наталія | Херсонська | 54 | Ж 50+ | 09.03.1965 | 1:11.92 | 83,98 | |
2 | ЗАЛІСКО Оксана | Львівська | 63 | Ж 60+ | 25.11.1956 | 1:33.42 | 70,08 | |
3 | БОНДАРЕНКО Людмила | Миколаївська | 71 | Ж 70 | 17.07.1947 | 2:00.45 | 61,14 | |
Біг на 200 м Жінки Фінал | ||||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | Дата нар. | Результат | Рейтинг WMA |
|||
1 | ЯЦЕНКО Ксенія | Дніпропетровська | 40 | Ж 40+ | 23.01.1979 | 27.75 | 81,01 | |
2 | ТУРИШЕВА Наталія | Херсонська | 54 | Ж 50+ | 09.03.1965 | 33.67 | 78,94 | |
3 | ЩЕРБИНА Людмила | Одеська | 36 | Ж 35+ | 11.07.1982 | 27.41 | 78,33 | |
4 | ШМАЛЬКО Надія | Дніпропетровська | 60 | Ж 60+ | 20.01.1959 | 36.92 | 76,65 | |
5 | КОВПАК Алла | Миколаївська | 57 | Ж 55+ | 23.10.1962 | 36.37 | 75,42 | |
6 | ШТОКАЛО Ніна | Луганська | 61 | Ж 60+ | 21.04.1958 | 42.04 | 67,98 | |
7 | ПАНЧОХА Любов | Вінницька | 52 | Ж 50+ | 21.05.1967 | 39.88 | 65,22 | |
Біг на 100 м Жінки Фінал | ||||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | Дата нар. | Результат | Рейтинг WMA |
|||
1 | КРЕПКІНА Валентина | м. Київ | 53 | Ж 50+ | 05.09.1965 | 15.25 | 82,91 | |
2 | ШМАЛЬКО Надія | Дніпропетровська | 60 | Ж 60+ | 20.01.1959 | 16.43 | 82,45 | |
3 | ЯЦЕНКО Ксенія | Дніпропетровська | 40 | Ж 40+ | 23.01.1979 | 13.45 | 81,71 | |
4 | ЩЕРБИНА Людмила | Одеська | 36 | Ж 35+ | 11.07.1982 | 13.16 | 79,71 | |
5 | РОЖКОВА Вікторія | Дніпропетровська | 40 | Ж 40+ | 29.10.1978 | 14.00 | 78,5 | |
6 | ШВЕДОВА Катерина | Сумська | 75 | Ж 75+ | 12.12.1943 | 20.25 | 78,35 | |
7 | ШТОКАЛО Ніна | Луганська | 61 | Ж 60+ | 21.04.1958 | 18.16 | 75,27 | |
8 | СЛАСТІНА Ганна | Харківська | 41 | Ж 40+ | 04.09.1977 | 15.00 | 74,08 | |
9 | ПАНЧОХА Любов | Вінницька | 52 | Ж 50+ | 21.05.1967 | 18.21 | 68,73 | |
10 | ТКАЧУК Антоніна | Черкаська | 79 | Ж 75+ | 19.07.1939 | 24.68 | 67,27 | |
11 | БОНДАРЧУК Надія | Житомирська | 35 | Ж 35+ | 20.02.1984 | 18.51 | 56,67 | |
12 | ШАБАГА Марія | Хмельницька | 60 | Ж 60+ | 11.10.1958 | DNF | ||
Біг на 80 м з/б Жінки Фінал | ||||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | Дата нар. | Результат | Рейтинг WMA |
|||
1 | КРЕПКІНА Валентина | м. Київ | 53 | Ж 50+ | 05.09.1965 | 14.91 | 80,62 |
Біг. Чоловіки/Жінки
БІГ 80 м з/б ЧОЛОВІКИ 75-79р. | ||||||||
Місце | № | Прізвище,ім"я | Команда | Дата нар. | Результат | Рейтинг WMA | ||
1 | 300 | ФАЙЧАК Іван | Івано-Франківська | 79 | Ч 75+ | 05.08.1939 | 20.67 | 72,33 |
БІГ 80 м з/б ЧОЛОВІКИ 80-84р. | ||||||||
1 | 43 | ЄЖОВ Вадим | Донецька | 80 | Ч 80+ | 02.08.1938 | 16.99 | 88,29 |
БІГ 100 м з/б ЧОЛОВІКИ 50-54р. | ||||||||
Місце | № | Прізвище,ім"я | Команда | Дата нар. | Результат | Рейтинг WMA | ||
1 | 58 | ГОРОБЧУК Олександр | Вінницька | 52 | Ч 50+ | 18.03.1967 | 17.25 | 78,96 |
БІГ 100 м ЧОЛОВІКИ 35-39р. | ||||||||
Місце | № | Прізвище,ім"я | Команда | Дата нар. | Результат | Рейтинг WMA | ||
1 | 252 | ПОДГОРНИЙ Володимир | Дніпропетровська | 37 | Ч 35+ | 15.07.1981 | 12.24 | 82,03 |
2 | 22 | КОВАЛЮХ Євген | Харківська | 37 | Ч 35+ | 17.08.1981 | 12.61 | 79,62 |
3 | 805 | КОСТІН Віктор | Черкаська | 39 | Ч 35+ | 06.08.1979 | 12.76 | 79,78 |
БІГ 100 м ЧОЛОВІКИ 40-44р. | ||||||||
1 | 8 | ТИЦЬКИЙ Андрій | Харківська | 41 | Ч 40+ | 11.07.1977 | 12.30 | 83,98 |
2 | 15 | ЗАХАРЕВИЧ Ігор | Вінницька | 43 | Ч 40+ | 08.09.1975 | 13.26 | 78,96 |
3 | 888 | АМЕС Максим | Донецька | 44 | Ч 40+ | 02.11.1974 | 13.56 | 77,73 |
БІГ 100 м ЧОЛОВІКИ 45-49р. | ||||||||
1 | 602 | КОГУТ Вадим | Сумська | 47 | Ч 45+ | 26.02.1972 | 13.58 | 79,23 |
2 | 85 | РЕПІН Сергій | Харківська | 46 | Ч 45+ | 10.07.1972 | 13.84 | 77,24 |
3 | 52 | ВЄТРОВ Олександр | Рівненська | 46 | Ч 45+ | 30.08.1972 | 14.82 | 72,13 |
БІГ 100 м ЧОЛОВІКИ 50-54р. | ||||||||
1 | 3 | КУШНАРЬОВ Олександр | Дніпропетровська | 54 | Ч 50+ | 01.08.1964 | 13.89 | 81,14 |
2 | 196 | ЯКОВЕНКО Володимир | Житомирська | 51 | Ч 50+ | 22.10.1967 | 14.00 | 78,93 |
БІГ 100 м ЧОЛОВІКИ 55-59р. | ||||||||
1 | 1962 | ЛІПІЧ Валентин | Хмельницька | 57 | Ч 55+ | 08.02.1962 | 13.48 | 85,16 |
2 | 8055 | СМОЛІЙ Сергій | Дніпропетровська | 58 | Ч 55+ | 20.05.1961 | 13.52 | 85,43 |
3 | 291 | НЕСВІТАЙЛО Юрій | Харківська | 58 | Ч 55+ | 09.04.1961 | 14.08 | 82,03 |
4 | 193 | ОЛІВСОН Олександр | Житомирська | 55 | Ч 55+ | 14.11.1963 | 15.39 | 73,68 |
БІГ 100 м ЧОЛОВІКИ 60-64р. | ||||||||
1 | 58 | ОСТАШЕВСЬКИЙ Михайло | Сумська | 60 | Ч 60+ | 04.10.1958 | 12.59 | 92,93 |
2 | 310 | БАГРІН Володимир | Запорізька | 64 | Ч 60+ | 18.07.1954 | 13.10 | 91,53 |
3 | 125 | МЕЛЬНИК Володимир | м. Київ | 63 | Ч 60+ | 12.05.1956 | 14.54 | 81,91 |
4 | 1575 | НАГУЛЯК Олександр | Хмельницька | 61 | Ч 60+ | 24.06.1958 | 14.87 | 79,15 |
5 | 215 | САПРИКІН Володимир | Черкаська | 60 | Ч 60+ | 27.01.1959 | DNF | |
БІГ 100 м ЧОЛОВІКИ 65-69р. | ||||||||
1 | .023 | ГРАУР Сергій | Донецька | 66 | Ч 65+ | 26.05.1953 | 15.71 | 77,21 |
2 | 22 | КОРОТИЧ Олександр | Черкаська | 66 | Ч 65+ | 28.05.1953 | 16.83 | 72,07 |
3 | 4091 | ШЕРЕМЕТ Віктор | Львівська | 67 | Ч 65+ | 01.03.1952 | 16.92 | 72,1 |
БІГ 100 м ЧОЛОВІКИ 70-74р. | ||||||||
1 | 15 | ПЕРИДИРІЙ Микола | Донецька | 74 | Ч 70+ | 17.03.1945 | 16.84 | 77,43 |
2 | 131 | ЄРМОЛЕНКО Валентин | Черкаська | 73 | Ч 70+ | 16.04.1946 | 18.63 | 63,14 |
БІГ 100 м ЧОЛОВІКИ 75-79р. | ||||||||
1 | 19 | ЧЕРНОВ Віктор | Київська | 77 | Ч 75+ | 19.08.1941 | 17.90 | 75,87 |
БІГ 200 м ЧОЛОВІКИ 35-39р. | ||||||||
Місце | № | Прізвище,ім"я | Команда | Дата нар. | Результат | Рейтинг WMA | ||
1 | 252 | ПОДГОРНИЙ Володимир | Дніпропетровська | 37 | Ч 35+ | 15.07.1981 | 25.40 | 80,12 |
2 | 805 | КОСТІН Віктор | Черкаська | 39 | Ч 35+ | 06.08.1979 | 27.96 | 73,93 |
3 | 202 | ЯКУБЕНКО Микола | Житомирська | 37 | Ч 35+ | 21.02.1982 | 33.86 | 60,10 |
БІГ 200 м ЧОЛОВІКИ 40-44р. | ||||||||
1 | 15 | ЗАХАРЕВИЧ Ігор | Вінницька | 43 | Ч 40+ | 08.09.1975 | 27.44 | 77,62 |
2 | 888 | АМЕС Максим | Донецька | 44 | Ч 40+ | 02.11.1974 | 27.80 | 77,19 |
БІГ 200 м ЧОЛОВІКИ 45-49р. | ||||||||
1 | 602 | КОГУТ Вадим | Сумська | 47 | Ч 45+ | 26.02.1972 | 27.90 | 78,60 |
2 | 52 | ВЄТРОВ Олександр | Рівненська | 46 | Ч 45+ | 30.08.1972 | 30.89 | 70,51 |
БІГ 200 м ЧОЛОВІКИ 55-59р. | ||||||||
1 | 291 | НЕСВІТАЙЛО Юрій | Харківська | 58 | Ч 55+ | 09.04.1961 | 29.07 | 81,46 |
2 | 9 | ДЗУЛЬ Іван | Івано-Франківська | 56 | Ч 55+ | 24.01.1963 | 30.15 | 77,48 |
3 | 193 | ОЛІВСОН Олександр | Житомирська | 55 | Ч 55+ | 14.11.1963 | 31.87 | 72,83 |
4 | 20 | СУХОВСТАВСЬКИЙ Володимир | Вінницька | 59 | Ч 55+ | 11.04.1960 | 33.67 | 70,80 |
5 | 4063 | БУГРИН Ігор | Львівська | 55 | Ч 55+ | 10.06.1964 | 34.06 | 68,14 |
6 | 5959 | ТЕСТЕШНІКОВ Віктор | Донецька | 59 | Ч 55+ | 05.09.1959 | 36.28 | 65,71 |
7 | 1156 | ПЕТРЕНКО Микола | Черкаська | 58 | Ч 55+ | 22.05.1961 | DNF | |
БІГ 200 м ЧОЛОВІКИ 60-64р. | ||||||||
1 | 58 | ОСТАШЕВСЬКИЙ Михайло | Сумська | 60 | Ч 60+ | 04.10.1958 | 26.59 | 90,26 |
2 | 310 | БАГРІН Володимир | Запорізька | 64 | Ч 60+ | 18.07.1954 | 27.51 | 89,53 |
3 | 125 | МЕЛЬНИК Володимир | м. Київ | 63 | Ч 60+ | 12.05.1956 | 30.58 | 80,02 |
4 | 205 | ШВАРТАУ Віктор | м. Київ | 62 | Ч 60+ | 17.04.1957 | 30.58 | 79,50 |
5 | 4097 | СОБОЛЕВСЬКИЙ Ігор | Львівська | 63 | Ч 60+ | 22.07.1955 | 33.30 | 73,48 |
6 | 428 | КОРШУНОВ Сергій | Дніпропетровська | 60 | Ч 60+ | 18.07.1958 | 35.30 | 67,99 |
БІГ 200 м ЧОЛОВІКИ 65-69р. | ||||||||
1 | .023 | ГРАУР Сергій | Донецька | 66 | Ч 65+ | 26.05.1953 | 34.00 | 73,50 |
2 | 24 | ЖИРКОВ Павло | Львівська | 66 | Ч 65+ | 10.04.1953 | 42.43 | 58,9 |
БІГ 200 м ЧОЛОВІКИ 70-74р. | ||||||||
1 | 15 | ПЕРИДИРІЙ Микола | Донецька | 74 | Ч 70+ | 17.03.1945 | 35.89 | 76,48 |
2 | 42 | КРИЧУН Василь | Івано-Франківська | 72 | Ч 70+ | 24.03.1947 | 39.25 | 67,77 |
БІГ 200 м ЧОЛОВІКИ 75-77р. | ||||||||
1 | 19 | ЧЕРНОВ Віктор | Київська | 77 | Ч 75+ | 19.08.1941 | 37.78 | 76,36 |
2 | 169 | ДЕРБАК Анатолій | Луганська | 77 | Ч 75+ | 26.03.1942 | 41.38 | 69,72 |
БІГ 300 м з/б ЧОЛОВІКИ 60-64р. | ||||||||
Місце | № | Прізвище,ім"я | Команда | Дата нар. | Результат | Рейтинг WMA | ||
1 | 205 | ШВАРТАУ Віктор | м. Київ | 62 | Ч 60+ | 17.04.1957 | 57.75 | 77,29 |
БІГ 300 м з/б ЧОЛОВІКИ 65-69р. | ||||||||
1 | 60 | ПАВЛІШИН Анатолій | Вінницька | 69 | Ч 65+ | 05.02.1950 | 57.75 | 83,19 |
БІГ 400 м з/б ЧОЛОВІКИ 50-54р. | ||||||||
Місце | № | Прізвище,ім"я | Команда | Дата нар. | Результат | Рейтинг WMA | ||
1 | 310 | СИРМОЛОТОВ Олександр | м. Київ | 50 | Ч 50+ | 09.08.1968 | 1:01.19 | 94,95 |
2 | 58 | ГОРОБЧУК Олександр | Вінницька | 52 | Ч 50+ | 18.03.1967 | 1:14.73 | 78,11 |
БІГ 400 м з/б ЧОЛОВІКИ 55-59р. | ||||||||
1 | 5959 | ТЕСТЕШНІКОВ Віктор | Донецька | 59 | Ч 55+ | 05.09.1959 | 1:42.47 | 59,92 |
БІГ 400 м ЧОЛОВІКИ 40-44р. | ||||||||
Місце | № | Прізвище,ім"я | Команда | Дата нар. | Результат | Рейтинг WMA | ||
1 | 312 | ГАВРИЛЮК Сергій | м. Київ | 42 | Ч 40+ | 03.06.1977 | 1:00.67 | 77,20 |
БІГ 400 м ЧОЛОВІКИ 50-54р. | ||||||||
1 | 310 | СИРМОЛОТОВ Олександр | м. Київ | 50 | Ч 50+ | 09.08.1968 | 56.96 | 86,96 |
2 | 726 | ПОДВЕЗЬКО Олександр | Сумська | 50 | Ч 50+ | 03.04.1969 | 1:13.20 | 67,66 |
БІГ 400 м ЧОЛОВІКИ 55-59р. | ||||||||
1 | 9 | ДЗУЛЬ Іван | Івано-Франківська | 56 | Ч 55+ | 24.01.1963 | 1:05.34 | 78,86 |
2 | 291 | НЕСВІТАЙЛО Юрій | Харківська | 58 | Ч 55+ | 09.04.1961 | 1:05.84 | 79,27 |
3 | 195 | СИНЕНКО Володимир | Житомирська | 57 | Ч 55+ | 15.06.1962 | 1:07.98 | 76,29 |
4 | 20 | СУХОВСТАВСЬКИЙ Володимир | Вінницька | 59 | Ч 55+ | 11.04.1960 | 1:14.33 | 70,68 |
5 | 4063 | БУГРИН Ігор | Львівська | 55 | Ч 55+ | 10.06.1964 | 1:16.04 | 67,33 |
БІГ 400 м ЧОЛОВІКИ 50-54р. | ||||||||
1 | 425 | ФІЩЕНКО Віталій | Харківська | 63 | Ч 60+ | 21.09.1955 | 1:05.65 | 82,06 |
2 | 57 | ЛИСЕНКО Олександр | Київська | 64 | Ч 60+ | 05.04.1955 | 1:06.79 | 81,16 |
3 | 205 | ШВАРТАУ Віктор | м. Київ | 62 | Ч 60+ | 17.04.1957 | 1:08.29 | 78,39 |
4 | 428 | КОРШУНОВ Сергій | Дніпропетровська | 60 | Ч 60+ | 18.07.1958 | 1:16.21 | 69,39 |
БІГ 400 м ЧОЛОВІКИ 65-69р. | ||||||||
1 | 60 | ПАВЛИШИН Анатолій | Вінницька | 69 | Ч 65+ | 05.02.1950 | 1:11.64 | 81,03 |
БІГ 400 м ЧОЛОВІКИ 70-74р. | ||||||||
1 | 42 | КРИЧУН Василь | Івано-Франківська | 72 | Ч 70+ | 24.03.1947 | 1:27.06 | 70,37 |
БІГ 400 м ЧОЛОВІКИ 75-79р. | ||||||||
1 | 267 | ЛЕВАДСЬКИЙ Микола | Чернігівська | 77 | Ч 75+ | 15.03.1942 | 2:01.62 | 55,31 |
БІГ 800 м ЧОЛОВІКИ 35-39р. | ||||||||
Місце | № | Прізвище,ім"я | Команда | Дата нар. | Результат | Рейтинг WMA | ||
1 | 22 | КОВАЛЮХ Євген | Харківська | 37 | Ч 35+ | 17.08.1981 | 2:06.16 | 81,90 |
БІГ 800 м ЧОЛОВІКИ 40-49р. | ||||||||
1 | 312 | ГАВРИЛЮК Сергій | м. Київ | 42 | Ч 40+ | 03.06.1977 | 2:16.86 | 79,14 |
БІГ 800 м ЧОЛОВІКИ 45-49р. | ||||||||
1 | 208 | КІСЕЛЬОВ Віктор | Житомирська | 48 | Ч 45+ | 29.08.1970 | 2:18.12 | 82,73 |
2 | 796 | МІЛКА Вячнслав | Харківська | 47 | Ч 45+ | 27.08.1971 | 2:18.85 | 81,58 |
3 | 46 | КАНДИБЕЙ Володимир | Черкаська | 47 | Ч 45+ | 19.02.1972 | 2:31.47 | 74,79 |
4 | 1205 | СЕНИК Андрій | Запорізька | 49 | Ч 45+ | 20.03.1970 | 2:40.18 | 71,97 |
БІГ 800 м ЧОЛОВІКИ 50-54р. | ||||||||
1 | 1100 | СТОЙКО Микола | Хмельницька | 54 | Ч 50+ | 29.08.1964 | 2:25.56 | 82,63 |
2 | 85 | ГАРНИК Петро | Вінницька | 54 | Ч 50+ | 18.08.1964 | 2:28.30 | 81,10 |
3 | 987 | СТЕПАНЕНКО Василь | Сумська | 51 | Ч 50+ | 01.01.1968 | 2:36.63 | 74,87 |
4 | 11 | ОСТРОВСЬКИЙ Геннадій | Сумська | 52 | Ч 50+ | 14.04.1967 | 2:38.85 | 74,46 |
5 | 726 | ПОДВЕЗЬКО Олександр | Сумська | 50 | Ч 50+ | 03.02.1969 | 2:39.81 | 72,78 |
6 | 71 | ЛІСУН Анатолій | Сумська | 52 | Ч 50+ | 24.04.1967 | 2:48.74 | 70,08 |
БІГ 800 м ЧОЛОВІКИ 55-59р. | ||||||||
1 | 65 | БОЙКО Борис | Київська | 59 | Ч 55+ | 12.04.1960 | 2:30.77 | 83,06 |
БІГ 800 м ЧОЛОВІКИ 60-64р. | ||||||||
1 | 57 | ЛИСЕНКО Олександр | Київська | 64 | Ч 60+ | 05.04.1955 | 2:29.72 | 86,96 |
2 | 425 | ФІЩЕНКО Віталій | Харківська | 63 | Ч 60+ | 21.09.1955 | 2:31.67 | 85,18 |
3 | 59 | ГОЄНКО Микола | Харківська | 60 | Ч 60+ | 17.02.1959 | 2:35.84 | 81,02 |
4 | 1575 | НАГУЛЯК Олександр | Хмельницька | 61 | Ч 60+ | 24.06.1958 | 2:37.06 | 81,01 |
5 | 2509 | НОВІКОВ Анатолій | Запорізька | 61 | Ч 60+ | 25.09.1957 | 2:39.87 | 79,58 |
БІГ 800 м ЧОЛОВІКИ 65-69р. | ||||||||
1 | 54 | ШУЛЬГА Семен | Сумська | 65 | Ч 65+ | 18.05.1954 | 2:37.36 | 83,39 |
2 | 121 | ДУДУЛАДЕНКО Микола | Рівненська | 66 | Ч 65+ | 16.12.1952 | 2:45.85 | 79,96 |
БІГ 800 м ЧОЛОВІКИ 70-74р. | ||||||||
1 | 80 | СОЛОВЙОВ Віктор | Харківська | 71 | Ч 70+ | 28.05.1948 | 2:55.19 | 82,26 |
2 | 1511 | ОНІЩУК Микола | Хмельницька | 71 | Ч 70+ | 10.01.1948 | 3:04.23 | 76,32 |
3 | 1438 | КОТЛОВ Олексій | Миколаївська | 72 | Ч 70+ | 20.06.1947 | 3:14.33 | 73,47 |
4 | 42 | КРИЧУН Василь | Івано-Франківська | 72 | Ч 70+ | 24.03.1947 | 3:19.85 | 71,44 |
5 | 284 | ЛИСИЙ Ігор | Львівська | 74 | Ч 70+ | 30.03.1945 | 3:46.78 | 64,94 |
БІГ 1 500 м ЧОЛОВІКИ | ||||||||
Місце | № | Прізвище,ім"я | Команда | Дата нар. | Результат | Рейтинг WMA | ||
1 | 682 | ЧЕМЕРИС Дмитро | Запорізька | 32 | Ч 30+ | 04.02.1987 | 5:03.06 | |
БІГ 1 500 м ЧОЛОВІКИ 35-39р. | ||||||||
1 | 276 | РЕБИК Олександр | Запорізька | 36 | Ч 35+ | 06.08.1982 | 4:45.82 | 71,26 |
2 | 210 | ГРИЦЬКО Богдан | Житомирська | 36 | Ч 35+ | 11.06.1983 | 4:52.75 | 72,25 |
3 | 288 | КАЛУГІН Віктор | Дніпропетровська | 37 | Ч 35+ | 20.01.1982 | 4:59.38 | 71,15 |
БІГ 1 500 м ЧОЛОВІКИ 40-44р. | ||||||||
1 | 1509 | ВОРОНА Влад | Сумська | 43 | Ч 40+ | 15.05.1976 | 5:05.42 | 72,92 |
БІГ 1 500 м ЧОЛОВІКИ 45-49р. | ||||||||
1 | 22 | КЛИМЧИК Петро | Рівненська | 48 | Ч 45+ | 17.04.1971 | 4:45.24 | 81,16 |
2 | 796 | МІЛКА Вячнслав | Харківська | 47 | Ч 45+ | 27.08.1971 | 4:47.16 | 79,99 |
3 | 208 | КІСЕЛЬОВ Віктор | Житомирська | 48 | Ч 45+ | 29.08.1970 | 4:51.49 | 79,42 |
4 | 330 | ЧЕПЕРИС Юрій | Сумська | 49 | Ч 45+ | 11.10.1969 | 5:09.34 | 75,45 |
БІГ 1 500 м ЧОЛОВІКИ 50-54р. | ||||||||
1 | 1100 | СТОЙКО Микола | Хмельницька | 54 | Ч 50+ | 29.08.1964 | 4:55.39 | 82,30 |
2 | 196 | ЯКОВЕНКО Володимир | Житомирська | 51 | Ч 50+ | 22.10.1967 | 5:07.11 | 77,24 |
3 | 192 | РИХЛЮК Ігор | Житомирська | 51 | Ч 50+ | 29.03.1968 | 5:10.09 | 76,49 |
4 | 94 | ПЕТЕЛЬГУЗ Юрій | Дніпропетровська | 53 | Ч 50+ | 26.03.1966 | 5:21.44 | 75,01 |
5 | 726 | ПОДВЕЗЬКО Олександр | Сумська | 50 | Ч 50+ | 03.02.1969 | 5:27.33 | 71,88 |
6 | 987 | СТЕПАНЕНКО Василь | Сумська | 51 | Ч 50+ | 01.01.1968 | 5:27.61 | 72,40 |
7 | 11 | ОСТРОВСЬКИЙ Геннадій | Сумська | 52 | Ч 50+ | 14.04.1967 | 5:34.36 | 71,51 |
8 | 71 | ЛІСУН Анатолій | Сумська | 52 | Ч 50+ | 24.04.1967 | 5:38.45 | 70,65 |
БІГ 1 500 м ЧОЛОВІКИ 55-59р. | ||||||||
1 | 195 | СИНЕНКО Володимир | Житомирська | 57 | Ч 55+ | 15.06.1962 | 5:09.92 | 80,44 |
2 | 65 | БОЙКО Борис | Київська | 59 | Ч 55+ | 12.04.1960 | 5:03.36 | 77,98 |
3 | 269 | ФЕДОРЕЦЬ Володимир | Запорізька | 58 | Ч 55+ | 27.01.1961 | 5:25.32 | 77,31 |
БІГ 1 500 м ЧОЛОВІКИ 60-64р. | ||||||||
1 | 80 | ІВАНОВ Євген | Дніпропетровська | 63 | Ч 60+ | 06.04.1956 | 4:50.12 | 90,58 |
2 | 59 | ГОЄНКО Микола | Харківська | 60 | Ч 60+ | 17.02.1959 | 5:15.83 | 81,02 |
3 | 1575 | НАГУЛЯК Олександр | Хмельницька | 61 | Ч 60+ | 24.06.1958 | 5:26.70 | 79,03 |
4 | 51 | ВАСИЛЮК Володимир | Івано-Франківська | 61 | Ч 60+ | 10.10.1957 | 5:52.88 | 73,17 |
5 | 2509 | НОВІКОВ Анатолій | Запорізька | 61 | Ч 60+ | 25.09.1957 | 5:53.32 | 73,05 |
6 | 38 | ФЛЕНТІН Віктор | Хмельницька | 64 | Ч 60+ | 25.04.1955 | 5:53.61 | 75,00 |
7 | 1513 | АДАМКОВ Юрій | Хмельницька | 61 | Ч 60+ | 26.03.1958 | 5:56.22 | 72,48 |
БІГ 1 500 м ЧОЛОВІКИ 65-69р. | ||||||||
1 | 54 | ШУЛЬГА Семен | Сумська | 65 | Ч 65+ | 18.05.1954 | 5:20.48 | 83,50 |
БІГ 1 500 м ЧОЛОВІКИ 70-74р. | ||||||||
1 | 80 | СОЛОВЙОВ Віктор | Харківська | 71 | Ч 70+ | 28.05.1948 | 5:56.34 | 79,87 |
2 | 140 | ЖУК Анатолій | Львівська | 73 | Ч 70+ | 05.04.1946 | 6:08.80 | 79,37 |
3 | 284 | ЛИСИЙ Ігор | Львівська | 74 | Ч 70+ | 30.03.1945 | 7:28.19 | 66,33 |
БІГ 1 500 м ЧОЛОВІКИ 75-79р. | ||||||||
1 | 267 | ЛЕВАДСЬКИЙ Микола | Чернігівська | 77 | Ч 75+ | 15.03.1942 | 9:01.38 | 57,96 |
БІГ 5 000 м ЧОЛОВІКИ | ||||||||
Місце | № | Прізвище,ім"я | Команда | Дата нар. | Результат | Рейтинг WMA | ||
1 | 13 | ЯРЦЕВ Тимофій | Дніпропетровська | 34 | Ч 30+ | 03.02.1985 | 16:43.35 | |
БІГ 5 000 м ЧОЛОВІКИ 35-39р. | ||||||||
1 | 484 | МЕРЕНКОВ Віталій | Сумська | 35 | Ч 35+ | 02.07.1984 | 17:28.17 | 73,75 |
2 | 210 | ГРИЦЬКО Богдан | Житомирська | 36 | Ч 35+ | 11.06.1983 | 18:10.69 | 71,33 |
3 | 285 | КОРГУН Олексій | Запорізька | 36 | Ч 35+ | 30.11.1982 | 19:35.28 | 66,20 |
4 | 1448 | ЯН Сергій | Миколаївська | 39 | Ч 35+ | 06.08.1979 | 21:47.84 | 60,79 |
БІГ 5 000 м ЧОЛОВІКИ 40-44р. | ||||||||
1 | 1509 | ВОРОНА Влад | Сумська | 43 | Ч 40+ | 15.05.1976 | 19:11.16 | 71,15 |
БІГ 5 000 м ЧОЛОВІКИ 45-49р. | ||||||||
1 | 317 | ЧАЛИК Сергій | Дніпропетровська | 48 | Ч 45+ | 18.04.1971 | 16:48.54 | 84,48 |
2 | 46 | КАНДИБЕЙ Володимир | Черкаська | 47 | Ч 45+ | 19.02.1972 | 18:00.84 | 78,18 |
3 | 198 | САХНО Володимир | Чернігівська | 48 | Ч 45+ | 29.07.1970 | 18:14.28 | 77,86 |
4 | 330 | ЧЕПЕРИС Юрій | Сумська | 49 | Ч 45+ | 11.10.1969 | 18:54.18 | 75,74 |
5 | 1442 | БРИГАРЧУК Віталій | Миколаївська | 45 | Ч 45+ | 21.02.1973 | 26:53.11 | 51,58 |
6 | 208 | КІСЕЛЬОВ Віктор | Житомирська | 48 | Ч 45+ | 29.08.1970 | DNF | |
БІГ 5 000 м ЧОЛОВІКИ 50-54р. | ||||||||
1 | 4016 | БУДАКВА Андрій | Донецька | 51 | Ч 50+ | 21.08.1967 | 19:24.55 | 74,96 |
2 | 192 | РИХЛЮК Ігор | Житомирська | 51 | Ч 50+ | 29.03.1968 | 19:24.89 | 74,94 |
3 | 196 | ЯКОВЕНКО Володимир | Житомирська | 51 | Ч 50+ | 22.10.1967 | 20:09.73 | 72,16 |
4 | 94 | ПЕТЕЛЬГУЗ Юрій | Дніпропетровська | 53 | Ч 50+ | 26.03.1966 | 20:17.09 | 72,88 |
5 | 17 | СУРОВЦЕВ Сергій | Дніпропетровська | 54 | Ч 50+ | 12.01.1965 | 21:21.05 | 69,79 |
БІГ 5 000 м ЧОЛОВІКИ 55-59р. | ||||||||
1 | 78 | МИХАЛЬЧУК Петро | Рівненська | 59 | Ч 55+ | 29.06.1960 | 18:28.18 | 84,19 |
2 | 195 | СИНЕНКО Володимир | Житомирська | 57 | Ч 55+ | 15.06.1962 | 19:38.12 | 77,84 |
3 | 16 | РУСАНЕНКО Олексій | Дніпропетровська | 55 | Ч 55+ | 22.11.1963 | 20:30.09 | 73,33 |
4 | 1434 | ГІЛЯКІН Олег | Миколаївська | 59 | Ч 55+ | 25.01.1960 | 21:14.18 | 73,22 |
5 | 31 | ПАЦАН Олександр | Дніпропетровська | 55 | Ч 55+ | 23.06.1964 | 23:25.60 | 64,10 |
БІГ 5 000 м ЧОЛОВІКИ 60-64р. | ||||||||
1 | 80 | ІВАНОВ Євген | Дніпропетровська | 63 | Ч 60+ | 06.04.1956 | 18:06.30 | 89,02 |
2 | 467 | КАРПОВИЧ Василь | Дніпропетровська | 64 | Ч 60+ | 15.01.1955 | 18:56.26 | 85,81 |
3 | 50 | ДЕРКАЧ Микола | Донецька | 64 | Ч 60+ | 25.10.1954 | 19:56.46 | 81,40 |
4 | 1513 | АДАМКОВ Юрій | Хмельницька | 61 | Ч 60+ | 26.03.1958 | 21:00.65 | 75,36 |
5 | 78 | СЕМЕНОВ Вячеслав | Донецька | 61 | Ч 60+ | 04.02.1958 | 21:11.10 | 74,74 |
6 | 32 | КОНОПЕЛЬСЬКИЙ Ярослав | Львівська | 62 | Ч 60+ | 21.05.1957 | 21:31.67 | 74,17 |
7 | 51 | ВАСИЛЮК Володимир | Івано-Франківська | 61 | Ч 60+ | 10.10.1957 | 22:12.34 | 71,30 |
8 | 1422 | МУМРЯК Микола | Миколаївська | 63 | Ч 60+ | 23.01.1956 | 23:10.53 | 69,54 |
БІГ 5 000 м ЧОЛОВІКИ 65-69р. | ||||||||
1 | 183 | УРУЩАК Іван | Львівська | 68 | Ч 65+ | 23.04.1951 | 22:10.99 | 76,03 |
2 | 51 | ГАЛКІН Анатолій | Вінницька | 65 | Ч 65+ | 14.05.1954 | 22:32.18 | 72,77 |
3 | 8 | МЕШЕВСЬКИЙ Дмитро | Дніпропетровська | 68 | Ч 65+ | 31.01.1951 | 23:55.74 | 70,49 |
4 | 89 | МАЛЬОВАНИЙ Володимир | Херсонська | 69 | Ч 65+ | 19.08.1949 | 25:28.23 | 66,94 |
БІГ 5 000 м ЧОЛОВІКИ 70-74р. | ||||||||
1 | 280 | КУЛИК Олексій | Львівська | 70 | Ч 70+ | 02.01.1949 | 23:32.38 | 73,19 |
2 | 140 | ЖУК Анатолій | Львівська | 73 | Ч 70+ | 05.04.1946 | 23:42.46 | 75,71 |
3 | 90 | ПЕТРЯКОВ Микола | Дніпропетровська | 70 | Ч 70+ | 24.08.1948 | 24:15.62 | 71,04 |
БІГ 5 000 м ЧОЛОВІКИ 75-79р. | ||||||||
1 | 9507 | КРУПСЬКИЙ Василь | Львівська | 79 | Ч 75+ | 28.01.1940 | 28:10.54 | 71,22 |
СПОРТИВНА ХОДЬБА НА 5 000 м ЧОЛОВІКИ 45-49р. | ||||||||
Місце | № | Прізвище,ім"я | Команда | Дата нар. | Результат | Рейтинг WMA | ||
1 | 22 | КЛИМЧИК Петро | Рівненська | 48 | Ч 45+ | 17.04.1971 | 24:23.67 | 82,67 |
СПОРТИВНА ХОДЬБА НА 5 000 м ЧОЛОВІКИ 50-54р. | ||||||||
1 | 85 | ГАРНИК Петро | Вінницька | 54 | Ч 50+ | 18.08.1964 | 24:10.72 | 87,75 |
2 | 9 | ЖУКОВ Олександр | Дніпропетровська | 54 | Ч 50+ | 14.07.1964 | 27:56.90 | 75,91 |
СПОРТИВНА ХОДЬБА НА 5 000 м ЧОЛОВІКИ 55-59р. | ||||||||
1 | 12 | БАРТОШ Анатолій | Сумська | 56 | Ч 55+ | 02.03.1963 | 29:50.75 | 72,37 |
СПОРТИВНА ХОДЬБА НА 5 000 м ЧОЛОВІКИ 60-64р. | ||||||||
1 | 78 | СЕМЕНОВ Вячеслав | Донецька | 61 | Ч 60+ | 04.02.1958 | 29:58.41 | 75,57 |
2 | 4097 | СОБОЛЕВСЬКИЙ Ігор | Львівська | 63 | Ч 60+ | 22.07.1955 | 30:46.44 | 75,17 |
3 | 289 | МЕЛЬНИЧУК Ігор | Запорізька | 62 | Ч 60+ | 27.03.1957 | 36:50.57 | 62,11 |
СПОРТИВНА ХОДЬБА НА 5 000 м ЧОЛОВІКИ 65-69р. | ||||||||
1 | 24 | ЖИРКОВ Павло | Львівська | 66 | Ч 65+ | 10.04.1953 | 30:22.54 | 78,68 |
2 | 4091 | ШЕРЕМЕТ Віктор | Львівська | 67 | Ч 65+ | 01.03.1952 | 30:36.17 | 78,97 |
3 | 54 | ДУТОВ Вячеслав | Сумська | 67 | Ч 65+ | 12.11.1951 | 32:52.62 | 73,36 |
4 | 22 | КОРОТИЧ Олександр | Черкаська | 66 | Ч 65+ | 28.05.1953 | 32:56.57 | 72,55 |
СПОРТИВНА ХОДЬБА НА 5 000 м ЧОЛОВІКИ 70-74р. | ||||||||
1 | 84 | СЕРГІЄНКО Володимир | м. Київ | 74 | Ч 70+ | 02.01.1945 | 32:48.40 | 80,37 |
2 | 1511 | ОНІЩУК Микола | Хмельницька | 71 | Ч 70+ | 10.01.1948 | 31:51.46 | 79,62 |
3 | 90 | КРУГЛІКОВ Валерій | Білорусь | 73 | Ч 70+ | 05.01.1946 | 37:56.00 | 69,19 |
СПОРТИВНА ХОДЬБА НА 5 000 м ЧОЛОВІКИ 75-79р. | ||||||||
1 | 169 | ДЕРБАК Анатолій | Луганська | 77 | Ч 75+ | 26.03.1942 | 34:45.73 | 79,11 |
СПОРТИВНА ХОДЬБА НА 5 000 м ЧОЛОВІКИ 75-79р. | ||||||||
1 | 250 | РОГОЗЯН Олексій | Донецька | 84 | Ч 80+ | 30.05.1935 | 46:23.90 | 66,20 |
БІГ 10 000 м ЧОЛОВІКИ 30-34р. | ||||||||
Місце | № | Прізвище,ім"я | Команда | Дата нар. | Результат | Рейтинг WMA | ||
1 | 13 | ЯРЦЕВ Тимофій | Дніпропетровська | 34 | Ч 30+ | 03.02.1985 | 34:42.54 | 77,12 |
БІГ 10 000 м ЧОЛОВІКИ 35-39р. | ||||||||
1 | 14 | БАБАРИКА Олександр | Дніпропетровська | 35 | Ч 35+ | 22.05.1984 | 32:22.44 | 83,09 |
2 | 484 | МЕРЕНКОВ Віталій | Сумська | 35 | Ч 35+ | 02.07.1984 | 35:37.64 | 75,50 |
3 | 1448 | ЯН Сергій | Миколаївська | 39 | Ч 35+ | 06.08.1979 | 47:15.20 | 58,51 |
4 | 7 | БАЛАБАНОВ Павло | Білорусь | 35 | Ч 35+ | 04.08.1983 | DNF | |
БІГ 10 000 м ЧОЛОВІКИ 40-44р. | ||||||||
1 | 16 | ВЕРБИЦЬКИЙ Георгій | Дніпропетровська | 43 | Ч 40+ | 08.03.1976 | 49:57.81 | 57,04 |
БІГ 10 000 м ЧОЛОВІКИ 45-49р. | ||||||||
1 | 317 | ЧАЛИК Сергій | Дніпропетровська | 48 | Ч 45+ | 18.04.1971 | 34:39.84 | 85,49 |
БІГ 10 000 м ЧОЛОВІКИ 50-54р. | ||||||||
1 | 19 | РОГОВОЙ Віктор | м. Київ | 53 | Ч 50+ | 04.12.1965 | 34:51.54 | 88,50 |
2 | 4016 | БУДАКВА Андрій | Донецька | 51 | Ч 50+ | 21.08.1967 | 40:21.14 | 75,21 |
3 | 17 | СУРОВЦЕВ Сергій | Дніпропетровська | 54 | Ч 50+ | 12.01.1965 | 43:03.64 | 72,26 |
4 | 9 | ЖУКОВ Олександр | Дніпропетровська | 54 | Ч 50+ | 14.07.1964 | 44:50.84 | 69,38 |
БІГ 10 000 м ЧОЛОВІКИ 55-59р. | ||||||||
1 | 78 | МИХАЛЬЧУК Петро | Рівненська | 59 | Ч 55+ | 29.06.1960 | 37:56.54 | 85,52 |
2 | 1434 | ГІЛЯКІН Олег | Миколаївська | 59 | Ч 55+ | 25.01.1960 | 42:52.83 | 75,65 |
3 | 31 | ПАЦАН Олександр | Дніпропетровська | 55 | Ч 55+ | 23.06.1964 | 50:10.07 | 62,52 |
БІГ 10 000 м ЧОЛОВІКИ 60-64р. | ||||||||
1 | 467 | КАРПОВИЧ Василь | Дніпропетровська | 64 | Ч 60+ | 15.01.1955 | 38:38.64 | 87,81 |
2 | 50 | ДЕРКАЧ Микола | Донецька | 64 | Ч 60+ | 25.10.1954 | 40:50.14 | 83,06 |
3 | 32 | КОНОПЕЛЬСЬКИЙ Ярослав | Львівська | 62 | Ч 60+ | 21.05.1957 | 44:03.24 | 75,63 |
4 | 1422 | МУМРЯК Микола | Миколаївська | 63 | Ч 60+ | 23.01.1956 | 47:54.59 | 69,66 |
БІГ 10 000 м ЧОЛОВІКИ 65-69р. | ||||||||
1 | 17 | УРУЩАК Іван | Львівська | 68 | Ч 65+ | 23.04.1951 | 44:46.24 | 78,66 |
2 | 51 | ГАЛКІН Анатолій | Вінницька | 65 | Ч 65+ | 14.05.1954 | 46:32.52 | 73,55 |
3 | 21 | СИДОРЕНКО Олег | Дніпропетровська | 66 | Ч 65+ | 25.04.1953 | 47:03.45 | 73,42 |
4 | 89 | МАЛЬОВАНИЙ Володимир | Херсонська | 69 | Ч 65+ | 19.08.1949 | 54:13.06 | 65,63 |
БІГ 10 000 м ЧОЛОВІКИ 70-74р. | ||||||||
1 | 280 | КУЛИК Олексій | Львівська | 70 | Ч 70+ | 02.01.1949 | 50:11.63 | 71,69 |
БІГ 10 000 м ЧОЛОВІКИ 75-79р. | ||||||||
1 | 9507 | КРУПСЬКИЙ Василь | Львівська | 79 | Ч 75+ | 28.01.1940 | 59:31.98 | 70,38 |
Фінальні змагання VIII літніх Всеукраїнськиї ігор ветеранів спорту пам`яті М.М.Баки з легкої атлетики | ||||||||
5-7.07.2019 | ||||||||
м. Дніпро, Стадіон «Олімпійські резерви», пр-т Б.Хмельницького,29-Д | ||||||||
БІГ 80 м з/б ЖІНКИ 50-54р. | ||||||||
Місце | № | Прізвище,ім"я | Команда | Дата нар. | Результат | Рейтинг WMA | ||
1 | 85 | КРЕПКІНА Валентина | м. Київ | 53 | Ж 50+ | 05.09.1965 | 14.91 | 80,62 |
БІГ 100 м ЖІНКИ 35-39р. | ||||||||
Місце | № | Прізвище,ім"я | Команда | Дата нар. | Результат | Рейтинг WMA | ||
1 | 610 | ЩЕРБИНА Людмила | Одеська | 36 | Ж 35+ | 11.07.1982 | 13.16 | 79,71 |
2 | 198 | БОНДАРЧУК Надія | Житомирська | 35 | Ж 35+ | 20.02.1984 | 18.51 | 56,67 |
БІГ 100 м ЖІНКИ 40-44р. | ||||||||
1 | 156 | ЯЦЕНКО Ксенія | Дніпропетровська | 40 | Ж 40+ | 23.01.1979 | 13.45 | 81,71 |
2 | 2 | РОЖКОВА Вікторія | Дніпропетровська | 40 | Ж 40+ | 29.10.1978 | 14.00 | 78,5 |
3 | 366 | СЛАСТІНА Ганна | Харківська | 41 | Ж 40+ | 04.09.1977 | 15.00 | 74,08 |
БІГ 100 м ЖІНКИ 50-54р. | ||||||||
1 | 85 | КРЕПКІНА Валентина | м. Київ | 53 | Ж 50+ | 05.09.1965 | 15.25 | 82,91 |
2 | 19 | ПАНЧОХА Любов | Вінницька | 52 | Ж 50+ | 21.05.1967 | 18.21 | 68,73 |
БІГ 100 м ЖІНКИ 60-64р. | ||||||||
1 | 4 | ШМАЛЬКО Надія | Дніпропетровська | 60 | Ж 60+ | 20.01.1959 | 16.43 | 82,45 |
1585 | ШАБАГА Марія | Хмельницька | 60 | Ж 60+ | 11.10.1958 | DNF | ||
БІГ 100 м ЖІНКИ 70-74р. | ||||||||
1 | 65 | ШВЕДОВА Катерина | Сумська | 75 | Ж 75+ | 12.12.1943 | 20.25 | 78,35 |
2 | 811 | ТКАЧУК Антоніна | Черкаська | 79 | Ж 75+ | 19.07.1939 | 24.68 | 67,27 |
БІГ 200 м ЖІНКИ 35-39р. | ||||||||
Місце | № | Прізвище,ім"я | Команда | Дата нар. | Результат | Рейтинг WMA | ||
1 | 610 | ЩЕРБИНА Людмила | Одеська | 36 | Ж 35+ | 11.07.1982 | 27.41 | 78,33 |
БІГ 200 м ЖІНКИ 40-44р. | ||||||||
1 | 156 | ЯЦЕНКО Ксенія | Дніпропетровська | 40 | Ж 40+ | 23.01.1979 | 27.75 | 81,01 |
БІГ 200 м ЖІНКИ 50-54р. | ||||||||
1 | 86 | ТУРИШЕВА Наталія | Херсонська | 54 | Ж 50+ | 09.03.1965 | 33.67 | 78,94 |
2 | 19 | ПАНЧОХА Любов | Вінницька | 52 | Ж 50+ | 21.05.1967 | 39.88 | 65,22 |
БІГ 200 м ЖІНКИ 55-59р. | ||||||||
1 | 1428 | КОВПАК Алла | Миколаївська | 57 | Ж 55+ | 23.10.1962 | 36.37 | 75,42 |
БІГ 200 м ЖІНКИ 60-64р. | ||||||||
1 | 4 | ШМАЛЬКО Надія | Дніпропетровська | 60 | Ж 60+ | 20.01.1959 | 36.92 | 76,65 |
2 | 139 | ШТОКАЛО Ніна | Луганська | 61 | Ж 60+ | 21.04.1958 | 42.04 | 67,98 |
БІГ 400 м ЖІНКИ | ||||||||
Місце | № | Прізвище,ім"я | Команда | Дата нар. | Результат | Рейтинг WMA | ||
1 | 1 | БРИЗГІНА Єлізавета | Луганська | 29 | Ж | 28.11.1989 | 55.08 | |
БІГ 400 м ЖІНКИ 50-54р. | ||||||||
1 | 86 | ТУРИШЕВА Наталія | Херсонська | 54 | Ж 50+ | 09.03.1965 | 1:11.92 | 83,98 |
БІГ 400 м ЖІНКИ 60-64р. | ||||||||
1 | 27 | ЗАЛІСКО Оксана | Львівська | 63 | Ж 60+ | 25.11.1956 | 1:33.42 | 70,08 |
БІГ 400 м ЖІНКИ 70-74р. | ||||||||
1 | 1426 | БОНДАРЕНКО Людмила | Миколаївська | 71 | Ж 70 | 17.07.1947 | 2:00.45 | 61,14 |
БІГ 800 м ЖІНКИ 40-44р. | ||||||||
Місце | № | Прізвище,ім"я | Команда | Дата нар. | Результат | Рейтинг WMA | ||
1 | 626 | КАСІНОВА Ірина | Харківська | 41 | Ж 40+ | 21.11.1977 | 2:40.45 | 73,25 |
БІГ 800 м ЖІНКИ 50-54р. | ||||||||
1 | 86 | ТУРИШЕВА Наталія | Херсонська | 54 | Ж 50+ | 09.03.1965 | 2:48.98 | 79,16 |
БІГ 800 м ЖІНКИ 55-59р. | ||||||||
1 | 1675 | СІКОРА Ганна | Хмельницька | 55 | Ж 55+ | 27.09.1963 | 2:59.32 | 75,60 |
БІГ 800 м ЖІНКИ 60-64р. | ||||||||
1 | 71 | ЛЮБЧЕНКО Тетяна | м. Київ | 62 | Ж 60+ | 23.05.1957 | 3:17.34 | 76,82 |
БІГ 800 м ЖІНКИ 70-74р. | ||||||||
1 | 874 | ЛИТВИН Валентина | Харківська | 70 | Ж 70+ | 13.09.1948 | 3:21.95 | 88,26 |
БІГ 800 м ЖІНКИ 75-79р. | ||||||||
1 | 811 | ТКАЧУК Антоніна | Черкаська | 79 | Ж 75+ | 19.07.1939 | 4:41.34 | 79,43 |
БІГ 1 500 м ЖІНКИ 35-39р. | ||||||||
Місце | № | Прізвище,ім"я | Команда | Дата нар. | Результат | Рейтинг WMA | ||
1 | 1673 | ІЛЬЧЕНКО Світлана | Хмельницька | 38 | Ж 35+ | 04.03.1981 | 5:43.15 | 70,38 |
БІГ 1 500 м ЖІНКИ 40-44р. | ||||||||
1 | 626 | КАСІНОВА Ірина | Харківська | 41 | Ж 40+ | 21.11.1977 | 5:37.31 | 73,61 |
2 | 462 | КАРАВАН Наталя | Харківська | 40 | Ж 40+ | 02.11.1978 | 5:41.42 | 71,99 |
БІГ 1 500 м ЖІНКИ 55-59р. | ||||||||
1 | 1675 | СІКОРА Ганна | Хмельницька | 55 | Ж 55+ | 27.09.1963 | 6:08.05 | 80,26 |
БІГ 1 500 м ЖІНКИ 60-64р. | ||||||||
1 | 71 | ЛЮБЧЕНКО Тетяна | м. Київ | 62 | Ж 60+ | 23.05.1957 | 6:45.16 | 80,56 |
2 | 623 | СТАВІНСЬКА Людмила | Полтавська | 63 | Ж 60+ | 08.06.1956 | 8:13.99 | 67,09 |
БІГ 1 500 м ЖІНКИ 70-74р. | ||||||||
1 | 874 | ЛИТВИН Валентина | Харківська | 70 | Ж 70+ | 13.09.1948 | 6:51.90 | 90,05 |
БІГ 1 500 м ЖІНКИ 75-79р. | ||||||||
1 | 811 | ТКАЧУК Антоніна | Черкаська | 79 | Ж 75+ | 19.07.1939 | 9:28.63 | 77,04 |
БІГ 5 000 м ЖІНКИ 35-39р. | ||||||||
Місце | № | Прізвище,ім"я | Команда | Дата нар. | Результат | Рейтинг WMA | ||
1 | 1673 | ІЛЬЧЕНКО Світлана | Хмельницька | 38 | Ж 35+ | 04.03.1981 | 21:46.69 | 67,96 |
БІГ 5 000 м ЖІНКИ 40-44р. | ||||||||
1 | 2 | РОЖКОВА Вікторія | Дніпропетровська | 40 | Ж 40+ | 29.10.1978 | 20:55.76 | 71,67 |
2 | 462 | КАРАВАН Наталя | Харківська | 40 | Ж 40+ | 02.11.1978 | 21:20.33 | 70,29 |
БІГ 5 000 м ЖІНКИ 45-49р. | ||||||||
1 | 1431 | КОВЛЬСЬКА Валетнина | Миколаївська | 47 | Ж 45+ | 17.06.1972 | 23:08.47 | 69,56 |
БІГ 5 000 м ЖІНКИ 55-59р. | ||||||||
1 | 292 | БАБЕНКО Олена | Запорізька | 58 | Ж 55+ | 29.10.1960 | 22:48.29 | 81,64 |
2 | 1 | ІВАРОВСЬКА Ніна | Чернігівська | 58 | Ж 55+ | 04.01.1961 | 24:13.86 | 76,83 |
3 | 17 | КОЗУБ Інна | Дніпропетровська | 57 | Ж 55+ | 25.04.1962 | 24:19.87 | 75,44 |
БІГ 5 000 м ЖІНКИ 60-64р. | ||||||||
1 | 55 | СТАДНИК Ольга | Львівська | 62 | Ж 60+ | 05.09.1956 | 23:29.54 | 84,03 |
2 | 27 | ЗАЛІСКО Оксана | Львівська | 63 | Ж 60+ | 25.11.1956 | 24:30.59 | 81,80 |
3 | 623 | СТАВІНСЬКА Людмила | Полтавська | 63 | Ж 60+ | 08.06.1956 | 29:12.46 | 68,65 |
4 | 482 | КОЗЛОВСЬКА Парасковья | Дніпропетровська | 64 | Ж 60+ | 11.02.1955 | 33:50.35 | 60,14 |
БІГ 5 000 м ЖІНКИ 75-79р. | ||||||||
1 | 87 | БЕВЗЮК Ольга | Херсонська | 78 | Ж 75+ | 01.05.1941 | 40:22.48 | 64,48 |
СПОРТИВНА ХОДЬБА НА 5 000 м ЖІНКИ 60-64р. | ||||||||
Місце | № | Прізвище,ім"я | Команда | Дата нар. | Результат | Рейтинг WMA | ||
1 | 5 | ХОЛОД Олександра | Черкаська | 63 | Ж 60+ | 23.01.1956 | 35:47.79 | 71,56 |
СПОРТИВНА ХОДЬБА НА 5 000 м ЖІНКИ 70-74р. | ||||||||
1 | 1426 | БОНДАРЕНКО Людмила | Миколаївська | 71 | Ж 70 | 17.07.1947 | 41:45.62 | 68,53 |
СПОРТИВНА ХОДЬБА НА 5 000 м ЖІНКИ 70-74р. | ||||||||
1 | 63 | ТИШКО Антоніна | м. Київ | 72 | Ж 70+ | 24.06.1947 | 32:50.22 | 88,47 |
БІГ 10 000 м ЖІНКИ 45-49р. | ||||||||
Місце | № | Прізвище,ім"я | Команда | Дата нар. | Результат | Рейтинг WMA | ||
1 | 1431 | КОВЛЬСЬКА Валетнина | Миколаївська | 47 | Ж 45+ | 17.06.1972 | 47:54.50 | 68,88 |
БІГ 10 000 м ЖІНКИ 55-59р. | ||||||||
1 | 292 | БАБЕНКО Олена | Запорізька | 58 | Ж 55+ | 29.10.1960 | 47:18.87 | 80,81 |
2 | 1 | ІВАРОВСЬКА Ніна | Чернігівська | 58 | Ж 55+ | 04.01.1961 | 49:16.79 | 77,58 |
БІГ 10 000 м ЖІНКИ 60-64р. | ||||||||
1 | 55 | СТАДНИК Ольга | Львівська | 62 | Ж 60+ | 05.09.1956 | 49:14.16 | 82,49 |
2 | 27 | ЗАЛІСКО Оксана | Львівська | 63 | Ж 60+ | 25.11.1956 | 50:48.85 | 81,21 |
3 | 482 | КОЗЛОВСЬКА Парасковья | Дніпропетровська | 64 | Ж 60+ | 11.02.1955 | 1:04:16.04 | 65,22 |
Стрибки
СТРИБКИ У ДОВЖИНУ ЧОЛОВІКИ 30-34 р. | |||||||||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Результ | Рейтинг WMA |
|||
1 | БУЛАК Орест | Львівська | 34 | Ч 30+ | 15.08.1984 | 5.42 | 5.88 | 5.76 | 5.91 | 6.10 | X | 6.10 | |
СТРИБКИ У ДОВЖИНУ ЧОЛОВІКИ 40-44 р. | |||||||||||||
1 | ТИЦЬКИЙ Андрій | Харківська | 41 | Ч 40+ | 11.07.1977 | X | 5.30 | 5.28 | 5.32 | - | - | 5.32 | 66,83 |
СТРИБКИ У ДОВЖИНУ ЧОЛОВІКИ 45-49 р. | |||||||||||||
1 | РЕПІН Сергій | Харківська | 46 | Ч 45+ | 10.07.1972 | 5.27 | 5.25 | 5.19 | 5.21 | 5.30 | 5.27 | 5.30 | 70,67 |
2 | КОГУТ Вадим | Сумська | 47 | Ч 45+ | 26.02.1972 | 4.89 | 5.01 | 5.05 | 4.53 | X | 4.56 | 5.05 | 68,15 |
3 | ПІЧАХЧІ Андрій | Харківська | 47 | Ч 45+ | 10.08.1971 | 4.74 | 4.70 | 4.71 | - | - | - | 4.74 | 63,97 |
4 | ЧЕРНЯТЕВИЧ Ігор | Дніпропетровська | 45 | Ч 45+ | 20.05.1974 | 4.63 | 4.71 | X | - | - | - | 4.71 | 70,09 |
СТРИБКИ У ДОВЖИНУ ЧОЛОВІКИ 50-54 р. | |||||||||||||
1 | ПОПКО Віктор | Дніпропетровська | 50 | Ч 50+ | 13.08.1968 | 5.75 | 5.71 | 5.88 | 5.75 | X | 5.73 | 5.88 | 82,47 |
СТРИБКИ У ДОВЖИНУ ЧОЛОВІКИ 55-59 р. | |||||||||||||
1 | ЛІПІЧ Валентин | Хмельницька | 57 | Ч 55+ | 08.02.1962 | 5.12 | 5.10 | 5.32 | 5.09 | - | - | 5.32 | 81,97 |
СТРИБКИ У ДОВЖИНУ ЧОЛОВІКИ 70-74 р. | |||||||||||||
1 | ЧЕРНЯТЕВИЧ Володимир | Дніпропетровська | 70 | Ч 70+ | 26.09.1948 | 3.99 | 3.95 | 4.05 | - | - | - | 4.05 | 76,56 |
2 | ЄРМОЛЕНКО Валентин | Черкаська | 73 | Ч 70+ | 16.04.1946 | 3.26 | 3.23 | 3.23 | 3.36 | 3.14 | X | 3.36 | 67,07 |
3 | ГРАЧОВ Павло | Донецька | 71 | Ч 70+ | 19.11.1947 | 2.00 | 2.36 | X | 2.48 | 2.20 | 2.32 | 2.48 | 47,78 |
СТРИБКИ У ДОВЖИНУ ЧОЛОВІКИ 75-79 р. | |||||||||||||
1 | ФАЙЧАК Іван | Івано-Франківська | 79 | Ч 75+ | 05.08.1939 | 3.25 | 3.04 | 3.23 | 3.35 | 3.27 | 3.43 | 3.43 | 76,91 |
СТРИБКИ У ДОВЖИНУ ЧОЛОВІКИ 80-84 р. | |||||||||||||
1 | РОГОЗЯН Олексій | Донецька | 84 | Ч 80+ | 30.05.1935 | 1.93 | X | X | 1.60 | X | 1.98 | 1.98 | 50,64 |
ПОТРІЙНИЙ СТРИБОК ЧОЛОВІКИ | |||||||||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Результ | Рейтинг WMA |
|||
1 | БУЛАК Орест | Львівська | 34 | Ч 30+ | 15.08.1984 | 12.81 | 13.12 | 13.33 | 13.15 | 13.60 | - | 13.60 | |
ПОТРІЙНИЙ СТРИБОК ЧОЛОВІКИ 50-54 р. | |||||||||||||
1 | ПОПКО Віктор | Дніпропетровська | 50 | Ч 50+ | 13.08.1968 | 12.40 | 12.40 | 12.31 | 12.14 | 12.26 | 12.11 | 12.40 | 82,34 |
ПОТРІЙНИЙ СТРИБОК ЧОЛОВІКИ 65-69 р. | |||||||||||||
1 | ШУКЕВИЧ Юрій | м. Київ | 69 | Ч 65+ | 09.07.1949 | 9.58 | 9.73 | X | 9.96 | 9.51 | 9.95 | 9.96 | 88,53 |
ПОТРІЙНИЙ СТРИБОК ЧОЛОВІКИ 70-74 р. | |||||||||||||
1 | ЧЕРНЯТЕВИЧ Володимир | Дніпропетровська | 70 | Ч 70+ | 26.09.1948 | 9.80 | X | X | 10.06 | 8.46 | 9.91 | 10.06 | 91,04 |
2 | ДОРОФЕЄВ Валерій | Донецька | 72 | Ч 70+ | 24.10.1946 | 7.02 | 7.45 | 7.67 | 7.41 | 7.23 | 7.32 | 7.67 | 72,02 |
СТРИБКИ У ВИСОТУ ЧОЛОВІКИ 45-49 р. | 160 | 165 | 170 | 175 | 180 | 185 | |||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | 1-2-3 | 1-2-3 | 1-2-3 | 1-2-3 | 1-2-3 | 1-2-3 | Результ | Рейтинг WMA |
|||
1 | РЕПІН Сергій | Харківська | 46 | Ч 45+ | 10.07.1972 | O | XO | O | XXO | O | XXX | 1.80 | 86,12 |
150 | 155 | 160 | 165 | 170 | 175 | ||||||||
1-2-3 | 1-2-3 | 1-2-3 | 1-2-3 | 1-2-3 | 1-2-3 | Результ | Рейтинг WMA |
||||||
2 | ЛЕВЧУК Геннадій | Чернігівська | 45 | Ч 45+ | 14.08.1973 | O | - | O | O | O | XXX | 1.70 | 80,57 |
140 | 145 | 150 | 155 | 160 | |||||||||
СТРИБКИ У ВИСОТУ ЧОЛОВІКИ 50-54 р. | 1-2-3 | 1-2-3 | 1-2-3 | 1-2-3 | 1-2-3 | Результ | Рейтинг WMA |
||||||
1 | ГОРОБЧУК Олександр | Вінницька | 52 | Ч 50+ | 18.03.1967 | O | O | O | XO | XXX | 1.55 | 79,08 | |
140 | 145 | 150 | 155 | ||||||||||
1-2-3 | 1-2-3 | 1-2-3 | 1-2-3 | Результ | Рейтинг WMA |
||||||||
2 | УЛЬЯНЧЕНКО Володимир | Запорізька | 50 | Ч 50+ | 21.06.1969 | O | O | O | - | 1.50 | 75,00 | ||
135 | 140 | 145 | 150 | 155 | |||||||||
СТРИБКИ У ВИСОТУ ЧОЛОВІКИ 55-59 р. | 1-2-3 | 1-2-3 | 1-2-3 | 1-2-3 | 1-2-3 | Результ | Рейтинг WMA |
||||||
1 | ЛІПІЧ Валентин | Хмельницька | 57 | Ч 55+ | 08.02.1962 | XO | O | XO | O | XXX | 1.50 | 81,08 | |
135 | 140 | 145 | |||||||||||
1-2-3 | 1-2-3 | 1-2-3 | Результ | Рейтинг WMA |
|||||||||
2 | ПЕТРЕНКО Микола | Черкаська | 58 | Ч 55+ | 22.05.1961 | O | O | XXX | 1.40 | 76,50 | |||
130 | 135 | ||||||||||||
1-2-3 | 1-2-3 | Результ | Рейтинг WMA |
||||||||||
3 | КРИВЕНКО Василь | Черкаська | 59 | Ч 55+ | 11.01.1960 | O | XXX | 1.30 | 71,82 | ||||
130 | |||||||||||||
1-2-3 | Результ | Рейтинг WMA |
|||||||||||
4 | ТЕСТЕШНІКОВ Віктор | Донецька | 59 | Ч 55+ | 05.09.1959 | XXX | NM | ||||||
150 | 155 | 160 | 165 | 170 | 175 | ||||||||
СТРИБКИ У ВИСОТУ ЧОЛОВІКИ 60-64 р. | 1-2-3 | 1-2-3 | 1-2-3 | 1-2-3 | 1-2-3 | 1-2-3 | Результ | Рейтинг WMA |
|||||
1 | ФЕДОРКО Олег | Полтавська | 64 | Ч 60+ | 31.10.1954 | O | O | O | XO | XXO | X- | 1.70 | 100 |
105 | 110 | 115 | |||||||||||
СТРИБКИ У ВИСОТУ ЧОЛОВІКИ 70-74 р. | 1-2-3 | 1-2-3 | 1-2-3 | Результ | Рейтинг WMA |
||||||||
1 | ДОРОФЕЄВ Валерій | Донецька | 72 | Ч 70+ | 24.10.1946 | O | O | XXX | 1.10 | 71,9 | |||
090 | 095 | 100 | 105 | ||||||||||
1-2-3 | 1-2-3 | 1-2-3 | 1-2-3 | Результ | Рейтинг WMA |
||||||||
2 | ГРАЧОВ Павло | Донецька | 71 | Ч 70+ | 19.11.1947 | O | XO | XXO | XXX | 1.00 | 64,52 | ||
100 | 105 | 110 | 115 | 120 | |||||||||
СТРИБКИ У ВИСОТУ ЧОЛОВІКИ 75-79 р. | 1-2-3 | 1-2-3 | 1-2-3 | 1-2-3 | 1-2-3 | Результ | Рейтинг WMA |
||||||
1 | ФАЙЧАК Іван | Івано-Франківська | 79 | Ч 75+ | 05.08.1939 | O | O | XO | O | XXX | 1.15 | 83,33 | |
115 | 120 | 125 | |||||||||||
СТРИБКИ У ВИСОТУ ЧОЛОВІКИ 80-84 р. | 1-2-3 | 1-2-3 | 1-2-3 | Результ | Рейтинг WMA |
||||||||
1 | ЄЖОВ Вадим | Донецька | 80 | Ч 80+ | 02.08.1938 | O | XO | XXX | 1.20 | 88,89 | |||
090 | 095 | ||||||||||||
1-2-3 | 1-2-3 | Результ | Рейтинг WMA |
||||||||||
2 | РОГОЗЯН Олексій | Донецька | 84 | Ч 80+ | 30.05.1935 | XXO | XXX | 0.90 | 70,87 | ||||
СТРИБКИ З ЖЕРДИНОЮ ЧОЛОВІКИ 50-54р. | 260 | 270 | 280 | 290 | 300 | 310 | |||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | 1-2-3 | 1-2-3 | 1-2-3 | 1-2-3 | 1-2-3 | 1-2-3 | Результ | Рейтинг WMA |
|||
1 | КУШНАРЬОВ Олександр | Дніпропетровська | 54 | Ч 50+ | 01.08.1964 | O | O | XO | XXO | XXX | 3.00 | 65,60 | |
280 | 290 | 300 | |||||||||||
1-2-3 | 1-2-3 | 1-2-3 | Результ | Рейтинг WMA |
|||||||||
2 | ФОРОСТЯНОВ Ігор | Дніпропетровська | 52 | Ч 50+ | 26.10.1966 | XXO | - | XXX | 2.80 | 59,32 | |||
260 | 270 | 280 | |||||||||||
СТРИБКИ З ЖЕРДИНОЮ ЧОЛОВІКИ 55-59 р. | 1-2-3 | 1-2-3 | 1-2-3 | Результ | Рейтинг WMA |
||||||||
1 | ПЕТРЕНКО Микола | Черкаська | 58 | Ч 55+ | 22.05.1961 | XO | - | XXX | 2.60 | 60,61 | |||
240 | 250 | 260 | 270 | ||||||||||
СТРИБКИ З ЖЕРДИНОЮ ЧОЛОВІКИ 70-74 р. | 1-2-3 | 1-2-3 | 1-2-3 | 1-2-3 | Результ | Рейтинг WMA |
|||||||
1 | ТКАЧУК Володимир | Харківська | 72 | Ч 70+ | 04.01.1947 | O | O | XO | XXX | 2.60 | 78,55 | ||
Фінальні змагання VIII літніх Всеукраїнськиї ігор ветеранів спорту пам`яті М.М.Баки з легкої атлетики |
|||||||||||||
5-7.07.2019 | |||||||||||||
м. Дніпро, Стадіон «Олімпійські резерви», пр-т Б.Хмельницького,29-Д | |||||||||||||
СТРИБКИ У ДОВЖИНУ ЖІНКИ | |||||||||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Результ | Рейтинг WMA |
|||
1 | ГОРБАТЮК Євгенія | Дніпропетровська | 19 | Ж | 19.12.1999 | X | X | 4.44 | X | 5.66 | 5.66 | 5.66 | |
СТРИБКИ У ДОВЖИНУ ЖІНКИ 45-49 р. | |||||||||||||
1 | КОВЛЬСЬКА Валетнина | Миколаївська | 47 | Ж 45+ | 17.06.1972 | 2.56 | 2.49 | 2.60 | 2.58 | 2.50 | 2.60 | 2.60 | 41,67 |
СТРИБКИ У ДОВЖИНУ ЖІНКИ 50-54 р. | |||||||||||||
1 | ШЕВЧЕНКО Олена | Дніпропетровська | 53 | Ж 50+ | 02.03.1966 | 3.07 | 3.34 | 3.32 | 3.46 | 3.12 | 3.31 | 3.46 | 60,28 |
ПОТРІЙНИЙ СТРИБОК ЖІНКИ 50-54 р. | |||||||||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Результ | Рейтинг WMA |
|||
1 | КРЕПКІНА Валентина | м. Київ | 53 | Ж 50+ | 05.09.1965 | 9.59 | 9.67 | 9.46 | 9.50 | 9.62 | 9.47 | 9.67 | 84,16 |
СТРИБКИ У ВИСОТУ ЖІНКИ 75 -79р. | 090 | 095 | 100 | 105 | |||||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | 1-2-3 | 1-2-3 | 1-2-3 | 1-2-3 | Результ | Рейтинг WMA |
|||||
1 | ШВЕДОВА Катерина | Сумська | 75 | Ж 75+ | 12.12.1943 | XXO | O | XO | XXX | 1.00 | 88,50 | ||
Штовхання ядра Чоловіки / Жінки
ШТОВХАННЯ ЯДРА (7,26 кг) ЧОЛОВІКИ 45-49 р. | ||||||||||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Результ | Рейтинг WMA | ||||
1 | БРИГАРЧУК Віталій | Миколаївська | 45 | Ч 45+ | 21.02.1973 | X | X | 6.45 | 6.49 | 6.22 | 6.34 | 6.49 | 31,25 | |
ШТОВХАННЯ ЯДРА (6кг) ЧОЛОВІКИ 50-54р. | ||||||||||||||
1 | КУШНАРЬОВ Олександр | Дніпропетровська | 54 | Ч 50+ | 01.08.1964 | 11.21 | 10.81 | 11.78 | 11.78 | 12.00 | 11.80 | 12.00 | 64,69 | |
2 | ВЄТЧІНКІН Віктор | Харківська | 54 | Ч 50+ | 18.02.1965 | 8.91 | 9.08 | 8.84 | 8.94 | 9.16 | 9.09 | 9.16 | 49,38 | |
ШТОВХАННЯ ЯДРА (6кг) ЧОЛОВІКИ 55-59р. | ||||||||||||||
1 | КРИВЕНКО Василь | Черкаська | 59 | Ч 55+ | 11.01.1960 | 9.75 | 9.92 | X | X | 10.11 | X | 10.11 | 61,09 | |
2 | ШУЛІКА Володимир | м. Київ | 59 | Ч 55+ | 08.06.1960 | 8.87 | 9.72 | 9.45 | X | 9.44 | 9.34 | 9.72 | 58,79 | |
ШТОВХАННЯ ЯДРА (5кг) ЧОЛОВІКИ 60-64р. | ||||||||||||||
1 | СТЕЦЕНКО Анатолій | Черкаська | 60 | Ч 60+ | 26.07.1958 | 13.08 | 12.83 | 13.00 | X | 12.35 | 12.51 | 13.08 | 71,87 | |
2 | ФЛЕНТІН Віктор | Хмельницька | 64 | Ч 60+ | 25.04.1955 | 9.24 | 8.60 | 9.28 | X | 8.88 | 9.49 | 9.49 | 58,54 | |
ШТОВХАННЯ ЯДРА (5кг) ЧОЛОВІКИ 65-69р. | ||||||||||||||
1 | ІВАСЮК Петро | м. Київ | 67 | Ч 65+ | 01.01.1952 | 10.44 | X | 10.82 | 10.64 | 11.04 | 11.00 | 11.04 | 75,05 | |
2 | БРОВКО Олександр | Херсонська | 66 | Ч 65+ | 22.06.1953 | 9.14 | 9.47 | 10.16 | X | 9.34 | X | 10.16 | 66,80 | |
3 | РЕВУКА Євген | Дніпропетровська | 66 | Ч 65+ | 26.10.1952 | 6.37 | 6.59 | 6.42 | 6.56 | 6.44 | 6.66 | 6.66 | 43,79 | |
ШТОВХАННЯ ЯДРА (4кг) ЧОЛОВІКИ 70-74р. | ||||||||||||||
1 | КУКОТА Станислав | Дніпропетровська | 72 | Ч 70+ | 06.03.1947 | 12.97 | 12.76 | 13.26 | 13.04 | X | 12.82 | 13.26 | 78,93 | |
ШТОВХАННЯ ЯДРА (4кг) ЧОЛОВІКИ 75-79р. | ||||||||||||||
1 | КОВАЛЬСЬКИЙ Борис | м. Київ | 76 | Ч 75+ | 01.06.1943 | 10.53 | 10.52 | 11.37 | 11.66 | 11.04 | - | 11.66 | 75,62 | |
МЕТАННЯ СПИСА (700 гр) ЧОЛОВІКИ 50-54 р. | ||||||||||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Результ | Рейтинг WMA | ||||
1 | КУШНАРЬОВ Олександр | Дніпропетровська | 54 | Ч 50+ | 01.08.1964 | 41.10 | 36.82 | 41.23 | X | - | - | 41.23 | 57,71 | |
2 | ВЄТЧІНКІН Віктор | Харківська | 54 | Ч 50+ | 18.02.1965 | X | X | 25.72 | X | X | 28.03 | 28.03 | 39,24 | |
МЕТАННЯ СПИСА (600 гр) ЧОЛОВІКИ 60-64р. | ||||||||||||||
1 | ДУБЧАК Микола | Хмельницька | 60 | Ч 60+ | 11.07.1958 | 41.01 | X | 45.42 | X | X | 46.18 | 46.18 | 69,42 | |
2 | МЕДВІДЬ Володимир | м. Київ | 60 | Ч 60+ | 03.03.1959 | 33.40 | X | 39.30 | 38.12 | 40.34 | 38.32 | 40.34 | 60,64 | |
МЕТАННЯ СПИСА (600 гр) ЧОЛОВІКИ 65-69р. | ||||||||||||||
1 | БРОВКО Олександр | Херсонська | 66 | Ч 65+ | 22.06.1953 | 30.90 | X | 33.90 | 33.03 | X | 31.72 | 33.90 | 58,11 | |
2 | ЦІМОХА Олександр | Черкаська | 67 | Ч 65+ | 14.02.1952 | X | X | X | 32.10 | 31.88 | 31.57 | 32.10 | 56,35 | |
МЕТАННЯ СПИСА (500 гр) ЧОЛОВІКИ 70-74р. | ||||||||||||||
1 | ГРАЧОВ Павло | Донецька | 71 | Ч 70+ | 19.11.1947 | 18.36 | X | 19.30 | 19.85 | 17.20 | 18.29 | 19.85 | 36,14 | |
МЕТАННЯ ДИСКА (1,5 кг) ЧОЛОВІКИ 50-54 р. | ||||||||||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Результ | Рейтинг WMA | ||||
1 | ВЄТЧІНКІН Віктор | Харківська | 54 | Ч 50+ | 18.02.1965 | 27.49 | 27.17 | 28.75 | 29.89 | 29.46 | 30.11 | 30.11 | 43,78 | |
МЕТАННЯ ДИСКА (1,5 кг) ЧОЛОВІКИ 55-59р. | ||||||||||||||
1 | КРИВЕНКО Василь | Черкаська | 59 | Ч 55+ | 11.01.1960 | 33/12 | X | 34.34 | 36.02 | X | X | 36.02 | 59,20 | |
МЕТАННЯ ДИСКА (1кг) ЧОЛОВІКИ 60-64р. | ||||||||||||||
1 | СТЕЦЕНКО Анатолій | Черкаська | 60 | Ч 60+ | 26.07.1958 | 47.14 | X | - | - | - | - | 47.14 | 71,48 | |
2 | ДАВИДЮК Іван | Рівненська | 63 | Ч 60+ | 10.02.1956 | 25.85 | 34.80 | 32.01 | 32.69 | 30.59 | 28.85 | 34.80 | 56,22 | |
3 | ДУБЧАК Микола | Хмельницька | 60 | Ч 60+ | 11.07.1958 | X | X | 23.80 | X | 22.85 | 23.51 | 23.80 | 36,09 | |
МЕТАННЯ ДИСКА (1 кг) ЧОЛОВІКИ 65-69р. | ||||||||||||||
1 | ВЛАСОВ Анатолій | Чернівецька | 65 | Ч 65+ | 28.04.1954 | 37.92 | 36.33 | 37.71 | 39.56 | X | 39.87 | 39.87 | 67,35 | |
2 | ІВАСЮК Петро | м. Київ | 67 | Ч 65+ | 01.01.1952 | 37.94 | 38.16 | 36.80 | X | 37.80 | 35.87 | 38.16 | 67,54 | |
3 | БРОВКО Олександр | Херсонська | 66 | Ч 65+ | 22.06.1953 | X | X | X | 27.11 | 32.11 | X | 32.11 | 55,51 | |
4 | ЦІМОХА Олександр | Черкаська | 67 | Ч 65+ | 14.02.1952 | X | 28.24 | 28.39 | 26.82 | 27.34 | X | 28.39 | 50,25 | |
МЕТАННЯ ДИСКА (1 кг) ЧОЛОВІКИ 70-74р. | ||||||||||||||
1 | КУКОТА Станислав | Дніпропетровська | 72 | Ч 70+ | 06.03.1947 | 31.37 | 31.87 | 32.11 | X | 28.96 | X | 32.11 | 64,56 | |
2 | МЕЛЬНИЦЬКИЙ Сергій | Чернівецька | 74 | Ч 70+ | 14.06.1945 | 18.34 | X | X | X | - | - | 18.34 | 38,99 | |
3 | КОЦЮБИНСЬКИЙ Валерій | Дніпропетровська | 71 | Ч 70+ | 23.02.1948 | X | X | - | - | - | - | NM | ||
МЕТАННЯ ДИСКА (1 кг) ЧОЛОВІКИ 75-79р. | ||||||||||||||
1 | КОВАЛЬСЬКИЙ Борис | м. Київ | 76 | Ч 75+ | 01.06.1943 | 31.93 | X | 31.56 | X | - | - | 31.93 | 72,03 | |
2 | СУХИЙ Віталій | Дніпропетровська | 79 | Ч 75+ | 02.08.1939 | 28.02 | 28.79 | 26.64 | X | 26.76 | X | 28.79 | 71,47 | |
3 | ЧЕРНОВ Віктор | Київська | 77 | Ч 75+ | 19.08.1941 | 19.28 | X | 18.25 | X | 18.09 | 16.41 | 19.28 | 44,86 | |
МЕТАННЯ МОЛОТА (6 кг) ЧОЛОВІКИ 50-54 р. | ||||||||||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Результ | Рейтинг WMA | ||||
1 | ДРІГОЛЬ Олександр | Дніпропетровська | 53 | Ч 50+ | 25.04.1966 | X | 71.10 | 77.35 | X | X | X | 77.35 | 110,77 | WR |
МЕТАННЯ МОЛОТА (5кг) ЧОЛОВІКИ 60-64р. | ||||||||||||||
1 | ДАВИДЮК Іван | Рівненська | 63 | Ч 60+ | 10.02.1956 | X | 23.97 | X | 23.76 | X | X | 23.97 | 41,68 | |
МЕТАННЯ МОЛОТА (5кг) ЧОЛОВІКИ 65-69р. | ||||||||||||||
1 | ВЛАСОВ Анатолій | Чернівецька | 65 | Ч 65+ | 28.04.1954 | 37.67 | X | 37.80 | 35.00 | X | 37.25 | 37.80 | 69,08 | |
2 | РЕВУКА Євген | Дніпропетровська | 66 | Ч 65+ | 26.10.1952 | 17.47 | X | 19.27 | X | 19.30 | 19.40 | 19.40 | 36,38 | |
МЕТАННЯ МОЛОТА (4кг) ЧОЛОВІКИ 70-74р. | ||||||||||||||
1 | КОЦЮБИНСЬКИЙ Валерій | Дніпропетровська | 71 | Ч 70+ | 23.02.1948 | 36.30 | 34.20 | 34.80 | 35.10 | 38.17 | 39.68 | 39.68 | 75,84 | |
2 | МЕЛЬНИЦЬКИЙ Сергій | Чернівецька | 74 | Ч 70+ | 14.06.1945 | X | X | 28.07 | 30.80 | 31.30 | 32.77 | 32.77 | 68,79 | |
МЕТАННЯ МОЛОТА (4кг) ЧОЛОВІКИ 75-79р. | ||||||||||||||
1 | КОВАЛЬСЬКИЙ Борис | м. Київ | 76 | Ч 75+ | 01.06.1943 | 32.50 | X | X | X | 33.75 | 36.60 | 36.60 | 81,79 | |
МЕТАННЯ ВАГИ (15,88 кг) ЧОЛОВІКИ 45-49 р. | ||||||||||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Результ | Рейтинг WMA | ||||
1 | БРИГАРЧУК Віталій | Миколаївська | 45 | Ч 45+ | 21.02.1973 | 6.28 | X | 5.21 | 4.30 | X | X | 6.28 | 28,49 | |
МЕТАННЯ ВАГИ (11,34 кг) ЧОЛОВІКИ 50-54р. | ||||||||||||||
1 | ДРІГОЛЬ Олександр | Дніпропетровська | 53 | Ч 50+ | 25.04.1966 | 25.14 | X | 25.91 | 25.92 | X | 26.16 | 26.16 | 118,26 | WR |
МЕТАННЯ ВАГИ (9,08 кг) ЧОЛОВІКИ 60-64р. | ||||||||||||||
1 | ДАВИДЮК Іван | Рівненська | 63 | Ч 60+ | 10.02.1956 | 10.86 | 10.10 | 10.69 | X | 10.76 | 11.11 | 11.11 | 51,96 | |
МЕТАННЯ ВАГИ (9,08 кг) ЧОЛОВІКИ 65-69р. | ||||||||||||||
1 | ВЛАСОВ Анатолій | Чернівецька | 65 | Ч 65+ | 28.04.1954 | 12.71 | X | 13.23 | 14.25 | 13.71 | X | 14.25 | 69,51 | |
2 | РЕВУКА Євген | Дніпропетровська | 66 | Ч 65+ | 26.10.1952 | 8.41 | 6.46 | X | 7.20 | 7.34 | 7.18 | 8.41 | 41,92 | |
МЕТАННЯ ВАГИ (7,26 кг) ЧОЛОВІКИ 70-74р. | ||||||||||||||
1 | КОЦЮБИНСЬКИЙ Валерій | Дніпропетровська | 71 | Ч 70+ | 23.02.1948 | 14.34 | 14.14 | 14.88 | 15.50 | 14.10 | 14.88 | 15.50 | 79,53 | |
2 | МЕЛЬНИЦЬКИЙ Сергій | Чернівецька | 74 | Ч 70+ | 14.06.1945 | X | X | 13.01 | X | 12.20 | 18.88 | 13.01 | 72,12 | |
Фінальні змагання VIII літніх Всеукраїнськиї ігор ветеранів спорту пам`яті М.М.Баки з легкої атлетики | ||||||||||||||
5-7.07.2019 | ||||||||||||||
м. Дніпро, Стадіон «Олімпійські резерви», пр-т Б.Хмельницького,29-Д | ||||||||||||||
ШТОВХАННЯ ЯДРА (4 кг) ЖІНКИ 40-44 р. | ||||||||||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Результ | Рейтинг WMA | ||||
1 | ПАШКЕВИЧ Ніна | Рівненська | 42 | Ж 40+ | 19.04.1977 | 9.13 | 8.81 | 8.94 | 9.02 | 9.14 | 9.40 | 9.40 | 50,92 | |
ШТОВХАННЯ ЯДРА (3 кг) ЖІНКИ 45-49р. | ||||||||||||||
1 | РАДІОНОВА Наталя | Донецька | 45 | Ж 45+ | 21.07.1973 | 8.74 | 8.47 | 8.13 | 9.53 | X | - | 9.53 | 55,47 | |
ШТОВХАННЯ ЯДРА (3 кг) ЖІНКИ 50-54р. | ||||||||||||||
1 | СОРОЧУК Світлана | Дніпропетровська | 52 | Ж 50+ | 29.05.1967 | 13.136 | 13.90 | 13.59 | X | 13.77 | 13.69 | 13.90 | 88,31 | |
2 | ШЕВЧЕНКО Олена | Дніпропетровська | 53 | Ж 50+ | 02.03.1966 | 8.62 | 8.62 | 10.10 | 10.56 | 10.76 | X | 10.76 | 69,60 | |
ШТОВХАННЯ ЯДРА (3 кг) ЖІНКИ 60-64р. | ||||||||||||||
1 | ПИЛИПЕНКО Олена | Вінницька | 64 | Ж 60+ | 28.06.1955 | 5.90 | 5.86 | 5.80 | 5.80 | 5.86 | 5.85 | 5.90 | 47,73 | |
ШТОВХАННЯ ЯДРА (3 кг) ЖІНКИ 65-69р. | ||||||||||||||
1 | ЗОЗУЛЯ Ірина | м. Київ | 65 | Ж 65+ | 26.04.1954 | 8.44 | 8.60 | 9.09 | 9.13 | X | X | 9.13 | 75,64 | |
ШТОВХАННЯ ЯДРА (2 кг) ЖІНКИ 75-79р. | ||||||||||||||
1 | ШВЕДОВА Катерина | Сумська | 75 | Ж 75+ | 12.12.1943 | 8.86 | 7.91 | 8.64 | 9.25 | 9.03 | 9.29 | 9.29 | 100,43 | РУ |
МЕТАННЯ СПИСА (600 гр) ЖІНКИ 40-44 р. | ||||||||||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Результ | Рейтинг WMA | ||||
1 | СЛАСТІНА Ганна | Харківська | 41 | Ж 40+ | 04.09.1977 | 45.82 | 44.48 | 40.60 | 44.30 | 42.10 | 45.05 | 45.82 | 70,39 | |
2 | АПОЛОСОВА Лілія | Запорізька | 41 | Ж 40+ | 17.02.1978 | 44.51 | 42.20 | 44.66 | X | 42.00 | 44.10 | 44.66 | 68,61 | |
3 | ПАШКЕВИЧ Ніна | Рівненська | 42 | Ж 40+ | 19.04.1977 | 22.07 | 25.18 | 21.34 | X | 24.61 | 21.50 | 25.18 | 39,65 | |
МЕТАННЯ СПИСА (500 гр) ЖІНКИ 50-54р. | ||||||||||||||
1 | ШЕВЧЕНКО Олена | Дніпропетровська | 53 | Ж 50+ | 02.03.1966 | 19.92 | 20.55 | 23.50 | 27.50 | X | 25.20 | 27.50 | 55,28 | |
2 | КУШНАРЬОВА Тетяна | Дніпропетровська | 50 | Ж 50+ | 14.12.1968 | X | X | 18.81 | X | 22.01 | 20.98 | 22.01 | 41,14 | |
МЕТАННЯ СПИСА (500 гр) ЖІНКИ 55-59р. | ||||||||||||||
1 | ЯНКУН Євгенія | Хмельницька | 58 | Ж 55+ | 03.05.1961 | 15.32 | 18.93 | 18.18 | X | 18.10 | 16.15 | 18.93 | 43,52 | |
2 | ПОБЛІЧКО Олена | Хмельницька | 55 | Ж 55+ | 12.01.1964 | 16.32 | 17.95 | 17.75 | 15.60 | 16.92 | X | 17.95 | 37,99 | |
МЕТАННЯ ДИСКА (1 кг) ЖІНКИ 50-54 р. | ||||||||||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Результ | Рейтинг WMA | ||||
1 | СОРОЧУК Світлана | Дніпропетровська | 52 | Ж 50+ | 29.05.1967 | 32.85 | 33.34 | 33.51 | 33.91 | 34.21 | 33.93 | 34,21 | 60,34 | |
МЕТАННЯ ДИСКА (1 кг) ЖІНКИ 55-59р. | ||||||||||||||
1 | ПОБЛІЧКО Олена | Хмельницька | 55 | Ж 55+ | 12.01.1964 | 33.29 | 33.86 | 33.76 | 32.46 | X | 33.46 | 33.86 | 63,25 | |
2 | ЯНКУН Євгенія | Хмельницька | 58 | Ж 55+ | 03.05.1961 | 26.57 | 26.92 | 25.14 | 29.16 | 26.63 | X | 29.16 | 57,90 | |
МЕТАННЯ ДИСКА (1 кг) ЖІНКИ 60-64р. | ||||||||||||||
1 | ПИЛИПЕНКО Олена | Вінницька | 64 | Ж 60+ | 28.06.1955 | X | 11.35 | 11.54 | 11.21 | X | 12.03 | 12.03 | 27,33 | |
МЕТАННЯ ДИСКА (1 кг) ЖІНКИ 60-64р. | ||||||||||||||
1 | ЗОЗУЛЯ Ірина | м. Київ | 65 | Ж 65+ | 26.04.1954 | 24.02 | 23.23 | X | 22.84 | X | 23.71 | 24.02 | 55,90 | |
МЕТАННЯ МОЛОТА (4 кг) ЖІНКИ 45-49 р. | ||||||||||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Результ | Рейтинг WMA | ||||
1 | РАДІОНОВА Наталя | Донецька | 45 | Ж 45+ | 21.07.1973 | 40.55 | 40.05 | 43.20 | X | X | X | 43.20 | 85,09 | |
МЕТАННЯ МОЛОТА (3 кг) ЖІНКИ 50-54р. | ||||||||||||||
1 | СОРОЧУК Світлана | Дніпропетровська | 52 | Ж 50+ | 29.05.1967 | 28.92 | X | X | 28.90 | 28.78 | 29.52 | 29.52 | 49,74 | |
2 | КУШНАРЬОВА Тетяна | Дніпропетровська | 50 | Ж 50+ | 14.12.1968 | 27.56 | 27.53 | 26.50 | 26.95 | X | 27.83 | 27.83 | 45,20 | |
МЕТАННЯ МОЛОТА (3 кг) ЖІНКИ 60-64р. | ||||||||||||||
1 | ЗОЗУЛЯ Ірина | м. Київ | 65 | Ж 65+ | 26.04.1954 | 31.47 | 27.66 | 31.50 | 29.47 | 30.73 | 29.27 | 31.50 | 70,12 | |
МЕТАННЯ ВАГИ (9,08 кг) ЖІНКИ 40-44 р. | ||||||||||||||
Місце | Прізвище,ім"я | Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Результ | Рейтинг WMA | ||||
1 | ПАШКЕВИЧ Ніна | Рівненська | 42 | Ж 40+ | 19.04.1977 | X | 4.47 | X | 6.32 | 7.40 | X | 7.40 | 45,76 | |
МЕТАННЯ ВАГИ (9,08 кг) ЖІНКИ 45-49р. | ||||||||||||||
1 | РАДІОНОВА Наталя | Донецька | 45 | Ж 45+ | 21.07.1973 | X | 12.91 | 13.16 | X | 12.60 | 12.80 | 13.16 | 86,75 | |
МЕТАННЯ ВАГИ (7,26 кг) ЖІНКИ 50-54р. | ||||||||||||||
1 | КУШНАРЬОВА Тетяна | Дніпропетровська | 50 | Ж 50+ | 14.12.1968 | X | 9.10 | X | 9.32 | 9.98 | 8.57 | 9.98 | 52,50 | |
2 | ШЕВЧЕНКО Олена | Дніпропетровська | 53 | Ж 50+ | 02.03.1966 | X | X | 6.70 | 5.70 | 7.40 | X | 7.40 | 41,07 | |
МЕТАННЯ ВАГИ (5,45 кг) ЖІНКИ 65-69р. | ||||||||||||||
1 | ЗОЗУЛЯ Ірина | м. Київ | 65 | Ж 65+ | 26.04.1954 | X | 12.77 | X | 12.76 | 12.68 | X | 12.77 | 77,39 |